Új privát üzeneted érkezett!

Lois, nagyon cuki, ügyes, hogy elindult!!Úgy sajnáltam, ahogy láttam a kínlódást, ahogy szeretne felmászni, de hiába emelgeti a lábát, nem megy. Azért szerencséd, hogy végül odaadtad neki a távirányítót. Már majd megszakadt a szívem, hogy nem éri el. Csalogatós anya!!! Szegény, mekkora bukfenc.

Még nem írtam, hogy hétvégén elutaztunk a szüleimhez. Nagyon hosszú az út, így legközelebb már csak majd szülés után megyünk.
Közben beugrottunk Loisékhoz is a vércukimérőért. Mondanom sem kell, hogy KiZé elvarázsolta a férjem is és engem is. Annyira cuki és mosolyog folyamatosan. Nagyon helyes, aranyos, kedves fiúcska. Mondtam is, hogy jöhet barátkozni majd Fannikámhoz, mert kedves fiú. :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, ez a szemét fényképezők hibája, mindig sötétebb szemet fotóznak, mint amilyen valójában. Dorka is mindig sötétszeműnek látszik, holott kékszemű. És amikor belesüt a nap, akkor világoskék. De lefotózni szinte képtelen vagyok(voltam). Most sajnos kénytelen voltam belevakuzni, hogy látsszon (szerencsére nem nézett pont a gépbe). Valami profi berendezés kéne, vagy szuper fotómasina, hogy az látszódjon, amit mi is látunk.
A nagypapa gyönyörű szemszínét simán örökölhette Dió bébi, a párom is az egyetlen kékszemű a közvetlen családjukban, szintén nagyapótól örökölte ezt a kincset:) Tehát élő példa rá. :wink:
Vendég
 


Lois nagylelkűségének köszönhetően mérem a vércukrom tegnap este óta. Akarok egy kis állandó napi tesztmérést, hogy melyik evés előtt/után milyen és utána kitalálom, melyik kaja nem jó nekem.
AZ ebéd biztos nem lesz az, mert anyum rántott húst csomagolt burgonyával. Nos, nem épp IR-es és nem mér semmit, így passz a ch. De kíváncsi leszek mennyi lezs.

A tegnapi és mai eddigi eredmények (sztem nem rossz. Evés előtt inkább már kezd alacsony lenni, de várom a véleményeket. Főképp Hunciét!)

vas. este 7 ó, vacsi előtt és után:
0 perc (evés előtt):3.8
60 perccel a kajcsi után: 5.0
(elfogyasztott ch: 44,5)

Ma:

-regg.éhgy.0 perc: 4.0
30 ch reggeli után 60 perccel: 4.6

-tízórai 0 perc: 3.7
258 narancs 25,8 ch elfogy.után 60 perccel: 4.4

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Jogsis csajok! Övterelővel meddig lehet autót vezetni?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Gyerkőcök mindenkié nagyon cuki:)

Baba!
Ez a cuki elég jól alakul :wink:

Itt helyzet változatlan, kicsit nyügösek az éjszakáim, szerintem a 2 szteroid szuri kicsit bezavart, olyan migrénem volt és vörös a fejem.De mára jobban vagyok, lassan a 2ik gobelin állatka is elkészül.Dokival még nem beszéltem de mindenképp megemlítem a 7 végi kimenőt, hátha....
Kornélkám édi olyan hegyes a lába vagy a könyöke, hogy soxor majd kiszúrja a bőröm :P

Lili!
Remélem a hidegfront kiüldözte a kisfiad :P

Új kismamik nem jöttök???

Bols!
Te is jelentkezhetnél gyakrabban :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, de szuper, hogy talizhattál Lois-szal és KisZé-vel! Aztán nem lenyúlni KisZé-t, sokan húztunk már nála sorszámot a kislányainknak! :wink: :_)))))
A cukrod tökéletes, nagyon szuper! Ezek szerint diétával szépen karban tudod tartani.
Én végig vezettem autót, máshogy nem is esett jól közlekedni, csak ha vitte az autó a s---met:) Különben már minden mozgástól lihegtem, és el voltam fáradva a hascipeléstől.

Keny, Sajnálom, hogy rosszul érezted magad a szteroidoktól:(
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig az albérlőmmel. :lol: Voltunk ma is dokinál minden ok. Nem érti, hogy miért nem indult még be semmi. :shock: Ezt én sem. Egy csajszi szült a másik szobában, de még azt a visítást amit levágott....... :shock: :shock: Már alig vártam, hogy kész legyen a CTG. Még mindig nem félek, de nagyon rossz volt hallani.

Keny,
szteroid biztos megviseli a szervezetedet. Kitartás!!!!

Babák nagyon édesek!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili, még mindig 2 in 1??óóó.... nem baj, kijön ő, csak idő kérdése..++++++++++++

visítás..jájj.... :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Huhh, visítozást az nem szívesen hallgattam volna én sem.... :roll:
De én egyesegyedül voltam az egész szülőszoba-szakaszon :)

Baba!
Örülök, hogy sikerült beüzemelni a cuccot :)
Lányok, elmondhatom, hogy Baba nagyon szép-fitt-ragyog kismama :D Cuki pocakkal, amire kicsit irigyirigy :roll:
Zétény meg teljesen oda volt érte :D
Cukrod szerintem nagyon jó, az átlag nem Ir-es kismamáknak is magasabb szerintem.
Övterelővel? Végig szerintem. Miért is ne?
Video: Ááá, ez a puff semmise volt, már immunis vagyok, annyit esik, ma is volt több vigasztalós esés. De egy ekkorán csak nevetünk mindketten. Meg ez már egy hete készült, azóta nagyon begyakoroltuk a pelenkára huppanást :D

Twist!
Nekem vagy 2-3 hónapig hullt durván a hajam, még alváshoz sem engedtem ki :? De már úgy 4 hónapja nem, de még mindig tele vagyok gyerekhajjal, elől jó béna volt egy darabig, ha épp nem "lőttem be" :roll:
Én szépen el tudom kapni Zétény szemszínét, neki olyan mint amilyen a képeken. Kint is természetes fénynél, és benn vakuval is. Csak ki kell szednem a pirosat belőle.

Lili!
Tegnap már 3 nap volt nem? Most átállítottad a vonalzód?
Tuti a nyákdugó volt az amit láttál? Mert ez már extrém hosszú idő nélküle nem? Én eddig max. 1 hetet olvastam.

Keny!
sajnálom a migrént :? Milyen kis kreatív vagy :)

Na üvölt már megint.... car nap, tör át az egyik felső fogacska, tiszta véres csórikámnak az ínye... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.05.10 12:39-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
:lol: aranypofa! 8)
látom nem viselte meg az esés :wink:

a mozgások, hangok ismerősek :D
csak szegényem még nem éri fel még ennyire a dolgokat, mint Zé :wink: de iszony vehemenciával próbálkozik felmászni bárhova :lol: múltkor fejjel a pihiszékében találtam, lábak kalimpálva :roll:
szépen álló lábfejekért pedig irígykutya fujj :oops: :oops:

Keny,
migrén :( huss!
reméljük még egy-egy gobleinnyi idő, míg kijön Kornél! :wink:

Lili,
na jól kifogtad a visítást!
hátha neked kellemesebb élmény lesz! :wink:

Twist,
oké, legyenek ők az élő példák! :D
na a profi fényképező az nálunk sajna nincs.

Babám,
én ehhez nem tudok szólni, de örülök, hogy lett eszközöd! :)

angel37
 
 


most néztem Pizsivel cimbizőset is :lol: :lol:
cuki! hogy megül Zé egyhelyben!

elkezdtem nézni az "Ásványvíz az ágyon"-t is, el nem tudtam képzelni mi lesz belőle, de rájöttem, hogy ez nem ti vagytok :roll: :oops:

angel37
 
 


Na, megvan a (nem diétás!!!) ebéd cukormérése is.
2 szelet rántott húst ettem nem túl sok krumplival és desszertnek tejszín+édesítő+meggy és mindez fagyasztva.

ebéd előtt:4.0
60 perccel kaja befejezése után: 5.1.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
Péntekre vagyok kiírva, de egyszer többet egyszer kevesebbet mutat a vonalzó. A mai jó. A nyákdugó volt, mert utána megvizsgált a doki és ő is látta a nyomát, de ennek már három hete. :twisted: szóval senki sem érti, főleg azért mert néha-néha jön még egy kisebb adag. Szerdán mondja meg, hogy pénteken mi lesz a program, ha addig nem indul meg magától. A doki nem nagyon akarja siettetni a dolgot. Én már igen. :?

Angel,
lassan jöhet a bábakoktél receptje. :lol:

Baba,
elég gáz volt hallgatni. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba,
én nem értek nagyon a cukorhoz, de ezek jó eredmények nem?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois,
Megzabálom KisZé-t!!!! :lol: :lol: :lol: Annyira édes!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Angel!
Most miattad megnézted az az ásványvizes opust... pár agysejtem odalett :lol:
Azt mondod ez jó lábtartás?? Én olyan kis csámpásnak látom. A pipiskedés nem gáz szerinted?
Ja, Zétény elég magas, meglepő magas helyeken ér el dolgokat, olyan helyekről kezdett el pakolni , hogy irgummegburgum :? És nem mindent tudok elbarikádozni, pl. egyfolytában a faxot babrálná :?
Na igen, kepeszteni valamiért azt nagyon tudnak :D
Igen elücsörög ölben, ha kap valami érdekeset, még étterem is megy mostanság.
Szombaton babatalin voltunk, 10 pont ekkora törpe volt, kicsit tartottam, hogy kitör rajta a mimózaitisz, de semmi :shock: Simán tűrte hogy nyúzzák, akár két lány is egyszerre :D

Baba!
Na akkor miről is beszélünk??? :D :D :D Szuper!!
Akkor most fagyott meggyet ropogtattál? :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili!
Még a Guiness-be kerülsz a végén :wink: Én "ma" szültem, pont ahol ma állsz :)
Köszii :D

Vanda!
Réka elég vegyes, de így hogy Pasit látom, nekem inkább rá hajaz a KisCsaj, bocsiiiiiiiii :D A Két KisPasi meg egyikőtökre se, de persze ez az én felszínes véleményem.... én is mindig magyarázom, hogy azért a fiam szája meg blabla én vagyok, nehogymá' mindig csak azt mondják hogy tisztaapja... :roll:

Zéténynek a kezei/karjai remegtek néha szopi közben, furcsa volt, de már elmúlt.

Na mire is akartam még reagálni... máskor tiszta pangás van hétvégén, egyszer nem írok, akkor meg alig érem utol magam :roll:
Ja, Rani!
Laktoherb-től semmise történt, én azzal kezdtem a szaporítást, mikor már nem ittam, akkor több tejcsi volt, na meg én rühelltem is az ízét :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok :D

Lili,
elöbb utóbb itt gyerek lesz.

Lois,
nagyon ügyes KisZé! A többit is megnéztem, Pizsis a kedvencem. Sajna nálunk az egyik macska nem túl baráti... nem tudom mi lesz.
Kérdezted a babakocsit. igen, BB Streety. Szuper babakocsi, de nekem nem vált be. Talán, ha Manhattanben laknék. A legkissebb járdahibában is elakadok vele. És itt a nyóckerben van belôle elég. Rendesen gyomoridegem van, mikor a körúton kell átmennem vele. A sinekben rendszerint nem lehet áttolni, csak ha billentem a kocsit. Az átkelésenként a járdaszegélyt is beleszámolva min. 8 billentés...
És bármennyire is könnyített nem tudom gyerekestôl felemelni a jármûvekre.

Baba,
grat a szerintem jó cukrokhoz! 120 perceset nem nézel?

Kép
lona1
 
 


Lois,
nem néztem végig :wink:
konkrétan arra értettem a lábtartát, hogy szépen előrefelé, nem kifelé, mint Chaplin :roll: sztem nem csámpás.
láttam a lábujjhegyezést :wink: , pipiskedni Diána is szokott, de leteszi a talpát.
ha nagyon így marad, akkor majd 3pántos szandál jó rá, asszem.

Lili,
én nem próbáltam ám, csak ajánlgatom! :oops: :wink:
most hirtelen google alapon egy recept:
http://www.babaszoba.hu/articles/Kik_is ... 0310134250

angel37
 
 


Lona!
Huhhm, sajnálom, hogy nem jött be, itt nálunk én vasúti átjárókon tologatom át, de szuperul akadálymentesítve van. Meg a járdaszegélyek is mindenhol Persze aszfalthibák azért itt is vannak, de azokat már tudom fejből... kisváros előnyei :roll:
De fűben vagy apró köves murván is toltam már, nem volt gáz, Zé meg szereti a "terepezést" :)

Angel!
Mert az a szandi mit tud?
Te már minden gyereknél az ilyeneket figyeled?? :D Mert bevallom, én az enyémet is most néztem végig úgy először, hogy a lábtartását stíröltem :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel,
köszi, elolvastam. :lol: :lol: Vodka vagy pálinka hozzáadása is kell. Elképzeltem magam egy kicsit benyomva megérkezek a szülőszobába. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
És mi ezzel a probléma???? :D :D :D

Lona!
Macskahelyzet :arrow: Sajnos körülöttem, többeknél is ilyen gondok voltak, nem is nagyon sikerült cicabarát megoldást találni :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na a mai viziten rákérdeztem a 7 végi kimenőre,osztályos doki azt mondta, hogy most még nem mondja meg Ö mit gondol, várjuk meg az én dokim csütörtöki vizsgálatát, és ha egybehangzóan igent mondanak akkor mehetek, ha egy igen, egy nem, akkor nem mehetek :roll: , szóval várom a csüt.-öt :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, ebből nekem az jött le, hogy az osztályosé az "igen".

Lois, majd dobok egy privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
és mi volt a nem macskabarát megoldás? Mi már állatorvost is kérdeztünk az agresszióval kapcsolatban, de nem tudott segíteni.

babakocsi: na ide rendes terepbabakocsi kellene! A fene se gondolta. Amíg nem toltam babakocsit fel sem tünt milyen sz.rok a járdák. Direkt azért vettem ezt, hogy jól tudjak vele közlekedni: elférjek a parkoló autók mellett is a járdán, felférjek a bkv-s jármûvekre stb... Erre kiderült, hogy a némelyik autós úgy parkol, hogy nincs az a keskeny babakocsi ami elférne tôle, a buszra pedig nem tudom felrakni , mert gyerekestôl már nehéz.

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Angel: fogacskák: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: Kispasi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nagyon ügyes a drága!

Lili: kívánom, hogy péntekig Domika meggondolja magát és kibújjon.

Keny: drukk, hogy hazamehess.

Baba: neked engedik az édesítőt? nekem azt mondták, hogy inkább kevés cukor, mint édesítő. Azt mondta a dokim, hogy tele van mesterséges anyaggal az édesítő és inkább barnacukorral, mézzel helyettesítsem az édesítőt. Leszoktam a kávéról is, mert azt sem ajánlották, így eggyel kevesebb, amivel cukrot vihetnék be a szervezetembe.

Hunci: Én nem tudok napi ch-t nézni, mivel mi rendeljük az ebédet egy közeli csárdából és csak kb-ra tudom megsaccolni mennyi benne a ch, de általában a lightosabb menüt választom. Viszont a reggelimet és a vacsimat ismered, már 3*500 metet eszem. Vegyek cukormérőt szerinted?

Uhh csajok, kinéztem a babakocsit és babaszoba bútort, hát valami horror ár, csak ez a kettő 300.000, hol van még a többi???? Iszonyat árak vannak.
Vendég
 


Csajok, tök jó elégedett vagyok:) Ez engem régóta zaklató biztosítóst elküldtem a fenébe, hogy ne hívogasson, mert nem érdekel, amit ajánlgat. Múltkor végighallgattam és vagy 30 percen át győzködött, nagyon utáltam már, de udvarias hangulatban voltam. Na most nem...

Lois, KisZé tiszta apja - kezdetű mondatokról az jut eszembe, hogy Dorka tiszta én vagyok és nagyon hálás vagyok mindazoknak, akik azt mondják, hogy a páromra is hasonlít. Az volt a legaranyosabb, jószándékú szöveg, hogy olyan a tekintete, a nézése, mint az apjának.))) Ez olyan ari:))

Keny, drukk a csütörtökhöz!!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist:

Nagyon cuki Dorka. Hát néha soknak találom a játékot de nem tudom melyik a kedvenc így odadom mindet és válogathat. Én még tudnék venni de apa azt mondta stop, majd ha nagyobb lesz kap játékot megint.

Skrisz:

Köszi. :D

Baba:

Igen, nemsokára te is megtapasztalhatod majd, milyen kópék is tudnak lenni.

Angel:

Nagyon gondolkodom rajta.

Lois:

Nagyon ügyes kicsi Zé!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois,
"szakmai" ártalom :roll: bár nem az én szakmám, csak anyukaként lettem részese, de az első évünk keményen a mozgásfejlesztésről szólt, szól azért rendesen most is.
laikusként kiművelődtem, és sajna ki is hegyeződtem (régebben pl. a nyitott tenyerekre, támaszkodásokra - mindig ami épp aktuális gond volt)
áhh, normál előzményekkel rendelkező gyerekkel én se vizslatnám így se enyámet, se másét :wink:
de igyekszem nem pampogni se itt, se másutt, nem mindig mindenki veszi jó néven az észrevételt :oops: , már ha épp nem teljesen pozitív. de Z lába jó, ahogy van! :D

valaki írta itt is régebben, azt hiszem, Katica, hogy Lénának javasolt hárompántos szandit az orvos pipiskedésre.
gondolom abban nem tud a gyerek, mert úgy fogják a pántok :)

Lili,
így tuti, nem? :lol: jó hangulat garantált! 8)

Keny,
ezt egy halk igennek veszem :wink: drukk csüt-re!!

angel37
 
 


Sziasztok! Alig tudok visszaolvasni, bocsi. Csütörtök óta rohangálok dokitól dokiig, kiújult az epepanaszpm, már nem halogathatom a műtétet. Eddig be voltam tojva, de most betett megint a szalonnasütés, úgyhogy beveszem a leszaromkapszulát, aztán kidobatom a hólyagot. Állítólag nem nagy műtét, de én már annyira rosszul vagyok a kórházasditól, hogy a kapuban a portást is le......... legszívesebben.

Újonnan jött kismamiknak őszintén gratulálok és nagyon boldog babavárást kívánok!

Keny, örülök, hogy belejöttél a gobelinezésbe. Nekem 5-öt sikerült kihímezni a gyerekek nagy örömére, mert már felismerik Micimackóékat!

Holnap több időm lesz, apa kiküldetik konferenciára, majd jövök.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, én 1 hétig voltam bent amikor a gyerek 4 hetes volt, igaz, belázasodtam, más 4 nap után mehetett haza.kibírható.

Baba, ez jó.

Sannah, én sem számoltam cht :oops: soha.saccra ment meg addigra évek óta ir diétáztam már.
azért van ennél ócsóbb cucc is, mi 50 ből megúsztuk az ágyat, szekrényt.

hajhullás normális
Vendég
 


Bocsi, csak röviden: Lois, megnéztem KisZé videóklipjét, nagyon édi, fülig ért a szám, ahogy néztem. A távirányítók motiválták:)) És nem sírt, amikor elesett, nagyon vagány kissrác és olyan széééép!
Vendég
 


Köszönjük a kedves szavakat Lányok :D

Twist!
Aranyos vagy :D
Ma már megkaptam a fejemre, hogy még a kamera sem rezzent mikor felborult a gyerek :oops: Hiába, mondta, hogy nem vagyok egy paraanyu :roll:

Lona!

Az egyik barátunknál, a macska kerti cicává "lefokozása", a másiknál sajna nem volt kert, így ő szülőkhöz lett deportálva :?
Sajna nem nagyon volt választás, mert igen agresszívan reagáltak a cicusok, sőt nem csak reakció volt már a végén agresszív valami őket ért hatásra, hanem alapból támadták a babákat :(
De sok helyen meg tök jól veszik a cicák, a tesómék igen jó természetű 7 kilós óriási kutyalelkű kandúrja pl. Zét is igen jól tűri :roll:
A babakocsik ekkora gyerekekkel már mind nehezek, a legkönnyebbek is.

Sannah!
Igen vannak árak, de azért vannak pénztárcabarát megoldások is. Na mondjuk az nekem nem szokott sikerülni
:oops:
Én ittam kávét (így is a béka segge alatt volt a vérnyomásom) édesítővel, a cukrom jobban aggasztott mint az E-k :roll:

Jelentem a babaerszény kipróbálva, és nagyon tetszett mindkettőnknek, eléggé a mély vízbe dobtam vele magam, DM-enn hosszas bóklászás, meg gyógyszertári sorban állás, a Spar csak azért úszta meg, mert oda van a bevásárlókocsiba olyan beülős izékém Zének (nekem minden szarságom van, amibe bele tudom tuszakolni a kölköt :oops:), na szóval az erszény :arrow: Szerintem nagyon kúl, simán felvettem egyedül, egy mozdulat, meg levenni is, Zé nagyon jól elvolt benne, kicsit fura a vállamnak, de kényelmes amúgy. Össze sem lehet hasonlítani azzal, mint mikor cipelem az oldalamon.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Ja, én csak örülök, ha nálam értőbb szem véleményezi a Kölköm fejlődését, szóval nekem "pampogjál" csak nyugodtan bármikor :wink:

Keny!
Csüt.-re drukk :)

Szöcske!
Huhh, sajnálom a műtétet, kívánom hogy a lehető legkönnyebben vészeljétek át :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Huncikám, köszi, hogy válaszoltál. Én is jónak látom. Ma reggel éhgyomri 3.9. AZt vettem észre, hogy mire enni kell, kicsit alacsony, valószínűleg nem tart ki elég hossza a szénhidrát néha. Gondolom nem elég lassú a felsz.. Na, de szerintem közelről sem olyan gáz a helyzet, mint amilyennek eddig látszott, főképp a legutóbbi lelet után! Jobban vagytok??


Hanna, néha jelentkezz légyszi, hogy vagytok! Gondolom lefoglal a Kis drága Olivér és a jó idő, de azért gyere 1-2 szóra!!!!

Sannah, azért vannak olcsóbb megoldások is. Nekünk 93 volt a komplett szobabútor + vettünk mellé kókuszmatracot. Adtak volna mellé antiallergén szivacsmatracot, meg komplett ágyneműt is és úgy 99 lett volna, de már addigra megvettük az ágyneműket és nem akartunk szivacsmatracot sem. Ja, és ebben az árban házhoz is szállították!!! Egyedül a babakocsink volt drágább kategória, de azt is akciósan vettük és a 150.000 Ft-osokkal simán versenyre szállhat. Mózessel, sportrésszel, hordozóval volt 79990. Tehát szerintem sok a 300. Nézz körül, ne siesd el!!!

Édesítő/cukor: senki nem mondta, ne használjak édesítőt. Most meg szerintem már nem oszt, nem szoroz.....a Házidokim kérdeztet rá 2 hete, mondtam, hogy édesítőt és fruktózt használok. Szerinte barna cukor/nádcuki jobb lenne, szerintem meg nem!
Kávé: amikor a napi 2-t 1-re lecsökkentettem, akkor én szédültem, mentem neki mindennek. Beszéltem a nődokimmal és megengedte a napi 2-t. Így is 80-as a vérnyomásom 2 kv.után mérve!!!! Mindig mondja is a védőnő, hogy mi lenne, ha nem kávéznák.

Jó sokat írtam, mi? :lol:

JÓ REGGELT MINDENKINEK!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szöcsi: epeműtétet sajnálom. Egyszer rám is ez vár. 2005-ben találtak egy polipot az epehólyagomban. NA, az azóta nőtt és már legutóbb 2-t láttak... :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hali!
Csak gyors életjel, tegnap fejlődésneurón voltunk, még mindig nem utokjára, de minden ok.

Twist!
Hajad rendeződni fog, normális, hogy hullik. Kicsit vágass belőle, nekem az is segített.

Lili!
De fura, én vagy 3 szülést hallgattam végig, pont kitolási szakot, amikor az ikrekkel ctg-ztem, egyszer sem volt visítás.

Lois!
Zé egy tündér. A távirányító igazán jó motiváció. Pizsi meg igazán jól tűri.

A többit meg elfelejtettem. :(
vovanda
 
 


Vanda, örülök a jó hírnek, csak így tovább!

(Engem beparáztatna, ha hallanám más szenvedését.) :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, az alacsony vérnyomás egyébként valamilyen szempontból jó dolog: magas vérnyomid, agyvérzésed tuti nem lesz. :wink: És kávézni nagyon fincsi, nekem hiányzik:)

Szöcsi, sajnálom az epeműtétet, ha muszáj, hát muszáj. Hamar túlleszel rajta és akkor már nem gyötörnek a panaszaid, a gyerekeknek is jobb, ha nem vagy rosszul folyton. Minden okés lesz.

Lili, talán ma éjjel....?
Vendég
 


Sziasztok!

Luis: nekem se fog sikerülni, sokat nézelődtem, a kettő együtt 300.000, és nagyon édes a bútor nem akarok egyszínűt venni, pláne nem barnát, az nem babás, na mindegy ezzel még ráérünk nagyon, de kinéztem és tudom, hogy milyet akarok. Alacsony vérnyomim van nekem is, mondjuk én a colát nyomom, ez sem jobb, de lesz@m.

Baba: olyan kocsit néztem én is, külön van mózes, hordozó, sportkocsi stb,

Szöcsi: epeműtét: áhhhh. Gyors javulást.
Vendég
 


Sannah, ja annyira nem babás a mi bútorunk, csak egyszerű. De vagy ez van, vagy drágát veszünk. Nos, erre futotta...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hali!
Most már magamhoz is tértem (két kávéval)...

Baba!
Nem kell parázni! Nem mondom, hogy nem fáj (rám is omlana a panel), de egyet bátran ki merek jelenteni: spontán sokkal jobb. Valami hihetetlen érzés, én azt éreztem utána, hogy a világ királya vagyok és egy hős. :oops: 8)

Bútor: nekünk sima fenyőbútor van a gyerekeknél, ez legalább könnyen bővíthető.
vovanda
 
 


Szöcsi,
sajnálom, hogy műtét lesz, de gondolom most már megkerülhetetlen :?

Vanda,
szuper, hogy minden okés!
basszus én úgy emlékeztem múltkor azt írtad, hogy utoljára voltatok :oops:

Lois,
oké, akkor neked majd bátran pampogok - ha van mit :lol:

Baba,
fene a polipokba :roll:

bútor: Diána egy kölcsönkisággyal indult és egy egyszerű ikeás fiókos komóddal... tele is volt a(z akkor még velünk közös) szoba.
el se tudom képzelni, mi lenne, ha nem tudtunk volna költözni :shock:

angel37
 
 


Műtét elkerülhetetlen, aki ismeri a sztorimat, tudja, hogy húztam idáig. Igaz, hogy követ nem találnak UH-on, de időnként begyullad a hasnyálmirigyem. Végre tegnap egy öreg szimpi főorvos-kandidátus-atyafi rámparancsolt, hogy vagy kínlódok a 2 gyerek mellett tovább, vagy keresek egy sebészt. Ez utóbbi van most. Huncinak még egy kérdés: mindent tudsz enni?

Baba, ez a polip sem hangzik jól. Nekem minden a várandóssággal kezdődött, előtte kutya bajom sem volt, leszámítva a gyermektelenségi állapotot.

Bútor: nekem a Raniéké is nagyon tetszett. Nekünk az én egykori kiságyam volt és egy kölcsönkapott pelenkázós rácsos, de utólag a legjobb választásnak mégis egy tolóajtós gardróbszekrény bizonyult, mert abban süllyesztem el az irtózatos mennyiségű ruhácskákat. És még nem bírják eltolni az ajtókat, bár már próbálkoznak.
Most egy játéktárolóra lenne már szükségünk, mert este mindig anya pakol. Kirus mutat hajlandóságot a rendre, de fiatalúr füle botját se mozdítja.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Én nagyon helyes játéktárolókat néztem ki a teszveszen, ezek:

http://www.teszvesz.hu/item1021891033_3 ... lo_uj.html

Én rengetem költöttem Zé cuccaira, de tuti meg tudtam volna úszni olcsóbban is, csak pl. a bútort meglátni és megszeretni volt :roll: Meg kb. anyámkínját is megvettem neki. Babakocsi is drága volt, de azzal vigasztalom magam, hogy kövi. Ded lesz a leggazdaságosabb kisbaba a világon :roll:

Kész a kajája, folyt. köv., most lapátolok bele egy kis répás-cukkinis csirkét :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Életjel! :lol: utolsó védőnős túrám volt.

Vanda,
engem is meglepett a visítás, mert erre azért nem számítottam. :shock:

Szöcsi,
sajnálom a műtétet. :( de jobb lesz ezen már túl lenni.

Keny,
szerintem te menj haza hétvégére, én majd addig bevonulok szülni. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


KisZé, jó étvágyat!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili!
Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, de alapvetően egy bizonyos népréteg szokott visítani. (remélem, ombudsmanék nem olvasnak, mert megnézhetem magam :P )
vovanda
 
 


Én tök csendben voltam állítólag :roll:
Kiabálni nagyon strapás, még a zihálás is.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda,
telitalálat, csak én sem akartam nyíltan mondani, de akkor egyre gondolunk. Az apát láttam is. :lol: :lol:

Lois,
én is csendes szülést szeretnék. :)

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: