Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kacsa, Kinga, Angie
köszi a bíztatást!

Kacsa
tényleg elég sovány vagy :shock:

Norwell
édesek a gyerekek!
Persze, hogy lesz gyerekem, csak egy kicsit várni kell rá. Meg te úgyis boszi vagy :lol:
Vendég
 


vonipróba

kacsa14
 
 


Kacsa

Szupi a vonalzó! Ugye tudod,hogy téged jobban megvisel majd az ovikezdés mint Timit? Főleg ha reggel pityereg (míg ki nem érsz az ajtón) ami nem más,mint egy kis lelkiismeret-tréning anyának! :)

Kitti
Persze,hogy lesz baba,nem is olyan soká,legalább már tudod,hogy eddig mi volt a gond,azt meg el lehet hárítani és már pocakospdsz is.

A hasfájás megvan,de barna nem volt azóta. Szedem a gyógyszert,sokat pihenek. Ma 10.30-kor keltem :shock: Nem szoktam ilyet! De nagyon jól esett. Fekve nagyon jó a pocikám. Szóltam tegnap a munkahelyen,hogy nem megyek,megértőek voltak,mondjuk nem tudnak mást csinálni,ők is szültek már,tudják miről van szó..
Nem is érdekel,csak a baba.

Kép
Kép
k_inga
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Para beindult itt is, alhasi görcsök, hüvelyfájdalom, hányingerek reggel, de remélem, csak a szokásos... a doki a középidős UH-n semmit nem látott, csak 10 mm-es nyálkahártyát, de görcsölök most is, sztem meg fog jönni... remélem... :D most még korai lenne picit, nem mintha nem örülnék neki, de akkor is... szal 5 nap, ha nem jön meg, tesztelek...

Kacsa, az esküvő szept. 4-én lesz, de márnagyjából minden készen van... már csak pénzt gyűjtünk és fizetünk :D mint a katona tiszt :D

Norwell-nek am nagy boszinak kell lennie, ha télleg babás vagyok, mert 1:100.000-hez az esély, egyetlen megszakított volt ovu előtt 2 nappal, ettől még soha nem jött össze, bár tudom, elvileg összejöhetne :lol: szal ha babát várunk, Norwell tényleg nyithatsz vlmi műhelyt :lol:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kinga!

Tudom! És nem csak a bömbi miatt, hanem, mert majd 3,5 évig volt napi 24 órában egy Törpincsem itthon és hip-hop "elveszik" tőlem ... Dolgozni még nem fogok, így marha üres lesz a lakás ...
Ráadásul itt nincs cécó, nincs hetekig tartó beszoktatás, kezdés előtt 1 nap be lehet menni anya-gyerek együtt bent elszöszölni, aztán szept. 1-jén nincs mese, gyereket reggel beviszed (nem kötelező reggel 8ra), elköszönsz és otthagyod, majd ebéd előtt lehet érte menni ...

Pihizz, ha úgy jó a pocidnak!
Én is rengeteget feküdtem, nem is tudtam sokáig ácsorogni, járkálni.

Jeanner!

Pénzt majd az esk-őn kell gyűjteni! :wink:

kacsa14
 
 


Jajj Kacsa, ezt még olvasni is rossz volt :( nagyon vigyázz a pici lányra, mert nagyon rosszat hallani manapság az ovikról!!!!!

Esküvő: válság van, de azért remélem, összejön valamennyi ;)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa
Ez a legnagyobb baromság az ovi részéről!!!!! Nem szabad ilyen gyorsan beszoktatni egy gyereket,mert ez számára egy vadidegen környezetmúj helyzet, új emberek. Nem is az első 2-3 napon van gond,hanem utána,amikor rájön,hogy ez nem csak átmeneti állapot! Mi az első napon csak fél órát engedünk anyával együtt,aztán minden nap fél órával többet. 3.napon kb elengedjük anyát boltba vagy postára egy kis időre (gyerekfüggő,hogy mennyi időre és mikor) És utána a 4.nap körül anya reggel hazamegy,ebéd előtt jön vissza. 5. nap ott ebédel a csemete és amelyik ottalvós lesz, az még 6. nap csak ebédel,hogy visszrázódjon hétvége után és kedden alszik ott. Ez persze gyerekfüggő is,valakit muszáj gyorsan szoktatni,mert anya dolgozik, vagy a csemete nem igényli anya jelenlétét! (ez ritka) De ha nem muszáj betartjuk a menetrendet. Így is van sírás egy kicsi,de csak reggel... Hát még ha azonnal ottfognánk! Városi ovi! :evil:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Nem ma nyílt az ovi, már évek óta így megy, úgyhogy annak ellenére, hogy engem is meglepett a dolog, gondolom, tudják, hogy mit csinálnak. Nekik sem poén egyszerre 30 bőgő törpével vergődni ...

Az meg, hogy 2 hét után rájön a gyerek, hogy ez most már végleges dolog, nem csak mókából járunk oviba, nem hiszem, hogy beszoktatáshossz függő lenne, több ilyen történetet is hallottam és mind több napos/hetes beszoktatásos volt.

Kiderül majd, ez már így van. Lehet, necces lesz az eleje, de ennek ellenére nagyon dicsérik az ovit és a környék összes gyereke odajár és nem csak a környéké ... Nekem a vezetőnő is nagyon szimpatikus volt, kedves, gyerekhez értő. Jár oda ismerős óvónőanyuka 2 gyereke is, ő is dícséri, járnak oda a játsziról többen is, mind dícsérik. Nem véletlen felkapott óvoda és nem véletlen mi is átjelentkeztünk másik lakásba, hogy körzetesek legyünk ...

Egyébként húsvétkor találkoztunk egy rokon házaspárral Hajdúszoboszlón, idősek már, Timi akkor látta őket először, 5 perc után előkerült 2 kis plüsshűtőmágnes, Timi rögtön játszani kezdett a nénivel, aztán kb. 1,5 óra után elmentünk a bácsival megnézni a fürdőrészt, bácsi-én-apa, Timi a nénivel maradt, lesett nagyon, hova megyünk, görbült a szája, de nem bőgte el magát. Úgyhogy bizakodó vagyok ... De kiderül, végülis, ha 9re beviszem, elszöszölünk még kicsit, beszélek az óvónővel, eljövök f10kor, délre meg már lehet is érte menni ...

kacsa14
 
 


Ha a gyerk is nyitott az idegenek és érdekességek felé,akkor nem lesz gond,és ahogy írtad,Timi ilyen kislány. Az a fontos,hogy a szülő határozott legyen és erősítse a gyerekben, hogy neki most eza feladata, ő már nagylány/fiú és anya,apa számít rá! Ez egyfajta ösztönzés,és mesélni kell neki a jó dolgokról az ovival kapcsolatban. Meg ha már vannak ismerősök,az még egy előny!
nem lesz baj! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kacsa!
Szilárd ovijában sem volt állítólag beszoktatás. Szeptember 1-jén nyilt tavaly, és hát minden gyereket akkor vittek előszőr. Azt hiszem, első nap még ott lehettek a szülők, aztán slussz.
Mi októberben mentünk, és Szilárd kisebb is volt még fél évvel az ovis kortól, így nekünk lehetőséget adtak, hogy fokozatosan szokjon be, de akkor sem maradtam ott, csak előbb 1-2 órára maradt, aztán egyre többet.
Úgy tudom, hogy nálunk a nagyoviban sincs szoktatás, pont azért, mert a gyerekek nagy többsége az első két hétben még élvezi, poénnak veszi, és utána jönnek rá, hogy miről is van szó, és amúgy is 2 hét után kezdődik a balhé.
De Timcsa ügyes kiscsaj, így nem lesz gond.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hoztam pár képet Szilárdról és Erikről (Brill, gondolom, nem bánod). A kislány is velük együtt született (Erikkel egy napon :D ).

Hát ekkorát nőttek a gyerkőcök:
Kép
Kép

És a tortájuk:
Kép

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Kinga
pihenj is, amíg lehet!
Barna remélem már tényleg nincs, és nem is lesz!

Angie
aranyosak a gyerekek, és jó a torta is :wink:
Vendég
 


De aranyosak :-) tortából nem maradt véletlenül? :-D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
De maradt, és küldeném is, mert nem vagyunk édesszájúak, és félek, hogy ott landol, ahova nem szeretek kaját dobni :oops:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hát, majd azt játszuk, h nem cukros, meg becsukom a szemem, úgy talán én is ehetem ;) nagyon aranyos vagy :) milyen ízesítésű?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Oviba nálunk sincs beszoktatás, csak azt mondták, max előtte bemehetünk játék időben néha néha, de nem kötelező. Mondjuk nálunk nem volt gond mert Zalán bölcsis volt. Ott viszont volt rendes beszoktatás módjával. Na Zalán 1 hét alatt ripsz ropsz beszokott, aztán mire egész napra lehetett volna lebetegedett, viszont mire meggyógyult nem tudtuk előlről kezdeni és akkor volt pár reggel sírás elválásnál, de mire az ablak alá értem már semmi.
TÉnyleg anyukának kell kvázi kőszívűnek lennie, mert ha gyerkőc megérzi, akkor aztán tud toporzékolás lenni.

Kinga!
Pihenés ezerrel! Vigyázz magatokra.

Angie!
Tündériek a gyerekek. A torta tök jó. Nem volt gond, hogy szétdaraboltátok? Én azért félek figurás tortát rendelni, mert nem biztos, hogy engedné Zazi, hogy feldaraboljam.

Norwell!
Na ha ez a Jeanner féle "jóslás" bejön én becsókolok egyet nektek és még én is bejelentkezem hozzád.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Angie

Nagyon szép eza torta! Aranyos a 3 gyerkőc az asztalnál! Na nálunk elfogyna a süti gyorsan! Bár én amióta terhes vagyo talán egy szelet Merci csokit ettem meg,hétvégén csináltam a fiúknak sütit,de még csak bele se kóstoltam. Nem kell az édes! Anyukám viszont szívesen bevállal mindent,amitsütinek neveztek el,meg a párom is megeszi,de szerinte ő nem édesszájú! ÁÁÁÁÁ,csak ami van,azt eszik! Tesóm is szívesen visz dolgozni,vannak rá egy páran egy szolgálatban. Gyümölcslevest pl 5 literes edényben csinálok neki és úgy viszi.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki!
Ha engeded, hogy ő vágja fel, akkor nem hiszem, hogy reklamál. Mivel olyan nagy bennük a késsel való vágási vágy (és minden más, ami egyébként tiltott), hogy simán lemond egy ilyen gyönyörű tortáról :)
Csaknem tesón jár az eszetek?! Bár, ahogy emlékszem, nektek aztán nem kellett sokat várni Zazira sem.

Kinga!
Szilárd csak elvben édes szájú. Ha meglátja, kéri a csokit, de egy-két kockánál többet sosem eszik. De az is gyakran előfordul, hogy hoz neki valaki édességet, és odahozza nekem, hogy anya majd holnap megeszem (ez nála azt jelenti, hogy nem kérem). Persze, másnap eszébe sem jut. Ha én nem adok neki, akkor ő olyat nagyon ritkán mondt (havonta egyszer), hogy kérek csokit. Nyalókat is csak megveteti, mert hogy az azért kell, más gyereknek is van, de feléig elnyalogatja, aztán már nem kell. Inkább alma, körte, banán. Az minden nap eszébe jut, és mondja is, ha leül a tévé elé (neki az a nasi). Ezt nem mi tanítottunk neki, mivel azért az apja esténként egy-két kocka étcsokit elmajszol. Nyers zöldségek között sem válogat. A főzelék viszont nem megy! Joghurt viszont egymás után kettő is. Gyümileves nálunk is a favorit!

Janner!
Te diabéteszes vagy?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Csajok, megjött, nincs baba...

Norwell, nekem jövő júliusra kellene egy.. vis akkor szeretném megszülni, az októberi fogantatás :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Angie, nem sajna, candidás... vis lehet már csak ex??? nem tudom... (am van vlmi látens diabétem, meg vesebajom, ezért is jön elő mindig a gomba :( )

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sajnálom a mensit :evil:
Candidát nekem is minden terhességnél talál a dokim, és három Canesten kúppal helyrepattanok. Azt mondta, hogy a terhesség miatt van. Máskor negatív szokott lenni. De talán akkor a tiéd valami akut dolog lehet, ha mindig visszajön.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Jah, és a múltkor vettem én is canestent, de nekem több kárt csinált, mint hasznot..

Bevallom, én most annyira nem sajnálom, már az esküvő meg a vizsgák miatt... jobb is így... tudják ők, mikor kell jönniük :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner

Akkor nem sajnálom a baba dolgot! Candidára a barátnőmnek ajánlottáka grapefruitmag olajat,nem mondták még neked? immunerősítő és ha folyamatosan használod,tényleg segít! A barátnőmnek jó volt,nekia spirál után lett candida és folyton volt folyása,aztána candida. Vigyázott mit eszik és szedte a cseppeket. esetleg próbáld ki,hátha segít!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, eszem én a grapefruit cseppet is, meg az ezüst kolloidot is, aztán csak lesz valami... :lol:

Viszont tévedtem... nem jött meg...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner

Na most akkor mi van?????? Nyomjál el egy tesztet! Megöla kíváncsiság!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, de felesleges tesztelnem, mert negatív lesz tutira... pénteken kell megjönnie és még a két hét sem telt el... csak tegnap volt vlmi barnázás, meg elmúltak a görcsök, azt hittem, megjött... de nem... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Ja,azt hittem már meg kellett volna jönnie! Akkor ég ne tesztelj!

Viszont a többiek már megint felszívódtak! Alig páran tartjuk itt a frontot!
HAHÓ!!!! GYERTEK ELŐ ÉS ÍRJATOK! MI VAN VELETEK?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jeanner!
Szoktál máskor is barnázni?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie, nem jellemző, csak mensi végén... mindig normálisan szokott megjönni... :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
most akkor mi van? Mensi, nem mensi? Izgi :D

Többi kismami tényleg jöhetne :roll:
Vendég
 


Kitty, jön, de nem jön, fáj nagyon, de csak a hasam, a melleim nem... hányinger pár napja elmúlt, nem tudom, mi van...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="angie34--"]N írta:angie34--iki!
...
Csaknem tesón jár az eszetek?! Bár, ahogy emlékszem, nektek aztán nem kellett sokat várni Zazira sem.

Hát izé... A bevállalós hitel szerint még "ráérnénk" tesóval, de azért mostmár úgy vagyok vele, hogy jöhetne, 4-5 év korkülönbséget terveztünk, az már itt van. Úgyhogy igen abbahagytam a bogyót, de jópár hónapig nem számíthatok semmire, tisztulás meg hasonlók.
Amúgy Zazival úgy indultunk neki, hogy nőgyogyis gondok miatt előrevetítette a doki, hogy azért nem lesz könnyű teherbe esnem, ehhez képest akkor a bogyó abbahagyása után 4. hónapban összejött. Most ugyanez a felállás, még mindig nőgyogyis gondok, de már ki tudja mi lesz belőle.

Jeanner!
Elég különös a helyzeted... Csípem az ilyen izgi ki tudja mi lesz napokat.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Kancellár, remélem azért rendbejössz, és mielőbb jön a gólya...

Én annyira nem izgulok ezen, lesz ami lesz, már egy hetet sem kell várni és kiderül :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Köszi mindenkinek a dicsiket! :)

Jeanner!
No, ne húzd már az idegeinket, bébiiii... :D

Niki!
Neked mikorra jósoljak? ;) :lol:

Kinga!
Igen, tényleg igaz, hogy imádja Sacit, igaz, van, hogy marhára össze tudnak veszni... :roll: Aztán hol van még a kamaszkor... Valamelyik nap beleültette Sacit a régi babakocsiba (ami az övé volt, egy nagy kerekes batárka), tologatta, aztán egy idő után megunta Saci, ki akart szállni, aszongya neki: Saci, ne legyél már olyan makrancos!!! :lol:

És hogy folytatódjék a szépséges életünk, Kende után most Saci béget... :roll: Szegényemnek a nuniján is van, mondta a dokink, hogy erre számítsak, mert ugye minden nyálkahártyán megjelenik... Kendének a szájában, a nyelvén is volt...

No megyek, fenn van a drágám.

Pussz!

(Ui.: Jeanner, teszt!!!;))

Kép
Kép
norwell
 
 


Jeanner!!!
EGY HETET??? Én egy napot sem bírnék ki... :oops: :D

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell, fogok, de még a 2 hét sem telt el... :D legalább azt várjuk ki...

Béget=bárányhimlő? ha igen, legalább egyszer túlesnek rajta... én is örülök, h letudtam anno... nem emlékszem rá, viszont nem kaphatom már el :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Norwell, én is megőrülök lassan, de ah számoltam/tuk 5 dpo, az elég kevés... legalább 9ig egyik sem ér semmit :( de nagyon úgy fest, h bejött ;) szombaton volt az első dpo, akkor kezdtem fájni, aztán hétfőn a barnás cucc, ami után azt hittem, megjött... meg picit véreztem múlt pénteken is... ez most már nagyon izgi, én meg tűkön ülök... holnap reggel mérek egy hőt, csak mutat valamit, az alap 36,5 nálam, v annál kisebb, ha mostantól mérem, mást nem a mensit csak mutatja majd... ja, meg a "balesetünk" 28-án volt... mikor máskor, mint peteéréskor? :D kész vagyok...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Norwell!

Jobbulást! Nem voltak akkor oltva a gyerekek?

--

Jövök majd még, csak vár az ágy + benne egy gyerek! :D

kacsa14
 
 


Jeanner!
DPO= day past ovulation, azaz a peteéréstől eltelt napok száma. Így ha 28-án volt pé-d, akkor most szombaton nem lehetett DPO 1. Nem keversz itt valamit?

Norwell!
Sacikádnak sok gyógypuszi. A szomszédban a kislánynak is tele lett a nunija, többszáz pötty a testén, ijesztő volt. Na én azután döntöttem úgy, hogy Szilárd bárányhimlő oltást kap.
Egyébként majd leesett az állam, amikor az imént Saci vonalzójára pillantottam, hogy MÁR 2 éves 3 hós!! Olyan érzésem volt, hogy még csak most lesz majd valamikor 2. Őrülten repül az idő!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Niki!
Akkor mennek a drukkok!!! A nőgyogyis bajok csak annyira kavarjanak be, mint Zazinál :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


De, akkor ezek szerint... jajj, akkor számoljak újra? tesztet ettől még 9 dpo-nál érdemes először csinálni, nem?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Mert így meg 15 dpo... akkor most mi legyen? teszteljek? ne teszteljek? fontos lenne, mert akkor hazafelé vennék tesztet...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner
TESZTELJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és persze tudasd velünk az eredményt,mert mi nagyon kíváncsi társaság vagyunk!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jeanner!
Én már leírtam, hogy mit tennék a helyedben! :D Egyébként ezek a tesztek állítólag már az elmaradt mensi napján kimutatják a babát. Kendénél anno a 43. napon teszteltem (de nekem is amolyan össze-vissza ciklusaim voltak), Saci előtt meg nem is mensiztem... :D Tíz hós volt Kende, amikor még ugye szopott, így május 1. volt a hivatalos dátum, amikortól számították a terhességet (ugye az utsó mensi első napja), és én június 1-én teszteltem vele, nos, akkor már simán kimutatta a teszt!!! Ez a 30. nap, ha jól számolom... ;)
A hőmérőzést én is csináltam, és egyértelműen mutatta az is a terhességeket.

Kacsa!
Nem, nem voltak oltva, Kende is elég pöttyös lett, Sacinál most kezdenek szaporodni.

Angie!
Ettől félek legjobban egyébként, hogy a nunija tele lesz és a pelus nagyon zavarni fogja... :roll:
Ülsz egyébként??? Csak mert Sacit beírattam oviba nemrég... :D
A kombi tesztre borzasztóan drukkolok!!!!!!!

Syry!
Hogy vagytok, ugye minden rendben???

Kép
Kép
norwell
 
 


Vettem tesztet, reggel minden kiderül... most már ülni sem tudok :-( nagyon fáj... ciszta, miegymás nem lehet, azt látta volna a doki (egy hete voltam, 3-án)... aggódok... izgulok... reggel írok... jah, meg érek hőt is, 3 napból már látom, mi van, mást nem, tudni fogom, mikor jön meg..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok csajok!

A teszt negatív lett, a hőm 36,8 :) legalább ma sem fog megjönni (suliban nem szeretek vérezni, mert az olyan korlátozott, már lehetőségek terén...)

Csak nagyon fájok, ez zavar... :(

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
:( nega teszt :(
Én azért ennek a candida dolognak a végére járnék. Nekem van egy barátnőm, aki a férjével együtt candidás volt, és sokáig emiatt nem jött össze a baba. Kemény diétába kellett kezdjenek, hogy helyreálljon az egyensúly a szervezetükben. Most babás a lány (igaz, hogy végül lombikkal, mert közben kiderült, hogy egy csomó más problémája is van, de az első lombik a candida miatt nem jött össze). Úgyis októberben akarsz teherbe esni. Akkor meg addig miért nem kezeltetitek ki magatokat a férjeddel? A nyár erre a legalkalmasabb, jön a sok gyümölcs, zöldség, mégcsak meg sem kell eröltetnetek magatokat egy kis diétával.

Norwell!
Nekem úgy rémlett, hogy a fiam és a lányod között azért ettől nagyobb a különbség, pedig hát akkor még egy év sincs! Mikor fogja kezdeni az ovit? Gondolom, még nem szeptemberben, csak jövő télen.
Nem vakarja nagyon Saci a kiütéseit? Szegényke!!! Állítólag sokkal agresszívebb a mostani bárányhimlő, mint anno a mi gyerekkorunkban, és keményebbek a szövődményei :(

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Jeanner!
Azért ha nem jön meg, csinálj még egy tesztet pár nap múlva...
Tulajdonképpen örülök a bárányhimlőnek, mert legalább kipipáljuk.

Angie!
Már beírattam, de a vezető óvónő azt mondta, hogy csak februárban kezdhet, mert nem tölti be dec. 31-ig a hármat (nemrég találtam egy infót egyébként, hogy igenis felvehetnék, mert szeptembertől számított fél éven belül betölti a hármat, de ezt csak akkor, ha nem foglalja el a helyet más elől, aki már elmúlt három éves). A másik akadály meg a pelus, egyelőre nem hajlandó együttműködni, nem is nagyon akarom erőltetni, az Kendénél sem jött be. Ha kakil is, elbújik, "ana, nyudottan atajot tatilni" - és elküld... :D Hiába mondom neki, hogy kakilhat a wc-n is nyugodtan... :lol: Lehet, hogy a nyár azért majd meghozza a "gyümölcsöt", és ha lesz lehetőség, akkor felveszik oviba (bölcsibe semmiképp nem akarom beadni, nincs értelme és sokan is vannak).
A pöttyeit egyelőre nem vakarja, érdekes, ahogy előjönnek neki, elszórtan a testén egy-egy, Kendének csoportosan jöttek, és mindenhol volt neki...

Kép
Kép
norwell
 
 


Naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!
Téged már megint megkísértett a laptető!!! Magadnak is boszizol még a végén egy kistesót, nem lesz menekvés, meg hogy majd később... :D

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?