Új privát üzeneted érkezett!

naa, buli van??? :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


olyasmi... 3 fősulis barátnőm jön baba nézőbe is. :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


de jó :wink: :lol: jo bulizást :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltunk gyerekdokinál,elmúl az orrmandula és fülgyulladás,de még köhög és hány :arrow: azt mondta a doki,hogy így jön fel neki a sok leragadt váladék
Viszont megy a hasa folyamatosan,és ettől a nunija tiszta gomba lett
Minket még az ág is húz :? :? :?

Ti hogy vagytok?
Pindurik?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: jaj :cry: :cry: :cry: :cry:
mi taliztunk végre Kusival :lol: :lol: :lol: nagyon édi Beni :wink:
meg jol kiszurtam magammal, mert bealudtak Csajok 15 percre igy most nuku alvás :evil: :evil: nem tom mikor fognak :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Én még nem is láttam Kusit és Benit :( :( :(
És persze a pocakos maminkat :D :D :D

olyat Csenge is szokott csinálni :evil:
A kedvencem,ha egész nap szundizik,és utána csak este 11 körül hajlandó elaludni,addig sikongat,rugja falat :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

Beni ma csajszizott :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
sőt, rögtön két csajszival :wink: :wink: :wink: :D :D :D :D :D :D :D

Babusok tényleg tündériek a lányok! Szóljatok máskor is ha erre jártok! :D :D :D

szép hétvégét!

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Csenge kezd végre jobban,lenni de nagyon csúnyán gombás a nunija
Végre kezdett nyugi lenni,erre nekem van szombat reggel óta hányás-hasmenés!!!!!!!!!!!most már kezd elegem leni :evil: :evil: :evil:

Picurkák hogy vannak?
anyucik?

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:48-kor.
szonce82
 
 


Nekem azt mondta a doki,hogy ne szedjem a széntablettát,mert csak tovább húzódik a "dolog" :oops: :oops:

Nekem is diétázni kell,de azt nem tudom,hogy a piritósra rakhatok e fokhagymát?

Csenge még néha hány,de sokkal jobban van már,scak a gomba nagyon gáz :evil:

Orvoshoz mikor kell menned?

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:49-kor.
szonce82
 
 


a fürdésnél,sír :( :( :(

van olyan kevert kenőcsünk,amivel kenegetni kel neki

holnap kell visszamenni a dokihoz

Kép


Kép
lady23
 
 


Haho Csajok!
Betegeknek jobbulást ezerrel :wink: , jo lenne már ha senki nem lenne itt beteg :cry:
Szonce: de jo h sikerült Balcsi és még az idö is jo volt :wink: álmosság...nekem ez volt az elsö tünetem :lol: iszonyat mennyit birtam aludni :lol: dokihoz mikor mentek? ezen a héten vagy jövö h?
Lady: jaj remélem hamar elmulik ez a gomba Csengének :wink: majd gyere mit mondott doki :wink:
Charlott:??? tessék minit bejelentkezni naponta :wink: klsz van minden? már semmit nem kell venni?
Gombocka elment szüleihez Nelli babával, puszil Mindenkit :wink:
Kusi: hogy vagytok?
Mi jol vagyunk, Csajok huncik ezerrel :lol: :lol: hétvégén vásároltunk, Csajok nagyon élvezték mindig segitettek vmit fogni :lol: vettünk fejet az itatopohárhoz mert kirágták :lol: vagy csak elfáradt :lol: meg kaptak egy váltás másik poharat, kész anyagi csöd 2 pohár meg a 2 fej 5ezer :?
tegnap beszéltek egymással Csajok: Laura-tettyék Tami-neem, Laura probálta elkérni az egyik fésüt és cserébe odaadni a másikat :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:49-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu tényleg, dokihoz mégsem mehetsz Ádámmal :? :lol: Ádámos dokid lesz ismét a dokid? sztem aludj nyugodtan amig Ádám szuszokál, aztán majd elmulik ez az álmosság, picit uszik a házimunka, na és? :lol: :lol: Hát lehet, h a bébiszitter lesz a megoldás? gondolom nem kell azért hetente menned majd :wink: ha esetleg vérvételre kell ide jönnöd a Csobánkára addig itt hagyhatod Ádámot pl. :wink: (egy délutánt azért még nem vállalnék be :oops: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:50-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk a gyerekorvostól,és végre teljesen meggyógyult a manó,csak a kis gomba van,de az is kezd javulni :D :D
Most már lehet kérni időpontot MRre

babusok,édik lehettek a csajok
Alig várom már,hogy Csenge is elkezdjen magyarázni :D :D

szonce:én is éjjel-nappal aludtam,és amikor fent voltam akkor is fáradt voltam :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


sziasztok!

Mi jól vagyunk, köszönjük! Semmi kedvem csavarogni :( pedig az utóbbi pár hétben állandóan úton voltunk, de muszáj lesz este leszaladnom a déembe mert elfogyott a répapüré és még az lett volna a menü. ma benyomott 120ml sütőtöklét törpi, aztán aludt egy órácskát :D szadi vagyok 1es cumiból kapta, majd behorpadt a homloka, nagyon édi volt ahogy küzdött és húzogatta a szemöldökét hümmögve :D :D :D :D :D :D

szonce nekem egy nagyon jó barátnőm vállal háznál picurikra vigyázást!

lady örülök, hogy meggyógyult Csenge :D :D :D :D :D :D :D :D

szép napot! :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Szonce: én lehet tudok, megkérdezem :wink: (barátnöm, még nem "igazi"anyuka csak nagynéni meg keresztanyuka :lol: és nyáron itthon van :wink: ergo tanárnéni :lol: és nem lakik messze :wink: )
hát tényleg olyan furi lehet "idegen"re bizni a gyereked...gondolom ez ugy szokott menni, h elöször együtt vagytok aztán fokozatosan egyszercsak otthagyja a szitterre az ember a babot...vagy leht rosszul gondolom és durrbele? ááá nem, én ugy nem merném :oops:
laborokat nem akarod itt intézni? csak kérsz beutalot azt jovan :wink:
lehet lassan 1 alvásra áttértek???
Lady: végre johirek :lol: :lol: :lol: :lol: remélem hamar tudtok menni a vizsgálatra :wink:
Kusi: naaa, mi történt? remélem nem a Csajszikáimtól ijedtetek meg :oops: :lol: :oops: :lol: tudom, kicsit koszosak voltak :oops: :lol: (persze pont a sárba sikerült beesni :lol: :lol: :lol: ) nem is tudtam, h van sütötöklé :oops: :lol:
nálunk ma nem volt nagy alvás, 1.5 óra de Laura már elöbb felkelt neki talán 1 és 1/4 :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: na a végén még válogatni is lehet szitterböl :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: NEEEEEEM!
nem tudom, elfáradtam :D :D :D
Ma mégse megyek le déembe, nem tudom magam rávenni. holnap úgyis megyek nagymamámhoz, majd útközben beszaladok :)

szentkirályinak van sütőtökleve, tényleg fini, maradékot én szoktam meginni :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok!

Babusok: itten vagyok!!! :lol: és vágom a cetlit!
Már nagyon nyügős ez az állapot, kellemetlen tünetek napról-napra előjönnek és legtöbbje marad is. (hasmenés, gyengélkedés, vísszér, aranyér, orrdugulás, fülfájás, alvatlanság) Hisztikről már nem is beszélek. Ideje lenne szülni, de Krisz semmi jelét nem mutatja, hogy ki szeretne jönni. :roll:

Volt egy vicces jelent Krisz részéről: egyik este fürdés után lefeküdtünk alukálni párommal, erre mint egy turmixgép, Krisz el kezdett mozgolódni. Valamijével labda formát gyúrt össze és körbe-körbe vitte a pocimban! :lol: Aztán azt kinyomta 5 cm magasra a pocim közepén, tornyot alkot ezzel. :shock:

KépKép
charlott
 
 


Szonce: az alvás, álmosság volt nekem is az első terhességi tünetem. Állandóan aludni akartam és tudtam is, a legizgalmasabb filmek közepén szunyokálni. :roll: :lol:

Lady: örülök, hogy jó és bíztató híreket kaptok Csengével kapcsolatban. :wink:

Kusi: Helló! Jó babázást! :lol:

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Ma rosszul aludtak Csajok, vagyis inkább Tamma, többször kelt, lehet fogacska vagy a vihar is betett :?
Charlott: jól van megvagytok :wink: ha nem jössz be szoktam lesni a májusiba, h megvagytok-e még :oops: :lol: :wink:
hu akkor kis ficánka Krisz :lol: nekem néha már kicsit "félelmetes" is volt amit néha odabent müveltek :oops: :lol:
hetente mész szülésznöhöz ctgre?
hu hát jo sok kellemetlen dolog összejött így a vége felé :? de ez ugye édes teher :lol: :wink:
Szonce: megkérdeztem barátnömet, most azt mondja nem szeretne munkát, kicsit kipiheni a suli fáradalmait :lol: szoval marad Kusi jelöltje :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: gondoltam! :wink: :lol:
a májusiban panaszkodom, tudod, egy csónakban evezünk...együtt nyavajgunk, így könnyebb "szenvedni". :-)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:56-kor.
szonce82
 
 


Szonce: nálunk meg 10-12ig nem volt net :lol: :lol: :lol:
Tammának höemelkedése van :cry: remélem csak fog :? kedve jo, egész nagyot aludtak, de keltek közben, enni eszik...és van egy piros folt a fülcimpáján olyan mintha pati lenne, picit érzékeny is mert ha hozzáérek elhuzza de nem sir :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:57-kor.
szonce82
 
 


Jó Reggelt!

Augusztus 9re kaptunk időpontot :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Múltkor 1 héten belül megkaptuk az időpontot
Addig járunk a Budaiba tovább hétfőtől,osztályosok leszünk
Nem tervezünk nagy ünnepséget,mert aznap is torna,Ati is elvileg dolgozik,elvileg sógornőmék feljönnek vidékről
Viszont júniusban megyünk le apósomékhoz,ott viszont lesz buli :D :D :D

Ti hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Na szupi éjjelünk volt :? 2-4ig fent voltunk, Tamma jol belázasodott (39 volt fülben :? ), nagyon sírt szegénykém, persze Laura is felkelt és nem akart visszaaludni, így majdnem 8kor keltünk reggel
viszont elmult a fülciröl a piros folt, így gondolom, h beütötte és az lilult be :lol:
mondják, h sapa :lol: = sapka :wink:
Szonce: hát az biztos, h legrosszabb amikor álmos az ember és nem aludhat, de persze csak elbobiskol :lol: fogacskák nem mindig "sorrendben" jönnek már ha van egyáltalán sorrend :lol:
Lady: bakker ez durva :evil: :evil: :evil: hogy ennyit kelljen várni, hihetetlen :evil: :evil: :evil: máshol nincs ilyen vizsgálat?
mi lesz az ajándék Csengének? lesz torta? bizti jo lesz majd a nagy családi buli juniusban :wink:
Charlott: bizony, napi jelentést kérünkszépen :wink: juj most 2 kismamink van :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babausok:
Lehet,hogy máshol is csinálják,de itt a legjobb elvileg
Csenge kapott már formabedobósat,meg kis mütyűröket
Tortát én akarok sütni neki
Vencsellőre megyünk le,ott aztán lesz buli,bográcsozás.......

Csajok,tudtok jó kis tortareceptet?
Amiből a manó is ehetne? 28cm kapcsos tortaformám van

Kép


Kép
lady23
 
 


babusok:Tamara jobban van már?
Lement a láza?

Csengének volt 1X egy olyan,hogy 3napos láz
3napig 39 fokos láz,utána pedig 4. napra még hőemelkedése sem volt,viszont 3 napig pöttyös volt
Azt mondta a gyerekorvos,hogy a kicsiknél az új divatbetegség :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:58-kor.
szonce82
 
 


megpróbálom majd még egyszer felhívni őket,de nem sok az esély
ha felültetem megül,csak az a baj,hogy erős törzs attaxiával ül, így egy idő után eldől
Kúszás-mászás nincs,igazából semmi :cry: :cry: :cry: :cry:

Még gondoltam arra a DR.Oetker vakondtúrás tortára,az nagyon fini,még én is meg tudom csinálni
Mert főzni tudok,de sütit sütni nem megy :D :D :D
és abban banán van,kívül kakaós,így lehet maszatolni :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:59-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:59-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Megérkeztem a kórházból, a szokás rutin CTG-zés után elpanaszoltam kellemetlen tüneteimet a szülésznőnek és hívott gyorsan egy doki, aki hamar jött és megvizsgált. 2100-es :shock: , azaz a méhnyak megrövidült, de a belső még zárva van!!! :D
Végre beindult valami, azaz jól éreztem, hogy megváltozott odabent a működés. :lol:
Jövő héten kell újra mennem, és terminus végén 22-én szombaton orvosi bizottság nézi meg és dönti el, hogy mi legyen velünk!!! :wink:

KépKép
charlott
 
 


Kösz :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Húúh charlott,akkor viszont próbálj meg pihenni
Te iszod a málnalevél teát?
Mindened megvan?

Kép


Kép
lady23
 
 


JAHHHH z új védőnőnk még mindig nem keresett fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
lady23
 
 



Lady: miért kellene pihiznem, azt szeretném, ha már a kezembe foghatnám vasgyúró Picúrkámat!! :lol:
Málnalevelet nem iszom, mert a szülésznő homeopatiás bogyókat írt fel a szülés megkönnyítése véget. Ezek szerint jól hatnak! :-)
Remélem, hogy minden megvan, de őszintén fogalmam sincs, hogy mire lesz szükség. Gondolom az első héten kiderül és páromat küldözgethetem majd ide-oda. :roll:
A kórházi csomagodat hogyan állítottad össze? Tényleg 3 kisebb pakkot kell készíteni? vagy elég egy nagy bőröndbe tenni?

KépKép
charlott
 
 


Charlott: hu de izgi :lol: :lol:
akkor csak 22én mész legközelebb?
Tamma 38 adtam panadolt :cry: kedve jo, evett is, iszik is, remélem nincs nagy baj :?
Lady: neki kell kijönnie hozzátok? de akkor már beszéltél vele?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: szókincs kb. 40-45 de ebben hangutánzok is benne vannak :wink: pl. muuuuu :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: szerdán is lesz egy rutin CTG, de ha nem lesz állapotváltozás, erősödő fájdalmak, akkor szombaton megyek vissza és néznek meg újra alaposabban.

Tammának jobbulást! :( :wink:

KépKép
charlott
 
 


charlott:én egy nagy utazót vittem be,abba minden bele fért

babusok:neki kéne megkeresnie engem,mivel én nem tudom,hogy ki az új védőnőm :evil:
még csak fel sem hívott

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:59-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 19:59-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 20:00-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?