Új privát üzeneted érkezett!

Tilli, na, most meg bélbigyó.... :? :? Mi jön még?

Hunci, rátok is jár a rúd....

Twist, te meg mit bénázol? :wink: Én meg leforráztam a kezem nokedli szaggatáskor. Belecsúszott a fazékba a szaggató, és belecsaptam a "lecsóba". Fincsi volt. :(

Sannah, isten hozott a topikban!!!!

Lona, azta! Nem kis rémület lehetett!

Lili, várat magára az a kölök! Ne legyen igazam, de ti is úgy fogjátok kirugdalni, mint mi. :lol: :lol: Nyákdugó és méhszáj nyílás ide vagy oda. :wink:

Keny, te csak pihengessél szépen. 8)

Baba, neked már csak a meditáció segít. Menj le alfába és mondd, hogy nincs semmi bajod. Már ötletem sincs, mi a fenéért nem hagy el a gyulladás. :(

Ki is kérdezte a vállrángatást? Rani?
Anyukám szerint izgalomban van, és teljesen természetes, hogy rángatózik. Néha még a fejét is rángatja jobbra-balra. Szerinte kezdődik az utánzás. Sokat szoktam piszézni vele, van, hogy utána rázza a fejét.

Lois, rakjad csak fel a kaja képeket. Jó ötleteket merítek belőlük.

skrisz72
 
 


Krisz, üvöltősen fájdalmas lehetett a forrázás.
Nem tom velem mi van, tisztára a Balfácán c. film főszereplőjének érzem magam.)
Vendég
 


Till: köszi, hát, ja, 11 éve vártunk erre a pillanatra.

Luis csajszi: hát az úgy volt..., hogy kezdetben furcsa volt, mert hát ugye, mint írtam 11 éve várunk a babára, a teszt után két nappal mentem dokihoz, akkor azt mondta, még csak petezsák van, ebből még bármi lehet, kicsit elszomorodtam és nagyon lassan ment az a két amíg szívhangra kellett várni. (szegény Angel, mit élhetett át miattam, minden nap zaklattam) Aztán azt mondták a 7 hetes uh-n, hogy minden okés, apa természetesen látta a kukacát is a babának, én és a doki nem. fel sem fogtam igazán, a föld felett járok folyamatosan, annyira örülök. Kiírtak rögtön táppénzre, így itthon tengetem a napjaim. Szerencsére alig voltak kezdeti tüneteim, kicsit néha émelyegtem, de más nincs. 6 hetes koromig voltak mesis görcseim, majd egyik napról a másikra elmúltak. Most két napja görcsölgetek kicsit, de ezek bélgörcsök és nagyon rossz, ma pedig a hasam alján érzek olyan furcsát, mintha valami labda lenne ott, vagy valami hasonló, de ennyi. A bélgörcseim miatt annyira fel vagyok fújódva, hogy vennem kellett egy gumis derekú nadrágot, mert egyik régibe sem férek bele.

Havonta kell járnom antixa-ra de ezt Te is ismered, mert Te is szúrtad a clexane-t. Tömören ennyi, kérdés???

Ja, és év elejétől bele@rtam a diétába, minden este ittam a cukros nesquick kakaót, reggel a cappuccinot, süteményt ettem süteménnyel, most sem igazán tartom a diétát csak úgy, de újból szedem a metet.


Hunci: nekem 3 évesen vették ki mindkettőt és teljesen rendbe jöttem, így biztos, hogy Kispasinak is csak segíteni fog!!!
Vendég
 

 
 

Sannah, azt kihagytad, én hányszor csesztelek le az elmúlt 3,5 év alatt amióta "ismerjük" egymást de leginkább az elmúlt időszakban :lol: Sebaj, szidásban jó vagyok :lol: te meg megszoktad (remélem)

Lona, eb csont, aszonták nekem a kh-ban kedden éjjel.

Twist, én is ilyen kétballábkezesvagyokdeleginkábbmarhárabéna :lol: azért sajnálom :cry:

tudom, hogy jobb lesz a mandulaműtét után, mert már marhára unom a betegségeket, gondolom, mh-em is marhára tolerálja :? remélem, nyárra kapunk valami ip-ot.
Vendég
 


Sannah, 11 év, uhh! Szegényke! De most annál nagyobb az öröm:)) (nálunk 14 év volt) Nesquick kakaó az én kedvencem is, nyomatom rendesen:)
Vendég
 


Kicsit elvesztettem a fonalat, előre is bocsánat, tuti ki fog maradni valami.

Legelőször is: összes betegnek, sérültnek jobbulást!

Hunci!
Nekem sincs mandulám, 5 évesen szedték ki. Nem volt egy lányálom, de azóta elég ritkán vagyok beteg.

Sannah!
Megküzdöttetek ezért a babáért! Legjobbakat nektek! Magnéziumot gondolom szedsz, a pocid meg sajna hülyülni fog még egy ideig. Baluval nem volt ilyen gondom, de az ikrekkel tiszta lufi voltam.

Mi megvagyunk, majd rakok friss képeket az ikrekről. Baluról nem tudok, nem nagyon engedi fotózni magát. Elfordul. :(
vovanda
 
 


Hunci: jaj, dehogy, sokszor nagyobb segítség volt a leszidás, mint a kedves szó, de Te ezt úgyis tudod. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Vártam, hogy a diéta miatt is leszidsz, de hidd el nagyjából tartom.

Vanda: igen, szedem magneb6-ot 3*2-öt, most az espumisant ajánlották a patikában azt lehet szedni ilyenkor is, azt vettem, hátha segít.

Bizony csajok, 1999-ben kezdtük el az egészet, de a múlt héten a vaskos kis dossziénkat elraktam jó mélyre. Nem is akarom többet elővenni. :wink:

Twist: igyál még egyet helyettem is :wink:

Baba: ajajj, ilyenkor nem lehet egy jó ülőfürdőt venni 37 fokos vízben, az pont annyi, mint a testhőmid, talán nem lenne gond. Nekem télen bejött a cickafark.
Vendég
 


Sannah gratula a babához!!!
11 év nem semmi igazán régen várt kis apróság ez! :wink:

Skrisz a válrángatást nem kérdeztem, csak magát a rángatózást! :roll:
Köszi hogy leírtad!
Milán kaja után szokott még rángatózni főleg este a párom mondta olyan mint egy beteg kutya! :roll: :oops:
Ja és ma este sikerült anya állát bekapni és rögtön cuppogni, anya meg annyira röhögött hogy nem tudta leszedni magáról! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist, Hunci,
csatlakozom, néha BennyHill+Mr Bean együtt ügyesebb, mint én :roll: :lol:

Sannah,
dossziét jó mélyre elásni, mostantól uh felvételek jönnek meg kiskönyv! aztán meg a babadolgok! :D :D

angel37
 
 


Megjöttünk Uh-ról. Nagy csalódás volt! Egy normális képet nem tudott mutatni!!!!! Ahol ezelőtt voltunk, az a 4D csodás volt, ez viszont pénzkidobás volt. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na, kelt valaki korábban nálam? :wink:

Sannah: amikor babás lettem, az orvosi leleteket elraktam ugyan, de az összes babátlanságról és szomorúságról szóló könyvet eladtam és babavárósakat vettem helyettük. Nagyon nehéz átélni azt, hogy végre sikerült, tulajdonképpen szinte el sem lehet hinni, olyan csodálatos dolog:-) De igaz, igaz: hidd el te is!!!:)

Baba, nem fordult oda Fanni? Dorci is utálta az UH-ot, két kézzel takarta magát szinte mindig.
Vendég
 


A nő nagyon gáz volt. Fannika nem tehetett róla és mi sme. Kész katasztrófa béna volt a szonográfus. Én még ilyet nem is láttam. Apa feje majd szétdurrant, azt hittem beszól....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, nálatok teljesen természetes a rángás. Pici korban sokat rángatóznak. Eszti azt csinálta, hogy hanyattfekvésben összerántotta a melle elé a két karját. Fura volt. És álmában is csinálta.

Baba, UH tök gáz... :evil:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Minden ok. Hétfőn kell menni legközelebb. Nem volt a szülésznőm és egy pancsert fogtam ki. A gyomromra tette az egyik tappancsot ami a fájásokat nézi. Nem csoda, hogy folyamatosan 0 volt. Egy idő után meguntam és átpakoltam. Rögtön 40-45 lett. Doki szokás szerint rendes volt. Vizsgálat után ment a Balatonra. :? Jaj de én is mennék.

Baba,
uh :twisted: :twisted: Tutira kiakadtam volna én is. Javul a helyzet? Jobban vagy?

Keny?????

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Lili!
Akkor még mindig 2in1 :lol: Úgy látszik kisfiad kivárja az időt!
Itt minden oks, lassan biztos hozzák a tüdőérlelő szurit, jujj izomba adják :shock: , és holnap még egy!Tök jókat alszom mostanában, már belaktam a kórtermet, kezdek hozzá szokni.Ez az 5. hétvégém itt :shock:

Baba!
Akkor egy képet sem teszel fel?Na és mik a paraméterek mekkora a babukád?Kérem az adatokat!

Angel!
Maki a kádban nagyon édes!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, most jut eszembe, hogy egy másik fórumon is volt egy kismaminak alhasi gyulladása. És kamillateát ivott rá és jót tett neki, gyulladáscsökkentő és szabadott terhesség alatt inni.

Keny, nem babás téma: lehet, hogy egy ízlésünk van esetleg filmek terén is :wink: Láttad a Vasember2-őt, tetszett? (szerintem király!)

Lili, 45-ös fájások: és érzed őket?
Vendég
 


Sziasztok!

Képzeljétek van egy barátnőm aki most a 29. hétbe van és 2 óránként keményedik a hasa, azt mondta olyan mintha egy nagy tégle lenne benne.
Szerintetek mi lehet?
Ja és fáj is neki! :(
Én orvoshoz zavartam!


Nálunk minden ok Milánnak szinte kutya baja a torokgyuszi után, viszont ez esti szopik elég furák.
Este nem hajlandó szopizni ciciből.
Kicsit cicizik azán olyan keservessen kezd sírni. :(
Azon gondolkoztam, hogy mivel mindíg este üvegpől kapott tápit lehet, hogy azt várja.
Mindent képes amúgy akkor szívni még a kezemet is kivéve a cicit! :(
(pedig van tejcsi benne)
Ha ododom neki a tápit tök csöndbe van és utána gagyorászik nevetgél stb.
Szerintetek miért lehet ez? :roll:

Lili neked mennek a drukkok egy gyors és könnyű szülésért!!
Nagyon izgi már!!!

Keny le a kalappal elöted, hogy ilyen jól birod!
(én tuti már tiszta ketyó lennék)


Baba sajnálom az UH-t, de nézzük a jó oldalát ti láttátok és minden ok a picivel, ez a legfontosabb! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba,
uh basszus :x :evil:
egy kép sincs? :roll:
hol volt ez??
de legalább minden oké Fannival :D , az kiderült!

Lili,
szülésznő :shock:
doki reméljük visszaér a csobbanásból :wink:

Keny,
még a végén haza se akarsz majd menni :roll: :wink:
sajna csak a rogyásig mondott kitartást tudom írni...
megint változott a kiírásod.

Twist, Keny,
ha velem nem is telejsen, de apával egy az ízlésetek! :wink:
vannak itt nem messze az egyik kirakatban plüssből South park figurák, csak nem tudom, dísz, vagy eladó... :roll:
Keny, kitartásodért majd kapsz egy Keny-figurát! :lol:

Rani,
arra gondolnék, hogy nem elég az esti cici.
méred mennyit evett? biztos, hogy van benne elég?
jelzem óvatosan, én beelestem ebbe a hibába, de nem huhogok,csak tipp.


mi első apátlan hétvégénk szombat estéjén vagyunk!
nem is olyan rossz :oops: :D csak apa meg ne tudja :wink:
Diána tegnap megevett egy egész banánt 80g meggyel tízóraira.

angel37
 
 


Rani!
Cumizavar, sajnos. Ha van szíved-erőd szadizni, ne adj neki cumisüveget, ha nem bírod (amit megértek), számíts rá, hogy előbb-utóbb teljesen elhagyja a cicit.
Barátnődet én is dokihoz zavartam volna.

Ja, amúgy jó reggelt, bocsánat, kissé kótyagos vagyok.
vovanda
 
 


Szisztok!

Rani!
Cicizéshez nem értek :roll: de kitartás!
Barátnődet indítsd a dokihoz jobb az óvatosság!A keményedés belefér, de ha görcsbe megy át és rendszeressé válik az baj lehet.

Twist!
Nem láttam de majd férjem rászabadítom, hogy töltse le.

Angel!
Cartmen már van :lol: Ja amúgy megszokni azért nem fogom a kórházat pláne, hogy ma éjjel 3 órát csak forgolódtam a fejem is piszkosul fáj tuti front van....a héten megpendítem a dokimnak, hogy esetleg nem kaphatnék e 7 végére kimenőt :?:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Még mindig semmi. :? Nem tudom, hogy milyen módon kellene már kilakoltatni Domikámat. :lol:

Twist,
nem éreztem semmit csak keményedéseket, de azt most éjszaka is folyamatosan. Most van mensis görcs, de olyan gyenge, hogy ha nem figyelek rá észre sem veszem. :?

Rani,
szerintem menjen minél előbb dokihoz. Jól tetted, hogy elküldted. Cicihez sajnos nem tudok tanácsot adni. Majd inkább én kérek. :wink:

Keny,
biztos feldobna egy kicsit, ha haza engednének pár napra. Feltöltődnél. Hátha megengedi a dokid.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny,
nem is gondoltam ám komolyan! van ilyen, hogy hétvégi kimenő?
itt a kirakatban is Cartmen látszik már messziről :D
szegény, szar éjszaka.
kórházban egy dolgot nekem sose sikerült. normálisan aludni :roll:


fél5 körül úgy megijedtem, van Makilánynak egy kis angyalkája, ami hasnyomásra kacag, na ez az angyalka a semmiből belenevetett az éjszakába..., kísérteties volt komolyan :shock: utána is forogtam egy jóideig.

angel37
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok ma a barátnőm bemegy a Bajcsyba!

Angel az a baj hogy kb 2 perc múlva kezd el űűűűvölteni szóval nem is tudom elég lenne e ami benne van. :roll:
(amúgy tuti van benne mert megnyomom és folyik minden felé)

Vanda igen sajna én is erre gondolok!
Az a furi, hogy csak este bár tuti azért, mert este kapot tápit pótlásba!
Úgy vagyok vele, hogy nem szadizom.
Este akkor tápi lesz csak ha ez így marad.
Tegnap kapott így csak tápit este és utána olyan jó kedve volt dumált mosolygott, ja és ami a lényeg betettem a kiságyba nem volt semmi hiszti és szépen elaltatta magát!
Ennek nagyon örülök!

Lenne még egy kérdésem: árt ha a baba ilyenkor TV néz?
Milán felfedezte és képes leforogni az ölemböl ha háttal fekszik. :?

Lili mennek a drukkok!!!

Keny neked kitartás még a korházhoz!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel, képzeld, hogy nekünk is ez volt!!! Hihetetlen volt, nem hittem el. Úgy gondoltam, hogy valami földrengés lehetett, vagy ilyesmi. Az üres gyerekszobában van egy zenélő gömb és rá kell csapni és különböző zenéket játszik. És magától zenélt egyet. Szerintem a vihar miatt berezonált a föld - erre gondoltam.
Vendég
 


Rani:Az én kiscsajom is tévézik. Remélem, hogy nem árt neki. A mai képernyők már nem rezegnek annyira, nem bántják a szemet szerintem. Főleg a plazma tévé, vagy LCD, amik manapság vannak.
Vendég
 


Keny, biztonságosabb a kórházban. Az utazás baromira nem tesz jót a nyitott méhszájnak. Továbbnyílhat.

Angel, még meg sem dícsértem Diókát milyen szépen pancsizik. :wink: A tízóraihoz gratula. Én napok óta alig bírom belediktálni a kaját Esztibe. Minden más érdekli. Fészelődik, nézelődik, és állandóan belenyúl a kajába és tapicskolni akarja. :? Bezzeg a túrórudimat meg megette. :D

Rani, fejd le a tejet, és akkor meglátod mennyi van benne. Ha elég, akkor tényleg az van, amit Vanda mond.

Lili, átérzem a helyzeted. Nálam ugyanez volt. Azért jó lenne, ha magától kibújna Dominik, és nem kéne megindítani a szülést.

skrisz72
 
 


Rani, az én gyerekem is folyton a tévét bámulta. Most meg időnként csak akkor nyugszik meg, ha bekapcsolom a Bebe tévét. Már ismeri a dallamát, és vannak kedvenc meséi is. Persze a gyerekorvosoknak erről más a véleményük, mert azt mondják, ronthatja a térlátást. :roll:

skrisz72
 
 


Angel!
Angyali nevetés jujjj, én tuti besz@rtam volna....
Amúgy igen van 7 végi kimenő, itt sokan tipliznek haza, bár én szigorú fekvő vagyok így necces a haza menetelem.....

Lili!
Ez a gyerek aztán nem kapkodja el :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Rani,
egy tipp volt csak. nem kizárt, hogy estére elfogy, Milánnak is kell kis idő, míg rájön, hogy éhes maradt :wink:
ha megnyomom, még nekem is spriccol, pedig abbahagyás előtt utsó napokban a napi első és egyetlen kajára is csak 30-40volt. most tuti nincs benne 1-2 mili tán.

Twist,
nálatok is érdekes jelenségek vannak? :roll: :wink:
este is mintha fürdetés közben hallottam volna, de azt hittem, hülye vagyok :?

Krisz,
:D
túrórudi, naná, az jó! :wink:
a csapkodás nálunk is megy kézzel-lábbal kaja közben, vadászik a kanálra, borítaná a pitlit, fejére húzná :roll: de kemény, vagyok, nem engedek. most még én etetem, addig szépen eszünk, nem ám a fele mellémegy :x , majd malackodhat eleget nemsoká!

egyébként nem rág a kisasszony :roll: , azt figyeltem, a darabokat is csak nyeli - ez nem jó. majd lehet, hogy vmit rá kell dolgozni...
jaa, és kérem már kocog a műanyag alul :lol: :lol: két pici fogacska kibújt 8)

Keny,
akkor jövő hétvégét esetleg próbáld meg akkor kisírni :wink: max. ha nem, hát nem :roll:

Lili,
bábakoktél? :wink:

angel37
 
 


Éjszakai zenék, és vigyorok: :lol: :lol: :lol: na jó, csak innen vicces, tuti frászt kaptam volna én is.

Rani!
Estére valószínűleg fáradtabb Milán, a cumisüveg meg könnyebb munka. Eszük van, hiába.

TV: enyémek is nézik. Már csak azért is, mert a nagyot aligha tilthatom le teljesen. Majd lassan bedobom nekik is a Teletabikat, balu imádta, hátha lekötné őket néha. Nem lenne rossz egyszer úgy teregetni, hogy nem vonszolják százfelé a ruhákat.

És a mai napunk katasztrófa. Reggel fél 6kor keltek. 11 után letettük őket aludni, 3/4 1kor aludtak el, és most Dani megint felsírt. iszonyú harc ment, állandóan felkeltek, hisztiztek. Ilyen még nem volt...
vovanda
 
 


Professzor:

[törölt kép]

Kislány, kiskosárban:

[törölt kép]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2010.05.09 12:58-kor.
vovanda
 
 


Angel köszi igen úgy néz ki lehet hogy a tejcim a végéhez közelít! :(
Sajna nem tudok semmi mást bevenni csak a homeós bogyókat az meg már halotnak a csók.
Milán ugye érzékeny az édesköményre hasilag.
Bár most olvastam a Laktoherbb teát és abba is van kömény de nem édes szerintetek meg merjem próbálni? :roll:
Ami azt illeti örülök, hogy így 3-om hónapig ment mert engem is anyu csak egy hónapig tudott etetni.
Tényleg ha abba hagyom a szopiztatást akkor kell valamit beszednem, hogy ne gyulladjon be a cicim vagy már úgy se lesz annyi benne?
(ma reggel pedig szép nagyon voltak jó feszesek de úgy néz ki még sem elég)

Vanda nagyon édik a gyerkőcök!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, a laktoherb sem lesz jó szerintem... :?

Angel, vegyél babakekszet és add Makilány kezébe. Tuti elkezd rágni. Én is azzal vettem rá Esztit. Ma már adtam neki darabos sárgarépát, elnyammogta. Gratula a két kis gyöngyszemhez!

Vanda, a kislányod totál úgy néz ki mint te, csak piciben! Állatira hasonlít rád! :D

skrisz72
 
 


Rani: Karamalz nem segít neked? Elég jó tejcsit csinál, úgy általában mindenkinek bejött. Lois isteni finom vacsis fotóin is mindig ott látható a Karamalz.
Ha meg tényleg az van, amit írtál, akkor így is többet szopiztattál, mint anyud, jó eredmény ez, fel a fejjel:)
Vendég
 


Köszönöm az érdeklődést, jobban vagyok. Egy kép sincs, mert nincs igazán mit levennünk a dvd-ről, mert szinte semmi, de tényleg.

Keny: 1092 gramm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz!
Tényleg? Virít a fejem, mert mindenki azt mondja, irtó szép, ha pedig rám hasonlít, én is szép vagyok. :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Amúgy viccet félretéve: általában azt mondják, hogy tiszta apja, és bevallom, én is jobban látom magamat Daniban, bár erre rátesz a szmüveg (pont így néztem ki kicsiként, csak még nem voltak ilyen jó szemüvegek).
vovanda
 
 


Vanda, mivel én nem láttam apát, én úgy látom, hogy Réka tiszta anyja! Ugyanazok a vonások. És tényleg szép kislány.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Itt a pasim:

[törölt kép]

Így már el lehet dönteni. :D

Amúgy szerintem is szép az összes gyerekem, de engem ugye távolról sem lehet elfogulatlannak tekinteni. :lol:
vovanda
 
 


Vanda elfogultság ide vagy oda tényleg szépek a gyerkőcök! :wink:

Skisz igen én se merek kockáztatni! :?

Twist igen én is iszom de nem annyira segít.
(persze az is lehet, hogy Milán este már lusta cicizni)

Kép

Kép
raniko
 
 


Bekukk...

Jöttem egyet zug-olvasni :wink:

Babám,
gyula monnyon le!!!!! :evil:

Lilinek 1000-rel drukkolok (most is a hírt kerestem :roll: )
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lois, Skrisz
jók a kaják!!!! :lol:

Sannah, Nani,
rengeteget gondolok Rátok! :wink:

Nálunk: jelentem: jól vagyunk!!!!! :D és eszegetünk is!!!! (igaz, nem kerülnénk be a Guiness - könyvbe a mai 80 gr főzivel, de nlunk már csúcs! :wink: )

tillidian
 
 


Vanda: nagyon cuki a kis professzorod, tök jól áll neki a szemüveg. Nekem volt egy ilyen osztálytársam, aki pont így nézett ki, tök ari votl.)

Till: már jól vagytok? És kijött már Lencsi foga?

Baba, már 1 kg-nál is több a kislányod? De jóóó! már milyen szép nagy!

Liliről mizu?

Anyucik: volt valakinek iszonyúan erős hajhullása szülés után? Elmúlt, visszanőtt a haja? Én már kezdek kopaszodni és félek. Vettem hajhullás elleni sampont, krémet. De még nem mulasztotta el. Ez borzalmas.
Vendég
 


Twist, elvileg anno mi tanultuk, hogy vannak bizonyos átmeneti hajhullások. Nos a terhesség alatt nem hullik, szülés után nagyon, majd megáll is besűrűsödik. No a terhesség alatti nem hulló hajra én vagyok a példa. Nagyon hullik most is.

Vanda, nekem is nagyon tetszenek a gyerekeid, ha esetleg még nem írtam volna. (Mindig elfelejtem, annyi mindent akarok, aztán kiesik a fejemből.) Szerintem tök édesek és a férjecske is szimpi. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vanda:
Nagyon szépek a gyerekek! A szemüveg meg nagyon jól áll a kis profnak. :D

Baba:

Gyulladás hess! Uh-ot sajnálom.

Sannah:

Nagyon nagy gratula, boldog babavárást kívánok!

Lili:

Dominik nagyon jól elvan ott bent.

Keny:

Nagyon ügyes vagy, drukk a 7 végi kimenőhöz. :)

Angel:

Nagyon jó a fürdős kép! Grétinek se ártana valami a kába. A kiskába már nagyon nincs el, folyton ki akar szálni és feláll. A nagykád meg úgy csúszik.

Twist, Angel:

Éjszakai zene -bona hát nem semmi lehetett.

Picit rólunk:

Grétinek nagyot tetszik, hogy le tud állni így ezt gyakorolja egész nap. Az én hajam meg égnek ál, hogy milyen helyeken képes ezt a tudást gyakrolni. Szereti a mesekönyveket nézegetni meg anya vagy apa által felépített tornyot döntögetni. Nagyon anyás lett megint ha nem lát sír itthon is. Imádja lepakolni a vd-ket a tartoból , az ujságokat és a mi a legjobb a számítógép. Tegnap is csörgővel etett a dvd írót. Az volt a furi, hogy nagy a csen a szobába és nem mászik utánunk a konyhába. Főztem neki répa, zölség, krumplit pulyka medalin ( hu nem tuom jól írom? ) , ízlett neki nagyon. Na eldugulok , megyek mert eszi az újságot :o :o Kép Kép Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, nagyon édes Gréti baba! Állati jó játékai vannak, hallod-e!:)
Én is szeretnék ilyen sok és színes szép játékot majd Dorkának, szuperek! Ügyes Gréti, hogy álldogál és hogy mindent szétszed. Nehéz lehet ügyelni rá, de akkor is nagyon cukker!:))

Ma készült Dorka fotó, talán látszik, hogy még kék a szeme:))
Kép
Vendég
 


Twist, nekem 2-3 hónapig csomókban hullott a hajam. 9 hónapig nem hullik, csak sűrűsödik, aztán szülés után kihullik mindaz a mennyiség, ami a 9 hónap alatt elmaradt. Ez hormonális, semmilyen szer nem segít rajta. El fog múlni magától. Dorka nagyon cuki.

Vanda, tartom a szavam, Réka tiszta anyja!!! Apának én a nyomát sem látom benne.

Tillikém, szerintem a 80 gr pont jó egy 6 hónaposnak. Majd fog ő még zabálni, a hűtőt is le kell majd lakatolni. :wink:

Baba, szépen gömbölyödik Fannika! Csak így tovább. Etesd finomságokkal. :D

Keny, Lili, kéretik bejelentkezni!!! :D

Sannah, Nani, tessék látogatni a topikot, és mindenről beszámolni!

Nikó, azta micsoda játékparadicsom! Szuper dolga van ennek a gyereknek.

skrisz72
 
 


Édes Gréti. Egy kis tündér rosszaság, de ez sztem normális.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda,
kis prof meg kislány a kosárban aranyosak! :D
én tartom ,hogy tiszta apjuk :wink:

Twist,
én is így voltam, ijesztően hullott az első hónapokban, aztán megállt. ilyenkor hullik ki az, ami terhesség alatt nem :wink:
+most mág a tavaszi hajhullás :?
édes Dorka :D látszik a szeme!
Diánáé ,még mindog sötétszürke, bár így maradna most már :oops:

Nikó,
cuki Gréti! :D mekkora és milyen nagylányos!
lehet, hogy nektek is beválna a fürdőkarika, azóta Makilány se akar mindenáron felállni a kádban, megül a seggén! :lol:

Keny,
mai kitartós drukkok ++++++++++++

Lili,
mai szétválasztós drukkok ++++++++++

angel37
 
 


Krisz, Angel: és visszadúsult a hajatok? Mennyi idő alatt? Nemsokára keresztelő, és nem szeretnék Pepi-vel megjelenni a képeken (tudjátok, a régi paróka pasiknak csak fejtetőre):))))

Angel, ha 10,5 hónapos még ilyen szép színű szeme van, szerintem tuti marad is így! Én is drukkolok, hogy Dorkának maradjon kék a szeme. Mivel nekem barna van, ezért a kékért vagyok oda. Aszem, ha kékszemű lennék: akkor a barnáért áhítoznék. Így van ez:)))
Vendég
 


Hello Mamik!
Kissé elvesztem, sűrű volt a hétvége, jövök, és visszaolvasok rendesen :roll:

Azért hogy lássátok hasznos dolgokkal is töltöttem némi időt:

http://www.youtube.com/watch?v=VlcN_k82wEM

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist,
nem is tudom, de elég sokáig csak hullott, talán fél évig?mostanság néztem, hogy már biztosan a régi! :D
de én nem vagyok alapból sem egy sörényes fajta.

nálunk is családban mindnkinek barnás a szeme, vagy még kicsit libafosos, mint az enyém :roll: egyik nagyapjáé ilyen színű, mint Makilányé, remélem ezt örökölte meg :)
képeken amúgy sokszor barnának látszik. hogy miért?

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: