Új privát üzeneted érkezett!

Elli,
KépKép

Zsuzsó,
Örülök, hogy számodra kedvezően alakultak a dolgok és Abigél is jól vanKép

Sörözős taliért kicsit sárgulok. Kacérkodtam kicsit a gondolattal. De még mindig nem tudjuk biztosra, hogy mikor jön a nagymamám (péntek este vagy szombat reggel).

Toffi,
Küldtem mailt.

Kaska,
Drukk, hogy Vilcsi minél hamarabb kinője ezt az időszakot.

Gombóc,
LegurulásKép De jó, hogy nem találtak semmit.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok
Most csak roviden, kesobb talan lesz idom visszaolvasni?!
Tunder
Koszikoszi a fuvar ajanlatot,ugy tunik elek vele Kép Irok kesobb mailt is!!!
Gomboc
Jajjjjajjj, szegeny Ti. Orulok,hogy nem talaltak semmit!!! Kép
Ja es nemtom nem-e keso(mond,hogy NEM! Kép ) jelentkeznek iszogatos anyukak pentek esti klubjaba....lehet???
Most ennyi, megyek vacsizni
Norka
norkini
 
 


Gombóc!
Szegény ti! Hidd el, át tudom érezni! Rosszanyaságot meg azonnal elfelejteni!
Írsz egy listát a pénteki csapatról?

Norka!
Jó hogy jössz!

Maci!
Szerintem az utsó pillanatban is csatlakozhatsz, ha úgy alakul.Kép

Beu
beu
 
 

 
 

Sziasztok Kép
Bocs, megint csak olvasni van erőm, meg kicsit írni. Hét végén somlóztunk, Julcsi nagyon élvezi. Szüret is volt, kicsike.
Péntek: én is jönnék, de még nemtom, ,mikor lesz nagy szüret Kép Pedig úúúgy mennék ...

Apacuka végzett a kilométerhosszú telefonálással, megyek két szót váltani vele ...

Majd jövök, csak amíg csak este van netes gép és az is egy bénabillentyűs notebook, nehezen szánomel magam, bocsi!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


GombócKép szerintem is felejtsd el a rosszanyaságot! MegtörténikKép KórházKép meg teKép

TündérKép remélem, használ a bigyó

ÉviKép rosszullétmentesség hurrá! Hogy mért nem hallottam én 2 éve erről a Sepiáról? Én is egész nap és éjszaka rosszul voltam Julkával.

Holnap Zsuzsi életében Ix a barátnőjével fog átmenni az iskolából a tesicsarnokba ritmikus tornára. És át kell menniük 1 elég forgalmas úton. Felajánlottam, hogy átviszem őket, de büszkén visszautasították. Azért izgulok egy kicsit. Andris már teljesen egyedül intézi a közlekedéses ügyeit.

KaskaKép Julka sem bírja, ha bármi házimunkaszagútKép csinálok mellette. Főleg a mosogatást utálja. Uez, ha ülök mellette, akkor nagyszerűen eljátszik egyedül. A rendrakást imádja, mert amíg én bedobálok, ő kidobálKép El fog múlni, ne aggódj. Pár év múlva már az lesz a bajod, hogy mennyire nincs szüksége az asszisztenciádraKép L. fent.

Megyek műszaki rajz házit csinálni. Kellett nekem fősuli, már az egyetemen is utáltam a mr-ot, és ráadásul nem is adott felmentést a tanárKép

Urszila
urszila
 
 


Szasztok!

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Ment egy kormail a penteki sorozesrol! Csucsuka egy korabbi mail-cimlistajat hasznaltam a cimzesnel, legyszi irjatok, ha valaki kimaradt volna! Meg akkor is, ha valamit korrigalni kell! (Illetve ha uj jelentkezo van Kép)
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Gombóc, a meg minidg kipurcant Kép
gombóc
 
 


GombócKép

Sajnálom, ami veletek történtKép Remélem, hamar túl lesztek rajtaKép Mailt nem kaptam, mert gondolom, még a régi címem van a listában. Dobnál egy mailt arra a címre, ami a profilomban van? KösziKép

Tüni
tüni
 
 


Gombóc,
én sem kaptam mélt.

Apa tök megfázott, remélem, péntekig kiheveri Kép
Zs.
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Csak a tali miatt gyorsan.
Jó hír: kiderült, hogy a fősulis buli csütörtökön van, nem ütközik a sörözéssel. Kép Gondoltam én.
Rossz hír: családom bemondta az unalmast, se fősuli, se sörözés. Kép

Kezdek egy kicsit begolyózni. Természetesen hétvégén se mentünk sehova se, mert akkor meg a párom nyavalyog, hogy ő sosincs itthon hét közben(ez igaz), és esze ágában sincs kimozdulni. Ezt játszuk lassan másfél éve. Meg azt, hogy ha dolgoznom kell, vagy vmi fontosat intéznem, akkor jön a családból vki, de ha szabadidős programom van, akkor sz*rnak rám, és hirtelen vhogy senki nem ér rá... Kép ELEGEM van. Fodrásznál pl. tavaly karácsonykor voltam. Na jó, meg anya vigyáz szerdánként, hogy tornázni tudjak, de akkor is át kell mennem érte gyerekestől, mert a férje sajnálja a benzint, és csak a hazavitelét vállalja. Kép

Jaj, bocs hogy így kifakadtam, és jó hosszú lett, de már nagyon kikívánkozot. Marad nekem a virtuális társaságba járás. Kép Este próbálok jönni, mert azért jók is történnek ám velünk. Kép

TisztárabelebetegedettDé Kép
dé_
 
 


Sziasztok csajok,

mivel Gombóc letudta ezévi szervezkedhetnékjétKép a sörözéssel, gondoltam ezúttal szólok én:

OKT. 17-én 11:15-kor megint Sziget-gyaloglás lesz, 2 km, erre lehet nevezni babakocsival is. Persze gyerkőc is ülhet benneKép
Nevezési díj:
okt 9-ig 400 ft
okt 15-ig 500 ft
helyszínen 700 ft
e-mailben is lehet nevezni a honlapról, lásd lentebb.
A rajtszámot át lehet venni korábban is a BSI-ben (okt 4-15ig) Dózsa Gy. út 1-3 (Népstadion)
De a múltkor a helyszínen is nagyon gyorsan ment, igaz, előneveztünk e-mailben, csekken befizettük, és azt kellett vinni, meg kinyomtatva a válasz e-mailt.
http://www.bpsportiroda.hu

Na, ennyi, remélem leszünk annyian, mint múltkor, szerintem tök jó volt.Azt viszont kizártnak tartom, hogy a kölkök most is elalszanak majd a babakocsiban, mint akkor jó páranKép

Bár kicsit hézagos a jelenlétem itt a topicon, igyekszem majd összeírni a jelentkezőket.

na pusza
e
ellimami
 
 


Sziasztok!

Hát lányok, több mint egy hete nem jártam itt, mert a párom szerzett egy kis bedolgozást. Azért szorgalmasan olvasgatok, bár így egy kicsit későn reagálok. Kép

Évi!
Halk gratula a két csíkhoz. Kép

Elli!
Vásárlásért irígy. Kép

Edit!
Én is emlékszem rád. Kép Üdv újra itt.
Én Zsuzsim 2003.június 21-i.

Andi!
Elküldenéd mégegyszer az ablakos infót? Úgy néz ki, hogy elveszett az éterben. Kép

Ari!
Nem tudom, hogy még kellenek-e a lakásdrukkok, azért én is küldök. Kép DRUKK, DRUKK, DRUKK!!!

Urszila!
Remélem a szemed már jobban van.

Detti!
Az a szélvészkedés, vandálkodás amit múlt héten írtál, nálunk álltalános. Kép Kép Akkor én is rossz anya vagyok? Hiába figyelek Zsuzsira, Mikire, mindent kiborítanak szétkennek, de főleg Zsuzsi. Sőt kedvenc elfoglaltsága kipakolni a szekrényből a cd-ket és még a tokjából is kiszedegeti őket, hogy legyen mit párosítgatnom.

Elli!
Anyósom a budai vár melletti bölcsiben dolgozik és ott térítés ellenében bevállalják pár órára is a gyerkőcöket, majd megkérdezem, hogy simán játszani anyukával is beengedik-e Őket. Kép

Elli! Ildi!
Zsuzsi is szereti a kukoricát(mit nem??Kép), csak nekem nincs képem róla.

Lányok!
Bocsi, de nekem az az égő, hogy hiába etetem meg itthon Zsuzsit, mindenhol képes még egy kis kaját kunyerálni és mindenki azt kérdezi, hogy éheztetem-e azt a szegény gyereket. Kép

Leszter! Évi!
Petráknak boldog névnapot.

Orsoly!
Nem semmi a különbség a két kicsi között.Kép

Beu! Andi!
Ha gondoljátok, én elvihetlek Titeket autóval is (az alkohol nem az én világomKép), úgyis az Örs-ön keresztül megyek.

Zsuzsi felkelt, mennem kell.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek, bocsi.

Virág!
Elküldtem neked a tájékoztatót, szerintem péntekre odaér.

Apa itthon van betegen, mindjárt ebédelünk, de este még lehet, hogy benézek.

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Osszes telefont kikapcsoltam, csengonket leragasztottam, hogy Mr. Foodexpress se zavarja fel Vilcsit, es most fozes helyett levelezek. Szerintetek komplett vagyok? Kép

Amugy ded ejjel ataludt, most sokkal szebb a vilag Kép bar talan csak gyujti az erot a kovetkezo fesztivalra... Kép

Amugy a tegnapi rosszkedvembe az is belejatszott, hogy elozo este a megbeszelthez kepest ember kesett 1 orat, annyival kesobb kezdtem fozni, uj receptet probaltam ki, ami sz*r volt, szerencsetlen gyerek masfel ora varakozas utan bebikajat kapott, mi meg mentettuk a menthetot. Tobbnapos vizihulla allagban estem agyba, ezek utan jott hajnalban a 2oras legiriado...

Na visszaolvasok. Olvasnek... felebredt magatol Kép majd delutan.

Kaska
kaska
 
 


Dé,
te szegény Kép Apa nem bírja bevállalni a kölköcöt legalább lefeketetés után? Ágyba dugod, oszt indul a buli. Nagyon együtt érzek veled, szerintem ez nagy probléma. Nem tudtok, legalább heti egy bébiszityót fölfogadni? Akko rtutira tudnád, hogy pl. minden kedd délutánod szabad és kész. Gondolom, sem a párod, sem a család más tagjai nem a nap 24 órájában dolgoznak, ezt tőled sem várhatják el.

Kaska,
kitartás. A viharedzettebb apukák már nem mondanak időpontot, hogy mikor is érnek haza Kép

Abigél egyetlen pillanatra sem hajlnadó lemászni rólam, most egy kicsit unom Kép megyek is.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Már napok óta nem jártam itt. Valami gáz van a szám.géppel, gyengén vírusos. Ma jön az orvos (szám.tech.us), talán tud vele valamit kezdeni.

Gomgóc!

Ne viccelj már, sokszor én is csak nézem, hogy esik el a gyerek, mert nem is tudom lereagálni a történteket, nemhogy megfogjam. Nálunk még nem volt komoly padlófogás, de még lehet. Szerencsére nem lett a lurkódnak semmi baja. Sokkal többet kibírnak mintsem gondolnánk. Kép

Magdi!

Nekem is ismerős a felhaszánlói neved. Örülök neked, a csajszik közt pont egy hónap van. Az enyim máj.21-i. Kép

Húú asszem, Manci felébredt. Nem örülök, ez csak másfél óra volt. Kép
Vagy mégsem?Kép

Évi

Örülök, hogy jobb a közérzeted a homeobogyóktól. Kép

Elli!

A szigetgyaloglás jópofa dolognak tűnik, lehet, hogy mi is kimegyünk. Pláne, ha jó idő lesz. Kép

Dé!
Ilyen nálunk is van, időnként kifakadok én is. Neked kötelező csak a gyerekkel foglalkoznod, a családod többi tagja viszont szivességet tesz ha vigyáznak néha rá. Kép

Orsoly!
Gratulálok a "kis"Botihoz. Olvastam a történetedet, kicsit hasonlított az enyémhez, mert nekem is nagyon gyorsan történt minden. A különbség csak az, hogy az én lánykám 2.20 kg volt, ami azért megkönnyítette a helyzetemet. Szóval kemény munka lehetett. Kép
Ja, és gyöngyörű.

A macis buli is jó lehetett, sajnálom, hogy nem mentünk. Bár most életemben először voltam bababörzén mint eladó. Asszem írtam nektek, hogy lesz valami a Récseiben. Szóval volt és nagyon féltem, hogy egy lélek sem lesz. De végül volt némi sikerélményem. Persze nem voltak annyian mint a nagy börzén, de a végén 15ezer forinttal lettem gazdagabb és egy zacskó kinőtt ruhával szegényebb. Nekem nagyon tetszett, hogy valami olyasmit csináltam, amit még soha. Teljesen feltöltődtem, lehet, hogy most kiröhögtök, de tényleg annyira más volt mint a hétköznapok. Ciki?

A sörözős buli engem is izgat, de igazából még nem nagyon ismerem a társaságot és még nem érzem, hogy kész lennék a találkozásra. Tudom ez is ciki, de hát ilyen vagyok. Talán majd a követekzőre én is benevezek. Lassan abbahagyom, bár a lányka még alszik Kép, viszont a számítógépes embör bármikor megérkezhet és akkor, félúton kell abbahagynom.

Mindenkinek pusza.

Edit v. Kanyin

Kép
Kép
kanyin
 
 


Gomboc,
"Rossszanyasagot" azonnal elfeleteni, mindenkivel tortenik ilyen, Matyinak elol egyik foga felig letorve, es akkor mar az utobbi egy honapban ketszer felrepesztett fejborrol nem is beszeltem.

De,
Azt hiszem sokan aterzik a bajod. Esetleg nem lehet egy szombat vagy vasarnap teljesen Apara hagyni a dedet, akkor jobban aterezne a dolog sulyat, hogy nem fenekig tejfel otthon lenne es napi 24 oraban rendelkezesre allni.

Ennyi, mert szam. gepem szetszedes alatt, kb. 2 het mulva igeri a technikus a rendszer ujra indulasat. Akkor meg elhuzok egy hetre San DiegobaKépKépKép
Apa lesz az ugyeletes egy hetig otthon, hat felek tole azert, de amikor felvetodott hogy mehetek o kuldott, mert szerinte szuksegem van ra masfelev utan, legalabb lesz 5 ejszakam amit vegig alszokKép

Jo sorozest nektek.

Gomboc, szerintem mire ujra jelentkezek te mar babazol ujra. Drukk, hogy minden rendben legyen.

Sofka hanyadik hetnel tart?

Kismamiknak pedig jo pocinovesztest.

Angi
angela2
 
 


Ja, még egy képet akartam feltenni. Vettünk egy új számítógégasztalt, hogy a Mancinak ne legyen annyira egyszerű kapcsolgatni a gépet. A fotón látható, hogy mekkora nehézségekbe ütközik mikor bekapcsolja. Csak az arcát figyeljétek.

Kép

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert a férjecském váratlan vendéget hívott mára, aminek rettentően örülök, úgyhogy mint a güzü, gyorsan rendet rakok Kép

Magdi
ha komoly az ajánlat, én élnék vele, köszönöm Kép Az Örsön akkor talizhatnánk, ha jó Neked. MIndjárt küldöm az ablakos infót

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

én is gyorsan csak. Sajnos le kell mondanom a sörözést, elég antiszoci vagyok mostanság, ez az építkezés elég idegtépőKép. Vagyis annál is durvább.
Gólyahíreket azért figyelem továbbra isKép.

puszka mindenkinek

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Magdi,
Csak mosolygok magamban, ahogy olvaslak. Mintha rólunk írtad volna. Valamelyik nap a játszótéren - miután tízóraira megevett egy (normál méretű) gyümölcsjoghurtot és egy túrórudit - megkínálták Ronit keksszel. A drágám belemarkolt és kivett egyszerre 6-ot.Kép

Kanyin,
KépKép

Roni ma délután belázasodottKép Remélem a foga, és nem lesz beteg.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Én is vagyok, csak ez alatt a 3 hónap alatt annyira elszoktam a netezéstől, hogy nehéz visszaállítanom a régi ritmust.
Én nem tudom, de egész nap van valami, reggel elmegyünk itthonról és csak este érünk haza. Apától már meg is kaptam, hogy szegény gyereknek nincs egy perc nyugalma sem.

Sörözés nekem egyenlőre jó, lehet, hogy csak későbbtől, de azért igyekszem.

