Új privát üzeneted érkezett!

Bikfy,
mindenképpen meg fogom említeni az orvosomnak, én eddig még erről nem hallottam. Egy kivizsgálás nem árt, annyival okosabb leszek.
Én csak azt írtam,hogy ha lenne PCO szindrómám akkor nem vékony lennék,hanem kövérkésebb,és ki lenne pattogva az arcom esetleg,meg ilyenek, de mint írtam egy kivizsgálássl nem veszítek semmit.

Én mára elköszönök,
mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek az együttérzést, a bátorítást és az erősítést!
Elhatároztam,hogy felkészülök az inszeminációra és minden rendben lesz. Addig próbálkozunk amíg nem sikerül,ennyi!
Én nem tudnám elképzelni az életem gyerek nélkül, ugyhogy attól nem kell félni,hogy feladom,csak néha az ember elfárad a csalódásoktól.

Nagyon örülök,hogy beléptem ide és megoszthatom veletek a problémáimat.
vigyázzatok magatokra,
holnap találkozunk,
Vendég
 


Bazsám!

Nekem PCOS-em van méghozzá elég rendes és nem vékony, hanem kórosan sovány vagyok. 170 cm és jelenleg 47 kg. És a bőröm sem volt vészesen pattanásos. Szóval a vékonyság nem kizáró ok.
És saját tapasztalatból mondom, nem elég a dokira rákérdezni. Illetve, ahol már rá kell kérdezni, az rég rossz. Menj és csináltass egy cukorterhelést. 2 szúrás az egész, magánlaborokban megcsinálják és sokkal okosabb leszel tőle. Sok doki nem foglalkozik vele, pedig a nők óriási százalékának e miatt nem jön a babája.

KépKépKép
bikfy
 
 


Hol is csinálták az inszemedet? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bazsa,
sajnálom!!!!

Beze,
dehogy hasonlít mindenre a kistesó a nővérére!!!!!! Kistesó spontán bébi, saját akartatából csatlakozott most a családotokhoz és veletek is marad, hematóma ide vagy oda. Tessék bízni és bízni és hinni, hogy minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lányok, holnap jövök, de most elalszom... jó éjt!
Vendég
 


jó reggelt!
Bikfy, mint írtam az első inszemre nem került sor,mert lemaradtunk a tüszőrepedésről.keddi napon voltam dokinál,másnap volt eredmény és közölték,h kedden volt tüszőrepedés,uh probálkozzunk a spontánnal.

egyébként most jött reggel meg,uh hívom is a dokit kérek időpontot és megcsináltatom az inszemet.

Azért megemlítem a PCOS-át neki kíváncsi vagyok mit mond.

A cukorterhelést azért megcsináltatom,mint írtam már azzal nem veszítek semmit.

Elég szomorúnak találom,ha sok nőnek ez a baja,akkor miért nem foglalkoznak vele a dokik...

Ma egész nap úton vagyok, majd este jelentkezem!
Vendég
 


Jó reggelt!

Bazsa!
Gondolhatod, én milyen szomorúnak tartom. 1 évig kísérleteztek velem, mire olyan orvost találtam, aki értett hozzá. A többiek vagy bevallották, hogy nem tudnak mit kezdeni velem, vagy azt mondták, ezzel nem kell törődni, vagy volt olyan, aki hirdette, hogy érti a dolgát, de én többet tudtam nála a dologról. Aztán volt, aki műteni akart, volt, aki ellenezte. Nem is tudom, hány orvost fogyasztottam már el. A mostani végre ért hozzá. És 4 hónapnyi megfelelően beállított gyógyszeres kezelés, 1,5 évi diéta és mozgás után mondták azt, hogy hormonálisan már nincs akadálya a babásodásnak. Mindenképpen járj utána a dolgoknak. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Indulok a dolgozómba. Este jövök. Jók legyetek! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!

Bazsa,
sajnálom!
Én is vékony PCOS vagyok, annyira nem mint Bikfy, de eléggé!
Sajnos a testsúly nem jelent semmit.

Bikfy,
neked célzom a kérdésemet.

Januárban vettem egy Orsay hiper-szuper fekete, szélesszárú farmernacit. Persze hosszú volt, mert kb. 170 magas lányra van, de terveztem hogy levágatok az aljából és beszegetem.

Erre sosem került már sor, és már nem is fog.

Küldenék róla fotót hétfőn, és ha tetszik, elküldeném neked.

mit szólsz?

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Aagassi!
De jó, hogy jöttél! Köszi!

Bazsa!
Nagyon sajnálom, de próbáld meg a jó oldalát nézni! A tegnapi hírekkel is okosab lettél! Legközelebb már tényleg inszem lesz, és a dokinak vannak ötletei, hogy mit kell változtatni ahhoz, hogy még nagyobb esélyetek legyen! Ez nagyon jó hír! Fel a fejjel! És igen, mindent bele, Bazsa!!!

Bikfy!
Sajnálom a leégést!
CSak ahogy Bazsának összefoglaltad dióhéjban a történeted, most fogom igazán fel, hogy mit mondott Tüü doki! Hogy tényleg hormonálisan minden rendben, és jöhet akár a spontán baba!!! Ez annyira csodálatos! Nagyon drukkolok neked, hogy végre te is babásodj!!!

Vius, Bazsa!
Szép lehet a hajatok! Az enyém is hosszú (hát középig érő) és göndör, hú, hányszor akartam már én is levágatni... :)

Beze!
Sajnálom a haematomát. De ahogy Lixivel is minden jól alkult, így most is rendben kell lennie. Drukkolok neked nagyon. Mikor mégy legközelebb?

Lucuzs!
Csak most néztem, hogy te is átléptél a második trimeszterbe, és lehet, hogy még nem is gratuláltam?! Ügyesek vagytok, nagy gratula! És drukk a kombinált teszthez!

Eclipse!
Drukk neked mára meg a hétvégére! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Hétvégére elutazunk, nem fogok tudni jönni vasárnap estig. Egy sok kisgyereket tartalmazó társasággal leszünk együtt, kérlek, drukkoljatok, hogy ne kapjak el semmi betegséget! :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
kellemes hétvégét, midnen rendben lesz, nem fogsz semmit sem elkapni!!!!

többieknek millió puszi, most megyek pestre, aztán holnap meg a szüleimhez. vasárnap itthon kertészkedünk és napozunk mindhárman Bencussal :wink: :P
Vendég
 


Köszi Nati!
Neked is jó hétvégét! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokat írtatok ma. :?

Eclipse!
Hű az szuper lenne. Természetesen kifizetem, ha jó méretben. De vicces! Ez lett a te kabala nadrágod! Mire felhúztad volna, babás lettél. Remélem, én is így járok majd vele. :wink: Amúgy hogy vagy Cukikám? Tetszett a kismama jóga? Képzeld, úgy megdícsért Tüű a futás miatt. Nem akartam mondani, hogy személyi trénerrel edzek. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Én mindig hosszú göndör hajra vágytam. Most éppen növesztem, meg a fodrász minden héten csavarja. :wink:

Nati!
Jó pihizést hét végére. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a drukkokat, elspájzoltam. :)

Lucuzs, igen, bevérzés. Neked kellett vele feküdnöd? Felszívódott vagy kiürült?

Nati, próbálom magamnak mondogatni, de állandóan parázok. De legalább most nem vérzek, remélem, hogy felszívódik.

Bazsa, sajnálom, de hidd el, sikerülni fog!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sajnos ma nem volt semmi időm! Sőt a hétvégén is jövésben-menésben leszünk!

Natikám!
Köszönöm, hogy gondoltál rám! Bocs, hogy olyan rövid voltam, csak éppen én is fizettem, és így sietnem kellett! Nagyon köszönöm, még egyszer!
Meggyógyultatok már?

Beze!
Minden rendben lesz! Ne aggódj!

Bazsa!
Ma már jobban vagy? Lelkileg hogy vagy?
Tényleg hidd el, lesz babátok!

Bikfykém!
Te egy hiper-szuper csajszi vagy! Annyira jó, hogy jók lettek az eredményeid! Jönni fog a spontán baba! Csak apa rendszeresen kócolja a buksidat! :lol:

Kiki!
Jó hétvégét! Ne aggódj, nem kapsz el semmi bacit, vírust!

rodina74
 
 


Megjöttem a futkosásból. Mai nagyon jól esett.

Rodika!
Mit csináltok a hét végén? Remélem, azért sokat pihizel majd. Vagy ez a második trimeszter ilyen aktívoskodó? :wink:

Bezém!
Hogy vagy ma? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Beze: Nyugi. Próbálj optimista lenni. Én nagyon szorítok. Már én is hallottam több esetet is hogy elmúlt a hematóma. És ez a baba nem véletlenül jött spontán. Ő meg is akar és meg is fog születni. Szorítok!

Bazsa: Sajnálom hogy nem sikerült. És még nem jött meg? Mikorra várható? Gondolj arra, hogy minden nappal közelebb kerülsz az újabb lehetőséghez!

Tegnap valahogy 1 óra körrül kerültem ágyba. Én olyan fáradt vagyok. 2 oasztály is volt nálam, meg a kollégák is. Apikám nagyon rendes annyit segített. Mire hazajöttem el is volt minden mosogatva, mert éjszaka már ilyenekre nem futotta az erőnkből.
Ballagás is kipipálva. Úgyhogy holnap pihi.

Mindenkinek nagyon jó hétvégét. Én is tervezek egy kis napozást. A fejem már jó piros, ugyanis vagy másfél órát álltunk a ballagáson tűző napon, nappal szemben sorfalként. :)

Kép
babicsek
 
 


Bikfy!
Sajnos, még nem vagyok 2. trimeszteres! Még 6 hosszú nap választ el tőle. Ráadásul ma a hasam nagyon érdekes dolgokat csinált, nagyon feszült, meg ilyesmi. Furi volt!
Holnap megyünk apáért, aztán lemegyünk anyuék telkére, este jövünk csak vissza. Vasárnap az anyósom szülinapját ünnepeljük, már délelőtt megyünk, és csak este jövünk.
Olyan ügyi vagy, hogy ennyit futsz! Nagyon büszke vagyok rád!

Babicsek!
Örülök, hogy most ennek a hajtós időszaknak vége nálatok! Pihizz sokat és gondolj arra, hogy hamarosan kismami leszel!

rodina74
 
 


Bikfy drága, köszönöm kérdésed, aggódom folyamatosan, de jól vagyok!

Babi, próbálok, csak néha olyan nehéz. :?
Ballagás jól sikerült?

Rodi, a 6 nap elröpül, meglátod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
megjöttem,huuu nagyon húzós napom volt, reggel 6.30 óta idáig úton voltam!

babicsek,
ma sajnos megjött, de nem baj már túl tettem rajta magam.
most keményen az inszeminációra koncentrálok és beletörődök,hogy spontán nem megy. Most újjabb izgalom jön, kedden már megyek a dokihoz megbeszélni az inszeminációt.
Nagyon várom vár és kíváncsi leszek,hogy működik e az,hogy mindekét anyaméhbe beültessenek.

Bikfy,
köszönöm a tanácsot,meg fogom fogadni,csak most így is úgy is bele szeretnék kezdeni az inszeminációba.

a hajamról meg küldök képet,csak most ez nagy lett, megpróbálom kicsinyíteni.
Vendég
 


Sziasztok!

Bazsám!
Miért, milyen a hajad? Ha a tiéd is hosszú és göndör, engem megesz a sárga irigység. :twisted: :lol: :lol:


Babika!
Akkor ma pihenj sokat, és gondolj arra, hogy milyen klassz, csak 1 év múlva lesz legközelebb ballagás.

Képzeljétek, én ma vagyok a 23. napon, de ma reggel már pecsételtem. Megesz a méreg. Legutóbb 34. v. 35. napra jött meg mensi. Ha ez a pecsételés addig kitart, én tökön szúrom magam. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok


NEm leszek hétvégén még annyit sem amennyit szoktam
Megyünk a városba majd utánna a DUnára

Dari ma sem a jó evők közés tartozik fáj a fogacskája jó volna ha már kijönne!!

BAzsa sajnálom de csak előre.

Bikfy csak nem tart ki addig a pecsételés.

Megyek is mert készülödünk

Sziasztok mindenkinek szép hétvégét kívánok!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Bikfy, csak nem. :roll: Nem értem, jó a progi-szinted, nem?

Bazsa, előre kell nézni, sikerülni fog!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Én még nem jártam nálatok, de az utóbbi időben olvasgatlak titeket, már amennyire az időmből futja.
Rólam annyit, hogy már van 2 gyönyörű fiam, aki spontán, könnyen jöttek össze, de a 3. babával már 2 éve próbálkozunk. 2008 októberben volt 1 méhenkivülim, amikor elvesztettem az egyik petefészkemet. Azóta nem jön a baba. Most járok az ÁEK meddőségijébe, és kiderült, hogy megölöm apa spermáit. Ami számomra érdekes, mert a 2 fiú könnyen jött, de most ez van. Ajánlották az inszemet, és el is kezdtük a kezelést. Azaz szurtam magam hormonnal jártam ultrahangra. Erre tegnap jött a fekete leves, mert tegnap 27 mm-sek voltak a tüszőim. Felírta a doki a tüszőrepesztőt, hogy váltsam ki, és előadta, hogy ha szombaton pozitív az Lh teszt akkor vasárnap házasélet, és hétfőn ultrahang. Ha vasárnap pozitív akkor este adjuk be a tüszőrepesztőt... Erre amikor jövök el, kérdezem az asszisztensnőt, hogy akkor hétfőn a férjem is jöjjön? Erre mondja, hogy igen, ha vasárnap pozi a teszt, de szerinte szombaton megreped a tüsző, ugyhogy ez van. Basszus ez normális, hogy ha hétvégén érik a petém akkor ez van. Az tök mindegy, hogy én hormonnal szurom magam, készülök, stb. Az eü. csak megrántja a vállát? Arról ne is beszéljünk, hogy azért ez anyagilag sem mindegy.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy ahová ti jártok ott hogyan oldják meg a hétvégi peteérést? Ott is csak vállrándítás a válasz?
Most nagyon elvagyok keseredve, mert úgy érzem hülyének néznek.
húú. , jó hosszú lettem. Bocsi.
Amúgy szép hétvégét mindenkinek, és a kismamiknak gratulálok!

aviubi
 
 


Aviubi, üdv köztünk, sajnálom, amin keresztülmész. Inszem előtt nem is értem a házaséletet. :shock: Nekem simán megcsinálták a kér vasárnap reggel is, a női ciklust nem lehet naptárhoz igazítani :!:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


A 3. volt vasárnap reggel.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt csajok!

Köszönöm mindenkinek a biztatást, de nem fogjátok elhinni, én tök jóóóól vagyok :)
Én annyira rá vagyok most indulva az inszeminációra,hogy csak nnnna!
Izgalmasan várom,hogy mi lesz belőle!

Aviubi,
üdv, szerintem váltanod kéne dokit! Undorítónak tartom ezt a hozzáállást az orvosok részéről. nekem most áprilisban lett volna az első inszeminációm, szombati napon szedtem be az utolsó peteérést elősegítő gyógyszert(nem hormon!!!) keddre rendelt be vizgálatra és vérvételre,másnap tudtam csak meg az erdményt, ami az volt,hogy kedden már megvolt a tüszőrepedés,uh ugorjak ágyba a férjemmel azon a napon mindenképpen, inszem nincs! Nos ha hétfőre berendel,akkor minden rendben ment volna mert kedden megcsinálhatta volna. Nos nekem ennyi is elég volt, hogy váltsak orvost! Nekem elegem van abból,hogy ők nem veszik annyira komolyan,mint mi! Legyen ideje ránk,mert minden perc számít!

Bikfy,
a hosszú útat én is megjártam. az uterus duplex-el kezdődött! Volt olyan doki aki a dupla vaginát belém akarta beszélni,hogy nincs! HOGY NEM LÁTTA MEG? Tudod én sok dokit megettem már, nagyon nagyon sokat. M.o.-on is és itt Németben is. Itt sem különbek. Az egyik doki pl elküldött egy klinikára (ami egyébként nagyon jó) ,hogy csináljanak a két anyaméhből egyet és amikor ott megvizsgáltak és megnézték,h az orvosom mit ajánlott,közölték,hogy ilyen műtétet már évek óta nem csinálnak,mert veszélyes különösenn,ha terhességet akarok! Így bízzon az ember az orvosokban??? Ahány helyre mész annyi féle vélemény!
Most én is ha minden igaz megtaláltam a nekem való orvost. De ehhez be kellett jutnom a kórházban a nőgyógyászatra,mint munkaerő és onnan kaptam a jó tippet. Különben ki tudja mikor találtam volna jó dokit.
Haj, nem göndör csak hullámos a hajam,próbáltam képet küldeni,de túl nagy a méret és nem tudom,hogy tudnám itt feltenni másképp. Pedig már a legkisebb képet csináltam a gépemmel,de itt az is nagy.
Vendég
 


na kipróbálok vmit fénykép ügyben:

http://picasaweb.google.com/bazsabaxi/D ... 4300313218
Vendég
 


na ahogy elnézem, a másik képet is megtudjátok neézni,nem baj nem titok,hgy ki vagyok :)
Vendég
 


Bazsa!
Nem semmi haj! Nekem, ha 10-ed ennyire hosszú, már soknak tartom és levágatom. Így azért nehéz növesztenem. :lol:
Szépek voltatok az esküvőn. :wink:

Ubi!
Üdv közöttünk! Sürgősen válts orvost! Ilyen a világon nincs! Másoknak szombat vagy vasárnap is megcsinálják, én úgy tudom. Melyik intézet ez? A felháborodásom határtalan. Ráadásul 27 mm-es tüsző? Az nem nagy egy kicsit? :shock:

Bezém!
Jó mi? Most néztek, kb. 5 napja progit és akkor jó volt. Akkor ez most megint mi a szösz? Én úgy vagyok, mint Lucuzs. Nem véletlenül írtam annak idején Timejkának a dupla progeszteronról. Egy van ami jó, a másik meg okozza a pecsételést. :lol:
Amúgy meg tényleg kétségbe ejtő a dolog.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
hát igen a hajnövesztéshez türelem kell, bár nem fogod elhinni, sosem akartam hosszú hajat. volt egy 7 éves kapcsolatom, neki hosszú haja volt,nekem meg tök rövid.nagyon fiús voltam.Ő mondogatta mindig,hogy növesszem meg legalább a hajam,hogy azért nőnek nézzenek:) aztán meguntam hallgatni,és hagytam,h megnőjön:) hát ilyen lett :)
ez a kép nagyon friss,a hajam viszont nem :) mosás után gyönyörű...

nem vittük túlzásba az esküvőt, egyszerűek voltunk. :)
Vendég
 


Hahó!

Bazsa! jajdenagyonszééééép a hajad!!! Örülök, h jó a kedved és bízol az új lehetőségben, ez sokat számít ám!

Vius! Nektek jó csavargást mára, szerencsére az idő is szép hozzá! Dari foga meg törjön át végre, ejny-bejnye!!!

Aviubi, szia! Háááát, tapasztalatom inszemmel nincsen, sok bunkó orvossal viszont van, szóval a helyetekben keresnék másikat, mert ez a hozzáállás khmmm, finoman szólva sem etikus.

Beze, hogy vagy, ill. hogy vagytok? :)

Bikfy! Ezt a sok futkorászást...hogy lehet kibírni? Én komolyan mondom, az életemért se lennék hajlandó futni... A pecsételés meg legyen inkább vlmi beágyazódásos pecsételés, jó?! :D

No én meg gyónok egy rövidet...

...szóval mivel ez egy nyílt fórum, bárki olvashatja, nem teregetem a családi szennyest, de nagy az öröm minálunk, mert kb. 2 és fél éve szeretnénk örökbefogadó szülők lenni, és itt aluszik 2 Csöppség a gyerekszobában. Egy kisfiú (33 hónapos) és egy kislány (19 hónapos), akik édes testvérei egymásnak. Kb. 1 hónapja találkoztunk először, és azért nem értem rá jönni, mert minden munkanapon esti alvásig náluk voltunk, ill. a 7végeket ők töltötték nálunk.

Már a papírozás utolsó köreit futjuk, de a bürokrácia nagy úr, szóval eltart még egy darabig, míg végre hivatalosan is egy család leszünk.

Valójában emiatt kellett a Zuramnak szélsebesen Mo-on elhelyezkednie újra; meg emiatt toljuk a vérszerinti baba projektet is, becslésem szerint 1 évvel. Azért az kemény lenne a 2 örökmozgó mellé bevállalni a veszélyeztetett terhességet, a fekvést-pihenést most nem tudnám megoldani.

No most már mindent tudtok rólam :)
Priviben szívesen írok, mutatok képeket, bármit.

Most gyorsan összedobok egy zabpelyhes-meggyes sütit, mert a kicsi fiam sütit rendelt ebéd közben.
Vendég
 


Aagassika!

Istenem de jó, végre nem kell titkolóznunk. Annyiszor féltem, hogy elszólom magam. :lol: Itt is gratulálok, 1000x meg 100.000x, nagyon örülök nektek.

Kisült már a sütikéd? Hadd egyenek a kis csöppségek. :wink:

Jó alvók a gyerekeid? Vagy kicsi lányodhoz kelni kell még éjszaka?

KépKépKép
bikfy
 
 


Aagassi, gratulálok nektek, nagyon örülök! :D Kérnék is rögtön képeket priviben!
Köszönöm, jól vagyok, csak túl sokat agyalok...

Bazsa, nagyon szép hajad van, nekem sose lesz ilyen hosszú.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


aagaassi,
engem nem leptél meg,mert nem ismerem az előzményeket :)
nagyon gratulálok a babákhoz és főleg annak örülök,hogy lehetőség van mindkettőhöz együtt. Itt van németben egy műsor,ahol emberek a hozzátartozóikat keresik. A múltkor egy hölgy a fiútestvérét kereste,ugyanis adoptálták őket és mivel a család csak egy kislányt akart a fiú ott maradt. még elég kicsik voltak,de azt mondta a mai napig emlékszik arra a napra. majdnem 50 év után sikerült megtalálnia. El tudjátok képzelni?????
Én bőgtem mint az állat a tv előtt. Én nem is értem,h hogy lehet szétszedni testvérpárokat. Én biztos nem engedném,hogy testvéreket külön örökbeadni!!!!

ezek szerint nem lehet saját vagy egyébként is szerettetek volna?

csak nem te is odavalósi vagy,ahova én?

tééényleg,ha vki odavalósi,akkor most kiderül,hogy ismer e vagy sem,mert van nyilvános fotó rólam :)


beze,
köszönöm,de hidd el amikor fésülni kéne,nem szeretnél ilyen hajat :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyors lejelentkezés, mert elindult az új szoba építés, és sok a feladat (nézni apát, ahogy dolgozik :lol: )

Pénteken megvolt a kombinált teszt vv. Csütörötökre lesz eredmény elvileg, de nem izgatom magam, úgyis minden rendben van!!!

Beze! Igen nekem is volt bevérzés. Mikor először láttuk a petezsákot, azt hittem ketten vannak, mert rögtön mellette ott volt egy ugyanakkora folt. Aztán a doki mondta, hogy az ott bevérzés. Megbeszéltük, hogy lehet ez volt az inszem utáni vérzés...
Kb. a 7. héten még ott volt, de akkor is én kérdeztem rá, azóta senkit sem érdekel... lehet fel is szívódott már.
Amúgy feküdnöm nem kellett, semmit sem írtak elő.
Szúval ne izgulj, úgy tudom ez elég gyakori!

Bikfy! Pecsételés mondjon le!!!! :evil:

Aagassi! Könnyeket csalt a szemembe, ahogy olvastam a soraidat. Ez csodálatos! Annyira örülök nektek!!!! Mikorra várható, hogy hivatalos család lesztek?
Most már maradnak is nálatok a babók?
Mi is elhatároztuk, hogy ha a 3. inszem nem sikerül, belevágunk az örökbefogadásba. Már minden infót összegyűjtöttem, de aztán mégis máshogy alakult az élet... :D De ez csak annyit jelent, hogy hamarabb lesz babánk. :D
Én is szeretnék képeket nézegetni!!!

Puszi mindenkinek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na jó éjszakát mindenkinek, aludás van...

holnap találkozunk,
Vendég
 


Köszi a válaszokat, és köszönöm a kedves fogadtatást!
Háát most nagyon elkenődtem.
Beze! Áááá. Nem lesz inszem. Így most a házaséletet helyette ajánlotta a drága orvos. Az a durva, hogy nem is mondta ki öszintén, hanem csak célzott arra, hogy ebből nem lesz semmi. De mivel ma volt pozitív az Lh. tesztem egyértalmű, hogy elmarad.

Bazsa!Teljesen egyetértek veled, és szívem szerint most váltanék is, csak az a félelmem, hogy akkor megint minden kezdődne elölről. Meg sajna azt sem nagyon tudom, hogy hová menjek. De azért most tuti körbe nézek.
Nem semmi mekkora hajad van! Én még a kis vállig érő hajammal sem tudok bánni, és állandóan ráncigálják a fiúk. Tuti megzavarodnék tőle, de azért mindig irigykedve nézem az ilyen szép hosszú hajakat!:)

Bikfy! Ez az ÁEK meddőségi központja. Nem hinném, hogy túl nagy a 27mm, nekem az elöző hónapban is ekkora volt, és legutóbb kb. fél éve is kb. ekkorára nőtt.

aagassi! Gratulálok agyermekeidhez! Biztos boldog család lesztek! Kívánok sok Boldogságot a családodnak!

aviubi
 
 


Aviubi,
akkor szerintem itt jó helyen vagy, és biztos van itt vki aki tud jó pesti orvost. Akihez én pesten jártam, őt nem ajánlanám,mert velem semmi különöset nem tett,azon kívül,h nagyon ráért.
természetesen a te döntésed,h váltasz e,de szerintem a legfontosabb,h jó helyen legyél. Nem hiszem,h előlről kéne kezdened.Vigyél magaddal mindent amit tudsz és folytasd a másik dokival ott ahol az előzővel befejezted. Szerintem mindenképpen megéri.
Vendég
 


Aagassi!
Légyszi, nekem is küldj privibe képeket!
Nagyon büszke vagyok rátok! Csodálatos dolgot tettetek! Teljesen meghatódtam tőletek! Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok az új, szép családnak! Gratulálok nektek! Hogy hívják őket?

Bikfykém!
Nem lehetne, hogy most a barnázás alatt is csináltass egy progi vizsgálatot. Már csak azért, hogy lehessen látni, hogy tényleg a 4 naphoz képest tényleg leesett-e? Vagy ez hülyeség? Nekem is így volt, a 3. napi és a 21. napi progim jó volt, a 24. napim meg már nem. Szóval ezért gondolom, hogy jó lenne nézni egyet most is!

Beze!
A szép kis petezsákodról nincs képed? Úgy megnézném! Elhiszem, hogy izgulsz, ez így lesz a terhesség végégig. Én is így vagyok vele!

Lucuzs!
Nagyon szurkolok, hogy minden rendben legyen! de biztos így is lesz!

Aviubi!
Válts, ez nem lehet kérdés. Mi az, hogy vasárnap nem csinálják meg. Elküldöd nekem privibe a doki nevét? Menj át a BMC-be, az a János kórház meddőségije! Nekem bejött! Ja, és támogatja a Tb a beavatkozásokat!

rodina74
 
 


Bazsa!
Örülök, hogy már jobban vagy! Koncentrálj a jövőre, és meglátod eljön a csodátok!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Először is minden Édesanyának és leendő anyukának
BOLDOG ANYÁKNAPJÁT KÍVÁNOK!

Kép

aagassi: Gratulálok a babákhoz! :D Nekem is jöhetnek a képek!

Aviubi: Szerintem is járj utána és keress másik dokit. A 27 mm-es tüsző szerintem is kicsit nagy. Nekem mikor ekkorára nőtt, már be sem adták a tüszőrepit, mert az már bármikor megrepedhet. Nálam mindig a 20 mm-t kell elérni és akkor repesztenek. De ez csak az én tapasztalatom. Azért hátha elcsíptétek a jó időpontot spontán is! Drukkolok. Szerintem sem kell előről kezdened mindent. A papírjaid megvannak, úgyhogy hajrá.

Bazsa: Szép hosszú a hajad. De egy hajmosás után nem irigyellek, amikor ki kell vizesen fésülni. Hát nem lehet neked sem könnyű. Két méhed van? :shock: Hűű. És akkor hogy lehet a menzi ilyenkor? Vagy az egyik nem működik? Nagyon drukkolok a jövőhéthez!

Mi most indultunk volna el sétálni, de visszafordultunk, mert elkezdett csöpörögni az eső. :?

Velem semmi különös nincs, szerdán hagyom abba a gyógyit, aztán várom pirit, meg az UH-ot.
Hétfőn nem leszek, mert kirándulás lesz, majd csak kedden estefelé jövök.

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Boldog anyák napját minden anyukának és leendő anyukának!

Aviubi, szerintem is váltanod kellene. Én anno 2 orvost hagytam ott, mire megtaláltam a 3-at, akinél megmaradtam.

Rodi, nincs képem, én igazából nem is láttam, csak a bevérzést.
:?

Lucuzs, köszönöm szépen a válaszaid, nagyon sokat segítettek!

Dy, Eclipse, köszönöm a gratulációt, de inkább drukkokra lenne szükségem. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati, olyan keveset jössz, hiányzol...Bencusról nem raknál képeket?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyors leszek, mert tanulnom kell, házi dolgozatokat írok, már el is vagyok késve.

Bezém!
Akkor látom te is lecseréltél 2 orvost. Szerintem sokan vagyunk így. Ezzel nincs is gond, hacsak nem az, hogy megy az időd, idegileg kibuksz és anyagilag is tönkre mész. Én ezt nem értem. Miért kell mindenkinek így járnia, mire jó dokihoz kerül? Döbbenet és dühítő. Lényeg, hogy most már sínen vagy. Minden rendben lesz, meglásd!

Babi!
Nagyon drukkolok mostantól nektek is, innentől lassan élesben megy a játék. De látod a sorozatot. Mostmár mindenki babás lesz. :wink:

Rodi!
Nem tudok még 1 progit levetetni, látod az előző is milyen macerás volt. De ha inszemre kerül sor, azonnal kérni fogom a progi támogatást. Nem leszek szívbajos. Ha nem adnak, szerzek magamnak, vagy dokit váltok. Ezt előre ki fogom kötni, még inszem előtt. Nem mintha én dirigálhatnék, de látod Lucuzs példáját. Hajszálon múlott a sikere. Ha nincs észnél, lehet, nem így alakultak volna a dolgai. Nekem ő nagy példa.

Bazsa!
Nagyon ügyes vagy, csak előre tessék nézni, meg is lesz a sikeretek.

Ubi!
Isten őrizz, hogy okoskodjak, de a te tüsződ elmondásod alapján már pénteken 27 mm-es volt. A tüsző naponta kb. 2 mm-t nő. Hogy akartak ebből hétfőn inszemet? 33 mm-es tüszővel? A normál méret 18-tól max. 25mm-ig. Felette már könnyen válhat cisztává. Persze hozzáteszem, hogy ez csak tudomásom szerint. Nem vagyok orvos, de ezek felelőtlenek, ahogy te is írtad.
És az aszisztens nő mondja meg, hogy hétfőn mehet a férjed? Ez nem a doki dolga lett volna? Egyeltalán miért szurival kellett stimulálni? A legtöbb helyen a kevésbé drasztikus Clostylbegitet ajánlják és ahogy elnézem, te nem vagy a nehezen stimulálható kategória. Meglásd, ha jó kezekben leszel, pikk-pakk sikerülni fog. Fel a fejjel! És kérlek ne haragudj meg rám, sokat gondolkodtam, hogy leírjam-e, amit gondolok, de csak a jó szándék vezérel, és remélem, nem bántottalak meg.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy drága, teljesen igazad van, anno nekem azért nem csinálta meg a 3. inszemet az eredetileg tervezett időpontban, mert az egyik tüszőm 33 mm lett, ami ugye már ciszta volt. 27 szerintem is sok...

Progi -pótlást mindenképpen kapnod kell, nekem nem is kellett kérnem, sőt, most is szednem kell, 3x1 duphastont.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, Beze: Egyetértek veletek. Nekem a cisztám 32*40 mm-es volt (remélem már csak volt)
Szóval én meg arra gondolok, hogy beadtam a tüszőrepit és nem repedt meg, hanem nőtt szépen tovább. Az inszemkor még ott volt 20 mm körül és csak ez az 1 db volt a bban a petefészekben. Nem hinném hogy az inszemtől számított 14 nap alatt gyorsan odanő egy ekkora méretű másik. Meg az inszemtől kezdve folyamatosan szúrkált a hasam, valószínűleg az nőhetett tovább és azt éreztem. Majd ha megyek, akkor meg is kérdezem a dokitól. És követelni fogom hogy nézzék meg másnap is hogy ott van e még a tüsző. Ha kell addig fogok a nyakára járni, míg azt nem mondja, hogy megrepedt, nincs már ott.

Kép
babicsek
 
 


1. dolgozatom kész!!!! :lol:

Így jövök picit pletyizni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Az a baj csajok, hogy nem találtam pontos méretet arra, hogy mikortól számít a meg nem repedt tüsző cisztának. De ez már biztos sok.

Babicsekem!
Totál egyet értek veled én is kérném, hogy nézzék meg, megrepedt-e a tüsző. Ugye a PCOS-emmel én is cisztásodásra vagyok hajlamos. :?

Hogy telt a hétvége csajok?

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: