Új privát üzeneted érkezett!

szonce: drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(és persze irigykedek :D :D :D :D )

Kép


Kép
lady23
 
 


szonce: HIPP-HIPP HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

amikor azt írtad, hogy hetek óta kívánod a húsgombóclevest, akkor olyan gayanús volt nekem, amit írtál...
hát ez nem semmi
szonce 2in1

jajj csak így legyen!!!!!

áááááááááááá, tuti így lesz............................ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: juj akkor megadrukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk, majd várjuk a hireket :wink:
Gombocka: hogy álltok? Nelli alszik? vagy még most fog?
Charlott: Te meg hogy láttad meg Szoncét a Várandós topikban? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

január 4?

vízkereszt lina!!!!!!!!!! mert hogy leányzó... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na ezt honnan tudod, h január 4??? :shock:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj, olyan vagyok mint egy részeg, aki pörög a jó hírektől....
hüje hasonlatokkal jövök néha

Szonce: nekem van egy téli kismama kabátom, olyan irha utánzat. az az igazság, hjogy bár a mérete L-es, de szerintem nagy!!
nekem a március végi babulimhoz simán fel tudtam venni, és be tudtam gombolni. remélem nem gond, hogy felajánlom, de nincs más aki idei téli és 2in1... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:43-kor.
szonce82
 
 


január 4? hát megleste ott, ahol írtátok, hogy a Szonce írta.. (jajj, ebbe belezavarodtam...)

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


honnan tudom??? hát ott voltam, amikor elkészült a gyerek, és kiszámoltam!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:43-kor.
szonce82
 
 


babusok: ti hogy álltok az alvással? mert e nelli most olyan alszik is meg nem is...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:43-kor.
szonce82
 
 


szonce: igen, én egy picit gizda vagyok, de sajnos ez a kabát szerintem nagy... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Másik kérdésemre nem válaszoltál :)
szonce82
 
 


mi már szunyálunk, ma kicsit késöbb kezdték már 12.30 is volt mire elaludtak, de ma kicsit késöbb is keltek, 6.45körül :lol:
kivi vagyok meddig alszanak :lol:
na most már én is megyek zugolvasni :lol: :lol: :lol: :lol:
Szonce: szivjad sokat nozit meg sterimar elötte meg orrcsepp, végül lementetek dokihoz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jajj mi volt a másik kérdés?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:44-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:44-kor.
szonce82
 
 


ja!! értem!
elvileg nem tervezünk másodikat, de ha esetleg jönne, akkor nem lenne gond... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: jol van ha nincs nagy baj :wink:
Gombocka: mi már fent, ma nem volt maratoni szunya :? sebaj :wink: kajcsizunk, sztem 3-3.30 tol már jo nekünk, majd szolj Ti hogy álltok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát mi már teljesen káészen vagyunk. mert végülis nem aludt a kiscsaj!
15-15:30? az még majdnem másfél óra... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:44-kor.
szonce82
 
 


Jó Reggelt!

Kis zsarnokom nem hagy aludni :D :D :D
Tegnap óta hasmenése van,remélem,hogy ma már elmúlik

szép kis vihar volt este :shock: :shock: :shock:
csoda,hogy a pici nem riadt fel rá :)

Kép


Kép
lady23
 
 


szonce: és,hogy vagy?
mármint hányinger, meg ilyenek :oops: :oops:

nekem Csenge szülinapi ajándék volt :D :D
Szülinapom után pár nappal derült ki,hogy albérlőm van :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Szonce: szegény Ádám :cry: gyógypuszik Neki :wink: bizti nem lesz nagyon étvágya sem ha fáj a torka :? na de majd bepotolja ha meggyogyul :wink:
Hu nagyon izgi ez a 1.5 hét, persze h csak erre tudsz gondolni :lol: De igy meg tényleg az a jo, h már lesz szivhang is és akkor kicsit megnyugszik az ember :wink:
Mi egyböl mentünk dokihoz, mert nekem az egyik csik olyan halvány volt és én már akartam tudni, h mi a helyzet :lol: aztán persze mondták, h terhes vagyok és menjünk vissza 2 hét mulva, de igy lehet jobb is volt mert nem rögtön kaptam sokkot :lol: :lol: igy csak 2. alkalomra mikor már vagy 5 perce uh-oznak és néma csend már majdnem bögtem, h akkor nincs is baba mikor mondja a doki, h 2en vannak, ja mondom csak ez, akkor jo :lol: :lol: :lol: de aszem szivhangok csak 3. alkalommal voltak :lol:
Gombockával nem taliztunk végül mert mi késöbb mentünk le, megvártuk Apát picit elöbb jött haza :lol: voltunk játszon :lol:
Lady: Csengének is gyógypuszik :wink: hu tényleg nagy vihar volt, lehet ma le se tudunk majd menni :cry: ha sokáig van hasmenés adjál normafloret vagy pro-kidet mindenképp :wink: hátha csak egyszeri dolog vmi kajcsitol :wink: itt voltatok Békáson dokinál vagy korházba kellett visszamenni?
Charlott: hogy vagytok ebben a nagy viharban? nekem lüktet fejem ezerrel sztem veszek is be gyogyit :?
Kusi: mesélj, hogy vagytok! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:45-kor.
szonce82
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:45-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ne aggodj, majd lesz tünet :wink: vagy nem de az sem baj :wink: én 6-16. hétig hánytam, hát senkinek nem kívánom :evil:
na erröl hallgattál, h évfordulotok is volt :evil: :lol: utolag: Nagyon Boldog Évfordulot! (hányadik is??? :lol: :lol: )
hunciÁdám :lol: :lol: nálunk popsitörlöt nem szabad megkaparintani és gyanus ha nagyon csendben vannak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:46-kor.
szonce82
 
 


áhá :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Már megint kihányta a reggelit :evil: :evil: :evil:
A gyerekorvosnál voltunk,holnap kell visszamenni

picikék?
csajok?

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:47-kor.
szonce82
 
 


Ide járunk Békásra,szeretem a gyerekorvosunkat :)
Hát,annyit mondott,hogy fülgyulladása van és az orrmandula gyulladás

Nem tudom mit csináljak,mert megint hányt,és zöldes színűt,és biztos nem a pelusból folyt ki :oops: :oops: :oops:
Viszont a rendelésnek 10kor vége,a tanácsadás lesz 10 től,nem tudom,hogy bevigyem e az egészséges picik közé :shock: :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Most,hogy jól kihányta magát,jól van :shock: :shock: :shock:
Azt mondta a gyerekorvos,hogy amit felírt,az csillapítja a köhögési ingert,de ami váladék még van az ki fog jönni

Normaflorból adok neki
Remélem nem kell bemenni a kórházba :cry: :cry:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: remélem tényleg "csak" a köhögés miatt hányt :? nálunk Laurci a tápit hányta ki többször mikor köhögött, hát tudom milyen car :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kórházból most értem haza:
minden jó és minden szép, messze még a szülés! :lol: :) :(
Olyan türelemetlenek vagyunk már!
Ctg-n 140-160 között kalimpált Krisz szívecskéje és én produkáltam pár méhösszehúzódást, de semmi komoly.

A streptococcusra rákérdeztem, hogy mennyire veszélyes, lehet-e már most antibiotikumot szedni rá? Azt válaszolta, hogy nincs értelme elkezdeni a gyógyszerszedést, mert nem biztos, hogy kiírtja. A babóca kiszületés után kapja majd az adagokat és csak akkor engedik haza, ha negatív eredményt tud felmutatni.

KépKép
charlott
 
 


Charlott: szupi hirek :wink: hu nekem most jutott eszembe, h én kaptam terhesen antibiotikumot erre :? bár mondjuk nekem a közepénél már észrevette doki, lehet azért :?
na mindegy, nem lesz semmi baj és kész :wink: hu nagyon telnek a napok, csak lesek :shock: mindig mikor látom a vonalzod :lol: :lol:
nekem sajnos nem volt idöm türelmetlenkedni :cry: Krisz meg jön amikor szeretne és az a fontos :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: kórháza válogatja a kezelési módokat, én nem tudok mit csinálni, csak a jóra gondolni! :-) Mellettem ülő lánynak is pozitív lett a lelete, reggel tudta meg. Ezután fél órát beszélt a nővérkével, és ő alig tudta megnyugtatni. :roll:

Akkor a lányaid nem kapták el ezt a bacit? Negatív lett a leletük?
Ezt a gyermekorvosnak jelezted?
Azt olvastam, hogy 12 hétig folyamatosan figyelni kell a babát, hogy strepto. tünetet produkál-e?

KépKép
charlott
 
 


Azt akartam már írni, hogy a vonzalzóm egy héttel hártábbra van állítva, mert az utolsó UH eredményéhez igazítottam. De a szülésznőm azt mondta, hogy az utolsó mensi alapján számítják a szülés dátumát: így most a 37. héten járok már. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok :D

babusok: gratulálok a fogacskákhoz :D :D :D :D :D :D :D :D :D
nálunk kezd aktuális lenni az első fogacska :D

szonce82: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lady: jobbulást picurnak!!!!

charlott: kitartás :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kusi 2010.05.06 11:15-kor.

KépKép
kusi
 
 


Sziasztok Csajszikák!

itt vagyok én is, csak voltunk kinn gyorsan boltozni amíg nem esik az eső. jól megtömtem a nagy babakocsit, furcsa is volt azzal menni.
:D :D :D :D
babusok: jól elkerültük egymást, emrt ahogy lementem, mikor hívtál, apuci már indult is haza, így az egyik szemem sír, mert elkerüljük egymást :cry: :cry: :cry: :cry: de annak meg örülök, hogy apuci marha korán jön haza :D :D :D :D :D :D :D :D :D
szonce: 2006. áprtilis 29.-én volt az esküvőtök? hát pont akkor volt a tesóméknak is, rá 7 héttel június 17.-én meg a mienk, szegény szüleink, mi? :D :D :D :D :D :D :D

szegény gyerköcök, elkapta őket minden...

ui.: nekem sajnos semmi tünetem nem volt, pedig azt hittem, hogy ha majd terhes leszek, akkor azt onnan fogom tudni, hogy hányni fogok mint a lakodalmas kutya. de semmi. ezek az évfordulók viccesek, mert én meg a + tesztet a házassági hónapfordulónkon csináltam... jöttünk haza a kőbarlangból, és beguggoltam egy bokorba megcsinálni a tesztet!! ... na jó ez vicc volt, annyira nem voltam bezsongva, itthon csináltam, de majdnem szétdurrant a teszt, koromfekete csík 5mp alatt...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Na mi is hazaértünk a boltból
Paradicsomos húsgombócot csinálok,ebből már ő is ehet nem?

charlott:már csak pár hét :D :D :D :D

emlékszem nekem is az első 3 hónapban folyton hányingerem volt,tiszta beteg voltam
a drágám meg hozta nekem kiló számra a banánt,mert,hogy az jó émelygés ellen,és beállítja a cukrot
NA én azóta sem ettem banánt FÚÚÚJ!!! :D :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


inkább kitöröltem amit írtam, összekevertem valamivel :oops:

én nem voltam rosszul Benivel, el se hittem, hogy terhes vagyok :D

KépKép
kusi
 
 


Kusi: azért nem kell törölni :wink: sztem senki nem fog itt haragudni ha vki elir v összekever vmit :wink:
hát igen van aki tök carul van van aki meg észre sem veszi h terhes csak a pociméretböl :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


esö, dörgés ÁÁÁ :evil: :twisted: :evil: :twisted:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nem lesz igy délután séta sztem :cry: :cry: :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na, ki jön velem sétálni??????????????

gumizsizmában és viharkabátban?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


húúú de nagyon esett :? :? :?
Gombocka remélem nem áztok el!

Babusok, tőlem 30. héten kérdezték először, hogy csak neeeem? :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Gombocka: ne is mondd, már 1x keltek a nagy dörgésben, de kaptak üveget és visszaaludtak szerencsére :lol:
ha van kedvetek, gyertek fel séta helyett :wink: de ha mégis kisüt a napocska iránysurány :lol: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: mennék, de most nem tudok, mert jönnek hozzánk vendégek, és sütök főzök dínom-dánom... :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?