Új privát üzeneted érkezett!

Szia Andi!

Nagyon is igazad van azzal kapcsolatban, amit írtál. Azért írtam le, mert tanácsot kértem tőletek, és köszönöm a véleményed.

Tudod én úgy gondolom, hogy ha egy nőgyógyász nem érzi ennek a súlyát, akkor én nem harcolok vele, mert úgy érzem akkor a későbbiekben sem fog rám kellőképp odafigyelni.
Ezért felkeresek egy másik orvost (kolléganőm lányának az orvosát, akinek hasonló tapasztalatai voltak), és remélem ő majd tud segíteni.
Nem vagyok hajlandó fél évet, évet várni, illetve ezt mégegyszer átélni. Addig fogok menni, amíg ki nem derül a probléma!
szeszély
 
 


Szeszély. Ez egyáltalán nem normális, h így állt hozzad. Én amikor elmentem az enyémhez 4 hetes voltam, babot még nem latott, de mégis irt a barnázásra gyogyszert.. Sőt a spontánkor is kaptam, hátha. Ha gondolod, megadom a dokim nevét, csütörtökönkent rendel magánba. És szuper. Egyébként ki a dokid?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Szia!

Dr. Szuromi András-nak hívják. Azért is vagyok így elkeseredve, mert csak jókat hallottam eddig róla, első találkozásunkkor is jó benyomást keltett, most viszont nagyon meg voltam lepődve.

Remélem Tyuntyi nem haragszol rám emiatt.

Tudod Henne azért írtam ezt, mert Tyuntyi nagyon jó szívvel ajánlotta, vele nagyon körültekintő és kedves volt.

De sajnos én most úgy érzem, ha nem segít egy orvos kideríteni a problémát, nem lesz erőm ezt újból végigcsinálni. Emiatt bocsánat, de Henne szeretném elkérni a dokid nevét, elérhetőségét.

Köszönöm a segítséget, és Tyuntyi remélem nem bántottalak meg![/url]
szeszély
 
 

 
 

Szia!

Dr. Szuromi András-nak hívják. Azért is vagyok így elkeseredve, mert csak jókat hallottam eddig róla, első találkozásunkkor is jó benyomást keltett, most viszont nagyon meg voltam lepődve.

Remélem Tyuntyi nem haragszol rám emiatt.

Tudod Henne azért írtam ezt, mert Tyuntyi nagyon jó szívvel ajánlotta, vele nagyon körültekintő és kedves volt.

De sajnos én most úgy érzem, ha nem segít egy orvos kideríteni a problémát, nem lesz erőm ezt újból végigcsinálni. Emiatt bocsánat, de Henne szeretném elkérni a dokid nevét, elérhetőségét.

Köszönöm a segítséget, és Tyuntyi remélem nem bántottalak meg!
szeszély
 
 


Szeszély:

Nem haragszom meg, sőt, döbbenten olvastam amit írtál. Nem is tudok mit mondani. Én csak jót tudtam mondani róla, nekem mindent megcsinált, még akkor is, mikor még nem lett volna itt az ideje. Pl. átjárhatósági. Tavaly októberben voltam nála utoljára, hogy mi történt vele az elmúlt fél év során, nem tudom.

Remélem egy másik doki tud segíteni. Azt szeretném még tőled kérdezni, hogy most akkor neked megjött? Rendesen mensi van? Remélem nem, csak legfeljebb barnázol!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


szeszély, megirtam priviben a számot, amin be tudsz jelentkezni. Dr Gidai Jánosnak hívják.
két oldal, ahol még olvashatsz róla:

http://betegmagzat.hu/page.php?7
http://www.sote.hu/intezetek/munkatarsa ... mp_id=1386

szerintem nagyon kedves, és szakmailag is jó..egyébként van itt róla egy kis fórum is. remélem, tudtam segíteni.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok...

Hát levagyok döbbenve....

Szeszély: Nem tudom ki írta, de szerintem is progi hiányos lehetsz...Bár nem vagyok szekértő...hát nem is tudom, mit csinálnék a helyedben...
Sajnálom...

Henne: hogy vagy???Mikor mész baba kukkra??Én már nagon várom a Keddet...Anyu jönn velem...Teljessen bevan zsongva...
) hetes mész ügye???Aztán meg majd csak 12 hetesen???
voltál már vér és vizeleten vizsgálaton???

Kriszti: hogy vagy???

Csicsy: valami tünet???

Hkitty, pinkiné: Piri már távozott???

Tyuntyi: vezetés????

Gabooo: Te hol tartsz???
csip-csip18
 
 


Tegnapi napom egész jó volt Nem kellett bejönnöm, mert a vendég közölte este 9 kor, hogy mégsemm jönn...Huppppppppiiiiii. Barátnöztem reggel...Aztán haza mentem alukálni 1-2 órát...Utána anyu átjött megcsináltam a lábát...Aztán du megint barátnőztem egy kicsit Utána haza mentem csináltam apinak vacsit...Este meg átjött anyu és apu és a nagynénim, ő még nem látta a lakásunkat...Anyu a tomi beszélt vagy 1 órán keresztül a teraszon...Mindenről beszéltek...babáról is...Hogy nagyon örül, ha mi így akartuk akkor sok boldogságot...Ő is örül, csak nehéz ezt elfogadni...De nagyon örül, és, hogy kisfiú gyereket érezz, hogy az lesz...Szóval nagon jól elbeszzélgettek, meg elnevetgéltek...Jó nap volt...
A mai kevésbé...Nagyon nehezen kelltünk reggel, pedig korán feküdtünk...Bejöttem, a gépek megint nem voltak rendessen kitakarítva, és nem egyszer szoltam a fönökömnek, hogy szóljon már a kolleganőmnek...Tököm tele, hogy ezzel kezdem a napot...Aztán egy szerelmes levél...nem tudot aprót itt hagyni....csak 20 ft-os....Hát na téptem a hajam....Ezt nem hiszem el...na bejönn reggel a fönököm, akkor most már nagyon megmondom neki, hogy a tököm tele van!!!!
Ezek vannak!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csip: nem, nem voltam még vérvételen. irtam is multkor, hogy majd csak a 10. hét után fog elküldeni, addig mondta, felesleges.
hivatalosan jövőhét csütörtökön megyek nődokihoz, akkor leszek 10 hetes.:) aztán gondolom majd a 12.heti jön majd. de ma már nem birjuk, és a párom kivisz a kórházba, és megnézi uh-n.:) ugyhogy kiváncsiak vagyunk:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Akkor várunk ám majd a hírekkel :D
csip-csip18
 
 


áááááááááááá amit tegnap írtam az hova tűnt?????
bocsi,de mégegyszer most nincs időm leírni,csak szeszélynek írok!
drága nagyon sajnálom ami veled történt!utána kell járni,hogy miért történt ez veled megint meg!teljesen igazad van abban,hogy nem szabad fél vagy egy évet sem várni!remélm hogy minnél előbb kiderül és hamarossan újból lehet pocaklakód!szurkolok,hogy sikerüljön!
puszilok mindenkit és este meló után jövök(10 körül)
puszi
Vendég
 


Henne: Igen valóban írtad, de teljessen kiment a fejemből :oops: Van akit eléggé korán elküdenek, 7 hetes már van kiskönyve...
Kiváncsi vagyok nálm mikor lesz..nem most az is biztos...Drukkolok, hogy egyaltalán petezsákot lássunk, mert szerintem szikhólyag még nem lesz és szívhang semm :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Szomorúan olvasom Szeszély, amit leírtál :cry:
Akkor most rendesen vérzel is, vagy csak barnázol? Tavaly mit mondott erre a dokid, amikor volt ilyen spontán vetélésed?
Én sem vagyok okos, csak amennyit olvastam erröl, hogy a baba valószinüleg a progeszteron hiány miatt nem tud megtapadni. Szerintem is azonnal keress egy másik nödokit!! Felháborító, hogy egyes dokik hogy le tudják kezelni az embert :evil: Ha hormonális probléma van, akkor minek várja meg az ember az 1 évet..?? :shock: :shock: ...hát holnap én is kíváncsi leszek...hogy elküldd, vagy mi lesz..De ha elküld, akkor is van másik telefonszámom :lol: Mostmár nem adom fel! Harcolok, hogy vizsgáljanak ki és kész!!!! :D

Tegnapelött a párom olyan édes volt, elöhozta a cikluskomputer témát, már nagyon szeretné :P Mondtam neki, semmi akadálya, csak elöbb a vizsgálat,mert azt csak akkor lehet jól alkalmazni, ha nincs hormonális probléma..
Na a lényeg, hogy elkezdte érdekelni a babatéma.....AZ utóbbi idöben, amúgyis kenyérre lehet kenni olyan édes :lol:
Vendég
 


