Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Adok egy gyors életjelet, majd holnap visszaolvasok.
Apa ma reggel útnak eredt, ha minden jól megy, akkor 2 hét múlva mehetek is érte. :)

Kinga
Csákberényen keresztül mentünk, eszembe is jutottál. :)
Fehérvárra kaptál ilyen későre időpontot?

Kacsa
Timi tényleg egy hős! Nagyon ügyes volt, hogy így kibírta a vérvételt, engem az ájulás kerülget. :?
Vendég
 


Sziasztok!

Maci
Nem,Mórra kaptam,mivel oda tartozom,csak oda mehetek vérvételre. Lesz terhelésis,de a bartnőmnek megcsinálja a védőnő cukormérővel helyben,hát én se böködtetem magam kétszer,egy is sok,majd megdumálom a védőnénivel! Mag jó lesza tej zemlével is,igya mega cukorszirupot az, aki kitalálta. Máshol ezt nem is csinálják már csak Móron. Te hogy voltál ezzel?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Védőnő csinálja a terhelést? De jó!

Én is 2x zarándokoltam, közben meg ugye üres gyomorral, hányingerrel küzdve attól a cukros lötyitől ...

Érdekes, hogy még mindig ennyire vérvétel parások vagytok! Gimiben még én is úgy mentem be, mikor mondták a nevem, hogy feljajdultam, hogy "jajistenem!", mindenki rajtam röhögött ...

Aztán a babaprojekt úgy indult, hogy mivel tudtam, hogy rossz a hormonrendszerem, így kapásból 3xi hormonpanellal kezdtünk még 2005. telén (orvos ismerős által elintézve, saját kérésre), aztán annak eredménye után már nőgyogyival folytattuk 2006. tavaszán, ismét 3x (1 cikluson belll, 3., 14., 21. nap), aztán nyáron, mikor a closty-t kezdtem, akkor 21. napon megint, na ennek eredménye volt, amiből már tudtam, hogy jó úton járunk, mert mutatta, hogy megvolt a pé és minden adott a babasikerhez. Utána meg ugye a terhes protkoll vérvételek. Szóval megszoktam és már tényleg nem jelent gondot, és csak azért nem megyek vért adni, mert utána nekem lenne szükségem vérre ... :?

De ez is biztosan "orvos-vérszívó" függő is, mint sok minden más.

Nekem gyerekkoromból, iskolafogászatról rémes emlékeim vannak, érzéstelenítés nélküli fogfúrás, még most is érzem, ahogy nyillalik az egész fejem, aztán ahogy vége lett a sulifogászatank, évekig fogorvos táján se jártam :oops: , majd prímán bedurrant a fogam pár éve, pont karácsonyra mentünk volna vidékre és féltem, hogy majd ott lesz gond, úgyhogy indulás reggelén, szakadó hóesésben én még a fogorvosnál táboroztam, míg az egész rokonság rám várt. De nagyon jó doki kezébe kerültem, abszolút nem fájt, úgyhogy utána szépen megcsináltattam a még necces fogaimat is. Aztán mikor ideköltöztem, itt is jó dokink lett, vele folytattam a csináltatást, úgyhogy ma már a fogdokitól sem félek, pedig tömött is jó párat + volt egy kihúzott bölcsifogam is, de azt pl. úgy kikapta, hogy már rég végzett, mikor én még azt hittem, hogy neki se állt ... De mondom, ehhez a pozitív élmény kellett!

kacsa14
 
 

 
 

hahó!

Nagyon passzívak tetszenek lenni kedves tagok!

Syry,Kitti, jucmuc,Juca, Fleur, Évi!!!!!!!!!!!

HOL VAGYTOK? MI VAN VELETEK??? LEMENTETEK A TÉRKÉPRŐL?

Kacsa

A fogorvossal én is hadilábon álltam,de a mostani dokimat nagyon csípem,múltkor röhögőgörcsöt kaptam fúrás előtt,mindig ökörködik! Eltereli a figyelmet,ez jó pont nálam!

A vérvétel valamiért mumus,anyu is így van vele,azt se viselem el ha valaki a könyökhajlatomhoz vagy a térdhajlatomhoz ér! Már az érintéstől is hányingerem van! És görcsbe rándul a kezem. De ez még nem minden: a köldök tabu,ütök,ha odanyúl valaki. A párom régen szokott ezzel szórakozni,de miután a tesóm elmondta neki,hogy nem kicsit csaptam pofon,miután ő is ezt játszotta,valahogy leszokott a jópofizásról. reflexből lendül a kezem,a bátyám rá a bizonyíték! Szegény csak pislogott, még én is meglepődtem magamon! :D

Szóval nekem vannak ilyen fóbiáim! De majdcsak túlélem a vérvételt is,lesz ennél nagyobb bajom is az életben,aza gyanúm! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kitti
Milyen fűtésetek van? A kazánunkon van fagyvédelem, olyankor 10 fokot tart a házban.
Vérvételnek megvan az eredménye, de a védőnő elorozta előlem. Kedden elcsattogok érte, mert a dokim is kíváncsi a vérképemre.
A doki valami pluszt látott a lába között, de azért még nem veszem tutira a dolgot. ;)

Évi79
Micsoda szép gyerekeid vannak!

Angie
Most néztek éhgyomri cukrot, remélem cukros lögyire nem kell mennem.
Én is annyit kajálok! :shock: Apa el is nevezett anyasáskának. :oops:

Juca
Helyes pocakod van! Cm-ben az enyém már most nagyobb. :roll:

Kinga
Szerintem is korai még a neme, de a dokira hagyom. Hadd örüljön. :lol:
Apa miatt kell genetikai tanácsadásra menni, februárban töltötte a 40. évét.
Neveink nincsenek, majd az utolsó időszakban indul a névcsata. :D
Anyósodra nem találok szavakat... :evil:
A vérvételt a háziörvösnél megcsinálták, nem kellett tömegelnem meg utazgatnom.

Évi(77)
Bízok benne, hogy rosszul látott a doki, de novemberben mindenképp kiderül. :)
Örülök a műtétednek, főleg, hogy nem kell őszig várnod.

Kacsa
Szép lett Timi szobája! A játékbomba brutális! :shock:
Iskolásan botrányosan féltem a fogdokitól, de igazából semmi okom nem volt rá. Nem félek tőle, de utálom, ha a számban kotorásznak. :oops:

Szisszka
Hogy állnak a vizsgáid?
Róka koma eltávozott már?

Jucmuc
A Fáy-n voltunk albiban, most Fehérvárcsurgón lakunk.
Benne lennék a találkában. ;)

Syry
Máté meggyógyult? Ugye nem kaptad el a náthát?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Kevés az időm.
Örülök, hogy minden kismamánk jól van. Remélem, az anyáknapja is jól telt, gyerkőcök aranyosak voltak :)

Kacsa!
Hol vettétek Timcsának a heverőjét? Valami ilyensmit szeretnénk mi is, mert ki kellene már Szilárd alól venni a rácsos ágyat, aminek igazából le lehet szerelni a rács részét, és heverővé alakítani, de annak nincs oldalvédője, és félek, hogy legurul. Valami ilyensmi megoldás érdekelne minket is.

Szép napot!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Claudia ágy, keress rá guglibarátunkban, minden fenyőboltban árulják.

Pl.:
http://www.fenyobutoraruhaz.hu/fenyo_agykeret/claudia_agy.html

De ez egy standard felnőtt ágy, a korlátot asztalossal csináltattuk, szóval, ezzel nem leszel önmagában előrébb. :)

Árulnak egyébként korlátot magában is, ami pl. erre a Claudiára is jó:
http://www.butorkisker.hu/V_korlat.html
Csak rá kell próbálni az ágyra, mert ha magas a matrac, akkor már alacsony a korlát.

kacsa14
 
 


Kacsa!
Köszi az infot, majd nézem. És a lényeg majdnem lemaradt:

Timcsának nagyon boldog névnapot kívánok!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok4

köszi a hiányolást, kicsit elhavazódtam, meg voltunk ballagáson is, ma meg dokinál. Pco-m van :(

Ebben a hónapban nem sűrűn leszek, egész hónapban itthon lesz párom, utána kezd az új helyen, aug. közepén meg megy Németo.-ba :(

Remélem, mindenki jól van!

Kismamiknak jó pocakosodást, és vigyázzatok magatokra!
Vendég
 


Timinek

Kép
Vendég
 


Timinek nagyon boldog névnapot!!!!!

És hoztam végre képet. :oops:

A főkertész :D
...

A tesó
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.03.28 23:11-kor.
Vendég
 


Köszi Csajok!

Kitty!

A PCO nem a világ vége!!! Az én petefészkeim is PCO gyanúsak voltak ...
Ismerős lány diagnosztizált PCO-s, 1. baba az 1. metformin ciklusban sikerült, a 2. baba rá 1 évre spontán ...
Ezt a metmorfint vagy metformint vagy mifenét dícsérik nagyon, ehhez ragaszkodj, hogy ezt felírják!!!

Érdemes lenne még inzulinrezisztenciát is csináltatni, ált. a 2 együtt jár, és azt hiszem az IR-re gyogyi a met.

kacsa14
 
 


Kitti!
Ahogy Kacsa is írja, rengeteg PCO-s lánynak lett már babája. A Metforminról én is jókat hallottam. Drukkolok, és szerintem keressél egy jó endokrinológus szakembert. Vannak itt fórumok, ahol a lányok ellátnak tanáccsal. Valami Tűű doki rémlik nekem.

Maci!
Micsoda földművesetek van! Lesz mit dolgoznia, ahogy elnézem :)
Kisöcsi is nagyon formás már. Milyen nyugisan pihen :)

Én tegnap voltam dokinál. Minden rendben a babóval, kalimpált a kezeivel, lábaival, és dobálta is magát. Csak lennék már túl a jövő heti genetikán!!!!
Pocakomat már nem lehet takargatni, szerintem Szilárddal 16-18 hetesen volt ekkora :roll:

Juca????

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

TIMÓKÁT FELVETTÉK AZ OVIBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

kacsa14
 
 


Tűű doki, ez teccik! :)

a Megaszttárban meg Réthy Zsázsa volt ... vicces szülei lehetnek :)

mondjuk én is mondtam már, hogy ha fiunk lesz, Apa után megkapja 2. névnek a Pétert, 1.nek meg már régóta tecc a Máté :lol: :lol: :lol:

kacsa14
 
 


Szijasztok!

Becsatlakozhatom? Mi is tervezzük a babát, jövő ősszel szeretnénk nekiállni... :roll:

Nagyon szépek a babáitok :) Remélem, 2012 nyarán már nekünk is lesz egy saját :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Szia Jeanner!

Akkor mi majd kb. együtt kezdünk, bár én őszre már szeretnék pocakot! ;)

kacsa14
 
 


:) nekem sajna van még egy évem a suliból, azt számoltuk, hogy október, novemberi fogantatás már utolsó vizsgáim után születne meg :)

De nagyon örülök, hogy lesz kivel gömbölyödni :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Most látom, hogy Timi mennyi mindenre allergiás volt... remélem a zöldség és gyümölcs allergiáját is kinövi!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hahó!

Timinek nagyon boldogságos névnapot! És gratulálok az ovihoz! :D


Maci
micsoda szív alakú helye van a babócádnak! Dej ó,én majd 25-én megyek uh-ra! A család versenyez,hogy ki jön velem,mert a doki megengedi,hogy bejöjjenek! Eddig a bátyám a befutó,mert apa szerintem dolgozik! És szerinte mivel ő keresztapai posztot lát majd el,ott a helye. :)
Azért nagy pofátlanság,hogy minden ház körüli munkát a gyerekkel csináltattok! Ő nyírja a füvet,talicskázza a sódert,rendezi a kertet! Micsoda gyerekkor! :-D

Jeanner!
Üdv köztünk! Csak Norwell ne kérdezzen tőled idő előtt,mert akkor tuti terhes leszel! Ő egy nagy boszi! :lol:

Kacsa
Akkor lassan érted is lehet izgulni? :wink:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, jövő őszre szeretnék pocakot, úgyhogy az izgulással még bőven ráérsz! :)
2012. tavasszal szülök :)

kacsa14
 
 


Kacsa

Boldog névnapot Timinek! és gratula az óvodai felvételhez? közel van az ovi? még használjátok ki a nyarat az együttlétre.

Maci
igen meggyógyult Máté. Ma nyilvánította gyógyultnak a doki néni. holnaptól mehet oviba. csak egy a bibi, hogy tegnap- ma hasmenése volt. napi 2-3. (nem túl híg, de azért bement a gatyóba. valószínű az antibiotikumtól. adjuk neki a normaflort 3-4 napja. talán lesz eredménye.) de sajnos én is elkaptam. köhögés nélkül, de sűrű orrfújás, orrdugulás megvan. már egy hete.
Főkertész látom nagyon lelkes. Tényleg mit ültettek? tiétek a terület? mi csak kicsiben űzzük, 3 sor borsónk van, ubi, cukkini. paradicsom, paprika palánták ültetése ezután következik. Tesó baba nagyon cuki. Tényleg nyugisan csücsül (bár egy fotón ritkán látszik a mozgás :) :) ).

ma voltam genetikán. uh-n minden rendben. tarkóredő 0,8 mm. orrcsont látszik. (bár ezek az adatok még nem jelentik azt hogy nem lehet gond, de azért bíztatóak. vérvétel is megvolt. egy hónap múlva másik adagot is levesznek.) Babácska 5,6 cm. sokat alszizott, köhögtetett a doki, hogy felébredjen. sőt a hasi uh-ról átváltottunk hüvelyire, mert csak így tudta rendesen megmérni a tarkóredőt. végre kaptam képet is. majd valahogy átteszem a gépre.

Kitty
sajnálom a PCO-t de tényleg van rá megoldás, ahogy a többiek írják. nem reménytelen a dolog. Asszem Monyónak is az volt. (ha jók az emlékeim.) fontos hogy jó szakemberhez kerülj.

Jeanner
üdv itt. akkor neked még van több mint egy év a projekt kezdetéig.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok csajok!

Hát nekem még van bőven, ja :(

Syrynx, kombi tesztet nem csináltattok?

Kacsa, akkor valszeg egyszerre leszünk babások, én a nyáron akarok szülni, 2012-ben :)

Kinga, nem baj, ha hamarabb maradok babás, hát így jártam :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Janner!
Üdv köztünk! És már most elküldöm a drukkjaimat jövő őszre :lol: :lol:
Bár nem engem kérdeztél, de Syrynél az uh és a vérvétel jelenti a kombi tesztet :)

Kinga!
Velem sem tud apa jönni a genetikai vizsgálatra, mert aznap csoportértekezletük van, így anyut stoppoltam le. Ő úgyis olyan lelkes az ilyen dolgokban.

Syry!
Jaj de jó, hogy te túl vagy már a genetikai részen. 0,8mm!!!! Hát egy ilyen mérettel én is beérném :roll: Úgy izgulok!!!

Kacsa!
Gratula Timcsa ovijához! Hogyan választottatok? Megnéztetek többet?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Csajok!

Sztornóztuk a tervet, még idénre tervbe van véve a baba! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Nahát, ez gyorsan ment :D :roll:
Elmeséled, hogy mitől változott ilyen hirtelen ez a döntés? Halasztasz egy évet?

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hát kiderült, hogy mivel államin vagyok, azt nem veszik el, csak a költségeseknek nem adnak már kedvezményt... és ha félév közben szülök, az passzívnak számít, de nem tehetnek le költségesbe, és az állami 10 félévemből sem vehetnek le egy darabot sem... szóval én mindenképpen jól jártam, a TO-nak meg majd jól beintek, ha pattognak az egyéni tanrend miatt... :lol: de várom már... vagy amennyi vitamint beszedek, lehet még a 12. hét előtt rájuk borítom az asztalt :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Maci
aranyosak a gyerekek :lol:

Kacsa, Angie, Syrynx
köszi. Szegedre megyek endokrinológushoz, de csak jún.-ra kaptam időpontot. Nem baj, addigra meglesz a hormoneredményem is.
Cukros nem vagyok, hétvégén is volt mérve, meg véradó vagyok, ott nézik ezt is.
Diéta az nálam necces, így is gebe vagyok (160/50), de ha a doki mondja, akkor persze diétázok.

Jeanner
üdv itt is :lol:
Vendég
 


Kitty!

Az IR az nem a klasszikus cukorbetegség!!! Az nem is derül ki klasszikus cukorszintméréssel, szóval kapásból ne vesd el!

Te gebe? Akkor én mit mondjak? 174/52 ...

Angie!

Őszintén megmondom, hogy csak ezt az egy ovit néztük meg.
A környéken 4 ovi van (én nem vagyok híve annak, hogy a világ végére vigyük a gyereket, mert ott a tutiovi), ebből a körzetesünkben vegyes korosztályok vannak, így ez elvből kilőve. Másik 2 forgalmas út mellett, arra néző udvarral ... A 4. pedig a Nagyerdő szélén, kis forgalmú egyirányú út mellett, az udvar pedig az épület mögött, már az erdő szélén közvetlenül, minden csoportnak saját udvar rész, fedett terasz és hatalmas csoportszoba. És odajár a játszótéri csapat 90%a, szóval van referencia is és lesznek ismerős csoporttársak is.
Ő az amúgy:
http://www.nagyerdeiovoda.hu/

Jeanner!

Mit tanulsz?
Biztos, hogy jó döntés suli mellett vállalni a babát? Nem lebeszélni akarlak + elkedvetleníteni + beleszólni, csak magamon tudom, hogy én is terveztem, hogy megcsinálom majd az adótanácsadóit baba mellett, aztán most látom, hogy örülök, hogy lyuk van a s...emen, nemhogy még tanuljak ...
Persze tudom, hogy csinálják sokan, le is a kalappal előttük, de én érzem, hogy nekem már sok lenne.

kacsa14
 
 


Jenner!
Ja értem! sokan tanulnak gyerek mellett, de én tutira nem tudnék!! De te biztos az szorgalmasabbik fajta vagy :wink: :lol:

Kacsa!
Nagyon jónak tűnik az ovi. Nekünk sem kellett válogatni, mert a falúban van egy nagyovi, ahova már nem fér be több gyerek, és lett ez a kisovi tavaly ősszel, hogy legyen ahova a kiscsoportosokat beteni. Ott persze betelt a létszám, és azóta már a nagyoviba is vesznek fel gyerekeket, és beteszik a nagycsoportosok közé az 1-2 darab 3 éves gyereket :shock: :roll: Még jó, hogy akkor ősszel, amikor volt a terhességmegszakításom, Szilárd kitalálta, hogy ovis akar lenni, és volt is egy hetem rá, hogy beszoktassam. Mert ha akkor nem kezdjük el, és foglaljuk le a helyét, akkor most mehetne ő is a nagyovisok közé, ahol szegénykém meg is bolondulna. De ez a kisovi egy főnyeremény. Egy baja van, hogy reggel fél 8-kor nyit, és 5-kor már zár. Így elég nehéz odaérnem. Látom, hogy nálatok 7-től fél 6-ig van a nyitvatartás. Ezzel én is jobban ki lennék békülve. De szeptembertől úgyis otthon leszek, így meg is van oldva a korai óvodazárás :)

Kitti!
Június hipp-hopp itt van! Drukkolok!!!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Kitti

Ne izgulj, a mai világban már mindenre van megoldás! És addigra tényleg megérkezik az összes teszted,lehet rajtolni gyógyszer ügyben! :)

Jeanner
Jó gyorsan előrehoztad a terhességet! Akkor most pontosan mikor is szorítsunk? Már most megkezdődik a flúgos futam? :D

" napja tiszta jól vagyok,minimális hányinger,B6 se kell rá,nem tudom mi az oka a Pálfordulásnak,de nem bánom egy kicsit se! Elkiabálni azért nem merem! :)

Kép
Kép
k_inga
 
 


Írtam szépen mindenkinek, majd a kölköm ügyesen eltüntetett mindent. Azt hittem a gépet se tudom életre hívni. :evil:
Ha kihűl a fejem, még egyszer nekiszaladok.

A lényeg:
Tesóval minden okés, akkora ramazuri volt bent, alig tudta megmérni a doki. BPD 24 mm, tarkóredő 2,1 mm, CRL 69 mm, jó szívműködés. Úgy fest, hogy eddig minden rendben van. Pestre kell mennünk genetikai tanácsadásra. :? Levették a kombi teszthez a vért, jövő héten várható eredmény.
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Kinga, még csak gyakorlunk, meg szedem a vitaminokat... aztán majd októbertől, hogy mindenképpen vizsgák után szülessen :) dühös lennék, ha végigküzdeném a félévet és nem tudnék levizsgázni...

Kacsa, nálunk egyszerűbb a helyzet, mert a gyereknek van apukája is, aki szerencsére nagyon lelkes, minden második éjszakát bevállal, ha úgy hozza a sors, meg mondta, hogy jó is így, legalább övé a délután :) hát úgy legyen... nem akarok sokáig várni, szeretném még 30 előtt (körül közvetlen) megszülni a babákat... (nem egyet szeretnénk)... szóval biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem... amúgy Kandóra járok villanyra, aztán majd látjuk, mi lesz belőlem, ha nagy leszek :lol:

Jeges macika, ez jól hangzik, örülök, hogy minden rendben van :)

Angie, már bebizonyítottam, mindent meg tudok oldani, ezt is :wink:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


[quote="jeanner"]
írta:
jeannerKacsa, nálunk egyszerűbb a helyzet, mert a gyereknek van apukája is


Na, azért apukája az enyémnek is van! Csak napi 12 órát dolgozik ...

De ezért is írtam, hogy én nem akarok beleszólni, csak kérdeztem, mert már tapasztalatból tudjuk, mi már anyák, hogy a babázás nem csak rózsaszín babaillatból áll ... (engem még a mai napig érnek meglepetések, mert álmomban sem gondoltam volna, hogy az anyaság ennyi megpróbáltatással jár - mind fizikai, mind szellemi)

De a lényeg, hogy Ti biztosak vagytok magatokban! A többi meg majd alakul! Apuka lelkességét meg Isten tartsa meg! :D

kacsa14
 
 


Jeanner
Apa nálunk is roppant lelkes,de szintén 12 órázik,ha meg itthon van,este ér be, mert mindig van valami,amit bütyköl. Szerencsére közel lakik a családom,nekik bármikor lepasszolhatom a picit ha úgy adódik...

Maci!
Ezek eddig nagyon jó hírek! Gratulálok! :D

Norwell
Lementél a térképről?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Drága Kacsa, tudom, h nem azért mondtad!!!! Csak tudom, h lelkes apa, aztán jaja, Isten tartsa meg szokását! :lol: ha nagyon nem megy, otthagyom a sulit, van már 2 szakmám, annyira nem fogok könnyezni...

Kinga, nekem is a szomszédban laknak anyósék, de őket inkább kihagynám... egyelőre :-D

Csatlakozom: Norwell merre vagy? Kíváncsi vagyok rád nagyon!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner

Én ha tehetném,anyóst kilövetném az űrbe, annyira utálom,mint soha senkit az életemben! Ha visszaolvasol,rájössz az indokomra!
A szüleim viszont nagyon rendesek! Már most imádják a babát,meg a tesóm is! Mindig itthon vagyunk,amíg nincs kész a lakásunk, páromat is szeretik és ez szerencsére kölcsönös,míga saját anyjáról neki is megvan a véleménye! :evil:
Született bunkó a lelkem!

Kép
Kép
k_inga
 
 


[quote="k_inga"] írta:k_ingan ha tehetném,anyóst kilövetném az űrbe ...
:lol: :lol: :lol:

Bocsi, tudom, nem vicces, de így leírva jól hangzik!

Nekem is voltak gondjaim Anyósommal, Ő szeret furkálódni, csendesen, alamuszin, ha vki-t nem csíp vmi-ért és bennem bőven talált kivetni valót. Aztán amint meglett az eljegyzés szerintem rájött, hogy eszi nem eszi, nem kap mást, mert a fia engem választott, úgyhogy azóta nem piszkálódik. Néha vannak még megjegyzései (a legdurvább az volt, mikor 2 éve karácsony szenteste, a saját lakásomban, álltak le anyukámmal engem fikázni, én meg hallottam a pusmogásból, hogy mi a téma ...), de főleg mióta megszületem és nevelem az unokáját, azóta egyre kevesebb. :)

kacsa14
 
 


Kinga!

Iwiw-en ki a kislány, aki több képen is van???

kacsa14
 
 


Csajok, nem semmi... Kinga, csatlakozom, én mindkettőjüket felkötném egy rakétára :lol:

Mondjuk nálunk jobb a helyzet, mióta meg lett kérve a kezem, egészen jól vagyunk, mondjuk egy óráig, addig tart a "nemvagyokbunkóaleendőmenyemmel" tabletta hatása, aztán elszáll sajnos... persze, én tudom, h nem direkt csinálja, egyszerűen csak ilyen, de néha meg tudnám fojtani... apósomról nem is beszélve... az ő házukban lakunk, még ha külön is, ok.. após átjár néha bogarászni a kertben, ez is ok... senkit nem zavar... múlt vasárnap végre "összebujtunk" volna kicsit egy hét után (vizsgaidőszak), erre már ott tartunk, h na :roll: , halljuk, csapódik a kapu... apóst egész délután ott ette a fene, persze csak kinn kertben, de akkor is... (nappalin nincs ajtó semelyik irányból sem, csak bambuszfüggöny, és a háló is rá nyílik... ) aztán tegnap este már úgy voltunk vele, h ááááá úgyse jön be az öreg, mert soha nem szokott, hát már nem volt rajtam törölköző, csapódik az ajtó... wááááááááááááááááááááááá :twisted: hihetelen... :roll: ahhoz képest, h unokát szeretnének...

Kacsa, jó, h megnyugodott anyósod, szerencséd volt.. én exem anyjával harcoltam anno közel ennyit, vagány volt, de végül célt értem, erre szakítottunk :lol: már nem a mamival, exemmel..

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hihi Jeanner!
Ez tuti lehet! Hát tessék már feltenni egy ajtót a hálóra, oszt uccuneki! :)

Azért hosszú ideig én sem anyósozok ám! Mondjuk nálunk Apóssal nincs gond, mert 2t nem szól az öreg ... (lassan 80 lesz már, szóval tényleg nem fiatalok)

kacsa14
 
 


Kacsa, süthetem a táblát, nem lát már jól (ő is idős már) :lol: mindegy, úgyis őszi gyereket akarunk, akkor meg már nem járnak át... :lol: addig meg megoldjuk, tegnap is csak összejött :oops: + :roll:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Kacsa
A kislány a képeken az unokatesóm,ő szinte nálunk nőtt fel,mert a nővére nyúlszájjal született, így rengeteget jártak dokihoz, úgyhogy reggel leadták,este felvették! Imádjuk!!!!!
Meg ő is minket. Aput Papának hívja mióta ki tudja mondani. Édes kis maszat! Szinte tényleg a kishúgunk. Bátyám van, a tűzoltó a képeken!

Egyébként megyek 2.20-ra dokihoz,mert tegnap este bebarnáztam,meg ma reggel is,és a hasam is fáj,úgyhogy megnézetem a maszatkát. Remélem nincs semmi baj,de akkor nyugszom meg,ha a doki is jót mond. Ki kéne íratni magam a francba,minden nap felidegesítenek a gyerekek meg az okos szüleik,de még csak rá se kiáltsak a kölökre,mert jujjujj! Szemét dajka!
Meg már sok az egész napos trappolás,km órát rám lehetne aggatni,meg egy mérleget,hogy mit cipelünk egy nap! Majd meglátjuk,csak minden ok legyen!
Drukkoljatok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, az tényleg nem ártana.... :? mármint kiíratnod magad... drukk, h semmi baj ne legyen!!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Hihi, milyen népszerű lettem hirtelen!!! :twisted: :lol:

Jeanner!
Üdv a klubban, ha akarod, Neked is jósolok egy babát mondjuuuuuuuuuuuk..... azt mondod, őszi babát szeretnél? Hmmm... ahhoz már benn kéne lennie a csöppnek! :) De azért gondolom, nem sértődnél meg köv. hónapban egy pozi teszten, igaz? ;)

Kinga!
Nagyon drukkolok, ne aggódj, minden rendben lesz!!!! És gyere ám hamar!

Kitty!
Sajnálom a PCO-t, de vigasztaljon, hogy legalább megvan a gond, és lehet is rajta segíteni!!! Tudod, itt olyan nincs, hogy ne legyen baba!!! ;)

Anyós-téma: szerencsére nekem jó anyósom van, és anyukám is jó anyós lett (jobb, mint amilyen anyuka volt... :roll: ). Egy a baj nálunk: nincsenek nagypapák... :( Apósom 52, apum 51 volt, amikor elment... A gyerekeken érzem, hogy mennyire kellene nekik, és én is nagyon szerettem a nagyapámat, szóval rossz érzés, hogy nekik ez kimarad...

Egyébként élek, Kende meg virul szó szerint... elkapta a "baricellát"... :twisted: :lol: HÁROM!!! napot ment oviba a múltkori másfél hetes szabadság után, múlt csütörtök reggel kicsit melegnek éreztem, mondom, mindjárt megmérem a lázát, ha felöltöztünk ovis cuccba. Erre.... a hasa már hólyagos volt... komolyan, csak röhögni tudtam... :lol: Most várom, hogy Saci mikor kapja el, tegnap telt el az egy hét, ált. két hetet mondanak. Egyébként annyi pötty volt rajta, hogy még a doktornő is meglepődött...

Teszek képet róluk, az oviban volt fotózás, Sacit is bevittem:

A kis macsóm:
Kép

Kép

Macsó2: :D
Kép

Tesóval:
Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


Na Norwell... asszem most hoztad a végem :D tesztet nem merek csinálni, de napok óta nagyon rosszul vagyok... bevallom, nem akartam másik ruhát szerezni az esküvőre... lehet kénytelen leszek? :D én egy januárira gondoltam, remélem, nem toltál ki velem :D

Nagyon édesek a gyerekek!!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner!
Khmmmm, khmmmmmmm.... :D Mikor tesztelsz, ha szabad kérdeznem???? :lol: Olyan nincs, hogy nem tesztelsz! :twisted:

Kép
Kép
norwell
 
 


Én megmondtam,hogy Norwell boszi! Küldetem is neki egyet!
Egyébként baba jól van,mozog,dobog a szíve,29 mm. Látott a doki kis bevérzést,adott gyógyszert,amit szedni kell és nem dolgozhatok,nem emelhetek szinte semmit és sokat kell pihenni! De legalább a picur jól van! Nem is érdekel más,csak a a babus.

Norwell
Milyen érdekes a kisfiad! Ha egyedül van úgy néz mint egy kis gengszter,Sacival meg mint a földre szállt angyal,a világ legféltőbb testvére! Ugye milyen érdekesek a gyerekek? De azt le se tagadhatnák,hogy tesók! :D

Jeanner
Akkor mikor tesztelsz nekünk? Mert nyaggatunk,abban biztos lehetsz! :lol:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Megijesztettél, de a lényeg, hogy minden rendben! :)

Csodáltam, hogy eddig is dolgoztál, mert én eddig akikkel pedagógusokkal beszéltem és kisgyerekekkel foglalkoztak, mind rögtön mentek tp-re, már a fertőzésveszély miatt is.

Tessék sokat pihizni! Hematóma (mert akkor gondolom, az van) sokaknak van, de eddig még senkinél sem hallottam, hogy gondot okozott volna!

Jeanner!

Mikor lesz esküvő? Előkészületek?

Nekünk tegnap volt a 4. házassági évfordulónk. :D

Norwell!

Édesek a gyerkőcök!

Na, boszi, ha Jeanner-be is belejóslod a babát, azt hiszem, nyithatsz is egy jósdát

kacsa14
 
 


Ja, Norwell boszi! Bár nem vág a profilodba, de légyszi űzd el holnap a Mecsek felől a felhőket, mert Apa megy duatlonozni és nagyon nem lenne jó, ha a vizes hegyi szerpentineken száguldozna bringával lefelé 50-60-70 km/h-val ...

kacsa14
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?