Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nemrég értünk haza.
Csenge szombaton délután is hányt egy csomót,bevittem az ügyeletre,felírtak neki kúpot,és mondták,ha nem hat vigyük be a Bethesda gyermekkórházba------->>>>>>>>>>>>>így ott töltöttünk 2 felejthetetlen napot :roll: :roll: :roll:
Most már jobban van,csak még köhög egy picit
Nem találtak vénát a karjában !!!6!!! helyen szúrták meg,mire sikerült
:evil: :evil:

gombócka:nem értem félre,mi is arra vártunk,hogy ha van valami,legalább tudjuk,hogy onnantól fogva hogy kezeljük tovább

babusok:ma már minden hülye kap jogsit
Nagy lett a kár?

charlott:ne idegeskedjél,nem lesz semmi baj!!

szonce:az kemény,hogy csak holnap folytatják
És mit gondol,vödörbe fogtok......?
Az alattatok lakó is gondolom vidám :shock:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: :cry: :cry: :cry: de már jol van Csenge? mit mondtak mi volt a baj?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


ez a kérdés engem is érdekel lady. hogy mondtak-e valami konkrétat, hogy mi ji8att volt

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

 
 

Azt mondták,hogy most van a gyerekeknél valami hányás-hasmenéses vírus
De a manókámnak nem ment a pocakja,viszont sugárban hányt
A kórházban 2 kórterem csak a hányásos betegnek volt :roll:

Ha valamelyik pindúrkának megy a hasa és hány rögtön vigyétek be a BETHESDÁBA,mert most ilyen járvány van sajnos

Kép


Kép
lady23
 
 


mi lassan taposunk le a térre taposni kicsit, most van a lépcsőzős korszaka a nellinek...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


én megetetem a tökmagot,majd kimegyünk apa elé :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


lady: én is ilyen vírusra gondoltam, de ha nem megy a hasa, az sem vészes, csak a hányástól esetleg kiszárad, de legalább a 2 nap alatt gondolom kikúrálták.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:21-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:21-kor.
szonce82
 
 


Haho,
taknyolunk ezerrel :cry: így ma fél6kor keltünk :? kicsit felborult a nap, de sebaj, tanulunk orrotfujni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza a Budaiból,ahol egy másik gyerekorvossal is megnézettem:
ORRMANDULA GYULLADÁS :arrow: :arrow: :arrow: AMIT A BETHESDÁBA NEM VETTEK ÉSZRE
azért köhög fulladozva,mert a csomó genny,ahogy az orvos mondta,folyamatosan csurog le neki a torkán :evil: :evil:
Vettem orrszívót,meg felírtak neki egy orrsprayt,amiben van gyulladáscsökkentő,antibiotikum stb......
Éjszaka is majdnem megfulladt úgy köhögött
Enni alig bír :( :(

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: :evil: :evil: :evil: :evil:
jobbulást ezerrel!!! nem baj ha nem eszik sokat, csak igyon :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Lady: ez szörnyű!!!!!! :shock: :evil: Miért nem vizsgálják meg szegény kislányt??!! Jobbulást! :-)

Babusok: hát ez a betegeskedés nagyon elhúzódik. Orvos látott már Titeket? Vagy egyik a másikra ragasztja a bacikat? :roll:

Szonce: az Öblös park honalpját megnéztem, és tényleg csodálatos helynek néz ki: zöld övezet, vízpart. Érdmes lenne oda is kimenni. :D ....szoktak ott rendezni programokat is?

Lady: hogy ment a lépcsőzés? :lol:

Én meg ma, mint egy álomkórós. Egésznap kotyagos vagyok, inkább csak szunyokálok...tegnap, mint egy mérgezett egér, pattogtam jobbra-balra... ma meg alszom mindenen! :oops: :roll:

KépKép
charlott
 
 


Én is fáradékony voltam egyik nap,másik nap meg egész nap sétáltam
A lépcsőzés?
Ahol ezelőtt mi laktunk,nem volt lift,így az elsőre mindig lépcsőztem
A kórházban az utolsó héten lépcsővel mentem,hátha beindul a folyamat :D :D :D :D
De ilyenkor a frontok miatt is fáradtabb leszel

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: biztos a frontok miatt is vagyok fáradékonyabb....most szellemileg egy kicsit leépült...Gombóckától szerettem volna kérdezni a lépcsőzést! :oops: Bocsi....
Ideje lenne már megszülnöm... :roll:

Aprópó szülés: suttyomban világra jött a második májusi fórumos baba (igaz még áprilisban)!!!! :D

KépKép
charlott
 
 


Charlott: tuti az idö :? gratu második babonak :wink: elsö már otthon van? jol van?
most koppkopp jo a helyzet köhögés csak akkor van ha nagyon tele nozi, remélem megusszuk
elején mindig megnézte doki (most már azért tudom mi használ :wink: ), ha nem vészes (nagy köhögés, szörcsögés stb.) nem megyünk csak orrsziporszi meg orrcsepp :wink:
Lady: inni iszik Csenge???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


igen iszik szerencsére :)
meg szívom az orrát folyamatosan

Kép


Kép
lady23
 
 


jol van :wink: nálunk is megy orrsziporszi :lol: már be tudják kapcsolni a porszivot :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csengét sajnos le kell fogni,mert teljesen kiborul tőle :( :( :(

Kép


Kép
lady23
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:22-kor.
szonce82
 
 


nálunk is le kell fogni, de utána játék van és akkor lehet ki-bekapcsolgatni így akkor már nem sirnak :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok, tudod, hogy jön vasárnap az Alma együttes a Fő térre?
szonce82
 
 


Szonce: juj mikor?
(de az meg anyáknapja lehet nagyikhoz megyünk :? :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pedig de jo lenne :P :P :P

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:23-kor.
szonce82
 
 


Szonce: köszi :wink:
juj de jo szülinapoztok is akkor :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó Reggelt!

Most fogok betelefonálni a Tűzoltóiba,hogy egyáltlán,így van e értelme bemenni MR-re
Mert,ha nem,feleslegesen nem cipelem végig a városon
:roll:

Amúgy tényleg idegesítő,hogy ilyet nem vesznek észre :evil: :evil:
Mind a két orvos aki megnézte,még a 30at sem súrolta :shock: :shock:
Meg el is kaphatott volna valamit a fertőző osztályon :evil: :evil:

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: naná, föleg betegen :cry: tényleg bosszanto mik vannak :evil: de most már reméljük, h gyorsan meggyogyul Csenge :wink: éjjel tud aludni?
mesélj majd mit mondtak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Most beszéltem velük
Ha teljesen meggyógyult,csak akkor telefonáljak be időpontért
Most végre csucsul :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!

Egyre húzódnak a reggeli felkelések...lehet, hogy holnap már csak délben kelek fel! :oops: :roll:

Babusok:értem, házipatikát nyitottál! :lol: Akkor további jó kurálást!
Az első májusi babáról azt tudom, hogy még mindig inkubátorból figyel, május végig nem engedik haza az orvosok. Láttam képeket róla és nagyon vékony, vézna - jobb neki ha még bent marad. :wink:

Lady: már csücsül Csenge, ez már haladás, nem?! :-) Ezek szerint jobban van már...?

Szonce: micsoda szép nap lesz megint a május 2-a. Kettős ünneplés! Kiutaztok szüleidhez?

KépKép
charlott
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:23-kor.
szonce82
 
 


szonce. ahha,a aludt,csak mi apával csucsunak mondjuk :D :D

le kéne menni lassan sétálni,de rendet kéne tennem stb.....
Ti merre mentek sétálni?

Kép


Kép
lady23
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:23-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:24-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Vagyunk :lol: :lol:
pakolászok konyhában, Csajok meg babakocsit tologatnak :lol: még mindig megy orrsziporszi, de nagyon foggyanus a dolog, remélem nem lesz rosszabb :? délután voltunk lent kicsit :P
melegeket mondanak, lehet vmi másik cipit is kellene nézni Csajoknak, csak most azon dilemmázok, h már szandit vegyünk vagy vmi kicsit nyitottabb félcipit...
sztetek?
meg rájöttem, h van rövidnacink meg farmer de a kettö között nem nagyon :? bár most löttem teszen 2 vékonyabb tavaszit :lol: remélem jo lesz még nem jött meg a csomi

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!

Mi nemrég értünk haza
Voltunk logopédusnál
Kommunikációja nagyon jó :D :D :D

Ti hohy vagytok?
Picikék?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: végre vmi johir :wink: mit csinál ilyenkor egy logopédus? miket nézett? korházban voltatok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


beszél hozzá és figyeli,hogy gügyög "válaszol" e rá,stb...
A Budaiban voltunk
Tiszta hulla vagyok.....

Kép


Kép
lady23
 
 


pihizzetek egyet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


az lesz,csak még előtte orsziporszi :?
Már alig várom :lol: :lol:
Én sokkal taknyosabb vagyok,így mikor a manó kész utánna magamnak is megcsinálom :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok!

Babusok: lányok ruhatárában jól mutatna egy-egy halászgatyó, az nem túl hosszú, nem túl rövid. Ahogy az időt nézem szandit nézzél inkább nekik, döglesztő meleg volt ma is. :) Sikerült pöttyösen, barna foltosan lebarnulnom. :?

Lady: tényleg jó hírekkel érkeztél! :wink: milyen volt az orrszívó-porszívózás?? :)

Szonce: ma nem aludtam délig, fél 8-kor pattantam ki az ágyacskából, mentem takarítani.
Sajnálom,hogy a dokik inkább elbizonytalanítanak, mint segítenének. De látod van megoldás, és nincsen olyan nagy baj, sőt lehet gyógyítani. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.04.29 19:03-kor.

KépKép
charlott
 
 


Én meg megint izgatott vagyok, mert holnap megyek UH-ra és CTG-re is, és a többi szokásos vizsgálatra is. :lol: Végre láthatom fiamat a képernyőn keresztül, szerintem most már eléggé valós pofika fog kirajzolódni. Persze kíváncsi vagyok a fej és a többi testrészének a méreteire, hogy fejfekvésű-e még mindig?

Ma kaptam a hírt munkahelyről, hogy akivel együtt, egyidőben lettem babás, már megszült! :shock: Ezt meg hogy csinálta??? Hova sietette az első baba születését? :roll:

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Charlott: aludj amig tudsz-lehet :wink: várjuk a hireket :wink: gratu kolléganödnek is :wink: hát sose lehet tudni ki mikor akar kibujni :lol:
Szonce: megszerelték már a csötörést?
Gombocka: nem ér, h csak a téren talizunk, tessék ide is jönni :wink:
Lady: hogy van Csenge? vissza kell vinni? találtál már uj védönöt?
Kusi: megint nagy a csend :cry: , remélem jol vagytok :wink:
tegnap Csajok kölcsönmotoroztak, olyan édik voltak, mintha mindig is tudtak volna motorozni, tök ügyin mentek, szoval be kell szerezni, de egyedül aszem nem fogunk, csak Apával :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:24-kor.
szonce82
 
 


Szonce: van ilyesmi itt a kiscipisboltban, azért kérdezem :wink:
délután fél4töl kb. nekünk jo :wink: ha nem zavar 2 taknyos :oops: :lol:
Ti még szokásos menetrendben alszotok?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:24-kor.
szonce82
 
 


szijjasztok!

itt vagyok!
igen, feltöltöttem gyorsan az állatkertes képet. :D :D :D :D :D :D :D :D
állati jó volt az állatkertben! még én is élveztem, oylan voltam mint egy nagy gyerek! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
mi délután léenn leszünk, de ahogy megjön apa, akkor zuzunk haza, mert megyünk valoami boltféleségbe bevásárolni,l teljesen kifogytunk mindenből.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
jujj,m én pl. még nem is láttam charlotte-ot! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
még a pocakját sem! :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Szonce: van itt gyerekfogászat? jo tudni :lol:
Gombocka: én tegnap este elküldtem Apát bevásárolni, utál tömegben igy nem akartuk utso pillanatra hagyni :lol:
akkor majd értekezünk ki hogy áll vagy alszik :lol: délután :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: nekem is a fejemben volt, hogy szóljak nbeked. a fő téren lesz az alma együttes ahogy a szonce mondta 10:45-kor! :DD

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?