Egy hülye kérdés, tudja valamelyikötök, hogy menstruáció elött milyen vastagságú általában a méhnyálkahártya? Tudom pontos "méret" nincs, csak úgy mégis.....? éS terhesség esetén? Henne, Csip-csip?
:shock:
Vendég
 


Nem hülye kérdés :D :D :D Jó kérdés :D :D :D
Én úgy tudom 4-5-6 mm kell lennie normál esetlben...nekem az mondta az orvos...
És ha min. 8mm a mnyh. akkor, már nagy a valószínűség terhesség áll fent...
Na nekem pont 8 mm volt mikor elöször elmentem...És ügye eléggé halvány volt a tesztem a mostanihoz képet...
És aztán folyamatossan vastagodik...Szóval gondolom nekem is jól vastagabb már mivel a tesztem is erősösött és menzi semm állított be(kopp-kopp-kopp)!!!!
csip-csip18
 
 


Nem hülye kérdés :D :D :D Jó kérdés :D :D :D
Én úgy tudom 4-5-6 mm kell lennie normál esetlben...nekem az mondta az orvos...
És ha min. 8mm a mnyh. akkor, már nagy a valószínűség terhesség áll fent...
Na nekem pont 8 mm volt mikor elöször elmentem...És ügye eléggé halvány volt a tesztem a mostanihoz képet...
És aztán folyamatossan vastagodik...Szóval gondolom nekem is jól vastagabb már mivel a tesztem is erősösött és menzi semm állított be(kopp-kopp-kopp)!!!!
csip-csip18
 
 


Hát akkor kíváncsi vagyok holnap mitz lát :shock: Szerintem semmit, csak azt, hogy vastagszik, mint amúgy mensi elött mindig szokott :D
De köszi az infó :P Néztem már a neten, de normális oldalt nem találtam hozzá...Most viszont iszonyat fáj a fejem,meg bögtem is egyet, csak úgy spontán :shock: Utánna még csodálkoztam is magamon,mert a tv-ben sem volt semmi amin elsírtam volna magam :?
A hormonjaim megint szórakoznak velem :? :? :shock:

Amúgy Csip-csip nálad már jelentkeznek a tipikus tünetek? :D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mégegyszer köszönöm az együttérzést, de most már picit jobban vagyok lelkileg, melyhez rajtatok kívül Párom is nagyban hozzájárult!
Nekem sajna tegnap estére már rendesen megjött, és sajnos nagyon! Tegnap délutánig csak barnáztam.
Henne köszönöm mégegyszer a doki elérhetőségét. Már kértem is időpontot, és jövő csütörtökön 17.50-re mehetek hozzá. Párom is jönni szeretne, és mondta, hogy szeretné ő is kivizsgáltatni magát. Olyan aranyos, hogy így támogat! Úgy szeretem!

Tyuntyi
Örülök, hogy nem haragszol rám. És sajnálom azért ezt a dokit, mert tényleg szimpatikusnak tűnt, de fájt a telefonja után, hogy nem érezte a súlyát, és azt sem mondta, hogyha legalább elmúlt, a kórházban megnézne. Semmi ilyesmi, csak ha 10 napon túl is megvan. Én pedig nem vagyok az a típus, aki ezek után még könyörög egy kivizsgálásért. No de most már csak lesz valahogy, várom a jövő csütörtököt.
Csak azt nem tudom, hogyha a mastodynon csepp legalább a peteérést segítette, azt szedjem-e tovább.

Tényleg a munkahelyi beszámolód hogy sikerült? A holnapi rutinhoz pedig egy nagy kalappal! Csak próbálj meg nem idegeskedni! Biztos sikerülni fog!

Chrissyke
Kíváncsi vagyok, a dokid holnap mit mond. Feltétlen gyere és mesélj! A Párod pedig nagyon aranyos! Látod hogy megváltozott!!! Csak maradjon is így!!!

Csip-csip
Örülök, hogy a családod örül a babának, és Édesanyád is igyekszik elfogadni. Aranyos, hogy mennyire várja már a jövő heti vizsgálatot. Hozzáteszem mi nagyon várjuk az eredményeket!

Henne
Jó Neked, hogy Párod be tud vinni a kórházba, és megleshetitek a babátokat. Képet is tudsz majd hozni? Gyere és mesélj majd Te is. Ja és írnék Neked mégegy privit!

Most megyek dolgozni, este még benézek!


Szép napot Nektek!
szeszély
 
 


Örülök Szeszély, hogy jobban érzed valamennyire magad! Az idöpont a dokinál legalább megnyugtatja az embert kicsit. Meg a párod is látod milyen segítökész!Csak így tovább és fel a fejjel csajszi!Hidd el összejön ismét a baba! :wink:
Vendég
 


Én is lépek lassan dolgozni!

Kellemes délutánt Mindenkinek :lol: :lol:
Vendég
 


Kriszti: Hol meg van hol nincs :D Vasárnap kegyetlen szar volt gyerekek...Szenvedés volt...Tegnap sehol semmi..Ma meg fáradt vagyok...Jönn a meleg...Nehezebb is, hogy érzzem a meleget itt a szoliban...tavaly is szenvedtem...
Nem is tom meddig fogom Én ezt bírni :roll:
Kiváncsi leszek, mit mondd holnap...
Sírás...Érdekes... :shock:
csip-csip18
 
 


Szeszély: irtam:) hát akkor ùgy néz ki, jövő héten találkozni fogunk:) Te leszel előttem, én hatra megyek :)

1 óra mùlva jön értem a férjem, és megnézzük a babónkat. Remélem minden rendben vele :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: persze, hoggy minden rendben!!!
Igérd meg ma még jössz a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok,

nah, bent voltunk:) a férjem annyira aranyosan uh-zott.:) tiszta cuki volt:)
a babóm 22 mm-es, pont a korának megfelelő.:) és pulzált a pici szive:)
most kicsit megnyugodtam, majd jövő héten megyek nődokihoz.:)

a kép nagyon halvány lett, nem sokat látnátok belőle..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne
Örülök, hogy minden rendben a picivel! Olyan jó érzés lehet látni, és hallani a szívhangját is! Jó, hogy meg tudtátok lesni! :wink:
szeszély
 
 


Henne: Ügyessek vagytok :D Gratulálok...
jaj már lennék Én is ott....
Hol van még a Kedd :(
Ma ráadássul egyedül megyek haza!!!!
Metroval, api sörözzik...
csip-csip18
 
 


Lassan mehetek takarítani...De nagyon nincs kedvem...Akkorákat ásítok, hogy az csak na!!!!!!!!!!!!!!!!
Szép Estét
csip-csip18
 
 


Szeszély: nagyon sajnálom, hidd el tényleg nem szabad feladni, tovább kell menni!!! minden oké lesz!

Henne: gratula a kicsinek és nektek...

:P

Csip: örülök h Anyukád is megbékélt és örül! hát igen, lehet h a nyár elég húzós lesz neked így!

Kriszti: gyere majd az eredményekkel, adatokkal. talán tegnap írtad h fájt a hasad, nekem ma délután görcsölt nagyon!

Tyuntyi: írj hogyan sikerültek a dolgok! holnap a vizsgán is túlleszel majd... :wink:

Gabóó: veletek mizújs? milyen ott lakni? meló?

Andi: Te hogy vagy?

Durcipók: hová tűntél???? mi ez a nagy csend???? írj mindenképpen!

Kép
csicsiy
 
 


Csicsy, elöször is BOLDOG NÈVNAPOT!!!! :lol: :lol: :P
Remélem azért fáj mind a kettönk hasa :D
Persze én már nem hiszek semmiben, csak egy pozitív tesztben, addig semmilyen testi tünetemnek nem dölök mostmár be, mert aztán mindig csak csalódni kell :roll:

Henne, biztosan fantasztikus érzés lehetett a szívhangot hallani!!! :P

Csip-csip ne izgulj, hamarosan te is átéled ezt!!
Most akkor te tulajdonképpen hanyadik hétben vagy? Tüneteid? AZt olvasom, hogy az álmosság... :lol: :lol: Azon kívül?

Csicsy én elszámoltam magam, nekem olyan 27. körül kell megjönnie, nem 29., ha akkor volt a p.ém, amikor gondolom....Szóval még 5 nap, de ma reggel 2szer voltam pisilni és utánna olyan mindjárt megjön érzésem van, illetve azóta is, hogy lehet beköszönt nekem hamarabb... :? :? Hol jobb oldalon, hol bal oldalon szurkálgat egy picit...ami azért is fura,mert a jobb oldalamat már hónapok óta nem is éreztem, mindig bal oldalt fáj, vn hogy az egész ciklus alatt. Ezt is megemlítem a dokinak...nehogymá itt ciszta legyen a dologban :shock: :shock:

Most megyek egyet takaritani, muszáj lekötnöm magam 6 óráig,mert akkor csak agyalok minden hülyeségen :roll: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Csicsiy
Kép

Csip
igen, már elmúlt, nekem amúgy se sokáig szokott meglenni, főleg gyógyszer után :roll:

Kriszti
örülök, hogy párod is így látja a helyzetet :wink:

Szeszély
kíváncsi vagyok, mit mond a doki, remélem, kivizsgál alaposan!

Henne
örülök, hogy minden rendben van!

Velem semmi különös, holnap párom nem dolgozik, megy aláírni a papírok a mercihez, aztán meg shoppingolunk egy kicsit :wink:
Jövő héten még dolgozik négy napot, és utána majd csak jún.-ban fog, itthon lesz egy hónapig :wink:
Vendég
 


sziasztok,

csicsiy: BOldog Névnapot!:)

tyuntyi: Te ma mégy rutinvizsgára, ugye? drukkolok ám, biztos sikerül majd.:)

chrissyke: nyugi, ma már elkezded a dokibácsit, és meglátod, ezek után jönni is fog a babó.:)

én ma nem tervezek semmit sem csinálni. a férjem ügyel, úgyhogy majd tvzek szerintem.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
szeszély örülök,hogy már jobban vagy,jövőhét csütörtök nincs nagyon messze.remélem rendesen kivizsgálnak,és minden kiderül!hamarossan pedig te is kismami leszel!

csicsy végül nem költöztünk,nem írtam?amikor már eldöntöttük,hogy hazaköltözünk akkor kaptam meg a munkám,így maradtunk.

henne olyan jó lehetett megnézni a babót!majd azért a nődokitól hozzál ám képet!

csip-csip szerintem már kell,hogy legyen majd szívhang!és fogod látni a babádat!

hkitty jó,hogy párod ithon lesz még veled egy hónapig!te találtál már valamit magadnak?

tyuntyi ne izgulj a rutin miatt!biztos sikerülni fog!(nekem nem sikerült elsőre,mert visszagurultam az emelkedőn,bár szerintem nem volt 50 cm. :evil: )
de nem kell izgulni!

csajok én hétfőre nem várom,de tuti,hogy ha nem is jön meg akkor esetleg pénteken tesztelek,mert össze vissza van a ciklusom.de szerintem most nem jött össze,mert pont pé alatt voltam nagyon beteg.mondjuk gyógyszert nem szedtem,csak robitusint.hát majd meglátjuk!
szép napot mindenkinek!
puszi
Vendég
 


Sziasztok...

megvagyok minden rendben a kedvem és az étvágyam is...Pedig vasárnap azt hittem ... De azóta, mitha elvágták volna..kopp-kopp-kopp....

Tesztelőknek nagy drukkk!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Dolgozzom a szoliban...Majd jövök :D Szép Napot!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Nem sikerült a rutin. Olyan, de olyan kurva mérges vagyok! :twisted: Kegyetlenül izgultam. A hátramenetbe történő beállást húztam, s persze, hogy érintettem a bóját. Eddig még soha, de soha nem csináltam ilyet, miért ne vizsgán kezdjem el. :cry: Korán kezdtem alászedni a kormányt, már akkor láttam, hogy ebből baj lesz, no akkor már tudtam, hogy ezt elbaszom, s így is lett. De egy biztos, hogy legközelebb leszarom az egészet. Én még egyszer nem fogok ezen idegbetegeskedni, az tuti. Legalább tudom milyen a vizsga, ennyi. Szarul esik, meg kell emésztenem, hogy a saját pancserságom lett a vesztem.

Ne haragudjatok, hogy nem írtam senkihez, de ha lenyugodtam, visszajövök.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Sziasztok!

Először is Csicsynek:

Kép

Múlt héten pedig írtam Neked egy privit! Nem kaptad meg?

Tyuntyi
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült a vizsgád. Én ma voltam forgalomban vezetni, és gondoltam Rád, szorítottam Neked!!!!
Fel a fejjel csajszi!! Legközelebb biztos sikerülni fog! Csak egy titka van, tényleg meg kell próbálni nem idegeskedni, mert másképp nem megy! Nekem az volt a fejemben, hogy senki nem kényszerít a jogsi megszerzésére, én szerettem volna letenni, magam miatt csinálom, és így teljesen lenyugodtam! A másik, hogy nekem az oktatóm azért adott bizonyos támpontokat, hogy az ilyen jellegű feladatoknál mikor kell elkezdeni a kormányt alászedni. Neked nem voltak ilyen segítségeid? Mert így kisebb hibaszázalékkal lehet teljesíteni a feladatot, a forgalmi vezetések alkalmával pedig még bőven lesz időd ezeket élesben gyakorolni.