Gombóc!
Nem sikerült válaszmélt küldenem, nem megy át egyszerűen. Ezért itt jelzek vissza.

Visszaolvasni sem nagyon bírtam, de azért próbálkozom, csak reagálni nem tudok. Majd remélem holnap személyesen tudok.

Lift még mindig nincs, ami a kilóimnak jót tesz, de az idegállapotomnak nem. Ráadásul mostanában gyakran nincs víz és a fűtésről nem is merek álmodni. Még jó, hogy ilyen szép idő van.

Amúgy jól vagyunk, gyermek Teletubby függő lett Kép(tök ciki), amúgy meg igazi fiú, és mostanában elkezdett anyás lenni. (Végre)

NA léptem, bocsi, hogy megint önző voltam.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Olvasok, írni talán majd egyszer névreszólóan is, de nem mostKép
Azért dugtam csak be a képem, mert elkészültem a szüléstörténettel, bocs a hosszúságértKép

Már harmadszor futottam neki a szülésnek és még mindig értek meglepetések. Mesinek esze ágában sem volt idő előtt kibújni, hiába utaltak másra a jelekKép. Így az utolsó dátumként megjelölt napot is feleslegesen vártam. Az utolsó éjjel többször felébredtem és a jól ismert fájásokra koncentráltam, amik ezúttal messze elkerültek, néha elszaladtam a vécére egy kis magzatvíz csorgás reményében, de semmi. Hajnali 5-kor végül beindult az aznapra tervezett forgatókönyv, vagyis összeszedtem magam testben és lélekben a nagy napra, aztán felkeltettük a gyerekeket és megpróbáltuk amúgy álmosan morcosan felöltöztetni őket. Eddig jól mentek a dolgok. Csomagok már rég a kocsiban pihentek, csak magunkat kellett elvackolni és már mehettünk is. Az út nyugisan telt egészen Üllő határáig, ahol belefutottunk a 4-es főúton jól ismert reggeli dugóba. Hogy én miért gondoltam, talán ezúttal kisebb lesz a kocsisor??? Férjem agyvize gyorsan forrpontra ért, kölkök elkezdtek hátul nyüglődni...és én még mindig abban hittem, hogy talán most az izgalomtól csak beindul a természetes folyamat. Tévedtem, ellenben egyéb folyamatok beindultak. A kocsi nem bírta az araszolást és az eddig rejtett hiba (elfelejtették rendesen összeszerelni a gyárban) most előbukkant óriási füstfelleg képében a kocsi motorházteteje alól Kép. Férjem türelme végleg elszállt, közölte, ő max. a kórházig megy egy erősen füstölő autóval, anyukám meg jöjjön oda a gyerekekért és vigye haza őket taxival. Engem felzavart a szülőszobára a pakkommal, mert már így is késésben voltunk. Így egyedül várakoztam a reggeli főorvosi ítéletre, hogy megrepeszthetik-e a burkot, és közben egyre jobban elbizonytalanodtam a sűrűsödő baljós előjelektől. A főorvos késett, amitől nekem egyre inkább nyúlcipő effektusom lett, aztán az utolsó pillanatban mégis befutott és közös megegyezéssel 1/2 10 körül csak megesett a burokrepesztés. Aztán előkerült a párom és kókadtan közölte, anyukám ugyan megjött, de egy fia taxit nem bírnak szerezni, így mégis neki kell a rossz autóval hazafurikázni őket, én meg várjak még egy kicsit azzal a szüléssel...jókor mondjaKép. Szóval továbbra is magányosan ücsörögtem és csak abban reménykedtem, hogy visszaér, mire kibújik a lyány. Szégyen, nem szégyen, bizony pityeregtem egy sort, de a szülésznő azért megpróbálta ápolni a lelkemet. És szerencsére az első komolyabb fájásokkal együtt megjött a férjem is, sikeresen letudva reggeli expedícióját. No akkor most már tényleg "csak" szülni kell - gondoltam megkönnyebbültenKép. Először egy hagyományosabb szülőszobába költöztettek, aztán a fürdőkádban vajúdás miatt átkerültem az alternatív szobába és végül ott ragadtam. Többen próbáltak meggyőzni az első szülésnél szerzett tapasztalatom ellenére, hogy a kádban ázni milyen jó, de most sem lettem eldobódva a hatástól. Fájni ugyanis egy hajszállal sem fájt kevésbé, a tágulást meg minek elősegíteni nálam, aki melegvíz nélkül is elő tudja adni ezt 1,5 óra alatt? No azért legalább jól megfürödtem, de a vízben szülést már nem vállaltam be, bár a szülésznő felajánlotta. Így 1/2 12-kor még utolsó erőmmel kikecmeregtem a vízből és a függőleges pozíció rádöbbentett, hogy azonnalderögtön találnom kell valami szülőalkalmatosságot, mert baj leszKép. És itt jött a képbe a szülősámli, amit elég gyorsan alám bírtak tolni, közben a férjem meg csak poénkodott, hogy milyen hülyén is nézünk mi itten ki rögtönzött Laokón csoportkéntKép. Ahogy elhelyezkedtem, felgyorsultak az események, és 11:49-kor a negyedik nyomásra már ki is cuppant Emese. Nem sírt, csak békésen nézelődött rajtam a nagy törölközőbe bugyolálva. A köldökzsinór elvágását átengedtük az orvosomnak, mivel a férjem továbbra is a hátamat támasztotta, hogy ne boruljak el, mint a postamaci, nekem meg úgy remegett a kezem (no meg a szemüveg sem volt rajtam), hogy passzoltam. Pár perccel később a méhlepény is távozott és a doki megejtette az ilyenkor szokásos szemrevételezést. A lepény szerencsére ép volt és ami még jobban megnyugtatott, hogy rajtam se esett sérülés a sietős szülés közben. Gyerkőcömet elvitték mérni, meg kicsit csutakolni, persze, mire visszahozta az apja, már fogalma sem volt a méretekről, csak azt hajtogatta, hogy szép nagyra hízott odabentKép. Kénytelen voltam hát megkérdezni a szülésznőtől a paramétereket, ha valami értelmes SMS-t akartam szétküldeni a nagy hírrel. A két órás megfigyelés után aztán visszacsüccsentem a kegyetlen valóságba, első csapás az ebédre kapott paradicsomos krumpli volt hidegenKép.
De az idillinek nem nevezhető kórházi napok a feledés homályába vesznek a nagy élmény mellett, hogy harmadszorra végre sikerült átélnem a szülést a maga természetességében és ezért örök hála mindenkinek, aki ebben segített.

Amíg ezt felraktam, kétszer cseréltem pelust, szoptattam, csokis pofit töröltem és most itt áll a legnagyobb boszi bokáig pisis naciban, mert belefeledkezett a homokozásbaKépKépKép...szóval mennem kell...

Momo


Momo
momo
 
 


Szia Momo!
Örülök, hogy a régi hangodat halljuk, és újfent minden csodálatom a tiéd, hogy tudsz ennyi gyerek mellett továbbra is vidám, derűs maradni. Szülésed olvastán csak irigykedem és reménykedem, hátha nekem is összejön egy igazi. Az előzmények nélkül, perszeKép
Ha van időd, egy fotót is dobj föl légyszi a csajokról. Csapatkép készült már?
(És a jegyet is várom, ha valamikor jut rá egy kis időd.Kép)
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ember tervez, isten vegez. Tegnap du. Viola belazasodott, es csak hajnalra mult el a hoemelkedese is Kép az a rossz, hogy most nem tudom, hogy ez a multkori virus masodik hullama, vagy a kanyarooltas. Mindegy.

Momo,
MAXIGRATULA es abszolut pozitiv ertelemben irigyirigy a szep szulesert, boszikert, strapabirasert egyben! Kép Kép Kép

Reka,
ha ilyenek az otthoni allapotok, akkor jobb is egesz nap uton lenni, nem?
En is odavagyok, miota Vilcsi igazan "anyas", vagyis ki tudja mutatni (puszi, simi, bujas) Kép annyira jo erzes! Kép

Maci,
jobbulast Roninak!
Tok jo, hogy ilyen kis zabagep Kép

Edit,
Manci tunderbogar Kép kis kacerKép
Borzezest asszem en is baromira elveztem volna! Kép imadom a piacolas minden formajat Kép

Angi,
San Diego, kiralysag! Kép Kép

Magdi,
masik zabagep Zsuzsi Kép na ahogy en emlexem ra, pont ugy nezett ki, mint akit eheztetnek Kép
Ezexerint erdemes lesz a cd lemezekre is rairni filccel, hogy mi van rajtuk... de mikor jut ilyesmire ido...

Elli,
szigetgyaloglas tok jo otlet Kép meginterjuvolom az emberemet, o is szereti az ilyeneket. Persze akkor, ha Viola stabilan fitt lesz.

De,
ez gaz Kép nalam hamar kiborulna a bili Kép szerintem Angi otlete kivalo, egy kis kostolo 24 oras babazasbol.
Szulokent meg akkor is farasztobb kikapcsolni, ha segitenek, mert be kell hozni a hazimunkat, aggodsz, hogy minden OK-e. De ha meg ennyi sincs, egy ido utan ugy erzed, begolyozol.

Gomboc,
szerintem se hibaztasd magad! Teljesen egyutterzek amugy. En is neztem mar vegig csunya esest, pedig meg pocim sincs. Sot multkor majdnem en tanyaztam le a lepcson, babaval a karomban Kép ha ez rosszanyasag, akkor jo anya mint olyan nem letezik!
Fo, hogy tulvagytok rajta Kép

Evi, Urszila,
oszinten szolva orulok, hogy nem vagyunk egyedul a szoknyancsungo lanyommal Kép csak azt aruljatok el, hogy akkor hogy csinaljatok a mosogatast, teregetest, fozest... osszeszoritott foggal hallgatjatok a visibolast, kreativ otletekkel terelitek a kolkonc figyelmet ingajaratban a konyha es kozte, esetleg alvasidoben galyaztok? Akkor viszont hogy birtok netezni, vagy barmi pihentetot csinalni?
Biztos bena vagyok, mert magamtol is tudhatnam mindezt, vegul is ahogy irtam, a konkret okbol zajlo hisztiket egesz jol tudom kezelni. De amikor pont le akarom tenni, akkor nem muxik, hogy felveszem es megbeszelem vele...

Na megszunok. Hala az egnek mar delutan van es kopkopp meg laztalan a rosszcsontom Kép

Csak jokat! Kép

Kaska
kaska
 
 


Sziasztok!

Megvagyok, csak még mindig kicsit nyamvadtul, de itt jelentkeznék vissza Gombóc(!), hogy megyek holnap a sörözésre!

Norka a mailt megkaptam, lehet, hogy csak holnap de. tudok válaszolni.
Bocs, hogy nem írok név szerint, de rohanunk elfele itthonról...

Puszka

Tündér
tündér
 
 


Momo: grat ehhez a szep szuleshezKép

Kaska: ha ez vigasztal, Lacko pont az ellentetje a lanyodnak, o pl megy a vilagba es baromira nem erdekli, hol az anyja. Tok jo volt am futkosni utana a nagy pocakkal, kicsit sem irigyeltem azokat az anyukakat, akiknek a szoknyajan ucsorgott a dedKép Szal igy megvilagitva nem is olyan rossz a helyzet, igaz?Kép

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Meg nem olvastam vissza, csak gyors tanacskeres!
Voltunk ma helyettes dokineninel(doktorbacsink szabin). Jazi ejszaka (2 napja)felebred-kohog-szaraz kohoges, percenkent.Majd' megfullad.Fura,hogy ot nem zavarja, csak aludni nem tud tole, engem annal inkabb....semmi nem segit neki, se friss levego, se innivalo. Elvittem ma dokihoz, aki mondta,hogy ha ilyen van vigyem levegore-mondtam vittem,de semmi Kép adjak neki inni-mondtam adtam,de semmi. Egyszeruen epphogy hulyenek nem nezett,mert hat javulnia kellett volna...na mind1.A lenyeg,adott egy beutalot gegeszetre, hogy szerinte ki kell venni Jazi orrmandulajat....szerintetek mit tegyek? Vigyem el holnap? V varjam meg a mi dokink velemenyet?? Vagy az azert nem art, ha masik doki is latja? Ja az ejszakai kohoges egyik pillanatrol a masikra, kb. 1 ora mulva eltunik.Fuggetlenul barmilyen beavatkozastol.
Na most ennyi kesobb jovok meg
Tanacstalan Norka
norkini
 
 


Réka,
Jó hogy jelentkezel néhaKép

Momo,
SzüléstörténetKép Kicsit irigykedem.

Norka,
Meddig van szabin a dokitok? Ha pl. a jövő héten már lesz, akkor én megvárnám.
Addig is jobbulást!

Roni szerencsére ma nem produkált lázat. Azért még figyelem éjszaka is.

Maci_2
maci_2
 
 


Norka!
A gégész véleménye a mérvadó, a ti dokitok is oda küldene. Szerintem oda elviheted, ha nem orrmandula-probléma, akkor is jobb, ha ő látja.
Beu
beu
 
 


Hahó!

Rövid leszek mert már kifolyik a szemem...

Norka!
Szerintem is vidd el a gégészetre, aztán ha visszajön a dokitok hozzá is menj el. Drukk, hogy Jazi rendbejöjjön!++++
OFF! Csörögj rám lécci, hogy hogy legyen az este!Kép

Gombóc!
Jajjj, szegény Ti! Még jó, hogy nem lett komolyabb baj! Ez a lényeg! És nem vagy ám rosszanya!!!!KépKép

Maci_2!
De jó, hogy Roni rendbejönni látszikKép

Momo!
Nem semmi volt a szülésed napjaKép Aztán a szülésröl már ne is beszéljünkKép Irigy vagyok, hogy ilyen könnyen mentKép Képeket kérünk a trióról!Kép

Kaska!
Ilangba is be van építve valami, mert amint leülök a gép elé, matricaként tapad rám és nem hagy élniKép Ha mosogatok azt tolerálja, de ez is változóKép Nyugi ez is lehet jó dolog, lsd. OrsolyKép

Druszám!
Üdv, újra! Hát ahogy írtad, ezt az áram, fütés és egyéb dolgokat, nem csodálom, hogy egész nap csavarogtokKép Anyás-DaniKép

Zulu!
Kitartás!Kép De azért kéretik néha bejelentkezni, ha csak dühöngés, vagy panasz jön ki belöled azt is lehetKépSörözésKép

Andi!
Sikerült rendbevágni a pecót, mire odaértek a vendégek?

Toffi!
Szedem, mostmár 3. napja a bogyót, de még mindig van tejem. Este még szerencsére szopi van. Ez, hogy jelentkezik? Fokozatosan apad a tej, vagy egyszercsak elapad? Lehet, hülyén hangzik a kérdés, de nem tudom most minek kell következnie?

Kanyin!
Nagyon kis huncut a kislányodKép

Holnap este akkor sörözés, ott találkozunk, bár senki nem írta, hogy merre is van Crazy Cafe....
Na mindegy utánanézekKép

Pussz és jó éjt mindenkinek!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is csak sok a munka.
Szerencsére Dorottyával is minden rendben járogatunk bölcsibe, csak a reggeli felkelés megy nehezen.
Lányok valaki valamikor írta, hogy Bécsben sokkal olcsóbban lehet gyermekruhát felnőtruhát venni jól emlékszem -e, illetve mere menjünk?
Terveink szernit október 18-án szeretnénk kiruccani ausztriába.
Ki mit tanácsol?

Megvolt az első szülöi értekezlet a bölcsibe,
igaziból semmi érdekeset nem mondtak, semmi személyezkedés nem volt.

Jók legyetek
Manó2+Dorottya

Kép
Kép
dorka2
 
 


NelliKép
Megérkezett a jegy. Mégegyszer nagyon köszönömKép

Lányok!
Tényleg írja meg vki, hogy pontosan hol van a Crazy Cafe! (Ha lehet, pontos útvonal-leírását kérek, mert "vidéki" vagyokKép)

Pussssz
Tüni
tüni
 
 


Sziasztok!

Norka: szerintem is vidd el, hátha a gégész mint szakdoki kitalálja mitől van. A mandula mondjuk szerintem hülyeség, és utálom az olyan dokikat, akiknek mindenről a mandula-kivétel jut eszébe.

Kaska: bizony, bizony, én is főleg akkor dolgozok, ha csaj alszik. Illetve múlt idő, mert most már javul a helyzet (hogy biztassalak is). De nálunk pici kora óta a standard, hogy felkelés reggel, Ancsi előtt 2-3 órával (Ancsi tipikusan 9 ig alszik), aztán meló, meló végén net. Délutáni alvásnál is, meló és net, majd este, mikor már alszik: net. Hogy mikor alszom? Azt én se tudom! Kép
De mondom, már javul, mert már tud segiteni, együtt teregetünk, pici konyhait is tűr -közben áll egy széken és kirámolja a fiókokat-, kertben is segédkezik már, szóval már nem kell sokáig kihúznod! Egyedül most is keveset van el (bár néha már perceket is), net elé nem ülhetek, ha ébren van, mert ezt nem szereti, de látványos házimunkákban már meg lehet találni neki is a feladatát.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Tüni! Szívesen!

Momo! Nagyon vicces és szép volt a szüléstörténeted. Még egyszer gratula! És tényleg kérünk képet a 3 csajszirólKép

Jó sörözést Nektek ma estére!

Lányok! Tudna nekem mondani valaki olyan netcímet, ahol babakocsi szervízek címét tudnám megnézni? S.O.S lenne. Köszi.

Nelli
hnelli
 
 


Sziasztok!

Momo
jó murisan fogalmaztad meg a szüléstörténetedet Kép Az elejét nem irigylem, a végét annál inkább Kép

Tegnap megint volt a Szülőszoba, láttátok? Rohadt későn kezdődött, úgyhogy ma reggel néztem meg videóról, szokás szerint bőgtem Kép

Tündér
szerintem fokozatosan fog csökkenni a tej mennyisége, azt ne várd, hogy teljesen elapadjon. Az enyémből még mindig jön, ha megnyomom...
Rendrakás fogjuk rá , hogy sikerült, bevágtam mindent a dolgozószobába és becsuktam az ajtót Kép

Norka
nem lehet, hogy csak száraz a levegő? Ha párologtatót tennél a szobájába vagy nedves törölközőket teregetnél nála? REmélem, semmmi komoly!

Beu, Magdi
akkor mi lesz este, együtt megyünk vagy nem????

A gyerekem újabban azt játsza, hogy mondja a testrészeimet (inkább arcrészeimet) és közben vagy lecsavarja az orrom, vagy kitépi a hajam, vagy kinyomja a szemem. Nagyon élvezetes játék, főleg, hogy tegnap megint hamarabb nyúlt a szemembe, mintsem becsukhattam volna... (szerencsére nem jártam úgy, mint Urszila)

Andi
psandi
 
 


Az is jó lenne, ha esetleg tudtok a 3. kerület környékén babakocsi szervízt, azt leírnátok. Köszi.

Norka! Igaza van Andinak, lehet száraz is a levegő. Próbálj párologtatni.

Nelli
hnelli
 
 


SziasztokKép

Rohanok...

Momo
Nagyon klassz a sztoriKép (leszámítva az elejét)

Most már hivatalosan is újpestiek vagyunk, jövő hét szerdán megyek a bölcsibe...

Este találkozunk!Kép

PusziKép
Toffi + Zsombi + Szandi (nincs iskola)
toffifee
 
 


SOROZES KépKépKépKépKépKépKépKép

Meg egyzser a cim: VI. ker. Jokai u. 30, Dzsungel Etterem, utana Crazy Cafe (a ketto egybe van epitve Kép)

Eljutas:
Ha valaki nagyon konkretan terkepet szeretne latni rola: http://bpterkep.index.hu/-n be kell irni a cimet (hazszamot is!), es akkor kidobja, hol van pontosan

Akinek eleg az en silabuszom, annak:
a Nyugati teren a Skala Metro oldalaban indul egy kis utca (Jokai u.) az Oktogon fele, parhuzamosan a koruttal. Azon egyenesen kell menni, atmenni a Podmaniczky-s keresztezodesen, es rogton ott lesz a 30-as szam. Nem nagyon lehet elteveszetni. A Jokai u. egyebkent egeszen az Oktogon melletti Jokai terig megy vegig, ugyhogy abbol az iranybol is lehet jonni. Kép

Az asztal 6-tol a nevemre van foglalva, marmint nem a Gombócra, hanem a hivatalosra. Kép Es 15 fore foglaltattam. Kép

Most megyek Zsombit lekezelni, mert utalja, ha a gep mellett ulok. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Na, csinaltam terkepreszletet is. Kép
A bal felso sarokban az a nagy keresztezodes a Nyugati ter, es remelem, ertelmezheto a terkep tobbi resze is. Kép

Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy jól szórakoztatok, így utólag már nekem is jobban tetszettKép
Akkor közkívánatra két kép:

Andi, Zsebi is az arc részeit gyakorolja, csak MesinKépKépKép
Kép

És Timi, az okos nagytesóKép
Kép

Mennem kell, mert Timit ünnepeljük, ma 3 éves az én drágámKép


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!
Koszonom a gégészetes hozzaszolasokat! Vegul ugy dontottem megvarjuk a jovohetet.Addigra visszajon a dokink szabirol. Egyebkent en is azt gondolom,hogy nem art ha megnezi egy gegesz, max. megnyugszunk,hogy semmi ilyesmi. Furi mert amit olvastam orrmandularol (gyakori betegeskedes, folytonos orrfolyas stb.) egyik sem jellemzo Jazira,szoval nem ertem miert erre tippelt a dokineni...na mind! Este adtam neki tudotagitot es nemtom,hogy ettol vagy csak veletlen egybeeses,de most nem ebredt ejszaka Kép Parologtatunk nala rendszeresen egyebken.
Fogaszatra jovo hetfon megyunk. Remelem nem utalja meg a csajszi a dokikat Kép

Momo
Nagggyon edesek a csajok! Kép Timinek nagyon BOLDOG Szulinapot!!! Kép Kép Kép Es jo volt olvasni a tortenetet! Olyan szulhetnekem tamadt Kép Na persze a reggelt siman kihagynam a tortenetbol...mar a sajatombol!

Szuloszobat en is lattam. En is bogtem, pedig mar azt hittem immunis vagyok...

Beu
Babakocsi akkor hetfon?

Mas
Azon filoztam,hogy mivel mi alberteltben lakunk csak ideiglenes pesti cimunk van. Nekunk majd Pecsre kell bolcsibe/oviba jaratni Jazit??? Kép Kép Kép

Es vegul ket dunaparti kep a csajrol:

Kép
Kép
Norka
norkini
 
 


Norka
Minden kerületben más a rendszer, lehet, hogy Nálatok nem szőröznek, mint itt, Újpesten. Azért nem árt megkérdezni.
Dunaparti képek Kép

Próbálok visszaolvasni, talán még jövök
Toffi
toffifee
 
 


Gombóc
Klassz a térkép!Kép
Egyébként mire beírtad, addigra kikerestem az utak.hu-nKép

Momo
Boldog szülinapot Timinek!!!Kép
Csajok tündériekKép

Andi
Csak hagyjon Dani egy kicsit a testrészekből a tesónak isKép
Nálunk simizés címszó alatt Apa-pofozás van mostanábanKép

Tündér
Háát... 3 nap alatt semmi sem apaszt el, szerintemKép türelemKép

Kanyin
Huncut kiscsaj édesKép
Azért eljöhetnél, legalább megismerkedhettünk volna...

Kaska
Idővel biztosan javulni fog a helyzet (ahogy Ildi írta), ámbár nálunk ma hangos mosogatás volt (közben lökdös el a mosogatótól Zsombi, így az érdekes)
Kár, hogy Te sem jössz...

Ennyi jutott nekem ma a gépből...
PusziKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Nelli!
Babakocsiszervízt én a gribbedli.hu -n találtam.

Momo!
Timinek boldog szülinapot.
Csajok tündériek. Kép

Szerdán megkaptuk a Hernádi ház kulcsait, most már VAN SAJÁT HÁZUNK!!!! KépKépKép

Na megyek gyerkőcöket rendezni még az esti buli előtt.

puszi
Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Csak röviden és gyorsan: Jó sörözést nektek, és fotózzatok nekem is egy jó korsó alkoholmentes sört, ha már az igaziról lecsúsztam. Kép Kép Sok szép emlék fűz amúgy a Crazyhez. Kép

Egyszer majd csak lesz időm bővebben is írni, törekszem rá. Kép
Tegnap csakazértis elmentem gyerekestől a fősulis bulira, odajött miattunk korábban egy csoptárs és jót beszélgetett velem a kislányáról, mert én meg közben V. után rohangáltam. Kép Sajna nem sokkal kezdés után már indulnunk is kellett haza, de akkor is megérte, és kicsit ugyan leizzadtam a szaladgálásban, de jó volt látni a régi arcokat, meg hogy teljesen számon tartanak még minket, véneket is. Kép

Na most már tényleg muszáj mennem.

Detti
dé_
 
 


Magdi! Köszi, én is csak ezt találtam. Nem nagyon hírdetnek ilyesmit.

Mit lehet tenni egy olyan 5 évessel, aki mostanában sz*rik szótfogadni, levegőnek nézi az anyját?
Kicsit kivagyok.

Nelli
hnelli
 
 


Lányok,
ezer bocs, de Abigél csak egy negyed órája csöndesedett el, apa fújja az orrát, hőemelkedése van. Egyszerűen nincs erőm elindulni, plusz félek, hogy nincs-e bennem is kórság. Útálnám, ha valamelyik kismamit én fertőzném meg.
Majd valahogy jóvá teszem.

Gombóc,
úgy megnéztelek volna még a finisben. Tényleg Maszatkának azért már van neve?

Nelli,
öt évesre nincs tippem, csak kitartást kívánok.

Miszike,
mi van veletek? Hogy sikerült a beszélgetés?

Norka,
beteg Jazi Kép Szerintem is vidd el gégészetre.

Zsuzsó
zsuzso
 
 


Na, ki aludt a legkevesebbet? Kép
(Azt is 2 ébredésselKép)
Na, mindegy, viszont a gyerek le nem szakad az apjáról, tök jót tett nekik a közös este.
Peti is rájött, hogy K. jó móka, most el akartam csábítani kettecskén a Stop-Shopba, ami most nyílt
itt Újpesten, (egyik húgom vigyázott volna K-re 1-2 órát...) de a férjem ragaszkodik a gyerekhezKép

És még valami:
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27677992

Bulay tök jó volt, bár Zsófin (meg rajtamKép)kívül mindenki nagyon konszolidáltan viselkedett. Pocisok felmentve, de a többiek...???!!!

na lépek
pusza
e
ellimami
 
 


Hi!

Nagyon jó volt a buli, de elég fáradt voltam, bocsiKép Na meg nem volt soföröm semKép

Lécci valaki egy password-del dobjon már meg!
recuska@freemail.hu

Köszi!

Na lépek, mert nemsokára vendégeink lesznek.
Mellesleg Anyu kivasalt, most vittem haza.Kép

Pussz,
Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!
Jo volt veletek talalkozni vegre csajok! Kép
Nekem volt soforom-ezer koszonet a fuvarert!! Kép (Tunder kuldtem mailt). Kepeket meglestem, koszi Elli hogy feldobtad oket, azert nem semmi vagy, buli, ejszakazas es meg a kepek is???!!! Kép
Szep oszi szomorkát mindenkinek
Norka
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?