Új privát üzeneted érkezett!

Aviubi!
Igen, ez laptetű!!! :)
Megértem, hogy várod a nyarat! Azért drukkolok, hogy ne jöjjön meg! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Ez nem állapot! Egész nap sehol senki?! :shock: Hiányoztok, merre vagytok? Gyertek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok! Én is előbújok. :oops:

Annyi minden történt már, nem is tudom eszembe jut-e minden, hogy válaszoljak.

Babi! Gratula, az eltüntetett cisztához! Az inszemhez meg drukkolok, hogy rendben meglegyen!

Kiki! Örülök, hogy minden rendben! Tessék kacérkodni a gondolattal, hogy hamarosan kismamis elfoglaltságaid lesznek, és nemsokkal utána pedig a kezedben tarthatod a pici babádat!!! :lol:

Én egész nap robotolok, és nem jutok egyről a kettőre. :evil:
Kedden viszont megvolt a bevásárlós nap, nem is csak kistesónak, hanem Szombathelyen mindhármunknak. Vettem papucsot meg nyári blúzt magamnak, Boginak gyereknapi ajándékot. Itthon meg még a kistesónak is vettünk egy bodyt. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

sziasztok :)

aviubi: mizu azóta? Elmúlt már a rosszkedved?

Velem semmi különös, vettem magamnak Femibiont, meg túrót. Kipróbálom, hogy a sok tejtermékféle tényleg használ e a méhnyálkahártyára. :roll:

Mi volt ma hogy sehol senki? Nálunk esett az eső délután. Minden nap esik.

Kiki: Látom te tartod a frontot! :D Tényleg. Szóltál már a munkahelyeden hogy ne várjanak egy darabig?

Én estére mindig olyan fáradt vagyok. Már most is majd elalszok.

Kép
babicsek
 
 


Jó estét!

tényleg milyen pangás van ma!

ubi,
ugye nem jött meg?

babi,
itt 4 hete esik,már kezd sok lenni!

én reggel megyek megint uh-ra,és kiderül,h lesz e szombaton inszem! remélem,mert nagyon rá vagyok készülve...
Vendég
 


Bocs lányok! MA nem hiszem hogy jövök, mert nagyon fáj a fejem!
Bocs, remélem mindenki okés!

rodina74
 
 


ez egy ilyen nap...

én is elköszönök,
holnap jelentkezem,

Kép
Vendég
 


Sziasztok! Szép jó reggelt mindenkinek!

A kedvem jobb. Végülis teljesen fölösleges aggódni. Majd a következő inszem ugyis sikerül! Még nem jött meg, de ma reggel már nagyon feszül a hasam, ugyhogy megfog jönni.

Bazsa! Majd gyere, és mesélj mi volt az ultrahangon! Remélem holnap inszemezel! :wink:

Luczus! De jó is vásárolni a babának! :)

Rodina! Ez a ronda fejfájás! Algopyrint nyugadtan vehetsz be. Azt szabad kismamiknak szedni!

aviubi
 
 


Jó reggelt!

Ubi,
Sajnálom,hogy úgy érzed,meg fog jönni! Szerintem addig még ne add fel,amíg nem biztos! Hátha csak pszichés alapja van.
nekem meg hasmenésem van, szerintem az izgalomtól :D
A doki után van még dolgom,13.00 után érek haza és egyből jövök a hírrel!
Vendég
 


Bazsa!
Nagyon szurkolok, és várunk az eredménnyel!

Ubi!
Azért ne szurkolj a mensinek! Én inkább a babának szurkolok! Remélem nem jön meg!

Sajnos ma is fáj a fejem, biztos az időjárás miatt! Úgy rajtam van az álomkór is!

Ti, hogy vagytok?

rodina74
 
 


Sziasztok!

megjöttem,de eredmény csak mindjárt lesz! a labort hívom mindjárt. de annyit tudok,h holnap nem lesz inszem. nagyon lassan növekszenek a tüszőim. ami érdekes,h gyarapodik folyamatosan. 2-ből lett 3,aztán lett belőle mára 5. vagy ez normális?
a legnagyobb ma ( a 15. napon) 16 mm-es az uh szerint.
azt mondta a dokim,h hétfőn szerinte mehet, de a véreredmény után többet tud.


Rodi,
itt 4 hete esik az eső,most már megszoktam,de az elején nekem is nagyon fájt a fejem. Igyál sok folyadékot és kend be a halántékodat borsmentaolajjal. ezek biztos nem ártanak :)


na mindjárt jövök újra,most kell telefonálnom...
Vendég
 


Lucuzs!
Ügyesen bevásároltatok, látom mindenkinek jutott valami! :) Sajnálom, hogy úgy érzed, hogy nem jutsz egyről a kettőre. REmélem már jobb!

Babicsek!
Én minden nap megeszek egy kefírt vagy joghurtot, vagy egy kis túrót! Szerintem neked is jót fog tenni!
Még a második vérvtelnél elmondtam a főnökömnek meg a közvetlen munkatársaimnak, és az utóbbiak 10 perc alatt elterjesztették a hírt... Oké, nem mondtam, hogy bizalmas, de hogy másnap reggel egy barátnőm hívott 9-kor, hogy mit hall a munkatársától, aki előző nap az én munkatársammal focizott... ;)

Aviubi!
Hogy vagy? Drukkolok, hogy ne jöjjön meg! Szokott neked így előző nap görcsölni, vagy aznap már meg is szokott jönni?

Bazsa!
Gondoltam rád reggel, remélem minden rendben és holnap inszem! Drukkolok nagyon! Várunk a hírrel!

Rodi!
Sajnálom a fejfájást! Jobbulást neked!

Syl kismami!
Mi van veled? Régen jelentkeztél!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bazsa!
Lehet, hogy a végén ikreid lesznek? Izgi. Kiváncsi vagyok. De szerintem az nem baj, hogy lassan növekszik. Nekem is lassan kezdett el nőni a tüsző, aztán 2 nap alatt 16 mm-ről 27mm-re nőtt. Nagyon drukkolok neked! :wink:

Rodi! Pihenj sokat, és a folyadék tényleg jó. Meg 1 gyenge kávét is ihatsz.

Én ma viszem a fiúkat doki nénihez. Bence fiam ma megkapja a 6 éves oltást, Hunor pedig a kullancs által okozott agyhártya gyulladás elleni oltást kapja meg. De jó lesz... :roll:

aviubi
 
 


Bazsa!
Sajnálom, hogy nem lesz holnap, de végülis nincs semmi baj, nekem is volt, hogy lassabban nőttek. Drukk a hétfőhöz! És várom a vérvétel eredményt, hátha azzal okosabbak leszünk.
Szerintem az normális, hogy időközben elkezdenek nőni az újabb petesejtek.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Sajna nekem több napig szokott mindjárt megjön érzésem lenni. Ugyhogy van, hogy már napokkal a havi elött betétet hordok. Nem lenne jó a játszón kínos helyzetbe kerülni.

aviubi
 
 


na megvan az eredmény :)

hétfőn 10-kor inszem. a héten szabin voltam, hétfőn mennem kéne melózni! Épp most intéznek helyettem embert,remélem sikerül. ha nem,akkor sem megyek dolgozni,nekem az első az inszem!
a páromat is elkértem a bunkó főnökétől, szerencsére sikerült!
amit nem értek,h aznap kapom meg a tüszőrepesztőt is. ti nem azt írtátok itt,h előtte nap volt a repesztés?

Hogy melyik oldalre teszi fel,azt nem tudja még biztosra,de a bal oldalinak van nagyobb esélye. majd hétfőn kiderül. aztán még az is lehet,h mindkettőbe tesz.

Ubi,
ikrek? jajjj mi ha egyet össze tudunk hozni,már elégedett leszek!
hát kiváncsi leszek én is,h mekkorák lesznek hétfőre a tüszőim. ezek szerint sok tüszőm van? mi a normális?

a gyerekeidnek meg kívánom,h minél hamarabb túl legyenek ezen a csúnya oltáson, nem irigyellek,de ezen is túl kell lenni...
Vendég
 


Aviubi!
Gondolok rátok a szurik miatt.
Értem, sajnálom, hogy napokig szoktad érezni, hogy mindjárt megjön. Az elég bosszantó tud lenni!

Bazsa!
Drukk a hétfőhöz!
Ahány hely, annyi szokás, lehet másféle a tüszőrepesztő, amit adnak. Csak tudja a doki, hogy mit csinál! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Haho!

Bocs az ekezetek hianya miatt, a Zuram laptopjan vagyok most es utalja, ha atkonvertalom a billentyuzetet magyarra...

Es bocs, h most csak magunkrol, de vacak napunk van...
...tegnap megjott a 30 napos gondozasi ido hatarozata, ma elkoszontunk a neveloszuloktol. Volt siras-rivas, azota zizzentek a Gyerekeim; nagyon nehezen aludtak el most du., remelem, hamar tulleszunk ezen is!

Nekem meg soron kivul megjott 16 napra, azt hittem, elajulok, mikor eszrevettem. Az eletemben nem jott meg soha hamarabb; plane nem ennyivel korabban. Ettol is elegge padlon vagyok, de dokihoz meg nem megyek, mert egyeb (rendellenes) tunetem nincs. Kivancsi vagyok, h megjon-e kb. 2 het mulva is, vagy csak mostantol 28 napra. Ha megjon elobb, akkor tutira nekiugrok egy hormonvizsinek es egy alapos nogyogy. vizsgalatnak is. Egyebkent is aktualis lenne mindketto.

Remelem, este tudok jonni rendesen es visszaolvasva irni Mindenkinek! ;)
Vendég
 


Szia Aagassi!
De jó, hogy jöttél!
Örülök, hogy jött határozat.
Kemény lehet a búcsú a nevelőszülőktől, hisz ha jól csinálták a dolgukat, akkor a gyerekek ragaszkodnak hozzájuk. Ha most ettől megzizzentek, akkor az azt jelenti, hogy tudnak kötődni, és ez hosszú távon nagyon jó lesz nektek is. Most biztos túl fogtok lendülni ezen is, és végre minden szempontból ti lesztek a szüleik. Nagyon drukkolok Nektek, hogy rendeződjenek a dolgaitok.
A mensit nem értem. Pár nappal jöhet meg hamarabb, ha nagyon jó hír ér, na de 12 nap elég sok, hogy annyival hamarabb jöjjön. Nem lehet peteéréses pecsételés, rendesen megjött? Drukkolok, hogy ez is rendeződjön!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Ügyesen vásároltál! Hogy vagy? Nagy már a pocid?

Bazsa!
Ne izgulj, az inszem nem marad el!
A tüszőrepesztőt mi 36 órával hamarabb kapjuk, mint ahogy az inszem lesz!
De ez a tüszőrepesztőktől is függ! Amelyek Magyarországon forgalomba vannak, azokat kb. 36 órával előtte kell beadni.

Aagassi!
Majd a gyerekek megnyugodnak! A mensid pedig az elmúlt napok izgalmai miatt jött meg szerintem hamarabb! Ne aggódj!

rodina74
 
 


sziasztok,

utánanéztem itt a neten ennek a repesztőnek, itt is többfajta van, de mindnek 24-36 óra a hatóideje. na most ha egyidőben van az inszem meg az injekció,az nem gáz? nem lesz arepesztés későn????
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsa: örülök hogy hétfőn meglesz az inszem. Érdekes hogy aznap repesztenek meg inszem is van. De a doki csak tudja tényleg hogy mit csinál. A spermiumok életképesek 2-3 napig úgyhogy mire megreped a tüsző, ott fogják várni. :)

Bocsi hogy most csak ennyi futja tőlem, de nagyon szomorú vagyok. Majd megszakad a szívem. :cry: Ugyanis anyukáméknál van egy cicám, aki már több mint 10 éves, nem is tudom pontosan mennyi. És hát ma örökre el fog aludni szegényke. Egy nagyon csúnya daganat alakult ki a hasán, aminek következtében egy hatalmas sebb van már ott neki. Volt már korábban is egy cicánk, annak is ez volt a baja. Úgyhogy 7-ig rendel az állatorvos és utána megy ki anyukámékhoz, hogy elaltassa szegényt. Le sem tudom írni mit érzek, csak bőgök és bőgök. Nagyon a szívemhez nőtt.
Remélem holnapra jobb lesz. És szörnyű most az a tudat, hogy még most él, de egy óra múlva már nem fog és soha többé nem simizhetem meg.
Bocsi hogy fárasztalak evvel titeket, de ki kellett írnom magamból. :cry: :cry: :cry:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Bazsa! Drukk hétfőre!!! :lol:

Aagassi! Nem lehet most egyszerű nektek!

Rodi! Köszi, jól vagyunk! A poci talán most kicsit megállt a növésben. :roll:
Veletek miújság???

puszi mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Babicsek! Nagyon sajnálom a cicádat!!! :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Bocsi lányok hogy nagyon keveset jövök de sajna Darinka mellett nincs időm még enni sem (ennek köszönhetően fogytam is már két kilót)
Az uram ma volt Egerbe oda is össze kellett készitenem.

Darinka már nagyon jól van már az orrát sem kell szívni.
Tegnap akartam enni délután májkrémes kenyeret hát nem kiimádkozta tőlem de olyan jó ízűen megevett egy szelet kenyér belsejét májkrémmel hogy öröm volt nézni.

Megyek mert apa kész a fürdetéssel és öltöztetni kell meg vacsizni.

Azért rakok pár képet!

Majd jövök

Mindenkinek szorítok

Jó hétvégét!! Kép Kép Kép Kép Kép CSontot rág :) Kép Nézte magát a kukában Kb fél órát

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Babicsek!
Annyira együtt érzek veled! Ez nagyon szomorú! Talán vigasztalhat az a tudat, hogy neki jobb lesz így, nem fog fájni neki a daganat többet! És gondolatban nagyon sokszor fogod még simizni.
Én kb. 13 éve vesztettem el Leókát- ő volt az első cicám-, aki 1 évesen kapott olyan daganatot, amelyhez a dokik hozzá sem tudtak nyúlni. Még elment végig simogattuk, és most is könnyek lepik el az arcom, ahogy rá gondolok! Nagyon sjanálom a cicátok Babicsek! Sírd csak ki magad!

Lucuzs!
Örülök, hogy nálatok is minden rendben. Nálam is most nőtt egy nagyot az elmúlt 1 hétben! Már látom az embereken, hogy nézegetik a pocim!

Bazsa!
Nem lesz semmi gond! Valakinek a repesztő ellenére nem reped meg és megcsinálják az inszemet. A spermiumok, ahogy Babicsek is írta 2-3 napig elélnek, és várják a petesejtet! Szóval nincs semmi baj, sikerülni fog!

rodina74
 
 


Itt vagyok, még mindig bőgök. Nincs már cica. Két injekciót kapott azt mondta anya az első olyan, mint mikor elaltatják műtéthez, a második pedig a végső. Ezt 8-kor kapta. Szegény még elmenekült a kád alá amikor bejött a doki . Utána meg anyukámat is jól megcsikarta, meg megharapta az ujját, amikor leakarta fogni. Erre anyukámnak is írt a doki Augmentint.
Holnap visszük, illetve viszik eltemetni a kertbe. Mert anyumék bérházban laknak. Én nem bírnám végignézni.

Köszönöm hogy együttéreztek velem. Rodi akkor te tudod milyen rossz ez. Én olyan vagyok, hogy nagyon imádom az állatokat és sajna napokig képes vagyok pityeregni, akárhányszor is eszembe jut.:(

Szép álmokat nektek!

Kép
babicsek
 
 


Remélem anyukámnak nem lesz baja a sérülésektől. :shock:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Babi! Nagyon együtt érzek Veled/Veletek! :cry: Nekem is van cicám, Anyunál egy fehér félperzsa, idén 10 éves; itthon egy fekete félperzsa, 3 éves. Nagyon szeretem Mindkettejüket, igazi családtagok nálunk. Sírd csak ki a bánatod, később meg majd a szép emlékekre koncentrálj! Annyi szeretetet kapunk Tőlük. Jaj, és nagyon jó, h eltűnt az a fránya ciszta!!!

Vius! Örülök, h Darinka szépen meggyógyult! Nekem a kukában gyönyörködős kép tetszik legjobban. :lol: Nekem meg ma este mondta a Zuram, h biztos fogytam, mert eltűnt a seggem...abból a kemény 47 kilóból biztos leadtam az utóbbi napokban az idegtől.

Bazsa! Drukkolok hétfőre; a doki nyilván tudja, mit miért éppen úgy csinál; meghát a kiskatonák tényleg tudnak lesből támadni, úgyhogy simán meglesz ez az inszem. :lol:

Aviubi! Nektek továbbra is drukkolok a nem-pirihez! Remélem, Fiaid jól viselik az oltást!

Kikinda! Igen, ma ezzel vigasztaltam magam, h a zizzenés azért nem olyan rossz kötődés szempontjából.

Kismamik, azért pocakfotókat tesztek vlhova majd? :wink:

Bikfy! Erősen küldöm a vudukat a vizsgához, átjárhatóságihoz, mindenhez!!!

No én kipurcantam mára, elnézést. :oops:

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Vius!
Dari nagyon szép, és látom már eléggé nőcis! A kukában nézegetős kép jött be nekem is a legjobban!
Nagyon helyes kislány!

Babicsek!
Szegény biztos érezte, hogy mit akar a doki! a macskáknak nagyon jó megérzései vannak.
De hidd el jobb így neki! Sírd ki magad! Majd idővel kicsit jobb lesz! Aztán majd tényleg csak a szépre emlékszel! Majd ha visszagondolsz a csibészségeire, nevetni is fogsz tudni!
Anyukádnak nem lesz semmi baja, ne izgulj!

rodina74
 
 


Babi nagyon sajnálom a cicád én is tudom milyen igaz nekem kutyusom volt 13 éves volt.és neki is daganata volt az agyában . mikor kapta a szúrit még apukám is zokogott hisz velem nött fel a kutyus (dalmata volt )
Nagyon szerettem.
Most van kettő másik kutyusunk de az nem olyan mint ő sokszor mondom az egyik kutynak a régi nevet mert sokban hasonlit rá pl pont olyan szeles.

Majd jövök csajok

Pusza!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt,

életjelet tudok csak adni, a munka nagyon eltemetett az utóbbi napokban.
De inkább most húzok bele mint még nagyon hassal kelljen kínlódnom.

Nagyjából tudok csak olvasni, de igyekszem, jövő héten már jobban ráérek, akkor bepótolok mindent.

Addig is ölelés és puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, és minden rendben van velünk, ha bármi esemény lesz mindenképp megírom. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok,

babicsek,
őszintén sajnálom a cicádat. ez a fránya betegség,hogy nem menthető! De most csak is a cicára kell gondolni,hogy neki ez jobb, így nem szenved! gyujtottam egy gyertyát érte...

Vius,
örülök,h Darinka jobban van ez lázszik is a képeken :) nagyon édes...

monic,
váruk jövő héten :)

ubi,
ugye nem jött még meg?

köszönöm mindenkinek a drukkot,aranyosak vagytok,már ugy izgulok...



Köszönöm mindenkinek a drukkot, remélem minden rendben lesz!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Olvasgatlak titeket,de nem sokat vagyok gép előtt!
Nem nagyon van mit írnom.Már nagyon várom,h mehessek dokihoz,h biztosak lehessünk benne,h jó helyen van a pici és minden rendben van!Csak azt nem tudom még,h hány hetesen menjek dokihoz???Szerintetek?
Ma csináltam megint tesztet és már szépen erősödött!
Szedem a Elevitet +3mg-s Folsavat,Duphastont meg a Metet!
Olyan étvágyam van egyfolytában,h szinte bármit felfalnék!!
Meg a cickóim majd szét robbannak!

Aviubi:Nekem is ugyanúgy feszült a hasam meg fájt mint menszikor szokott!Tutira azt hittem,h megint megfog jönni!!De mégsem! :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!

Szerintem az 5 hét előtt nem érdemes, ha már szívhangot is szeretnél hallani, akkor a 6 hét közepe felé. Biztosan minden rendben lesz, ne izgulj!
Majd egyél sok zöldséget és gyümölcsöt!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Lányok annyra aranyosak vagytok, köszönöm a vígasztalásaitokat. Tudom hogy ennek bígy kellett lennie, csak mégis rossz. Biztosan napról napra könyebb lesz majd, de most még csak akkor jó ha elfoglalom magam. Mihelyt eszembe jut sírok.

Van itthon is két ideszokott cica, akit közösen etetünk a szomszéddal. Mindkettő lány, ivartalanítva lettek. Most ők a legjobb nyugtatók nekem. Tegnap az egyiknek a nyakában volt egy akkora kullancs, mint egy kisebb borsószem. Annyira aranyos volt, mert hát ők nincsennek ahhoz szokva hogy ölbe legyenek, meg elég félénkek is és bizlmatlanok, de ez most hagyta magát hogy kiszedjem csipesszel a nykából a kullancsot. Mintha megérezte volna hogy segíteni akarok rajta. Utána meg fennhangon dorombolt.

Syl: Ennek örülök, hogy erősödik a jelzés! :) Nekem ha valaha is sikerülni fog, az biztos hogy rögtön elmegyek a dokihoz. Egyébként neked a Kaáliban csinálták az inszemet? Hanyadik ciklusnapon voltál akkor és mekkora volt a tüsződ? Már megvolt repedve inszemkor, vagy még a helyén volt?

Kimamik: Tényleg jó lenne ha tennétek fel pocifotókat.

Kéne csinálnunk egy közös email címet, amire küldhetnétek a képeket, ha valaki ide nem szeretné közszemlére tenni. Csak mi tudnánk a felhasználónevet meg a jelszót, és bárki, bármikor megnézheti ott a képeket.

Na megyek kitalálok valami tennivalót. A tescóba akartam elsétálni, nem messze van tőlönk, de az előbb elkezdett esni az eső. Hihetetlen hogy mennyi esik mostanában. Lehet hogy medárd előrébb csúszott....

Kép
babicsek
 
 


sziasztok,
gyorsan dobok táblikat, elég sok a hiányosság és a kérdőjel, légyszi írjátok meg mit javítsak, aztán ebéd után vagy este jövök és javítok!!!

Addig is minden gyengélkedőnek (fejfájás, stb) jobbulást, a szomorkodóknak napsütést, a tanulóknak könnyű vizsgát és az izguloknak pedig kalappal!!!!!!!! Drukk mindenkinek!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Nati,

nahát, már meg is volt a beülti?
rendesen elvesztettem a fonalat így, hogy csak nagyon ritkán tudok jönni :oops:
Nagyon drukkolok a Kistesóknak és neked is!

Nekem szörnyű éjjelem volt, a nagy szél miatt Dávidka hajnal 2-ig ki akart ugrani a hasamból, aztán Danci reggel 7-kor kezdett vigasztalhatatlan zokogásba. Most visszaaludt, Dávidka is alszik, nekem pedig fel kellett kelnem ténykedni...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt!

Nati: :shock: Tényleg bent vannak már a kistesók? Nagyon szorítok hogy ott is maradjanak! Mesélj már azért magatokról légyszi! Hogy volt, hogy ment? :)

Monic: Nálunk esik folyamatosan az eső. Utálom. Remélem kipihenik magukat a lurkók.

Kép
babicsek
 
 


Semmihez sincs kedvem. Pedig vasalnom kellene, meg porszívózni. Valami ebédet is kikéne találni, de ahhoz a boltba is elkellene jutni. De ilyen időben nem is tudom hogy induljak el. :?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Aagassi! Szerintem is csak a sok izgalommiatt jött meg ennyire korán. Ha néha-néha történik ilyesmi az nem baj! Gartulálok a gyermekeidhez! Szerintem ti nagyon jó kis család vagytok, ugyhogy biztos a gyerkők is kiegyensúlyozott, boldog gyerekek lesznek. Sajna nekem van tapasztalatom a gyermekvédelem területéről. Lakásottohonban dolgoztam, és a Tegyesznél, igazi felfuvalkodott hólyagok vannak akik nagyon nagyra tartják magukat, közben pedig nagyon szűk látókörűek. Velük csak mézes mázos, behízelgő hangon szabad beszélni, mert különben megsértődnek, és szemetek...

Babicsek! Részvétem. Hidd el sokkal jobb így a macseknak. Tudom nagyon hiányzik, de hidd el mindig emlékezni fogsz rá! Anyudnak pedig tuti nem lesz semmi baja! Amúgy ezek az állatok mindent megéreznek.

Syl! Vigyázz magadra! Ahol csinálták az inszemet oda nem kell visszamenned? De ténylge ha már szívhangot is akarsz hallani akkor 6. hét vége felé menjél. Mondjuk én tuti rögtön mennék, mert nekem volt 1 méhenkivülim, és rettegek, így addig nem lennék nyugodt amíg biztosítanának róla, hogy jó helyen van a baba!

Na mi túl vagyunk a szurin. Szinte megsem kottyant a fiúknak. Hunor egy kicsit sírt, de aztán rosszalkodott tovább.
Tegnap pedig megvolt Bence első szülinapi bulija! 8 barátja volt itt anyukákkal. Háát volt hangzavar, de mindenki jól érezte magát. Igaz az egyik legjobb ajándék buli végére a kukában kötött ki mert eltört, de ez benne van a pakliban. Azt hiszem az anyukák is jól érezték magukat. Egyedül férjem szenvedett. Szerintem jövőre felajánlom neki, hogy elmehet itthonról ha gondolja, mert láttam rajta, hogy mennyire feszült.

Na most rohanok, mert megyünk esőkabátot, és esőnadrágot venni a fiúknak.

további szép hétvégét!

ja, még nem jött meg. Most már tudom, hogy miért nem hiszem, hogy ott a babva. Nekem mind 3 terhességemnél fájtak a melleim. Most semmi....

aviubi
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

ezt a táblázatot most jóóóóól kinyomtatom és jobban átlátok mindent! Ti már régebb óta ismeritek egymást, nekem még mindig előfordul,h elvesztem a fonalat és nem tudom ki kivel van :) ezért bocsánat,de nekem több embert kell egyszerre megismernem...

Nati,
ne haragudj teljesen kiment a fejemből,h elküldjem az adatokat,uh ezt ma pótolom.

móni,
mond meg dávidkának,h várjon még a kiugrással 49 napot :)
feküdj le délután te is,hátha hagynak aludni.

babi,
látod én már tegnap megfőztem a babgulyásomat ,ma csak palacsintát sütök,ezen kívül már csak a mosás maradt meg,uh viszonylag sok időm van pihizni! Jól is fog esni!
ha nincs kedved semmihez,akkor lustálkodj egyet! rendeljetek pizzát,a takarítás meg megvár:)

ubi,
akkor ha holnapig nem jön meg,akkor azért tesztelsz,nem? én nagyon bízom benne,h minden rendben nálad. Lehet hogy most csak másképp reagálsz! Nézd pozitivan! Lehet,h most kislány fejlődik benned és azért más? addig ne add fel,míg meg nem jön!


Itt 5 hete esik már az eső,h azt sem tudom már mi az a napsütés...
de nem baj,holnap inszem és nekem ettől nagyon jó kedvem van!
Vendég
 


Natikám!
Remélem, hagy egy kis időt pihenésre Bencus! Biztos így van, mert Bencus olyan jó gyerek!
Hogy érzed magad? Nagyon drukkolok, és mennek a babaragacsok!

Monic!
Sajnálom az éjszakát! Én hajnali 4-kor ébredtem fel és 6-ig vissza sem bírtam aludni, csak forgolódtam és jártak a gondolataim! Végül 9-ig tudtam aludni!

Aviubi!
Minden terhesség más és más. Úgyhogy még bármi lehet! Bízzál benne!
Szegény férjed! Lehet, hogy jó ötlet, hogy legközelebb elmegy otthonról, mert így nem lesz feszült, és gondolom neked is így lesz jobb.

Az esővel már nekem is tele van a …. Tegnap este megint úgy fájt a fejem, hogy csak na! Már 3. napja. Most is érzem, hogy nyom egy kicsit, de ha csak így maradna, annak nagyon örülnék!

Beze! Bikfy!
Mi van veletek? NAgyon eltűntetek?

Beze!
Ugye nincs baj?

rodina74
 
 


Nálunk már a város másik végén katasztrófahelyzet van. Utcákat, házakat öntött el a víz. Mi jó helyen lakunk, innen nem tűnik olyan durvának, de amiket az interneten olvasok hihetetlen. Szegény emberek nem lehet most könnyű azoknak akik ilyen helyzetbe kerültek.

Bazsa: Pizzát már megrendeltem 2-körül jön. :) Most laptopról írok, fekszek, közben bámulom a tévét, de nem sokáig, mert api jön Forma 1-et nézni. De majd közben netezek. Vagy alszok. MErt az a monoton zúgás olyan jó eltud altatni.

Kép
babicsek
 
 


Babicsek:Nekem nem a kaáliba csinálták az inszemet,hanem nyíregyházán a kórházba a meddőségin!
15.cn.volt az inszem.És akkor 11mm-s volt a mnyh-m, jobb oldalon volt egy 21mm tüsző bal oldalon meg egy 20mm tüsző!
De előtte 3 nappal több tüszőm volt az uh-n úgyhogy szerintem már addigra repedhetett meg .

Kép

Kép
syl100
 
 


babicsek,
na látod,megy ez :D

csajok átnéztem ezt a táblázatot és ami egyből feltűnt,az az hogy én vagyok a legöregeeeeeebb :( rodina még nálad is 5 hónappal öreggebb vagyok..
na de nem baj,mert ugysem látszik :lol:

és amit sikerült még kilesnek belőle, a holnapi drukkokat:

bazsa,
drukkolok magamnak holnapra az második első inszemre :)

bikfy,
sok szerencsét a holnapi vizsgához és a holnaputáni átjárhatóságihoz :)

bumi,
ha holnap mész a 21. napi uh-ra akkor neked is nagy drukk :)

rodina,
neked is drukk aholnap uh-hoz,hozzál jó híreket :)

ubi,
és remélem tőled meg pozitív tesztet kapunk holnap :)

ha vkit kihagytam volna jelezzen,

szép vasárnap estét mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok! Nekünk a rossz idő ellenére nagyon jó volt a hétvége. :lol: Tegnap voltunk Halász Jutka koncerten! De mivel Sopronba már nem kaptunk jegyet, ezért Szombathelyre mentünk. Először pénteken a jegyért, aztán szombaton a koncertre.
Bogi imádni való volt, teljesen lemerevedve nézte végig az előadást, csak néha mosolygott, és még tapsolni sem mert, annyira meg volt illetődve. De mikor vége lett a koncertnek nem is akart indulni, mert hátha visszajönnek még. :D

Egy szóval mi töltődtünk! :lol:

Bikfy! Drukk holnapra!!!

Nati!:shock: Én folyton olvasok, hogyan sikerült ilyen csendben eljutnod a beültiig? :shock: :shock: :shock: Kérünk részleteket!!!!

Mindenkit puszilok!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ubi,
Te nem akarod elküldeni az adataidat a tábliba????
Vendég
 


Drágák vagytok!!!! hát, a lelkemben annyira nem volt csend :shock: .

az első héten ugye azért nem írtam róla, mert csak bökiztem magam, abban sok izgalom nincs. Aztán hétfőn uhun kiderült, hogy 4 tüsző van, amitől eléggé elkenődtem. Egy nagyon nagy volt, félő, hogy a szerdai leszívásig megmarad. De megmaradt, úgyhogy nagyon boldogok voltunk :P , egészen csütörtökig, amikor egy új, még nagyon tapasztalatlan biológus közölte, hogy azt hiszi egy termékenyült meg, és úgy tudja, azzal minden rendben :shock: :oops: . hát, itt már nagyon kiborultam.... aztán szerencsére pénteken még egy beindult, így szombaton reggel kettőt kaptam vissza :P :P . úgyhogy most kímélő üzemmód van :wink: .

A szép időhöz alkalmazkodva ma délelőtt gyerek félsátort, úszódeszkát, gumimatracot vásároltunk :P :P :P . Július végén megyünk Rab szigetre horvátországba :P :P . már egy ideje befizettük, nagyon készülünk rá!!!!

Moncsi, látod, nem vesztetted el a fonalat, mert nem volt mit!!!

Babi, édes vagy, köszönöm!!!! igyekszem megtartani őket!!!

Luczi, most már mindent tudtok :P .
Vendég
 


:P :P :P

Rodi,
jobbulást mára is!!! Sajnálom a fejfájást, tényleg biztos az időtől van!!! hányra mentek holnap???
Nagyon drukkolok, hogy megnyugtassanak a papa eredmény miatt!!!

Luczi,
Bogi akkor már meggyógyult??? mikor mentek újra orvoshoz???? jó lett a szopipárna méret???

Bazsa,
nagoyn jól összefoglaltad a drukkokat!!!!! Giga mega drukk neked is!!! Hányra mész??? pároddal mentek, vagy ő korábban megy?

Syl,
hogy érzed magad? tényleg, ahol az inszemit csinálták, oda nem tudsz visszamenni? én oda mentem vissza Bencussal!!

Ubi,
valóban minden terhesség már, de elhiszem hogy aggódsz!! Azért én még drukkolok!!! hátha...
miért jártok fejlesztésre a fiúkkal?
örülök, hogy jól sikerült a buli!!!!!!! korábban nem terveztetetek gyerekes bulit???

Babi,
sajnálom a cicust, de te most koncentrálj a jövő hétre!!!!!! holnap új hét kezdődik!!!
én most szedtem egy welness márkájú propolisz-méhpempő kapszulát, tegnap 11-es is lett a nyálkahártyám, ilyen már nagyon de nagyon régen nem volt..
jó kis vasárnapi ebédetek volt, nekem eszembe nem jutott volna :shock: . fincsi volt, igaz?

Beze,
hogy van az epéd? voltál vele dokinál? hogy érzed magad? mikor mész legközelebb orvoshoz???

Kiki,
Te sem jöttél a hétvégén, remélem minden rendben veletek is!!!

S képzeljétek, szerdán én is találkoztam egy nagyon kedves ismerősömmel a kaáliban. gyönyörű göndör hosszú haja van és kismami :P :P . nagyon kedvesek a férjével együtt, velünk izgultak még egy darabig, miután végeztek :wink: .
Kiki, nagyon jó volt találkozni veletek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szóval, mikor és hol lesz topictali??????????

Bikfy,
csuriban az ujjam érted holnap és holnapután. Azért holnap este gyere és mesélj nekünk valamit!!!! minden rendben lesz, ügyes leszel!!!

Agassi,
küldesz nekem fotókat és történektet a gyerekeidről? hidd el, hamar egyenesbe jön minden és ahogy Kiki is írta ez a kötődés csak jó lehet később. Azért nekik is szőrnyű lehet valakiktől elválni, akiket eddig szerettek, vagy legalább is kedveltek.
DE biztos vagyok benne, hogy most már Ti vagytok a családjuk és ezt ők is így gondoják!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: