Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Alvás idő van, remélem, még egy ideig! :)

Bikfy!
Legalább 28. napra jött piri. Remélem, azóta már jobban vagy! Átjárhatóságit most gyorsan letudni?

A tegnapi meglesések tök véletlenek voltak, már sprinteltünk a buszhoz, mikor a Zolival a kapuban találkoztunk szembe, Bea meg az utcán jött szembe bringával. Enyém fiam adott egy ötöst a Zolinak, Beának meg kurjongatott, h szijjjjaaaa; lányom meg lesekedett a napszemcsijében, mint a luki nyúl.

A buszozás amúgy tetszett Nekik, bár lányom minden megállónál, mikor tényleg megállt a busz, ki akart szállni az ölemből.

Jó, hát nem is számítottam amúgy semmire a busszal kapcsolatban. Meg nem nehéz se a babakocsi (esernyőre csukhatót viszek ilyenkor), se a Gyerekeim, csak hát a fülemen is táska lógott, így egy kissé gázos volt. De legalább a fiatal csajszik segítenek, ez jó jel. :)

Bazsa! Remélem, este jössz újra!

Kiki! Még nem is írtam, de nagyon tetszenek a buborékjaid! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Rodi, beze, luczus: Gratulálok nektek!

aagassi: Hát nem könnyű gyerekekkel közlekedni, még 1-el sem, nem még kettővel. El tudom képzelni a sok csomagot is. Emlékszem én is mennyit küszködtem a babakocsival a buszra fel és leszállásnál.
Remélem mielőbb most már pontot raknak a dolog végére. :)

Kiki: Te mikor mész megint orvoshoz?

Bikfy: Remélem hamarosan követlek pirivel. Remélem küldöd hozzám!

Nati: 4-5 nap? Én bíztam benne hogy csak 2 nap lesz. Így fel is hívtam a Kaálit és kértem hétfőre időpontot. Abban bíztam, hogy holnap megjön. De semmit sem érzek még.

Most megyünk el itthonról, mert a férjecském Elment Pestre, így mi meg nem akarunk egyedül lenni. Úgyhogy megyünk anyukámékhoz.

Betegeknek jobbulást kívánok!
Szép hétvégét mindenkinek!
Puszi:wink:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Aagassi!
Zoli mesélte ezt a pacsi dolgot, azt mondta, nagyon picike a kisfiad keze. Mondjuk az ő kezéhez képest nem csodálom. :lol: És Beus is mondta, hogy zabálnivalóak voltak a napszemcsiben. Alig várom, hogy én is láthassalak benneteket. Cukikákat puszilom addig is. :wink:

Babika!
Éntőlem máris mehet piri. Ha még eddig meg nem jött. Nekem már nem fáj semmim, csak néha érzem a hasam. Szorítok.

Kikim!
Annyira megfogtak a szavaid, nagyokat nyelek, nehogy elbőgjem magam. Szóval hiába nem úgy tűnik, mégis minden nap közelebb vagyok a célomhoz? Tündér vagy, nagyon megsimogattad a lelkem.


És a lényeg: 17-én lesz az első vizsgám, 18-án meg az átjárhatóságim. Már be is jelentkeztem a dottóréhoz, aki régi gyerekkori ismerősöm, szüleink mai napig össze járnak. Picit fura lesz hozzá menni, na de majd túlélem. Az egész beavatkozás 10 perc, utána negyed órát kell majd ott pihennem, és remélem jó hírekkel jövök haza. Szorítsatok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Lányok!
Csak röviden jövök, mert még ma este utazunk Debrecenbe, férjem nagymamájához, és ott leszünk hétvégén is. Így nem nagyon fogok tudni jönni.

Aagassi!
Jót aludtak a gyerekek?
Aranyos lehetett a kislány, ahogy minden megállóban ki akart szállni az öledből! :) Idővel te is meg ők is megszokják, és hátha az utasok is kedvesebbek lesznek. :)
A bubikat én is szeretem, jól tele is fújok minden oldalt! :)

Babicsek!
Drukk a mensihez! Azért csak megjön hétvégén! Jó hétvégét nektek!

Bikfy!
Tudom, hogy mikor megjön, akkor minden olyan távolinak tűnik, de ez nem jelenti azt, hogy nem közeledik hozzád minden nap. Drukkolok neked nagyon! :)
Szuper, hogy megszervezted az átjárhatóságit is! Ügyes csajszi vagy!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a gratulációkat, nagyon aranyosak vagytok!

Nati drága, megkérdeztem neked, :wink: apai nagyanyám testvérének voltak ikrei. A haematoma szerintem nem ezzel függ össze, aztán ki tudja...

Bikfy drága, nagyon sajnálom... Nagy-nagy ölelést küldök neked, az átjárhatóságihoz már most drukkolok, de semmi gond nem lesz, jó hírekkel jössz.

Aagassi, nagyon sok a bunkó, ez igaz. :( Remélem, hamar megkapjátok a határozatot! Puszi nektek!

Kiki, várunk vissza.

Rodi, hogy érzed magad?

Babi, utoljára szorítok, hogy piri mihamarabb megjöjjön. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ritkán írok, de azért mindig mindent elolvasok. :D

Beze! Hatalmas gratula a szívhanghoz!!! :lol: :lol: :lol: Ugye-ugye??? :wink: :lol: A sírás meg is fog maradni! :lol:

Bikfy! Fene egye pirit, de ha már itt van, akkor hajrá átjárhatósági!!! 18. mindjárt itt van!!! A 28 napos ciklus meg szép!!! Biztos sokat jelent, hogy futni jársz!!! :D :D :D

Babi! Drukk pirihez!!!!! :D :D :D

Aagassi! Olyan szépek vagytok, és öröm olvasni a soraidat, ahogyan a gyerekeidről mesélsz! :D :D :D Könnyeim is előbújnak, csodaszép lehet most nektek!!! :D :D :D

Syl! Mikor is kell tesztelned?

Kiki! Te mikor mész vissza dokihoz?

Nálunk Bogi megint beteg :evil: . Már várom az ovi végét!!! Jó lenne már huzamosabb ideig egészségesnek lenni!!!
Nyomjuk az új szobát! :lol: Pénz mondjuk nincs nagyon rá, megmaradt anyagokból dolgozunk egyenlőre.
Ki is fejtettem apának, hogy gyakorlatilag az összes pénzünket a szobára fogjuk fordítani, és mire kész lesz alig lesz időm vásárlásra. Erre azzal állt elő, hogy minden hónapban vegyek meg 2 db dolgot a tesónak. :lol: Kedden megyünk Bogival!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkit puszilok! És drukkjaim töretlenek!!! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, köszönöm szépen! :D
Boginak küldöm a gyógypuszikat express. A férjed ötlete pedig tök jó. :D A szobával milyen teendőitek vannak?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocs lányok egész nap nem tudtam jönni!
Az anyósom meglepett reggel és estig nálunk volt. Vele mentünk még bevásárolni is, és holnapra még meg kellett főznöm az ebédet, mert megyünk le anyuékhoz a telekre. Ott meg már nem akartam vele foglalkozni. Most lettem kész!

Még visszaolvasni sem tudok, majd csak holnap este! Megyek mert ma egész nap pörögtem, és nagyon fáradt vagyok!
Mindenkinek nagyon szurkolok!

Nati, megy privi!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eltüntem 2 napra, de nagyon sok dolgom volt. Még a hétvége is pörgős lesz, de igérem jövök.
Amúgy még minden oké. Kaptam utrot, azt kell napi 2-t dugdosnom. És reménykedek...

Minden beteg babának mielöbbi gyógyulást, anyukáknak pedig kitartást.
Igérem írok mindenkinek, de ma lakást rendezünk át a fiúk pedig enni kérnek... :lol:

aviubi
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy tegnap nem jöttem, de nálunk aludtak a nővérem lányai (13,14 évesek)és nagyon jó elvoltunk,nem volt időm netezni :) Most még alszanak,ugyhogy gyorsan írok pár sort,aztán megyünk állatmenhelyre, délután meg a hugom lánya (12é.) kosarazik,őt nézzük meg :)

aagassi,
drukkolok, hogy a határozat minél hamarabb meglegyen, addig is élvezd a pacsit, a napszüveges kiscsajt, a buszozást stb... :)

Moni,
neked is jó hétvégét

Beze,
gratulálok a szívhanghoz, biztos csodálatos érzés lehet...

Rodi,
gondolok rád hétfőm,aztán gyere a jó hírekkel...

Nati,
b.nőm tegnap hazamehetett, a babák állapota még mindig stabl! Mutatott fényképeket, há elég erős :(
a pici nagyon pici, a nagyobb sem túl nagy és nagyon el vannak anyátlanodva szegények! Mindennap simogatja a b.nőm, sokat sír és folyamatosan imádkozik értük! Én nem vagyok vallásos,de ha van isten remélem segít nekik! Hallod ez kész csoda,h a kisebb még él, hihetetlen harcot vívhat most az életéért...
mindennap megy majd be a kórházba anyatejet vinni és nagyon remélem minél hamarabb felerősödnek. ja és a picinek is látta már a szemét :)

Vius,
Darinkával minden rendben? Ugye nem kellett éjszaka bevinni?

Lucuzs,
Jonnulást Boginak, hát igen az ovoda sz ilyen...
Jó munkát a szobakészítéshez és jó vásárlást a kistesónak:)

babicsek,
kívánom,h hamar megjöjjön és neked is szép hétvégét...

Bikfy,
huuuu én nem is ismerem a 28 napos ciklust! Pedig mennyivel könnyebb lenne minden:) az átjárhatósági vizsgálat mit jelent? Nekem laparoszkópiával nézték meg vagy az nem az? Nem ismerem ezt a magyar szót,h átjárhatósági! de gondolom a petefészekről van szó.
az út nagyon hoszzú,de szerintem már rég közelebb vagy a célhoz, mint a starthoz:)

Kiki,
a buborékaidat már én is megcsodáltam :) hihetetlenül nyugtat


Mindenkinek szép hétvégét, vigyázzatok magatokra és most megyek reggelit készíteni a csajoknak, megérdemlik,hisz tegnap ők főzték meg az ebédet mára:) nagyon élveztem :)
Vendég
 


Aviubi,
neked is szép hétvégét, és drukkolok ezerrel,h minden rendben legyen :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsa, köszönöm, de majd te is megtudod. :wink: Ez egy igazi csoda, amiért érdemes küzdeni!
Barátnődnek nagyon drukkolok, én hiszek istenben, de ilyenkor felteszem a kérdést, hogy ezt miért hagyja...
Átjárhatóságinál azt nézik, hogy a petevezetékek szabadok-e, vagyis nincsen-e elzáródás. Bikfy azt hiszem, uh-son vesz részt, nekem is olyan volt. A laparoszkópia más, sok helyen itthon még így nézik meg.

Aviubi, drukk!

Rodi, azért jössz majd még, ugye?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Sajna csak keveset leszek ma, mert vár rám 400 oldalnyi undormány. Meg köll tanulni. :?

Luci!
Anyám esküszik a futásra. Hát hallod már majdnem én is kezdek hinni benne. Most, mióta futok, rohamosan, ugrásszerűen javultak az eredményeim.
Kiscsajodnak jobbulást. :wink:

Rodi!
Anyósod csak így beugrál hozzátok? Jó fej? Szurkolok a hétfőhöz. Szeded még a Met-et?

Ubi!
Pihenj sokat és vigyázz magatokra! :wink: Tapaszd a babóidat!

Bazsám!
Hát ha hiszed, ha nem én is megtanultam csodaként megélni a 28 napos ciklust. Ez 1,5, de inkább 2 év eredménye. 47 napos ciklusról indultam, aztán jött a diéta, majd a Metformin, és a mozgás. Minden nap futok, plusz talpmasszázsra járok. És a doki ennyi év után azt mondta, hormonálisan rendbe jöttem. Nyilván ezt mutatja a 28 nap is, közepén peteéréssel.
Mivel még így sem jött a bébi, elmegyek egy uh-s átjárhatóságira. Petevezetékeket nézik így. Nem a fészkeket. Ez fizetős, 50.000 Ft, de kevésbé fáj, mint a röntgenes. Ráadásul a röntgenesnél abba kellene hagynom a metformint is egy időre. Na ezt nem akarom. Inkább fizetek. És szeretnék már túllenni rajta.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Ti mit csináltok ma? Van valami hétvégi programotok?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsa!
Van Isten és segíteni fog a babákon! :wink: Imádkozom értük.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bifky drága, nincs semmi, férjem elvitte a tündérkét biciklizni, én meg szalma vagyok.
Szegénykém, hát a tanulás miatt nem irigyellek. :( Miből vizsgázol először és mikor kell szorítanom?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezém!

Szalma vagy? :lol: :lol: Hát ugorj el hozzám! Tanulunk együtt.

Egyébként május 17. Pszicholingvisztika

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy drága! A 400 oldal miatt nem irigyellek, bár a pszicholingvisztikát speciel nagyon szerettem. Nagyon ügyesen-precízen szervezted az átjárhatóságit! :)

Bazsa! Így kényeztetnek az Unokahugik, h főznek Rád? :D Remélem, kiadós reggelit csináltál cserébe Nekik! PiciBabák meg fognak erősödni, mert sokan kérjük ezt és az Anyukájuk is sok erőt ad nekik!

Beze! Lexivel mizu? Pocakkal?

Rodi! Pihend ki magad, megérdemled nagyon!

Lucuzs! Boginak teleportálom a gyógypuszikat! Az ovi ilyen, oda-vissza jönnek-mennek a bacik, vírusok, aztán majd immunisak lesznek rá, talán jövő évben már kevesebbet betegeskedik Ő is.

Aviubi, Kiki! Szép 7végét Nektek is!

Tegnap este kaptam kb. 1 óra kimenőt, a suliban volt egy kis buli; eleve kb. 3/4 órát késtem, mert Emberem későn ért haza a fejtágításról; aztán ettem-ittam, picit beszélgettem, és már jöhettem is haza vacsiztatni, fürdetni. Fura volt így elmenni itthonról, de azért jól is esett, h hívtak.

Ma vásárolni voltunk összcsaládilag, először a piacon zöldséget-gyümölcsöt vettünk. Aztán a sétáló utcában beültettem a családot a cukrászdába, addig tudtam menni dm-be, turiba meg boltba. Turiban vettem egy rakás zsír új next meg early days cuccost a Gyerekeimnek (1-1 farmernacit és pólókat, 1 szoknyát és 1 rövidgatyát) kemény 2e HUF-ért. Fiam nagy divatmajom, meg kell halni neki, ahogy lelkendezik az új ruháinak. :)

Tegnap este nagyon röhögtünk. Angolul is szoktunk beszélni Hozzájuk, Lányom még magyarul se nagyon beszél; Fiam a vacsinál megevett vlmit, amire a Zuram is áhítozott. Aztán Fiam mondta az apjának: "deddy et táksz" = daddy, that's sucks :D

Nagyon pösze egyébként, de még bőven életkori a dolog Nála. A please pl. kb. így hangzik, h ííííí; a ready meg edi.

No mennem kell, asszem, bekakált Leánykám. Ilyenkor szokott dalolászni az ágyában ilyen jókat... :)
Vendég
 


Bifky, akkor nem sokat tanulnál. :lol: Vizsgához már most drukkolok, de tutira borítékolom az 5-öst. :wink:

Aagassi, olyan jó olvasni rólatok, ezek a gyerekek nagyon jó anyukát-apukát kaptak. :D Nagyon jól vásároltál, valahogy én turiban sose tudok jó dolgokat kifogni. :(
Köszi, jól vagyunk, bár én most kicsit harapós vagyok, Lexi nem hagyott aludni, de lehet, hogy megint megpróbálkozom. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Aagassika!

Szijja Szupermami! Hát mit mondjak? A hasamat fogom a nevetéstől. Nagyon vicces család vagytok. :lol: Kipakoltad őket a cukiba, hogy elmehess shoppingolni? Anyám, te nagy spíler vagy! :wink:

Beze!
Ne legyél harapós, mondom, gyere hozzánk! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy drága, utána lefeküdtem, aludtam is, így már elviselhető vagyok. :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

CSak gyorsan még apa fürdet Darinka jobban van kezd már újra hangja lenni kedden viszem vissza a dokihoz.

Hoztam pár képet most készült 10 perce amint lesz időm és nem ragaszkodik ennyire(még pisilni sem tudok mert sír ha nem lát)akkor átadom anyumnak míg visszaolvasok.

Jó hétvégét mindenkinek! Kép Kép Kép Kép apa vigyázott rá még koszorút kötöttem. Kép Munkáim.


Hamarosan jövök igérem!!!!

Mindenki nagyon vigyázzon magára!!

Sziasztok!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Aagassi! Igen jókat derülök a történeteiden!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon helyes család vagytok!!! :lol: :lol: :lol:

Beze! Hát van feladat bőven (apának...), falakat kell szigetelni, villanyt és fűtést szerelni, falat építeni, majd az összeset két rétegben burkolni, betonozni, parkettázni... Meg apukámék jönnek gipszelni, festeni (ő és az öcsém szobafestő). Egyenlőre szépen halad a maradék anyagokból, ezért csak pár ezer Ft ment bele, de lesznek még húzós kiadások.
Amúgy ezt a szobát egy az egyben játszós szobának szánom, Bogi jelenlegi szobája meg alvásra lesz berendezve. Itt alszanak majd a gyerekek (ki-mennyit:wink:)+ pelenkázó, ruhák beépített szekrényben... Remélem beválik és tudnak majd együtt aludni, Bogi legalábbis nagyon készül rá! :lol:

pussz!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bekukk...

Vius! Darinka matrica üzemmódban nyomja? Enyimek a slozira is jönnek velem...nem mondom, érdekes élmény. :oops:
Remélem, a kontrollon már kutya baja se lesz Darinak! Nagyon szép-ízléses koszorúkat kötöttél.

Lucuzs! Hmmm, ez a szoba építés tényleg nem vlmi egyszerű így; de az nagy szó ám, h szakik vannak a családban, meg maradék anyagok is. Biztosan nagyon fogják szeretni az új szobát a Gyerekeitek!

Beze! Remélem, a pihi-pótlással helyre billent a lelki békéd is! :)

Bikfy! Hogy haladtál ma a 400 oldallal? Mi a fenének annyit olvasni ehhez a vizsgához, nooooormális ez a tanár???

Ja, azért a cukit úgy kell elképzelni, h inni csak a hozott vizüket ihatták a saját itatóikból; sütit kaptak, de én választottam ki, kevésbé habos-babos-toxikus remekeket kaptak, a Zuram jutalomból maga választhatott egyet magának. :D
A dm, turi, bolt megvolt annyi idő alatt, míg Ők elnyammogták a sütiket. Mindenhova célirányosan mentem, nem tököltem...meg hát ezek a boltok ugyanabban az utcában is vannak, ahol a cuki.

Már elég régen turiztam utoljára, amíg a Zuram a ködös Albionban dógzott, nem jártam turiba, mert bár mindig csak vadiúj cuccokat vettem, amiken az eredeti angol árcédula is rajta volt, akkoriban sokalltam a turis árakat. Kint leárazásokon töredék áron tudtam mindig ruhát venni. Rugikat, kombidresszeket pl. baromi olcsón vettem hármasával, ötösével csomagban még tavaly nyáron is kint, next-ben; nagyon jól tettem, mert Lányom "eszi" ezeket.

Megyek fürcsizni, aztán még olvasok, h ne épüljek le agyilag. :D

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok,

bikfy,
kitartás a tanuláshoz, és amikor itt vagy,az a kikapcsolódás? :)

aagassi,
igen az egy édes időszak,amikor elkezdenek beszélni :) Jókat somolyogtam :)
Az unokahugaimra nagyon ritkán jön rá az ilyen és igazán élveztem, bár én közben takarítottam, sőt még utánuk is,de nekem ez egy nagon nagy segítség volt...

vius,
nagyon szépek vagytok a képeken :)
a kedvencem az "apu vigyázott rá míg koszorút kötöttem" kép :D
a koszorúid is szépek,ügyes vagy...


Mi ma állatmenhelyen voltunk, mentünk segíteni kutyát sétáltatni! Ma próbáltuk ki először, és nagyon jól éreztem magam,uh mindenképpen fogok még menni! Nagyon nehéz eljönni onnan és otthagyni a kutyákat,de szerencsére jól vannak nagyon tartva és már annak is örülök,hogy ennyit segíteni tudok. Szívem szerint hoznék haza kutyát,de több oka is van,hogy miért nem.
A gyerekeket pedig visszaadtam a tesómnak,hogy holnap anyáknapja alkalmából kávét és reggelit tudjanak készíteni az édesanyjuknak. (itt holnap lesz anyáknapja) Engem sajnos senki nem fog felköszönteni, viszont a család együtt lesz és lesz sok sok meglepi!

na megyek aludni,jó éjszakát mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Darinka napról napra jobban van már nem olyan taknyos nem kell minden fél órában szívni az orrát én már meg is főztem(vagyis összedolgoztunk anyuval.)
Megyünk bababörzére nem sokára apa meg melozik.

Remélem a "martica üzemmód javul ha elmúlik a betegség."

Aagassi nem is mondtam de büszke vagyok rátok hogy fogadtatok örökbe ráadásul rögtön kettőt.(nekem is van örökbe fogadott unokatesom.

Majd jövök még és olvasok ám..
Bikfy kitartás!!!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Jó reggelt!

Vius!
Dari nagyon cuki, szép kislány. Olyan furi, így a képeken olyan nagynak látszik, élőben pedig még nagyon picur. Legalábbis az volt, mikor utoljára láttam. Remélem már tényleg jobban vagytok. :wink:

Aagassi!
Énapim este hulla fáradtan ért haza melóból, méhészkedett, pörgetett. Ilyenkor igen morci, nem érdemes hosszabb beszélgetést kezdeményezni vele. De mikor felolvastam neki a kisfiad beszólását, mindketten úgy röhögtünk, mint a fakutya. Azóta ez nálunk szállóige: "Daddy that's sucks."

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsa!
Köszi a drukkokat, azért szeretnék már túllenni rajta. Én már annyit tanultam egész életemben, kezd elegem lenni. Igazándiból azt érzem, hogy minden percért kár, amit a könyvek fölött töltök. Annyi minden más dolgot tudnék csinálni. Ha ez meglesz, én nem tanulok többet. Ennek sosem lesz vége. :(

Te is ilyen nagy állatbarát vagy? Én is. Bikfy egyébként a kutyám neve. Szegény kis kutyakirálylányom, ha tudná, hogy az ő nevét használom.... :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
Családi házban laktok? Én mindig azon gondolkodok, hogy ha terhes leszek, nekünk tuti költözni kell innen. 2,5 szoba, de ketten is alig férünk el benne. Nem tudom, hova tenném a gyereket?
Az egyébként tényleg jó, hogy van segítségetek, mert mesterekkel horribilis összeg lenne.

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!
Jól látom, hogy levágattad a hajad? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Jó reggelt!

Bikfy,
igen,nagy állatbarát vagyok, sokkal jobban szeretem őket,mint az embereket. Sajnos ez a nagy igazság!
csak is kizárólag az ártalmas bogarakat írtom,de őket is csak ha útban vannak!
a pókok is jó barátaim, hisz még segítenek is írtani :)
a párom viszont írtózik mindenfajta bogártól, így néha meg kell válljak tőlük és kiteszem őket a természetbe.
Vendég
 


Haliho

Bikfy igen jól látod meguntam a hosszút most nem érek rá vele foglalkozni Dari melett igy döntöttem hogy levágatom kevesebb gond van vele.

Dari 68 cm meg 7500 gramm mondjuk most pár napig allig evett de mostmár javulunk!!

Voltunk bababörzén vettem neki bébikompot meg elektromos hintát 3000 ft volt a hinta is meg a komp is használt de semmi bajuk
meg vettem neki kisruhákat szoknyát napozot meg ilyen lányos dolgokat.

Most megyek mert anyum eteti és cirkusz van mert közben repülözni meg pofázni kell neki amint tudok jövök csak gondoltam ezt meg osztom veletek.

Pusza lányok!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bikfy, kitartást, összesen hány vizsgád van még? Lehet, hogy én le se szakvizsgázom, öreg vagyok már a tanuláshoz. :?

Bazsa, az állatokkal kapcsolatos mondatodhoz csatlakozom, bennük még sose csalódtam.

Vius, szerintem a rövid haj jobban áll, nekem tetszik. :D

Lucuzs, hú, nem irigyellek benneteket, de az jó, hogy ennyit tudtok spórolni. Nagyon szépek lesztek, majd hozol képet?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Vius: Nagyon szépek vagytok a képeken! És szerintem is kifejezetten jobban áll neked ez a haj! Nekem is hosszú van, de nem merek sosem sokat vágatni belőle.

Luczus: Jó munkát nektek! Látom nincs idő unatkozni nálatok! :)

Bikfy: Jó tanulást neked!És persze kitartást! Pirid még nem ért ide. Nem is értem miért nem. A gyógyszer papírja azt írja, hogy miután abbahagyon 2-3 nap múlva jelentkezik. Én szerdán szedtem be az utolsót. :roll: Akárhogy is számolom a mai már a 4. nap.
Ja és röhej mert kértem hétfőre időpontot. Úgyhogy annak lőttek. Holnap hívhatom fel őket, hogy még nem aktuális. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Syl! Mikor tesztelsz???? :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bazsa!
Én is minden este imádkozom a babákért!
Németországban is aktív a társadalmi munka? Vagy ti vagytok ilyen közösségi szellem? Amerikában nagy jelentősége van a társadalmi munkának, nekem ez itt Magyarországon hiányzik! Valahogy nincs ez propagálva!

Beze!
Persze, jövök! Csak mostanában kicsit sok minden van körülöttem! Pihenj sokat! És a harapósság miatt ne legyen lelkiismeret furdalásod, ilyenkor ez természetes! De látom, később sikerült egy jót aludnod! Tényleg, te most utrózol?
Beze, én sem bírok a szakvizsgának neki veselkedni! Pedig kaptam már többször is kidolgozott anyagokat, de egyszerűen nem hiányzik. A másik, hogy értelmét sem látom most, mert nem jutok vele előrébb, ha megcsinálom. Akkor inkább legalább egy angol középfokút kéne megcsinálnom! De nyelvérzékem, meg egyáltalán nincs!


Bikfy!
Hajrá pszicholingvisztika, bár én azt sem tudom mi az!
A futást ne add fel, mert az tesz legjobbat a testnek! Soha nem éreztem és néztem ki jobban, mint amikor rendszeresen futottam! Mikor mész átjárhatóságira?

Aagassi!
De azért jól érezted magad a bulin, nem? Nagyon ügyesen tudsz vásárolni. Sajnos én sem tudok úgy bemenni egy turiba, hogy ott jó dolgokat fogjak ki. Te nagyon ügyi vagy!
A fiad nagyon édes lehet, ahogy mondja az angol szavakat! Jó lenne élőben is hallani!

Vius!
Nagyon szép család vagytok! Dari nagyon helyes! Úgy tud pózolni, igazi kis hölgy!
Örülök, hogy Dari már jobban van! Látom, sok szép cuccot tudtál venni Darinak! Majd kérünk az új ruhácskákról képeket, természetesen, úgy hogy DArin van!
Vius, nagyon jó a hajad! Nekem így is tetszik!

Lucuzs!
Hát jó sok munka van még nálatok! De jó, hogy a nagyját maradék anyagokból meg tudjátok csinálni, így azért többet tudtok spórolni!

rodina74
 
 


Rodi!
Átjárhatósági 18-a, kedd. Rinyálok is, de szeretnék már túllenni rajta.

Babi!
Pedig én küldtem, még nálam is itt tanyázik.

Luc!
Na hogy álltok?

Syl!
Teszt mikor is? Pénteken?

Vius!
Hajad így fiatalosabb. Dögös mami lettél. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Én is öreg vagyok már a tanuláshoz, ha nem lenne muszáj nem is csinálnám.

Bazsa!
Én a bogaraktól félek. De azért az állatokat szeretem, pláne mióta kutyám van. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi drága, duphastont szedek, az is rendesen fejbe vág. Ma nem aludtam délután, cserébe elaludtam a híradó végén, illetve fél9 utána kanapén. :oops:
Holnap várunk a jó hírekkel! :wink:
A szakvizsgát szerintem nem rakom le, minek? Azzal se találnék munkát. :evil: :roll:
A pszicholingvisztikás mondatod aranyos volt. :lol: Én se tudom, mi az...

Bikfy, én tudom, hogy átjárható vagy. :D

Nati drága, néha azért gyere, hiányzol ám. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Átjárható leszel, meglátod! Minden rendben lesz! Lehet, hogy csak ez a tudat fog hiányozni ahhoz, hogy spontán babás légy! Hajrá futás! HAjrá spontánkodás! Meghozza az eredményt! Én így érzem!
Nagyon szorítok majd 18-ára!
Okos csajszi vagy! Már annyit vizsgáztál, egy van a rutinod! Ennek is vége lesz egyszer! Nagyon szurkolok a vizsgáidhoz is!

Beze!
Jaj, már emlékszem, hogy írtad, hogy duphastont szedsz! Látod, olyan dinka vagyok! Az aluszékonyság a terhességgel jár, de ezt te is tudod. MAjd a 12. hét után elmúlik. Már délutánonként egyre ritkábban alszom, és több erőm van mindenhez!

HOlnap majd csak 17 óra körül jövök, szerintem nem hamarabb! 13 órára megyek, de vizsgálat, vv és utána még 1 órát kell várni az eredményre! És még utána haza is kell érnem!
Nagyon izgulok! Szorítsatok!
Mindenkinek puszi, megyek aludni!

rodina74
 
 


Rodi,
nagyon szorítok holnap, de úgyis jó hírrel jössz :)

jó éjszakát mindenkinek
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos nagyon régen voltam erre, és már nem is tudom, kinek kell gratulálnom :oops: :oops:
Mentségemre, nem azért nem jövök, mert nem érdekeltek, hanem mert olyan extra durván behavaznak a melóhelyen :cry:

Meg elkezdődött nekem is a vizsgaidőszak...

Minden kedden és csütörtökön meló után még fejtágításra kell mennem magántanárhoz, mert sík hülye vagyok a számolós tantárgyakhoz!! :cry:
Hétfőn esténként kismamajóga, aztán a mostani és a következő csütörtökön előadásokra megyünk, szóval mindig van valami, és hulla vagyok. Otthon meg nincs net.

Puszi nektek mind!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lucuzs!
Boginak mennek a gyógypuszik! És drukk az új szobához. Szerintem is jó, ha a testvérek együtt vannak sokat, és nem a hagyományos értelemben van külön szobájuk!
Szerdán megyünk a dokihoz vissza. Már nagyon izgulunk!

Rodi!
Remélem jól telt a hétvége! Sokat gondolok ma rád, várlak a csodás hírekkel! REmélem, már tudod is, hogy minden rendben van!
De jó, hogy már nem vagy olyan aluszékony!

Aviubi!
Én is rendszeresen eltüntem az elején, hogy csatlakoztam ehhez a társasághoz, aztán függő lettem... :lol: Drukkolok neked nagyon!

Bazsa!
Nehéz időszakot él át a barátnőd, de sokan gondolunk rájuk, imádkozunk értük, és remélem érzik a bíztatást! Azért most biztos nagyon lassan telnek a napjaik. Ha találkozol vele, mond meg, hogy sokan gondolunk rá, hátha erőt tud meríteni belőle!
Ez az állatmenhelyes dolog nagyon jól hangzik. Örülök, hogy jól éreztétek magatokat!
És jó lehetett kicsit a tesód gyrekei felett anyáskodni, már ha igénylik... :oops:
És remélem, már neked sem kell sokat várni egy olyan anyáknapjára, ahol már a másik oldalról is érintett vagy! Drukkok mennek!

Bazsa, Beze!
A laparoszkópiával az átjárhatóságot is meg lehet nézni. Nekem röntgenes átjárhatóságim volt, és úgy találták, hogy a bal oldali vezeték el van záródva. A kaalis dokim ezzel nem elégedett meg, elküldött laparoszkópiára, ahol az derült ki, hogy nincs elzáródás, csak nagyon hosszú azon az oldalon a petevezeték.

Bikfy!
Drukk a sok tanuláshoz, így most kevésbé van időd aggódni az átjárhatóságin, de nem is kell rajta, hidd el!!!
A psziholingvisztika fogalmam sincs micsoda, drukk, hogy te tisztában legyél vele!
Képzeld álmomban én is újra egyetemista voltam, és órákat kellett volna felvenni, de lusta voltam bemenni, és már nem is emlékeztem, hogy ezt hogy szoktuk, kikkel együtt, és el is bizonytalanodtam, hogy hol is tartok, már diplomamunka jön, vagy még más tárgyak is kellenek... :lol: Azért jó volt felébredni! Kívánom, hogy ne sokára te is tudj úgy ébredni, hogy ez már csak álom volt, és vége a vizsgaidőszakoknak!!!

Aagassi!
Édes kis családod van, jók ezek a kis rövid szösszenetek az életetekből! Köszi, hogy megírod! :)

Vius!
A régi hajad is jó volt, de ez az új frizura is nagyon jól áll! Nekem is rögtön feltűnt! Szép család vagytok! Édes ez a kislány, mint mindig! A koszorúk nagyon szépek, tanultál valahol koszorút kötni?
Darinkának is mennek a gyógypuszik, jó hogy már javult kicsit!

Babicsek!
Hogy állsz? Ma már beköszöntött a piros betűs ünnep? Drukk neked hozzá! Remélem minél hamarabb mehetsz a Kaaliba és kezdhettek is!

Eclipse!
Sajnálom a sok munkát. Te is tanulsz közben? Az azért kemény lehet! Neked is drukk a vizsgákhoz, meg hogy minél előbb véget érjen ez a húzós időszak

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Haliho csak gyorsan bekukk

Kikinda ez az egyik szakmám (Virágkötő-Berendező)
Most épp anyósom babázik Darinkával már jobban van holnap viszem vissza a dokihoz szerintem csütörtökön elmarad a tanácsadás mert beteg gyereket ugye nem lehet vinni nem baj majd tolodik egy hetet.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Jelentem ideért piri. :D Már este barnáztam, de mától számolom az első napot. Vagy ti hogy szoktátok?

Szóval felhívtam a Kaálit hogy a mai tárgytalan és majd szerdán kell mennem. Úgyhogy a holnapi nap már gyorsan elrepül.

Rodi: Mi volt? Mesélj ha hazaértél!

Kiki: Köszi hogy drukkolsz nekünk. Bár most apival egy kis mosolyszünet van. De volt már ilyen, majd rendeződik a dolog. :?

eclipse: Pörgős napjaid vannak nem mondom. De kitartást!

bikfy: Szorítok az átjárhatóságihoz! De minden rendben lesz szerintem. Legalább ezt is kipipálhatod majd! Hogy állsz a tanulással?

Most megyek még van egy kis időm próbálok vonalzót csinálni, mert hát a mostani már ugyebár nem aktuális.

Attól félek hogy nem tűnt el teljesen ez a ciszta. Akkor mi van? Még egy fogis hónapot nem élek túl. Mondjuk elég hihetetlen számomra hogy eltűnik, de azért reménykedek.

Kép
babicsek
 
 


Rodi mi volt?

Többiek hol csavarogtok?

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. A szűrés eredménye: negatív.
Azonban a PAPP-A értékem sajnos nagyon alacsony, úgyhogy azért lesz min izgulnom! Sajnos nem találok olyan oldalt, ahol egyértelműen le lenne írva, hogy mennyi a jó intervallum! De a biológus azt mondta minden rendben és nem javasolja az amniót és a koriont sem.

rodina74
 
 


Rodi: Mi az a PaPP-A érték? Még nem is hallottam ilyet. :shock:

Kép
babicsek
 
 


Babi, Rodi!
Én is ugyanezt akartam kérdezni. Mi az?

KépKépKép
bikfy
 
 


Milyen hónapnak nézek elébe? Mi ez a sok laptetű? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: