Új privát üzeneted érkezett!

Lois az én alvócsukjámon csak két zsinór van! :?

Képzeljétek védőnénivel beszéltük, hogy ujra kezdjem el szedni a MoreMilk kapszulákat (úgy is van itthon) hátha már nem lesz rá érzékeny Milán hasa.
Hát sajna nem jött be.
Vagyis tejcsim az mintha több lenne, de Milánnál ismét van nagy hasfájás! :(
Ma már be se szedem!
Remélem hamar kiszopizza és túl leszünk ezen a próbán. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


babaimado írta:Skrisz:passz. De a puszim repül neki, hogy ne legyen nyűgös.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


na, javítás helyett idézek...szörnyű..az előbb meg a "ujj "helyet "Újj"-at írtam priviben. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba!
Csak nem nekem??? :wink:

Rani!
Nekem fülecske van, az alvócsuklyán meg tépőzáras pánt.
MoreMilk :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megérkeztünk a dokitól. 2 ujjnyira nyitva :shock: Bármelyik pillanatban megindulhat a dolog. A doki azt szeretné ha magától történne és nem kellene rásegíteni. Szombat reggel ismét kell menni, lesz CTG, uh, és vizsgálat, ami már nem valami kellemes. :? Ha hétfőig nem lesz semmi megnézi a magzatvizet is. Nyugodt dokinak tartom, de most olyan parásnak tűnt. :shock:

Rani,
akkor MoreMilk stornó. :?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois, de.

Lilkém++++++++szorítunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


gyors.
tegnap este 9kor rohammentő vitt be minket balesetire. H 1.5 magasból hátra esett, pelenkáztam, felállt, és elveszítette az egyensúlyát.sohasem fogok pelenkázóasztalon pelenekázni egy már alló gyereket.rémálom volt.anyás szobát kaptam ágy nélkül fürdőhasználat nélkül.neg lelet.azonban elküldték ezer helyre kontrollra (ez az egy jó a szerencsétlenségben, volt fogászaton , szeészeten stb) és kezdődő középfül-gyull, nekem meg garat gyull és férjemnek is.haza is küldtek, hogy a műtött gyerekekeket ne fertőzzük.most várom a drbácsinkat
rémálom volt ez a 24 óra :cry: .

ui.Baba, ki lesz a gyerekdokid?tudok egy jót :roll:
Vendég
 


Hunci!!Jesszusom!!!!!! Szerencse a szerencsétlenségben, hogy nincs komolyabb baj. Frankó éjszakátok lehetett. Jobbulást mindenkinek.
Gyerekorvos:még nem tudom, passz. Gondoltam, biztos megvan, ki kihez tartozik és majd megmondja a védőnő. Kit ajánlasz?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Raniko: van egy jó tea, ami nekem most bejött és azóta milliónyi tejem van: DM-ben vettem Babylove mama tea (tejszaporító). Nagyon durván sok tejet csinál:) És észrevettem, hogy csak ritkán kell az Espumisan csepp, tehát valszeg jó ez a tea.

Hunci :shock: :shock: :shock: Úristen!

Lili, drukk, na végre!!!:)
Vendég
 


Hunci, ez szörnyen hangzott. Jobbulást a családnak!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Azt mondják, erre közeleg a jégeső. Csúnya is az ég.
Lili, ilyenkor szokás szülni :D !Drukk!!!++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


BAba, attól függ, ki a körzetis dokitok :? Hááát az enyémet természetesen :lol: Nekem bejött.Előny többek között:éjjel nappal elérhető, kijön, nem kell bemenni. Hátránya is van persze, de arányában több az előny.Most is hívtam, hogy itthon vagyunk, jött.Szombaton a 40 fokos láznál hívtam, szombat ete 7kokr jött stb.
Itt már zuhog :x

A kh-zal az volt a gond, hogy nem az emberi hanem a konkrét rendszerbeli rész nem megfelelő, kritikán aluli.mentő 25 ő alatt ért ide, 3 kh nem fogadott minket, a khban nem volt mese, játék, nos ezt egy kétéves ficánkával nehéz kultiválni....és 4 órát várattak a záróval.
egyebekben precízek, kedvesek voltak, az emberi és szakmai rész okés volt....
mindegy, vége.
Vendég
 


Lili!
Nem para, minden doki ezt csinálja már ilyenkor. Gyakrabban nézegetned, ha túlhordod, naponta néznek magzatvizet.

Hunci!
Jobbulást nektek! Olvasni is rossz volt.
vovanda
 
 


Hunci,
:shock: :shock: nagyon megijedhettetek! A lényeg, hogy nincs semmi baj. Jobbulást Nektek!

Baba,
:lol: :lol: Köszi! Remélem jól jön ez a kis jég. :lol:

Vanda,
akkor megnyugodtam, bár még hétfőn nem telik le az idő, de biztos ami biztos. Így én is nyugodt vagyok.

Ettem brassóit, jó fűszeresen, erősen. Azt mondták, hogy az erős kaja is besegít. Most meg csuklik szegény Domikám. :? Na de este még elkapom apát, és a front, a kaja, meg apa csak meghozza az eredményt. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili :lol: :lol: :lol: :lol: beleadsz mindent, szó szerint apait, anyait. :lol:

Hunci, végül ez melyik kórház?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lili!
Terminus előtt dokifüggő, hogy néz -e magzatvizet. Ártani nem árt. Nekem pl. az ikrekkel még a felvételi amnioszkópia is elmaradt, nem volt rá idő. Se beöntésre meg egyebekre.
vovanda
 
 


Lili, :lol: :D :wink: ! Apára fel! :P

Hunci, húúúúúúúú, ezt ijesztő volt olvasni is!

Baba, utólag is BOLDOGAT! :wink:

Két mai fotó :oops: 24+0

Kép

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols!
Irtóra csini pocakod van!

Csajok!
Babaruhák érdekelnek valakit? Van pár eladó darabom, ha van érdeklődés, pakolom majd ide is a fotókat.
vovanda
 
 


Hunci,
ez rémület :shock: :shock:
nagyon kijut nektek mostanság! :(
örülök, hogy nem lett nagy baj!

Bols,
csini vagy, pocak is az :D
gratu a 24. héthez!

Lili,
ha mindez a trükk se indítja Domit kifelé... :lol:
hátravan még a bábakoktél! :wink:

Lois,
köszi, majd megnézem Marcang miben feszít :wink:

Vanda,
jó szempont... mostanában a kis székéből és a babakocsiból is ki akar szállni...
mennyire vastag, meleg ez a mei-tai? :roll:
na mire eldöntöm, úgyis vki lecsap rá a teszveszen v. vaterán :? :wink:

sógórnak igazsága vagyon! :wink:
kisebb koromban egyszer nekirohantam egy vastag üvegnek egy áruházban, csattantam, hátrapattantam pár métert, mint a gumilabda.
anyám szerint síri csönd lett senki nem mert nyikkanni se, de az égvilágon semmi bajom nem lett, úgy megilletődtem, hogy sírni is elfelejtettem.

Diána ma magára borította a hordozót, úgy vágódott hanyatt: csatt, puff, szünet, ordítás - de hogy hogy tud, csomó ideig levegőt se vesz, csak vörösödik a feje - felkaptam, kb 5mp vígasztalás, egy-egy könnycseppecske az alsó szempillákon, aztán hajrá :lol:

angel37
 
 


Lili, kemény front volt éjjel, gondoltam rád, hátha megindul a szülés. Drukk!++++

Bols, de szépséges a pocid! Nagyon formás, csini.

Angel, ti is megéreztétek a frontot? Mert Dorka megint éjfélkor felsírt, azóta szinte óránként fentvan, mint mindig, amikor front van, vagy eső, vagy bármi időváltozás. Szegény, biztosan rosszul érezheti magát, nem tudom mit érezhet egy baba. Nekem speckó fáj a fejem.
Vendég
 


Jó reggelt!


Apa tegnap elment tűt és tesztcsíkot venni ide nem messze a vc.mérőhöz. Elkapta az eső. Ha láttatok sz.rá ázott Apucit :lol: . Úgy sajnáltam. Mintha ruhástól zuhanyozott volna.

Bols, gyönyörű a pocikád!!!! (Jöhetnél gyakrabban!!)

Front: este fájogatott a pocim, de inkább alul fájtam kissé. Tuti a frontot érezte a kicsikém. Szinte egész nap aludt, néha volt egy-két hólyagonrúgás, ami nem épp kellemes. Nagyon lent van a pici és így is mindig pisijáraton vagyok, sokat fájogat a hólyagom, főképp, ha még rúgja is. DE NEM BAJ! Neki szabad!Ügyes kislány.
A körzetünkben mos van egy 3-alkalmas szülésfelkészítő a védőnők tartják. Az első kedden volt., 2,5 órát ültünk. Azt hittem meghülyülök. Pici helyiség, voltunk vagy 20-an. Egymást érték a székek, már nem volt hova széket tenni. Full fülledt meleg...gondolhatjátok..
De hasznosnak ítéltem. Még 2 alkalom lesz. A következő a szoptatás, azután a babaápolás. MA meg a klinikára nézünk be, oda apával, mert ott ma van szül.felkészítő. Nem tudom, milyen hosszú, mert 10 alkalmas és azt sem tudom, hol tartanak, de a dokim mondta, csak menjünk nyugodtan. Lehet, hogy a közepébe pottyanunk.
Tegnap felhívtam a szülésznőt is, akit a dokim ajánlott és jövő hétvégén találkozunk személyesen.

Nem akarom ezeket a dolgokat az utolsó időszakra hagyni, amikor 30 fok lesz és még vezetni sem, épp ajánlott. Most túlesünk minden ilyesmin, aztán már "csak" a neheze jön.

Na, jó sokat írtam, nem leeht panasz :wink:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fáj a fejem és szédülgetek..hülye front.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci, basszus! Ölelés nektek!

Baba, több felkészítő tanfolyamra ne menj, tök felesleges. És ne nézz szüléses videókat. Te úgysem arról az oldalról fogod látni. :wink: Szegény apa, jól elázott.

Rani, fene a kapszulába. Igyál inkább Karamalz-t.

Lilikém, én drukkolok! A lényeg, hogy jól érzi magát odabent a kis törpördög.

Keny, hogy vagy?

Twist, nekem tegnap volt nyűgös egész délelőtt a kiscsajom. Éjjel aludt, mint a tej.

Bols, helyes poci! :lol: Csini vagy.

skrisz72
 
 


Itt nálunk jó nagy zuhé van most is. Tök sötét van a házban, mintha esteledne.

skrisz72
 
 


Krisz! Nekem jó lett volna egy szülésfelkészítő... Amikor hazahoztuk az ikreket, akkor jutott pl. el az agyamig, hogy akkor most nekik tényleg 3 óránként kell enni! :lol: :lol: :lol:
És nincs éjszakai alvás, sőt nappali se anyának!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Angel!
Még sehova sem raktam fel. Az anyaga elég vastag, vászonhoz hasonlít. Szerintem nem főnek bele jobban, mint egy hordozóba vagy autósülésbe.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszön Lányok a rám gondolást és drukkokat. Még mindig egyben. :shock: A frontnak olyan hatása volt rám nézve, hogy eddig aludtam, még pisilni sem mentem ki éjszaka. Szóval most már feladom. Jön amikor ő gondolja. :lol: Nagyon nyugodt kispasi, persze a mai napnak még nincs vége. :wink: :lol:

Bols,
nagyon csini a pocakod!! :lol:

Baba,
én nem mentem szülésfelkészítőre, amit sajnálok is. Viszont a szülésznőm nagyon jó, sokat beszélgettünk vele. Úgy tűnik ez a front csak nálam nem jön be. Pihengess a mai nap. Biztos Fannit is megviseli.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Bols!
Szép kis pocid van, hízással hogy állsz?

Hunci!
Jujjjj elég ilyesztő a sztorid, de akkor ezek szerint minden okés :shock:

Lili!
Mi ez a nagy csönd???? :roll: jelentkezz vagy szülj meg gyorsan!!!!!!

Angel!
Na nálatok sem unatkozik a gyerek :wink:

Baba!
Ja ez a front senkinek sem jó.

Skrisz!
Köszi minden okés :lol:, ma vagyok itt pont 4 hete :shock:
És még 1x ennyit szeretnék minimum!Ma vérképet néznek mert elég vérszegény vagyok talán du.már lesz is eredmény.

Twist!
Akkor ma elég fáradt lehetsz, de lehet napközben bealszik a kiscsaj :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Hunci te jó ég! :shock:
Remélem nincs komoly baj!
Puszi nektek!

Twist köszi az infót a teáról!
Azt meg tennéd nekem, hogy elolvasod van e benne édeskömény! :roll:
Ha van akkor nálam sajna szóba se jöhet!
Amúgy az édeskömény jótékony hatásu a babáknak a pukukra valószínű ezért nem kell sok Espuvizan most nekdek, de sajna Milán még egy mini adagot is megérez! :(

Háát igen lányok sajna MoreMilk hussss!
Többet nem próbálom.

Bols nagyon csini a pocakod!!!

Lányok körülöttem olyan szülések vannak, hogy el se hiszem őket!
Ilyet kívánok minden szülés elött álló kismamának!
Most egy ismerősöm 4 óra alatt szült meg és igazából nagy fájdalmai se voltak.
Aztán két toló érzésre nyomot 8 at és kint volt a gyerek.
Nem is kicsi 3800g és 55 cm-er! :shock:
(igaz tényleg ahogy az anyud szülsz úgy szülsz te is)

Lois köszi az infót az alvócsukjáról fel fogom hívni a csajszit, hogy ezzel mit kell kezdeni! :roll: :lol:

Mi tegnap pont vásároltunk mikor zuhogni kezdett, persze Milánnak ott volt a kaja idő így vissza mentem ernyőt venni.
Mert ugye a Tescoba sehol nem tudsz szoptatni.
Mire megvettem az ernyőt addigra elállt az eső! :)

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili még neked akartam írni!
Most olvasom, hogy ki se mentél pipilni szerintem ez a vihar utáni csend!
Ha jól emlékszem láttunk itt már ilyet! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny, gondoltam is rád a vihar közepette :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist,
mi a hideget spec. szeretjük, mukk nélküli éjszaka volt 9-től majdnem 8-ig :D most is majd leragadnak a szemei, mire megírtam már alszik is :wink:
előző napokban volt nyaff :roll:
szegény kis Dorka :? ezen már én is gonodlkodtam ők, vajon hogy érzik konkrétan a frontot... nem hiszem, hogy fejfájás, inkább olyan semmisejó érzés, néha nekünk is van ilyen :roll: :wink:

Vanda,
vékonyabbnak hangzik, mint a kengurunk!
na, sztem kérjük azt a meitait! :wink:
hogy jutok hozzá? írsz privit? :oops:

Babám,
ha hasznosnak érzed, járj! :)
megnézel a 10alkalmasból egyet, ha nem tetszik, nem mész a köv.-re, vagy csak arra a témára, ami érdekel, biztos megmondják, mi lesz a következő alkalommal!
én apa kb 20másodperccel a hatalmas zuhé előtt ért haza! :)

Szöcsi,
mondasz vmit :wink: nekem is hazavitel közeledtével kezdett derengeni, hogy otthon bizony éjjel is az enyém, nem lehet napközben se "ellógni" etetést! :shock: :D

Keny,
drukk még egyszer ennyihez! :wink: és a vérképhez!

Lili,
bizony én is úgy tudom (másoktól), hogy nyugis éjszaka van a nagy nap előtt! :wink:

Rani,
akkor van egy +esernyőd :wink:
azokat úgyis rendre elhagyja az ember - legalábbis én. vagy tönkremennek hamar.

angel37
 
 


Makilányt a kis székéből átvittem az ágyába alukálni, mikor kiemeltem akkor láttam, hogy a seggecskéje alatt volt egy műanyag elefánt, egy keljfeljancsi és egy kis rumbatök :shock: hogy nem zavarta? :lol:

angel37
 
 


Hunci!
Teúristen :shock: :shock: :shock:
Ez rémséges lehetett :cry:
Melyik kórházban voltatok??

Lili!
biztató a 2 ujjnyi, az jócskán lerövidíti a tágulási szakaszt :)

Szülésfelkészítő szerintem is baromság, de engem sem tudott volna senki sem lebeszélni, hogy elmenjek rá... :roll: Voltam én én rooming-in-es felkészítésen, meg szülőszoba látogatáson, teljesen értelmetlen szerintem. Haszna nem volt semmi. Inkább rosszul érintett ha már választani lehet :oops:

Itt akkora jégeső volt, hogy még nem mertem megnézni a kocsimat... :?

Bolsi!
Nagyon formás babalakot növesztettél :D

Angel!
Ha nem jön be az MT majd én eladom neked :wink:

Hűl a kajám, még jövök :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nem gondoltam volna, hogy a szülésfelkészítő ilyen érzelmeket vált ki, hogy úgy mondjam. Már megbántam, hogy leírtam.

Én a védőnőit igenis nagyon hasznosnak találtam, azt az egyet, ami eddig részt vettem. Igen sok okos dolgot mondott el, amit egyébként nem tudtam. Megmutatták a légzéstechnikákat, elmagyarázták a szerepüket, stb...KOMOLYAN NAGYON-NAGYON HASZNOSNAK TALÁLTAM!!Pedig a saját védőnőm is azt mondta, hogy ez nem annyira jó, mint a kórházi. A kórházit viszont erősen ajánlotta a védőnőm, az a védőnő is,a ki ezt a másikat tartotta, az orvosom is, a szülésznő is. Az apás szülés miatt pedig fontosnak tartjuk apa jelenlétét is, mert nem ott fog parázni, hogy hogyan tud segíteni, miért is van ott és Úristen, hova került és mi fog történni!!!
A szülőszoba megnézése is szerintem hasznos, hisz nem lesz egy annyira rémséges hely, mint amikor először látod, félelmeid közepette. Én úgy gondolom, hogy a paráim leküzdésében igenis segít ez az egész! Úgy gondolom, hogy a pszichés felkészülés is fontos, hiszaz ember egy foghúzástól is tud rettegni, ha nincs képe az egészről és soha nem járt fogorvosnál (ha igen, akkor is)

Van még sok érvem, ami mellette szól, de nem akarom ezzel tömni a topikot.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
sztem nem bántottuk a felkészítőt! :roll:
nem gúnyolódás, komolyan értettem, ha hasznos, járjál! :D

én nem jártam, mert nem jutottam odáig, így tapasztalatom nincs róla, hogy mennyit adott volna.

a lényeg, hogy neked nagyon jó, ha segít leküzdeni a félelmeidet!

Lois,
tiétek másféle? :wink:
jó étvágyat!


sajna föl kell kelteni a kiscsajt, amit nagyon utálok, de mennünk kell kontrollra a sotéra :roll:

angel37
 
 


Sziasztok!

Hunci: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Rani: megnéztem és sajnos van benne édeskömény. Akkor sajnos ti nem tudjátok használni:-( De tudod még annyi minden van: Karamalz, homeós bogyók (amiket leírtál nekem) stb.

Angel, az jó, hogy a hidegfront nem zavar titeket. Hála az Égnek! Minket mindkét front-típus kikészít. De én is ilyen vagyok, nem csoda, hogy kis bige is örökölte ezt, szegény.

Krisz, de jó, hogy napközben túlvoltatok a hisztin és így éjjel alvás volt. :-)

Hétvégére vajon napos idő lesz? Mert többfős grillpartyt szeretnénk rendezni és amióta ezt kitaláltuk, azóta esik. :roll:

Lois: tök fincsi kajcsit találtam ki: cukkinit és padlizsánt összevágva pároltam (40 percig kellett) és aztán a Wok-ban átsütöttem kis olivaolajjal. Hmmmm! Nem bírtam hagyni belőle a férjemnek, sajna, mindet bezabáltam:)))) (fotó sem készült, túl hamar megettem)
Vendég
 


Baba!
Hékás, ne tessék már tüskéket növeszteni!! :roll:
Azért az én érzelmeimet nem borzoltad fel, és én sem akartam a tiédet :wink: Csak leírtam hogy itt milyen béna volt. Lehet a nálatok tartott többet nyújt :D

Angel!
Úgy értem ha nem jön be amit Vandától veszel, akkor segítek neked eladni a TIÉDET valaki harmadik személynek :roll: Csak hülyén írtam le :)

Twist!
Jó lehetett, cukkinit imádom, így készül Zének is, néha alig bírom ki, hogy ne egyek bele, főleg májacskával.... :roll:

Enyém kajám:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, most miért kaptad fel a vizet? Mi csak leírtuk, hogy nekünk mit jelentett, vagy mit nem. Én a magam részéről megnéztem egy könyvet, és már attól elkezdtem parázni, hogy mi lesz a szülésnél, hogy fog kijönni a gyerek. Ezért nem néztem meg egy videót sem. A szülésznővel meg mindent megbeszéltünk előre. Azt mondta, majd ő mondja mit kell csinálnom, ne aggódjak. Apa majd a vajúdásnál fog tudni segíteni. Nyugtatgat, puszilgat és masszíroz ha kell. Szülésnél meg már csak te és a szülésznő fogtok kommunikálni, apa csak fogja a kezedet a fejednél. Szülőszoba érdekelt volna, de állandóan teltház volt. Aztán az egyik nst-nél is teltház volt, és végre az egyik szülőszobán vizsgáltak meg. Nekem semmi pluszt nem nyújtott, hogy láthattam előre. Pont olyan volt, mint egy egyszemélyes kórterem. Úgyhogy ne hallgass senkire, menj el, amire kedved van. Aztán majd eldöntöd, hogy volt-e értelme vagy sem. Pusszantás

Lois, már napok óta fel akartam tenni neked az egyik vacsoránkat. Megpróbáltam a hagymás csirkét. Csak épp curry-vel fűszerezve. Fincsi lett. Tojásos rizs és steak burgonya (mekis) volt hozzá.

Kép

skrisz72
 
 


Tájkép csata után. Most készítettem. Jó kis vihar volt nálunk. :cry: Reggel szórtam el a fűmagot.

Kép

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Lois,
jaaaa! :lol: oké, de sztem jó lesz! :wink:

én minden Makizabába beleeszem :wink:
táp maradék, tejpép - ja, nem csoda, hogy nem megy le a súlyom :roll: :D

Twist,
csodálom, mert a korababák kifejezetten frontérzékenyek szoktak lenni. a melegnél sztem nyűgebb van, majd figyelem jobban :wink: ha hideg, akkor mormota. sok nap után délután is alszik, most is.

kár ,hogy így meg lehet örökölni ezeket, mint nálatok :?

először azt hittem a cukkini-padlizsán Dorkának készül... :oops: :lol:

Krisz,
ez ott hó az első képen? :shock:



SOTE2 fejlődésneurológiát megjártuk, úgy mindent összevtve szépen vagyunk :D
egy kis csípőhypotónia :roll: merthogy leereszti a csípőjét néha, mikor mászik - pedig én azt hittem jól míveli :?
sebaj, egy kis gyakorlatoztatás, már úgyis hiányzott :wink:

nya, vki nyifog... vajon ki?

angel37
 
 


Jaaa, az ott jégkupac.

skrisz72
 
 


Krisz, előre is gratula, holnap 9 hónapos a kiscsajod:)
A vihar durva!!!:-(

Jaj, képzeljétek, nagyon elestem a babával a kezemben. Elcsúsztam a sáros lépcsőn, ami a háztól a kocsiig vezet. A jó a rosszban, hogy ügyesen estem, a babát semmi karcolás sem érte, volt annyi lélekjelenlétem, hogy nem a betonlépcsőre ejtettem, hanem "óvatosan letettem" a fűre, ami puha. Semmi baja nem lett, csak megijedt. De amint mosolyogni kezdtem rá (cifra káromkodássorozat után), akkor ő is nevetett. A jobb karom totál lehorzsolódott és lila. De nem tört el semmit, nincs gond, a lábam is kifordult, de nem lett baj. Csak horzsolásaim vannak, semmi több.
Vendég
 


Hali!
Csak gyors bekukk.

Skrisz!
Jég itt is volt. Jól elúsztatok.

Lois!
Nem jöttök errefelé? Urad nyithatna valami házhoz is szállító kifőzdét, nyálam folyik, pasim meg kinyír, szétázik a klaviatúra. :D

Baba!
Szülőszobát én is néztem. Kétszer is, mert a második terhességnél a pasimat be kellett vinni. Szegény kicsit zöld lett tőle. :lol: Tanfolyamra nem jártam, de engem ne vegyél alapul, tesóm 3szoros veterán volt, mire én az elsőt szültem, mindig őt nyaggattam mindennel.

Twist!
Jól megijedhettél. Karodra vigyázz, szép színes lehet.
vovanda
 
 


Hát azt mondták, a védőnő is, hogy a kórházi felk.jó, hát ....nem mondok csúnyát...már értem, miért mondtátok, amit mondtatok..ehhez képest a védőnőé profi volt. Ráadásul a téma nem a szülés volt...a terhesség alatti vizsgálatok, kezdve a 0. Uh-tól, amikor poz. a teszt. Jó, hogy nem a fogamzásgátlástól kezdték. Majd 20 perc után császározni indult a doki, aki tartotta. A szül.nő megmutatta a szülőszobát. Tőle kérdezgettünk ezt-azt. A védőnő előtt le a kalappal!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, jajjjj. :( Én 3 hónaposan estem egy akkorát, hogy csak na. A kutyánk kirúgta alólam a lábam. Hanyatt vágódtam. Sírva fakadtam, mert megijedtem.

Baba, a lényeg, hogy minden hasznos infóhoz hozzájuss. A Péterfy-ben le van írva, hogy melyik nap, milyen előadás van. Így nem kell az ágy lábától kezdeni. A ti kórházatokban is illdomos lenne. És milyen a szülőszoba?

skrisz72
 
 


Angel, Hunci, ti meg jó kis titkolózós csajok vagytok! De kiderült a turpisság a másik topikban. Most már két új kismamink is van! Annyira örülök nekik. :lol:

skrisz72
 
 


Sannah! Óriási gratu a jövevényhez!

Nem nagyon tudok jönni, de most kicsit benéztem.
Olvasom a rém történeteket :shock: Még szerencse, hogy a gyerkôcöknek nem lett komoly bajuk.
Ami szombaton velünk történt se piskóta.... a Margit szigetrôl jöttünk hazafelé és az aluljáróból felfelé jövet, már a Duna fölött Marci kiesett a babakocsiból. Ne kérdezzétek hogyan. A férjem fogta elöl a babakocsit, én a tolókarnál. Nem tudtam (nem is mertem) elég magasra tartani a babakocsit és valami megmagyarázhatatlan módon megingott álmában Marci. Csak ennyire emlékszem. Olyan sokkot kaptam, hogy szó szerint nem tudom felidézni a többit. Onnantól emlékszem, hogy utána a hídon állva folyamatosan mondogatom sírva a férjemnek, nem ütötte be a fejét Marci. Meg arra, nagyon lelassult az idô és közben azon gondolkodtam mit csináljak és filózok: ha elkapom a gyereket a babakocsi esik ránk, ha tartom a kocsit a gyerek esik rá a lépcsôre vagy a vízbe. Iszonyú, de úgy fest nem volt jól bekötve. Nem tudok másra gondolni, mert ez a csatt magától nem jöhet szét... pedig még a mózesben is mindig bekötöttem. Szóval ilyen nemtörôdöm anya vagyok...
Soha többet nem megyek azon a lépcsôn! Bárkivel mentem ott, mindig mondogattam, hogy a belsô oldalon menjünk, meg jaj ki ne essen a babakocsiból. Olyan alacsony az a korlát.


Keny,
olvastalak. Kívánom, hogy minden rendben menjen! Tök jól bírod! Büszke lehetsz magadra.

elnézést most sem tudok nektek írni.

Kép
lona1
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: