Új privát üzeneted érkezett!

Avi, hányra mész? :D:D Különben a leletet ugyanott adják át, ahol a mintaleadás történt? Ott eszel szemben? Én lehet odamegyek akkor 8.45-re, bár majd megátom mennyire leszek fáradt, amúgy is közveszélyes vagyok néha, ami a vezetési technikámat illeti.

Juj, szegény Bence :(, az aztán tényleg durva lehetett :( 1-én van a születésnapja?
-m-i-a-
 
 


Mármint *leszel* :D:D és *meglátom*
-m-i-a-
 
 


Bocsi kicsit eltűntem,mert apika 2 hétre elment vidékre dolgozni,és hát nagyon nehéz egyedül,de holnap már jön,ráadásul 3 napig itt volt az a alány akivel szinte együtt szültem,így legalább pár napig nem voltam egyedül esténként,de igyekszem bepótolni a lemaradásom!!!

[quote="-m-i-a-"]
írta:
-m-i-a-
Süti, bocsi, de vitatkoznom kell veled, ugyanis ez is jó kép róla, tök vicces pillanatot kaptatok el! Vicces a csemete :)Egy mosollyal több a mai napomra :) Köszi!!


ennek nagyon örülök!!!

sutimano76
 
 

 
 

Babszi,én ajánlok olyat ami segíthet,de egyedül nem biztos hogy segít és mivel nem ástam bele jobban így "mentori" segítséget kell kérjek ha érdekel!Ez a sunrider,nem tudom hallottál-e róla,na ott van a calli tea,ami nagyon jó méregtelenítő,és valszeg van még olyan amit mellette kellene szedned,de azt nemtom micsodi(ehhez kéne a segítség)....próbáld meg,állítólag sok cukrost lehozott már az inzulin injekcióról is!!!
ééééééés van ott olyan nődoki és gyógyszerkutató is akikkel beszélve talán visszakaphatsz egy kicsit a hitetből,hogy lehet saját gyermeked!!!
ha hiszel a kínai filozófiában ,az ő ősi gyógyításukban,akkor próbáld meg!!!Növényekből készülnek a teák és egyéb étrendkiegészítők,én is szedtem és sokkal jobban lettem utána,asszem most se ártana elmennem.Van pulzusdiagnoszta is ,őt is a tudom ajánlani!!!


Ubi ez leleki dolog,és akkor neked kell rendet tenni!!!!Fiúkat nem lehetne elrakni addig nagyikhoz???

Rani,remélem az átjárhatósági jó eredményt hoz!!!

Mia,kutya kizárása a szobából???neklem is volt egy olyan pasim,akinek a kutyája nézett közbe,hát elég car érzés volt!

Hát jól el viccelődtetek a pasikon,de kicsit komolyra fordítva ha ritka a szex akkor nagyon sokan otthon a wc-n is csinálják,szóval szerintem ez annyira nem lehet nagy kunszt nekik,max azt nem tudja senki,itt meg az ápolónő tuti hogy megtudja... :lol:

Mia,örülök hogy az eredményeid!!
a nevedből csak egy van,bocs de ezt nem értem,lehet túl fáradt vagyok,és gyengeelméjű is,de mi is a neved....... :oops:

Angie,édes vagy de Bernit febr.18-án tartjuk!!Képeken a fiúk nagyon édesek!!!

Bencének jobbulást!!!

Sajnos ennyire futotta,hulla vagyok,a többit is csak átfutottam,majd még jövök .........bár nagyon nem hiányoltatok :cry:

sutimano76
 
 


Jó reggelt!
Köszönöm a bíztatásokat, már 2 injekción túl vagyok! Voltaren a neve, mint a krémnek, de nekem már 1 után is érezhetően jobb, a krémmel meg kenegethettem óránként.
Utána kb. 2 órával jön ez a tényleg nagyon-nagy fáradtság.
Ez kicsit rossz, mert ha délelőtt kapom, még apa nincs itthon mire én kidőlök.
Boris járok gyógytornára is csak most 1 hónap kimaradt, magamra nem jutott idő, most nem lehet a kezelés alatt.
Nyugi lesz öcsike! Vagy hugika! :wink:

Mia olvastam, csak elhúztak a gyerekek a géptől! :lol:

Rani, olyan jó volt olvasni, amiket írtál!
Úgy érzem a szavaidból, hogy élvezed ezt az újdonságot, mint tanulás, új munka! Ez nagyon jó! Élvezd és ne gondolj semmi másra, sikerülni fog! :wink:

Süti, akkor jó, majd jövőre felköszöntöm! :lol:
Rossz lehetett apa nélkül!
Az a wc-s dolog egy kicsit durva?
Erre nem is gondoltam. :oops: :oops: :oops:
Vagy én vagyok naív?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Süti,
nem, nem egy van a nevemből, csak elég kevés :)
Kutya kizárás: szóba sem jöhet, ő ugyanolyan jogokkal bír tartózkodásügyileg (és egyéb téren),mint mi. Kicsit el van kényeztetve, ez is tény, de nem bánom ám! Talán túlzásokba esünk néha, ha róla van szó, de szerintem nem is :) Így izgibb. Hú, mesélhetnék, szerencsétlen mennyi mindenen ment keresztül mielőtt örökbefogadtuk volna, éppen ezért, meg azért, mert nem tudni mikor van a szülinapja, minden napot úgy élünk vele, mintha az lenne.
-m-i-a-
 
 


Ja és most jöttem fél órája a vérvételről, kicsit bekékült (sose szokott), aztán várom a 3/4 9-et, hogy telefonálhassak az áekás eredményért, ennyi a fejlemény. A vérvételnek meg hétfőn lesz meg az eredménye. Lenne is egy kérdésem, főleg Avihoz, de ha más tud segíteni, úgy is jó :D, szóval szerintetek, mivel hétfőn már meg lesz minden leletünk, akkor egyből menjek vissza a kh.-ba megbeszélni az átjárhatósági időpontját vagy mondjuk várjam meg inkább mire megjön? (elvileg 28.-tól 3.-ig fog valamikor, gyakorlatilag meg kiszámíthatatlan)
-m-i-a-
 
 


Sziasztok,
nos, a kérdésem megválaszolva, mert csak jövő pénteken lesz nálunk a papír, ugyanis be kel menni dr Sz.F.-hez. Kérdeztem, hogy de azért oké minden? Erre azt mondta a csaj, hogy telefonon keresztül nem mondhatja meg :? :shock: Avi, neked pedig megmondták, nem? Most aggódjak? Nektek is be kellett menni orvoshoz? :roll:
-m-i-a-
 
 


Mia!

Szerintem amikor nálad a lelet, menj az időpont-megbeszélésre, mert a ciklus első felében csinálják a dokik az átjárhatóságit. Megbeszélésnél nem csinálnak elvileg semmit. Szóval ne húzd a magad idejét!!
babszi
 
 


Babszi, köszi, igen, tudom, hogy a 6-12. cn között, ezért kérdeztem, hogy amikor már "éles" a ciklus, akkor menjek inkább vagy ciklustól függetlenül, amikor vannak leletek. De most úgy néz ki, hogy esélyesen egy időre esik a 2 történet, így hatalmas problémám megoldva :D De köszi!
-m-i-a-
 
 


Mia! Ne addódj! Nekem is csak személyesen mondta el az egyik asszisztens nő, és amikor a másikkal beszéltem akkor ő annyit mondott, hogy mindent a dokival kell megbeszélni! Ezt így csinálják!
Szerintem is menjél ha kész vannak az eredmények, aztán majd legfeljebb megkér a doki, hogy jelentkezz amikor elkezdődik a ciklus. Kitudja mit talál még ki!

Én tegnap kaptam valami hormon szurit. Most hétvégén szurom magam, és hétfőn megyek legközelebb. Erre azért volt szükség, mert nem nőttek megfelelően a tüszőim. Ezen azért egy kicsit kiakadtam, mert nekem szokott lenni rendes peteérésem. Na majd meglátjuk. Azért az is idegsít, hogy még mindig taknyos vagyok egy kicsit...

aviubi
 
 


Sütke!

Nagyon köszönöm, hogy így törődsz velem. De! Hinni nem tudok. Megnéztem a neten ezt a sunrider termékcsoportot, és tudod a piramisjáték ugrott be nekem róla - amiben szintén nem tudok hinni. Nem akarlak vele megbántani, mert mint írtad, te jobban voltál tőle, de amíg nem javasolja doki nekem, addig tuti nem kezdek bele ilyenbe, ha doki javasolja, akkor is háromszor meggondolom. Lehet csak az én tájékozatlanságomról, butaságomról van szó, vállalom.
Tudod, amikor egy dokihoz elkezdek járni, mindig megkérdezem, hogy kell-e hinnem, mert az már nem megy.

Egyébként pedig én igenis hiányollak, csak én is ritkán vagyok hosszabb ideig a gépnél, hogy ennek hangot is adjak :) A 7végén is bekukkantottam, de alig voltunk itthon - végre itt a jó idő, és mi bizony tóparton töltődünk a következő hétre. Jól lesültem a vízparton, és fogtunk halakat is, meg az a nyugalom....Mmmm... Minden hétvégén el fogunk menni, annyira hiányzik nekünk a szabad levegő, a pihenés. Párom ekkora pecás, és még belőlem is azt csinált :) Én horgászcsaládban nőttem fel - apukám is, bátyám is horgászott, anyukám a kajafelelős volt, na meg a napozós. Szóval nekem ez a kikapcsolódás nem teljesen új dolog. Ami új benne, hogy én is megfogom a botot. Van egy íratlan, kimondatlan szabályunk - én nem csalizok, nem veszem le a halat, nem szerelek :) Helyette fogom a halat, és élvezem az egész hangulatát :) A párom meg annyira örül, hogy mindig megyünk, hogy tényleg örömmel megcsinálja ezeket a dolgokat. Sőt, olyan rafkós, hogy pl. "nekem" vesz botot :)

Ajjaj, ebből hosszú lé lett. Bocsánat a szószátyárkodásért!!

Mindenkit puszilok, ölelek!
Rani, gyere mesélj veled mi van most!!! Örülök a jó híreknek!
babszi
 
 


Kép
babszi
 
 


Sziasztok!

Babszi,
nincs semmi különös. Megjött a gyogyótól, este veszem be az utolsó clostit, aztán ha megjön hívom a dokit az átjárhatósági miatt. Ennyi. Fel kellene hívnom Tapolcát is, hogy lemondjam a májusi lombikot :roll:

Nem vagyok én sem túl sűrűn, mióta ilyen jó idő van, nem nagyon tartózkodunk itthon. A gépet is alig kapcsolom be. Jobban érzem magam tőle, nem állandóan itt/babás dolgokon jár az eszem. Minek kínozzam magam :roll: .
ranita1979
 
 


Sziasztok!
Suti! Akartam neked írni, hogy én azért nem hiányoltalak, mert mint írtam tudom, hogy itt a jó idő, és akinek babája van ilyenkor kiszabadul a levegőre, és ezt én megértem. Ilyenkor nem a gép elött kell ülni, hanem élvezni a babázást! Mindjárt bezár az ovi, és akkor én is elfogok tünni, mert egész nap a játszón leszünk, estére pedig hullként zuhanok az ágyba. Teljesen eltünni nem fogok, mert szeretlek titeket, de a gyerek az első! :wink:

Babszi! Én úgy irigyellek! Én is nagyon szívesen járnék horgászni. Nekem nagyapám horgászott régen, és jó volt vele menni. Én nem mondom, hogy csendben voltam, de jót szórakoztam! Bence is nagyon szeretne horgászni, de apa nem mutat túl nagy érdeklődést. Pedig Bence már az oviban is elmesélte, hogy ő szokott apával horgászni... ( képzeletben....) :D
És én imádom nézni a pecázós képeidet!!!! ( ez célzás volt!)

na megyek főzni..

aviubi
 
 


Sziasztok, de jó, hogy végre nem az enyém minden 2. hsz :D:D
Én meg megyek dolgozódni, előtte beugrom a vérvétel eredményért, biztos jól elkésem, mert csak egészkor illetve félkor adják ki a papírokat.
Különben nincs egy jó hetünk, hónapunk, meghalt anyukáméknál a kutyánk tegnap, egy hónapja meg a macskájuk. Merem reméleni, hogy nem megmérgezték őket a "kedves" szomszédok...Családtagok voltak :( Hiheteten.
-m-i-a-
 
 


Mia! Ne már! Anyud kutyája, vagy a ti kutyátok halt meg? Mik voltak a tünetei? Nekünk egy kutyánkat már mérgezték meg, és tudjuk is, hogy ki volt az. Azóta úgy utálom azt a családot, de még a kutyájukat is. Igaz nekem eszembe nem jutna megmérgezni 1 állatot. Gazdit talán, vagy legalább jól bokán rugni néhányat.

aviubi
 
 


Avi, anyuméknál lakott a kutty, bernáthegyi amúgy. Volt egy alapbetegsége, elvileg sok bhegyi kutyát érint, valamiféle ciszta volt a méhe-petefészke környékén, ami műthetetlen egyébként (előző bernáthegyi is ebbe a műtétbe halt bele) és ennek következtében mindig nagyon megviselték a tüzelős napok, legyengült, nem evett stb és most nem lett jobban...viszont hányt is, amit eddig sosem. Nem igazán tudtak vele mit kezdeni, az is szép, hogy 8 évet élt, csak hát szörnyű így is meg nem tudom felfogni egyszerűen. Szóval az én kutyám is volt, csak nem együtt laktunk. :( A macsekot meg a kertben találták meg felfújódva :S alig egy hónapja...
-m-i-a-
 
 


Angie hát wc vagy fürdő mindegy,tutira csinálják!

Babszi,jaj csak írtam,én is ritkábban vagyok,Avi igen igazad van jobb idő,több levegőzés!

Sajnos gépem tropa,most barinőm áthozta a laptopját,arról írok,továbbra is drukk nindenkinek!!!

Rani,priviben leírnád hogy miért marad el a májusi lombik?csak azért ott mert ki tudja mikor lesz gépem,és lehet nem fogok tudni visszaolvasni!!Köszi

puszi csajok,majd jövök!!!

sutimano76
 
 


Húúúú, hááát, kicsit megint nem ott vagyok, ahol lennem kell. Megtudtam, hogy a fodrászom is babát vár. Nem lenne ezzel semmi baj, hiszen ez természetes dolog, de számomra kiakasztó volt. Először az, hogy nőgyógyászt rajtam keresztül keres, mert neki nincs peteérése, állandóan vérzik... Ez nem baj, lévén sorstárs, azopnnal ajánlottam neki két orvost is. A következő alkalommal rá is kérdeztem, hogy mi újság, felhívta-e...stb. Áááá, még nem volt ideje, ez a gond, az a gond... 3 héttel később bejelenti, hogy terhes, és nem kis hasa van, mert 15! hetes már. Én meg leforrázva ülök a széken, és hallgatom, ahogy meséli, hogy milyen borzasztó dolgokat kellett kiállnia, mert miómája is van, meg nem volt peteérése, meg vérzett, meg minden nyavaja volt, én meg hallgatom őt úgy, hogy rendszeres a vérzésem, mindig van peteérés...stb, és ha nem lenne most ez a szervi gond, akkor lehetne gyerekem, de persze nekem nem lesz. És közben csak mesél róla és mesél róla, és már tök kínos a csend, és próbálok mosolyogni meg kedves lenni és erőn felül kérdezni.
És a párom nem érti mi bajom van. Ha pedig ő sem ért meg, akkor mit akarok én??? Vagy mit akar tőlem? Én valahol azt hittem már ott a szalonban tudta milyen érzéseim vannak, mennyire a padlót kerülgetem, de nem.
Higgyétek el, nem az a baj, hogy terhes, hanem hogy tudom, én már nem leszek az, vagy legalábbis most semmi esélyem nincs rá, hogy valaha az legyek. Értitek???????????
babszi
 
 


Babszi,
megértem, hogy mit érzel. Én is a mai napig rosszul viselem, ha valaki bejelenti, hogy terhes vagy látom, hogy nő a pocakja. Bár már fényévekkel jobb, mit mondjuk pár hónapja.
Ezt nem értheti meg senki, aki ilyeneken nem megy át és ne várd a férjedtől sem, hogy megértse. Mert nem fogja. Nálunk apa sem értette meg,amikor én ki voltam borulva, ő csak azt tudta mondogatni, hogy ne aggódjak, majd összejön, lesz még babánk, ne görcsöljek rajta...... Nekem is akkor rosszul esett ez, de ők nem tudják beleélni magukat a mi fájdalmunkba sajnos.
Úgy érzem rendesen a padlón vagy most, de kérlek, ne mondj olyat, hogy neked sohasem lesz babád. Tudom, most én hiába vitatkozok veled, ha neked ilyenek járnak a fejedben..... De erős lány vagy te, menni kell tovább és meg lesz az eredménye is, hidd el, így vagy úgy, de lesz gyereketek. Ha feladod, akkor elvesztél!!!!

Süti,
ment privi!

Mia,
meg vannak az eredmények?
Sajnálom szegény kutyust :-(((((((. A miénk karácsonykor távozott az örök vadászmezőkre :cry: Ő egy vizsla volt és már öreg, az utolsó pár nap nagyon rossz volt már neki, magunkról meg ne is beszéljünk, most is elsírom magam, ha rá gondolok. Pont tegnap vittünk a sírjára virágot, Hanna mindig gondoskodik róla :cry:
Te hol dolgozol, hogy így jársz dolgozni? Persze csak ha publikus :roll:
ranita1979
 
 


Ja, és képzeljétek.....Nagyon örülök,mert megint lement egy kiló. 64 kilóról indultam kb másfél hónapja, most 59 kiló vagyok (170 cm). A célom az 58 kiló és nagyon örülök, hogy most már ötössel kezdődik az eleje :D. Pedig most annyira nem is tartom a diétát, mint az elején :roll: .

Babszi,
te a mettől fogytál? Mennyire tartod a diétát???
ranita1979
 
 


Rani, köszönöm a szavaidat!

Én nem vagyok ilyen vékony, mint te. Egy tízessel vagyok több, mint te. Szigorúan tartom a diétát. Nálam ez szinte a csúcsok csúcsa, doki azt mondta már nem kellene fogynom; én még leadnék kb. 8 kilót. De most olyan vagyok szinte, mint lánykoromban - én sose voltam vékony amúgy, szóval ezért nagyon szép már ez is így. Meg így azért is jó, mert nőnek érzem magam; persze csak néha, mert sajnos még legtöbbször bálnának.
babszi
 
 


Rani,
Sajnálom a vizsla kutyust :(
Az eredmények megvannak, a 2. hormonos vérvételé is, minden értékem a ref.tartományon belül van (az összes ref.tartományon belül kb), de majd a doki biztos okosabbakat is tud mondani. Pénteken megyünk M. leletét megbeszélni, 9-re és utána egyből a Délpestibe, szerintem, ha szerintük is rendben van minden, akkor a jövő héten megcsinálják elvileg az átjárhatóságit. Rendesen be vagyok sz.rva most, komolyan azt hittem, hogy csoda történik és nem kell, egyrészt a műtéttől? is félek, de inkább az eredménytől...amit meg sejtek,hogy mi lesz...:(
A melóhelyem meg egy 24 órás helpdesk, ezért járok néha reggel 6-ra, néha du. 2-re, néha meg este 22-re :) külföldiül kell problémamegoldani, ha hívnak meg persze magyarul is, de előbbi a "főprofil".
És én meg 57 kg vagyok, de 175 cm kb, nekem hízni kéne picit (legalábbis azt mondja nekem a családom ).
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Babszi!Jaj! Nem örülök, hogy megint a béka feneke alatt vagy!
Én mostanában sokat agyalok ezken a dolgokon, és az okokon! Ne haragudj, hogy ezt írom, de szerintem te nagyban akadályozod a teherbeesésed. Nem akarlak megbántani, de szerintem neked kéne 1 pszichológus, aki egy kicsit segít kioldani a görcsöket. Én is nagy baromságnak tartom ezt a "ne görcsöljön" dumát, de tényleg van olyan, hogy leki eredetű meddőség, és szerintem ez nálad nagyon megvan. ( nálam is..)
Te is leírtad, hogy a fodrász csajnak nem volt peteérése stb., és mégis sikerült, te pedig jobban müködsz, és nem.
És az a mondatod, hogy te nem leszel terhes.... Hááát ez nagyon rossz hozzáállás! Ez hülyeség! Leszel terhes, csak neked, nekünk valamiért többet kell küzdeni érte.

Párodra pedig tényleg ne haragudj! A férfiak tényleg tök máshogy gondolkodnak. Valószínűleg ő is aggódik, csak ő férfi, ő nem hisztizhet, ő azt gondolja, hogy tovább kell lépni, és nem szabad nyalogatni a sebeinket. Amúgy engem is nagyon sokszor zavar ez a hozzáállás, de ilyenek.

Hú most sokmindent zagyváltam, és nagyon remélem, hogy nem sértettelek meg, mert nem az a szándékom, mivel töük megértelek... :lol:

aviubi
 
 


Ranita!
Nagyon ügyes vagy! Bárcsak én is fogynék végre, de mostanában nagyon nem megy.

Mia! szuper, hogy jók a hormonjaid, remélem az átjárhatósági is okés lesz! :wink:

aviubi
 
 


Avi, egyáltalán nem bántasz, de a pszichológusra felhúztam a szemöldököm. Van egy teóriám, miszerint ha én nem tudom megoldani a gondokat, más sem tudja. Én rengeteg olyan gondomat látom reálisan, amit elmesélhetnénk pszichológusnak, szinte hallom a válaszát, de nem lehet megvalósítani.
A görcsölésen húztam még fel a szemöldököm, mert -tudod-mindenki ezzel jön. Nekem lombik nélkül nincs esélyem, és a lombikot meg nem csinálják meg, amíg nem rendeződik a cukros-inzulinos dolgom. Ez ésszel érthető, hiszen az esély és minden nő vele. De azt szívvel nehéz feldolgozni, hogy évi egyetlen esélyem van a várakozólista miatt (már olyan hosszú, hogy a sorszám kitolódik a köv. évre) és az is húzódik. Érted? Én az esélyemet szeretném megkapni végre, és nem új problémákkal új dokikhoz rohangálni, akik 8e forintért annyit tudnak mondani, hogy ne görcsöljek, olvassam el a GYEREKRE HANGOLVA c. könyvet, és tornázzak napi fél órát. Érted? Már nem is a nőgyógyászaton futom a köröket, hanem belgyógyászaton, meg mindenfelé. És akadály, hogyha végre történne valami, akkor meg a dokik szabadságolják magukat. 2 hete nem tudom megbeszélni a nődokival az IR kontrollt, hogy mit csináljak, hogyan tovább. És mennek a hónapok, az évek, és nem előre lépek, hanem hátra. Szóval ne görcsöljek rá?? Hogyan ne görcsöljek az egészen? Járunk a természetbe gondot űzni, de hát nem könnyű ám az egész! Akkor kikapcsolok, de aztán újra a taposómalom. Depressziós vagyok-e? Lehet, hogy időszakosan annak a peremén vagyok. Már rég éreztem úgy magam, mint mikor a fodrásszal kapcsolatban éreztem. Sok baba született előtte, és sokan mondták, hogy babásak, és őszintén tudtam velük örülni. Most megint padló.

Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú, nagyon nagyon kérlek ne haragudj a kifakadásért! Nem neked szól ám!! Páromnak is mindig mondom, hogy nem rá haragszom, hanem a világra. Ő meg mindig közli, hogy de hiszen abban ő is benne van... Igaz. Tudod, ő amolyan elemző - mindig végiggondolja a dolgokat, hogy kiben mi zajlik, és pont ezért többet vártam tőle, de már nincs baj, beszélgettünk róla rengeteget. Tudod, ha fel kell dolgoznod magadban, hogy nem lehet saját gyereked, az kemény. És mellette nagyon jó oka egy esetleges válásnak. Mert most így gondolja, de 5 év múlva már azt mondja inkább gyereke legyen, mint társa. És az hagy el, akiben a legjobban megbíztál valaha is. Ettől félek én, hogy az életem megint felborul. És nem tehetek ellene semmit.

Sajnálom, hogy ennyire kiadtam magam. Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítottam! Tényleg köszönöm Avi, hogy gondolsz rám!!!!!!!!!!!!4 Hálás vagyok minden szóért!
babszi
 
 


Babszi! Értem én, hogy mire gondolsz, és tökéletesen egyet értek veled mindenben!
Tudom mennyire bosszantó amikor futod a köröket, és a dokikra vagy bizva. Szabi, hétvége stb... Óóó nagyon is értem.
A göcsölésre, pedig írtam, hogy tudom mennyire hülye duma ez, mert én is görcsölök, csak talán néha elnyomom, de mindig ott van a gondolat.
De én akkor is azt gondolom, hogy az inzulines dolog is függ egy kicsit tőled is. Azaz ha stresszes vagy akkor a cukorszint is magasabb. Nekem anno a terhességi diabéteszemnél volt ez. Amikor a doki befektetett a kórházba, és nézte a cukromat akkor egy kicsit magasabb volt. Utána bent tartott, növelte az inzulinomat, és figyelte a cukromat továbbra is. Persze a cukrom egyre magasabb lett, mert Bence itthon sírt utánam, én pedig a kórházban ő utána. Végül hazaengedett a doki a kérésemre, és ráírta a zárójelentésemre, hogy kórházi idegbajom miatt enged el. Érdekes módon ithhon teljesen jók voltak az értékeim. Mert megnyugodtam.

És szerintem senki nem haragszik!!!!!! :wink:

aviubi
 
 


Mindig amikor megjön újra és újra, azokon a napokon én is megragadok azon az egyszerű és közönséges szinten, hogy utálom az egész világot, senki sem várandós, hanem mindenki vemhes, ők miért igen, én miért nem, nem beszélve a legtöbbjük feleslegességéről, a létjogultságukról...és akkor már egészen más síkon is bajom van mindennel és mindenkivel, legyen az a legjobb barátnőm vagy egy tök ismeretlen nő, aki beáll a parkolóhelyemre az óriási hasával, duplán, triplán utálom. És látom ám magam én is kívülről, hogy mennyire "egyszerű" vagyok és hülye, mert attól, hogy nekik van/lesz, nekem nem lesz előbb vagy később és nem hibásak érte (csak minek születtek erre a világra). Aztán azt is belátom, hogy ez a gondolkodásmód, nemhogy nem visz előre, de hátráltat jelentősen, stresszelek ezen, idegesítem magam és igenis görcsölök rá, magára a témára is, másról már nem is lehet velem beszélgetni annak a pár embernek, akit bevonok, elhülyülök, komolyan. A többiekkel meg már beszélgetni sem tudok, mert ez a kérdés annyira mély, hogy nehéz róla bármit is mondanom . Annyira központi lett ez a téma, hogy az egész világom ráépül, a ciklusomtól függ pl. minden, hogy mosolygok-e. És ez a havi reménykedés is lassan kikészít, meg a bizonytalanság és a félelem. De azért megyek előre még egy darabig. És ráadásul, mint hab a szartortán, jön a május, amikor majd mindez ezerszeres erővel fog a fejemre zúdulni, mert nem tudom kizárni a gondolataimból és őszintén jó is kínozni magam, kicsit mazochista vagyok. És tudom, hogy nem vagyok átjárható, és tudom, hogy hol nyomtam el az egész életemet...Úgyhogy megértelek én is Babszi és Mindenki, azt hiszem..
-m-i-a-
 
 


Na csajok jól belesüllyedtünk...
Én pedig leírom nektek amivel most nem akartam senkit nyaggatni, de most mégis. Tudjátok most szurom magam a hormonnal, és inszemem lesz...vagy nem? Szerdán voltam ultrahangon, és elég lassan nő a tüszőm. Ez azért gáz, mert párom kedden elutazik. Így holnap megyek ultrahangra, és lehet, hogy ezt a hónapot is bukjuk....

Amúgy pedig ma 6 éves Bence, és reggel Bencével megnéztük a képeket amik a születésekor készültek róla. Hát ma eléggé meghatódott vagyok....

aviubi
 
 


Boldog születésnapot Bencinek!!
-m-i-a-
 
 


avi, boldogságos szülinapot Bencédnek!!!!!
és nem ám elkeseredsz itt :lol: na, csak tessék felülkerekedni a rossz érzéseken, hajrá ubi :D

mindenkinek megy a szurok!!! majd még jövök!!

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok,
megjártunk 500 kórházat. M. üzeni, hogy 20ccm-esek a heréi és erre ő most büszke :D, meg a "hadseregére" is büszke lehet, mert vannak 98 millióan és az eredménye pedig: normozoospermia (állatkert? :D).
Voltunk a Délpestiben is és 4-én fognak megműteni, reggel 8-ra kell odamenni, fél 9-kor lesz a beavatkozás. Ja, előtte meg öblögetni kéne ecetes vízzel...azt hogy öntöm be? :roll:
Most meg elmegyek dolgozni, hűűű, de nincs kedvem.... :?
-m-i-a-
 
 


Sziasztok!

Hááát most eléggé szar kedvem van. Igazából azt érzem, hogy "bassza meg mindenki...". A hócipőm tele van ezzel a szemét szar egészségüggyel, és azzal, hogy csak felzabálják a pénzünket aztán ha az embernek hétvégére esik a peteérése akkor bocs... Az senkit nem érdekel, hogy egy halom hormon nyomtam magamba, és 40 ezer forintot dobtam ki szó szerint az ablakon, úgy, hogy a munkanélküli segélyem még ezt a 40 ezer forintot se éri el.
Hát most a béka feneke hozzám képest égicirkáló. Sajnos apa olyan, mint ahogy leírtam. Ez van, csak a pénz miatt dühös. Az, hogy én mit érzek azt nem érti, csak vérig van sértve, mert csúnyán beszélek vele. Na Babszi? Szerintem a te párod megértőbb.

aviubi
 
 


Basszus Mia bocsi! Hatlmas tuskó vagyok.
Gratula párod szupi eredményéhez! Akkor neked laparoszkópos átjárhatóságid lesz? Jaj, de izgi. Akkor kedden már okosak lesztek?
Drukkolok nagyon!

aviubi
 
 



Avi, miért is vagy tuskó? Ne hülyéskedjél már :) Nem téged láttalak ma? (szoknyás nő, aki kijött a budiból én meg jól rákopogtam?)
Most komolyan a 7vége miatt tolódik az egész nálad? És még (ha jól emlékszem) megelőegezted is az orvosod "bizalmát"...Na én pont ezért NEM fgok fizetni egy fillért sem. Igaz, hogy ma is vártunk vagy fél-fél órát, de úgy gondolom, hogy ez nekem jár, nem azért fizetek ki havonta tízezreket...Bocsi, csak engem is annyira bosszant,hogy a 7végére hivatkozva elnyomunk egy hónapot...életet. Gusztustalan.
-m-i-a-
 
 


Mia! Biztos nem én voltam. Én sajna szoknyát egyáltalán nem hordok.
Hát igazából nem előlegeztem meg semmit, csak az első alkalommal a magánrendelésére kellett menni. Most azért agyalok rajta, hogy hétfőn rákérdezek, hogy akkor most ha nekem mindig hétvégén érik a petém akkor felejtsem el az inszemet? Mert akkor mégsem nyomnám magamba a hormont stb. Szerintem ezen a pénzen amit már itt elköltöttem simán mehettem volna valami magán klinikára is. Az átjárhatósági volt 20 ezer forintba, utána a doki 10 ezer, és a gyógyszerek 40 ezer. Lehet, hogy más lombikkal kijön ennyiből. Már gondolkoztam este, hogy mi lenne ha átmennék máshova, de az a baj, hogy akkor tuti kezdhetnék egy csomó vizsgálatot elölről, és ez legalább közel van. Azért a 2 naponta ultrahang miatt nem mindegy mennyire messze megyek, mert a fiúkkal nem könnyű, és mindjárt itt a nyári szünet is.
Na szóval most azért elveszett a bizalmam.

aviubi
 
 


Uhh, neked még az átjárhatóságiért is fizetni kellett? Nem semmi. De ez tényleg micsoda hülyeség, hogy a 7vége miatt csúszik...Hát most gondolkodóba ejtettél, mert eddig úgy gondoltam, hogy átjárhatatlanságom esetén, oda fogok menni az ÁEK-ás meddőségi kp.-ba, de most nem tudom..
Nekem rtg-es lesz, mondtam? Az ecetes öblögetésről tudtok valamit ?(úgy képzeltem el, hogy gyertya póz és beöntöm, de tuti nem így kell :S ) Semmit sem kérdeztem meg, olyan zavarban voltam, csak lelkesen jegyzeteltem (azt se tudom, hogy be kell-e feküdnöm, mit vigyek magammal..) legalább azt tudom, ki fog belém avatakozni.
-m-i-a-
 
 


Ecetes öblögetés? Hmm. Nem tudom, hogyan kell csinálni, de engem is érdekelne.
Hát most én is nagyon kiakadtam. Írtam az inszemes topikra, és meglérdeztem, hogy máshol is így van-e. Hát rendesen kiakadtak, és mindenki azt ajánlja, hogy sürgösen keressek másik dokit.
Majd nézelődök, de sajna nekem azért nagyon nem mindegy a távolság.

aviubi
 
 


Avi, érthető. Házon belül másik doki nincs?
-m-i-a-
 
 


Ubikám, drága!

Amikor anno elkezdtem az egész orvososdit a Szabolcs utcában, akkor bizony ott is teletömtek gyógyszerekkel, és 7végén senki nem dolgozott. Olyankor pénteken csinálták az inszemet, vagy hétfőn. Futószalag. Akkoriban még nem is háborogtam, mert kiscsibe voltam - ma már előre közlöm a dokikkal, hogy szkeptikus vagyok. Meg látszik is rajtam azt hiszem, mert amíg újat nem tud mondani nekem, addig fél lábbal mindig ajtón kívül vagyok.
A lombik pl ahova én járok (ne írjuk ki, már így is hosszú a lista ott) szombaton is csinálnak még lombikot is. Szóval nagyon jó. Vasárnap nem, de hétfő hajnalban megint van. Inszem gondolom ugyanígy. Neked sem reklámozom, mert nem jöttek be, csak annyit mondok, hogy ők így dolgoznak.
Igen, az anyagiak is nagyon ronda dolgok. A lombik az intézetben nekem kb. 100-110 volt, de lehet "csak" 90-100, most ahogy rá gondolok. Ez az elős konzultációval együtt számolva (olyanon asszem te is voltál), vérvétel, sok uh...stb. Én mindig azt hittem, hogy számomra elérhetetlen valami, de spórolással kifizethető. Az inszem gyógyszere is anyagilag hajlik arra, és függ attól, hogy vv uh benne van-e. Keress másik dokit!! Vagy intézetet. Úgy tudom, egy éven belüli leleteket mindenhol elfogadnak, nem kérnek másikat!! Szóval a váltással nem lenne gond. Én azért sem váltok, mert nekem már nem 1 évesek a leleteim, és ezt a tortúrát én sem szeretném még egyszer végigcsinálni.

Mia! Ecetes öblögetésről nem tudok, de van valami intim-zuhany-szerű, lehet azzal. Fogalmam nincs, de el sem tudok olyat képzelni, mert az ecetnek maró hatása van! A dokim a Betadin kúpot szokta mondani, abban van kb 14, és mielőtt hozzád nyúlnak, 3 estére javasolja a használatot. De ha megvan előtte, akkor persze nem.
Azt, hogy mit vigyél magaddal...nekem azt javasolták, hogy vigyél olyan gyogyót, amit "fájdalmasabb" menzesznél bevennél, mert ha fáj utána (ne ijedezz, mert annyira elvileg nem fáj) akkor beveszel egyet, és lehet jobb lesz. Vigyél tisztasági betétet. Ha jól emlékszem, akkor te bent is leszel egy napot a kórházban, mert akkor hálóinget vigyél!!! Papucs, törcsi, jó könyv vagy zenélő, hogy ne unatkozz. Remélem tudtam segíteni, erre gondoltál.

Voltunk horgászni tegnap (Ubikám, ezért nem írtam, mert alig voltam azóta itthon). Nagyon klassz napunk volt, fogtunk halat rendesen, meg bográcsoztunk nagyon finom pörköltet. Kicsit megnyugodtam végre, és megbékéltem a világgal is :) És tudjátok, amikor ilyen nehezen jön össze közülünk vkinek, soha nem gondolok rá rossz szívvel, mindig őszintén drukkolok neki, legfeljebb irigykedem, hogy neki sikerült. De tud pozitívan is feltölteni, adhat reményt is nekem az esete. Egy esetben haragudtam meg vkire, aki itt a babaneten (másik topikban) élte a magánélete minden rezdülését, de amikor összejött neki, akkor titkolta 12. hétig. Értem az okokat, de itt mindenki leírja a bajait, és szinte az 5. héttől drukkolunk a babásnak, akkor ne előlünk titkolja el, hanem a környezete elől a dolgokat. Vagy nem így van?? Bennem ez mély nyomot hagyott, és nagyon rossz érzést - remélem értitek mire gondolok.

NAgy ölelés mindenkien (Sütke, neked is), Borcsámnak triplán!!
babszi
 
 


Kép Kép Kép Kép

A fürdőruhás képeket hanyagolva csak a reggeliből válogattam :) :) :)
babszi
 
 


Sziasztok!

Hát Mia az a baj, hogy ha én váltok, akkor intézetet is váltanom kell, mert itt 2 doki van, és 2 asszisztens 1 rendelőben, így igazából nagyon hülyén jönne ki ha az egyiktől átmennék a másikhoz.

Babszi! Háát én azt hiszem igazad van ezzel titkolozós dologgal kapcsolatban. Nekem eszembe sem jutna titkolni elöletek ha sikerülne. Iagz vannak néhányan akiknedk nem szívesen szólnék főleg a családból. Ők azok akik mindig amelett érvelnek, hogy adjam fel a dolgot, és hasonló kedves dumával jönnek. Ezeknek nem szívesen mondanám el a jó hírt.
Viszont szerintetek a 27 mm-es tüsző tényleg nagy? Az inszemes topikon azt mondják a lányok, hogy az nagyon nagy. És a röhej, hogy tegnap is meg ma is pozitív az Lh. tesztem, és már megint marhára fáj.
Babszikám nagyon jók a horgászós képek! És szerintem nagyon jól nézel ki!

ui. ezen a hétvégén azért próbálkozunk apával, mert ez a sperma kinyírós dolg nekem azért nem igazán tiszta, mert azért 2 gyerek már összejött... Egyszóval most nagyon nem bizom már a dokimban...

puszi

aviubi
 
 


Ubi, a tüsző NAGY :( 22-24 a jó, ha jól tudom :( De vannak csodák, meg amúgy sem azért kell együtt lenni, szóval élvezzétek inkább a dolgot :)

Köszönöm :) Csak miattad tettem fel ide képet :) Kép
babszi
 
 


Babszi! Ez nagyon jó kép!!! :D
köszi!

Érzem én, hogy nagy. Basszus nagyon fáj! csak az a bajom, hogy nekem szerintem hormon nélkül is megnő ekkorára, mert mindig szokott fájni. Akkor mi a fenének kellett ez a rohadt hormon?

na jó éjt! holnap megnézi a doki aztán kiváncsi vagyok mit mond.

aviubi
 
 


Sziasztok, kidolgoztam magam...
Babszi! Nagyon köszönöm a tanácsokat. Van még egy pici barnázás és van itthon amúgy Klion is, de már akkor mindegy, felesleges lenne elkezdenem, doki sem mondta. Barátnőm javasolt ún. irrigáló kütyüt a hüvely öblítésére, holnap megnézem a gyógyszertárban, de amit Te mondasz, azt is javasolták, arra is rákérdezek. Az ecetes öblögetés meg úgy nézne ki, hogy fél liter vízhez egy ek. ecet (bnőm is ilyennel öblögetett). Betétre gondoltam, hálóingem nincs, de azt csak megoldom remélem. A beavatkozás alatt is hálóingben voltál? Mire készüljek? Nekem mensikor soha nem görcsöl, nincs is gyogyóm rá, vegyek No-spa-t? Vagy mit javasolsz/tok? (Bocsi a kérdés zuhatagért.) És még egyszer köszi!! Jók a képek, úgy ennék halászlét :D Ez aranyhal? ;)

Avi, jajj, hát az valóban kínos egy helyzet. Szóval akkor nem javaslod a kh-t? (Egyről beszélünk, ugye? Létezik, hogy csak 2 doki van? )

Na, lehet kicsit zavaros lettem.
-m-i-a-
 
 


Hálóinget érdemes vinni, bár én nem ismerem a helyet. Egy jóóóó hosszú póló is jól jöhet, de nem "illik" agyonmosottban lenni. Nálunk úgy nézett ki a dolog, hogy amikor uh-son voltam még annak idején kb 5-6 éve, akkor nem kellett bent feküdni, nem kórházas volt. Akkor nem kellett hálócucc sem, csak szoknya.
A kórházban viszont, ami röntgenes volt és komolyabb, oda bizony hálóinges dolog kellett, és egy napot bent voltam, és végig hálóingben voltam. Szóval azért helytől is függ, de muszáj vinned ilyen cuccot, mert nagyon befürdesz, ha nincs nálad.
A gyógyszerre azt mondanám, hogy általános fájdalomcsillapító is ok, csak legyen nálad, hátha kell. Ha nem vagy görcsölős, akkor nem lesz gond szerintem. pl Algopirin, amit majd elhasználhatsz máskor is. Egy szemet esetleg ismerőstől is tudsz kérni.
Semmire ne készülj, mert csak idegesíted majd magad. Mindent elmondanak! Szóval felesleges előre bármire ráizgulni, mert lehet előtte többet izgulsz, mint mikor történik a dolog.

A másik, hogy amiről Ubival beszéltek, azt ne úgy képzeld, hogy 2 doki van csak ott. De valószínűleg csak kettő vállal inszeminációt, a többi nem. És mivel nem magánintézet, hát az a kettő is mondhatja - sajnos - hogy 7végén ilyet nem vállal. Valószínű, hogy ők minden egyes hétköznap bent vannak, esetleg éjszakát is vállalnak, de hétvégét mondjuk nem... Szóval intézményen belül nem érdemes sehogyan sem váltani. A másik, hogy államiban nagyon kevés a lelkiismeretes doki; nem biztos, hogy odafigyelnek rátok kellőképpen, mint ahogy előre azt sem mondták el, hogy 7végén nem lesz inszemináció. Én már nem mennék államiba, mert nincs értelme reklamálni, hogy akkor minek a sok gyógyszer, izgulás és minden??!!! Mikor lesz a nagy nap, Mia?
babszi
 
 


Jajj Babszi, olyan jó, hogy vagy! Megvárom, hogy hazaérjen M. a munkából és elmegyünk beszerző körútra. Ezer köszi!
A nagy nap alatt mit értesz? (az átjárhatósági holnap reggel fél 9-kor lesz..) vagy meddőségi központ felkeresésére gondolsz?
-m-i-a-
 
 


sziasztok!
Mia! Ha nincs hálóinged akkor megoldhatod melegító naprág-poló, vagy rövidnaprág-poló összeállításban is! A mütőbe ugyis valószínűleg meztelenül tolnak. Letakarnak 1 lepedővel. Legalábbis a MÁV-ban így csinálják, és a Schöpf- Mereiben is így csinálták. Ékszereket pedig kivetetik. Ugye ez most kis mütét azaz egyhe altatásba csinálják. Mert akkor tuti így csinálják. Általában az algopiryn-nospa szedését javasolják. Mivel az egyik görcsoldó a másik fájdalmom csillapító. De tényleg ne készülj semmire, mert én is tök rosszara számítottam, aztán nem is volt vészes!

És most a jó hír! Ma voltam ultrahangon, és még mindig ott figyel a tüszőm. Nőtt 1 mm-t, így mostmár 28mm-es. Megkaptam a tüszőrepesztő szurit, és holnap inszem! Basszus leesett az a kő. Most többet kérdeztem, így most megint reménykedek.

Háát nem tudom, hogy javaslom-e a kórházat. Ha most újra kezdenék, vagy mégis váltok akkor a BMC-be megyek. Az a János kórház meddőségije.

Mia! nagyon szorítok a holnapi átjárhatóságihoz!!!!!

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?