Új privát üzeneted érkezett!

Sannah,
:lol: :lol: :lol:

én szívesen hoztam volna jó hírt, de inkább a boldog kismamára hagytam :wink:

Twist,
:roll: még jó, hogy Dorkbaba sértetlen maradt!

Lona,
elhiszem a sokkot :shock:
de Marcinak akkor nem lett baja, ugye?

angel37
 
 


Sannah,
:lol: :lol: :lol:

én szívesen hoztam volna jó hírt, de inkább a boldog kismamára hagytam :wink:

Twist,
:roll: még jó, hogy Dorkbaba sértetlen maradt!

Lona,
elhiszem a sokkot :shock:
de Marcinak akkor nem lett baja, ugye?

angel37
 
 


Nálunk a szülésfelkészítőn egy Sejtbankos bige kezdett, ugye toborozni kívánta a kuncsaftokat, nálam már ez kiverte a biztosítékot, hogy engem ne kényszerítsenek már hogy ezt hallgatnom kelljen...gusztustalannak találtam, hogy ott rám rontottak :evil:

Twist!
Jujj, te lány :shock: Barátnőm pont így törte el nyáron a lábát, a kisfiával a kezében. Így nagyon rosszul lehet esni, mert ugye nem magadat véded, hanem a gyereket, és csúnya a vége.
Én egyedül estem le a lépcsőről, mikor Zé pár hetes volt, a férjem hozta, én meg mentem előre a kutyával, hogy ő ne essen el benne, 'oszt nekem meg jól sikerült :oops:

Lona!
Huhh, elhiszem hogy megijedtél, nem is értem, hogy lehet ez. Neked van BBC Streety-d, ugye?

Na most ébred kb. nyolcadjára.... franc se tudja mi a baja :? Nyuszipicsa, ha kiveszem, akkor viháncolás van, utána meg rám kornyad. Negyed óra alvás, és újra :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!
Van két új kismamink? De jóóóó, gratula Hunci és Angel:)))

Olvasom, hogy ti is nagyokat estetek régebben. Hát át tudom érezni, nem egy élmény. De aztán nektek sem fordult elő azóta, ugye?

Most reggelre kissé bedagadt a lábfejem és fáj is. De azért jól vagyok. A horzsolás a karomon egész jól van, mert Neogranormonnal kenegettem. Jól hámosít.
Az esős idő miatt és az ismételt vihar miatt Dorci megint nem aludt az éjjel, csak szakaszosan. Pedig már olyan szépen tud normális időben aludni, már 10 órát is aludt.
Vendég
 


Lois, most láttam a fincsi ételt, amit lefotóztál. Készíthetnél egy színes szakácskönyvet (nekem!):))) Hmm!

Krisz, a te vacsid is fincsinek látszik, gondolom nem sok maradt belőle.

Keny, hogy vagy? Cserélődtek azóta a szobatársaid? Hogy bírod a téglás fekvést?

Lili beindult az éjjel a szülés, vagy még egyben vagy? Jelentkezz!
Vendég
 


Twist, hüledezve olvastuk tegnap este, mi történt, aztán én hü..e, elfelejtettem reagálni. Örülök, hogy semmi baja nem lett a Picúrkádnak. Neked meg gyors sebgyógyit!

Skrisz:itt is szörnyű idő volt. Szegény fűmagok...azoknak annyi...Sajnálom, hogy ilyen ítéletidő volt és ennyi gondot okozott!

Sannah, szívből gratulálok! Problémamentes, boldog babaváást kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, most osztottak egy papírt, valamikor talán (most nincs a kezemben a papír) márc.ban kezdték és a szülésről, fájd.csill., egyebek ápr.ban volt szó. Na, majd kikutatjuk, mikor lesz olyan, ami érdekel is. A védőnősre kellett volna apának is eljönnie, csak dolgozott, mert az tényleg jó volt!!

Skrisz:Szülőszoba. totál más, mint amire számítottunk. Van 4 db 1-ágyas és van egy többágyas, ami függönnyel van elválasztva. (Ez utóbbi nem tecc, és ha több szülés van, akkor Apukát kiküldik. Ezt nagyon nem szeretnénk!!).
Az egyágyasak teljesen puritán körülm., kisebb szoba, mint amiben Te voltál, amikor bementem hozzád. 1 ágy, 1 szék, az asztal, amin a baba lesz, meg egy másik, amin kitolják majd. Nagyon kicsi a hely az ágy körül. Az ablak az utcára nézett. Nagyon fülledt meleg volt bent. Szülni:kizárólag fekve lehet. Vajúdás lehet állva, guggolva, esetleg van 2 labda, ha szabad, akkor azt is lehet használni. Enni nem lehet. Rákérdeztem, hogy oké, de ha cukros a kismama és 14 órát nem ehet, leesik a vércukra, akkor mi van???? Erre mondták, bekötnek cukorinfit! Hát köszi!! A múltkor a műtét előtt is így szúrtak velem ki. Nem kívánom senkinek! 2 volt a cukrom 5-kor, 10 órakor rosszul lettem. Beszélni is alig tudtam. Aztán jött a cukorinf., még szarabb lett. AZtán mikor felszívódott, akkor lettem jobban. Ha ugyanezt eljátszák szüléskor, ki fogja megszülni a babát? Mert nekem erőm nem lesz, ha hypózok közben!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj, Lona!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, tegnap a klinikán a szül.nő azt mondta, hogy nem lett több szülés a mostani időj.miatt, de remélem, Lili már babázik!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba: köszi. Most nézem, Te mikor kelsz?????????

Lois: részletekkel kapcsolatban kérdezz és válaszolok, mire vagy kíváncsi???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lili: drukk, hogy gyorsan-gyorsan kibújjon Domika!!!!!
Vendég
 


Lona: köszi!!!! :lol:
Vendég
 


Sannah: 1/2 5.
Isten hozott ideát! :D Annyira örülök neked és Naninak, hogy el sem lehet mondani!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah!
Én is gratula! Nagyon szép, problémamentes pocakosodást kívánok!

Lona!
Nem vagy nemtörődöm anya. Ezen ne gyötörd magad. Ezeket a lurkókat olyan helyzetben is érheti baleset, amit soha nem gondolnál. Nálunk volt olyan, hogy ott ültünk Dani mellett, ketten kaptunk utána, mégis esett egy csúnyát. Szerencsére nem történt baj, úgyhogy ne edd magad.

Többre most nem futja, Dani hisztizik (minő meglepi).
vovanda
 
 


Sannah :lol: azt hittem, már sohsem írsz.

Twist, én nem vagyok babás.Tudom, ez nem az a topik, de istenments hogy most terhes legyek egy darabig.

Lona, az a lényeg, hogy nincs gond. látod, lesznek még esések később is sajnos.

lányok, ezt nem csak olvasni volt szörnyű, átélni még szörnyűbb volt és csak a jobb részeket írtam le. :cry:
most sincs időm, elég sok dolog van most, mindenkitől elnézést.ez nem a mi hónapunk. a kh nevéről nem beszélnék.
Vendég
 


Lona!
Jajjjj ez szörnyű lehetett, de azóta biztos megnyugodtatok!

Hunci!
Fel a fejjel ezek után csak jobb napok jöhetnek.

Sannah!
Üdv itt :P ((a sok szar után spontán babások, Baba Te és én :lol: ))

Itt semmi küli, vízszintből nézem milyen szép kék az ég...Kornél átfordult a lábikóival a jobb oldalamra így kicsit nyugisabb nem hullámzik úgy :lol: .Csináltam egy gobelin képet a kicsinek unalmamban olyan cuki lett kis zsiráf, majd az ágya fölé rakom.
Vasam emelkedett hat a 2x1 Aktiferin :D

Nani!
Tessék ide is becsekolni:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Hunci, Angel: félreértettem Skrisz hozzászólását, bocsi :oops: Úgy értettem, hogy ti vagytok kismamik. Sorry :oops:
Vendég
 


Vanda, már eltelt kb. egy hét: na és most hogy bírja a kisfiad a szemüveget?

Keny, grat a vas - szint emelkedéshez:) Gobelin szép lehet. Ügyesen elfoglalod magad :wink:
Vendég
 


Lili!
Merre vagy??????????ja és ha szülsz ki hozza a hírt???valaki tudja csajok?

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist!
Küzdünk. Ha kellően el van foglalva, másfél-két órát is a szemén van, ha nem elég elfoglalt a drága, akkor 10-15 perc múlva leveszi. De ennél nem is vártam többet, haladunk szépen.
vovanda
 
 


Picit sok leszek, előre is bocs. Eladó ruhák:
Ha valakinek kell valamelyik, szóljatok, és centizem is, mert ahány márka, annyi féle méretezés...

Wall-Es lábfej nélküli rugi, 74es, 2 van belőle. 500/db:
[törölt kép]


Lila vászon nadrág, 68as, alig használtuk, 600 Ft:
[törölt kép]

Mikrokord ing, 80as, egyszer sem hordtuk, 600 Ft:

[törölt kép]

Csajos bársony nadrág, 68as, de szerintem picit nagyobb, 500 Ft:

[törölt kép]

Malackás napozó, 86os, elég bő fazon, 400 Ft:

[törölt kép]

Vászon nadrág, 92es, 500 Ft:

[törölt kép]

Prince Oliver bodyk, 68as, a kettő 600 Ft:

[törölt kép]


[törölt kép]

Hímzett nyári ruha, 12-18 hós, 600Ft:

[törölt kép]

Vászon ruha, a minta az elején zebra, 80as, 600 Ft:

[törölt kép]

Asti bársonyruha, 92es, 400 Ft:

[törölt kép]

Asti ruha, 80as, 400 Ft:

[törölt kép]

80-86os, 400 Ft:

[törölt kép]

6-12 hó van beleérve, kb. akkora, mint az előző 400 Ft:

[törölt kép]

6-12 hós, 400 Ft:

[törölt kép]

Kislány póló, vadiúj, nincs benne méret, de kb. 80-86, 700 Ft:

[törölt kép]

Mikrokord ing, 74es, nem hordtuk, 600 Ft:

[törölt kép]

Bársony ruha, 80-86os, 400 Ft:

[törölt kép]

Kb. 74-80as ruha, 300 Ft:

[törölt kép]

Kislány blúz, mérem, ha kéri valaki, olyan 2 éves méret, 300 Ft:

[törölt kép]

80as ruha, 400 Ft:

[törölt kép]

74-80as, 300 Ft:

[törölt kép]

74-80as, nem hordtuk, 400 Ft:

[törölt kép]

86-92re saccolom, mérem, ha kell, szintén vadiúj, 400 Ft:

[törölt kép]

Kislány kertész nadrág, őszi, 80as, de szerintem nagyobb, 300 Ft:

[törölt kép]

Kislány póló, 80-86os, vadiúj, 700 Ft:

[törölt kép]

Majd még jövök, ha valakinek kell valamelyik, mérek, szóljatok.
vovanda
 
 


Twist,
:lol: Krisz hsz-e alapján valóban kicsit félreérthető volt :wink:
a két új az nem mi vagyunk, hanem Sannah és Nani :D
amúgy kb azt gondolom most, mint Hunci... csak valszeg soha :roll:

Keny,
vas hurrá! :)
zsiráf biztos aranyos! :D

Vanda,
ruhailag most el vagyunk látva bőven, pedig vannak közte cukik :D azt kékcsíkosat nem látom, ami a lépegetős videón volt, arra vevő volnék! :oops: :lol: :wink:

Lili :?:
tényleg hoz-e vki hírt?

angel37
 
 


Sziasztok,

köszönöm szépen itt is.

Vanda, a kislány rucikák közül nekem pár darab nagyon tetszik, sógórnőmnek 8 hónapos a kislánya szerinted melyikek lennének jó rá? Vékony a kis csaj, 74 ruhácskát vettünk neki múlt hónapban, a 80-os jók szerinted?
Vendég
 


Hehe úgy látom Angel és Hunci is kapott egy béjbit :D :D :D

De én sem értettem először miről is van szó, de gondoltam kizárt hogy máris Diókának kistesója jön..... Huncin nem lepődtem volna meg annyira, bár ő mondta hogy karrier és kistesó lesz a sorrend :D

Skrisz!

Tetszetős a csirkéd, curryt imádom, legközelebb kéretik közelebbit feltenni, mert kifolyik a szemem a skubizástól :roll:

Szülés közben evés:
Engem tökre beijesztettek vele, hogy ha eszem, és hirtelen császár mellett döntenek, akkor ki kell mosni a gyomromat :shock:
Szóval nem volt kérdés.... :roll:

Sannah!

Minden érdekel, töviről-hegyire :D Emlékszem a saját hitetlenkedésemre, és arra mennyire felfoghatatlan volt, hogy beköltözött csak úgy a pocakomba valaki.... :roll:

Gyanús ez az eltűnés Lilinél... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Olyat hogy soha, na olyat itt nem mondunk.... :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mert arra itten kérem már nem egyszer rácáfoltak... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
:D :D :D
nálam valszeg már se kistesó, se óriási karrier :roll: :wink: csak mint a befőtt! 8)

Sannah,
tökjó, hogy írogatsz! :lol: örülök nektek!

és két kép:
fürdőkarikában
Kép

ebben is tudom fogdosni a pocakom
Kép

angel37
 
 


Lois: kérdezz, leírtam mindent, mit hagytam ki???

Vanda: beszéltem sogórnőmmel, szeretném kérni a 74-80 rózsaszín ruhácskát, az Asti barna kockás és a narancssárga kockás ruhácskát. Írd meg lécccci priviben, hogy hova utaljak és fizetek. Köszönöm.
Vendég
 


Lois,
na a köv. hsz-ben már megengedőbben fogalmaztam! :wink:
de tényleg nem terv :oops:

angel37
 
 


Angel!
Persze tudom ám :roll:
Pont ilyen volt a mi karikánk is, csak zöld...legalábbis ránézésre :)
Nagyon cuki benne :D Pocakpaskolás király :lol:

Sannah!
Ej te lány, hát MINDENRE, hogy vagy most, miket érzel, mennyire kólintott fejbe a hír ésatöbbiésatöbbi :D
De ha az a pár mondat volt a veleje a dolgoknak és nem ragoznád tovább az is oké :wink:
Uhu-képecske akkor legalább telhetetlen Loisnak??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
valszeg uaz! ez a típus van mindehol 5-6 színben, majdnem zöldet vettük mi is! :wink:

nagyon el van telve a saját pocakjától! :roll: :D
és így ázottan egészen hajas kezd lenni :wink:

angel37
 
 


Jaja, én is néztem és méltatlankodtam, hogy miért tökkopasz-ozod le mindig :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj de drágák vagytok! :lol: Még mindig egyben, de ma már megjártam a szülőszobát. Reggel valami iszonyatos ronda dolog távozott, ami zöld színű volt. Kicsit meglepődtem, mert a nyákdugó már távozott két hete. Felhívtam a szülésznőt aki azonnal beparancsolt a kórházba. Volt CTG, amnio, és rendben van minden szerencsére, így ismét itthon vagyok. Kenynek tudom a számát, de szívesen írok másnak is Kenyn kívül, aki elküldi a számát. :)

Most visszaolvasok! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!!!!!

((((((((((((((((((((Hunci)))))))))))))))))))))))))
Nem is tudom, mit mondjak....hatalmas ölelés Nektek!!!!!

SANNAH :D :D :D :D :D
Atyaég, jól látok???????????????
Te Lány, de régóta várjuk már ezt!!!!!!!!!!!
Istenem, de örülök, megint egy "régi motoros" révbe ért!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D

Nálunk minden ok, leszámítva a bélgyulladást (nem komoly, hál'Istennek), amit valszeg a kórházból hoztunk...Vagyis ezt is hoztuk.
Takonykór lassan kezd lemondani!

Lois, Skrisz,
mik ezek a kaja-képek? Vacsora-csatáztok? :mrgreen:

tillidian
 
 


Angel, de ééédi!

Lois, őőő miért is ne lepdőnél meg, ha babás lennék? :lol: húúúúú de nem kéne most egy bébike...

doki volt reggel, mandulaműtét.juhéj.
Vendég
 


Lilikém
drukk 100000-rel!!!!! :D

tillidian
 
 


Skrisz,
ki a másik kismami? :roll:

tillidian
 
 


Lili!
Írtam privit :)

Till!
Nani a másik friss-mami :D

Hunci!
Azért nem lepődnék meg ANNYIRA, mert láttam én már karón varnyút :wink: :D :roll:
Én is mondogatom, hogy még nem akarok..de motoszkál is bennem valami, hogy mi lenne ha mégis jönne.... :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili!
Hozom szívesen majd a nagy hírt :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Hunci!
A mandulaműtéten meg átsuhantam..... sajnálom, hogy még ez is :?

Till!
Igen, mostanában gastro-fórum felé terelődünk :wink:
Bár igyekszem visszafogni magam :) C. reklamálta is tegnap, hogy a mai kaját már nem is akarom lefényképezni?? :lol: Hát lefényképeztem :roll: Majd felrakom... ha még nem unjátok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megint nagyon fáj a pocim, puffadt és folyásom van. A hüvelyflóra visszaállító kúppal és tőzegáfonya kapszulával próbálkozom,. Sok ásványvizet iszom és reggel ittam egy csésze zsurlóteát. ELEGEM VAN MÁR A GYULLADÁSOKBÓL!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili, akkor mi lehetett a zöldes cucc, mit mondtak?

Hunci:mandulaműtét :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sannah, Nani!
Gratulálok az új kismamiknak!!! :lol: :lol: Szükség is van a folyamatos utánpótlásra. :wink:

Keny, Lois!
Köszönöm szépen! Remélem nem soká híradózhattok. :lol:

Twist, Lona,
hű én is nagyon megijedtem volna az tuti. A lényeg, hogy nem lett semmi baj.

Skrisz,
jó kis csatatér van nálatok! Jól néz ki a vacsi!

Angel,
de édes!!!!!! :lol:

Keny,
Kornél baba biztos nagyon jól érzi magát!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Baba,
nem mondtak semmit, viszont mikor a doki megvizsgált, a kesztyűn is volt egy adag. :shock: attól féltek, hogy már a magzatvíz keveredett maradék nyákdugóval és annak van ilyen színe. Okosabbak nem lettünk, csak megnyugodtunk, hogy a magzatvíz tiszta, szívhang rendben, és holnap reggel 7-re még be kell menni ismét vizsgálatra.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nagyon rendesek vagytok, hogy mindig reagáltok amikor nagy ritkán írok!! Szégyenlem is magam, amiért nem jövök gyakrabban :oops:

Lois, Skrisz,
gyilkosak az ebéd fotóitok. Rendszeresen fôzök ugyan, de nekem még ünnepnapokon se lesz ilyen.

Hunci,
uhh, mandulamûtét... kívánom gyorsan legyetek túl rajta.

Till,
milyen bélgyulladás? :shock:

Angel,
nem lett baja szerencsére. Úgy rémlik a pelenkás fenekére huppant és már kaptam is utána, így nem ütötte be magát. Itthon rendesen átvizslattuk, de nincsenek "színes" foltok.

Vovanda,
köszi a vígasztalást. Azért tudom, ezért a figyelmetlenségért drágán is fizethettem volna.

Lili,
és mit mondtak, mi volt amivel találkoztál?

Kép
lona1
 
 


Lili,
látom már leírtad. Bocs.

Skrisz,
majd elfelejtettem. Marci is csinálja ezt a váll felhúzogatást. :shock:
Fogalmam sincs mi lehet. Ha megtudsz valamit, leírnád nekem is?

Kép
lona1
 
 


Baba,
Sajnálom a gyulladást! A Naturlandnak is van tőzegáfonyás teája. Azt napközben is tudnád iszogatni, és folyadék is lenne, és talán javítana is valamit. Ilyenkor kamilla teát nem lehet inni? Az is jó gyulladásra.

Hunci,
sajnálom a mandulaműtétet! :cry:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lona, te is fiam, Brutus? Szegényke! Örülök, hogy a Marcinak sem lett semmi baja.

Lili, velem is ezt csinálták, hogy mindig hazaküldtek, és végül is igazuk lett. De én úgy bentmaradtam volna a CTG-k után, főleg 1 ujjnyinál már. Nemsokára már téged is benntartanak és babával a karjaidban jöhetsz haza:)

Ma még sikerült a kutyatápos konzerves dobozzal elvágni úgy az ujjamat, hogy ömlött a vér. Aztán pedig megégettem magam palancsitasütés közben. Ezzel megvolt a három szerencsétlenség, most már elég legyen!
Vendég
 


Babám,
jajnemár, hogy francos gyulladás megint :roll:
hesshess!

Lois,
mostanában kezdett tollasodni, hátul meg a nyakgödrében már egész szép mennyiség! :lol: többé nem tökkopaszozomle na, de még mindig Gollamos :wink: ha ráfújunk hátulról, már kicsit lobog! 8)

Lona,
hurkás fenék+pelenka jó kis védőpáros a babáknak! :wink:

Hunci,
műtét :?
sz@r lesz, viszont meg fogja oldani a dolgokat.
orrmandulámat vették ki 3évesen, mert állandóan volt vmi, utána mintha elvágták volna.

Tilli,
bélgyulladás :shock: sajnálom, most már

Twist,
júj a konzervtető durva, az a vágott seb nagyon tud vérezni :(
reméljük 3-mal letudtad a szarságokat egy időre!

Lili,
akkor most már jöhet a bábakoktél! :D
én megadnám, de tuti vki hamarabb beírja a hírt! Timihírével is mire ideértem volna... :oops:

tényleg Timi76 hova tűnt :?:

angel37
 
 


Tilli,
bocs, passz hova tűnt a mondatom vége, szal: elég lehetne már nálatok is, hogy mindig van vmi :?

angel37
 
 


Vanda, stipi-stopi a fehér kislány ruha! (keresztelőre tök jó lesz nekünk! Írtam privit!

Angel: nálunk is végre kezd nőni Dorka haja elől, egész kis hajasbaba lett. Hurrá:-)
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: