Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Fogzunk ezerrel, Dani este kicsit lázas is volt. Balu irtó sokat volt fent éjjel, biztos van benne egy kis farkasvér és a telihold megzavarta. :D

Eladtuk Réka kiságyát, már el is vitték, virul a fejem!

Baba!
Növöget a babád szépen!

Skrisz!
Jól aludtatok ti is... :P
vovanda
 
 


Keny, drukk a mai "méretvételhez"! Biztos sokat nőtt Kornélka már:)

Krisz, ez nagggyon durva éjszaka volt, szegény, jó fáradt lehetsz.
Nekünk is sok-sok-sok éjszakánk ilyen, át tudom érezni:-(

Tegnap éjjel azonban kivételesen jó volt a dolog, mivel végre egyszer a saját ágyában altattam el Dorkát és sikerült is. Nagyon kitartónak kellett lenni, vagy 25 percig tartott. De aztán szépen aludt reggel 4-ig. :P
Vendég
 


Vanda, király üzletember vagy, hamar eladtad az ágyat. Piros pont jár érte!!!:)
Szegény kis farkasemberkéd, most viszont jó fáradt lehet)
Vendég
 

 
 

Hahó!!!!

Fél kézzel próbálok pár sort, Lencsi csak így van el...

Baba,
nagyon örülök, hogy szépen növögettek!!!

Vanda,
fogzás és evés ügyben kezet foghatunk :cry:
Kiságyat teszveszelted?

Skrisz,
Téged se kímél a Kisasszony...Kitartás!

tillidian
 
 


Disznófülű Lois néni nem jött tegnap este. Pedig teleraktam a fórumot fényképekkel... :oops: :oops: Biztos megint valami fejedelmi vacsorát rittyentett Clark, és jól elaludt utána. :wink:

Ma este leengedjük Eszti ágyát, mert félek, hogy tényleg felül éjjel, és kiesik. Bár még nem ült fel egyedül, de a rossz álom miatt beparáztam. :oops:

skrisz72
 
 


Szia Tilli! Jobban vagytok már?

skrisz72
 
 


Kórházat leírtam, elszállt :cry:

majd később újra próbálom, A lényeg, hogy mindent rendben találtak :P

Itt bontják az utat, úgy rázkódik a ház, hogy rendesen mozog a padló :evil:

Kajcsi,
most azt próbálom, hogy csak ebédre, uzsira és vacsira adok hozzátápit, így tegnap bement 90 főzi, 30 gyümi, 60 HApép...

PUSZA Mindenkinek

tillidian
 
 


Skrisz,
most nyugi van, köszi :)
Na lépek, főzök valamit Lyánynak...

tillidian
 
 


(((((((Till)))

Vanda, üfgyes vagy!

Keny, drukk az UH-hoz. Dokim meglepődött amikor kérdezte, hány hetes vagyok, mert azt hitte több, mert akkora a hasam. (Sztem pedig nem is nagy)

Skrisz: sajnálom a car éjszakát. Rossz álmok hess!! Én is mindenféléket álmodtam. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Volt egy óra hosszám, valamicskét olvasgattam. Teljesen ki vagyok purcanva. Házimunka 2 gyerekkel, lakás szalad. Bébik időnként a konyhaasztalon álldogálnak :shock: , Kisnorbi meglátta anyukámtól a viráglocsolót, azóta állandóan csak locsolni akar. Reggel kinyitja a szemét és már megy az ajtóhoz, csimpaszkodik a kilincsre, nyög hozzá szép nagyokat. Még van egy heppje, állandóan olvasni kell neki. Hozza a könyveket utánam a WC-be is.

Kirus pedig igazi nyálcsorgató gazdasszony lesz, tegnap csináltam rizsfelfújtat, kikunyizta a fakanalat. Na ez a fiatalemberről nem mondható el, továbbra is rosszevő, Tillit megértem. Nekünk is mondták a kórházat 6 hósan, de nem hagytuk ott, inkább kínlódtam vele továbbra is. Meg a mai napig kínlódok.

Pocaklakóknak még jó bentlakást kívánok!

Ha lesz erőm, jövök, de már a Barátok köztet se várom meg, úgy zuhanok az ágyba. Ja, póráz bejött, mutatnak rá, hogy vegyük fel, amikor séta van. Viszont az emberek megrökönyödve néznek, hát leszarom. Néha beolvasok nekik, hogy ez nem azért van, hogy a 2 gyerek rohangáljon 1 méteres körzetben anyuka körül, hanem amíg nem tanulják meg fogni a kezem, addig lesz rajtuk. De már ügyesednek. Viszont a kismotortól kész vagyok. Múltkor lementünk: hátizsák, 2 motor, 2 gyerek, a végén nem akartak se motorozni, se sétálni. Alig tudtam hazahúzni őket.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Disznófülű Lois jelen :wink:

Skrisz!
pont így történt ahogy leírtad, 7-kor értünk haza, Lois bezabál, pancsi, kaja, Lois még gyorsba dolgozik, Hause, Szülifeli, aminek valszeg elaludtam a végét. Pedig nem szoktam ilyen hamar elaludni sosem :roll:
Nagyon tutin nézni ki a csirkéd, a miénk ilyen volt tegnap:

Kép

Kerestem képet a grillezőről, kénytelen voltam lelopni attól a képet, aki megépítette, mert sosem csináltam róla, de most majd pótolni fogom, szóval bár nem az én képem de az én grillezőm:

Kép

Kemencét akart C. is, de azt megfúrtam, mert sose használnánk, vannak elektromos kemencéink, az egyszerűbb, úgyis abban sütne.

Repcét imádom ilyenkor, meg a pipacsmezőket. Már csak azért is szeretek suliba járni, mert végig ilyen mezők mellett megyek, nagyon szép az út arrafelé. Nem semmi kilátás van nálatok :)

Hehe, ha felteszel egy kajaképet, mindenki azt hiszi, az is tőlem van. Megfertőztem a bandát :P

Baba!
Szép méretek :)
Almától csak éhesebb vagyok :roll:

Tilli!
basszus, szegénykék, még ez is :?

Vettem naptejet Zének, végül a Biodermánál persze pont nem az volt akciós amit venni akartam (ami 1 éven aluli dedeknek van, bazi drága volt 100 ml 5800.-), így szaranya voltam, de a Kidet vettem meg neki, ami 1 éves kor felett ajánlott, és a 200 ml-s 5400.- És most adnak még egyet ajándékba.

Angel!
Nagyon nem kicsi a feje, most 47-eset hord, de a boltos csak szerint már ez is bevág, de szerintem meg nem :x (a horror árú Brendonos sapi)
Ja enyémet csomózni fogom, és ráküldöm a strandon a nálam csinosabbakra, kötögesse ki azokét :twisted:

Vanda!
Ügyes kupec vagy, én is most kötöttem meg a teszveszen az első kettő eladásomat :roll: Tök büszke vagyok :roll:
Eladtam a fürdetőkarikáját, többért mint amennyiért vettem :roll:

Twist!

Ügyes vagy, nekünk már 2* volt hármasunk a lottónk, (C. lelkesen töltögeti mindig), az is tök hepi érzés volt :D

Keny!
Uh-ra +++++++++++++

Na lépek, mert még meg kell írnom egy dörgedelmes levelet az OTP-nek, mielőtt Zé felébred.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


üdv!

Baba,
Fannival minden oké! :D :D
méhlepénynak meg üzenem, hogy start most már felfelé!!

Krisz,
szar éjszakát sajnálom :? rohadtul fárasztó lehet ez így+ a munka :shock:
az ágyat még mindig nem tettétek le? :? akkor tényleg ne várjatok!!

Vanda,
fogzás, telihold :roll:
én is láttam este, hogy teli, volt már ,hogy akkor volt éjjeli műsor, de most nem, jó éjszakánk volt.
kiságy eladásához grat!

Lois,
neked a fürdőkarikához, ejha, ügyes! :wink:
miért nem vált be nektek? én most gondolkodom rajta. annak a közepében ül a gyerek?
akkor honnan lesz sapka? :roll:
ez a "szülifeli" megdolgoztatta az agyamat :roll: :wink:

Szöcsi,
na azt elhiszem, hogy kivagy :roll:
Norbi és a locsoló :lol: Kira és a fakanál! :lol:
a BK-t meg tudod nézni a neten másnap is, ha esetleg úgy van időd.


Twist,
gratu a nyereményhez!
eből lehet venni új szelvényt! :lol:


tegnap 3+1,5 órát sétáltunk babakocsival!
kiccsaj úgy bekakált, hogy rendbe kellett rázni a kis sejhaját, a játszótéren a földön, jobb híján egy polárt tettem alá, még jó, hogy volt a kocsiban.
belepróbáltam a játszóteres hintába, mondhtanám, hogy tetszett neki, de inkább csak kifordult és a fémláncot szopogatta! :roll:

angel37
 
 


Lois, jaja, valami ilyesmit szeretnénk mi is. De az elektromos kemence nem olyan, mint a hagyományos. Nem lesz füstös a kaja. De horror árban építenek kemencét... :?
Hagymás csirkét nem szeretem. Sokat ettem gyerekkoromban, meguntam. Apám kedvence volt. Hétvégére kell kitalálnom valamit, vendégek jönnek.

Angel, nyugi, az én kiscsajom is csak kókadozik a hintában. Örömnek nyoma sincs az arcán. Szerintem azt hiszi, ez valami büntetés. :wink:

Szöcsi, neked is elkélne egy kis segítség. :roll: Én is állati lassan haladok a háztartással. Mindig kimarad valami.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Én szeretem :roll: De ezer éve nem ettem. Ja, ez olyan tök egyszerű kaja, én Drágám sem ilyeneket főz mikor ki akar tenni magáért :roll:

Angel!
Szülifeliért bocs, pedig nem szoktam ilyeneket, de ezt valahogy így rögzült :oops:
Ez volt a karika:

Kép

Ő végül is szerette (2* használtuk csak), nekem nem tetszett, ez kisebb babáknak való, szerintem (Zé már 8 hós volt, mikor próbáltuk). Sokkal agilisebb volt annál, mint hogy elüljön benne, mert a kádban egyfolytában pörög, meg játszik, itt folyton elúsztak a játékok, ő meg nem tudott utánuk menni. Utána megtanult felülni, és attól meg főleg okafogyottá vált.
Ja és tök sok vizet kellett engednem, mert elég magasan ül benne, a mi kádunk meg elég nagy, nem is volt túl gazdaságos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.04.29 20:30-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Persze nem olyan az elektromos, de mi viszonylag ritkán sütnénk abban, amit meg szoktunk pl. rétes, ahhoz úgyis az elektromos kemencét kapcsolnánk be. Szoktunk egy helyre járni, ahol van, ami funkcionálisan nagyon jó, de az nem is tetszik nekem, olyan mint egy kis krematórium, ott kifejtette nekem a csávó, hogy ez a tuti. Na olyat meg nem is szívesen nézegetnék itt :roll: A szépek azok nem tudják ezt (amik nyitottabb tűzterűek), legalábbis nekem azok tetszenek :roll: De annyira nem jártam körül a témát, lehet hülyeségeket is írok, mi elég hamar elvetettük.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Megvolt :lol: az uh babukám 1140 gramm, csak lestem :shock: , de úúúúúúúúúgy örülök :P :P :P , és biometria alapján 28+2 hetes vagyok, nem is értem ezt a vissza számolást :?:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Azta.... nem semmi, óóóóriásikornél :D

Kort összevissza mérnek amúgy, mikor Zé ennyi idős lett, akkor érte utol magát, előtte meg mindig alatta volt. 32 héten meg már 2 héttel nagyobb volt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, szuper!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, a grillező tuti! Megmutatom apának is, mert mi is már 100 éve akarunk építeni egyet a kert végébe. A tiétek szuper, nagyon tecc!
A vacsid megint nagyon guszta, nyami!
Hú, nekünk még sosem volt 3-asunk a lottón, az jól fizethetett:)))
Mi főleg a skandin szoktunk nyerni (mondjuk évente 2-szer) és eddig max. 5-ös találat volt a 7-ből, az úgy 6-8000 Ft-okat fizet. De az is szuper érzés)

Keny, gyönyörűen megnövesztetted Kornélkát!:))) Hurrá! Gratula az előreminősítéshez!:))) Csak így tovább! Nem lesz itt már semmi, de semmi baj!

Angel, jó sokat sétáltatok tegnap, bizti jó lehetett. Kakálás durva lehetett:) Tegnap valahogy mi is hatalmasat sétáltunk, olyan sétálós, jó kis nap volt.))


Felvettem a "nagy lottónyereményt" és mindenkinek vettem belőle ajándékot: Dorka gyerekvizet kapot, apa energiaitalokat, én pedig fagyit. Jó buli volt elverni a lét!
Vendég
 


Keny, gratula a méretekhez. Hát csoda, hogy nyílsz? :wink: :lol: Azért reméljük belassul egy kicsit a fiatalúr, mert ki is kell jönnie. :wink: :lol: :lol:

Gyerekem kezd durva adagokat enni. Tegnap 3 cukkiniből csináltam pürét. Alig maradt belőle. Ma meg megette a tegnapi maradék cukkinit, plusz a mai adag 250 gramm brokkolit. :shock: Esténként a 270ml tápszer simán lecsúszik. Látnátok, hogy örül, mikor veszem elő az előkét. 8) Kis bélpoklos.

skrisz72
 
 


Baba, Keny örülök, h minden rendben a pocaklakókkal. Szép méretek Fannynál és Kornélnál is! :D

Ma voltam védőnőnél, vizeletnél cukorteszt rendben, fehérje és gennyesedés nincs, szívhang OK (Apa is beesett éppen hallgatózni).
Már 2,5 kg-ot híztam :P !

Jaj, Lois a kaják nagyon guszták! Nyammmmmmmmi!

Minden babának és mamának további szép napo!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Krisz,
ja tetszett neki :wink: csak ebbe a játszótéribe tényleg kicsi volt.
a láncnyalogatás miatt viszont kivettem :oops:

Lois,
na szerintem ez kell nekünk!!!
főleg, ha azt mondod kisebbeknek való!
apa fürdet, és már kezd nem bírni a kisasszonnyal, szerintem épp azért lenne jó, emrt egyre vezsélyesebb dolgokat művel a vízben, ez kicsit megfogná :roll: a babakád alja béna, a nagykád meg még szt nagy.

ja, amúgy jut eszembe, ha vki drágábban szerez dolgokat a neten, mint ahogy az eladó vette, akkor tuti én mint totál antikupec is ekkora hatalmas üzletet kötnék! :lol:

Keny,
hűha, óriásbabó! :lol:
ez tuti nem egy 26hetes súly :wink: Makilányom ugye ekkor már kint volt, és 850g-mal (26+1) korához mérten nem volt kicsi! :wink:

Bols,
szuper, hogy minden OK! :lol: hízás si ezek szerint jó, akkor annak is örülünk! :lol:

Twist,
dőzsölt a család? 8)


ma bkvztunk egy kcisit. hááát, ha nincsenek segítőkész emberek, akkor passz :roll:

angel37
 
 


Sziasztok!

Lois ti hol laktok?
Úgy döntöttem, hogy a szomszédod akarok lenni és mindíg nálatok vacsizni!
Olyan guszták ezek a képek!!
Nyami!

Keny és Baba hatalmas gratula a súllyokhoz!!

Még annyi mindent akartam írni de sajna mennem kell ez a büdös kölke hát nem felkelt.
Sajna nap közbe nem alszik jól, kivéve ha sétálni megyünk a MaiTaiba.
A betegségéből adódóan úgy köhög szegénykém hogy csak na!
Kaptunk homeós szirupot remélem segíteni fog mert nagyon gáz.
Na mennem kell!

Kép

Kép
raniko
 
 


Bols, szinte semmit nem híztál, gratulálok:-)) Ügyi vagy!

Angel, a BKV-zás-nál segítettek, rendesek voltak? MÁrmint a többi ember.

Rani, hogy véded a nap ellen a mei tai-ban Milánt? Hosszú ujjút adsz rá? (Nagyon érdekel, mert amikor babakocsizunk, 1 óra után sír Dorka és fel kell vennem kenguruba. Ott viszont kicsit megpirul, nem árnyékolja be semmi szegénykét.)
Vendég
 


Twist, te már rövidujjúban sétáltatod Dorkát? Én még nem mertem kivinni csak hosszúujjúban. :oops: Már az is nagy szó, hogy sapkát nem adok rá. :oops:

skrisz72
 
 


Angel! Most, hogy túladtam a fürcsikarikákon, azt mondom, hogy egyetlen dolog, amit sose vennék még egyszer. Lois írja, teli kell engedni a kádat, tehát annyi víz kell hozzá, mint anno a 70 éves nagyikámnak, aki feljött vidékről és jól kifürödte magát nálunk...

Lois! Kaják szuperek, de jó lenne nekem is egy ilyen konyhatündérbácsi!

Férjem egész héten még fürdetésre se ért haza, biztos ezért vagyok megzakkanva. Anyukám besegít, de még az is kevés. Néha azt gondolom, 20 gyerekkel elbírtam a suliban, most meg 2 kifog rajtam. Mindenesetre megfogalmazódott bennem ma, miután Kirácska lefeküdt a Plázában a földre, hogy az ikrek az nem 2 gyerek, hanem megszámlálhatatlanulsokgyerek.

Barátokközt jó ötlet, erre nem is gondoltam...

Keny! Nagy-nagy gratula, kitartás, nemsokára otthon pihiztek remélem!

Vandus, jó üzlethez gratula! Most nálunk az a helyzet, hogy Kirus edig az én kiságyamban aludt, de már a tetején kezdett kimászni, így elhoztuk neki apósomtól a dupla rácsos ágyat. Így nekünk is van egy kis rácsos feleslegben, filózok rajta, hogy eladjam, mert most fel van újítva, vagy meghagyjam az unokámnak? Őrizgessem még 30 évig, mint anyukám? Még a fonott mózekosaram is ott van a szekrény tetején, muzeális darab, nem engedi kidobni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Krisz: én sapka nélkül nem merném:) Rövidujjúban vittem, igen, de a nap ellen sokkal jobb lenne a nagyon vékony hosszú ujjú body, épp ezen gondolkodtam. De úgy szoktam, hogy a babakocsiban van és takaró van rajta, tehát védve van azért a baba. De kenguruban sapka és rövidujjas volt a szerkó.
Jaj, Krisz, kérdeznem kell valamit! Megy a privi:)

Szöcske, a vidék nagyi hasonlat jó:)))) Az O.K. Baby fürdető műanyag formához is annyi víz kell:)) Ezért nem is szoktuk használni, az is hasonló dolog. És ráadásul a hátát és a haját nem tudom rendesen megmosni benne.
Vendég
 


Hali Csajok!
Szét vagyok csúszva, cudar nap van mögöttem, nem ragoznám. Ha valaki kimaradna, bocsika.

Lois!
Erre a kajára most nem indultam rá, mérgezett (úúútálom a hagymát, mázlimra a pasim is).
Grillező irtó komoly. :D

Szöcsi!
Nekünk is lesz póráz, ne hagyd, hogy beszólogassanak, jól teszed, ha osztod őket. :D

Baba, Keny!
Tessenek növeszteni azokat a bébiket!

Skrisz!
Én sem mertem még rövid ujjúban kivinni a népet, takynosak kicsit, láz is volt estére, nem tudom, mitől...

A többit meg elfelejtettem, bocsika. :oops:
vovanda
 
 


Na most csak idedobom a mai kajámat, ha elaludt a Ded jövök egy hosszabb szösszenetre :wink:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Twist az az igazság, hogy én hosszú ujjúba viszem ki sőt még egy nagyon kis vékony felsőt is adok rá! :roll:
Lehet hogy nagyon felöltöztetem? :roll: :oops:
Holnap már nem adok rá csak a hosszú ujjú rugi alatta meg a rövid bady.
Amúgy is már malyd 30 fokot mondanak.
Milán nem lógatja ki a kezét a MaiTaiból be van húzva és az én cicimen hever! :lol:
Sapira azt mondták mindenképp adjak rá valami vékonyat mert a nap miatt is kell.

Lois ez nem volt szép megin össze nyálaztam a klaviatúrát!
(én meg eszem itt a Nesquik kis tejbe ásztatható golyócskát)

Kép

Kép
raniko
 
 


Mi ma fasztfúúdot ettünk vacsira. Nem is főztem ma, csak Esztinek.
Lejjebb állítottuk az ágyat. Jó nagyot kell hajolni. De szerencsére annyira fáradt volt már a gyerek, hogy a kaját sem ette meg mind, elfordult az üvegtől és elájult. Gondolom majd fél 3 körül felkel enni. :?

skrisz72
 
 


Skrisz!
Mióta legalulra tettem az ágyat, azóta nem tudom az alvó gyereket úgy belerakni, hogy ne ébredjen fel :? Nem volt ilyen túl sokszor, de a keveset is sajnálom.
Olvastam, és örülök, hogy így bejött a házikoszt :D A cukkini Zének a megakedvence, májjal főleg. De esküszöm nekem is annyira tetszik az illata, simán beleennék :oops:

Én Zétényre ezen a héten kb. egyszer adtam csak sapkát, mikor nagyon fújt a szél. Meg kardigánt is akkor. Ő már csak egy rétegben nyomja, itt nagyon meleg van. Hosszú ujjú body, béleletlen vékony gatya, zokni. Ha elalszik teszek rá egy vékony takarót, de a lába kilóg. Rövid ujjas bodykat még nem mostam ki, vettem már jó párat, bár 80-asokkal készültem, lehet nagy is lesz rá még.
Tegnap vettem két vékony hálózsákot, a vastagot pár napja le kellett vennem éjjel, mert tök izzadt volt a gyerek.

Twist!
Ááá, nem volt sok pénz, olyan 8 e körül, de azt vígan elvertük :D Látom te is dőzsöltél :lol:
Az MT-dhez nincs olyan alvócsuklya? Én azt tettem rá a nap ellen.

Bols!
2.5 kg?? Túlzásba ne vidd te lány!!! :D

Angel!
Nem igazán méretre kisebbre gondoltam, hanem korra-érettségre. De ha korlátozásra akarjátok akkor bejöhet. Én nem akartam Zét, biztonságosnak érzem a nagykádat. Mondjuk ma majdnem kupán vágta magát a zuhanyfejjel :oops:
Azért nem kaszáltam ám óóóriásit, csak kicsikét, egónövelőt :roll:
Ez a fürdető 7500.- a Brendonban, én 3500-ért lőttem a teszveszen vadi újan, és kipróbálás után 4000-ért ment el :roll:
Ja, még Szöcskét is kérdeztem anno, ő mondta hogy nembejövős, de én hitetlen vagyok, ki akartam próbálni :roll: Meg akkor nem mertem még beletenni a nagyba, mert nem tudott még ülni.

Rani!
Hát iiittt :roll:
Nekünk is volt ilyen nappal nemalvós időszak :? Jó sokáig :?
Én a a hosszú ujjú rugi alá nem adnék még bodyt is. Inkább a rugit sem, csak body. 30 fok az azért rövid ujjas időszak már.
Tejbe áztatott golyócska?? :shock:

Szöcske!
70 éves nagyikás pancsin annyira jót röhögtem :D
Nekem is azt mondták sorstársaid, hogy az ikrek nem duplák, hanem hatványozottan leledzenek :lol:
Én nem tudom hogy szánom majd rá magamat, hogy majd eladjam/ajándékozzam a cuccait, hülye rakosgatós-szentimentális tyúk vagyok :oops:

Vanda!
Én sem szeretem a hagymát, az lekotrom mindenről, de az íze az megdobja a husikat. De magát a zöldséget nem eszem meg semmilyen formában. Na most hazudok, hagymalevest már ettem, de nem lett a szívem-csücske.

De mégis hogy néz ki ez a póráz? Muti már képet SzöcskeVanda :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


na most akkor mi legyen ezzel a karikával - persze ezt magamtól kérdeztem... :roll: esetleg még tapasztalat vkinek?
Szöcsi,
miért kell teletölteni a kádat?
ha csak ezért nem jó...

Twist,
igen, segítettek, buszra föl, le, meg az aluljáróba is föl, le, vki mindig akadt azonnal :) kellemes csalódás!

Krisz,
kicsit macerás sajna letéve az ágy, de így biztos, most már nem fogsz kiesőset álmodni :wink:

Rani,
Milánnak jobbulást :?


öltöztés most (babakocsihoz): hosszú ujjú body, nadrágocska, zokni, és sapóka ugye :D
kenguruban melegítjük egymást, gondolom akkor meitaiban is, de rövid ujjút (még) akkorse adnék rá.

angel37
 
 


Lois,
ja, OK, értem :)
és ez olyanoknak van kitalálva, aki még nem tud ülni? én épphogy akkor nem ültetném még bele...
Makilány állandóan fel akar állni, forog, ha nem fognánk meg, elcsúszna, beütné magát :?
szerintem a karika bejönne neki.

egonövelés is kell néha! :lol:

angel37
 
 


Hivatalosan ülő babáknak van, Zé akkor már üldögélt, de tök nagyokat tudott még borulni. Ezért paráztam.
No igen, a felállás az már más tészta.... :) Lehet ha nekem is elkezdi veszek egy másikat :D
Nagy víz azért kell, mert különben nem ér bele a gyerek.
A képen amit feltettem, simán legalább 12 centi a víz, és még így is csak eddig ért neki. (Azért csak addig mert fürdött vele még 2 gyerkőc, és őket nem akartam vízbe fojtani). De simán jóval nagyobb vizet élvezett volna vele. Magasan ül benne. Anélkül csak harmadannyi vízben fürdik.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois nekem nagyon tetszik ez a kádba tehető kis ücsörgő!
Ezt hány hónapos kortól ajálják? :roll:
Köszi az öltözködési tippeket, bevallom nagyon jól jönnek mert igazán zavarba vagyok még ezen a téren, főleg most, hogy babácska ilyen kis göthös! :roll: :oops:
30 fokba persze én se öltöztetem nagyon fel.


Angel nagyon köszi! :wink:
(nálam már az is nagy szól lesz, hogy csak egy réteget adok rá :roll: )

Na most, hogy anya is lehúzta a bundát megy és megnézi nem e foglalte-e el valaki az ágyat és örzöm remélhetőleg kb 8 órát! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja képzeljétek lőtem a TeszVeszen egy pihi széket aminek nagyon örülök.
FhisherPrice és olyan hogy a lábával tudja zenéltetni a baba.
Kék és van a lábánál két lábikó rajzolva ha ott mozgatja a lábát akkor zenél és villog.
(amúgy rezeg is, és van állandó zene és villogó funkciója is)
Úgy néz ki Milánnak nagyon tetszik!!!
(már olyan rég kerestem ezt is)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, de szuper pihiszéket lőttél! Király lehet:) (Játszószőnyeg, pihenőszék nagyon tecc a babáknak általában):))

Képzeljétek, hogy éjjel macskák kvartyogtak a kertben 1 óra körül, 2 óra 20-ig abba sem hagyták. Dorka aludt szerencsére, én meg nyitott szemmel ültem az ágyban miattuk. Nagyon természetközeli élmény volt:(
Vendég
 


Kukurikúúúúú :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, küldd a habos kávét!

skrisz72
 
 


Jó éjszakánk volt. Fél 10-kor aludt már a gyerek, és 5.40-ig nyomta. Hálás vagyok érte. :lol:

skrisz72
 
 


Én már 5-kor kávéztam Apával, de ha jössz, főzök neked és habosat is, ha azt kérsz :lol: . De belépés KIZÁRÓLAG akkor, ha jön Esztike is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (Tudod, egyedül már nem vagy elég nekem
Örülök, hogy jó éjszakátok volt. :lol: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel! Nem csak a sok víz miatt nem használtuk, úgy ültek a karikában, mint egy rabbilincsben. Nem tudtak mozogni, kényelmetlen volt a lábuknak, egyszóval nekünk értelmetlen volt. Kiadtam érte 10000.-ot és 1X ültek benne. Kb. 14 hósan kezdtünk nagy kádban együtt fürdetni. Nagyon kellett vigyázni, mert ha felálltak, Kisnorbika ugye elég instabil gyerek, volt pár elcsúszás a kádban. Mostmár az a szlogen, hogy aki feláll, megy anyával kifelé a kádból, erre rögtön leülnek.

Lois! Sajnálok én is megválni a cuccoktól, de már nem férünk. Tegnap meg ugye elmentünk szandit venni, szezononként nem is tudom, hány cipő kell, mert most van egy homokozós-motorozós tornacsuka, kimenős szandi és egy sportcipő fejenként. Eladott kisholmikból próbálom szponzorálni a köv. szezont. Homokozás után esténként súrolom a csukákat, örülök, ha reggelre megszárad. Alig várjuk a nyarat, kiteszem őket a telekre mezítláb. Ruhaneműt bevásároltam nekik, hazajött egy barátnőm Amcsiból 12 bőröndnyi ruhával, így felöltöztünk 3 éves korig. Cipőket is hozott, vettem 20 párat tőle, de nem tudtam előre kiszámolni a méreteket.
Aki esetleg Pesten szétnéz, van egy Killefeet nevű márka cipőből, ami nekünk nagyon bejött. Itt nincs üzlete, kíváncsi lennék az árakra. Talán az Üllői úton van márkaboltjuk.

Lili?

Krisz, ennek az alvásnak egyre jobbnak kell lennie! Mondom én, aki éjszaka 4X kelt!Norbika megint a nyakamban aludt, egyszerűen elalszik fél 8-kor, felsír éjjel és ki kell venni magunk közé. Forgolódk, aztán úgy csempészem vissza hajnalban az ágyába, mert a fejemen alszik. Jön a foga, remélem, csak ez a gond.

Angel, lemaradtam, van már fogatok?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nem tudjátok mi van a Kenguru Golddal?? Eltűnt a weblap, és azt olvastam egy fórumon, hogy be van zárva az újpesti üzlet is. Dunakeszin nem tudom mi a helyzet... :roll: Meg akartam nézni a body-kat. A Scamp-on kívül hol vannak még jópofa body-k? Úgy értem, ami nem úgy néz ki, mintha egész nap pizsama lenne a gyereken.

skrisz72
 
 


Krisz, jó, hogy mondod: Scamp van hímezve Dorka egyik és egyúttal legszebb body-jára. A húgomtól kaptam, tökre tetszik, színes, kislányos, a legkirályabb! Csak nehéz volt elolvasni a hímzést, de most ahogy írod, tényleg ez volt odaírva.

Gratula a hosszú alváshoz, hurrá!
Vendég
 


Sziasztok!

Még mindig egyben. Jóslók elmúltak, már nem is keményedek, éjszakát egy az egyben átalszom, mintha nem is lennék terhes. Ha a derekam nem fájna, és Domi nem mocorogna észre sem venném, hogy terhes vagyok. :roll: Szóval szerintem még nem szülünk. :?

Lois,
Nagyon tetszik a grilleződ. Lekoppinthatom? :oops: Jól látom, hogy csap is van? Naggggggyon tetszik!!!!!!

Keny,
szuper hírek!!!!! Ez az!! A heteket én sem értettem soha. Egyszer kisebbnek egyszer nagyobbnak mérték Domit, pedig lombiknál nem sok találgatási lehetőség van. Ha kisebbnek mérték, teljesen beparáztam, mert tudtam, hogy idősebb. Most már biztos rendben lesz minden nyugi!! Kornél baba szépen gyarapszik!!

Megpróbálok visszaolvasni. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lois,
akkor majd visszaveszed jó áron! 8)

Rani,
grat a szerzeményhez!
tudod, hogy fogod utálni azt a zenét? :roll: :lol:

Twist,
macskák :roll:

Baba,
jó korán fenn vagy(tok) hallod! :shock:
Fannikád nagyon koránkelő lesz, vagy épphogy nem! :lol:

Krisz,
Eszti megkegyelmezett? :lol: most már működhetne így minden nap! :wink: lehet, hogy bejön neki, hogy lent van!

Szöcsi,
némileg a célom, hogy kicsi korlátozzam a vízben, nem biztos, kifogása lenne, legalább amíg az újdonság erejével hat a karika :roll: :lol:
na az még nálunk nem működik, hogy befenyítem, és akkor nem áll fel :wink:

és még mindig több a feje, mint a foga! :D talántalán a jobb alsó egyes :roll:

angel37
 
 


Sziasztok!
Tegnap jó hírek, ma kicsit rosszak.Doki megvizsgált méhszáj 2mm-t nyílt tovább :cry: újabb antibiotikum kúra kezdődik, kúpokkal.Az ágyam lábát is felemelik, itt fogok lógni :shock: na ez van, de azt mondta a dokim az nagyon jó, hogy elhagytuk az 1kg-ot, és tüdőérlelőt is kaptam, ha bármi történne.Jó lenne még minimum 2 hetet húzni :!:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny,
jaaaj :roll: :(
az bizony jó, hogy megvan ez egy kiló és a tüdőérlelő is baromi sokat számít.
megadrukk, hogy minimum még két hét meglegyen, a 30-at elérni jó volna.
++++++++++++++++++++

angel37
 
 


Krisz,
tényleg nincs kengurugold honlap :roll:
nem tudom, mi lehet, mostanában nem jártam náluk.

sztem body egy kis nadrággal vagy kertésszel nem pizsamás :D
a rugdalózó na az.

angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: