Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, ez örök probléma, hogy mások nem akarnak csendben maradni, ha a gyerek végre elaludt.
Én a Boci-boci tarkás kocsit szeretném felrugdosni. Igazából, akinek nincs gyereke, az tojik a gyerekesekre. Akinek meg van gyereke, az meg csöndet szeretne, ha végre a hisztis babája elaludt. A páromék a haverjánál valamit szereltek, és kijött a szomszéd, hogy alszanak a gyerekek és maradjanak már csöndben. A páromék lebunkózták, hogy ki nehogy már mindenki csöndben legyen, mert az ő gyerekei alszanak! Szóval botrány volt. De akkor még nem volt gyereke a páromnak:)
Azóta tudja értékelni a csendet és ő sem szereti, ha felébresztik a nehezen elaltatott hisztis gyereket.
Vendég
 


Rani: nagyon jók ezek a fotók, szépen forog Milóka.))) ügyi!!!
Vendég
 


Twist nagyon köszi!

Igen addig igazából nem tudja az ember mit is ér a csend, bár mi a párommal mindíg is csend kedvelők voltunk.
Itt ahol most lakunk itt mindenhol van gyerek.
A szomszédom mázlsta volt mert mikor az ő gyerekei születtek a nagyobb most 3-om éves, mi dolgoztunk reggeltől estig.
Nem volt itt sose zaj még azt is figyeltem délután hogy alszanak és nem porszívóztam akkor stb.(pedig még nem volt gyerekem szóval ez is ember függő)
Most viszont mi szívunk mert az ő két gyereke nem épp csendes és pont Milán szobájával közös a faluk! :(
Ott a gyerekek mindent fölthöz végnak rohangálnak kiabálnak (persze gyerekek) de ez nekünk nem épp jó! :(

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Twist,
mi ez a Bocibocitarkás kocsi? Family frost? :roll:
utálom az ilyeneket.

Rani,
hajrá grillcsirke! :lol: édi!

Krisz,
Eszti nagyon cuki! főleg a fűben! :D meg a 2. céklás :wink:
olyan jó képeket csináltok.
kár, hogy nekünk vhogy nem ilyen jók, persze a masina sem profi, nem sikerül visszaadni vhogy a dolgokat... pedig az alany megvolna :lol:

angel37
 
 


Vanda!
Csokibarna sosem leszek, én vagyok a Hófehérke egy alapból kreol családban, a férjem szőkés típus, Zé sem lett egy latin amorózó. Épp most rendelek neki spéci naptejet miniegereknek valót, és reménykedem, hogy ő nem lesz az a leégős fajta mint én :?

Szomszédok :arrow: én már szerencsére nem "szomszédolok", de korábban kijutott mindenféle díszpéldány, egy szadomazo pár volt a csúcs :roll: Na az durva volt.
De be kell hogy valljam én is voltam nemszeretemszomszéd, mikor kora reggel mentünk el otthonról és késő este jártunk haza mindennap, hétvégén is, és akkor kénytelen voltam éjfélkor bekapcsolni a mosógépet mindenki örömére :oops:

Skrisz!
Azt hittem 4+ -t veszel. Azért sanszos volt, hogy a sima négyes nem lesz jó, ha a Pampers-ből is kicsi. A kilókat én már nem is nézem, úgyis csak értetlenkedem, hogy azt minek írják rá, pl. hogy 11-25 kg. Ma ezt olvastam a Pampers-ön. Ez mégis kinek támpont??

Rani!
Micsoda kis Ringlispíl :D

Angel!
Nem akartam ám felvágni a napozással :roll: Falusi lánykáknak ez a jussa, viszont itt nem van..........hmmmm mi is ............ mondjuk metró, az nincs :P :wink:
Jó kis Nuby itatós, Lois megint parádézott, sikerült szétfőznöm a fogantyúját :oops: Vettem új itatófejet rá, kifőztem és mellédobtam a poharat is, de nem vettem le róla a fület... most jól néz ki :oops:

Twist!
Bocis kocsi, az mi is?? Emlékszem hogy írtad már egyszer, csak elfelejtettem... :oops:
Itt nálunk nincs zajongás, ultranyugis a környék, max. fűnyírózás, de Zé ablaka rétre néz, szóval oda még az sem igazán hallatszik fel. A közvetlen szomszédok meg rém csendesek, nem is látom-hallom őket. Biztos antiszociális vagyok, de nekem ez az ideális szomszéd :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Próbáljatok meg természetes fényben, kinn, az az igazi, még egyszerű géppel is jókat lehet. Bentiekhez nem árt valami jobb masina.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na most ömlesztek némi képanyagot :roll:

Ezt Skrisz néninek kattintottuk kifejezetten:

Kép

Kép

Hello Nénik:)

Kép

Ennyire nagyon kacsaszájúan is be tudok aludni:

Kép

Nincs szüség dinka rokonokra, elég az Apukám, aki jégkrémet ad, Anya meg ahelyett hogy elvenné, inkább lefényképezi:

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel, kb. olyan mint a Family Frost, igen. Ez a kocsi friss tehéntejet árul. És olyan durva, hogy reggel 8.14-kor erre ébredünk, este 19.30-kor is még nyomja. Van, hogy hétvégén is. Elhiszem, hogy van engedélye hangoskodni, mert anélkül csak nem merné megtenni, de baromi hangos és zavaró ebben a kellemes csöndes faluban. Ez a leghangosabb autó a környéken.
De itt sokféle ilyen hangos autó van. Pl. tegnap arra lettem figyelmes, hogy akkumulátort és vasat vásárolnak, ezt kiabálták hangosbemondóval és nagyon lassan mentek végig az utcán. Zengtek a falak, remegtek a virágvázák a vitrinben....
Jaj, sok ilyen van még: pl. eboltási akció, vetemény osztás, falunapok, ételosztás (csak nem tom kiknek), megjött a cirkusz, stb. Olyan, mintha egy bevásárlóközpontban élnék. Pedig elvileg ez egy csöndes kis falu.
Amikor ideköltöztünk, még nem voltak ezek a zajok. Csodálatos csönd volt mindenhol. Délután kettőig aludtunk hétvégén, akkora nyugi volt, régi szép idők!:)

Rani, de rendes voltál, hogy tekintettel voltál a gyerekekre!:) Most viszont pocsék lehet a szomszéd gyerekek zajait hallgatni. Legalább időben lefekszenek és akkor csönd van?

Lois, túróscsusza, hmm, de megkívántam! SZépséges KisZé! Ó, a nagyszülők mindig édességet adnak a gyereknek, ez genetikailag beléjük van kódolva:))
Egyetértek, nekem is a csöndes szomszéd a jó szomszéd.
Vendég
 


Twist!
Én csak néna narrátor vagyok, ezt Zé mondta, az ő Apukája adta, meg az ő hülyeanyja kattingat, aki én lennék.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!!!JAj, de nagyon tündéri ez a gyerek!!!Megzabálom menten!!!!!Hihetetlen angy legényke már! Csak lesek!

Én ma magyek dokimhoz. A 18. heti genetikai Uh óta nem volt UH, remélem, ma lesz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én olyan ragyás lettem, hogy hozzám képest a varangyos béka szépségkirálynő. :lol: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


NÉZZÉTEK A VONALZÓMAT!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Halihó lánykák!

Rani!
Pörgő-forgó baba nagyon profin csinálja! Grat! :D

Lois!
Zé még mindig egy tünemény. Viszont Clarkot nem adnád kölcsön 1 hétre? Nyugi, nem kell rosszra gondolni, csak főzzön nekünk. :P
Én is tiszta fehér vagyok, a fiúk ráadásul az én bőrömet örökölték. Viszont nekem van tuti naptejem. És nem vicc: DM saját márkás babanaptej+napozás utáni kence. Nekem is bejött, meg a kölköknek is.

Baba!
Ragyák a hormondilitől vannak, sokat nem tudsz tenni. és látom, visszaszámlálás van. :D
vovanda
 
 


Twist,
aha :roll: idegesítő lehet ez a sok zaj, főleg ,hogy mostanság még fontosabb lenne egy kis csönd... :wink:

Lois,
eszembe se jutott, hogy felvágnál :roll:
hát a metró nélkül vidáman meg lehet lenni :lol: 4-es meg még itt sincs :roll: :wink:
cuki kisZ! :D
hogy fényképezted a jégkrémet, azt hiszem én is ezt tettem volna (ld. gatyalehúzás), mielőtt kikapom a kezükből :wink:
Diána is mindenre nyitja a száját, bármi kanálszerűt nyújtanak felé, tényér szélét is rágja.
köszi a fotós tippet. fényen/minőségen kívül sajna még ott van, hogy ha maradna egy kicsit a seggén veszteg esetleg, akkor egyszerűbb lenne :roll: :lol:

Vanda,
dm-s napvédő jó akkor szted?
már úgyis akartam kérdezni erre tippeket!
már most kenni kell, amije kilóg? :roll:

Baba,
még kerek 100nap! :lol:
szurk az UH-hoz!!

angel37
 
 


Lois!
KisZé igazán szép kisfiú :P , kajád tuti, csak csorog a nyálam, itt olyan szar a kaja, és 3 hete ágyban eszek brrrrr...
Hmmmm én is úgy napoznék kicsit, nekem úgy sem kell sok.Kiváncsi leszek kisfiam milyen lesz, bár az apja és én is eléggé barna bőrűek vagyunk.

Baba!
Biztos minden okés lesz, jó nagy lehet Fannikád :lol: , ragyák :shock: , holnap én is uh-ra megyek :!:

Rani!
Milán ügyesen forog.

Lili!
Mizu?????????????????helyzetjelentést kérünk!

Bols!
Nálad mi ujság?

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, az sztrapacska vagy sima csusza? És mi van mellé? Minden részlet érdekel. Imádok enni. :lol: Szép a fiatok nagyon. Nagy nőcsábász lesz, az biztos. Eszik már egyedül kanállal? Vagy csak jászik vele?

Baba, én is úgy nézek ki most, mint egy tini. :oops:

Angel, ahhoz, hogy jó fotót tudj csinálni a gyerekről, állítsd feljebb az iso értéket. Lakásban 400-ra. Akkor rövidebb záridőket kapsz, és nem fog bemozdulni a kis sajtkukac.

Tényleg, már most kenegetni kell a gyereket napvédővel?

skrisz72
 
 


Keny, kitartás. (Én sme tudok napozni :lol: ). Most is pizsiben ülök a gép előtt! Meg én is sokat fekszem. (Tudom, hogy így más, de hidd el, együttérzek veled. Sokat vagy a fejemben. Remélem, hazamehetsz pár hét múlva és csak egy gyors szülésre kell beugrani a 40. héten! :D )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Nekünk nagyon bevált. Meg úgy általában a DM saját márkás cuccokról nem tudok rosszat mondani, mi elég sok mindent használunk. Tisztítószereket, sampont ilyesmit. Én még nem kenem őket, de ha tartósan lesz 24-25 fok, akkor még az oviba is viszek Balunak.

Keny!
Gondolok rád én is sokat!
vovanda
 
 


Krisz,
aha, köszi, nem értem ugyan, de majd mondom apának, ő biztos tudja! :)

Vanda,
igen, sokminden jó a DM saját termékből! spec. most a seggtörlő is az :wink:

ja, sapka v. vmi tökfödő az kell egész nyáron is, ugye? főleg, hogyha vki tulképp kopasz :roll: :lol:

Keny,
mai naphoz is ++++++++++++ :D

angel37
 
 


ja, sapka v. vmi tökfödő az kell egész nyáron is, ugye? főleg, hogyha vki tulképp kopasz

:lol: :lol: :lol:

Kell. 8)

skrisz72
 
 


Dicséreteket köszönjük :roll:

Baba!

100 nap :D Az nekem is mérföldkő volt, onnan már napra számoltam vissza :D

Vanda!
És akkor rám meg ki főz...simán éhen is halok :oops: Na jó azért a kajarendelő ujjam is megvan, de hozzászoktam a jó dolgomhoz :wink:
Biodermát veszek Zének, neki elég nyüves bőre van, nem csak fehér. Nem tudom a napra hogy fog reagálni. Ezt a babás biodermát ajánlják ekcémás, atópiás etc. bőrökre.

Skrisz!
Tök erős a fény, én már kenegetném.
Csusza :) Sztrapacska nekem túl nehéz.
Harcsapaprikás volt hozzá :) Azért fényképeztem le, külön neked :D
Ááá, csak szórakozik a kanállal. Nem is kéri, ő nagyon fegyelmezetten csak csak tátog mikor kaja van, nem nyúlkál a kanál után. Én adtam neki oda mikor befejeztük. Nem tudom mit fog szólni ha a kezébe nyomom, hogymostakkoregyélkisfiam

Keny!
Azt hittem házi-koszton vagy :roll:

Angel!

Metrónál jobb nem jutott eszembe...hiába no, nem vagyok én már városlakó. Falusi lány lettem 8)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mi tegnap egy bolt teljes tökfödő készletét felpróbáltuk..semmisejó :? Néni mondta majd hoz nagyfejűkisfiúkravalót :roll:

Útiseggtörlőnek mi is a babylove-sat használjuk. A nagycsomagos viszont nekem nem jött be, csak a kicsi.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Elvileg kéne. nekem egyik sem tűri a fején, ha jó idő van, tehát nem sapkázunk. Eddig még nem kaptak napszúrást, pedig a pasiknak le van nyírva a haja.

Lois!
Csak irigykedek itt csendben, tök guszta kajákat kapsz. Azt megtennéd, hogy megírod minden nap a menüt? Merthogy sokszor oéyan ötlettelen vagyok, hogy mit kéne főzni... :oops:
vovanda
 
 


Seggtörlő nálunk DM vagy Pampers. Rossmannos kukába való, olyan vacak.
vovanda
 
 


Vanda, a DM-es naptej érdekelne. Mennyibe kerül? Én most vettem a kiscsajnak valami nagyon drága naptejet a gyógyitárban, 4900 Ft. Jó, mindegy, egészségpénztárra volt, azért nagyzoltam. Ide a legdrágábbat nekem, mert piszkosul gazdag vagyok! :wink::-O))
(aztán kiültem a gyógyszertár elé és tovább folytattam a koldulást....) :wink:

Ma megyünk sétálni, aszem kipróbálom a naptejcsit. Valszeg az arcomra is kenek belőle, nemcsak a babára, mert nagyon szeplős és vörös lett a képem máris.

Baba, gratula, hogy már csak 100 napod van hátra, jól mutat! És drukk a mai UH-hoz.

Lois, én ma túróscsuszát készítettem, mert megkívántam a fotód miatt.))) Fincsi lesz:)
Vendég
 


Twist: koldulás! :lol: :lol: :lol:


Vanda, nem jó lesz az, ha megírja, mert ott fog csorogni a nyálunk. Legyen inkább az, hogy elkészíti és mindannyiunknak kiszállítja. :lol: :lol: (Lois, ezt C.nak ne mond, mert kinyír engem :lol: )

Nem biztos ám, hogy lesz uh, de remélem. Ha nem akar magától, akkor majd kérem. :oops: Ha nem, akkor elmegyek egy 4D-sre, de jobban örülnék, ha a dokim nézné.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Csajok!
Köszi :lol:, ha minden jól megy még 2 hét itt.

Lois!
Itt elég csapnivaló a kaja, még szerencse, hogy a férjem hozza a finom falatokat.

Amúgy semmi küli, megkaptam az első v.alvadásgátló szurit jó csípős :evil:

Baba!
Már nincs 100 napom, de ez egy örökké valóság lesz, inkább az első 160-at választom.

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois, sapi..... :lol: :lol: :lol:

Baba, kell legyen UH!!! De ezt már megbeszéltük.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentés, mert nem tudom, hogy nálatok is volt e ilyen, de szülés előtti dömping van nálunk "még szeretnélek látni egyben" jelszóval. :shock: Boldog boldogtalan megtalál és szinte minden nap van valaki. :? Nagyon aranyosak, de én fáradok nagyon. Ha ez így folytatódik pontot teszek a végére az tuti. Mi lesz ha megszületik Domi..... :shock:

Na szóval tovább tágult a méhszáj. Egy hét múlva kell ismét menni dokihoz, ha addig nem történik valami. :D

Lois,
Gyönyörű KisZé!!!! Igazi pasi!

Rani,
nagyon ügyes Milán és milyen cuki!! :lol:

Baba,
gratulálok a maradék 100 naphoz! :lol:

Keny,
továbbra is kitartás!!!!!!!

Mennem kell mert nem soká itt a vendégem pedig úúúúúúúúúúúgy aludnék egyet.
Puszi mindenkinek!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bioderma :arrow: Most akció van, egyet fizet kettőt kap. Egyébként bazi drága, de így 2*200 ml 5400.- Én elfelezem egy barátnőmmel, de nekünk valszeg egy nyár alatt elmegy a dupla is, ha bejön veszek még, amíg akciós. Van 2*100 ml-s is, az is akciós, legalábbis itt két gyógyszertár forgalmazza, mindkettőben akciós.

Vanda,
Okéé, szóval hétfőn marhát ettünk vadasmártással, tegnap csülökpörköltet újkrumplival, kovászos uborkával, (persez azt is ő csinálta :roll: ) ma hagymás csirkét eszünk rizzsel, szintén kovászos uborkával :D Bocs Baba :)
Ez itten nálunk nem reformkonyha.... :roll:
Popsitörlő :arrow: Huggies forevör :D Nekem az a legbejövősebb :D Most próbáltuk ki a Libero saját termékét, kritikán aluli :?

Baba!

Szeret társaságnak is főzni, szóval lehet bevállalná :wink: Halál spéci kerti grillezős-bográcsozós konyhánk is van, mert az is szíve-vágya volt :roll:

Na a kölköm épp most kötötte ki a fürdőbugyimat.... így elég vicces lesz a nyár... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, épp almával próbálom csillapítani farkaséheségem, mely főként édességkívánásban nyilvánul meg. Hétfőn megyek egyébk. kontrollra vérc.ügyben. Nálunk sem reformkaják szoktak lenni. Én tegnapi paradicsom levest ettem tojásosnokival. Sajnos a sali elfogyott tegnap. 1 fejet vettem és azt ettük vasárnap is és tegnap is. Hétfőn pizzát ettünk (rendeltem, hajrá diéta :oops: ). Vasárnap sültcsirke volt kukoricás rizzsel, fejes sali első felével és husileves és gesztenyepüré (tesco light püré+diab.hab, de akkor is gáz vagyok :oops: )

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fürdőrucid kioldására a reakcióm: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Drágák, csak beköszönök!

Dióhéjban:
kórházban voltunk a sorozatos fogyás és a súlyállás miatt (3 hét alatt 90 gr...). Hál'Istennek organikus okot nem találtak, így enyém a megtisztelő feladat, - mivel tanácsot adni nem tud senki -, hogy valahogy megtanítsam Lencsit, hogy a Föld nevű bolygón az anyatejen kívül más táplálékok is léteznek...
Viszont tanács helyett jófajta vírussal tértünk haza, így most azt kúráljuk (láz, hányás), emellett ordítósan fogzunk.

Puszi Mindenkinek, néha igyekszem azért kukkantgatni ide...

tillidian
 
 


Till, gyors gyógyulást nektek!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szegény Tillikém! Mindig olyan rossz hírekkel jössz mostanság. Rátok férne már egy kis jó történés is! Küldök nektek angyalkát!

Lois, szerintem a te pasid meg az enyém, nagy haverok lennének. Laci is kerti grillezős, kemencés bigyót akar. De bazi drága megcsináltatni. Dobsz róla egy képet?

Ezt meg neked fotóztam, mivel most kaja híjján vagyok, inkább a tájban gyönyörködöm. A sárga az természetesen repce. Isteni illat van. Ilyenkor imádom, hogy falun lakunk. :wink: Ezt látni a kertünkből:

Kép

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Lili, sajnálom, hogy nem pihenhetsz a vendégek miatt. Nálunk telefonálgatás volt, hogy mi újság, van-e már baba. És a végén már rákiabáltam némely rokonomra, alig kapott szegény levegőt. De már tényleg idegesítettek a kérdezgetéssel. Nem tudhattam előre, mikor születik meg.

Szegény Till! A kórházban kaptatok el vírust? Ez szomorú! És most akkor tápszerezni kell? Sebaj, fincsi tápik vannak.

Na, csajok, hiába vettem naptejet, nem kentem be Dorkát, mert borús időben indultunk sétálni. Hát közben kisütött a nap és picit megpirult az arcocskája. Mivel kenjem most be? És szégyellem magam, hogy nem használtam a naptejet :oops:
Vendég
 


Keny,
2 hét? ez barátságosan hangzik! :D
+++++++++++++++++

Lois,
ne már ,hogy ennyire nincs sapka! :shock:
akkora feje azért nincs Z-nek! :wink:
fürdőruha :lol: majd kioldja a strandon a többi néniét is! :wink:
Biodermát is jegyzem! megnézem majd gyogyótárban, Makilány is érzékenyke.

Vanda,
az egyik fajta rossmannos nem volt olyan rossz, egyszer próbáltuk. de hogy melyik?

Tilli,
szegényem, mindig van valami :roll:
jobbulást!

Baba,
alma, képzelem, mire elég :roll:

Lili,
következő dömping majd a gyerek miatt jön :wink:

angel37
 
 


Twist, szerintem ne kenj rá semmit. Én is megpirítottam a gyerek arcát, de nem vészes. Legalább van színe. Remélem nem az én bőrömet örökölte, mert én tiszta kiütés leszek a naptól.

skrisz72
 
 


Lois!
Fürdőbugyira a megoldás: csomót kell kötni. :D Kajatippeket köszi, jöhet máskor is. És fenntartom, hogy Clarkot kölcsön adhatod főzni. :D

Tilli!
Gyógyuljatok!
Tényleg kórházba küldtek benneteket? Csak mert nekünk is volt olyan hónap, hogy a kiscsaj éppen hogy 10 dekát hízott...
És persze jobbulást!

Lili!
Engem az apám kergetett az őrületbe, naponta telefonált...

Twist!
Valami napozás utáni szert kenjél rá, ha nincs, akkor inkább semmit.

Naptej: voltam DMben. A babanaptej 2100 Ft, a napozás utáni 900 körül.
vovanda
 
 


Loisnak és Vandának:

Kép

Fokhagymás, mézes, szezámmagos csirkecomb rizzsel.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Nyálam csorog, jól néz ki nagyon. :D
vovanda
 
 


Krisz, fincsi!
Mi ma kínait eszünk, megnyílt itt egy új kínai étterem. Szép tőlük, hogy vidéken is nyitottak egy éttermet, hmmm!
Vendég
 


Megjöttünk. Drágám 820 gramm. Papíron lévő koránál 2 nappal fiatalabb a mérések szerint, tehát pont annyi, amennyi szerintem! (nem a 14., hanem a 16-17. nap fogant szerintem).
Beszélgetés volt, Uh meg szóba került, doki mondta, hogy a 28. héten lenen aktuális, de kisírtam és megcsinálta most. Méhlepény továbbra is lent van....
Méhszájat nem nézte.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, a lényeg, hogy rendben van a kicsi. Dokidról még mindig ez a véleményem: :? :? :? Szépen növöget Fannika.

Vanda, ezt most délután rittyentettem. Szeretem a sülteket, mert nincs velük macera. Csak bevágom a sütőbe és kész.

skrisz72
 
 


Baba, de jó, minden okés a piciddel:) A méhlepény majd feljebb megy, ahogy nő a baba. 99%-ban feljebb szokott menni. Szépen növöget a kislányod, már majdnem 1 kg.)

Képzeljétek, nyertünk a Skandi lottón:))) Persze csak 1000 Ft-ot, de akkor is bazi jó:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.29 06:06-kor.
Vendég
 


Jó reggelt! Bekukk! Jövök majd... csak még dógozom...

skrisz72
 
 


Én már többször is bekukk...jó reggelt!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, hát kérem, aki a tyúkokkal kel.... :lol:
Nálunk úgy zajlott az éjszaka, hogy 2.20-kor ébredt Eszti. Felkeltem, Laci sem volt az ágyban. Kiderült, hogy fájt a feje, bevett valamit. 2.45-kor Eszti visszaaludt, én lefeküdtem. Pár perc múlva nyögés, sírás. Vártam. Csend. Aztán megint nyögés. Vártam. Teljes csend. Aztán rosszat álmodtam és felriadtam. Veszettül hallgatóztam, mikor fog ordítani a gyerek, mert azt álmodtam, hogy kiesett az ágyból. Alig bírtam visszaaludni. 4.45-kor megint nyögés, sírás. Felkeltem, ültem az ágy szélén. Vártam. Csend lett. Visszafeküdtem. 6.15-kor ébredt újra Eszti. Evés, öltözés, játék, most megint szunya. Megyek reggelizni.

skrisz72
 
 


Baba!
Fúúú ez igen szép méretek :lol: .Én is ma megyek már nagggggyon várom!

Lois!
Ide nekem azt a csirkét :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, az az én csirkém. Én csináltam. 8) Küldöm fénypostával.

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: