Új privát üzeneted érkezett!

Kiki,
ti lakásban laktok, nem??? mert hogy mindig azt irod, hogy leviszitek a kutyát sétálni.. és honnan szedtél akkor pittypangot???? édes lehet a kutya a koszorúúúval :wink:

talán most jobban izgulsz, mint szombaton, nem???

ma nem teszteltél????
Vendég
 


Nati!
Nem teszteltem. És jobban izgulok.
Sorházi lakásban élünk, így van 36 négyzetméter kertünk, abban nő a pitypang. A kutya a lakásban lakik velünk, meg a kertben van, ha mi is, de nem intézi a dolgát a kertbe, hanem naponta háromszor sétálunk.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,

már én is nagyon izgulok.

Nati,

ma bekeményítettem, felhívtam a kertészeket, a villanyszerelőt, kiosztottam mindenkinek a feladatokat.
Aztán egy német cég nem akart kifizetni, írtam egy oldalas német felháborodott levelet, és kifizettek.
Pénteken a biztosítóval is ez volt, a legdrágább tv-re azt mondták, hogy nem a villám tette tönkre :shock: fél órában kiosztottam őket, perrel fenyegetőztem és érdekes módon tegnapra mégiscsak meg tudták javítani, már vissza is hozták.
Mondtam is apának, ha valakivel gondja van csak szóljon és én elintézem :lol:

Nekem május 19. nőgyógyi vizsgálat.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Moncsi,
Te nagyon ügyes vagy, tudsz valamit :P :P . Majd ha gondunk lesz, kérek egy kis segítséget :wink:

Kiki,
nekem már hasmenésem van az izgalomtól :shock: . Ráadásul fél egyre jönnek a fiúk (utoljára) tanulni.........

mennem kell, majd azért igyekszem benézni...
Vendég
 


Na én meg már haza is hoztam Bogit az oviból, itthon is megebédelt, még jó, hogy főztem. És még mindig semmi hír!!!!!!! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Én is már megfőztem, megebédeltem elpakoltam! Nem bírom ezt már!

rodina74
 
 


Kiki
én is nagyon izgulok! :wink:
Tegnap olvastam,hogy ma mész vv-re,és gondoltam benézek,hátha van már eredmény...

Moncsa
nem semmi nőci vagy!

Rodi
gratula az esküvőhöz!

Grétus épp alszik,igy van egy pár percem....
Jól vagyunk,Gréta is szépen fejlődik. Már 2 hete gurulva közlekedik,és már kúszni is próbál. olyan édes amikor feltérdel,és próbálkozik. A hálóban mindig az ágy alá akar begurulni... :shock: :lol: A pihi széket is lassan el kell már tenni,mert felül benne,és félek,hogy 1x kiesik,mert ülő helyzetből még ki is fordul,hogy megnézze a szőnyeget. :P
hétvégén keresztelő,úgyhogy van mit csinálni...

rakok gyorsan 1-2 képet,amig tudok :)

Kép Kép Kép Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kiki??????????????????????????
még mindig semmi????????????????????????????
Vendég
 


Kiki!
Még mindig semmi hír?

rodina74
 
 


Dy!
Gréta nagyon helyes baba! Látom imád az ágy alatt lenni!
Olyan szép nagy szemei vannak!

rodina74
 
 


Lányok!
Köszönöm, hogy ennyire izgultok velünk együtt. De még mindig semmi. :roll:

Monic!
Szuperül megoldasz mindent, remélem tényleg mennek és megcsinálják!

Lucuzs, Rodi!
Mi is megebédeltünk. Szerintem ledőlök aludni...

Dy!
De jó, hogy jöttél! Annyira édes a kislányod! Szépen fejlődik, nagyon édes lehet, ahogy kúszni próbál. Meg ahogy gurulva közlekedik... :) Gyönyörű ez a lány!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


DY,
édes kis kúszó-mászód van :P . Érezzétek jól magatokat a keresztelőn!!!!!

Képzeljétek, Bence még mindig taknyos és sokszor van hőemelkedése... bár nála ez 2-3 hétig szokott eltartani, most járunk a 2. hétben. Holnap lenne úszás, már két hetet kihagytunk, most nem tudom. Már nem folyik az orra, hanem ragacsos, zöld :oops: , szívni kell. Egyébként a kedve kiválló!!!
Moncsi, nálatok volt ilyen??? akkor végig nem mentetek úszni???
Vendég
 


Kiki, te tudsz aludni?????????? hát reggel torna közben nem gondoltam volna, hogy kettőkor még mindig nem lesz eredmény....

és képzeld, kettőre pont a barátnőm megy hozzá első konzira... szerintem nem lesz rövid megbeszélés :roll: .

Miért nem hívod fel akár a doktor urat, akár a kaálit?????
Vendég
 


Nati,

nálunk is 2-3 hétig tart egy betegség mindig.
Nekem azt mondták, hogyha csak taknyos és nem lázas akkor mehet úszni, úgy emlékszem, hogy orrfolyással vittük.
És most is folyik az orra, ezen kívül semmi tünet, úgyhogy pénteken megyünk babaúszásra.
Mi már nem szívjuk Danci orrát mert egyszerűen nem engedi, inkább engedelmesen fújja a zsepibe.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiki, ezt nem értem, biztos voltam benne, hogy mire délután jövök, fogadsz a jó hírrel! Drukkolok!!!!!!

Rodi, hogyhogy húgod férjének a családja nem vesz részt az esküvőn? Nincsenek jóban? A miénken Zolival a fogadáson 33-an voltak, ma se csinálnám másképp, sose akartam, nagy lagzit. :wink:

Monic, hallod, te aztán tűzrőlpattant vagy! :D Ha szükségem lesz tanácsra, tuti hozzád fordulok! :lol:
Egyébként is kérdezgetni foglak, milyen otthon 2 gyerekkel, nálunk ugyan 23 hónap lesz a korkülönbség, de azért kicsit félek, hogy birkózóm majd meg kettővel.

Nati, Lucuzs, holnap megyek 4 óra 5-re.

Nati, igen, nála fogok szülni is, őt már ismerem, semmi garancia nincs rá, hogy más máshogy állna hozzám. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
A húgom férje amerikai, és ők kint is élnek Amerikában, így a fiú családja nem jön. De egyébként jóban vannak, szeretik a húgom!
Remélem értelmes vagyok, mert most kicsit zaklatott vagyok! Apunak nem lettek jók ma terheléses eredményei, nincs normális szinuszos szívverése. Pedig ő jól érezte magát, már jókedvű volt. Na mindegy, csak nem biztos, hogy most épkézláb módon tudok írni, fogalmazni.

A barátnőmhöz is indulok lassan látogatni, talán feldob egy kicsit!

Kiki!
Azt hittem már ilyenkor lesz eredmény. Most már kicsit aggódom! remélem már ünnepeltek, és azért nem jössz!

rodina74
 
 


hát még mindig semmi???

Pedig már aludtam is egy nagyot, persze Bogi nem, pedig minden délután lefektetem.

Kiki! Az izgalom lassan a tetőfokára hág! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lányok!
Itt vagyok! Most hívott a dokim 2 perce!
Szépen nőttek az eredményeim (bár szerintem lehetnének szebbek is, de végülis nem én vagyok a doki, HCG 139, progeszteron 111), így 2 hét múlva megyek ultrahangra, akkor remélem már szívdobogás is lesz!!!! :):):)
Lányok!
Annyira édesek vagytok, mintha legalább szülnék, annyira aggódtok értem! Köszönöm szépen!
Szóval TERHES VAGYOK!!!!! Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!!!! Hatalmas gratula!!! Szia Kismami!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira örülök nektek!!! Jippíííííííííííííí!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Köszi Lucuzs!
Aranyos vagy!

Bazsa!
Te holnap mikor mész a dokihoz? Mikor tudsz jönni a hírekkel? Igaz, én is azt hittem, hogy már délelőtt meglesz az eredmény, nem gondoltam, hogy ilyen sokáig kell várnom... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,

szívből gratulálok, annyira örülök!!!!!!!
Kép Kép

Akkor meg is van a zebrapár, Beze és Kiki! :lol:

Beze,

a terhességről annyit, hogy fárasztóbb mint az első volt, 2 napja is kézben kellett hazacipelnem a fiatalurat mert egyszerűen nem volt hajlandó felülni a biciklijére, és gyalog épp az ellenkező irányba indult mindig...
Viszont mindenért kárpótol a csodálatos érzés, hogy nemsokára két gyermek anyukája leszek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiki,

továbbra is vigyázz magadra, sőt, mostmár nagyon-nagyon vigyázz magadra, buborékot fújni lehet, meg a cseresznyefa alatt feküdni is, de ne erőltesd túl magad, hisz ott van a pocakodban a pici baba vagy babák :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Remélem Bikfy is jó híreket hoz majd. :wink:

Azt hiszem el is kezdem felrakni a képeket a gépre, mert fejmosás kapok :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodina,

sajnálom, hogy apukádnak még nem javulnak az eredményei, remélem, hogy idővel szépen gyógyulásnak indul meg és akkor minden újra rendben lesz.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


kiki,

jajjjj de nagyon örülök:)
szívből gratulálok,ez nagyon jó hír!

Én holnap 14.15-re megyek a dokihoz, uh szerintem az erdemény csak pénteken lesz. Itt legalábbis csak délelőtt van labor azt hiszem. majd holnap délután többet tudok! Mindenesetre még nem jött meg, de ez semmit nem jelent még! ma a 35. napom van ( már volt 47 is :( )
csajok annyira izguloooook még így a negatív teszt után is még annnnyira bízok egy pozitív eredményben :)

Jó lenne, ha mindannyiuknak sikerülne :)

Drukkolok mindenkiért!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szóval a képek:

Legújabb hóbort, hogy a hálóingem cipeli mindenhova magával, ezért az egyiket nekiadtam:

Kép

Itt is nála van a hálóing:

Kép

Pocakfotó, kb 2 hete készült, mostmár még hatalmasabb :oops: :

Kép

A csoda szoptatós fotelem a legjobb szakember segített összeszerelni:

Kép

Aztán használatba is vette:

Kép

Tegnapi ebéd:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kiki, szívből gratulálok, nagyon örülök! Tudtam, hogy te kismami vagy, azt viszont remélni sem mertem, hogy én leszek a párod. :D

Monic, én már most, így a legelején is érzem, hogy teljesen más pici mellett gyereket várni, szegényt nem tudom úgy szórakoztatni, ahogy szeretné, de folyamatosan hulla vagyok, nem tudok sokat ácsorogni!
A képek szuperek, nagyon szép a pcoid, de miért takartad ki az arcod?

Rodi, értem. Apukádnak megy a sok-sok gyógyító energia, remélem, hamarosan javulnak az eredményei.

Megkaptuk a15 hós oltást, hát volt pityergés rendesen, félek a mellékhatásoktól...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nati drága, tündéri vejemnek express extra adag gyógypuszit küldök, üzenem neki, hogy gyógyuljon meg hamar, mert nagyon aggódunk érte!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


nati,

egy kórházban dolgozom,kaját osztok,kávét főzök, ágyneműt pakolok,meg rendelem a betegeknek másnapra a reggeli,ebéd,vacsorát.
most éppen a szülészeten és nőgyógyon vagyok,ne tudd meg majd meg szakad a szívem minden nap a sok boldog anyuka láttán :?
De jövő héten megyek vissza a régi osztályomra (neurológia)

Hogy miért vagyunk kinnt?
mert otthon nem tudok megélni! már régen kijöttem,8 évig éltem itt,aztán hazamentem,miután kihoztam az egész családomat :)
Egy 7 éves kapcsolatom ért véget itt kinnt és nem nagyon találtam a helyem. hazamentem,mert magyar pasira volt szükségem:) Hát meg is ismertem a jelenlegi férjemet akit imádok. 4 évig voltam otthon, közben jártam ki nyaranta melózni és egyszer közöltem vele,h én vissza nem megyek,hisz itt minden sokkal könnyebb és ő utánam jött. Itt összeházasodtunk és most boldogan élünk,míg meg nem halunk :) De az igazi boldogsághoz már csak egy-két baba hiányzik...
hát ennyi nagyjából
lehet,hogy többet írtam,mint kérdeztél ??? :)

dy, nagyon szép babád van

Monic, hogy ez a Danika milyen édes:) Ez a mosoly fenomenális :)
Vendég
 


Kiki
Kép

Monic
tündéri a Danci fiú! és persze nagyon csini kismami vagy!

Mennem kell,mert a csajszi a padlót nyalja... :twisted: :P

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Monic,
na jóóóól megnéztelek az iwiwen,de sajnos nem vagy ismerős így. A férjed tűnik ismerősnek, de nem tudom hova tenni!
jaa és jóóóóól bejelöltelek :)
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem én is. Csak a cipőmet raktam le, és máris jöttem olvasni.

Kikim!
Nagyon gratulálok, örülök, hogy sms-ben tudtuk ma tartani a kapcsolatot, így ma tetőfokára hágott a boldogságom.

Moncsi, Vius, Dy!
Gyönyörűek a gyerekek, egyik szebb, mint a másik.

Rodi!
Apukádnak jobbulást, lehet, ez egy lassú folyamat.

Luci!
Milyen volt ma Boginak az ovi? Élvezte?

Beze!
De jó, megvan a zebra párod.

Bazsa!
Türelem, hátha becsíkosodsz te is.


És akkor rólam: én is jó hírt hozok. Reggel 9-re kellett mennem, de már fél 9 előtt ott voltunk. Olyan ideges voltam, hogy majdnem elájultam. Aztán behívott: lányok, minden eredményem tökéletes lett, minden hormonom a rendjén, doki agyon dícsért. Tesztoszteronom kb. ötödére vissza szorult, talán mégsem válok férfivá. :lol:
Megdícsért a futás miatt és a súlyommal is meg volt elégedve. Annyit kért, hogy ezt tartsam. Azt mondta, innentől szabad utat kapunk a babásodásra, hormonálisan nincs több akadály. Szerinte hamarosan spontán terhesség jelentkezik, de a pecsételésre azt mondta, AZONNAL!!!! progi pótlást kell kapjak, amint terhes leszek, nehogy vetélés legyen a vége. Még most is elszorul a szívem a boldogságtól, nem is merek nagyon vissza gondolni a dologra, mert a sírás folytogatja a torkomat. Nem is tudom, ott hogy bírtam ki, de erős voltam. A boldogság szétszakít és akkor még Kikim is írt egy sms-t, gondolhatjátok. Nem bírok magammal. Megőrülök, annyira jó.
Rozi baba egy csoda bige, tudom, hogy segíteni fog. Mindenkit puszilok, most megyek futni. Később jövök.

Ja, hajam matt kócos, de bánja a fene!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Köszi szépen! Szerintem egy baba van, eléggé minimum körül vannak az értékeim. Buborékfújás marad! :)
Megértem, hogy fárasztóbb ez a terhesség. Azért nagyon ügyesen boldogulsz vele! Haláli kis kópé fiad van, édes a képeken, és nagyon szép a pocakod!!! És hogy ragaszkodik a hálóinghez! :lol: És csúcs a fotel!!!

Bazsa!
Köszönöm! Nagyon drukkolok neked. Azért most tudják, hogy mikor volt peteérésed, úgyhogy szerintem nagyon bíztató, hogy nem jött még meg! Én úgy tudom, hogy hosszú ciklusoknál a peteérés is későbbre tolódik. Drukkolok neked holnapra nagyon!
De jó, hogy leírtad, hogy hogyan kerültetek ki. :)

Beze!
Ezt már hónapokkal ezelőtt lebojtoltuk, csak el se mertük hinni! :) Remélem Lexi nem lesz beteg az oltástól. Raksz fel újra képet?

Rodi!
Apukádnak itt is gyógyulást kívánok!

Nati!
Bencének jobbulást!

Dy!
Köszönöm!

Bikfy!
Itt is gratulálok! Annyira jó, hogy jó híreket kaptál! Most már titeket sem állíthat meg semmi! Jön az a baba, ti is most összebeszéltetek Bumival, hogy zebrapárok lesztek, így legkésőbb júniusban össze is jön nektek a baba, mindkettőtöknek!!! Mint nekünk Bezével! Drukkolok nagyon!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bifky drága, nagyon boldogan olvastam a soraid, látod, én már korábban megírtam, hogy hamarosan újabb spontán babának örülhetünk! :D

Kiki, oké, kicsinyítek! :wink:

Kismamik, ti éreztetek az elején nyomás-érzést a hasatokban? Nem fáj, de eléggé kellemetlen, igazából néha még pihenésre sem múlik. Tudom, normális, de akkor is aggódom kicsit. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Annyira jó, hogy sikerült eljutnod Tüü dokihoz. Mennyi kavar volt, mire végre sikerült, és milyen jó, hogy ott voltál, és megnyugtatott, és igenis LESZ BABÁTOK!!!!!! :)

Lányok, most megyünk fogorvoshoz (kismamiknak gyakran kell, nem? :lol:, csak nagyon későn jövünk haza, ma már lehet, nem jövök. Mégegyszer nagyon köszi a drukkokat! Sokat jelentetek nekem! .)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kép
leszálltam a kanapéról :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


ÉN is akarok egy zebrapár tagja leniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Vendég
 


Bikfy! Jujjdejójujjdejójujjdejó!!!!! Annyira örülök hogy minden ilyen tökéletes egy babához!!! Meg is lesz hipp-hopp hidd el!!! :lol: :lol: :lol:
Te figyi, megírod azokat a csudaszép eredményeket, én is szívesen megcsodálnám!!! :wink: :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Beze! Lexi csodaszép kislány!!! :D :D :D Vagány gyereknek tűnik!!! Bogi jut róla eszembe... :wink: :lol:

A hasfeszülés tök oké, eseteleg Magnéziumot szedhetsz rá. Nekem Boginál egyáltalán nem volt, most meg már a 3. héttől és még mindig tart.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nos, mai futás megvolt, meg utána fürdés, most frissen jelentkezem. :wink:

Luci!
Megírnám, de anyuéknál maradt az aktatáskám, abban vannak a papírok. Nem akartam hazacipelni, mert tőlük bringával jöttem haza. De tudod, 18. napon voltam vérvételen, szóval ezt ő előbb átszámolta, kicsit mások a referencia értékek. De ha holnapra haza tudom hozni, felteszem. :wink:

Bazsa!
Hát akkor csatlakozz! :wink:

Kiki!
Fogorvos? Jól van, azért nem lehet egy nap alatt minden happy. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


hoztam egy pocakos képet, pár perce készült:

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki,
hipp-hipp hurráááááááááááááááááááááááááááá!!!!! Örülök nektek nagyon, ezt tényleg fantasztikus!!!!

Bikfy,
hát ez nagyszerűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!! Nem is gondoltad, hogy ennyire jók lesznek az eredmények, igaz? Látod, azért beérett a met és a diéta gyümölcse :P

Rodi,
jobbulást Apukádnak, tényleg lehet, hogy több idő kell!!!!!! Pihenj azért Te is!!!

Bazsa,
hát akkor így már érthető... elhiszem, hogy fáj a szíved... de neked is lesz babád és kész!!!
Velem babásodhatsz májusban, én jövő hónapban zebrásodom :P :P .

Beze,
szerinetm is normális az érzés, de majd holnap a doki megnyugtat!!!! Holnap délután szépülök, de következő hónapban nem úszod mega talit!!!! Lexike már milyen nagy, úr Isten!!!!! majd jól összeeresszük őket amíg Anyukát vizsgálják :wink: .

Moncsi,
nagyon csini vagy!!!!!!!! Hát, hallod, hogy Danci milyen egy kópé :P :P . Édes ahogy elaludt :P úgy döntöttünk megyünk holnap úszni, remélem nem lesz gond...

bocsi lányok, hulla vagyok, holnap nagyon zsufi napon lesz, szerintem tuti csak este érek ide... vigyázzatok magatokra friss és érettebb kismamik és leendő kismamik!!!!!
Vendég
 


Luci,
ez gyönyörű pocak!!!! És már milyen látványos :P . Gondolom Bogi sokat puszilgatja, simizi, igaz??
Vendég
 


Sziasztok!

Beze,Kiki:GRATULÁLOK nektek!!!! :D :D :D :D
De lennék én most a helyetekben!!! :wink: :D

Babicsek:Nekem nem lesz vérvétel,csak majd tesztelnem kellesz ,ha nem jön meg!

Kép

Kép
syl100
 
 


Kép

Kép
Vendég
 


Nati, azért én még megvárom hátha ehhez a hónaphoz még csatlakozhatok,ha nem akkor csatlakozom természetesen hozzád májusban:)
a táblázathoz küldöm az adatokat,
jó éjszakát mindenkinek,
bis morgen :)
Vendég
 


Bikfy,

nagyon örülök a csodás híreknek, spontán babára fel!

Lucuzs,

nagyon szép a pocakod!

Beze,

Lexike tüneményes kislány!

Bazsa,

drukk holnapra a dokihoz+++++++++++++++++++++++

Nati,

szerintem nem lesz gond az úszással.

Én is búcsúzom mára, mert elég késő van, Dancit altatni kell.

Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Hát csajok frászt kaptam míg elolvastam az utolsó két oldalt.

KIKIKÉM! ANNYIRA JÓ? NAGYON ÖRÜLÖK! VIGYÁZZ MAGADRA! :D :D

Hát hogy itt hogy beindult a babaeső. Hihetetlen! Hurrá!

Holnap nemhiszem hogy jövök, sőt biztos nem. Tudjátok szerenád.

Úgyhogy jók legyetek addig is. Puszi nektek, bocs hogy többre nem futja. :wink: Nagyon fáradt vagyok.

Innentől legalább 2 kismami kell havonta! :!:

Kép
babicsek
 
 


Bikfy: Szerintem májusban te is pozit tesztelsz! :!:

Kép
babicsek
 
 


Kiki!
Nagyon szépen köszönöm az sms-t! Még egyszer nagyon gratulálok neked! Látod, mondtuk, hogy terhes vagy! Most már hidd el!

Kösz Monic, már kisírtam magam mára!

Danika olyan cuki kisfiú! És az, hogy így ragaszkodik a hálóingedhez, hát ez hihetetlen! Annyira édes! A pocakod pedig nagyon szép!

Bazsa!
Azért szurkolunk, mert amíg nincs mensi, minden lehet!

Beze!
Remélem, hogy nem lesznek mellékhatásai az oltásnak, és nem lesz semmi baja Lexikének! Köszönöm a gyógyító energiákat! Ne aggódj, minden rendben lesz. Én egy darabig azt éreztem, mintha egy kis kő lenne a hasamba.

Lexike egy nagyon huncut, belevaló kis szépség! Olyan édes!

Nati!
Gyógyulás kívánok Bencusnak! Én is sok gyógypuszit küldök neki!
Olyan ügyesen vezeted a táblázatot! Köszönjük neked! Hú, nem sokára te is kezdeni fogsz!

Bikfykém!
Jaj, annyira örülök neked! Látod megmondtam, hogy tökéletesek lesznek az eredmények! Mindent meg is tettél érte! Hát hajrá spontán baba! Szerintem 2 hónapon belül hozod a pozi tesztet! Reméltük is, hogy kócos a hajad! :lol:

Lucuzs!
Nagyon szép pocid van! Már terhes nadrág van rajtad? Jól látom? Tök jó! Nagyon csini vagy!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: