Új privát üzeneted érkezett!

Lady: hány fogatok van már?
Szonce: jaja, és ne hari, h pont telefonáltam :oops: enyémek még nem szaladtak ennyire el, néztem nagyot :shock: :lol: meg a földön se fetrengtek eddig :shock: na sebaj :wink:
Bandázást majd megismételjük, akkor reméljük többiek is tudnak majd jönni és teljes lesz a létszám :wink:
joéjtésjo7végét Mindnekinek :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hú, megpróbáltam visszaolvasni, még nem teljesen sikerül, de majd holnap :D

sajnálom, hogy betegek voltak babókák!!! :(

szonce82 boldog szülinapot!!!!
Holnap kimegyünk Pomázra majálisozni, kíváncsi vagyok Beni mit fog szólni a sok emberhez :D

Jövőhéten mi is szeretnénk csatlakozni hozzátok egy játszótérezéshez!!!! :) már ha nem baj :D Beni még jól el tud ücsörögni ha rázom a fenekét :D :D :D

jó éjszakát és szélp hétvégét :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Szonce: Nagyon Boldog Szülinapot!!!
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Szonce:

Boldog születésnapot kívánok!

Kép

Kép

KépKép
charlott
 
 


Lányok nagyon aranyosak vagytok! Köszönöm szépen!
szonce82
 
 


Jó reggelt!

Jelentem kibújt a 8.ik fogunk is :D :D :D

Csenge egyre taknyosabb :roll: :roll:

Ti voltatok valamerre a hétvégén?

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady: gratu fogacskához :wink: Még mi is taknyosak vagyunk picit, de tuti fogtol, bizti Nektek is rátesz :? Sterimar-t használtok?
Mi lent voltunk itt a "majális"-on, Csajok igazi pacit simogattak :lol: Tamma rögtön simizte, Laurci picit félt, de aztán Ö is, tök cukik voltak :lol: És tegnap elöször egyedül voltam Velük játszon, nagyon ügyesek voltak homokoztunk meg hintáztunk, tök jo volt :lol: Apa melozott :evil: Szombaton itt voltak nagyik, mi meg kisszobát pakoltuk, áll az összes szekrény végre, de még azért van mit pakolászni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok ha vki lát kicsi motort "olcson" sikitson lécci :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Mi valami kevert orrcseppet használunk,amiben antibiotikum van,meg gyulladáscsökkentő stb...

Mi megint Margitszigeten voltunk :D :D

Be kéne vásárolni,remélem ma már jön pénz :evil:
Nektek mikor jön?
Én OTPés vagyok

Kép


Kép
lady23
 
 


szijjasztok!

jujj, én lemaradtam Szonce Szülinapi Köszöntéséről...

Boldog 28. születésnapot és 1 napot! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

elkapott az eső... babusok végig is nézték... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
szerencsére nem volt vészes.
jujj, a lovacskasimogató jó lehetett. nekünk is kellene már menni homokozni, csak akarok még beszerezni akkore gy másik sipőt, ha esetleg ez telemegy homokkal.
Lady: 8 fog, az már nem semmi, az már egy majdnem focicsapat!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én sem kaptam még pénzt, és én unicredites vagyok... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Csajok a gyed érkezése nem attol függ h kitöl jön? mármint nem a banktol függ nem?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


csak holnap lesz,mert ma utalnak :evil: :evil: :evil: :evil:
nem baj,majd addig nyaljuk a tányért :D :D :D
megfigyeltük barátnőmmel,hogy nekem 1 nappal mindig előbb jön,mint neki :shock: :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:32-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi képeket, nagyon jok :wink: kár, h nincs földön fetrengös, megmutattam volna Apának :lol: :lol: :lol:
de jo, egész héten itt van Nálatok tesod?
hu ne má, h rossz idötök lesz :evil: :evil: :evil: mit mondanak idöjosok?
Gombocka: tök arin futottatok :lol: :lol: jol meglestelek :lol: :lol: pont akkor csináltam a tojáskrémet :lol: :lol:
Lady: én is munkahelytöl kapom gyedet és 30-1-2 körül már meg szokott jönni :lol:
képzeljétek miota Csajok ilyen kis aktivak éjjel már csak 1-2x kelnek koppkopp :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: az nagyon jóóó! biztos lefáradnak a nappali pörgéstől, ezért alhatnak nagyokat!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: igen, 1000x jobb a helyzet :wink: bár reggel még mindig 6-6.30 körül kelnek, de ez nem is rossz, igy még taliznak Apával :lol: :lol: és nem nekem kell tápit csinálni :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


a mienk is 6:30 körül kezd el motyogni az ágyikójában, bár ma ez később volt... :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:33-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:35-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:35-kor.
szonce82
 
 


:((((( ez gáz, hogy pont most mentek a balatonra, mikor ennyira pocsék idő lesz.
mikor mmentek pontosan? mert ha csak hétvégén, akkor hátha kiesi magát a héten az eső!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: fogtol simán lehet :wink: esetleg kérdezz rá dokinál, ha az megnyugtat :wink:
Nálunk mindenki felkel :lol: :lol: én öltöztetek és mire kész vannak ott a tápi :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


--
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:38-kor.
szonce82
 
 


most keltünk :lol: :lol: és 12kor aludtak el :shock: :shock: kajcsi aztán remélem nem esik és lemegyünk, délelött takaritottunk, nagyon ügyesen törlik a port Csajok :lol: :lol:
pont ez jutott eszembe, h Charlottnak már naponta be kell jelentkezni :wink: szoval,
Charlott??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:38-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jobbulást Ádámnak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi!
szonce82
 
 


Sziasztok!

Beni ma kapott 2 szurit, hiper nyűgös volt :(
Megkóstolta a sütőtökpürét, ízlett is neki csak a nyelvével mindig kinyomja a kaját és 6x kell még visszatömnöm neki, hogy le tudja nyelni :D :D :D

Volt vasárnap nekem is anyáknapja :D :D :D :D :D :D :D nem gondoltam, hogy ennyire meg fogok hatódni :D


Ádámnak jobbulást!!!!

jó éjt :D

KépKép
kusi
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:39-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Szonce: én kihivom dokit :wink: vagy ha lemegyünk talán 1x volt ilyen akkor vagy elsönek vagy utsonak kérek idöpontot :wink:
juj drukkolok, h javuljon és tudjatok menni++++++++++++drukkkkk
(nekünk uez volt de sztem fogtol)
képzeljétek Taminak kijött egy fönti rágofog csücsök, jol meglepödtem, mert alul láttam csak de azzal már hetek ota szenved és még nincs kint, talán mostanság :lol:
Kusi: milyen szurik voltak?
tegnap homokoztunk, imádják, csak még tanulni kell, h nem szorjuk meg nem esszük :oops: :oops: :oops: ugy mentünk le, h mindjárt esik aztán tök jo idö lett ugy örültem :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok, meg vagyok! :-)
Kicsit visszavonultam, mert nem törént semmi érdekes velem....

Tegnap takarítottam, mint egy kisangyal. Erejem tejében voltam, biztos volt valami a levegőben! :-) De ma mint egy fáradt, öreg asszony, sajog minden porcikám, hajolni alig tudok. Görcsös fájdalmaim nincsenek. Krisz jókat mocorog a pocimban, még mindig fent helyezkedik el...
Most orrdugulás miatt szenvedek, alig aludtam valamit az éjjel, mert azt éreztem nem kapok levegőt! Ezmi?

Szonce: jobbulást Ádámnak!
Babusok: nem is gondoltam, hogy a gyerekorvost "kisebb" betegségnél is ki lehet hívni?! Ez tök jó!

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

én itt voltam, tegnap előtt óta figyelem, hogy mik a történések, de azt vettem észre, hogy nem volt semmi... magamban meg nem akartam beszélni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babusok: végülis akkor nem esett az eső, az szuper, legalább akkor homokoztatok kicsikét.
Szonce: szegény Ádámka, elkapta valami nyavalyakór
hehehe, én is rakott krumplit csináltam, nálunk is hamar elfogyott, pedig nagy adagot csináltam, még a Nelli is falta! :D :D :D :D :D :D :D :D
Charlott: jaja, most már akkor hetente kell menni ctg-re, az szuper, csak ne kelljen mindig sokat várnod! :( :(

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ma délután jöttök majd le? :wink:
nálunk ma rakott zöldséges-darálthusis kajcsi lesz :lol:
Charlott: azért majd kérdezz rá dokinál, h nála h müködik ez, nekünk mondta mikor elöször volt itt, h nyugodtan hivjam, én meg hivom :lol: :wink: nem vagy allergiás: ugy száőllnak ezek a szöszök :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok ha lát vki vhol "olcson" legkisebb motort szoljatok lécciiiiiiii

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Helló Gombócka: igen, hetente kell járnom a szülésznőhöz. Holnap megyek újra hozzá, egy kis CTG-re. :lol:
Rakott krumpli nálunk is gyorsan elfogy, akár mekkora adagot tálban sütöm össze! :roll:

Babusok: ok, majd érdeklődöm. :wink:
Eddig nem voltam allergiás, de lehet, hogy most - más állapotmban- kijött rajtam valami....

KépKép
charlott
 
 


babusok: megyünk le szerintem, mert a nelli most alszik, így lehet hogy pörögni fog délutánra. remélem! :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


most vettem észre pelusozás közben, Laurci is növesztett egy rágocsücsit, uazt :lol: :lol: (nevettetni kell kisasszonyokat, h ne forogjanak :lol: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: szupi, akkor majd megdumcsizzuk :wink: remélem megint jo idö lesz :wink:
Charlott: ugye irsz majd vkinek sms-t ha vmi történés van? :wink: juj én már ugy izgulok :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

szonce:Csengével is ez van,hogy köhög,rossz a közérzete
Én a beteg rendelésre vittem,nehogy valami pici baba is elkapja
Nekünk is nagyon folyik az orrunk
Mi tegnap voltunk dokinál,a jobb fülébe gyulladás van,a tüdeje tiszta
felírtak köhögéscsillapítót,és antibiotikumot, :cry:
Mi is adtunk neki nurofent,mert piros volt a torka

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: gyogyujjjjjjjjjjjjjjjjjjjatok már meg :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hááááááááááát már nem ártana!

Addig se torna és az MR sem tudjuk megcsináltatni

De legalább most már nem kell lefogni(annyira) az orrszíváshoz :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Szonce: mit látok a várandósság oldalán!!! :shock: Ez igaz??? Akkor szorítok, hogy doki is alátámassza sejtésedet. :wink:

Babusok: persze, hogy jelzem, ha kibújt a baba. A férjemet majd küldöm fórumozni. Így volt ez a lombik alatt is (mikor a kórházban kötöttem ki hiperstimu miatt). :-)

Lady: mi lehet Csengével? Jobbulást!

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:42-kor.
szonce82
 
 


Szonce: huha bocsi, azt hittem én vagyok figyelmetlen és lemaradtam valahol... :oops: Akkor csenben, halkan szorítok!

KépKép
charlott
 
 


Köszi!
szonce82
 
 


Szonce: mimimi??????????????????????????

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


juj csak nem??? dejo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mesélj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: mi az a hiperstimu? :oops: miért kellett korház? már ha van kedved elmesélni csak akkor :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:42-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?