Új privát üzeneted érkezett!

Beze!
Most megnéztem a várandós homeopátiás kis könyvem, ahol nem epegörcsre, de epés jellegű hányásra BRYONIA-t javasolnak szedni.
Nem tudom, hogy segít-e, de hátha!

Bikfyke!
Tanulsz?

rodina74
 
 


Bazsa!
Nem semmi, ahogy ráéreztél, hogy onnan költöztetek ki, ahol mi most lakunk... :):)
Még ha nem is egyszerre lakunk egy helyen, végre nekem is van egy olyan ismerősöm itt, akivel egy helyről jövünk... :lol:
Ügyes vagy, látom, rágyúrtál a laptetőre! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ilyen kicsi a világ...

De van itt olyan csaj is aki meg abból a városból való,ahonnan én :)
nálunk a párom a pesti én csak éltem ott pár évet.
Vendég
 

 
 

Az előbb kimentem megetetni a cicusokat és képzeljétek annyi itt a szúnyog, hogy nem győztem hadonászni. Felétek is vannak? Pedig itt nem szokott ennyi lenni.

Lányok nemtudom még mi legyen ha kezdhetünk. A Kaáliban a Gonalt javasolják jobban, legalábbis a nővérkék azt mondták. Mert a closty véknyítja a méhnyálkahártyát, ami nálam nem jó, mert egyébként sem szoktam túlzásba vinni a méreteket ezen a téren. Szóval holnap kiderül minden. Ha mehet a stimu, akkor majd eldől holnap hogyan. Már egy kicsit elbizonytalanodtam a clostyt illetően. Bár Marcikám is Clostynak köszönhető.

Bazsa: Hajrá, hozzon neked szerencsét a laptető. :D Jó a vonid.

Holnap lesz 4 órám, de az szem nem ott fog járni. :oops:

"Elpihen a természet, szendereg a világ,
Az éjbe leheli illatát a virág.


Szép álmokat nektek! (És minden "holnap orvoshoz menős" barátosnémnak egy kalappal! :) )

Kép
babicsek
 
 


Na mégecccer:

"Elpihen a természet, szendereg a világ,
Az éjbe leheli illatát a virág.

Kép
babicsek
 
 


:oops: :oops: Ne röhögjetek ki, de tiszta hülye vagyok. Képtelen vagyok elküldeni ezt a versikét. :oops: :oops: :oops: Tiszta gáz. Ennyire fáradt lennék?
Na jó feladom. Majd holnap hátha sikerül.

Kép

Kép
babicsek
 
 


Jó éjt Babi!
Már miért röhögnénk ki? Ez a két sor is nagyon szép a versikéből! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babi!
Neked is drukk holnapra! Itt még nem nagyon van szúnyog. Remélem sikerül neked is egyezségre jutnod a dokiddal holnap.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


nnna

ez milyen?
Vendég
 


miért nem mutatja a másik vonalzót?
Vendég
 


Bazsa!
Ez nagyon tuti vonalzó lett!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


na végre, ez aranyosabb :)
kösz kiki
Vendég
 


Babicsek!
Holnapra nagy drukk!

Bazsa!
Neked is nagy drukk!

Gyertek holnap a hírekkel!

rodina74
 
 


sziasztok, holnap jövök én is most csak gyorsan Babinak!!!

kérdezz rá a merionalra, mert úgy tudom az olcsóbb, és jobb mint a clostil. drukkolok Nektek is!!!

Kiki, nektek is mennek a drukkok, csuriban az ujjam mindenkiért holnap!!!
Vendég
 


na azt hiszem én is elteszem magam holnapra!
még egy kicsit olvasok,aztán aludás...
holnap reggel 9-re megyek megint a dokihoz és el nem engedem olyan gyorsan,mint ma :)

én is küldök jó éjszakát képet :

Kép [/img]
Vendég
 


Sziasztok!

Bikfyke tanul, csak keveset tud jönni. :cry:

Mindenkit puszilok, holnap napra akinek kell, mennek a drukkok.

Ma hívtak a Kaáliból, áttették az időpontomat 1 héttel későbbre, 07.07-re, mert az eredetileg megbeszélt időben a doki szabin lesz. Sebaj. Már úgysem az az 1 hét fog játszani. És hátha addig jön egy spontán baba. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Rodi! Ne aggódj ezeken a vizsgálatokon. Tényleg nem érdemes. Anno én nagyon sokat paráztam Hunorral, mert az AFP-m alacsony lett, azaz pont határon volt. Akkor a dokim kitalálta, hogy csináljunk amniocentézist. Én ettől teljesen bepánikoltam, mert hát addigra már mocorgott a picim, és rettegtem, hogy elvetélek az amniotól. A biológus csaj azt mondta, hogy ő nem ajánlotta volna, a vizsgálatot, de mivel a dokim akarja csináljuk meg. Aztán gyorsan elmentem a 4 markeres vizsgálatra. Ott azt mondták, hogy igaz, hogy az egyik érték határon van, de többi értéken jó, így egyáltalán nem ajánlják a vizsgálatot. A kő leesett, és van 1 makk egészséges fiam! De azt az 1 hetet nem kívánom senkinek. Szóval ha a biológus azt mondta, hogy minden oké akkor hidd el semmi baj! :wink:

Bazsa! Nagyon szorítok neked! Az tök jó, hogy hétvégén is megcsinálja a doki az inszemet! Gartula a laptetőhöz!

Babicsek! Drukkolok! :D

Kiki! Jaj annyira jó lehet nézegetni a terhes könyveket. Első fiamnál mi is nézegettük. Emlékszem mikor szőlőmag nagyságú volt...
Jó a vonalzó! Olyan vidám, mint te most! :D

Beze! Kitartás! Remélhetőleg hamar elmúlnak a rosszullétek!

aviubi
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

megjöttem a dokitól!
Nem is kellt panaszt tennem, minden rendben ment,nem kellett a grabancát elkapnom!
Változások történtek.Leírom az adatokat,jó?

ciklus napja jobb oldali tüszők bal oldali tüszők E2 LH Prog. FSH
5. 9mm 9mm 36 7.4 .26 5.6
12. 9mm 13mm 124 18 .3
13. 13mm +12mm 11mm

Hát ennyi. érdekes,h a bal oldali összement. a jobb oldalon meg feltűnt mégegy. a bal oldali méhet látják alkalmasabbnak mégis a jobb oldali tüszők a kecsegtetőbbek. Hát kíváncsi leszek mi lesz ebből :)
és ami jó hír,hogy a doki azt mondta,h valószínűleg szombaton inszemináció ( a cilus 16.napja). juhéééééééé Úgy várom már :)
pénteken megint megyek uh-ra. na ez már jobban tetszik! az előző orvos meg a 20.napomon nézett meg először!!!!!! Fuuu de örülök,h váltottam :)

huu de fel vagyok pörögve :) megyek is és jól kitakarítok...
Vendég
 



elég rosszul írtam le az adatokat,itt van mégegyszer másképp:

5. nap:jobb oldal:9mm bal oldal:9mm E2:36pg/ml LH:7.4mU/ml Prog.: .26 FSH: 5.6
12. nap:jobb oldal:9mm bal oldal:13mm E2:124pg/ml LH:18mU/ml Prog.: .3
13. nap:jobb oldal:13mm +12mm bal oldal:11mm

talán így jobb
Vendég
 


Bazsa!
Igen, így már egyértelműbb, hogy melyik érték pontosan mire vonatkozik.

A bal oldali nem ment össze, inkább a mérések pontatlanok. Nekem is az utolsó inszemnél az egyiket 2 nappal később kisebbnek mérték, mint előtte. Én sem értettem, de ezek a mérési pontatlanságok.
HAjrá szombat!

Bikfyke!
Mikor lesz az első vizsgád?

Aviubi!
Kösz, már megnyugodtam. Tegnap ment leletért a doktornőhöz a párom, és egy rövid kérdés elejéig elkapta. Rendes volt, mondta, hogy mivel a másik érték is alacsony- igaz az a határon belül van - ez a jó. Az lenne a baj, ha az viszont magas lenne! Szóval majd hétfőn úgyis megyünk hozzá uhura, akkor majd személyesen is átbeszéljük!

Babi!
Majd gyere te is!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy rátok rontok!
Csajok, a segítségeteket szeretném kérni.
Terjesszétek az igét, ha van rá lehetőségetek, hamarosan megjelenik a könyvem: Zahiromka lombiktörténete címmel.
A következő lombikomra gyűjtök...

Részletek róla itt:

http://www.babaterv.hu/wordpress/?p=798

Csóközön!
babe9
 
 


Sziasztok Lányok!
Találkoztam a Kaaliban egy kedves ismerősömmel, olyan jó volt látni!!! :)
Voltunk a dokinál, látott csodaszép petezsákot, meg szíkhólyagot. Mi kevésbé láttuk, bár nagyon próbálta a doki mutatni. Mondjuk olyan érzésem volt, mintha nagyon keresne még valamit, és én már nagyon abban bíztam, hogy szívhang is lesz már, de nem keseredünk el, bizakodunk továbbra is, bár még elég hihetetlen a dolog... :lol: Nem tudom, mikor fogom elhinni, talán majd ha hatalmas pocakom lesz. Vagy ha megszületik a baba! :lol:
Mindjárt visszaolvasok.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


szia kiki,
az a lényeg,hogy minden rendben! Türelem rózsát terem...

babicsek,
neked is van már híred?
Vendég
 


rodina,
megnyugtattál, mert én sem értettem,h miért lett kisebb :)
Vendég
 


Bazsa!
Szuper hírek! Úgy látom, szépen fejlődnek a tüszők mindenhol. És már szombaton inszem! Ez nagyon jó! Megértem, hogy felpörögtél, hisz az események is felpörögnek!!! :)

Rodi!
Jó látni, hogy végre nyugodt kismami vagy! :) Ügyes párod van, hogy rákérdezett. :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babi!
Drukk neked továbbra is, és várunk a hírekkel.

Nati!
Sokat gondolok rád, gyere! :)

Bikfy!
Igen, ez egy húzós időszak, tudom, hogy nagyon jönnél már, de most a tanulás fontosabb. Érdekes ez a Kaalis időpont tolás, de minden okkal történik... ;)

Aviubi!
Jó, hogy megírtad a történeteteket. Egy barátnőm is szinte szóról szóra ugyanezt mesélte, és a 4 markeres vizsgálat őket is megnyugtatta, egészséges kislánya született! Nehéz lehetett azt a hetet átélni, de örülök, hogy végül nem kellett az amnio!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Rodi drága, köszönöm, hogy utánanéztél, de ez nekem tuti nem lenne jó, mert görcseim vannak, nem a hányás a gond. :? Ha megyek jó pár hét múlva ekg-ra, kérek valamit a házidokimtól, ha nem muszáj, nem szenvednék hónapokat. :(

Kiki, nagyon jó hírek, örülök neki! :D Mikor mentek legközelebb?

Babi, nekem a legjobb a fostimon injekció volt, a merionalnál is olcsóbb, esetleg kérdezz rá.

Bazsa, meglátod, pikk-pakk kismama leszel, drukkolok! :wink:

Aviubi, köszönöm, hát én is remélem. :roll: Mikor kell tesztelned?

Bikfy, Nati, nagyon várlak benneteket!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Megjöttem. Látom bazsa és kiki ügyesebbek voltatok! :wink:

Örülök hogy mindkettőtöknél pozitív dolgokat mondtak!

Kiki: És igenis hidd el, már kismami vagy! Úgyhogy ne kételkedj! :D

Bazsa:Szorítok a hétvégéhez!

Hát csajok jól szorítottatok nekünk is, mert eltűnt a cisztám! Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám. :)
Nekem egy kicsit érdekesen fog alakulni ez a hónapom. Megpróbálok rövid lenni.
Szóval: Úgy indulunk neki hogy inszem lesz ebben a hónapban, DE!!!!
pont a 3 napos ünnep körül lenne az aktuális szerintem és a doki szerint is. Na már most akkor nem csinálnak inszemet. Pünkösd hétfő után kedden lenne szerintem nekem tökéletes az időpont, de akkor meg nemtudok elmenni az inszemre, mert egész nap vizsgáztatok. Szóval kilőve az aktuális időszak ami 22-23-24-25. Úgyhogy abban maradtunk, hogy ebben a hónapban kipróbáljuk a clostyt, így kiderül azzal mennyire lehet stimulálni (szerintem jól, mert eddig sem volt gond vele). Szóval szerdán megyek UH-ra, addig mától 5 szem clostyt kell beszednem vasárnapig. Ha péntekre jók a tüszők és minden, akkor meglesz az inszem jövőhét pénteken, ha viszont nem, akkor spontán próba clostyval. Úgyhogy ez van. Ez most tényleg szarul jön ki. De valószínű a kövi hónapom is ilyen vacak lesz, mert ott meg szóbeli érettségi van. Úgyhogy az esély megvan, majd meglátjuk hogy alakul.

Na mégsem lettem rövid. Bocsi. :oops:

Aviubi:Nálatok Bence és Hunor spontán babák? Gondolom mit össze idegeskedhettetek.

Bikfy: Jó tanulást! Figyej oda és gyorsan jegyezz meg mindent! Mi itt várunk! :wink:

Kép
babicsek
 
 


Hello lányok

Csak gyorsan Dari a kezemben nem lehet ma letenni egy másodpercre sem nagyon síros.

Rodi ne aggódj minden oké én tudom

Kiki nekem 7 hetesen volt szívhang.5hetesen is voltam uhn és akkor még nem volt lessz ott szívhang ne aggódj.Én sem akartam elhinni de mire megszületett elhittem.
Nem akartam se bébiőrt se kompot venni neki még is vettemMost már úgy vok vele hogy nem baj ha nekem nincs de neki meglegyen mindene.

Megyek majd jövök ha tudok.

Most megyünk apával sétálni mert teljesen kifárasztották agyilag és azt mondta menjünk sétálni ne üljünk itthon.

Pusza majd jövök

Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nati:Köszi hogy írtál nekem. Meg is kérdeztem a dokit a Merionalról. azt mondta, hogy az tény hogy olcsóbb, de minőségileg a Gonál sokkal jobb. Azt mondja hogy azt változó korban lévő nők vizeletéből vonják ki, és hogy attól lehet kapni esetleg fertőzést is, nem olyan biztonságos összetételileg. Remélem jól értettem. A Gonál ezt kiküszöböli, modernebb változata a Merionalnak. ti most hogy álltok egyébként, mesélj már!
Puszi!

Kép
babicsek
 
 


Beze!
Két hét múlva lesz újabb uh, és már nem oda megyünk, hanem valószínűleg választott dokihoz, aki még nem is tudom, ki lesz. :oops:
Most majdnem azt mondtam, hogy ez nekem nagyon gyors... :lol: Ezen biztos nevetni fogtok!
Közben azért meg legalább lenne már szívhang! Tudom, sokat akarok. :)
Jobbulást neked! Esetleg, ha tudsz, menj el hamarabb a dokiddhoz, hátha tud adni valamit!

Babi!
Szuper, hogy eltűnt a ciszta!
Drukk a Clostihoz! Drukk a jövő pénteki inszemhez!!! Vagy legalább kiderüjön, hogy tényleg jól stimulálható vagy Closyval. De inkább az inszemhez!!! :)

Vius!
Remélem jót sétáltatok, és ezzel sikerült kicsit pihenni!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babe!
Küldtem privit!

Kiki!
Örülök, hogy minden rendben volt!

Bazsa!
Minden rendben lesz!

Beze!
Remélem hamarabb elmúlik az epegörcs, mint jó néhány hét!

Babicsek!
A clostys hónap is sikerülhet! És végül is a ciszta eltűnt, és itt az esély a babásodásra! Szóval ezek jó hírek! Hajrá! Mindent bele!

rodina74
 
 


Babcsek! De jó, hogy eltünt a ciszta!
Növeszd a tüszőidet, hogy pünkösd elött megnőjennek, és megtudják csinálni az inszemet! Hidd el tudod ezt irányítani! Szorítok hozzá!
Igen, Bence, és Hunor spontán baba. Bence elsőre, míg Hunor 5 havi próbálkozással jött össze, de úgy, hogy még szoptattam mellette. Szóval nem gondoltam volna, hogy egyszer még így járunk.

Beze! Hát ez jó kérdés. Igazából jövő hét kedden leszek az inszem után 14 nappal, de nekem nem szokott 14 napom lenni a pé után. Így azt gondolom, hogy ha vasárnapig nem jön meg akkor tesztelek. De ez is érdekes, mert én rendeltem innen a babanetről lh,-és hcg teszteket, és kiderült, hogy nekem nem jó az az lh teszt. Így lehet, hogy veszek másfajta Hcg-t is...
Leírom ezt a sztorit is, mert nekem meglepő volt. Szóval itt vettem, és tuti, hogy megbizható, mert sokan vásárolnak attól a lánytól tesztet, de nekem soha nem volt 2 csíkos. A meddőségiben az assziszetns csaj mondta, hogy próbáljak ki másik tesztet, mert volt már példa rá, hogy valakinek nem jött be 1 teszt. Erre vettem a gyógyszertárban, és megcsináltam a tesztet. Ugyanabból a vízeletből a gyógyszertári full pozitív volt, a babanetes pedig 1 csíkos volt haloványka 2. csíkkal...

Vius! Remélem kikapcsolt a séta!

Kikinda! Én mindig a 6. héten mentem az első ultrahangra, és akkor már volt szívhang!

aviubi
 
 


sziasztok!

babi,
rám hoztad a szívbajt! Úgy kezdtél el írni,hogy már azt hittem te nem jó hírrel jössz!
dehát ez nagyon jó hír! akkor mindent beleeeeeeeeee :)

Ubi,
már jövő kedden? Én viszont biztosra tudom,hogy ha volt azon a napon tüszőrepedés,akkor rá 14 napra mindenképpen meg kell jönnie,ha nem sikerült a terhesség. Nekem amikor nem jött meg 14 napra rá,akkor kiderült,h nem volt jó a tüszőrepedés. (nem kaptam tüszőrepesztőt)
Kikit nagyon megvigasztaltad gondolom ezzel az infoval :?

de Kiki ne aggódj, utánanéztem és kevés esetben van a 6.hét után szívhang. 7.-8. hét a jellemzőbb!
Tehát még van időd :) Én nagyon nagyon drukkolok!

Nagyon köszönöm mindenki drukkját,nem hiszitek el mennyire jól esik! Nagyon jó megosztani veletek a fejleményeket! Köszönöm,hogy vagytok...
Vendég
 


Bazsa! De azt ugye tudod, hogy azért nagyon sokaszor az ultrahangon nem a menstruációs időt veszik alapul. Egyszóval amit Kikinek írtam azt jelenti, hogy a 6. hét végtől van szívhang, és ez nagyon sok mindentől függ. pl. megtapadás ideje stb. bocs ha félreérthető voltam...

Mi a baj a jövő hét keddel? Múlt hét kedden volt az inszemem, így az lenne az ideális időpont.

aviubi
 
 


Amúgy szerintem Kiki még nem tart a betöltött 6. hétnél. Ugye jól tudom. Még a 6. hét elején tartasz ugye Kiki?

aviubi
 
 


Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Lányok!
Ne vesszetek össze, tudom, hogy mindketten jót akartok! :)
Ezekkel a betöltött hetekkel bajban vagyok, de március 29-én kezdődött a ciklusom, április 12-én volt a babócák visszahelyezése, tehát pontosan egy hónapja. Az én számításom szerint 6+2-n vagyok, ami betöltött 6 hetet jelent, gondolom. Most úgysincs mit tenni, én bizakodom, hogy minden rendben lesz, és két hét múlva már lesz szívhang is!

Aviubi!
Drukkolok neked, nekem is az inszem után 13 nappal mindig megjött, ha nem voltam babás. (És én inszemmel nem is lettem, de ez más kérdés. Neked most sikerülnie kell! :)) . A hétfői vagy keddi teszt szerintem is jó ötlet!

Bazsa!
Köszi, aranyos vagy! Próbálok nem aggódni, de egyelőre tényleg minden napot ajándéknak érzek, hogy kismama lehetek. Ezért nem is siettetem a dolgokat. Tudom, hogy van akinél már van ilyenkor szívhang, Rodinak is volt már, de olyan is van, akinél csak később lesz látható, hallható. Én bizakodom tovább! Az ártani biztos nem árt! :)
Szerintem is jó kis közösség ez, és persze, hogy drukkolunk neked is nagyon!!! :)

Odry!
Édesek a gyerekek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Lehet ha holnap mentél volna, már lett volna! Tényleg nehogy aggódj emiatt, minden rendben lesz! Lesz szívhang! Egyébként nekem az inszem napján meg is volt a megtermékenyülés az uhuk alapján. Neked lehet, hogy csak 2-3 nappal később találkoztak!
Szóval mindenkinél másképp van, de ha láttak szikhólyagot az jó jel!

Odry!
Szavaztam!

Aviubi!
Szurkolok nagyon majd a teszteléshez!

rodina74
 
 


Szép jó reggelt!

Kiki! Nem akarok én veszekedni, csak próbálom megértetni Bazsával, hogy miért írtam amit írtam. Amúgy lehet, hogy tényleg rosszul fogalmaztam. De szerintem nálad tényleg napok választanak el a szívhangtól. Írtad is, hogy a doki nagyon nézte a képernyőt, mert valószínűleg mutatni akart valamit. Szerintem épphogy lecsúsztatok a szívhangról. Így 2 hét múlva már elsírhatod magad a szívhang hallatán. (Legalábbis én így jártam :lol: ).

Képzeljétek ma jött a figyelmeztetés a ciklus.hu -ról, hogy jön a havim. Ugyhogy naptár szerint már itt az idő.. De még nem akarok tesztelni. Olyan jó reménykedni.

aviubi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok.
Majdnem ők is inszemes babák.....

Köszönöm a nevükben is!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Jó reggelt!

ubi,
bocs,ezek szerint félreértettem azt a mondatot, de amit írtam nem rossz indulatból tettem. én sem akarok veszekedni,isten őrizz!
Egyébként én is félreérthető lehettem a keddel kapcsolatban :) Én csak meglepődtem,hogy hogy elment az idő :) Én ezekkel a számolgatással nem is vagyok tisztában egyébként. Szerintem ha meglesz az inszemem a hétvégén,akkor megkérdem a dokit,h szerinte mikor teszteljek. aztán,hogy kibírom e addig,az megint más kérdés :)
és akkor most megcsinálod kedden vagy vársz hétvégéig? nagyon izgi...

és akkor most a 9 hónapot hogy számolják?? Nem a menstruáció első napjától?

kiki,
látod ezért nem kell aggódni! ezek szerint,mikor írják az emberek,h ezen meg ezen a héten volt szívhang, lehet,h nem is azon a héten volt,mert nem teljesen tiszta,hogy hanyadik hétben vannak.
vagy nem jól látom?
helyes,bizakodj csak,minden rendben lesz!
Vendég
 


Bazsa!
Első körben a menstruáció első napjától számolják a terhességet, de neálam is, és az ismerettségi körömben is rendszeres, hogy állandóan tologatják ide-oda a születési kiírást. Merthogy ezek a babák már ilyenkor is egy kicsit különböző képpen fejlődnek. Én pl. a rossze AFP eredményemet is ennek tulajdonítottam, hogy tuti rosszul számolták a fogantatás időpontját, és ezért nem voltak jók az értékek sem. Igaz a lombikosoknál egy kicsit egyszerűbb betájolni a dolgokat, de azért ott is van akinek már elős nap megtapad, van akinek később.

aviubi
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!

Sokáig tanultam, így nem tudtam jönni, ma megint ez lesz. Sebaj, egyszer csak véget ér.

Mindenki örömének nagyon örülök, szépen sínre kerülnek itt a dolgok. Babi eltűnt cisztájához meg külön gratulálok. Nagy meccs volt, de sikerült.

Bocsi, hogy nem írok név szerint mindenkinek, de nagyon hiányoztok, mindenkit figyelek, amint lesz több időm, (kb. 1 hónap múlva) akkor ide fogok cövekelni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ja még azt akartam írni, hogy szerintem nem fogok tesztelni. Már érzem, a hasamat. Megfog jönni. :cry: De ha véletlenül mégsem akkor megpróbálom vasárnap.

bocsi, hogy kicsit szétszórtak az írásaim, de itt rosszalkodnak a fiúk.
Most kaptam a hátamra egy nagy adag vízet. Fecskendővel vízeznek :twisted:

aviubi
 
 


Bikfy,
kitartás, egy hónap már gyorsan eltelik...

Ubi,
látod ezért nem kell annyira komolyan venni a hetekhez tartozó értékeket. én is erre próbáltam utalni...
a hasfájást sajnálom,remélem nem azt érzed..
lehet pszichés alapja is,mert hogy kaptad a hírt,hogy a naptár szerint meg kell jönnie,nem?
én szorítok ezerrel,h ne jöjjön meg...
Vendég
 


Rodikám!
Ez most lombik volt! ;) Így 3 sejtesek voltak már az embriók, mikor visszakerültek a méhembe. De próbálok nem aggódni! :)

Aviubi!
Igen, én is abban bízom, hogy akkorra már mindenképp lennie kell.
A hasi görcsölgetés még lehet kismama tünet is, többen jártak itt úgy, hogy pont azért nem teszteltek, mert úgy érezték, hogy mindjárt megjön, és csak napokkal/hetekkel később szánták rá magukat a tesztre. Úgyhogy amíg nincs rendes mensi, addig drukkolok! Nem akarlak hitegetni, de van még remény!!! :)

Bazsa!
Elvileg a mentruáció első napjától számolják a terhességet, nálunk pl. tegnap mondta a dokim, hogy mit mondjak, ha kérdeznek, mikor volt az első nap... :) Hogy jól sazámoljanak. (Mondjuk nálam pont akkor jött meg tényleg, de ez részletkérdés... :)) Ez inkább azért a spontán babáknál nehezebb kérdés, mikor lehet, hogy az anyukának 40 napos ciklusai szoktak lenni, tehát sokkal kisebb a baba, mint amekkorának várják mensi alapján. De inszemnél is lehet csúszás, ha maga az inszem kitolódik a 18-20. napra, máris egy héttel kb. fiatalabb a terhesség.

Bikfy!
Hiányzol, de igazoltan vagy távol, és írsz egyszerre mindenkinek. Jövő hét fontos lesz neked, drukkolok hétfőre meg keddre is!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy! Jó tanulást! Én is gondolok majd rád jövő héten! :)

Kiki! Ari vagy. Mostmár egy kicsit rajtam van az a világvége hangulat is ami a havi elött szokott.
Már alig várom a nyarat. Bezár az ovi, és itthon lesznek a fiúk. Azért az nagyon sokat szokott segíteni. Nincs időm, hogy sajnáljam magam.

aviubi
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: