Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Eljött a napooooom!
jajjj de izgulok, óránként felébredtem éjjel...
még mindig nem jött meg :)
Kérlek gondoljatok rám 14.15-től
ha megjöttem a dokitól jelentkezem,
Vendég
 


Jó reggelt!

Rodina,

további gyógyító energiákat küldök apukádnak a gyorsabb gyógyuláshoz!

Beze.

nekem fogalmam sincs, hogy mit éreztem az első hetekben, mivel a mensit vártam, de Dancinál úgy emlékszem, hogy volt ilyen érzés a 12. hétig tartott.

Bazsa,

nagyon drukkolok mára, 14.15-kor erősen gondolok rád, hogy jó híreket kapj!

Babi,

jó szerenádozást!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekiállok vasalni amíg a fiatalúr alszik, mert utána már nem halad ha minden áron segíteni akar nekem.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Sziasztok!

Lucuzs, köszönjük szépen! Nagyon szép pocakod van, már milyen nagy. :D
Igen, Lexi valóban semmitől sem riad issza, de azért általában letolat a kanapéról.

Nati drága, holnap leszek 5 hetes, pénteken volt az utolsó mensi első napja.
Köszönöm neked is, igen, nagy kislányok vagyunk, 83 centik. :D

Rodi, köszönöm. Reméljük mi is, hogy nem lesz mellékhatás!

Bazsa, este jövök a hírekkel, remélem, te is jókkal szolgálsz. :wink:

Kiki, lehet, hogy egyszerre szülünk?

Köszönöm mindenkinek a megnyugtató szavakat, egy ideig biztosan mindenen parázni fogok. :oops: De mondogatom magamnak, hogy minden rendben lesz, mert muszáj így lennie!!!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Monic, köszi szépen! :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lexi is alszik még, tuti az oltás nyomja...

Nati, nálatok volt mellékhatás?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze,

Lexike hogy viselte az éjjelt az oltással?
Én nagyon félek a 15 hós oltástól. Nekem azt mondták, hogy kb 1 héttel az oltás után lesznek lázasok a babák, van aki 10 napig is és megfázásos tünetek is lehetnek. Nem tudom, hogy ez igaz-e vagy csak ijesztgetés volt...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt Mindenkinek!

Bazsa!
Gondolunk majd rád 2 és 3 között. Ügyes légy!

Nálunk minden okés, ma sok dolgom lesz, így csak este tudok jönni. Mindenkinek szép napot!
:wink: :wink: :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!

Rég nem jártam erre, el vagyok havazva...

Kiki és Beze, óriási gratulációm az új kismamiknak!!!!! :D :D :D :D
vigyázzatok magatrokra, puszi!

Bikfy,
nagyon gratulálok a látványos javuláshoz! Másoknak is példát adhatsz a kitartásoddal, és hogy mindig mindent szigorúan betartottál, meg is lesz az eredménye, már csak egy kicsi türelem kell :wink:

Lucuzs,
gyönyörű poci!

Csajok,
nekem a 12. hétig semmi nem volt, és az utolsó 2 hétben beindult de valami nagyon gyorsan!!! :shock: :shock: :shock:
Tegnap történelmi pillanat: először adták át úgy a helyet a villamoson, hogy észrevették hogy babát várok :D Olyan jól esett!!

Holnap 3 D uh, és hétvégén visszük a képeket ajándékba, a beközléshez! :D Akár még ahhoz is van némi esély, hogy kiderüljön a neme, de abba még nem élem bele magam.

Hétfőn már voltam kismama jógán, nagyon finom volt, járni fogok rendszeresen.

Puszi nektek mind!!

U.I. a sokat várt, kérdezett voni :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipsem!

Gyönyörű a vonid és biztos a pocid is ilyen szépséges. Örülök, neked. :wink:
Képzeld, nagyon megdícsért Tüű a futás miatt. Szó szerint felkapta a fejét, mikor mondtam neki, hogy minden nap futok, 3-4 km-t. Kérdezte, mozgok-e valamit és mikor mondtam, nagyon megörült. Azt mondta, ez nagyon jó. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok!

Beze, Kiki!
Gratula Nektek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Beze

inkább mégegyszer gratulálok,mert lehet,hogy az előző elmaradt... :oops: :oops:
Szóval Hatalmas gratula!!

Lucuzs

nagyon szép a pocak! És valóban milyen látványos már most! :wink: Sztem számíthatsz rá,hogy hatalmasra fog nőni a végére,mert én is igy jártam,hogy már első perctől kezdve lehetett látni,és jó nagyra is nőtt! 8)

Bikfy

gratula neked is a jó hírekhez!

Lányok! nagyon szépen köszönöm Gréta nevében is a dícséreteket!
hozok majd még képeket,csak én is úgy vagyok a dologgal,mint Monic,hogy fel kellene tölteni a gépre... :D

Bazsa

drukk!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szeretnélek ám én is megismerni az iwiwen! :wink:

Eclipse

pocakfotó????????

Monic
hozzám is jöhetnél vasalni.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Sziasztok!

Köszi a pocakdicséretet! :lol: Tudom, hogy nem egy 13 hetes pocak, és mivel Bogival is nagyon nagyra nőttem, most extrém méretekre számítok. :oops: :lol:

Rodi! Igen, kismama nadi! :wink: Én az első pillanattól azt hordok, mert nagyon sokat feszült a hasam, és más nem volt kényelmes.

Eclipse! Gratula a pocihoz, ami már helyet biztosít a bkv-n! :lol: :lol: :lol: :lol:

Bazsa! Drukk neked mára! (csak csendben mondom, hogy ma azt álmodtam, te is babás vagy :wink: :lol: ) :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

Kiki gratulálok :)

Bikfy örülök hogy jók az eredmények!!
Holnap?

Luczus szép pocak :)

Dy Gréta milyen aranyos nekem is már elkuszik mindenhová. lassan rájön arra is hogyan kell mászni a kiságyban meg kikönyököl a szélére és kinyomja magát ha fogja az ujjam akkor fel is ül.

Bazsa szoritok hogy babo legyen a dologban.

Nálunk sajna most rosszak az éjszakák jön a foga már látom a hegyét még nem törte át az inyét és ez miatt takeszos is szívni kell neki az orrát akartam neki maszirozni de nem engedi.

Ha tudok jövök
Nagyon örülök hogy ennyi mamika van :)
Megyek mert ébredezik de közben fözök meg mosok is.

Puszka lányok!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Beze!
Engem inkább az aggaszt kicsit, hogy semmit sem érzek, a héten nem is nagyon sírtam... :oops: Drukk neked mára a dokihoz!
Lexi annyira édes! Nagyon jó ez a kép (is) róla! :) Hogy telt az estétek? Ugye nem lett beteg Lexike?
Én benne vagyok, hogy egyszerre szüljünk, a férjeink meg SMS-ezgetnek majd, hogy ki hol tart! ;)

Bazsa!
Zeprapár hárman nem lehetünk, de zebratrió igen! Drukk neked mára! Várunk a hírekkel! (A szombati vérvétel előtt én is ébren voltam éjszaka 2 órát, megértem, hogy nagyon izgulsz!)

Lucuzs, Beze!
Magne B6-ot én is szedek, 2x2-t.

Bikfy!
Gondolom, most újult lendülettel futsz, hogy van értelme, és Tüü is megdícsért!
A fogorvosnál csak kontrollon voltam. Talált két picike lyukat, azt mondta ráér fél évet, de azt hiszem, vissza fogok menni megcsináltatni, mert a terhesség alatt még jobban romolhatnak a fogak.

Lucuzs!
Neked is csodaszép pocakod van! Nem is gondoltam, hogy már ilyen szépen látszik! Hogy telik az idő! :)

Syl!
Köszi, és drukkolok neked nagyon! Már csak két hetet kell várni, és remélem, te is babás leszel!!!!

Babicsek!
Köszi szépen! Szép estét neked mára!

Rodi!
Köszi! Nagyon drukkolok az édesapádnak, hogy javuljanak az eredményei, és ne legyen gond! Türelem. Jó, hogy tud horgászni és az kikapcsolha kicsit.

Bikfy!
Neked is szép napot! :)

Eclipse!
Már hiányoltalak... :)
De jó, hogy jöttél, és végre készült vonalzód is! Ez szuper. Te is teszel fel pocakfotót? :) Drukkolok, hogy minden jól sikerüljön hétvégén, lesz nagy meghatódás, biztosan! :)

Bumi!
Köszi!

Dy!
Oké, türelmesen, de várjuk a képeket! ;)

Vius!
Sajnálom a rossz éjszakákat. Csak kinőnek végre azok a fogacskák!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Gyerekem végre alszik,kaja megfőtt,ebédeltünk, és rápillantottam az órára a nappaliban,és látom,hogy 2:30. :shock: szaladok a gépért,hogy megtudjam a jó híreket,amikor szól api,hogy az az óra még az éjjel megállt,és még csak 1 óra múlt pár perccel..... :lol: :lol: :lol:

Vius

nekünk még nincs fogunk,de sztem már erősen készülődik...

Kiki
igyekszem! :wink:

Ruháim beszáradtak,vasalnom kellene,de nincs erőm. Gréta olyan kis huncut,hogy minden erőmet elveszi. Reggel óta már lefárasztott... nem bírok.... :P :?

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bazsa
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bazsa!
Én is sokat gondolok ma Rád, remélem jó híreket kapsz!!! Drukkolok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


mindjárt le fog merülni a laptop,a töltő meg apinál,api meg pesten.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

És a hírek??????
Már nem bírok várakozni! 8)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


sziasztok

most ugy bőgök mint állat,annyira aranyosak vagytok, de rossz hírem van...
a doki nem lát terhességet,de még felhív ma avéreredménnyel.
azt is mondta,h amikor teszteltem már pozitivnak kellett volna lennie.
én annnnnyiraaa el vagyok keseredveee
na ha kibőgtem magam jövök,igy nem lehet uirni
Vendég
 


Bazsa!
Nagyon sajnálom. Nem is tudom, mit mondjak. Nagy ölelést küldök neked!!!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Csak távirati stílusban van időm, bocs, Csajok!

Hamarosan, talán holnap du. jövök bővebben is.

Kikindának és Bezének gratula a zebrapárhoz!!!

Bikfykém!!! Jajdenagyonjóóóóó híreket hoztál Te is, juppijéééé!

Bazsa! Megkérjük Bikfy-t, h Rozi baba erejéből juttasson Felétek is, s akkor lehetnél Bikfy zebrapárja májusban. Drukkolok!

Eclipse, tetszős az új vonalzód!

No pá, dolog van! Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Bazsa,

nagyon sajnálom :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bazsa!
Őszintén sajnálom! Sírd ki magad, attól egy kicsit jobb lesz!
Aztán ha lecsillapodtak benned az érzések, gondolj a folytatásra, az majd erőt ad! Nagy ölelést küldök neked!

rodina74
 
 


na visszatértem
:(

Aranyosak vagytok,köszönöm...

de azt a fájdalmat nem értem,amiről azt gondoltam,h a beágyazódás...
azt mondta még a dokim,h esetleg arra lehetne esély,hogy később mégegy tüszőrepedés volt,ami nagyon nagyon ritka és esetleg abból lehetnék terhes,de ebben ne bizzak.
eddig még nem hívott fel, de már nem hiszem,h ebből jó hír lesz.

na mindegy csajok,fel a fejjel,örüljünk a kismamáknak meg különben is bikfynek is kell zebrapár májusban.
ha mostanában megjön,akkor kb május közepétől lehet az inszeminációra számítani.(ha jól számoltam)

halljátok a legborzasztóbb az egészben ,hogy belehalok az önsajnálatban. Adjatok erőt összeszedni magam!

egyik pillanatban erősnek érzem magam, aztán meg meg akarok halni (nem a szó szoros értelemben)
Vendég
 


Megjöttem, ma a játszón nagyon leégtem. Szinte fáj a hátam.

Bazsa!
Sajnálom, de hátha legközelebb. Nem szabad feladni, mert csak nyerhetünk. Tudod, innen csak felfelé vezet az út. Nincs lejjebb. Ölellek. :wink:

Aagassika!
Ma beszéltem a játszón a büszke keresztapával. Olyan ari volt. :wink: Veletek minden okés?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsa!
Hidd el, ezen más is így megy keresztül! Ha tudnád, hogy itt a lányok, hányszor öntöttek belém erőt! És látod, most terhes vagyok. Hidd el, idővel minden rendbe jön, és tényleg lesz olyan időszak, amikor ez már szinte feledésbe merül. Csak előre kell nézni, kibőgni magad, aztán felállni, és elszántan tovább menetelni! Nincs más megoldás!
Mi itt mindig támogatni fogunk!
Júniusra már babás lehetsz, most erre gondolj!

rodina74
 
 


Bazsácska!

Gondolkodj racionálisan! Mennyivel is visz előbbre az önsajnálat? Az egy helyben topogás, semmi más. Gondolj arra, hogy szerencsés helyzetben vagy. Ez az, ahonnan nem lehet lejjebb csúszni. Ez már maga pozitív. Lesz babánk és kész. Kinek előbb, kinek utóbb, de lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


hát mindenesetre a következő alkalommal akkor inszemináció és most azon fogok izgulni,hogy így dupla anyaméhhel hogy fog összejönni. nekem ajánlottak olyat,hogy ha inszemináció lesz,akkor ültessek be mindkettő anyaméhbe,mert akkor csak nagyobbak az esélyek. csak ennek még utána kell érdeklődnöm,hogy lehetséges e, nem e veszélyes ha esetleg mindekettőben megtermékenyülök.

nati,te irtad,h a barátnődnek is uterus duplexe van, és ő hogy esett teherbe? spontán?
Vendég
 


bikfyyyy????
leszel májusban a zebrapároooom???? :)
Vendég
 


:arrow:
Vendég
 


őőőőőő bocsánat,csak kipróbáltam mi ez,de így sem értem
Vendég
 


Bazsám!
Nagyon szívesen lennék, de ne szabjunk határidőket. Az nekem nem jött be, csak frusztrál a dolog. Nekem ez a hónap úgyis esélytelen, de ha gondolod, egyezkedhetünk. Csatlakozik még Bumi is, na meg aki akar. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy,
ne mond hogy esélytelen,sosem lehet tudni.
az első inszemináció is ritka,ha elsőre sikerül.
majd látjuk!

felhívtam a dokimat,azt mondta 10 perc úlva meglesz az eredmény.

vius,
simán szívod a babád orrát vagy porszívóval? A tesómék porszívóval csinálták,levágták a gumi végét,ráhúzták a porszívóra és a legkisebb fokozaton kiszívták. brutálisnak hangzik,de a gyereknek sokkal jobb,mert gyors és nagyon jól kiszedi. kipróbáltuk magunkon,nem rossz. a hugomnak azt is sikerült elérnie,h nem ordított a gyerek,mert oda adta a kezébe,hogy csinálja magának, meg ugye megmutatta a gyerenek magán,h nem rossz amit csinál csak hangos.

dy,
csak nem hogy te is bács-kiskun megyei vagy?
Vendég
 


én ezt nem értem!
még mindig nem hívtak, pedig fél 7 ig van rendelés.
20 perce azt mondták ,h 10 perc múlva hívnak.
3 körül vettek vért,azt mondják 1 óra alatt megvan az eredmény, ahhoz képest még mindig nem tudom.
igaz,h a doki felkészített a negatív eredményre,de hátha tévedett :)
Vendég
 


Sziasztok harmadszor
KEzdem újra írok javascript:emoticon(':twisted:')

a másik elszállt



Bazsa sajnálom.
De ami késik nem múlik.Elöbb utobb neked is lesz babód.

Bikfy holnap?

Mi szombaton megyünk majálisozni az egyik barátunk hívott virslizni meg sört inni.Sör ivásból nem lesz semmi mert se ő se mi nem iszunk.
Dari is szereti a virslit.

Beszarok neki énekelnek apájával. Még megérem ő fog énekelni apja egyik zenéjéhez(Diszkozik az uram.)

Jövő héten meg megyek és levágatom a hajam már régen volt rövid .
Lehet megbánom majd de majd meg nő már nem festemm csak melír sokkal kevesebb baj is van vele (Darival mikor terhes lettem akkor fogadtam meg hogy nem festem többet de tényleg jobb. Így vagyok a cigivel is.) :evil: :evil: :evil: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Komolyan mondom nálam megzavarodott a net.

Mi ez a sok ördög?

Mindegy majd megjavul.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


én is minden hajmosásnál eldöntöm,hogy levágatom a hajam,mert elegem van belőle,aztán megszárad és megnézem a tükörben, és meglátom a fenekem alá érő hajamat,akkor mindig megcsodálom és egfogadom,hogy nem vágatom le,hisz olyan ritka az ilyen hosszú haj. Az egyetlen dolog amire büszke vagyok,mindig megcsodálják:)
Vendég
 


Megjöttünk, szabályos petezsák jó helyen, mellette egy haematoma. :( Megint aggódhatok, hogy megmarad-e a picikém. Eddig mindenben leutánozta a nővérét, remélem, a jó dolgokat is követni fogja. Kérek szépen mindenkit, nagyon drukkoljon nekünk! Köszönöm előre is.
Majd visszaolvasok valamikor.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Ne aggódj! Minden rendben lesz! Majd az a haematoma is szépen felszívódik. Egy másik topikban is volt egy lánynak, és nincs semmi baj, már 23 hetes terhes! Szóval csak pozitívan - már amennyire lehet!

Bazsa!
Végül nem telefonált doki?

rodina74
 
 


Na hívott az orvosom,sajnos most már 1000 % hogy nem vagyok terhes és azt is mondta, hogy úgy néz ki a tüszőrepedéshez is szükségem lesz segítségre,ugyanis ez,hogy nem 14 napra rá jött meg,ez azt jelenti,h a tüszőrepedés nem sikerült jól. tehát nem elegendő a peteérést elősegítő gyógyszer,hanem hormonokra is szükségem lesz. ugyhogy kérek egy időpontot a másik orvosomnál és megbeszéljük az inszeminációt. Úgy érzem nem lesz egyszerű,uh valószínű,h többszöri próbálkozásra lesz szükség.
na ugyhogy most erre fogom magam felkészíteni,uh mindent bele bazsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)
Vendég
 


beze,
az vérömlenyt jelent?
én nagyon drukkolok,minden rendben lesz.
Vendég
 


Bazsa!

Biztos nem vagy PCOS-es? Fura, hogy hosszúak a ciklusaid és nem reped a tüsződ. Ne haragudj, de nekem nagyon gyanús a dolog. :shock:

Viuska!
Képzeld, úgy tűnik, nekem holnap sem jó. Ballagás lesz a suliban, meg szakmai verseny, az sem biztos, hogy kijutunk a játszóra. Nem lehet tudni. Sajnálom, bocsi. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
mármint petefészek ciszta akar ez lenni?
Vendég
 


Na utánanéztem:
A PCO tünetei
Jó tudni, hogy a tünetek változatosak, és nem mindenkinél állnak fent!

Rendszertelen vagy hiányzó menzesz

Rendszertelen vagy hiányzó peteérés

Sok kis ciszta a petefészekben (8-10mm), de nem mindenkinél

Magas vérnyomás

Aknés, pattanásos bőr

Emelkedett inzulinszint a vérben, inzulinrezisztencia vagy látens diabétesz

Terméketlenség

Megnövekedett szőrzet az arcon és a testen

Hajhullás, esetleg kopaszosodás

Súlyproblémák, elhízás


ezek közül csak a rendszertelen menstruáció és peteérés ami jellemző rám. semmi más
Vendég
 


Bazsa! Sajnálom, hogy most nem jött össze. :cry: De én sem tudok mást mondani, csak azt, hogy tovább kell menni, nem szabad hátra nézni, csak előre!!!

Beze! Ez bevérzést jelent????
Minden rendben lesz!!! Hidd el!!! Én is tudom!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beze! Bevérzésem nekem is volt (nem tudom ez hasonló-e), és minden rendben azóta is!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rendben Bikfy ha jó lesz neked akkor szólj.

Beze örülök és persze továbbra is szoritok.
NEkem szülés után volt bevérzésem (hematoma )azt mondták akár fél év is kell hogy felszívódjon.

NEm lesz semmi baj!!!!!

Bazsa nagyon sajnálom!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bazsa!
Biztosat csak egy cukorterhelés adhat. De ha úgy gondolod, rendben vagy, akkor jó. :wink:

Beze!
Haematóma sok embernél van. El fog az tűnni, ahogy nő a baba. Ez a gyerek nagyon akar hozzátok jönni. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Na tessék, tetű. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: