Új privát üzeneted érkezett!

Mentem eldurrant az agyam a páromon komolyan mondom....

Felhívot, hogy Szombaton iszogatna egy kicsit barátaival mondom oké, mit is bánom Én...De ezt már 1-2 napj mondta...Aztán most mondja a telefonban, hogy hívjm fel a barinőmet, a Lillát, hogy jöjjön ő is...Ő a csaj aki ide jár a szoliba szolizzni...És még írtam nektek, hogy Szilvesztert velük töltöttük és az Én párommal összevesztem, mert láttam rajta, hogy nagyon szemezi a csaj a nagy mellei miatt!!!!
Na már azóta egyszer volt nálunk 2 hete akkor is iszogattak és a párom hozzta a menő formáját a lány elött!!!!
Na de elviselhető volt bár ott is beszóóltam neki, hogy mostmár viselkedjen normálissan!!!!
Mondom neki minek hívjam a Lillát???Mert őt érdekli mi van vele, meg a fiús kalandjaival...Mondom, mert???Ki ő neked???Mit érdekele téged mi zajlik vele-fiúkkal való kalanddal???
Mondom nincs neked barátod???Már mint fiú barát akikkel leshet alkoholizálni???
Erre ő kibasz egy ilyet, hogy jól van akkor felhívom a Rékát
:shock: (promociós munkát csináltak nyáron)!!!!
Na mondatm neki, hogy akkor Én megy elmegyek otthonról és szvasz rábasztam a telefont!!!!!!!!!!!!!!!
Hát esküszöm kihullik a hajam, ilyet kibaszni nekem?!?!?!?
csip-csip18
 
 


Apát helyre pofoztam és mondtam neki, hogy oda figyeljen mit mondd, mert mostanában nem tudom Én ezt viccnek felvenni... :oops:

Megtudtm, hogy csak egy kábél húzott ki, és semmi más...8)
Nos most már nyugi van :wink:
Hol vagytok????
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Szeszély
remélem, ez az endos főorvoshoz rendes lesz és járatos a témában.

Csicsiy
köszi!

Tyuntyi
uh-n derült ki, egyik jellemzője, hogy a petefészkekben sok kis apró tüsző van. Nekem petefészkenként 12-15 db van :? Emellett még tünete a rendszertelen, v. hiányzó mensi, meg egy csomó más is. A hormonvizsgálat meg majd kimutatja mekkora a baj, meg még kell menni további kivizsgálásokra is.

Csip
párod nem semmi :shock:
De látom, azóta már megoldódott a probléma!

Gabó
drukk a teszthez!

Henne
akkor végre pihi lesz! Rendes volt a főnököd!

Mi elvetettük a füvet, kész az esőztető, ültettünk virágot, zöldségeket.

Kellemes hétvégét!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Gabó, várjuk a teszt eredményét. :wink:

Kitty, a lényeg hogy tudjátok mi a gond, s most már a jó úton haladtok a baba felé. :lol:

Henne, éljen a pihenés!! Meglátod, teljesen más így babát várni, mintha közben dolgoznál. :wink:

Csip, hát érdekes a párod. Tegnap mi is összekaptunk, egy múltbéli csajszin. Aztán este kibékültünk. :oops: Mégis csak házassági évfordulónk volt. 8)

Mi jól vagyunk, bár a melleim hajnalban úgy zsibongtak, hogy az csuda. :roll: Meg mindenféle fura szagokat érzek az orromban. Már alig vártam, hogy kinyithassam az ablakokat szellőztetni. :roll:

Na megyek reggelit prezentálni a családnak.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!
nem tudok visszaolvasni,mert rohanok a buszra,csak azért írok,hogy reggel megjött piri :cry: :evil: szóval nekem megint nem jött össze....
remélem mindenki megvan!igyekszem jönni,csak nem túl könnyű!
puszi mindenkinek!
kismamiknak pocaksimi,többieknek +++++!!!!!!!
puszi!!!!
Vendég
 


Gabóó: sajnálom h megjött neked is. remélem utoljára, most már itt az ideje h sikerüljön!
Nem semmi milyen korán jársz dolgozni.

Többiekkel mizujs?

Csip: pároddal akkor tisztáztátok a dolgokat?

Pinkiné: ezek nagyon jó jelek, úgy gondolom sikerülhetett neked is!
majd gyere és írj!

Andi: akkor most volt tennivalótok rendesen a kertben. júniusban mentek majd dokihoz? addig szedsz valamit?

Kriszti: régen voltál? mi van Veled? Veletek? remélem jól vagytok a picurral.

Henne: tényleg jó lesz pihenni. róka koma még nálad van? szegény, nagyon rossz lehet.

Tyuntyi: Ti is jól vagytok remélem. Hangulatod? írj!!!!

Szeszély: ugyan régen volt táblázat, de Te már pé-nél tartasz kb nem?

remélem senki sem hagytam ki.

Anyukámnak ma vissza kell mennie a kórházba, mert még megnézik, vizsgálják. jól van, de a látása még nem jött vissza, homályosan lát csak a bal szemével. de bárhol vizsgálták eddig, minden eredménye jó volt. szerintem ez idegi alapon lehet nála.
remélem minden oké lesz minnél előbb.
Képzeljétek, a húgomék kisfiának mi leszünk a keresztszülei, tegnap kérdezték meg h mit szólnánk hozzá. nagyon örültünk neki.
szóval gondolkozhatom mit vegyek majd neki. persze amúgy is már vettem kisebb dolgokat, de nem tudom, kislánynak szoktak fülbevalót, kisfiúnak nem tudom. de karkötőt meg ilyeneket nem szeretnének a tesómék sem. ötletek? Pinkiné a kis Peti mit kapott keresztszülőktől amikor megszületett!

ma dolgozom, majd jövök.

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok....

Csicsy: ez valóban jó, tök jó...hát fiúnak??Nem tudom...Nekem is karkötő jutott az eszembe, amibe be lehet graviroztatni a nevét...

Henne: hogy vagy???

Gaboo: Sajnálom, hogy megjött...Mi lesz elmész orvoshoz???

Pinkiné: Mikorra nem várod???

Tyuntyi: Hogy vagy???

Kriszti: Rég voltál...Hétvége????

hkitty: Párod meddig van mg itthon????
Szép napot!
csip-csip18
 
 


Sziasztok,
Csak egy rövidre kuksizok be! Ne haragudjatok, de most 18.-ig nem igazán tudok jönni,mert minden nap dolgozok (fönökömék szabin vannak) :? Anyukám is itt van 17.ig, így munkaidö után az idöt vele töltzöm,mert ö meg 17.-en megy vissza. Annyira szar most így, hogy 3ig melózok, szegény anyu mindig elém jön, de még ígyis kevés az idö amit vele töltök. Ö nem haragszik, csak nekem rossz egy kicsit. :cry:
A picurral jól vagyunk, nincs hányinger nálam, néha már ijesztö, de viszont álomkórban most totálisan szenvedek... :lol:

Puszi nektek, amint tudok majd jövök!
Drukk a tesztelöknek!!!!!
Vendég
 


Hát Pénteken müködtek rendessen a hormonjaim :shock: Sebaj Szombaton kibékültünk reggel Aztán elvittük a kutyát szépülni, aztán Auchan, huuu vásárolt apa nekem minden röpke 20.000-ért Na apa este haverozot meg itókázot én meg már fél 9 kor horkoltam :D :D :D
Vasárnap megint elmentünk Erdőkertesre, ahol bográcsoztunk és megusztuk eső nélkül paprikás-krumlit csináltam-nyami :D
Aztán rábeszéltem apát, hogy nézzünk már körbe a Kikában, mert minden akciós, szekrényt szerettem volna az meg 10-20-30% akció volt...
No elmentünk mentem mentem sehol semmi, és baromi nagy :( drágaság...Nagyon nem volt jó...Egyszer csak apa ciceg nekem, na mondom atya ég...Mien szekrényt látott...hát és ne tudjátok meg...254 széles, 220 magas, 60mély, 5 ajtós nem üveges(mert az nekem nagyon hálószobás szekrény, Én meg a nappali szertném)2 baromi nagy és mély fiók ami még 2 részre osztódik, ha kinyitod!!!ez volt az álmom!!!Jó nagy fiókos szekrény-bugyinak akár ágyneműnek!!!!nem tolóajtós, hanem kifordítos ajtós...nagyon érdekes!!!dió-fehér fronttal, mint a vitrinkombinációnk!!!Szóval kurva jól nézz ki..na mondom és az ára???199000 ezer, atya ég...Nem semmi, de nem rossz...Erre mit láttok???50% akció, szóval 99000.-na mondom ez jönn velünk haza!!!
De nincs raktáron 8 hét várás, és 30% előleg.
Na csak a baj az volt, hogy félre tettünk 100000 a kocsira, mert holnap megy szervízbe...De kiagyaltam, hogy megbeszélem apuval, hogy adjon 30% és 8 hét alatt meg összegyüjtjük...Ugy is lett apuék adtak még vissza is jöttek velünk és mondták ennyiért ajándék ez!!!!Szóval megrendeltük és 8 hét múlva meglesz...Addig meg sporolás szigorún!!!!!
nagyon örültünk neki
Ezek vannak.voltak...
Holnap megy Uhhhhh
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Pinkiné
gyanús jelek :lol:

Gabó
sajnálom pirit :(

Csicsiy
igen, jún.-ban doki, addig nem szedek semmit. Meg jövő héten lesz meg a hormoneredményem, akkor majd többet tudunk már.
Gratulálok a keresztszülőséghez! Örülök, hogy anyukád javul!
Ajándék: ismerősömék járókát vettek.

Csip
párom még ebben a hónapban végig itthon lesz, jún-ban kezdődnek a német tanfolyamok, és aug. közepén megy Németo.ba.
Jó hétvégéd volt ezek szerint. Uh-hoz drukk, minden rendben lesz!

Chrissy
használd is ki az időd anyukáddal!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, elvileg még van 3 napom, de nekem már most "mindjárt megjön" érzésem van, úgyhogy nem fűzök sok reményt a dologhoz.
Ráadásul szombaton szóltak a cégünknél, hogy júniustól mennem kéne dolgozni. Szóval holnap bölcsi alkalmasságira viszem Peit a dokihoz, s 17.-től indul a beszoktatás.
Magán bölcsibe megy, mert az önkormányzatiba nincs hely. Havi 50e. :shock: :? :? A fizum 1/3-a erre fog elmenni. :roll:
Aztán persze érdekes lesz a felállás, ha mégis sikerült a baby.
De ha nem, akkor megyek a dokimhoz s 2-3 évre felrakatom újra a spirált. 8) Nekem idáig az vált be csak. :lol:

Csip, mikor Peti megszületett, akkor a keresztapjától kapott egy szuper benti hintát (elektromos, 9 hónapos koráig 150%-ban könnyítette meg az életünket). A keresztanyjától meg ruhákat.
Aztán a keresztelőn meg kapott egy arany keresztmedált a keresztanyutól, keresztaputól pedig egy bankszámlát. :lol: Amire Ő 18 éves koráig gyűjtögeti a pénzt. :wink:
Azért kapta külön, mert a keresztapja a bátyám, a keresztanyja meg a legjobb barátnőm, így nem alkotnak egy párt. :lol:

Krisz, hidd el, azt a kevés időt is eltudjátok tartalmasan tölteni anyukáddal. :wink:

Kitty, majd írd meg a hormonlabor eredményét!

Na megyek, 30 perc múlva ebéd a gyereknek. Aztán alvás. Én meg mehetek teregetni, meg enni!!!!! Most ettem meg 2 pogácsát, de csak éhesebb lettem. :roll:

Este meg megyünk Apának meg Petinek cipőt venni. 8) S még a nők költenek magukra sokat. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Hun vagytok csajok????????

Megint 2-3 órája elkaptt az álomkór, és persze kikaptam egy f*sz vendéget is...
Nem adott aprót mert: Nem vagy szimpi nem adok és nem teszel(nő) :shocked: Hát nem mitha Te az lennél (mondtam vissza)
Agyam eldobom, azért, mert fáradt vagyok és bevan vörösödve a szemem és épp nem mosolygok,(hanem ásítok) mint egy fábabaszot tök, ezt kapom...
Hát komolyan, Én már csak nevetek, hogy nekem mindig a hülyék járnak ki!!!!
csip-csip18
 
 


Fél 8 van már, hamar elment a nap itt bent a szoliban, épp nagy nehezzen rávettem magam, hogy neki állok takarítani erre telt ház lett :shock: :?
No mind1...
Holnap uh reggel negyed 10-kor :D Megyek anyumhoz reggel, még lehet jelentkezzem reggel, ha van időm rá...

Kellemes Estét Mindenkinek!!!

Tessék jönni azért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok...

Leletem: 21mm petezsák benne egy 7 mm es szikholyag mellette egy 6 mm es embriotelep, életjelenség nem mutatható ki...
hüvelyi uh volt és a véegén mondták, hogy nem marad meg, missed ab...De azért pénteken mégegyszer megnézzik...ha nem változzik pénteken mütenek :cry: :cry: :cry:
Esélyem??????????????????????Szerintettek??????????????
csip-csip18
 
 


Csip
először is sajnálom, hogy nem jó híreket kaptál. Azért lesz még egy uh, mert még bármi lehet.
Drukkolok, próbálj meg pihenni, megnyugodni, tudom, nehéz, de a remény hal meg utoljára :wink:
Kép
Vendég
 


Istenem Csip!

Annyira nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig reggel gondoltam is Rád, hogy majd biztos jösz a jó hírrel!!!
Istenem!! Az élet olyan igazságtalan!! DE próbálj meg pihenni, és Mindannyian szívből szorítunk Nektek, hátha mégsincs gond!!!

Sok-sok kitartást!!!!!
szeszély
 
 


Csip: nagyon sajnálom, ezek nem jó hírek! de miért van ez? azt mondták h már biztos?
hátha pénteken jobb híreket kapsz!!!! nagyon reménykedem benne és nagyon drukkolok nektek!!!
Párod hogy van???

írj!! szorítok!!!

Kép
csicsiy
 
 


Csip:
Nagyon sajnálom! Az előttem hozzászólókhoz hasonlóan nagyon drukkolok neked, hogy pénteken mást lássanak. Kitartást neked!!!
tyuntyi
 
 


Sziasztok...

Csip: nagyon sajnálom:( talán még péntekig meg jön a kis szívhangja.. Embriotelepet írtak? Furcsa, nem tudom mit jelent:(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Csip nagyon sajnálom!Én még azért nem adnám fel,mert sokat nőtt amióta utoljára voltatok!
Drukkolok nagyon!!!!!++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Köszönöm szépen a bíztató szavakat, de nagyon nehéz...

Henne: Igen senki nem tudja, mi az, hogy embriótelep!!!

Hát nem tudom, nem adom fel az biztos egy könnyen!!!!Nem tudom elhinni, hissz csak nőt és fejlődött a petezsák is 10 ről 21 lett és még egy 6 mm szikhólyag is volt most...Szóval nem értem mi alapján írták, mondták, hogy elhalt?!?!?!Persze beleélni semm szeretném magam, nehogy Pénteken, mert aztán mégjobban szar lenne...
De azért a párom nagyon bízatat és mondja, hogy csak csak lehet korai volt ez még...Mindenestre, ha Pénteken semm változzik, mert szerintem 2 nap nem tudom nagyon mit tudd változtatni, vgyis inkább, hogy mennyit nőhet!!!Én elhatároztam, hogy Hétfőn mégegyszer meg Uh-tatom magam!!!
Akkor már majd, hogynem 1 hétről lenne szó!!!majd akkor hiszem csak el, hogy nem fejlődik!!!!
Addig probálok nem idegeskedni, de nem nagyon jönn össze...
Ráadásul ma szólnom is kell a fönökömnek, hogy Pénteken nem jövök!!!!És ez most egy kurva szar helyzet, mert nem mondhatom meg neki, hogy lehet az van, hogy...valamit ki kell találnom...Mert nem akkarom elveszíteni a munkám!!!!
csip-csip18
 
 


Csip
én se tudom, mi az az embriótelep, de sokat nőtt a pici, még bármi lehet. Sokszor csak az a probléma, hogy a korát nem tudják rendesen meghatározni, főleg ha nem pont a ciklus közepén fogant (mint pl nálatok).
Nyugi, kitartást! Mi szurkolunk!
Vendég
 


Andi: köszönöm szépen!!!Megprobálok türelmes lenni...
Amúgy azt el is felejtettem megírni nektek, hogy már másik dokihoz is kértem időpontot, csütörtökön jövőhéten, majd lehet oda is elmegyek, nem tudom még az attól függ mi lesz Pénteken és a Hétfői Uh kiharclom még és akkor megláttom!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Most beszéltem a fönökömmel, hogy Pénteken nem tudok jönni...Hát nem az igazságot mondtam el :shock: De megértette és mondta, hogy nem örül neki vagyis hogy ez nem jó, de megprobálják megoldani a helyetesítésemet!!!!
csip-csip18
 
 


Csip
nem is kell tudnia a főnöknek. Elég, ha elenged.
Másik doki szerintem jó ötlet. Több szem, többet lát. Sok esetet olvastam már, hogy egyik már elvetette volna, a másik meg hagyta még pár hétig, és végül túlhordással született meg a baba :lol:
Vendég
 


Andi: Hát reménykedem és gyüjtöm a drukkokat!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kérdésem a következő, kiváncsi vagyok tudtok-e segíteni,bár lehet hülye kérdés :(

Szerintettek hány mm ebriónál van már szívhang???Hány mm embriónál kezd verni a szív -ill. lehet hallani???

Köszönöm a segítséget!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip, először is nem feladni!!!!
Direkt megkerestem neked a Peti uh-os papírjait, s betöltött 8. héten volt 14mm az embrió. de az uh szerint csak 7+5 volt. S akkor már volt szívhangja.

Most bocsánat rohanok, 6-ra fodrászhoz megyünk, s még hozom el páromat Cinkotáról. De este még jövök!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,

csip: nekem 6 hetesen volt szívhang, és 6-7 mmes volt az embriom.
Próbálj meg türelmes lenni, tudom, nehéz.
Amit javaslok, ne nagyon olvasd a netet ezzel kapcsolatban. Nagyon félrevezető tud lenni..
A sajat dokid megnézett?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Nem nem nézett még meg, vele is Pénteken beszélek, miután megvolt az Uh a kórházban...de lehet megkérem, hogy a magánban nézzen meg engem Hétfőn...
Hát én is 6-7 hetes lehetek és az embrytelep 6mm ami szerintem a gyerek, és neki nincs szívhangja...Hát nem tudom...Jaj nagyon nehéz... :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Baromi fáradt vagyok, megfájdult a fej és a derekam egy kicsit :(
Semmi semm jó se ülni se állni...Olyan büdös szomog is jönn be, hogy csak na az utcáról....
Jaj mennék már haza..mehetek takarítani, de egyszerűen elfáradok...
Holnap jelentkezzem.
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Csip: én is drukkolok nektek nagyon. tudod nincs két egyforma ember, mindenkinél más a dolog. tényleg nem szabad feladni, és már csak 1 nap. A dokid ott lesz ne izgulj, biztosan segíteni fog.
Én nem értek hozzá,de tesóm talán 7-8 hetes lehetett mikor volt szívhang, de lehet h inkább 8, mert mondta a doki h sokkal előbb nem is érdemes nézni. úgyhogy kitartás holnapig!

Kép
csicsiy
 
 


sziasztok,

csip:drukkolok a holnaphoz!

lányok, én ma megyek 12 heti uh-ra, utána vérvételekre. hát picit tartok a 12. heti uh-tól, annyi rosszat hall mostanában az ember.
de este mindenképpen jövök beszámolok majd.:)

tegnap volt az utolsó munkanapom. mától hivatalosan is szabin vagyok,tehát pihenhetek. vagyis, inkább készülhetek a vizsgáimra..:)
egyébként képzeljétek, három napja nem rókáztam.. persze nem akarom elszólni, mert ma reggel majdnem vissza jött a reggelim.
ma már a párom is bejön velem az uh-ra.
hát, drukkoljatok kérlek!

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: megy a drukk, minden oké lesz! :P

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Henne
drukk, minden rendben lesz! Majd gyere!

Csip
hogy vagy? Párod?
Próbálj meg minél többet pihenni, és lehetőleg nem idegeskedni, bár tudom, ez nehéz.
Vendég
 


Sziasztok...
Gondoltam ma itthon leszek és pihennek egy kicsit ehelyett egésznap meloztam és most értem haza!!!!
Baromira elfáradtam fáj a derekam is, más bajom nincs....Csak még éhes vagyok káposztát csinálok székely...nyamiiii....
Holnap nagy nap!!!!Remélem fogok tudni aludni :(
Majd jövök a hírel, kérlek drukkoljatok!!!!!!!!!!!!!!

Csicsy: nagyon kedves vagy!!!!!

Henne: neked is drukk mára!!!!Gyere majd!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Csip
drukkolok, remélem, jó híreket kapsz! Szorítok! Próbálj meg pihenni!
Vendég
 


Sziasztok!

Drága Csip!
Nagyon fogok Neked holnap szorítani, hogy ne legyen semmi baj, meg egyébként is sokat gondolok Rád, hogy min mehetsz most keresztül!
Hatalmas ölelés Neked, és mindannyian nagyon várjuk majd a híreket! :wink:

Henne
REmélem rendben lezajlottak a vizsgálatok, és a Babátok jól van, szépen fejlődik! Rád is gondoltam ám!!! :wink:
TEssék jönni és mesélni!! Sote II-n voltál vizsgálatokon?

Tyuntyi
HOgy vagy? Mi van Veled/Veletek? Ha jól emlékszem, Te is ma voltál dokinál, mégpedig az első vizsgálaton! Rád is gondoltam, már csak azért is, mert azt sem mesélted el, hogy múlt pénteken mit mondott a dokid a pánikbeteségedre! Biztos elfoglalt vagy, de ha időd engedi, gyere és mesélj, hogy mi újság Veletek!!! :wink:

Chrissyke
Biztos most Anyukáddal töltöd minden időd, használjátok is ki! Aztán ha elment, gyere és mesélj! REmélem Nálatok is minden rendben van!

Pinkiné
HOgy vagytok? Neked mikor is kellene nem megjönnie? A napokban nem? Nincs táblázat, és sajna én az ilyeneket elfelejtem!!! :cry: DE szorítok Neked nagyon!!!!
Most akkor melyik munkahely mellett döntöttél?

Gabóó
Szegény kitartás Neked ehhez a munkához, hát én nem bírnám az biztos! DE sajna még időd sincs nagyon másikat keresni! A párod nem tudna ebben segíteni? Mert ezt nem lehet sokáig bírni! És sajnálom, hogy megjött, pedig már reménykedtem! Ettől a sok melótól nem is csodálom, ez nagyon stresszes lehet!! Sok kitartás Neked csajszi!!!

Csicsiy
Anyukád hogy van? Javult azóta az állapota? És Ti hogy vagytok?

Hkitty
Hogy telnek a napok! Kertészkedés helyett a rossz idő miatt lehet mással is foglalatoskodni, ha érted mire gondolok! :wink:

Remélem nem hagytam ki senkit!

Én megvagyok, ezen a héten a vérvétel után kutakodtam, de sajna el vagyok kenődve.
Amit a dokim ajánlott először megörültem, mert hétvégén is nyitva vannak (bár ez így hülyén hangzik). Megkérdeztem őket erre föl, hogy akkor hétvégén is tudnak-e vért venni,de sajna csak hétköznap!!! :evil: :evil:
Kérdem én, mit csináljon az a nő, aki szeretné kivizsgáltatni magát, de a doki által megadott napokon lehet csak (ciklus 4., 19. és 23. nap), és ezek majdnem mindegyike az elkövetkezendő 3 hónapban hétvégére esik!!! :evil: :evil: :evil: Tovább már nem is számolgattam!! És gondolom annak lenne értelme, ha egy adott ciklusban lehetne levenni a vért! Meddőségi központot is próbáltam, különböző egészségközpontokat, laborokat, de sehol sem jártam sikerrel!! Más ezt hogy csinálja?
Úgyhogy nem érdekel próbálkozunk, és ha sikerült a baba, azonnal dokihoz megyek. Úgy látszik a közeljövőben más lehetőség nem lesz. :cry:

NO "röviden" ennyi, akkor gyertek és meséljetek mi újság Nálatok, mert egy kicsit elmaradoztunk az írással!
szeszély
 
 


Sziasztok!

Szeszély:
Nem akarok baromságot mondani, de nekem anno a vérvételre nem konkrét napokat adtak meg, hanem pl. 3-5. nap, 19-21. nap, stb... A doki asszisztensének elmondtam, hogy ma vagyok a 2. napon, s ő kiszámolta, hogy akkor mikor lesz a három vérvétel. Az inzulinreszisztencia vizsgálaton én is magánba voltam, ott nem tudom, hogy csinálnak-e hormonprofilt. Örülök, hogy jól vagy egyébként. Nincs táblázat, így nem tudom, hogy ki hol tart. Te éppen hol?
tyuntyi
 
 


Csip:
Kitartást a holnapi naphoz. Tudom, könnyű mondani, hogy ne idegeskedjen az ember ilyen helyzetben, de tényleg próbálj meg megnyugodni. Remélem holnap is elkísér valaki.

Hkitty:
Nincs olyan messze már az endokrinológushoz az időpontod. Te hormonprofilra jársz már?

Csicsiy:
Anyukád hogy vagy? És te? hol tartasz a ciklusban?

Kriszti:
Jó neked, hogy anyuddal ennyit lehetsz. Nekem is hiányzik néha, hogy nem lakunk egy helyen.
tyuntyi
 
 


Pinkiné:
Mi van a teszteléssel? Remélem van baba, csak nem jelentkeztél.

Henne:
Majd gyere, hogy mi volt a 12.heti uh-n. Hihetetlen, hogy már ott tartasz.

Én ma voltam dokinál. 5 hetes és 3 napos terhes vagyok! Hallottam a gyerkőc szívhangját is. Azt hittem, hogy leszédülök az ágyról! olyan hihetetlen volt. Elméletileg január 8- a körül fog megérkezni, de mondtam a dokinak, hogy szerintem december végi baba lesz. Közölte, hogy csak ne szilveszterre időzítsem a szülést, mert akkor mindig elmegy pár napra. Megegyeztünk, hogy nem fogok akkor szülni. :lol:
A papíromon az van, hogy 8 mm-es petezsák, szikhólyag és CRL 2.5 mm-es embryo, szívműködés észlelhető!

A pánikbetegségem múlóban, egyre jobban vagyok. Ki fogom bírni gyógyszer nélkül. El fogok járni egy pszichoterapeutához megtanulni az autogén tréninget. Ez a babának is jót tesz.

Remélem nem hagytam ki senkit, de mindjárt utána nézek.
tyuntyi
 
 


Ez csak egy próba, megint nem tudok vonalzót beszúrni. talán most sikerül.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szia Tyuntyi!

Szívből Gratulálok most már hangosan is a pici Babátokhoz!!! És problémamentes babavárást Neked!
Nagyon örülök a jó híreidnek!! :D
Biztos nagyon megható lehetett hallani a baba szívhangját, és örülök, hogy a pánikbetegséged úgy néz ki nem újul ki. Szerintem arról lehetett szó, hogy megijedtél a terhességtől, felelősségtől, hisz hiába készül rá az ember, és várja a kis jövevényt, azért mégis csak "váratlan" ez az egész helyzet, egyrészt 9 hónapig tartó minden egyes napjával, és az azt követő években szintén az lesz. De jó, ha próbálsz utána olvasgatni, és ott van a Párod is, akivel együtt, egymást támogatva (hisz neki is új a helyzet, és talán még nehezebb átélnie) a szép pillanatok fognak megmaradni bennetek, és nem fogsz szorongani semmi miatt.
A tréning is biztos jót fog tenni Neked!! Jól teszed, hogy járni fogsz rá! :wink:

Nekem egyébként jövőhét szerdán kellene megjönnie. Szerintem most nem jött össze, de inkább a mensit várom. Valahogy megnyugodtam, most nem akarom görcsösen, mint a vetélés után. Van egy csomó tervünk a lakással kapcsolatban, fogyni is szeretnék picit, lassan befejezem a vezetést is, autót is szeretnénk venni, nyaralni is mennénk valahova, úgyhogy igyekszem elfoglalni magam. Próbálkozunk, de csak lazán! :wink:

Szóval azt mondod, hogy vérvétel tekintetében nem pont a kiírt napokon kell menni kizárólag, hanem van egy tól-ig határ, amin belül elfogadható eredmény lesz?
Már én is gondoltam erre, mert biztos sokan mások is így járnak/járnának, ha pontosan adott napokon kellene levenni a vért, hisz képtelenség, hogy legalább egyik ne hétvégére essen. Szerintem holnap újra telefonálok az egészségközpontba, és megkérdezem. A dokit én nem merem ilyenek miatt hívogatni, meg aztán nincs is meg a mobil száma.
szeszély
 
 


Ja, és szép a vonalzód! :)
szeszély
 
 


sziasztok,

szeszély: nem muszáj pontosan a 4. napon menni. 3-5 nap között meg lehet csináltatni, de még a 6 sem baj. ne parázz, menj, amint tudsz, szerintem.

csip: megy holnapra a drukk!

tyuntyi:gratula a picihez és a szívhanghoz.:)

én túl vagyok az Uh-n, minden rendben van vele, a nyaki redő mérete is normális.:) már 51 mm a babóm.:) szépen behozta magát. apával ma megnyugodtunk, hogy minden rendben van a kis csöppséggel..:)
ma voltam vérvételen is. A férjem vetette le egy másik kórházban, ahol dolgozik. lányok, 7 kémcsővel vettek.:) majdnem leszédültem a székről.:) de mivel a férjem volt ott az orvos is, így nagyon megnyugtató volt, és olyan édes volt.:)
aztán rohangáltunk, most értünk haza. hulla vagyok.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi, nagyon sok szeretettel gratulálok a babótokhoz! nagyon szépen fejlődik, ha már 5 hetesen van szívhangja! :wink: :lol:

Csip, Neked nagyon sok erőt holnapra! Biztosan minden rendben lesz, s fejlődik a babátok! :wink: :wink:

Henne, örülök hogy Ti is megnyugodtatok! Most már akkor "világgá" lehet kürtölni! :lol: :lol: 7 cső? :roll: Az nagyon durva. :?

Szeszély, tök szuper hogy ilyen sok tervetek van a nyárra! :lol: :lol:

Én ma reggel még azt hittem, hogy van odabent valaki, de ez az érzés délután óta elmúlt. Kb. 1 óra lefogása alatt 5 új - szép nagy - pattanásom lett, + elkezdtem barnázni is. Szóval, mi most egy ideig tuti 3 tagú család maradunk.
Hétfőn kezdjük Petivel a bölcsibe szoktatást, aztán én is megyek melózni.

De azért maradnék, ha megengeditek. :oops: :oops: :roll: :roll: Olyan jó lenne olvasni rólatok, hogy ki hol tart. :wink:

Na megyek, még dolgoznom kell. Meg kell csinálnom a cég dolgozóinak átdolgozott munkaszerződéseit. 13 emberé. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok,
Hajnali 1 órakor vonultam ágyba, nem tudom mikor aludtam el de 6 kor már fent voltam..Most már a hasam is megy nem alap szinten az izgulástól...
Nagyon izgulok!!!!
Jövök majd a hírekkel!!!
Drukkoljatok!!!!
csip-csip18
 
 


Tyuntyi, Henne: örülök h minden rendben veletek és a babákkal, olyan jó ezt hallani!

Csip: nagyon várom h gyere a jó hírekkel!!! elhiszem h ideges vagy.

Pinkiné: nem biztos addig, míg nem jön meg! megy a drukk. persze h maradj, úgyis akkor jön a baba, ha akar. lehet h nemsokára!!

Szeszély: miért érzed úgy h nem sikerült most? de nem is baj ha lazítasz és nem görcsölsz rá a dologra!

Kriszti: igen, gyere majd h mizu veled, veletek! Anyukád meddig marad még? majd kérhetünk egy táblázatot?

Gabóó: Te hol tartasz a ciklusban?

Andi: hogy vagy? hogy telnek napjaitok?

Képzeljétek, tesóm babája már 1700 gr!!
Anyukámnál egyenlőre stagnál a dolog, de remélem javulni fog a szeme.

én is kíváncsi vagyok h mi lesz, de most lenne pé-m de eddig még semmi jele, eddig mindig volt. talán picit bal oldalon fáj a pocim, de semmi nyák. szóval nem tudom, lehet ebben a hónapban nem is lesz?
áprilisban nagyon éreztem mindent, de most semmi.

majd jövök,
ma és holnap nem dolgozom! kaptam egy jó gyros receptet, állítólag nagyon jó, lehet azt megcsinálom, bár csak holnap tudnám, mert be kell pácolni a húst.

Csip többször jövök majd h lássam mikor írsz!!!!!!!!!!!!!

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok, megjöttem és sajnos nem jó hírekkel...
22mm petezsák 1mm nőt, de már üres volt azt mondták felszívodott az embrytelep az volt az embrió ami 6mm volt, nem volt már ott...
Hétfőn kell este befeküdnöm és Szerdán jöhetek haza...
Ez van, nem szomorkodom, érezztem fel készültem erre...
Nem is melozzom jövöhéten...
Már vettek vert és vizeletet...
Mütét után 4-5 hét kontroll...
Ennyit mondtak...
Szerintettek mennyit kell várni, 6hét röl hallottam...Végül is nem sok, kibírom...Jobban felkészülök...Előre nézzek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Párommal még nem talizztam!!!!!!!!!Ő szerintem nehezzen emészti, mint Én...
De túl leszünk rajta és csak előre törekszünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?