Új privát üzeneted érkezett!

Gombócka,tudom, hogy bekapcsoltad a gépet. Tessék jelentkezni! Az állatkerti képek tök jók, főleg a zsiráfos. :)[/quote]

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka hol vannak a képek? iwiwen? mikor voltatok állatkertezni?
holnapra szerveztük nagyikat, mi meg befejezzük a kisszobapakolást...remélem
így vasárnap szabad lehet megnézzük almát :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: Te néztél már cipit? szted milyet???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

iwiw-en nics még fenn, de a picaan fenn van már, de csak 5-6 képet raktam fel, mert kevés s tárhelyem
állatkertezni szerdán voltunk, egy barátnőmmel meg a keresztlányommal, és nagggyon jó volt!
volt, háp-hép-tól kezdve vau-vau-ig minden. a fókasón tapsikolt, a zsiráfnál meg vihogott! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: én még csak annyira néztem cipőcskét, hogy a pékség melletti kínaiba benéztem, de csk megkukkantottam őket, és nagyon jókat láttam. ott láttam oylan szandált, aminak magasa a sarkánál az anyag. és elég jónak tűntek!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: de azt látom a linken, hogy "falcon" márkájút néztél ki olyan szandálszerűben. szerintem az nagyon jó lesz. én msot akarok szerezni neki lótifutonak meg homokozósnak valami cipőcskét, amit úgymond nem sajnálok.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


szonce: hát nektek akkor aztán dupla ünnep lesz vasárnap! végül is akkor mész a szüleidhez? vagy itt maradsz?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na mi most kicsit lemegyünk a boltba, de majd délután is megyünk mindenképpen, csak el ne húzódjon az alvása a kiscsajnak. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok :D

Már azért nem merek írni, mert olyan rég eltűntem :? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Hogy vagytok? :D
Jövőhéten egy nagy séta???

Babusok, itt is köszönöm :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Kusi: na vééégre :wink: válaszoltam :wink:
(többieknek: dobtam egy smst Kusinak, mert megint eltünt a Drága :evil: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="charlott"]
írta:
charlottLenne pár kérdésem:
Szerettünk volna újabb ágyneműgarnitúrát venni, azért mert amikor az egyiket kimosom, addig a másikat használom. Az eladónő lebeszélt erről, szerinte felesleges. Tényleg?
Nálatok is csak egy garnitúra van?

Másik kérdésem, hogy pelenkának szemeteskukát használtok, ha igen milyet?

Harmadik a pelenkázótáskára mindenképp szükség van? Vagy elég, ha egyéb hátizsákot pakolok tele babás dolgokkal?



Biztos válaszoltak már, de én is megteszem :D
Lepedőből kell 3-4 ha az ágyon pelenkázol, Beni van, hogy naponta 2x belepisil az ágyba :D ágyneműt nem használunk, télen hálózsákot adtam rá.

Sima szemetesünk van a pelenkáknak, de mióta tápit kap elég durva... :D :D :D :D :D

Én kaptam pelenkázó táskát, párszor használtam de igazán nincs rá szükség, vendégségben pokrócon pelusozom, babakocsiba meg be tudom tenni a pelust, popitörlőt :D


vettetek már babakocsit? ha igen milyet?

KépKép
kusi
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:29-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jofoginyhirek :wink:
Csajok akkor majd lessük, h ki mikor tud lejönni :wink:
mi is szunyálunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:29-kor.
szonce82
 
 


mi is szunyálunk már!
kérdés, hogy ez a folyamat meddig tart... :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na mi meg már fent vagyunk :lol: csak 1.5 orácska volt :?
Kusi ma nagymamázik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:29-kor.
szonce82
 
 


Charlott??? végeztél dokinál? gyere Te is ücsörögni :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:29-kor.
szonce82
 
 


szonce: jujj azt meg akarom nézni, mert olyat én is akarok csinálni, csak még nem sazántam rá magam, hogy összerakjam...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Sziasztok!

Kicsit fárasztó volt ez a nap, mert hogy UH-ra bejuthassunk másfél órát kellett várnom (mert mindig volt egy csókos, aki előre furakodott). Mindent rendben találtak, 3000 g-os, 8 mm fejkerület és fejfekvésű. Sajnos nem láthattam semmit babócából, mert nem működött a kivetítő. :-(
Aztán mentünk a szülésznőhöz, nála is sokat kellett várni. CTG most nem lett olyan szupi, mint múltkor, és a vizsgálat alatt nem is éreztem jól magam. Mindig azt hittem, hogy elájulok a meleg miatt. Aztán kiderült, hogy egy jósló fájásom volt is közben. :shock: De összeségében még mindig messze a szülés ideje.
Aztán a másik rossz hír, hogy kenetem pozitív lett, ezért antibiotikumot kapok szülés közben és a babócát is viszik ellenőriztetni miután kibújt.
Nem könnyű: eddig a cukor miatt veszélyeztettem babóca egészségét, most meg ezzel a baktériummal is! :roll:
:(

KépKép
charlott
 
 


Csajok, mi tudunk menni, de azért még romeltakaritok :lol:
írjatok ha már 30 percen belül tudtok jönni, tudjátok, nekünk picit több idö kell összekészülni :oops: :lol:
Charlott: streptod lett pozitiv? jössz ücsörögni vagy nagyon elfáradtál? hu jo nagy már Krisz :lol: :wink:
ne szomorkodj, semmivel sem veszélyezteted, ezeket simán megoldják a dokik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


nem sietünk, nehogy rohanjatok kajával vagy ilyesmi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: köszi! :-)
Mára várom barinőmet, szerencsére van olyan empatikus és elutazik hozzám Békásra dél Pestről. Aztán bevágunk egy jó nagy pizzát! :lol: :oops: és lelki életet élünk....

KépKép
charlott
 
 


Charlott: a cukorról nem tehetsz, nem veszélyeztetted a baba egészségét, hanem a természet veszélyezteti max.
a szülés után viszont jó kezekben lesz.
a mérete viszont szuper, ahhoz képest, hogy még egy hónap van vissza. van már konkrét időpont? az még nem változott?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Kusi: köszi az infókat! Remélem már mindent megvettünk a fiatalemberkének. :-)
A babakocsit tesóméktól kaptam, kicsit lestarpált állapotban (hiányoznak belőle dolgok) a két virgonc gyerekük után. De gurul és ez a lényeg. :-)


Ja, a májusi fórumon újabb babócát emeltek ki a pociból! Az az érzésem, hogy én leszek a legutolsó kismama a májusi fórumon. :roll:

KépKép
charlott
 
 


[quote="charlott"]J írta:charlotta, a májusi fórumon újabb babócát emeltek ki a pociból! Az az érzésem, hogy én leszek a legutolsó kismama a májusi fórumon. :roll:

de ez nem baj ha igy is lesz :wink: de kit tudja? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:30-kor.
szonce82
 
 


Charlott: mi meg decemberiek lettünk volna és igy lettünk november eleje...azért ha választhattam volna inkább utolso lettem volna a sorban :lol: :lol: (de nem volt sor akkor még csak zugolvastam :lol: :lol: :oops: :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:30-kor.
szonce82
 
 


Gombócka: azt gondolom illetve remélem, hogy jó kezekben lesz a kis Picúr szülés közben és után. Csak kicsit fura azt elképzelni, hogy a cukor miatt is és a baci miatt is folyamatosan infúzióra leszek téve a vajúdás alatt. (és még szüljek is)
Aztán szegény babócát viszik, amint kibújik és többszörösen megszúrkálják a vizsgálatok miatt.

A szülésidőntja még mindig május 23-ia, de a szülésznő csak annyit tett hozzá ráérek még!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.04.30 14:02-kor.

KépKép
charlott
 
 


fél4-4 tökéletes :wink:
irjatok ha felkelt Ádám-Nelli

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: strepto???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


igen, streptococcus....

KépKép
charlott
 
 


Szonce: persze maradjon Krisz addig amíg jól érzi magát, csak a mamája kicsit fellélegezne már. Uh alatt is háton fekve voltam, azt hittem megfulladok, nagyon rosszul voltam, de hát még sem mondhattam a nőcinek, hogy én most felállok..... :)

KépKép
charlott
 
 


nekem is volt ne izgulj :wink: sokakanak van :lol: de nálunk a csaszi miatt nem volt gond :wink: bizti nálad sem lesz :wink: ha sima ha csaszi véletlen akkor sem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


charlott: jól teszitek: barátnőztök, pizzáztok, és lelki életet éltek! használd ki ezt az alkalmat amíg 2in1 vagy. :) :) :) :) :) :) :)
babusok: mi még alszunk. ha felkelt a naggysága akkor megetetem, aztán usgyi...
kérdés, hogy apjuk mikor jön haza, mert akkor el akarjuk kerülni a pénteki hipermarket forgalmat, és elhúzunk vásárolni...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


http://www.kismama.hu/babavaras/strepto ... ozes/1794/

ezt találtam, de ez brutális........ :evil: :cry:

KépKép
charlott
 
 


charlott: eszembe jutott egy korábbi kérdésedre egy butuska válasz. konkrétan a pelenkázótáskára gondoltam... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
lehet, hogy hüjeség, de én attól függően választottam, hogy milyen a babakocsi, és most a formára gondoltam, nem a szinére.
nekem volt minden hüje rekesz a babkocsiban, meg alul egy kosár, így nagyon nem használtam pelenkázótáskát, csk mikor mentem a védőnénihez.

http://www.fotexnet.hu/bababirodalom_on ... nkazotaska

nem tudom működik-e alink, de nekem ez van, és ezt fel tudom a babakocsi fogantyújára lógatni, de az előző nagy babkocsimnak pl. be tudtam tenni alul a kosarába, így mégcsak útban sem volt.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:30-kor.
szonce82
 
 


Charlott: ne aggodj!!! kaptok AB-t és minden okés lesz, ebben kell hinned és igy is lesz :wink:
Gombocka: picit lejöttök aztán ha jön Apa felmentek, hm??? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: mi tényleg ráérünk :wink: elmosogattam, Csajok szlupálnak éppen :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:30-kor.
szonce82
 
 


bakker!!!!!! a jó hír, hogy a férjecském most indult el a munkahelyéről, ilyen korán!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
...viszont akkor mi most nem találkozunk... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


babusok: az lett volna terv, hogy lemegyek hozzátok, aztán feljövök, ha apa megjött. csak korán indult haza és a nelli még mindig szunyál!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


akkor talizzunk 4kor a csobánka téren

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: na majd legközelebb :wink: legalább megusszátok a tömeget a boltban reméljük :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:31-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan beköszönök,mert apa itthon van 3 napig,így ővé most a gép
Csenge most szenved a fogával :cry: :cry:

Csajok jó sétit majd nektek :D :D
Hétfőn írok majd :D :D

Jó hétvégét mindenkinek :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:32-kor.
szonce82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?