De nem akarlak én összezavarni,minden oktató más és más, de legközelebb biztos sikerül! Van már időpontod?

Örülök, hogy mindannyian, és a Kismamik is jól vagytok! Remélem jövőhéten lesznek pozitív tesztek!!! És a pé-ket is sikerült elkapni!

ÉN is megvagyok, a vezetés most sokat segít a gondolataim elterelésében!

Jó éjszakát Nektek! Puszi
szeszély
 
 


Jó reggelt Csajok :D

Tegnap már nem tudtam jönni, mert elég késön is értem haza, aztán még apuval is beszéltem (tegnap volt a válópere)JUpppppiiiiiii :lol: :lol:
Ma jövök még visza és majd mesélek, habár nálam a doktornö hosszas vizsgálá kérdésfeltevés után azt mondta, hogy nem lát nálm problémát, küldjem el a férjemet urológushoz/andrológushoz és ha az is rendben talál mindent, akkor jön a köv. lépés!Mivel hosszú a termékeny fázissom (a 35 nap miatt), így azt mondta, hogy a legjobb a 10.-21. nap között ha lehet minden másnap, de az sem baj ha minden nap szexelünk :shock: :shock:
Csinált rákszürést is, a lényeg, hogy tegnap este óta kicsitbarnázgatok, remélem elmúlik....A höm ma feljebb ment 37,2re...
Jövök még ma, csak mennem kell dolgozni :cry:

Puszi!

Tyuntyi ne csüggedj!!Nekem a kresz sikerült harmadjára, de azért mert egyszer elkéstem, nem az én hibámból, hanem az a trohadt villamos lerobbant, így már nem engedtek be a terembe... :roll:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Tyuntyi: a következő biztosan sikerülni fog, ne bosszankodj!

Gabóó: de azt tudtam h nem költöztök a szülőkhöz, csak valamiért azt gondoltam, h más lakásba vagy házba költöztetek, nemtom miért!
ezek szerint félreértettem valamit!

Csip: hát igen, már ez lesz, néha jobban, néha szarabbul...
reméljük több lesz a jobban... :P

Kriszti: de most miért barnázol? mert megvizsgált? kíváncsi leszek, mi lesz, nekem már nem fáj annyira a hasam! én sem tulajdonítok jelentőséget semminek, csak ha nem jön meg, akkor a tesztnek hinnék! feljebb ment a hőd? az jóóóóóóóóó!!!!akkor neked már csak pár nap a nem vártig! megy a drukk....

Szeszély: tényleg írtál? bocsi de nem láttam! örülök h nagyjából túl vagy a dolgon, legközelebb sikerülni fog és a doki is segíteni fog hidd el!!!

Henne: tesóm is akkor nyugodott meg nagyon, mikor vert a szíve! milyen fura, miből lesz a cserebogár mi???

Andi: 1 hónapig ketten otthon?? húúúúúúú, de jó! mindent bele...

Durcipok: nagyon hiányollak már!!! gyere lécccci!!

Pinkiné: veled mizu? Te sem voltál már egy ideje!

olyan gyorsan repül az idő! tesómnak már csak bő 2 hónapja van hátra! nemrég mondta h nem jött meg neki!! nagyon várjuk már!
képzeljétek, minden este már jó pár hete babazenét hallgatnak és tetszik is neki, mindig mozgolódik! állítólag ha kibújik meg fogja ismerni a zenét és megnyugszik, elalszik majd rá!
:lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Tyuntyi nem kell elkeseredni,mostmár tudod milyen a vizsga és legközelebb nem fogsz annyira izgulni.én is így voltam vele,hogy nagyon izgultam,hogy nem férek bele az időbe,meg ilyenek.de másodjára olyan szépen végigmentem rajta!elsősegélyre mikor mész?mert az a leg bosszantóbb mikor már készvagy a vezetéssel,hogy a hülye eslősegély miatt nem kapod meg a jogsid!én így voltam vele!karácsonyra meglett volna a jogsim,ha az bös....me oktató nem felejt el lejelenteni a vizsgára.mert olyan helyen voltam ahol elintézik helyetted a lejelentést.(már akinek)ezért csak jan közepén kaptam meg!

chrissyke az jó,ha nem lát nálad semmi gondot a doki.megvizsgált uh-val is?párod mit szólt ahhoz,hogy most ő a soros?bár a hőd szépen fent van!reméljük ott is marad!

én nagyon hulla vagyok,leakar szakadni a derekam,fáradt vagyok!!és az a leg rosszabb,hogy hosszú hétvégés vagyok ami azt jelenti,hogy ma 10 óra+hétvégi 14+14!!!
jajjjjjjjj mikor lesz már vasárnap este?

na megyek,mert lassan indulnom kell!

puszi
Vendég
 


Szaisztok...

Gaboo: Sajnálom, de kitartás....

Kriszti: Gyerem majd...

Csilla: Volt valami ünnepi ebéd???

Hkitty: Akkor mindent bele...

Henne: Hogy vagy???

Pinkiné: Rég jártál felénk...

Tyuntyi: Sajnálom...Mennyi pót órát kell vennetek???4-5???

Remélem mindenki megvan :D
csip-csip18
 
 


Nálam semmi különös, soha nem érezztem magam enniyre jól és boldognak :)
Tünet semmi csak a cicieim fájnak...ja meg nem alap szinten fel vagyok fujodva....Kemény a hasam alja is valamikor...feszül és görcsöl egy picikét...
Jaj ma Péntek annyira jó Hétvége hamar eltelik és Hétfőn jövök aztán már másnap megyk babakukkra
Nagyon várom!!!

Szép Napot!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok,

Kriszti: örülök, hogy nem talált nálad semmit sem a doktornő. Azért hormonsorra nem küld el?

csip: ha görcsölget a hasad és kemény néha akkor magnéziumot kell szedni. nekem már ilyenkor is kellet. A magneb6 ilyenkor még jó.

tyuntyi:sajnálom, hogy nem sikerült. Képzeld, anno engem is hátrafele beállásból húztak meg, én is nagyon izgultam. Aztán másodjára már sikerült.:)
és a vicc, hogy mióta meg van a jogsim,minden parkolóhelyre háttal állok be.:)

én vagyogatok, hányinger megvan, de még meg is lesz egy ideig.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na hol vagytok kismamik???

Én kezdek megörölni annyian vannak a szoliban...
Ráadásul fájdolgál a hasam is... Egy eléggé szar nacit vettem fel...Erőssen gumis és hülyét kapok..De már nem bírtam tovább és letoltam :D magamra kötöttem a pulcsimat...:D
Haza akkarok már menni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Épp hazaértünk a párommal, vettünk virágot, eg ládát, virágföldet, vasárnap ültetek futómuskátlit az erkélyre, plusz átültetem az összes virágot itthon :P Olyan szép idö van! Én sem tudom mi van, de nálam is teltház volt a szoliban :shock:
Az a helyzet hogy még mindig barnázgatok, e már keveset, most nem tudom mi van, lehet hamarabb megjön?? :shock: :shock: 28. napon vagyok az amúgy 35 böl, még van 4 napom a mensiig...Bekavart volna a doki nekem ott bent a szövetmintával? Nade nem elöször vettek tölem szövetmintát, még ez a doki is, de soha az életben nem véreztem, azaz barnáztam utánna. Most várok, hogy mi lesz :? A melleim is meg vannak kicsit duzzadva, de mint írtam már korábban, én ezeket nem feltétlenül terhestüneteknek vélem, majd a teszt, ha kedden nem jön meg, akkor szerdán tesztelek, addig tutira nem...Lehet addigra meg is jön
A hormonvizsgálatra azt mondta, hogy elöbb a párom és akkor majd meglátjuk, ha nála is rendben van minden+többet csináljuk a termékeny idöszakban (nem annyiszor, amennyiszer szoktuk),mert arra azt mondta a doktornö, hogy az kevés, föleg ha esetleg a párom katonái nem túl fürgék...Szóval jövö héten kér a párom beutalót. :P
:D
Vendég
 


Kriszti: de lehet h beágyazódásos barnázásod van!!! Drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P
Cickó nekem is fáj, de szokott is mensi előtt!

Csip: akkor tényleg szedjél magnéziumot és vigyázz magatokra!

megyek mert melózom ma is!

Kép
csicsiy
 
 


Csip: elfelejtettem, persze volt nagy ünneplés, minden amit el lehet képzelni, késő este érünk haza, nagyon jól éreztük magunkat!

szép napot mindenkinek! :D

Kép
csicsiy
 
 


Jó reggelt lányok!

Az előbb megint eltűnt minden.

Csicsiy: Nagyon boldog névnapot kívánok így utólag is!

Gabóó, Csicsiy és Kriszti:
Ti aztán tényleg fej-fej mellett haladtok! Mindenkinek jó kis tünetei vannak, drukkolok mindenkinek!!!

Kriszti:
Örülök, hogy a dokinál mindek oké. A barnázással kapcsolatban, remélem nem sértett meg semmi. Bár kizárt dolognak tartom! Reméljük a kis babó jelentkezik ilyen módon.

Hkitty:
Tök jó, hogy a párod otthon lesz egy hónapig. Tessék szeretni egymást!!! Utána már megy is ki külföldre? Vagy csak később?

Gabóó:
Kitartást a sok melóhoz, nem irigyellek.

Henne:
Biztos fantasztikus érzés látni és hallani, hogy amit ennyi ideig vár az ember, szépen fejlődik és minden rendben vele!!!

Csip-csip:
Kitartás az uh-ig. Már mindjárt kedd. A párod szüleinek mikor mondjátok el, hogy unokájuk lesz?

Pinkiné:
Régen voltál, merre vagy?

Szeszély:
Sajnálom, hogy így végződött ez a hónap neked. Azt pedig érdeklődve várom, hogy mit fog javasolni a doki erre a problémára. Bár vki már írta, s egyet értek vele, hogy progeszteront fogsz kapni, hogy a babó meg tudjon kapaszkodni. Hidd el, hamarosan úgy is kelleni fog az a kis cipő, amit a párodnak ajándékoztál!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Én már túl vagyok a rutin okozta sokkon. Tegnap a munkatársakkal csaptunk egy görbe estét, kellett már a kikapcsolódás ezután a hét után. A rutinról csak annyit, hogy valószínű, hogy két héten belül mehetek újra.

Ami a hónapot illeti, nem igazán tudok nyilatkozni. Elméletileg jövő hét péntek vagy hétvégére nem várom. Szerintem korábban volt pé-m, mint az elmúlt két hónapban. Ezt a nyákból tudom csak. A cicijeim a szokásos módon meg vannak egy kicsit duzzadva, de ez már mindig így van. Tegnap görcsölgetett a méhem délután, meg annyira belenyílalt a fájdalom a bal petefészkem környékébe, hogy fel akartam állni, s egy pillanatra megtorpantam. Más nincs, de nem is hiszek én már semminek csak a tesztnek.

Kizárt dolognak tartom, hogy ebben a hónapban összejött volna a baby, mivel annyit idegeskedtem. Volt stressz rendesen, igaz ez az én izgulós természetem miatt is volt.

Most megyek, megyünk a sajtófotó kiállításra a férjemmel és a barátnőmmel.
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Iszonyat jó idö van ma, annyira örülök :P :P Igaz délután dolgoznom kell, de lehet ma alig lesznek, mert mindenki otthon grillezik :lol: Gondolom én....

Szeszély, töled szerettem volna kérdezni, hogy ki akarom javítani a táblázatot, pontosan akkor neked most hogy van, melyik nap jött me és mikorra lenne a következö nemvárt? Elöre is köszi, aztán felteszem ismét a táblázatot... :P

Fentebb azt írtam, hogy a 28. napon tartok a 35-böl...egy kicsit pontosítanék...Általában 35 naposak a ciklusaim és a 20-21. napon van p.ém. De ebben a ciklusban a 16-17. napon volt, most vagyok a 28. napon és akárhogy is számolom a 14 napos luteális fázissal, jövö hét kedden kellene megjönnie.
Szerintem a barnázásom a dokimtól ered, de csajok én annyi hülyeséget összeolvastam tegnap a neten, hogy azt mondtam, mostmár elég lesz. :evil: Jó lenne habeágyazódástól lenne, a másik, meg hogy azt is olvastam, ha terhes az ember, ilyen korai szakaszban, akkor ott "bent" minden érzékenyebb.Azért fura,mert jártam már jópár rákszürésen életemben, mostanában is 6 havonta kell mennem, és sohasem volt ilyenem. Pedig voltam a ciklus különbözö szakaszaiban is.Volt úgy hogy 1 napra rá meg is jött. Ettöl féltem tegnap is, de mára semmi :shock:

Na mindegy, megyek eszem valami fincsit,mert korog a gyomrom, pedig tegnap nem kevesett ettünk a párommal. (Milánó makaróni)Nyamiii :D :D
Vendég
 


Még annyi, hogy a főnöknek a beszámoló elmaradt, az majd még ezután jön vmikor, de nem izgat. Szerintem rendben minden, de úgyis lehet fogást találni az emberen, ha nagyon akarnak! :lol:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?