Új privát üzeneted érkezett!

Bri, köszönöm a drukkot, elspájzoltam. 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de kicsit el vagyok laposodva!
Manó péntektől ujra belázasodott, de már jobban van! Én tegnap ota vagyok beteg! Lázam nincs, de a taknyom nyálam egyben!
De azért borzasztó boldog vagyok, hogy jöttem! Épp most!

Brid! Tiszta szívemből gratulálok! Ha hazajöttél minden képp beszélnünk kéne! Küldöm minjá priviben az uj számom!
Nagyon tudtam, hogy itt a Te időd!! Mesélj el mindent részletesen!

Dorka! Csuda szép a kis pocaklakod! És én szerintem nem a tp után számolják a bért! Nekem legaábbis szerintem nem ugy számolták! Úgy hogy nyugodtan maradj otthon és élvezd a kismamiság minden percét!

Kitty! Hozzánk is jöhetnél kicsit gazolni, mert semmi kanalam sincs hozzá!!!

Fürti! Örülök, hogy apának végre van okés munkája!

Beze! Mit rosszalkodik mostanában a kis Lexike??? Fiókos téma megy még??

Mi holnap megyünk Ceglédre korai fejlesztőbe! nagyon kiváncsi vagyok, hogy ott mit okoskjodnak majd! Drukkoljatok!!!!!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Lányok, este megcsináltam a tesztet, gyereket várok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bezeeeeee!Gratulálok!
Még ilyet! :lol: Én gondoltam!
Nem semmi, abbahagytad a szopit és egyből!!!Hát, nekünk is le kell akkor állnunk vele :lol:
Vendég
 


Fürti, köszönöm szépen, de egyelőre inkább drukkokat kérnék.
(A terhességet jelző csík az erősebb.)
Igen, így volt, gyakorlatilag rögtön jött a kistesó. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hú, Beze, nekem is így volt :lol: Akkor te is lehetsz kb. 5 hetes+még pár nap :D
És ti szopi abbahagyása előtt is már próbálkoztatok?
Lh tesztet is használtál?
Jujj, de jó!!! :lol:
mehetsz akkor te is a decemberi babavárókhoz :wink:
Vendég
 


Fürti, pénteken leszek 5 hetes. :wink: Lh tesztet nem használtam, mert azt hittem, férjem elhúzódó garatgyulladása miatt úgyis esélytelen, nekem pé-kor ugye a húgyúti fertőzésem is kijött, ezért aznap együtt voltunk, aztán azóta se. :oops:
Szopi alatt is próbálkoztunk, szeptember óta nem védekeztünk.
Más topichoz még nem csatlakozom, egyelőre korai lenne. Amúgy is, ha ő is ráhúz, mint Lexi, akkor január elején születik. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


na hát, nálunk is Marci foganásakor apának kezdődő tüdőgyuszija volt.Nekem meg influenzám.
Ez igaz akkor, hogy épp akkor a legesélyesebb a fogantatás, amikor le van gyrngülve az immunrendszered :D
Vendég
 


Fürti, ez így van! Lexinél is előtte voltam beteg, és Zoli sem volt jól, de nem érezte magát annyira rosszul, mint 5-én.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csak egy gyors bekukk az oomhirre muszaj irnom 8)

Beze
Ez aztan pozi rendesen!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Latod latod....mondhatni turelem gyereket terem :wink: Vegig olyan kis nyugodt voltal...igy kell ezt csinalni :P Dokihoz mikor mesz? Drukkok mennek :!:
Kép

Furti
Sajnalom hogy neked nem tudtam johorrel szolgalni az elozo oldalon :? Nagy oleles neked es remeljuk neked is hamarosan sikerul :wink:

Noci
Drukk a dokihoz gyere es meselj mit mondtak?Szamod meg nem jott at :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lánykák :D

Na, hát elveszett Bárányka, Nóci! :) Hát hiányzik ám az irományod!
Reginek gyógypuszikat küldök!!!!

Bri :) ne hülyülj már, nem drámai a helyzet, de azért köszi az ölelést!Hála Marcinak nem ért kellemetlen meglepetés :) meg hát a szopi alatt még nem is számítok még babára :)

Hogy van a legfrissebb kismamink? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Bri, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyos vagy! :D Neked is mennek a drukkok, esküvő, aztán baba, vagy baba és esküvő, ki tudja. :wink:

Fürti, jól vagyok, tegnap este órákig éreztem nyomás-érzést a hasamban, de tudom, hogy ez normális. Nem fájt, de kellemetlen volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Most csak nagyon gyorsban,

Beze,
nagy-nagy gratula :D

(valamikor jövök én is :oops: majd)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget!

Nagy gratula, végre egyik álmod beteljesült, aztán majd jön a többi!

Beze!
Gratulálok a kistesóhoz! Reméljük minden rendben lesz, drukkolok!

Nálunk beütött a bárányhimlő szezon, ahogy a Levente meggyógyult, jön a Lillának is, most vettem észre, szóval drukkoljatok, hogy hamar átessen rajta. És nekem is, hogy de idegeskedjem agyon magam.

Majd jelentkezem, olvasó üzemmódban vagyok!
Puszi mindenkinek!

Sziasztok!
kati

Kép

Kép
szakmarinekati
 
 


Enis, Kati, nagyon szépen köszönöm!

Kati, máris megy a drukk express!!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Beze! Gratulálok!

Brid! Még nem küldtem át! :oops: :oops: :oops:

Ja és akkor én is mondok valamit! Itt a nagy hírek jövöje!!! Én is férjhez megyek junius 13.-án vasárnap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, köszönöm szépen, egyben én is gratulálok közelgő házasságkötésed alkalmából! Milyen esküvőt terveztek, szűk körűt, vagy sokan lesztek?

Bri, holnap megyek 4 óra 5-re.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
Varunk a hirekkel es a fotoval!!!!!!! 8)

Kata
Nektek jobulast...de legalabb ezen is tullesztek most :wink:

Nocikam
Na vegre nalatok is valami jo hir!!!!!!!!!!! :D Gratulalok valamikor mi is majd olyan juni fele irjuk ala a papirokat :D

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megjöttünk, szabályos petezsák jó helyen, mellette egy haematoma. :( Megint aggódhatok, hogy megmarad-e a picikém. Eddig mindenben leutánozta a nővérét, remélem, a jó dolgokat is követni fogja. Kérek szépen mindenkit, nagyon drukkoljon nekünk! Köszönöm előre is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci!Micsoda jó hír!!!Gratulálok nektek! :lol:
(én azt hittem, hogy házasok vagytok :oops: :lol: )

Beze :) nem lesz semmi baj, nagyon vigyázz magatokra!Vagy ez nem azon múlik?Mitől van ez a haematoma?Akkor Lexinél is volt?
Lesz segítséged Lexi mellé?Mert így gondolom még nehezebb lesz :?
Imádkozom értetek!!!!
Vendég
 


Sehol senki?
Én is jókor jövök :roll: :lol:

Nóci,
nagy gratula neked is.Mesélj.....egyszer azt mondtad, te kéred meg apa kezét.Nem így történt,igaz? 8)

Beze,
az nem szívódik fel ?Drukkok mennek,sokat gondolok rád.

Többiek sziasztok,kellemes hétvégét :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Fürti, Lexivel is volt, nem tudom, mi okozza, de úgy tűnik, hajlamos vagyok rá. :( Lexivel sokkal nagyobb volt ott hetekig véreztem, most nem jön semmi. Annyit pihenek, amennyit Lexi mellett lehet. :roll: Anyukám jön délutánonként, de a délelőtt elég nehezen telik így is.
Köszönöm, nagyon aranyos vagy!

Enis, Lexivel kiürült, most bízom benne, hogy felszívódik!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nagyon eltűnt mindenki :?

Beze :) az hogy kisebb most a haematoma, az jó hír, nem?
De ez miatt voltak a vetéléseid is?
és miért kellett inszem?
Bocs a sok kérdésért :oops:

Ma este meg Marcinak nem kellett a cici :shock: Reggelit kihagyta, csak délben szopizott az egyikből, a másikban meg bennmaradt este 8-ig, de olyan iszonyúan fájt már, hogy ki akartam fejni(másfél év után is :shock: :lol: )Durva, nem?Már inkább apadnia kéne....
és nem akart szopizni, úgy könyörögtem neki, mert már nagyon feszült és csepegett.
Egyébként azt olvastam, hogy ha a napi szopik száma nem több 5-náél és a köztük eltelt idő több mint 5 óra, akkor már fogamzóképes a nő :)

Anyukáknak szeretettel kívánok csodás Anyáknapját! :)
Kép
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!!

Beze, nagyon nagyon szorítok értetek!De nem lesz baj, tuti!
Húúú, de jó :D
Pihenj nagyon nagyon sokat!!!!

Nóci, nektek is hatalmas gratulálok, és hogyan zajlott a lánykérés?
Részletek?

Brid, itt lesz az esküvő?Húú, de szuper!!!!


Fürti, nektek meg hatalmas gratula a munkahelyhez!!!

Kitty, veletek mi újság?Van már paradicsom a fóliában?Úgy várom már az igazi paradicsomot!!!!

Kati, jobbulást!!!!!!

Mi megvagyunk, újra dolgozom, sajnos, a hányinger elmúlt, néha kicsit beszédülök, de nem vészes.
Azt hiszem júliust még lenyomom, aztán mardok itthon, igazából a bejárást utálom nagyon.
Híztam, lányok!!!!

Jó hétvégét mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Fürti, remélem. :roll: A vetéléseim nem emiatt hanem azért voltak, mert a szervezetem kilökte az alig beágyazódott embriókat. :( Lexi azért maradt meg, mert kaptam kilökődés-gátlót! Inszem meg azért kellett, mert pcos vagyok, és eleve nehezen estem teherbe, de úgy tűnik, szépen helyreállt a hormonszintem a szülés után.
Amit írtál, az biztosan így van, de én vagyok az élő példa, hogy nem megy. Lehet, hogy Marci elválasztja magát, nem? Drukkolok!
Egyébként bármit megkérdezhetsz. :wink:
Gyönyörű a képeslap!

Dorka, köszi, pihenek, amennyit Lexi hagy. Hétvégék sokkal jobbak, Zoli is itthon van.
Mikorra vagy kiírva?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját minden anyukának és leendő anyukának!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Hogy eltűnt mindenki... :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a gratulációkat!
Nos nagy stroryra ne számitsatok!
Nos elmentem a papbácsihoz, hogy a keresztelőt ledumáljuk és mondta, hogy jó lenne, ha össze lennénk házasodva úgy szívesebben kersztel!
Nos mondom oké! Erre haza megyek mondom apának, hogy most nincs kecmec el kell vennie! Persze jön , hogy ahhhaaa persze! Na mondom jól van kap egy kis időt elmegyünk baba mama sétára addig gondolkozzon!
Megyek haza és látom apa kel jár jön megy! MOnodm mi van jár az agyad?? Nem máson gondolkodom! Aha persze máson mi???
NOs aztén egyszer csak benyögi, hogy kit akarok meghívni meg stb! Mondom most akkor ez azt jelenti?? NEM!! Közli velem! Nos elöszedtük az összes aranyat abból olyan szép kis gyürüt csináltatunk belöle! Aztán nagyjából megbeszéltük, hogy csak kis esküvő semmi cicoma! Bár én már ennek is örülök! Nos erre azért apa még betalált! Közölte van egy feltétele le kell adnom 20kg!!!! No de segitségem az nem igen van! De ígyekszem! És erre nekem is lett egy feltételem meg kell kérnie a kezem úgy mint a filmeken!!!
És összebujtunk!!! Bár semmi romantika, mert meg van pirike!
Úgy hogy mivel már nem sok az idő a készülödésre így a héten megyek meghivokat intézni!! De nem tudom hol fogok olyat kapni amin az esküvöt a keresztelöt és a manó szülinapját egybe ráírják! vagy lehet én magam szerkesztem meg! A gyürüt is a héten intézni szeretnénk!

Beze! És akkor most hány hetesre is saccolnak?? És ne aggodj! Minden pontosan úgy les mint a kis Lexikénél! A lehető legnagyobb rendben lesz! Én izgulok és szoritok!!

Fürti! Mi még nem voltunk házasok, de most leszünk!!
Hogy van apukád??

Enis! A jó hirek hadában előkerültél??? Örülök neked! Jöhetnél kicsit sürübben!!!
És hát végül is apa kezét meg is kértem meg nem is!! :lol: :lol: :lol:

Brid! Át ment a privi?? Mikor jössz haza?? Nem ma??? Vagy rosszul emlékszem??

Dorka! Junius már nagyon közel van!! Pocifoto??

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


És minden kedves édesanyának és leendő édesanyának nagyon boldog anyák napját!!!
Én már kibögtem ma a lelkem! Ez az első anyák napja amit anya ként élek át! Hihetetlen!!! :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nóci, gratulálok nektek még egyszer, a szorítást meg nagyon köszönöm, rám fér. :roll: Nem saccolt hetet, azt mondta, nem kicsi a petezsák. Mensi alapján 5+2.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Nóci :) Aranyos volt a leánykérős történet :)
Köszönöm kérdésed, apukám nagyon lassan, de úgy néz ki, hogy javul :)

Beze, hogy vagy ma?

Többiek?

Párom holnap megy az autójáér, amivel majd járja a nagyvilágot :)

Én is sírdogáltam, főleg mert anyukám egy nagyon szép versikét küldött Marci fényképével az ő nevében anyáknapjára.
Megosztom veletek, ha nem baj :oops:

"Anyuka-anyuka"gyere ide drága!
Mit akar anyuka kicsi tubicája?
Cukrot-e, mesét-e?Öreg mackó bácsit?
Mondd meg hát aranyom, szived mire vágyik!"

Anyuka-anyuka..kis karom kitárom,
Anyukám te magad vagy a boldogságom!
A csókod, anyukám, mint a cukor édes-
Minden szép játéknál százszor többet ér ez!

Mindezt úgy mondani xy(a gyermek neve) nem tudja-
De szíve szó nélkül így valahogy súgja.
És mert kimondani nem tudja még szépen,
Megöleli anyját, s a válasz rá:"Megértem"!
Vendég
 


Sziasztok!

Nóci, Bridget
gratulálok! Nem sokára feleségek lesztek!

Beze
gratulálok, és minden rendben lesz!

Ma voltam dokinál, Pco-m van :( Vv eredmény két hét múlva lesz.

Ebben a hónapban nem sűrűn leszek, itthon lesz végig párom, sok tervünk van, és endokrinológushoz is szeretnék eljutni amíg párom tud fuvarozni.

Kati
ha jársz erre, mit jelent pontosan hogy PCO syndroma suspensio? Az elejét értem, de ezt a suspensio-t nem.
Köszi előre is!
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, köszönöm szépen, jól. Jókat alszom napközben, kezd az étvágyam is visszatérni. :wink:

Kitty, suspensio-ról még nem hallottam, de nem csüggedj, így is sikerülni fog a baba, legalább tudják, mi a gond. Ezen ma már lehet segíteni! Szorítok nagyon! Lexi metformin mellett, kistesó anélkül fogant. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Ide is beköszönök, mi is babára készülünk, sajna külső okok miatt eléggé távoli az időpont, de ha véletlenül összejön a baba, az is jó :-)

Beze, gratu a babához, Nócika, nektek pedig az esküvőhöz!!!! :)

Beze, ne aggódj, tuti minden rendben lesz :)

Kitty, én is azt mondom, itt is, hogy fel e fejjel... van, akinek PCO mellett pikkpakk összejön :wink:

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Beze
köszi, remélem én is, hogy hamar rendeződnek a dolgok.


Jeanner
üdv itt is :lol:

Jún.ra kaptam időpontot endokrinológushoz, ő szegeden az endokr. osztály főorvosa. Addigra meglesz a hormoneredményem is.

Párom most esőztető berendezést csinál, holnap meg vetjük a füvet. Ha kikel, akkor kaptok képet :wink:

Többiek?
Vendég
 


:) Kitty, megy a drukk neked, ne aggódj, minden rendbejön...

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Jeanner, üdv itt, nagyon örülök neked! :D Köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy!

Bri, mi újság? Gondolom, apácska mellett nincs időd netezni. :wink: Mikor repülsz haza intézni a papírokat? Időpont már van?

Többiek?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok csajok!

Beze, én is örülök, h megtaláltalak :D

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Lányok! :D

Jeanner! :D Üdv itt :D
Jól látom, te babás vagy, vagy csak ennyi idő múlva indul a project?

Kitty :? Sajnálom a PCOS-t, de az a jóa rosszban, hogy legalább megvan a bibi!Nagyon szépen lehet kezelni, és jön is a babókád!!! :wink:

Beze :) Hogy vagy?

Tényleg, hol van mindenki?Nóci, Brid(őt láttam írni a másikban tegnap vagy tegnapelőtt)és a régiek???

Hát én nem bírtam ki és teszteltem egyet(holnapután kellene megjönnie)10 perc után lett halvány pozi és mostanra meg már nega :? Kiszámoltam, 2 és fél hete voltunk együtt utoljára, azt már ki kell mutassa?
Apánk elment jó messze, beindult a meló neki végre!Most Franciában Párizs mellet rakodik valahol.
Hát így meg még nehezebb lesz a tesókát összehozni :roll: Ritkán lesz itthon sajnos.Még vizsgálatokra sem tudunk így nagyon elmenni :( Mindegy, mert össze kell szednünk magunkat az az igazság, nagyon le vagyunk rongyolódva anyagilag :?
Vendég
 


Szió! Nem vagyok babás, ennyit kell várnom még arra, h az lehessek :) de türelem, gólyát terem!

Sajnálom, hogy így alakult, a teszt miatt meg sztem ne aggódj, nem hiszem, h már kimutatná, várj még kicsit... ha holnapután kellene megjönnie, amúgy sem telt még le a 2 hét (hiába voltatok hamarabb együtt, a peteérés az peteérés :roll: ) drukk azért megy!!!! :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Beze?Hogy vagy?Hányadik hétnél jársz?Mesélj!
Lexi?Nincs róla új képed pl. mint a konyhafiókos?

Nócika, és mikor lesz a nagy nap?

Fürti, és hogy tetszikn apácskának az új meló?
Hát ja, ezekben az a rossz, hogy nem tudtok olyan nagyon sokat együtt lenni.
Milyen tesztet csináltál?Hcg-t?Nekem aznap volt extra halvány a csíkom, amikor meg kellett jönnie!

Kitty, ez az eredmény most pontosan mit jelent?Én ezekhez nem értek!
Rakd ám fel a képet a kertről!!

Jeanner, mi még nem találkoztunk :D
Remélem mihamarabb teljesül a vágyad!

Brid?Fejlemények?
Kati?

Csajok, képzeljétek voltunk 4d-n, ami egyszerűen szuper volt!Igazából a nemére lettünk volna kíváncsiak, de azt nem sikerült kideríteni, mert először befordult, nem volt hajlandó felénk nézni, majd mire nagy nehezen oldalra fordult, törökülésbe ült, köldökzsinór a 2 lába között, és még a kezét is odatette :D
A szonográfus is azt mondta, hogy ilyen nincs :D
Kicsit csalódott voltam, de nem is érdekel igazán, olyan jó volt látni, olyan kis formás, nem is gondoltam volna!!!
Tiszta szerelmes vagyok, meg az apukájába is :D
Melóval szenvedek, igazából kínlódás az egész, úgy tervezem, hogy júniusban 1 hetet otthonmaradok, meg talán júliusban is, de addig dolgozom, és augusztustól tervezem, hogy vége lesz a dolgoknak.
De a bejárást elég nehezen viselem igazából, mással nincsen gond, boldog vagyok, de nagyon, meg néha picit nyűgös, de boldog nyűgös :D

Puszi mindenkinek!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka, gratu a babához, aztán ne aggódj, lehet még kis szégyellős csak, sztem kislány lesz :D

Messze dolgozol?

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jajj Dorka, én meg kihagytalak az előbb :oops: de jó, hogy jöttél és jó hírekkel! :)
Na, akkor gyanús, hogy kislány, ha ennyire szégyenlős.A kisfiúk már nagyon korán "kitárulkoznak" :lol:
Nevetek van már?
Pocakfotót kérünk szépen!!Olyan jó lenne látni! :D
Nagyon boldog nyűgösséget kívánok!!!! :lol: :lol:

Én hcg-t csináltam, igaz ha a ciklusomat nézzük, akkor múlt hónapban is 29-30 napra jött meg.Hát, majd meglátjuk :D
Mindkét cicim olyan de olyan érzékeny, hogy már előre sírok, ha rágondolok, hogy Marci este szopizni fog :? :lol:
Vendég
 


Fürtöske, kitartást azért... teszthez drukkolok továbbra is!!!

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál, dobog a drágám kicsi szíve. :D Majdnem elbőgtem magam, pedig ez már a 2 várandósságom. Egy embrió van, de ikerterhességnek indult. A haematoma sajnos még megvan, :( de szerencsére semmi gondot nem okoz.

Fürti, köszi, jól vagyok. Kicsit fáj a hasam, de ezt leszámítva minden rendben!
Azért még ne temesd a mostani hónapot, hátha! Én drukkolok!

Dorka, új képem nincs nagyon, mostanában nem fényképezek olyan sokat. Holnap leszek 6 hetes. Dokim elküldött már védőnőhöz, de majd csak 10hetesen megyek, előbb nem látom értelmét.

Jeanner, vizsgák mikor lesznek? Költözés rendben lezajlott?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze! :D
Nagyszerű!Gratulálok a szívhangocskához! :)

Lányok én csináltam kora reggel mégegy tesztet(de hülye notorius tesztelő lettem :oops: )és utána pár percre derengett valami, csak én hülye visszafeküdtem aludni, lévén hogy majd a mikor felkelek, megnézem.Hát kicsit messzebbről halvány rózsaszin a vonal, de közelről meg ugyan ott a vonal, de fehér ilyen kontúros. :roll:
Cicik iszonyatosan érzékenyek.Tegnap este nem nagyon kellett a Marcinak és reggel is sírt, amikor oda akartam adni neki :shock: Úgyhogy vagy baba, vagy mensi jön :P
Vendég
 


Ja, ma vagyok a 28. cn-on.Általában 28-33 naposak.
Vendég
 


Fúúúú Bogi, ne is kérdezd... a költözés és az utána következő x hónap volt az, amit szívem szerint kitörölnék az életemből... anyósék jótékony hatása és párom "én nagyon sok nővel éltem már együtt igaz csak 3 havonta egy hetet" tapasztalatmennyisége oda juttatott, h majdnem idegösszeomlást kaptam, nem vicc... após sajna nem jutott el oda, h idegen nő lakik a házban, hiába tusoltam/aludtam/főztem/pisiltem, jött ment a házban, mintha ez teljesen természetes lenne, éjfélig kint bóklászott a kertben, majd verte az ablakunkat, kiabálva, h EEEEEEEEEEEEndreeeeeeeeeeeeeeee!!!! én meg másnap 3kor keltem, mert mennem kellett dolgozni.. az egész házat teljesen egyedül csináltam meg, mert páromnak semmi kedve nem volt segíteni, ő olyan fáradt volt, amikor este hazaért, h inkább átment az anyjáékhoz pihenni, amíg én kifestettem a szobákat... viszont mivel az idő sürgetett, siettem, szakadt rólam a víz, kiültem cigizni esténként, és úgy megfázott a vesém, h augusztus végén kórházba kerültem... aztán elkezdte anyósom mondani a regulust, majd közölte, ha nem tetszik, mehetünk a picsába... (bocsi) novemberben eljutottam oda, hogy megyek, december közepén bejelentettem, hogy szakítani akarok, elegem van!!!! 11kor feküdtem, éjjel, másnap 2kor keltem, fáradt voltam, tanulnom kellett, de emellett főztem, bevásároltam stb, ez persze normális lenne, de nem úgy, h a nő napi 9 órát dolgozik, míg a férfi csak 7et, és míg a pasi 1 órát utazik oda-vissza, addig a nő 3at... hát besokalltam... aztán valahogy mégis elkezdtünk beszélgetni, költözés helyett, és utána rendbejönni látszanak a dolgok, sőt anyósom múltkori húzása után belátta párom, még sem kell a fejük fölé glóriát akasztani, és el kell költöznünk, amint lehet... mint ahogy azt is felfogta, hogy én leszek a családja, így nekem kéne a legfontosabbnak lennem a számára... így most minden rendben, és végre újra nagyon boldogok vagyunk, most már tényleg, mint egy család, biztonságban érzem magam mellette, mert úgy érzem, mióta kikerült anyuci szárnya alól, végre felnőtt... szóval nem nagyon szeretek ezekről a dolgokról beszélni, ha lehet, besöpröm inkább a szőnyeg alá...

A vizsgák a jövő szerdán kezdődnek, aztán 3 hét szünet, utána elvileg 2 hét alatt lezavarom a maradékot, ha nem húznak meg semmiből... remélem nagyon, h nem fognak :)

Blogom: http://eletemnemetben.blogspot.com/

o.O Jeanner O.o

Kép

Kép

Kép
jeanner
 
 


Jeanner :shock: nem semmi a történeted! Én biztosan leléptem volna már előbb is.Csodálom a türelmedet, de látom, ennek azért eredménye is lett, hogy rendeződtek a dolgok :)
Mit tanulsz?Milyen sulit végzel?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?