Új privát üzeneted érkezett!

-----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:17-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ééédes :wink:
hu de korán keltetek :shock:
még gondolkozom lemenjünk-e...tényleg szeles az idö meg a betegség is :?
én még mindig köhögök :cry: már nagyon unom :evil: rossz beteg vagyok föleg h nincs ki ápoljon :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jol eltünt megint Mindenki :? :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Jó Reggelt!

Nálunk apa tegnap szabadnapos volt :D :D

Meglett az EEG eredménye:látszik,hogy nem jó,de mégsem ez okozza a mozgáslemaradását :roll: :roll:
Jövőhét szerdán megyünk a Tűzoltóutcai Gyermekklinikára Mr vizsgálatra

Ti hogy vagytok csajok?
Picikék?

7kor indulunk tornázni :lol:

Kép


Kép
lady23
 
 


Jó reggelt!
Lady: drukk, h végre kiderüljön vmi :wink: és mit mondtak erre h nem jó az EEG? remélem ez az MR kideriti h mi a helyzet
és mi jot csináltatok Apa szabadnapján?
én még beteg :cry: Csajok állnak a bébitaxi tetején és kiabálnak be a konyhába, h banán :lol: :lol: észrevették :lol: :lol:
meddig jártok még tornára?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Szonce: nagyon teszik továbbra is a Mici macis fal és tök jó, aranoys, hogy Ádi észreveszi rajzos barátait! :lol:

Lady: az jó, hogy végre elkészültek a vizsgálatok eredményei, de az nem túl jó, hogy találtak bibit. Tényleg hogyan értékelte a doki ezeket?
Kellemes tornázást! :) Nekem sem ártana....

Babusok: mi ez a hosszantartó betegeskedés???? Gyógyulj meg!
Banánoztok, hmmmm, hétvégén én is megkívántam, vettem 2 db-t! :lol:

Egyébként nyomottnak érzem magam ezen a héten, sokat alszom és ha felkelek szédülök egész délelőtt. Krisz meg érdekes mozgásokat produkál. Az a hobbija, hogy nyújtózkodik: a bordámat a medencémmel köti össze, de úgy hogy közben azt hiszem, hogy a felső burkot repesztené.... :roll:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:17-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2010.04.23 15:22-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza,Csenge még alszik a babakocsiban
A doki nem tudja,hogy mi lehet ez,azt mondja,hogy többet tudunk majd,ha megvan az Mr,vagy Ct eredménye
Ha megvannak az eredmények,visszamegyünk a gyerekorvoshoz,és kérek beutalót a Petőbe és folytatjuk a tornát

Szonce:Ádi tiszta kis ügyi :D :D

Babusok:Kitartás,lassan jobban leszel :D

Charlott:már nincs sok hátra......
Emlékszem,a Csenge olyan fura pózban volt,hogy majd megőrültem,annyira fájtak a bordáim
Ctg-én mit produkál?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: nem semmi amin keresztül kell mennetek! és mikorra készül el az MR-s és CT-s leletek? Mostanában nem unatkoztok, remélem mihamarabb meglesz a gyümölcse fáradozásaitoknak..... :-)

CTG-n Krisz hatalmasokat rúgott, hevesen mozgolódott. :lol: A szívhang 140-160 között ingadozott és méhösszehúzódások 20-50 között volt, jól reagált Krisz ficánkolásaira. :-)

Most nézem, hogy Csengének hamarosan szülinapja lesz. Május 20-án született? Lehet, hogy Krisz is ilyenkor bújik elő!!! :shock: :lol:

Szonce: nagyon szép és megható lett az anyák napi üdvözlő kárya! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.04.23 11:47-kor.

KépKép
charlott
 
 


[quote="szonce82"]1 írta:szonce82 doboznyi popsikrémet kent magára

remélem fotóztál :lol: :lol: :lol: legjobb képek :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: kép is jó meg a képeslap is, olyan ügyi vagy :wink:
mesélj mivel csináltad???
még jövök ha elaludtak, gyanusan dumálnak, benézek naná, állnak a játékokon :lol: és kapaszkodnak az ágyba :lol: mindenre felállnak, a bébitaxi a legnagyobb sláger...csak kár h elgurul :oops: :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:18-kor.
szonce82
 
 


na pihentem kicsit, de rossz volt felkelni a meleg ágyból :? (na nem mostanáig pihentem, csak amig aludtak) rendik voltak Csajok 2 órára sikeredett szunya :lol: cserébe nem nagyon ebédeltek...probáltam a darabosabbat, Laura köpi ki, Tamma ette valameddig aztán összeturmixoltam, de még igy is maradt a 2 üvegesböl :? (nem volt fözöcske, képtelen voltam :oops: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]Babusok, köszi a dicséretet, de csaltam kicsit, időm nincs annyi, hogy szerkesztőprogival összedobjam, de van egy honlap, ahol pár perc alatt lehet ilyet csinálni. :)

kéremszépen a linket :wink: én minden okosságot elmentek amiket irsz linkeket :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="szonce82"]
írta:
szonce82Játszin azt kérdezte tőlem egy anyuka, hogy beszél-e Ádám, mert őt ezzel szívatja a védőnő. 14 hónaposan szerintem nem kéne, vagy tévedek? Szerintem bőven jó, hogy 1-2 szót mond.

sztem nem baj, lassan az is beindul, most gondolkozom, h nálunk h volt de nem emlékszem :oops: majd megkérdezem Apát :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: de jo Nektek, állitolag jön a jo idö :lol: remélem ide is ér :lol: mi is szeretnénk majd állatkertezni :lol:
mi meg holnap mennénk be sulimba de nem tom hogy leszek, pedig már honapok ota ezt vártam :cry:
Charlott: mikorra is vagy kiirva papir szerint? vagy mensi szerint?
Lady: jaj nagyon drukkolok :wink: hivtad már a Petöst?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:18-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:18-kor.
szonce82
 
 


Szonce: itt regizni kell? és mások is láthatják a kész alkotást? vagy hogy van ez? (most nincs kedvem nagyon beleolvasni csak rákattintottam :oops: , de elmentettem :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: szoktak lenni szombati programok ha pl. vmit szünetet le kell dolgozni :wink: de általában ilyenkor közös program van ami mindig szupi pl. sportos

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:19-kor.
szonce82
 
 


kösziii :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hihetetlen de a zsarnokom idáig hagyott aludni,viszont tegnap este és ma reggel is sokat hányt
Tegnap vettem új tápit,a Dm Bio tápiból a 3,de abból a 2 nagyon szerette :roll: :roll: :roll:
Ha ma hány továbbra is,elviszem az ügyeletre :cry:

Ti hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:19-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:19-kor.
szonce82
 
 


Jo reggelt!
Lady: hogy van Csenge? remélem "csak" az uj tápi a ludas :? jobbulást :wink:
Szonce: de jo Nektek!
utiágy nincs sajna :cry: hova mentek? 3asban?
én kivagyok tök carul vagyok, tegnap a sulimba se tudtunk bemenni, köhögtem mint a fene, probáltam feküdni, addig Apa tartotta a frontot :lol: ééés ma reggelre megint taknyosak Csajok, nem hiszem el :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:19-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu de klassz :lol: :lol: remélem jo idötök lesz :wink:
Csajok kapták eddig a cebiont, csak a mult héten elfogyott és elfelejtettem mondani Apának h hozzon ujat :?
hu de korán kint voltatok :lol:
aszem lehet kölcsönözni is ágyat a Minimanoban :wink:
és már megint nem eszünk :cry: Csajaim vizzel élnek sztem :lol: :? remélem csak a takonytol...pedig mostanság egész jol belerázodtak megint miota kaptak tányért meg kanalat és azzal probálkoznak... :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:20-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:20-kor.
szonce82
 
 


Szonce: :evil: :evil: :evil: :evil:
nálunk sincsenek johirek, Csajok taknyolnak, Apának meg nekiment vmi idiota munkába menet :evil: :evil: :evil: és én is még mindig carul :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok, tényleg nem jó hírek. Koccanás volt vagy komolyabb? Lett károtok is?
szonce82
 
 


Jó (jobb) reggeltet! :roll:

Jöttem nézelődni, hogy valami lelki erőt gyűjtsek, erre olvasom, hogy milyen borzasztó dolgok történtek Veletek! :evil:

Szonce: nálam a rémálmok közé tartozik, mi van, ha vízvezték eltörik!!?? Amikor ideköltöztünk (9 éve) már akkor mondták, hogy bármelyik pillanatban történhet törés, mert öreg a ház és akkor a wc-t teljesen ki kell bontani, mert be lett csempézve anno. :roll:
Nem munkás emberek fogják a munkálatokat végezni??? Bár azt nézni, várni sem kellemes....

Babusok: újabb ütközés, törés?!! mennyire nagy a baj, a kár??
Itt a nyár (tényleg 25 fok) lehet, hogy levegőre kéne vinni a lányokat és Téged is? :wink: :)

Én meg hajnal óta fent, idegesen, hisztisen, mintha azt érezném, hogy valami rossz fog történni...vagy nem is tudom (régen ilyenkor jött meg).

KépKép
charlott
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:20-kor.
szonce82
 
 


Szonce: ok, próbálok relaxálni..., köszi! :wink:

Nagyon jó volt a Margitszigeten lenni, rég nem mozdultam ki hosszabb időre. Igaz, hogy sokan voltak, zajos volt a sziget, de ezt sem zavart, mert zöldelt a táj, virágozták a hatalmas fák - olyan romantikus! :-) Körbe sétáltuk az egész szigetet és örültem, hogy milyen sok pad is van körbe letéve. :lol:

Kopaszi gát, az hol van? Ott sétáltatok végig, vagy van ott játszótér is? Bocsi, nem jártam arra még ... :oops:

KépKép
charlott
 
 


haho, jaj Charlott ne izgulj Veletek nem fog semmi rossz történni :wink:
tegnap voltunk lent, lehet azért vagyok rosszabbul :? de musz volt meg jol is esett :lol: utálok joidöben betegeskedni :evil:
mi 35+7-re születtünk, de 2 ismerösömék is pár nappal elöbb (ikrek mindenhol :lol: ) és Mindenkivek minden okés :wink:
lehet Téged meg a nagy meleg visel meg
Szonce: voltatok kopaszin? állitolag jo hely
ha érdekel priviben megirom az autos sztorit tiszta akciofilm lett :? :evil: szerencsére még megy az auto ez a jobb hir :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok! itt vagyunk mi is. csak nem voltunk itthon hétvégén, mentünk jó "falusi" :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: levegőt szívni, jó is volt...
na visszaolvasom, mik történtek veletek.. :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: lesz mit olvasni :lol: :lol: így jár aki lemarad :lol: :lol:
tegnap volt itt buli a csobánkatéren, Csajok nézelödtek nagyot

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hát nem semmi ami nálatok van! :? :? :? :? :? :? :?
hol kezdjem, kinél?
megyek ahogy tudok... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
szonce: csőtörés meg minden? jajj, az bosszantó, hogy szabin lenne apucitok, erre meg javítgathat.
a nelli szülinapjára vagy csak úgy valamire én is akarok oylan fotókjönyvet. már össze eis szedtem a képeket, csak éppen még nem raktam össze a fotolab-bal...
:? :? :? :?
lady: örülök, hogy megint itt vagy közöttünk. hát egyik szemem sír a másik meg kicsit "örül". szóval annak nem örülök, hogy talált valamit a doki a ctg-n, de végülis annak meg igen, hogy talált valamit. jajj ne érts félre, csak legalább van valami kiindulópontjuk a Csengénél.
Charlott: jajj nálad már az utolsó hónap van? az nagyon jó, főleg mikor kell menni ctg-re, én azokat imádtam, a 4-5 ctg-ből kettőnél tüntetet a kiscsaj, leküldtek a büfébe mert akkor pont ramaty idő volt, és úgy döntött, hogy döglik a hasamban nem mocorog. :D :D :D :D :D :D :D
kuncogva mentem le a büfébe csokit enni... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
babusok: jujj még mindig betegecske vagy? ha valami kell a gógyszertárból, akkor rikkants, emrt hozhatok neked valamit, és az nekem nem kerülő, szívesen hozok, még akár a boltból is valamit ha kell. csak RIKKANTS!!!!!! hátha itt lenn meghallom......
a férjem egyszer kérdezte, hogy tudunk-e nektek morzézni valahol, de nem egymás alatt lakunk, mert ha így lenne, akkor kiabálgatnék a wc-ben, az viszi a hangot nagyon :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


jájj, azt kihagytam, hogy valami nyomoronc nem használta a féket, mikor belement apuci kocsijába??? hogy a háta legyen elöl!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:21-kor.
szonce82
 
 


De van utazóágyunk csak sajnos esztergomban, ugyanis ott laszik benne a nelli. azon a hétvégén nem tudom, hogy hol leszünk...de én akkor utazom majd egy hétre kaposvárra kicsit, és akkor viszont kell. amúghy szóltam volna mindenképpen.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


na mi megyünk boltba meg kicsit elresztem a kiscsajt!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:21-kor.
szonce82
 
 


ez de mocsokság? és most hol tudtok rötyizni? :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok 1 órát aludtak mert egy szupi dudás riaszto felkeltette Öket, orditva ébredtek és még könnyes lett a szemük is ugy megijedtek :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


áááá, babusok, nektek ott van a parkoló, ahol dudálnak folyton a riasztók. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
ee, nekünk csak a reggeli kukásautó van, meg hajnalban a szembelévő 4 emeletesé... :? :? :? :?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?