Új privát üzeneted érkezett!

Lili ez szuper!

Ügyes légy!
Gyors és könnyű szülést kívánok!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny nem is tudom gratuláltam neked, hogy mijen szupi nagyok vagytok!? :oops:
Itt már nem lehet baj, és hogy a gép is 30. hetesnek mond szuper!!
Persze azért drukkolok továbra is, hogy még egy jópár hetet bent legyen a kis albérlő! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hajrá Lili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

De jó, hajrá Lili++++++++++++++++
Vendég
 


Én is Lili-hírekkel jöttem, de látom Keny már hozta :lol:

Mindent bele Lili!!!!!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hű, de izgi! Szurkolunk!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois én voltam a gyorsabb még így nagy pocival is :P :P :P

Rani!
köszönöm!

KépKép

Kép
keny
 
 


Nem tudtam hamarabb jönni, mert most kezdődött a déli alvása a Kölöknek... amit 12-től szokott megejteni :? Na mindegy, érdekes délutánunk lesz :shock:

Baba!
Az nagyon alacsony, hipózol is mellé? Túldiétázod magad te lány :lol:
Huhh, most látom, hogy alma és a csoki jól meglökte :shock:
Következtetés :arrow: ne egyél almát :D
Bezony 10 kiló, ezért mondtam, hogy ha akartad volna, akkor sem adtam volna a kezedbe, mert ő már rég nem "kismama-kompatibilis" :roll:
Részemről, a szoptatós melltartó a leghaszontalanabb dolgok egyike volt, amit sikerült vennem. Béna és felesleges egy találmány szerintem. Simán lehet szoptatni normál melltartóban is.
Méretre nekem jó, amit terhesen hordtam. Én tuti nem vennék előre nagyobb méretet.
Skrisz!
Akkor nálatok is beindult a "birodalmi lépegető" ? Eleinte tök olyan, szerintem, most is elég mókásan csinálja, nekünk a felállás hozta meg, most már gyakran csinálja, ha messzire indul, akkor is csak a végén vált át megint kúszásba, de néha még akkor sem.

Angel!
Ezen az oldalon alul találsz jó kis videókat :D
http://www.mei-tai.hu/mei-tai-megkotese-videon/

Még abban is van cukor?? De mi a rossebnek?? :shock:

Rani!
Asztalt meg a tárolókat olyan hozom-viszemnek szánom a nappali meg a gyerekszoba közé, mert szép törekvés, hogy majd a gyerek a szobájában játszik, de úgysem ott fog :roll:
Nekem ez annyira hihetetlen, hogy a vajúdásra ennyi mindent ráfognak.. ... :shock: Létezik ez??

Szöcske!

Tök jó ez a tárolórendszer, az emeletes-ágy meg irtóra tetszik :) (le is mentettem ezt a képet) De az nem ikeás, ugye?
Barátnőmék most váltottak emeletesre (2-4 éves fiúk), de még mindig fel és lemászás gondok vannak, ezt hogyan akarod megoldani?

Keny!

Jó neked ott benn drága, nem kell pattogni, 21 mm azzal én szülni mentem :roll: Én nem kórházasan is csomó mindent a netről vettem, meg fogsz találni mindent, sokkal nagyobb választékban, mintha a boltokat járnád :D Kornél-baba óóóóriási :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Elmentem az Urológiára közben. Hát persze, hogy NEGATÍV! Meg is lepett volna, a napi 2-3 tőzegáfonya kapszula, a mai zsurló és kamilla tea és a 1,5 l ásv.víz után, ha nem megint az van, hogy híg a vizelet és nem látnak benne semmit. Paff...leszakad a hasam alja, meg a derekam. 2-kor pisiltem, 3-ra értem haza, de közben azt hittem bepisilek. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Elmentem az Urológiára közben. Hát persze, hogy NEGATÍV! Meg is lepett volna, a napi 2-3 tőzegáfonya kapszula, a mai zsurló és kamilla tea és a 1,5 l ásv.víz után, ha nem megint az van, hogy híg a vizelet és nem látnak benne semmit. Paff...leszakad a hasam alja, meg a derekam. 2-kor pisiltem, 3-ra értem haza, de közben azt hittem bepisilek. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kenykém!
Hát ja, terhesen én is jobban ráértem híradózni :wink:
A kölköm a nyakába öntötte a kávémat, (Én voltam a hülye, mindig elfelejtem, hogy már mennyi mindent felér), és épp sikáltam a habtapit :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba!
Vizeletcsapolást nem akarnak csinálni?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jééé, mit látok! Hurrá Lili!!!Nagyon drukkolok! Gyors és könnyű szülést kívánok!


Lili után majd Keny jön 74 nap múlva, vagy van még valaki?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, bizti, hogy van gyulladás? Csak mert terhesség végefelé nekem is 10-15 percenként kellett pisilni és amúgy is folyamatosan fájt a hasam, derekam, a hólyagom szúrt és nem volt semmi bajom. Nézték a vizeletemet folyamatosan és jó volt.
Persze az is lehet, hogy szépen rutinosan kigyógyítottad magad a teákkal és a sok folyadékkal. Pont úgy kell elmulasztani a felfázást, gyulladást. Jól csináltad, te kis természetgyógyász! Mehetsz a diplomádért!:)) :wink:
Vendég
 


Keny,
huhh, sztem én vagyok az egyetlen seggfej, aki benézte :roll: :oops: hirtelen nem láttam, hogy Lili híradó. frász.

Lili,
akkor ma van a nagy nap! :)
+++++++++++++++++++++++++++

Lois,
forró volt legalább :?

köszi, linket majd nézem.
megint próbálkoztunk, de csak veszkődik benne, sírni is kezdett :shock:

Baba,
:roll: ez a pisi...

angel37
 
 


Lois igen szerintem ez abszolút lehetséges!
Némi oxigénhiány következménye a merev izomzat!
(legalábbis én így tudom) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny :)
örülök, hogy jobb a kedved. Hidd el, nemsokára itt lesz a 32. hét, aztán hihetetlen jó lesz majd picit kimenni, lazábban venni mindent.
Szép méretei vannak a kisfiadnak!
(Van egy manócsomagos anyukám, neki 30+3ra született 1850 grammal a babája, szép nagy súly az is ebben a korban)

szoptatós melltartó... 75Bből lett(88as mellbőség) , 75E (100-103cm)... no comment :) A fiúkkal és Lilivel is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lilinek mennek a drukkok!

Twist!
Örülök, hogy tetszik.

A többire meg nem emlékszem, kölkök leszívtak agyilag.
vovanda
 
 


Köszönöm a melltartó hsz-kat.
Vettem 95D-set. Most is jó. :lol: :lol: Mondtam az eladónőnek, hogy most 80B van a Triumph terhesmelltartóból, 80C van a sportból. Adott 80C szoptatóst, hogy higgyem el, jó lezs az. Mondtam, hogy kétlem. Mondta, hogy ad egy 80D-t is, csak hogy jót röhögjünk. (kedves, mi?? Pedig úgy tudom, a saját üzlete.). No a 80C már most kicsi volt :lol: :lol: . A 80 D-t kissé szorosnak éreztem körben úgy, hogy a leghosszabbra csatoltam. Kibújtam a melltartóval együtt és közöltem, hogy nem fog nevetni és adjon egy 85D-t. Mondta, hogy az nagy lesz. Hát azt érzem kényelmesnek. Belenyúlva a kosarába láttam, hogy fog sokat engedni, így megvettem. Majd szülés után kiderül, mekkora lesz és akkor még egy váltó darabra beruházunk. Lett 2 kismamafelső is és 1 bugyi. Hmm...az élet "apró" örömei. Ezek lettek az ajándékaim a névnapomra utólag a szüleimtől és a férjemtől. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili!

Drukk a könnyű szüléshez!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lilivel mi lehet? Izgi nagyon!

Baba, hálóinget is vettél? Nekem sok kellett a kórházban, kb. 5 db és egyszer mosásra is hazaküldtem őket és újra használtam. Itthon annyira már nem kellenek, inkább pólóban és melegítőben szeretek lenni, hogy bármikor ajtót tudjak nyitni mindenkinek (mivel naponta 2-3 ember tuti becsönget ide). :wink:
Vendég
 


Lili sms:

Markó Dominik üzeni, kinőtte albérletét Anyájánál, és 3600 grammal és 52 centivel 21 óra után 10 perccel kiköltözött a nagyvilágba :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.05.12 21:36-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Óriási Gratula a Lili családnak!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Gratulálunk, kedves Lili család! :D :D Dominik, üdv a világban! :D
szép méretek!

angel37
 
 


Kedves Lili! Hatalmas gratula a kislegénykéhez! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!:-)
Vendég
 


Twist, nem kaptam. Olyna volt, amilyet akármelyik kínaiban is kapok féláron. A neten nézegetem épp a szopinyílásosakat.


Lilikém!Szívből gartulálok! Ügyesek vagytok! Sok boldogságot, jó egészséget az egész családnak és sok-sok tejcikét a babának!!!! Várunk majd!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


De jó ilyen hírekre ébredni!
Liliéknek hatalmas gratula!!!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gratullunk Lilinek és az egész családnak! Nagyon sok bologságot, sok-sok tejcit!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


De jó hírek! Sok boldogságot, jó egészséget a Lili-családnak! Nagyon szép baba Domika!

Lois! Az emeletes ágy nem ikeás, a telekszomszédom asztalos, vele akarom megcsináltatni. Egyelőre még várunk vele, nem merem őket magasra tenni, a full-emeletestől pedig félek(ami alá pl. íróasztal is befér).

Angel, a tűzoltóautó természetesen ágy. Árra horribilis, de Angliából viszonylag olcsón jönne haza.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois! Teszek még egy képet sokgyermekeseknek és családi házasoknak! remélem, látszani fog, még ez is tetszik!
Kép

Angel! Tűzoltóautós ágy linkje és egyéb kerti huncutságok horror áron itt:
http://www.jatekfutar.hu/markak/step2

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, hol láttad Domi fotóját? Én is, én is....!

Baba, én a teszveszen vettem ilyen hálóingeket :wink:
A nyílásos tök jó, még azt tudtam a legjobban használni. A sima hasig kidombolósra pedig mindig ráfeküdtem szoptatáskor és elszorította a karomat. De lehet, hogy tök béndzsó voltam :roll:
Vendég
 


Twist! Bocsi, a méretekre gondoltam!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


DOMINIK ISTEN HOZOTT!!![/b][/u]

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcsi!
Szép, szép, de szerintem kamaszként a pokolba kívánnák a színe miatt. Meg a lakásunkba se passzolna. Maradok a fenyőnél, emeletestől én is félek, valszeg nem is lesz.
vovanda
 
 


Lili hatalmas gratula! Dominiknek minden jót kívánok ebben a nagy világban!
Vendég
 


Lilikém, sok boldogságot kívánok nektek! Isten hozott kicsi Domi!

Lois, max. két perces videókat csinálok, mert utána már unalmas. Csak épp nem ment fel valamiért. Lehet, hogy közben leszakadtunk a netről. Francos Invitel. A hócipőm tele velük.

Szöcsi, nálam a felső kép a nyerő. Állati jó az az emeletes megoldás.

Keny, jó pénzköltést! Nincs is jobb, mint ágyból rendelgetni. Én szeretem. :D

skrisz72
 
 


Szöcske!
Huhh, ez is nagyon jó, szerintem lányos szobába kamaszként is bejövős. Legalábbis én imádtam volna. Nekünk a tesómmal emeletes ágyunk volt, nagyon szerettük, nem esett le ról egyikőnk sem soha, pedig aztán tudtunk agyatlankodni (a direkt leugrásokat az ágyneműre nem számolom leesésnek... :roll: )

Angel!
jaj, dehogyis, hideg kávé volt. Csak némi ruhaamortizáció történt, meg halál elégedett pillantások :?

Rani!
Ja az oxigénhiányt nem gondoltam hozzá :shock:

Baba!
A hálóing volt a köv. haszontalanság, amire felesleges volt pénzt kiadnom. Persze, ha amúgy használsz az más. Én másnaptól spagettipántos pólóban és vékony rövidke pizsinaciban nyomtam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lili: ÓRIÁSI GRATULÁCIÓ DOMINIKNAK, KÍVÁNOK NEKI HOSSZÚ, BOLDOG ÉLETET ÉS MINDEN SZÉPET, JÓT!

Szöcsi: tök jó, vidám színek.

Vanda: köszönjük szépen megérkezett a csomag, remélem a pénz is ma odaér. A fenyőt én is szeretem, világos és tágítja a teret, karácsonykor pedig annyira kellemes az illatokkal, olyan harmonikus.
Vendég
 


Sziasztok!

Drága Dominik Isten hozott itt a nagyvilágba!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok neked és anyának!

Lányok bocsi egy gyor s kérdés: normális hogy Milán most nagyon sokat alszik?
Lehet hgy hülye kérdés de tényleg aggyódom. :roll:
Tegnap este 9-től alukált reggel 8 ig aztán kaja és megint alvás ami még mindíg tart! :roll:
Azt vettem észre éjjel, hogy kereszbe fordult és olyan lent volt valahogy hogy a feje a kiságy szélénél volt ahol már nincs fejvédő, és mivel ő mindíg rugdos éjjel nem tudom ne e verte be a rudakba a fejecskéjét! :roll:
(hülye para vagy lehet alapja?) :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili: szívből gratulálok NEKTEK, sok boldogságot!!!!!!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Szöcsi,
jó nagyon, színes, vidám, szép, király! :D
de se több gyerek, se családi ház :?
majd vmelyik nagyszülőt rábeszéljük :mrgreen:

a linken is marha jók vannak, tudnék éppen mit... de majd ha bankot robbantunk :roll: :wink:

Lois,
ruhaamortizáció, na az amúgyis :wink: Diána lukasra mászta a gatyája térdét :shock:
ja és tegnap a víz nem csusszant ám, csak 25ml... igaz meleg se volt, és a többi kajája is vizesebb fajta volt.

Rani,
szt örülj inkább :wink:


megjártuk a szív UH-t, Makilány nagyon élvezte.
nyalogatta a sztetoszkópot, huzigálta dokibácsi kezén a szőrt, vadászott az UH fejre, röhögcsélt közben :lol:
ja, de a lényeg, hogy nincs szervi baj a zörej mögött, minden ér, billentyű, minden kis alkatrész helyén és jól szuperál! :D

angel37
 
 


Rani! Szerintem normális. Nekünk a legszebb időszak volt a 4 hós, végetért a hasfájós korszak és csak ettek+aludtak.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Dominik, köszöntelek a nagyvilágban!
Sok boldogságot, jó egészséget az egész családnak! Gratula Lili, sok tejcsit Dominik! Kispapa is büszke lehet, nagyon szép méretek!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel!

Örülök, hogy Dióka szíve rendben van :P

Rani!
Szerintem itt többen is örülnének a sok alvásnak :wink: , ne parázz biztos minden oks, fog még Milán ordítani :lol:

Baba!
Nekem se hálóingem, se szoptatós melltartóm....erre már nem volt időm, de ezek nélkül is elleszek :wink:
Pisilőd hogy áll?Nekem is van, hogy fél óránkét kell mennem, aztán meg simán átalszom az éjszakát pisi nélkül :roll: , attól is függ, hogy fexik a babukád?Nekem Kornél soxor döngeti a hólyagomat, pláne ha csuklik, amúgy meg összes kéz és láb a bal oldalon, segge jobbra, néha a bordám alatt :D

Lois!
Mit eszünk ma???? :lol: semmi nyálcsorgatós fotó????

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani: Enyém Dorka 13 órát aludt.)) És a barátnőm kisfia is extra sokat ma éjjel. Valami van a levegőben! És ezek után délelőtt is aludt még egyet Dorka és most is próbál aludni. Szerintem ez is a front miatt lehet.
Vendég
 


Rani, ebben a korban sokat alszanak a babák. Már ahogy hallottam... mert az enyém ugyan nem aludt. Folyton pislogott. :? Jobb szerettem volna, ha alszik.

skrisz72
 
 


Keny, Baba,
még egy kis vélemény :wink:
cicifixból nekem a sima egyszerű top fazon vált be. a szoptatósban baromi idétlenül éreztem magam, béna volt, kényelmetlen és macerásabb volt kapcsolgatni, mint fel-, lehúzni a topot.
hálóingből sima volt, több váltás, rendre összevéreztem őket. igaz nekünk a kórházi időszakban nem volt még cicizés, lehet, hogy arra épp jó ez a lukas, amit írtok.

Twist,
jó kis szám ez a 13! :lol:

bezzeg Diána 6-kor kuttyogott már, ha nem kakálja ki magát tisztességesen, akkor evvan :roll: (vagy korábban) nyomorult répa megfogta. pedig 60g volt csak 140körtével, és mégis. ma csak kerekedett szemem akkor kapanyél jött ki :shock: (bocs)
ú.hogy remélem ma szép hosszú éjszakának nézünk elébe :wink:

Rani,
na a jobb napjaink nekünk is ilyenek :D
nem tudja olyan nagyon bevágni a fejét. inkább odanyomja. egy időben Makilány is nagyon közlekedett, vmi mindig ki is lógott, zsákban csak a karja, de már abbahagyta.
vagy vegyél olyan rácsvédőt, ami körbeér. én vettem, de az meg nem olyan magas. de le tudják túrni a rácsvédőt is.

angel37
 
 


Köszi lányok akkor meg nyugodtam!!!

Ma voltunk ortopédián és szépen javul a lába nagyon megdicsérték a drágát!

Itt egy pár friss 3-om hónapos kép!
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, húúúú, mekkorát nőtt a kislegény és szépen kikerekedett. Olyan szép egészségesnek néz ki!:))) Jó vagy!

Van egy kérdésem: amikor tejet iszom, vagy tejterméket, akkor a kislányom hasa nagyon görcsöl. Akkor később is laktózérzékeny lesz?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: