Új privát üzeneted érkezett!

Koda!

Irigykedek. Mi tegnap 2-szer is elhajtottunk a vásár mellett, de a párom NEM volt hajlandó megállni. Pedig láttam, hogy rengetegen voltak. Kép Bár amikor meglátta a bútorokat megjegyezte, hogy milyen jó, hogy már ilyen nagy területen árulnak, és vajon hol lesz a köv. hónapban, mert novemberben már hideg lesz kint árulni... Szóval van remény, novemberben én is ott fogok böngészni....
Ja, és a héten talizunk? Tudod kellene egy óra a konyhában. A narancssárga a falra...

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Végre! alig tudtam visszaolvasni! Feléledt a topik!!! Hajrá lányok!
Nagy krétázóktól kérdezem: Az akrillal lefestett dolgokra is lehet krétázni??? Mert én hétvégén szörnyen elszúrtam egy ajándékba szánt képet. Lefestettem, elkezdtem krétázni, és ahogy maszatoltam, leszedte az akrill festéket. Vagy sz... akrillt használtam???

Paat! Bizony furcsa, hogy a Dunántúlról csak alig vagyunk! Nagyon szeretnék már megint Sz.helyre menni, talán pár héten belül sikerül!

Köszönöm lányok a vágódeszka fellelhetőségét és árait! Nálunk sem Tesco, sem Cora nincs, de a piacon körülnézek!
anizs007
 
 


SziasztokKép

Este írtam..sokat és elszállt minden...
Tegnap este Gibson film alatt kupálóztam..

Miszike
Fán nem látszik a ragacs.. cink cuccost így még nem csináltam ahogy Te, hogy nem szineztem...
Az egészet befestem...pl ez és ez

Ánizs : akrilra remekül lehet krétázniKép

Mutatom az este készülteket.

1: gyümiláda
2: Mimikém szerint az előzőnek a testvére:o)
3: rózsacsokor
4: almáskosár
5: almatál
6: espresso
7: ez a hálónkba lesz a bordó falhoz
8: szintén oda készült ha megunom akkor megfordítom:o)
9: óra

cupp
Hajni
hajnii
 
 

 
 

Ez lemaradtKép

dobozka

és így néztem a filmet:o)

indulok az ovibaKép
cupp

ui:
Kézeld Jubi. tegnap találtam egy szatyor temperát.. pannonos is van benne, abban égetett sienna, de van olasz tempera is benne, és nature sienna--vagyis természetes siennaKép megörültemKép
H
hajnii
 
 


Szijja Hajni! Gyönyörűek! Ahogy mindenhez megtalálod a keretszínt, az valami csodás!!! Úgy kevered ki őket???
Tehát velem van a probléma nem az akrillal??? Úgy bedühödtem, hogy darabokra törtem a képet, annyira nem tetszett!!!!
A pasztellből a sötétebb színeket érdemesebb megvenni????
anizs007
 
 


Anizs:
kár volt összetörniKép
Ezeket ugy csináltam hogy amit alapnak akartam színt, felhigítva befetsette a gipszet és utána krétáztam, van amelyiket többféle színnel....
(Ha nem festem át a gipszet ragasztás után, akkor nekem lepereg ugye a kréta...Kép
Krétából nekem elég sok szinem van már...de a sötétebbeket jobban használom, és a fehérte ill a világos krém vagy vanilia színt.
De hát ez attól függ, milyen szineket kedvelsz, vagy milyen sz-kat akarsz ragasztaniKépEgymáshoz közeli árnyalatokat fölösleges sztem venni.
Viszont sokáig elég a kréta. sőőőtKép

uhh..télleg rohanokKép Vikikém vár..

páá
hajnii
 
 


Hajni!

Megnéztem a műveket, gyönyörűek. De a kanapén lévő tálcákat nem akarod nekünk közelebbről is megmutatni?? Kép

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Hajni nagyon szépek a képek, és a forgatható kép ötlet is naggyyyonnn jó :-)))
Ügyes vagy és nagyon gyors, ha egy film alatt ennyit alkottál:-))))
Ez a kréta dolog egyre jobban izgat :-)) Azt hiszem vennem kell egy adagot belőle, bár lehet, hogy csak fel kellene túrnom a lakást a gyerekek régi krétái után. Az a baj, hogy egy éve költztünk és fogalmam sincs hová lett bezsufizva, és mivel már nem kell nekik, még nem került elő :-( Na ezt még végiggondolom, mert a boltba menni egyszerűbb, de túrni olcsóbb. :-)))
minimaxi
 
 


Jaj Minimaxi!!

Vigyázz a gyerekek krétáival! Azok aszfalt kréták, nem jók semmire. Amit te nálunk látsz, az művész porpasztell kréta! És az ára is drágább sajnos ezért...! Ezt kell megvenned, mert csak ezzel tudsz dolgozni! Már többen is próbálkoutak régebben a táblakrétával, de belátták, hogy az bizony csak a gyerekenek jó rajzolni. Túl kemény, nem poros eléggé..

HajniKép
Megint remekeltél! de a tálcák engem is nagyon érdekelnének, ami az ágyon volt!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Köszi az infót Koda! Tényleg hálás vagyok :-)))
Tök jó, hogy leírom a barom ötleteimet, de még ennél is jobb, hogy Ti még el is olvassátok, mert így nem követek el egy csómó ökörséget :-(((
Szerintem amúgy sem találnám meg :-))))
Viszont akkor mostmár megkérdezem, hogy a tempera az mindegy hogy milyen, vagy abból is van művész kategória?
Hajni! Tálca ügyben csatlakozom az előttem szólókhoz :-))))
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Hajni, gratulálok, szépeket csináltál.

Én már több mint fél éve olvasgatom ezt a topikot, és már igértem én is képeket, viszont eddig még nem sikerült a műveimet lefotózni.
De elmúlt hét végén az öszeset lefotóztam, ma kaptam meg őket e-mailen, úgyhogy kicsit dicsekszem nektek.
A kedvenceim:
Kép

Ezek a konyhában vannak:

Kép

Ez az első szalvétatechnikám művem:
Papírmasé kerettel.
Kép

kavicsok:
Kép
Kép

A gportálon én is nyitok egy oldalt, és ott a többit megnézhetitek, meg tudunk szalvit is cserélni. :-)))))))))))))
makrancos
 
 


KösziiiKép
Tálca:
ammmég nincs készKép
Ha kész lesz, mutatom.

MAkrancos, szépekKép

HAjni
hajnii
 
 


Paat!

A vágódeszkára visszatérve.... Először lefestettem krémszínűre. Diszperzittel, ami temperával van színezve. Azután rá a szalvéta.Én csak a szalvéta motívum közepénél kenem a deszkára a ragasztót, hogy ne mozduljon el. Utána nagyon vékonyan a szalvétára kenem fel a ragasztót, így nem fog sehol látszódni a ragacs és szépen lehet krétázni is!
A szőlőkacsokat mindezek után kézzel festettem fel, úgy, ahogyan az a szalvétán is volt. Ezután krétáztam egy picikét. A végén lakk.

Szóval aki küzd a ronda ragasztott felülettel, az csinálja úgy, ahogyan leírtam az előbb. 100% hogy csak a kép alatt lesz ragasztó és nem csúnyítja el a remekműveket! Kép

Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


jaj, sikerült beírnom! Juhéj, mingyárt nézem kik csinálták ezeket a csodákat itt fent Kép

Kép
krimo
 
 


PaatKép
indul a csomagod a szalvétákkalKépKép

Makrancos éviKép
nagyon jóókKép nekem a kagylós köcsög tetszik a legjobbanKép

KrimoKép
Vacakol a géped??

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Ágiboszi!

Naná, hogy igen! És még aztmondta Esbeta, hogy sajnos alig van most valamije... Na én azt elhoztam KépÉs egyáltalán nem fizettem sokat. Mostmár alapanyagban nincs hiány, csak időben Kép

Koda!

Tök jóóó dolgokat vettél a bolhán! Kép Várom a fejleményeket, bár már így naturba is szépek!

Hajni!

Nagyon szépeket csináltál! De ha ezt a film alatt, mindet, akkor minimum nyolc kezed van Kép

Makrancos!

Végre, hogy láthatjuk az alkotásaidat! Jópofa az a papírmassé keret! A kavicsokkal mit csinálsz? Régen festettem kavicsra, de csak úgy vannak itt egy kosárban.

Szokolka!

Mekkora már az a baba, hiszen nemrég még a hobbibótba rohantál, 1 nappal a szülés előtt Kép
Hogy megy az idő! A bolt bezárt , a gyermek megnőtt...

Kép
krimo
 
 


Koda!

Most telepítették újra, úgyhogy már jó! Kép Csak hát női agyvelő... keresem a jelszavaimat....

Kép
krimo
 
 


MinimaxiKép
A temperából szerintem bármelyik jó. De mire akarod alkalmazni?? Ha szabad kárdezni..mert ehhez is van egy-két okosságKép

KrimoKép
Én biza nem nyúlok az antik mütyűrjeimhez! Ezek díszek lesznek, de a maga valójukban. Igaz kitisztítottam őket, és kicsit arany patinával rá is segítettem....úgyhogy csak sikerült hozzájuk babrálnom..Kép De szalvétázás szóba sem jöhet..

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Kép Hát mondtam én hogy szép ez így!
Tempera! Hát azért a 100-as bótba ne vegyetek olyan kis fittyenfutty temperát amilyet én vettem Kép Olcsó de sz@r Kép

Kép
krimo
 
 


Koda!

Te hogy használtad azt a pigment port?
Most jól belekevertem valami festékbe, de nem teljesen oldódott fel. Ahogy festek vele jobban piros lessz ahol benne vannak a kis szemcsék. Különben nekem ez így tetszik is, valami napsárga szerűt kavartam, elégedett vagyok! Kép

Kép
krimo
 
 


Sziasztok!

Kész lett a honlapom Kép!!! Lehet menni bámészkodni Kép. Még nincs fenn sok minden, csak néhány szalvi, amit ma vettem Kép. Azért hátha tetszik vkinek...
http://gportal.hu/miszike

Vettem még krétát, keretet, akrilt meg gessot, már szárad az első adag Kép. Egyébként a Fixaktív "csak" 900 vmennyi, sajna a hajlakk sem sokkal olcsóbb... Kép

A sziéna hogy lesz nektek olyan szép sávos (vagyis nem egyszínű)?

Anyko,
köszi a leírást a ragacs kilátszásának ellenszeréről Kép.

Makrancos,
nagyon szépek a műveid, nekem legjobban a csigás zsepitartó tetszik. Kép

Hajni,
nem semmi a tévénézős kép Kép! És csatlakozom az előttem írókhoz, engem is érdekelnének a tálcák Kép!

Koda,
szépek a szerzeményeid! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Készítettem az előbb két cserepet.
Az epres http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=48 Hátulja: http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=49 Barackos: http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=50 Hátulja: http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=51 És a kettő együtt: http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33993&index=46

Miszike!
Nincs mit! Remélem tudtam segíteni! Kép Máris rohanok az oldaladra! Kép

Képzeljétek! Még nem is újságoltam! Van 2 tanítványom!!! Vasárnap délután volt az első óra! Kép
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hajni!
Nagyon jókat csináltál most is! Rám nem jellemző módon a zöldkeretes rózsacsokor a legtetszőbb kép, de az óra valami nagyon baba!!!

KOda!
Várom sok-sok szeretettel és ecsettelKép

Anyko!
Köszi a leírást, a kacsok miatt nem tudtam megfejteni a rendszert. Amúgy én is csak fölé ragizok, de valamennyit túl kell húznom, mert különben olyan "koszosan" jár krétázáskor a széle, mint pár napja.

Ánizs!
Gyere egy nagy rakat szalvival 'oszt majd jól cserélgetünk, meg megfejtjük a titkokat.

Nekem még senki hasonszőrűvel nem sikerült szájjalKép beszélgetni. A hobbiboltos csaj is csak sima festett szélű képeket csinál árulásra. Magányos vagyok, de legalább van piacom. He-he Kép
paat
 
 


Paat!
Én nem a szalvi tetejére kenem a ragasztót, hanem az aljára. És így nekem nem csúnya krétázásnál. De az igaz, hogy ritkán krétázom közvetlen a szalvéta mellett.

Kép

KépKép
anyko
 
 


Hajnii, várom a címedet, mennék ma a postára!!
Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Sziasztok!
Anykó nagyon jó lett a két kaspó, de jó neked, hogy olyan barátnőd van aki ilyen alapokkal szolgál!Kép))
Tegnap én is elmentem bizniszelni...egy csajszinak van boltja és vele beszéltem, hogy ki tenné e a képeimet...hát mit mondjak... Iede nem de 2 hét múlva nyílik a másik bolt oda kér 5 képet aztán meglátjuk...hát remélem vinni fogják mint a jó cukrot!Kép)) És egy bútorbolt is lehet megengedi, hogy kipakoljam a képeket...szóval a lepényhal meg utoljára..vagy mi...tehát bízzunk!Kép
Én tegnap csak kereteket festettem és csiszoltam és kipróbáltam az égetett sziénát....egész jó valami kv-s szalit teszek bele!
Szép napot!
abby
abby
 
 


Sziasztok! Anykó nagyon szépek lettek a kaspók, és gratulálok a tanítványokhoz. Végül is inkább dekup fertőzésük legyen, mint valami őszi vírus. Szerencséjük van, mert Tőled nagyon sokat tudnak tanulni. Gondolom majd az ő alkotásaikat is bemutatod:-))))

Koda!
A krétával semmi extra tervem nincs a képekhez akarom kipróbálni, mert egyre jobban izgat a dolog, ahogy látom, hogy milyen szép dolgokat csináltok.

Aki szeretne még az első körben rendelni "köcsögöt" az sürgősen szedje össze az igényeket, mert leadom az első kör rendelést, hogy Jubiékhoz időben odaérjen a miskolci út előtt a megrendelt "népművészeti agyagedény"
Csináltam fotóalbumot, átraktam oda a képeket, de mivel a kép leírás rovatba írtam a méreteket és árakat azokat nem látom sehol, úgyhogy át kell variálnom, meg teszek fel új képet egy lapos kaspóról is, csak nem tudom hogyan kell ideraknom a linket, hogy megtaláljátok. A már ismertekből is vannak további méretek, és a fülesek egy részéből lehet fül nélkül is rendelni.
Na így korán reggel, "ződ hajnalban" ennyi:-))))
Várom a segítséget és a rendeléseket
Csóközön
mini
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket, nagyon arik vagytok. Nekem is a csigásak a kedvenceim.

Krimo,
A kavicsokon is szalvéta van, és amikor megszáradt teljesen lelakkozom. Csak arra kell vigyázni, hogy a kavics teljes felületét bekend a szalvétaragival, különben a lakktól foltos lesz. Ahol nem érte a szalvétaragi, ott sötétebb lesz a kő. Nem mindig rossz, de azért jobb, ha nem ér meglepetés. :-)

Üdvi

Évi
makrancos
 
 


Na megint én vagyok!

Krimo,
Lehet, hogy félreértettem a kérdésed. Egyenlőre díszek a kavicsok, viszont tanulásnál szoktam használni. Van egy tanulási technológia, amit megtanultam, és ott mindenféle műanyag vicik vacakot lehet használni, hogy szemléltesd magadnak, amit tanulsz. Én nem szeretem a műanyagot, ezért úgy gondoltam kavicsokat csinálok magamnak. Meg segítek néha másoknak is tanulni, és akkor is használjuk a megértéshez. Szebbek, mint a műanyagok. Ja, meg a csigás kagylós kavicsok jól mutatnak a fürdőszobában a kád, csap szélén. :-) A viárgosak a virágok körül a földön, vagy a polcon. De valamelyik nap elhatároztam, hogy nagy köveket is fogok keresni, jók lesznek a könyveket megtámasztani a polcon. Mindig bajom volt, hogy ha kevés könyv volt a polcon eldőltek, és azt utáltam, mert hamarabb tönkre mennek. Most nem fognak. Persze, a nagy köveket is kidekorálom szalvétával :-)

Üdvi

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok Ügyeskezűek!Kép

Jubi!
Örülök, hogy velem örülsz!Kép Olyan jó érzés, ha valami szépet alkot az ember.Kép

Kicsit eltűntem, de visszajöttem és megnézegettem az azóta készült műremekeket...hát, lányok nem is tudok mit mondani....egytől egyig mindenki valami gyönyörűségeket alkotott!Kép A topic címével ellentétben, itt már nincs is kezdő(rajtam kívül)!KépKépKép
Jut eszembe, felcsigáztatok ezzel a krétázással! Hogy is kell ezt? Holnap megyek a hobbiboltba megint valami újat kérni, mert krétájuk az tuti nincs!Kép
Én is alkottam jónéhány képet, de fotóm nincs róla.Kép Viszont, jövőhét végén lesz a nagyobbik kislányomKép szülinapja és megprószálok beszerezni egy digit!Kép Aztán csak fotózok, fotózok és fotózok, na persze a végén felteszem a honlaomra is!KépKépKép

Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Szia Szilvi!
Tévedsz, mert én nálad sokkal-sokkal kezdőbb vagyok :-)))
Annyira, hogy még nem is találkoztunk :-))))
minimaxi
 
 


Húúúúú, ma nagyon béna vagyok!
Szanaszét gipsz a konyha és pihenésképp feljöttem netezni a fehér padlószőnyeges galériára egy 8 hónapos ficánkával meg egy bögre tejeskávéval.
Na ez utóbbival több gond akadtKép
Szgép, párom install. CD-i, szg könyvek, meg persze a szőnyeg.
Így most a levelezgetős időmben takarítottam és mennem kell Kép
Mindenkinek majd legközelebb...

P
paat
 
 


SziasztokKép

MinimaxiKép
Én a temperát kérdeztem, hogy mik a szándékaid vele..mert plextol nélkül ez kenődik biza..Kép És fénytelen is. De ha keversz hozzá plextolt, akkor szép fényes lesz, és természetesen vízálló is.Kép

KrimoKép
A pigmentport én plextollal keverem, ebből lesz az akrill festék. Ha viszont nem plextolt, hanem más alapanyagot adsz hozzá, akkor meg valami mást fogsz kapni (na de ehhez más a műv.ellátóba kéne kérdezősködni, mert én is elfelejtettem amiket mondtak..). De kész festékbe szerintem nem lehet keverni..mert akkor nem oldódik fel, összeáll kissé..

AbbyKép
egy kalappal a bizniszhezKép

MiszikeKép
Láttam a nyuszikat a honlapodon..Kép nagyon aranyos lett! csak a munkáidat is látnám már..na jóóóó..nem türelmetlenkedek ittKép

PaatKép
Én egyszer a vadi új sárga kanapénkra és vadi új szőnyegünkre a vörös aquacolor pasztát öntöttem kiKépKép 1 doboz folttisztítóm bántaKép

AnykoKép
Na ez már több a soknál!! Eladsz, tanítasz, mi meg itt irigykedünkKép
Nagyon szépek a köcsögög, az epres a legszebb!

SztigrisKép
megy a válaszlevél!!Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


ja bocsika Koda belekeveredtem a dolgokba. A temperáról is olvastam hogy mivel itt elég sok minden vizes bázisú a festékek között azínezni lehet vele, meg aztán úgy hallottam, hogy ha megfelelően fixálva van akkor közvetlenül is lehet vele festeni.
Fotóalbum ügyben írt kérdésemre senki nem tudja a választ?
Szeretném megmutatni az új dolgokat, ha nem megy másképp, akkor megint ide kell raknom őket de jobb lenne ha nem :-(
minimaxi
 
 


Minimaxi oldala:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562

Úgy tudsz feliratot a képekhez, hogy belépsz az albumba az azonosítóddal és a képfeltöltés, módosítás funkciónál kiválasztod a képet és szöveget írsz hozzá az átnevez funkciónál.

Mikor lesznek nagyobb köcsögök????

Conti

Conti :) :) Barbi 22éves Betti 9 éves
conti
 
 


Húúúú, mi ez a száguldás??? Akkora itt a forgalom, hogy csak kapkodom a fejem...

Koda!
Nagyon guszta dolgokat vettél a régiség vásáron! Nem mondta véletlenül a pasi, hogy Debrecenben hol árul?

Anyko!
Tudod, hogy itt nálunk Debrecenben egy hétvégi két napos dekup. tanfolyam olyan 4000 ft körül van?

NEm baj, ha nem mondom végig egyesével, hogy ki milyen ügyes és kreatív..és termékeny Kép De tényleg!

Én már kevésbé vagyok aktív, mert most tanulnom is kell, de végre megszületett az első mécsestartóm. Ez a kép pedig felülről készült róla.

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Conti!
már fenn vannak a nagy méretek csak nem láthatók :-(
Na megyek megpróbálom, köszi:-)
minimaxi
 
 


Jubi! Klassz lett a mécsike :-))))
minimaxi
 
 


Conti!
Felvettelek az angyalok kistájára :-))))
Bementem megcsináltam amit mondtál és sikerült :-)))) Ha kinagyítod az albumban a képet ott lesznek a méret, ár infók. Persze nem csak Te hanem mindenki. Megyek megcsinálom a többit is és lehet rendelni!!!!! Conti az előbb már beírta de itt a cím mégegyszer :-))))
Minimaxi albuma itt található :-))))
http://babanet.hu/album/main.php?album=3562
minimaxi
 
 


Sziasztok! Jubi Csúcs a mécsestartód! Ez készült joghurtosból, vagy valahol elveszítettem a fonalat??
Az előbb hívott a megyei kolléganőm, azt mondja lassan beindul a mécsestartóm elkelése, csak túl modernnek tartják!!! Hát hogyan tegyen mindenki kedvére az ember?????
Paat! Mennék én ezerrel máris! Ha megtudok valami közelebbi időpontot, időben jelzek!!!!
anizs007
 
 


Na csajszikák!
Teljes a repertoár a fenti címen minden méret ár és forma megtalálható. Egyelőre ez a kínálat nem fog változni, mert annak nincs sok értelme, hogy 100 féle dolgot tegyünk fel ide.
Egyetlen dolog lesz még, úgynevezett fedeles hagymatartó, de arról még se képem se áram nincs. Akinek ennél nagyobb dolgok kellenek azt sajnos máshol kell beszerezni, mert nem tudom megoldani a szállítást.
Mindenkinek aki segített( nem sorolom fel nehogy kihagyjak valakit) örök hálám, igazán megható volt, hogy hogyan húztatok ki az idetlenkedésekből :-)))))
Pussz és cuppp mindenkinek.
Ha lehet mielőbb küldjétek el az igényeket, mert le akarom adni a rendelést.
Kb. két hét múlva kész lesz:-)
Minden debreceni és miskolci rendelőnek üzenem, hogy szerveződik a szállítás, ne aggódjatok :-))))
Éva
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Jubi, nagyon gyönyörű a mécsestartód.

Évi
makrancos
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a boltból, mindenkinek megvan, amit kért Kép. Kislányom széttépett egy méregdrága temperacsomagolást, amíg én válogattam...Kép

Csodaszépeket alkottatok, tényleg mindenkinek mindene tetszik!!! Kép

Koda,
köszi a dícséretet, deku munkáim még nicsenek (ill. csak az a két elfuserált, amit láttatok Kép), az üvegfestős képek meg a másik gépen vannak... Szóval még légy egy kicsit türelmes! Kép

Pusz
Miszike
miszike
 
 


Minimaxi! Nagyon köszönjük a szervezést és mindent! Már alig várom,hogy itt sorakozzanak azok a köcsögök, hogy decoupaljam őket!Kép)
Jubi! Na ne csi!!! Így sikerült?! Azonnal megyek és az eltett flörtösöket gipszbe folytom!Kép) nagyon szép! Nekem ha fele ennyire fog sikerülni már elégedett leszek vele!Kép)
A jövő7en megy a párom hivatalos útra....Debrecenbe!Kép) Most próbálom fűzni a fejét, hogy valami randit szervezzen veled Jubi és akkor a pénzt időben megkapnád! Ha nem jön össze akkor meg szerintem átutalással megoldjuk! Jó így?
Most megyek altatom a csajszikat!
ja! Kodám! Érdekelne az a folttisztító ami ennyit tud?! Lenne mit csinálnia itt is!Kép))
abby
abby
 
 


Makrancos Évi!
Köszi Kép Lenne egy kérdésem hozzád. Ugye jól emléxem, te vagy a nagy üvegfestő? Szerinted az üvegfestéshez használt kontur megtapad a gipszen?

Abby!
Megkaptam a szalvétákat! Nagyon szépek, köszönöm őket!! Én még sajnos nem adtam fel a tieidet, csak holnap megyek postára.
A pénzt eljuttatni hozzám szerintem bármelyik módszer jó Kép

Pussz: Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!

Azért írom ide mert a másik topicba nem igen járok mostanában,szóval keresek Garfildos és muffinos szalvétát vagy csomagolópapírt vagy dekop.papírt.Most nem szeretnék nyomtatni,ezért keresem.Ha valakinek lenne és küldene azért nagyon hálás lennék!

Ágiboszi!

A muffinkönyvet hogyan szerkesztetted,már mint milyen programmban?Kicsit kifogott rajtam az átszerkesztése de azért megoldottam!
Ja,és órát nem kaptamKép

Jucus
20170114224602
 
 


SziasztokKép

JucusKép

Irtam mailt, hivtalak egy jó kis randira, ami keretében kaphatsz tőlem egy muffinos szalvitKép

Szerkesztést meg word97ben tettem, ez van fent a párom oldalán. Tálázatba szurtam, oldalt fekvő állapot, 2*3 cella. A középső kicsit kisebb, ez volt a gerincnek szánva. Benne meg szenvedtem a betűnagyságokkal, hol kisebb, hol nagyobb méretbe raktam, hogy kiférjen négy recept egy oldalra.
Az igazi babraság az volt, hogy ugye a füzésnél 5 bellaposra tettem és mivel abc sorrendbe raktam őket szépen számolgattam hányadik recept, hányadik oldalra kerül. Vagyis egy lapon volt mondjuk a 1,2, 19,20 recept.

Órát sajnálomKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Ági!

Én is méltem neked!Én pedig két dokumentumból próbáltam egyet összehozni és mindig volt valami gubanc.Persze mert kiderült,hogy két különböző programmal lett szerkesztve...stbDe már készen van csak a borítója nem akar megszületniKép

Jucus
20170114224602
 
 


Szia Jubi! Ha ráér addig, míg megszárad akkor kipróbálom Neked szívesen ezt az üvegkontúr, gipsz dolgot:-))
Már csinálom is, és szólok, ha száraz, hogy mennyire stabil :-))))
minimaxi
 
 


JucusKép

Sajnos nekem sincs most másmilyen, de egy ötletem van még:
van egy macilányos ami éppen muffint süt, láttam már piros és vaj szinű alappal is, csak nekem nem sikerült eddig begyüjtenem, viszont láttam egy esztergomi hobbybolt weblapján, mint rendelhetőt. Valamelyikünk gportálos oldaláról jutottam el hozzájuk. Remélem valamit csak tudtam segiteni.
A talit meg majd összehozzuk, csak Dani lábaljon ki a náthájából.

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?