Új privát üzeneted érkezett!

monic,
akkor megyek a kórházba látogatni,de remélem terhesen :)
Vendég
 


Nicsak, egy tetű. :lol:

Most nem azért, de Beze, Moncsi, Vius, Bazsa, Aagassi, Bikfy mind egy helyről valók vagyunk. Tök jó. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


jó kis banda vagytok!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 

 
 

Linácska is nagyon közel lakik, közvetlen a megyeszékhely mellett :wink:

Kiki,

természetesen terhes vagy. :wink: Nyugodj meg, minden rendben lesz holnap, nagyon várunk a hírekkel majd.

Bazsa,

rendben :wink:

Bikfy,

még neked is adós vagyok egy látogatással 8)

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bazsa!
Mióta próbálkoztok? Mesélj valamit magadról! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

megírod nekem priviben, hogy Beze honnan való, mert én ezt nem is tudtam :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Édes Öcsém!

Azt is leverem még rajtad, de ha minden igaz, tegnap képeket is ígértél. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bazsa!
SAjnálom, hogy ennyire borzasztó napod volt. Amíg nem jön meg, addig tényleg van remény! Most kaptál valami bogyót, hogy időre legyen peteérésed nem? Az rövidíhet a ciklusodon. Remélem dinomdánom lesz, és Bezét is bevesszük! :)

Bumi! Beze!
Köszi, én is kezdek a vérvételre hangolódni.

Syl!
Szuper, minden jó méretű, nagyon drukkolok! A fürdést én sem hallottam, bár gondolom a kádban ázásra gondol és nem zuhanyzásra... Az utolsó két inszemnél én is Duphastont kaptam. :)

Beze!
Tényleg csodaszép a teszted!

Bikfy!
Drukk neked holnapra! Gondolok sokat rád! És te is írj, legalább annyit, hogy milyen a hangulatod, hogy sikerült, mi van... :) Bár biztos minden rendben lesz, és jó tanácsokat kapsz!

Rencsi!
Üdv köztünk! Én sem tudom, mi a chronos.

Babi!
Látom, pörög az élet, úgy telik az idő, hogy rögtön mehetsz újra inszemre! Szerenád, osztálytalálkozó? Mit fogsz sütni? Adtunk már receptet? Milyen típusú sütit szeretnél?

Babi, Bumi!
Drukk nektek a ciszta ellen! A fogigátló tényleg jó az ilyen típusúakra, nekem 4 cm-esek tűntek el egy hónapnyi fogigátló alatt...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze,
hát te sírtál én meg most sírok :oops: . Ez tényleg fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök nektek, gratulálok és egy felhőtlen, problémamentes várandóságot kívánok!!!!! Meg egy élménydús, szép szülést!!!!!! :P :P
S látod, te meg vv-re akartál jönni... :wink: . Valld be nekünk, hogy mikor sejtetted először, hogy babát vársz???? MÁr akkor is mikor vv-re akartatok jönni, vagy csak utána????

Kiki,
nagyszerűűűűűűűűűűűű hozzáállás!!!!! S igy is van!!!! Te is babát vársz és holnapra egy gyönyörűűűű hcg-t fogsz produkálni!!! Azért ígérd meg, hogy írsz, ha megvan az eredmény!!!!!!!

Bazsa,
neked még kitartás!!!! A bnőmnek is duplexe van, minkettőből és most ők is nagyon babásodni kívánnak!!! :wink:

Bikfy,
Te még mindig itt????? hát nem borzoljátok egymást?????
Rozit légyszi küldd hozzánk!!!!!!!!!!!!!!! jól jönne egy kis pénz.... :oops:

Rodi,
szóval mikorra tervezitek????? szivből gratulálok nektek!!! igy lesz kerek minden!!!!! :P

Babi,
de jó, szerednád :P :P . ilyekor te nem pityeregsz????
szerintem uhu most felesleges, mert talán a mensivel távozik, a fogigátló csak segédanyag... de csak gondolom....

Moncsi,
hol vannak már azok a képek??????? pocifotót is kérünk!!!!

Rodi és Lucuzs, tőletek is kérünk pocak fotót!!!!!!

Én kész vagyok a takarítással, túlteljesíettem a célt :P . még a hűtőt és a sütőt is kitakarítottam :lol: :lol: . jó lesz most lefeküdni és tv-zni, aludni egy nagyot :P
Vendég
 


Moncsi!

Huh, ezt elrontottam. Beze szekszárdi, de az is itt van egy köpésre. Igaz, az már Tolna megye, de mi Bács-Kiskunivá fogadjuk. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bikfy 2010.04.27 20:03-kor.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze: :shock: :shock: :shock: :shock: Aszta!
Tudtam én! :D :D :D :D :D :D Gratulálok! Csodaszép teszted van!

Hát ez tényleg csoda, hogy sikerült húgyúti fertőzés mellet, meg gyógyi mellett is! :D :D :D :D

Bikfy: Rozinak szólj már az érdekemben, nekem nem kell pénz, csak a cisztámat tegye már el láb alól. :lol: :lol: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Tényleg itt van egy köpésre.

Még nem töltöttem fel a gépre a képeket, mert az én pici fiam egész nap kint akart lenni, este pedig terhes tornán voltam. Volt a védőnő is ma nálunk, amíg egy kérdőívet kellett neki kitöltenem addig Danika kézen fogta és átvezette az apósomékhoz és megmutatta neki a tyúkudvarban a tyúkokat :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


bikfy,
mi kb 3-4 éve kezdtünk el róla beszélni.4 éve abbahagytam a dohányzást, hogy kitisztuljon a szervezetem.
kb 1 éve fordultunk segítséghez. Tudtam,hogy nem lesz egyszerű,mert 2 anyaméhem van (dupla vaginám is volt,de azt már megműtötték) a páromnak nem tökéletes az andrológiai eredménye,de nem is vészes. tehát mivel nekem 2 anyaméhem van neki meg nem elég aktív és jó formájú spermiumja,így nagyon minimális az esély a spontán terhességhez,mert ugye két felé megy az a kevés is.
Én az életemben annyit csalódtam már orvosokban,hogy nagyon nehezen bizok meg bennük. Most talán jó helyen vagyok,meg ha minden igaz egy nagyon jó dokinőt is találtam. Most dolgoztam egy kicsit nőgyogyászaton meg szülészeten és sikerült jó címeket kapnom.
azt hiszem már irtam, hogy inszeminációt kellet volna csinálni,de későn vették észre a tüszőrepedést,így spontán kellett probálkoznunk. a tüszőrepedés előtt 2 nappal és után 2 nappal voltunk együtt. a tüszörepedés után kb 1 héttel alhasi fájdalmaim voltak,utánanéztem és kiderült,h az lehet a beágyazódás jele! Nos ezért biztam annyira,h terhes vagyok,mert ilyen még sosem fordult eddig elő. Persze még semmmi nincs vesztve,csütörtökön van terminem a dokinál,aztán majd meglátjuk,megjönni még nem jött meg és most vagyok a ciklus 34. napján. de mivel a legutolsó 47 napos volt,nem lehet tudni,h mi lesz.
hát nagyjából ennyi :)
Vendég
 


Most gyorsan elszaladok zuhanyozni, de sietek vissza, remélem nem tűntök el.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babi!
Rozi itt ül a gép előtt és olvassa velem a kívánságokat. Jó csaj, mindent megígért. Zsebeket, markokat kitárni! :lol:

Nati!
Én akkora fórumozó lettem, ha az uram el akar kapni, akkor két hozzászólás között megteheti. Egyébként nem érek rá. Ilyen hírek mellett hajat borzolni? Ki ér arra rá? :lol: :lol: :lol:
Na jó, egyébként tényleg mindjárt megyek. Felveszek egy csodabugyit, bevetem a legcsábosabb mosolyom, hogy ne tudjon nekem api ellenállni. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki,
én is abban reménykedem,hogy rövidít a cikluson,ha igen,akkor a jelek jók,csak a teszt nem :)
ugyhogy dinomdáááááánooooooom lesz :)

Nati,
a duplex nem gond ( a kétszarvú azt hiszem rosszabbb,mert tapadási gond lehet) csak nehéz kiszámolni és mint irtam az andrológiai eredmény sem fényes.igy a kettő együtt nem jó.
Vendég
 


Bazsa!
Köszi. Hát akkor neked sem egyszerű a helyzeted, de itt jó helyen vagy, látod mindenki babásodik. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


bikfy mindent bele :wink:
Vendég
 


Most, hogy mindenki küld, tényleg elköszönök. Jó volt veletek. Mindenkinek puszi.

Csajok, nagyon szép karácsonyunk lesz. Babákkal és mamákkal. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Belécsapunk a lecsóba. :lol:

Jó éjt! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


na most már tényleg elteszem magam holnapra!

jó éjszakát,
holnap találkozunk :)
Vendég
 


Én is megyek, mert apa ahelyett, hogy elaltatta volna Dancit úgy felpörgette, hogy a gyerek viháncol mintha nappal lenne. Megyek és visszaállítom a rendet.

Jó éjt

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek, nagyon drágák vagytok! :wink:

Nati drága, igazából nem tudom, múlt hétfőn már öklendeztem, illetve fájt a derekam, de ott volt a mindjárt megjön érzés. Aztán elmaradt, de még ma is meg voltam győződve róla, hogy negát tesztelek. (A terhességet jelző csík az erősebb.) A férjem belecseppentette a vizeletet a tesztbe, elkezdtem mérni az időt, amikor lerakta, kimentem a fürdőből kb 10 mp-re, Zoli ránézett, és elkezdett vigyorogni. Fél percen belül teljesen erős lett a tesztem, még soha nem láttam ilyet!

Bikfy, semmi baj, gimibe Bajára jártam. :wink:

Kiki, igenis kimama vagy, és tényleg együtt lettünk zebratársak! Most jön Nati, Bikfy, Babi, Bumi, Bazsa, Syl,Timejka.

Rencsi, üdv köztünk.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy!
Gratula, hogy pénz áll a házhoz! Igen, remélem sikerül követni Bezét! Elvégre ezt már rég ledumáltuk! :lol:
Jó hajborzolást! :)

Rodi!
Köszi a laptetőt! :)

Bazsa!
Drukk csütörtökre!

Nati!
Leszel net közelben, vagy SMS-t kérsz? :)
Látom, te is aktívkodsz! :)

Lányok!
És a mellfeszülést még ki is hagytam, mint tünetet, pedig az is van... :)

Monic!
Ez nagyon édes, hogy Danika a védőnőnek megmutatta a tyúkudvart! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Danika tényleg tündéri. :D

Jó éjt, kipurcantam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

Beze hatalmas gratula és nagyon szorítok hogy minden rendben legyen!


Bikfy nekem kéne egy pici pézike szólj már Rozinak köszi!!
Remélem apit sikeresen elcsábitottad!!

Bazsa nem lehet könnyű de neked is lesz babád hamarosan tavaly ilyenkor indult meg a babaeső mint most is.

Mi már el vagyunk Darinka nyűgös jön a felső foga már nem sok kell neki és áttöri az inyét.
Nem tudok nélküle semmit sem csinálni mert ha nem lát akkor keservesen sír mintha itt hagytam volna.

Rakok képet és ha tudok jövök és mindent figyelmesen végig olvasok nem csak átszaladok rajta. Kép Kép Kép Új alvási mód a nagypárnánKép Kép LEgjobb barátunkkal

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


rodina,
azért gondoltam csak mert a párom pesti és dolgozott postán és volt egy munkatársa aki rodi és szült,azért gondoltam,de akkor nem,bocs:)
na megyek melózni,délután jövök,
sziasztok
Vendég
 


Kiki,
reggel 6 óta Rád gondolok!!!!!!!!!! Várom nagyon a jó hírt, Beze nem maradhat egyedül :P mostanra már túl is vagy a vv-en, remélem mihamarabb hív az orvosod!!!!!! kezem csuriban, nagyon izgulok most értetek!!!!!

Beze kismami hogy tetszik lenni???? tervek??? hová fogsz most orvoshoz járni???

Bikfy,
te ma hányra mész? korán, igaz??? húúúú, mennyi minden történik ma :shock: . drukkolok neked is, hogy tűűűű csak jókat mondjon!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Vius, nagyon szépen köszönöm. Darinka tündéri, milyen nagy már! :D

Nati drága, jól vagyok, tegnap este órákig éreztem nyomás-érzést a hasamban, de tudom, hogy ez normális. Nem fájt, de kellemetlen volt.
Visszamegyek Fehérvárra, Ágit imádom, a szülésznő is jó, és teljesen meg voltam elégedve a terhesgondozással.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok! Én is itt vagyok már, Bogit elvittam oviba, meg beugrottam a postára, úgyhogy várom a híreket!!! :lol:
Kiki! Bikfy! Drukk hegyek!!!!:lol: :lol: :lol:

Syl! Örülök, hogy minden nagyon szépen alakult tegnap!!! Gyönyörűek az eredményeid!!! Mennek a drukkok, és 2 hét múlva zebrát pisilsz!!! :lol: :lol: :lol:
Amúgy nekünk meg volt engedve a hajborzolás már aznap is, és fektetni sem fektettek egy percet sem. Bedug-kihúz, aztán már öltöztem is és irány haza Sopronba! 3.-ra sikerült!!! :lol:

Vius! Darinka nagyon helyes kislány!!! :D Ilyen harisnyánk nekünk is van!!! :wink: :lol:

Beze-kismami! És mikor tervezel először dokihoz menni?

Belegondolni is tök jó, hogy már ennyi a kismami, és ma Kiki is megbizonyosdhat róla, hogy ő is az!!! :lol: Aztán hamarosan mindenki csatlakozik!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt,

Kiki, Bikfy,

nagyon drukkolok nektek mára+++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nati,

nagyon szépen leírtad a terveidet, aztán nem szabad ám eltérni tőlük :wink:
Bence meggyógyult?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs,

alvás helyzetjelentés: mostmár a kispárna mellé kell egy nagyobb is kitámasztani a térdemet, mert nélküle hihetetlenül nyomódik a hasam. A terhesség végére lehet nálunk is kiszorul apa az ágyból a sok párna miatt :lol:
Neked kell már támaszték az alváshoz, vagy még bírod hagyományosan?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfykém!
Remélem apa tegnap jól összekócolta hajad! Remélem, hogy 9 hónap múlva, pedig lesz egy kis kócosod!

Bikfy- szerintem te lettél a Vudu papnő!

Nati!
Június 26-én lesz 12 órakor! Nagyon szűk körben tartjuk, csak a szülők és a tanuk lesznek. Majd átmegyünk a közeli étteremben és megebédelünk!

Bikfy! Kiki!
Nagyon várjuk a jó híreket!

Natikám!
Ti mikor is mentek vissza a Kaáliba?

Beze!
Hát ez annyira szuper! Elhiszed már?

rodina74
 
 


Szia Monic!

Köszi a jelentést!!! :lol: :lol: :lol:
Én a takarómat gyűrögetem egész éjszaka, hol a térdem alá, hol a hasamat támasztja.
Amúgy már félig kész a szopi párnám, csak épp túl nagyra sikerült, szó szerint brutális lett. :oops: :lol:
Párom nagymamája varrta meg, mi adtuk a szabásmintát, ami úgy tűnik nagyon nagy lett. :lol: Mikor Bogit vártuk, akkor építettük be a tetőteret, onnan maradt hungarocel-golyónk, ezzel töltöttük meg a párnát.

Ha valakinek van esetleg Brendonos szopipárnája, lemérné nekem, milyen hosszú a külső és a belső íven, és a kerülete középen!!! :wink: :D Köszi!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Na, ma végre sikerült elintéznem a vv-t!

Ti ma mit főztök? Nem volt semmi ötletem reggel, így milánóit csinálok!

rodina74
 
 


Rodi! Ez most milyen vv volt?

Lövésem sincs mi lesz ma a kaja... :oops: :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Nekünk rendelős kaja lesz,

apának: sült oldalas hagymás tört burgonyával,
nekem: tavaszi rizseshús.

Lucuzs,

az én szopipárnám nem brendonos.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


sziasztok,

Kikinek írtam egy sömit, mert már nem bírtam magammal :oops: . Később mentek, úgyhogy majd később jön...

Beze,
de örülök!!!! És szülni is Deáknál fogsz?
Mivel Te már anyuka vagy, ezért bennevagy a kismamis tábliban, nem is kell átrakjalak :wink: . Mikor mész dokihoz? Nyugi, minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vius,
nagyon édes Darinkád van még mindig!!!!!

Moncsi,
Te mikor mész legközelebb dokihoz????? Képeket várjuk, de megértelek a jó idő miatt, mi is így vagyunk :oops: . Kerteseket pedig rúgd segbe!!!!!!! semmi sem szent nekik...

Bikfi,
várunk ám a jóóó hírrel!!!!

Rodi,
de jó, már a dátum is megvan!!!!! Gratulálok!! tesódék nem jönnek haza? S lesz majd egyszer nagy lagzi is?
Te mikor mész legközelebb orvoshoz???

Lucuzs,
köszi, hogy beírtad az aláírásodba a köv dokit!!!! Igy könnyebben tudom frissíteni a táblit!!!!
szopipárnát este lemérem neked!!!! Nekünk sem brendonos, de nagykiflis, és én szerettem, pont jó volt a mérete!

Syl,
szuperek az eredmények!!! nem fürdésről még sose hallottam, engem fél órát fektettek, este már hancurkodni kellett...

msot futok, mert dolog van, puszi, majd jövök még!!!

nálunk saláta és husi lesz az ebéd hideg almalevessel :wink:

LÁNYOK, TÁBLAFRISSITÉS VAN, KÉREM AZ ÚJ ADATOKAT!!!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Hazaértünk, de még nincs eredményünk. Én annyira izgulok! :roll:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Szia Nati! Köszi, hogy leméred nekem!!! :D Igazából elmentem a Brendonba, és megnéztem magamnak, milyen is az ottani, az is hatalmas volt, de most meg tartok tőle, hogy a miénk túllőtt a célon. :oops: :lol:

A tábliba beírnád a Fruzsi mellé a Balázst! :wink: :lol: Ez lett a családi döntés. :lol:

Csajok! Én még mindig nem főztem semmit. :oops: Pakolgatok, és hamarosan indulhatok Bogiért. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Szia Kiki!!!!!!! És mikorra ígérik????????? Veled izgulunk!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vius!
Annyira jó, hogy ha zudsz jönni, akkor ilyen sok képet hozol! Ez a leámy igazán szépséges! :)

Monic!
Te vagy az élenjáró kismamink, figyelem minden szavad! :)
Aztán persze mire én odajutok, már Rodi és Lucuzs is tud tanácsot adni, meg persze mindenki, akinek már van nagyobb gyereke. Remélem Bezével meg tényleg fej fej mellett fogunk haladni! És gyere, Bazsa, te is csatlakozz!:)

Rodi!
Azért biztos jó érzés lesz életed párjával meg a babóval a pocidban a közeli családtagokkal eltölteni egy szép napot, ahol mindenki a ti boldogságotoknak örül! :)
Szuper, hogy megvan a vv.

Lucuzs!
Túl nagy a szopipárna? :lol: Ez aranyos. De a méretekben én sem tudok segíteni.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lucuzs!
Ha én azt tudnám... Másfél órát mondtak, hogy akkora lesz eredmény, de hogy mikor mondták ezt, azt nem tudom, nem néztem az órámat... De szerintem már letelt. Persze az kell, hogy a doki épp ne inszemináljon, vagy lombikozzon, hanem legyen 3 perce felhívni... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Értem. :D Ezek szerint már bármikor csöröghet a telefonod!!! :lol:

sóska lesz :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki!
Jaj, siethetnének már! Nagyon izgulok! Drukkolok ezerrel!

Nati!
De igen, jönnek a tesómék. Ők majd szerdán érkeznek, szombaton lesz a mi esküvőnk, a következő szombaton pedig a hugiéké! Az övék 23 fős lesz! Nincs sok rokonunk, és a hugi férjének a családja meg ugye nem jön. Szóval 8 napon belül 2 esküvő!

Legközelebb a 12. heti genetikai ultrahangra megyek május 10-én. 17-én pedig a saját doktornőmhöz! A genetikai uhu miatt nagyon aggódom. Remélem minden rendben lesz!

Lucuzs!
Ez az első trimeszterben szükséges vv és vizelet vizsgálat. Neked nem volt? Ha kell, megnézem, hogy milyen vizsgálatokat csinálnak.

Syl!
Nekem se mondták soha, hogy ne fürödjek. Engem 20 percet fektettek általában, kivéve, az 5-nél, mert ott 1 órát tudtam feküdni! Nekünk is lehetett már aznap este hancurkodni!

rodina74
 
 


Lucuzs!
Én is gondoltsam a sóskára, de épp most eszi meg a férjem nyersen... :lol:
Még mindig nem hívtak.

Rodi!
Ez jó, minden hétre egy esküvő... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi! Ja, tényleg, én azt már el is felejtettem, már rég megvolt. :oops:

Még nem is gratuláltam az esküvőtökhöz!!! Szép lesz családi körben ünnepelni a szerelmeteket! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki!
Szuggeráld az orvost, hogy hívjon!
Én ezt már nem bírom!

rodina74
 
 


Rodi!
Gondolhatod, hogy én mennyire... :roll:
Már fontam pitypang koszorút, lefotóztam vele a kutyát... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,
még mindig semmi???????? Te nem hívhatod fel a dokit????? tényleg már rég letelt az időőőőőőőőőőőőőőőőőőőőőő

köszi csajok az adatokat este dobom a friss táblit!!!!

Rodi,
de jó, hogy két esküvő is lesz egyszerre!!!!!! Ez nagyszerűűűűűűűűűűűűűűűű!!! Most már csak az kellene, hogy a tesód is babás legyen :P . Micsoda öröm lenne!!!

Bazsa,
te mit dolgozol? MIért éltek kint?

hűűűű, én a sóskát nem szeretem. talán ez az egy étel, amit nem eszek meg... no meg a pacal - brrrrrrrrrrrrrrr
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: