Új privát üzeneted érkezett!

Egyelőre eldugulok, de várom a jó híreket. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, igen, a másik is halvány pozi, az gyógyszertáras Gábriel.
levittem a játszóra mindkettőt megmutattam a barinőmnek is és ő is látja a 2. csíkot :wink:
Vendég
 


Idopontokrol nem beszelek mert semmit nem tudok a vonalzim meg mutatja amugy is mikor jon azaz jonne :roll:

Kitty
Nincs mit kisse megkesve igaz :oops:

Furti
Huhaaaa izgi de hol vgy mar? :roll: Marciusi egyuttlettol lehet semmikepp nem a 3nappal ezelottitol!!!!3nap utan meg besem agyazodik sok esetben meg megsem termekenyul!!!! :? Biologiai lehetetlenseg!!!!Lombik utan is 2-3napig meg kering a mehben :roll: 8.nap korul szokott beagyazodni onnantol termel hcg-t!!de errol bovebben itt :arrow: http://www.kismamablog.hu/terhesseg/a-t ... harmad/hcg

Noci
juuuj mit is irtal a masik oldalon :oops: Valami pancsolas volt bar ezt meg tegnap olvastam :oops:

Beze
Nalatok mi zu?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Furti
Gratula a masodik babohoz :wink: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Noci
Visszaolvastam nem hagyott a lelkiismeretem nyugodni :oops: :lol: Jo otlet de a vizumom miatt sem lehet csak ugy kibe maszkalnom :roll: csak mar errol sem szivesen beszelek :? :oops:

Furti meg neked hoztam valamit az en LH joslotesztjeim amit eletemben most eloszor csinaltam nem valt be mezd meg mondjuk a legvegen csinaltam a foto mar elegge kifakultak az eros csikok de latni hogy vegulis pozi a hcg-m meg nagy 0 :? szal nalam a josloteszteles nem jott be :!:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid, most megnéztem újra a lh-kat.
Na, a menses utáni 8. napon majdnem pozi, 9. nap nega :shock: 10. nap erősödik, 11. nap még erősebb és ma vagyok a 12. napon, már nagyon erős.
De figyi viszont csináltam menses előtt egy nappal is hcg-t és az totál nega volt :shock:
A gabrielre az van írva, hogy a beágyazódás után 12 órával kimutatja.Az akkor mit jelent?
Én úgy tudom, a 3. napon ágyazódik be.De megnézem a linket.
Vendég
 


Fürti, nem vitatkozni akarok, mi sem áll távolabb tőlem, de a megtermékenyített petesejt NEM a 3. napon ágyazódik be! Úgy, ahogy Bri írta, ez biológiai lehetetlenség, arról nem is beszélve, hogy akkor még nem is érezhetsz tüneteket! Szerintem is a márciusi lehet a befutó, de azért örülök, és remélem, nem értettél félre!

Bri, még semmi, gondolom, késik. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Fürti, néhány tesztre tényleg ezt írják, de szerintem ez nem igaz, bár ez csak a magánvéleményem. :roll:
Drukkolok!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem...Nagy boldogságban voltam, vagyok, meg a rosszullétek is megmaradtak.

Brid, apácska mit dolgozik?Diplomata?
Igazából minden tiszteletem a tiéd, és egy re nagyobbra nősz a szememben!
Hidd el, meglesz ennek a végtelen kitartásnak, és optimizmusnak a gyümölcse!Hidd el, én tudom!!!

Beze, veletek mi újság?Nem is írtál magatokról semmit!

Kitty, barátnőknél ez tényleg így van, az élet elsodor valamilyen szinten.Az össze barátnőm, akik régiek és igaziak én mentem először férjhez, most nekünk lesz először babánk. Furcsa az egész.
Nem tudok hozzászólni a buli, pasi témákhoz stb.
Milyen pálinkát ittatok???
Azt én is "szeretem"

Nóci, de jó, hogy Regi jól van, és élvezi a fürdést :D Most minden este a nagy kádban fürdik? Jó lehet hallani, ahogy kacag és élvezi.
Szex-miért lenne baj, hogy leírtad? :D Egyébként is az ilyen spontán együttlétek a legjobbak!!!!


Fürti mi a helyzet?Tesztek?
Drukkolok ám nagyon!!!!!!!!!!!

Én ma voltam a 12 heti u.h-n, minden rendben, egészségesen fejlődik a mi kis mindenünk!Nagyon boldog vagyok, főleg, hogy Andris is velem volt, és ő most látta őt először. Május első felére tervezzük a 4D-t.
A rosszullétek továbbra sem múlnak, igazából nem is tudom, hogy mi legyen, csütörtökikig biztosan nem megyek, hétfőtől pedig mindenképpen szeretnék.Augusztusig tervezem, hogy dolgozom úgy, hoyg 1 hetet minden hónapban táppénzen lezsek, vagy nem trudom. Ha nem leszek rosszul akkor persze megyek, de igazából már nincs is kedevem hozzá.
Van képem a babáról, ha szeretnétek teszek fel!


Puszi Csajok mindenkienk!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Beze :) neked mikor kell megjönnie?Nem tesztelsz? :wink:

De akkor ápr. 8.-án miért volt totál nega a tesztem, másnapra meg megjött :shock: Akkor mikor ágyazódott be?2 hét után nem hiszem, az már sok idő beágyazódáshoz :roll:
Szóval együtt voltunk márc. 20.-án,21.-én.Április 8. nega teszt,9.-én menses.És újra együttlét április 18.-a :shock: És a tüneteim megvannak.Farkasétvágy és émelygés.
Na jó, már eldugulok, majd pénteken újra tesztelek egyet.
Egyébként a dokinak is elmondtam ezt, szerinte sem kizárt a terhesség.
Bocsánat, hogy itt értetlenkedek :?
Vendég
 


Furti
A terhesseg egyaltalan nem kizart!!!!!!!!Nehogy felreerts 8) A spermak utja is tobb napig tart!!!nemam at hinni,hogy felmennek abban a pillanatban :arrow: aztan meg megkell termekednyulnie es megtermekenyulve is meg bolyonganak 2-3napig szal az egesz cakkum pakk legalabb 8nap :roll: szal egyuttlet utan 3napra senkinek nincs pozi tesztje hidd el nekem ez a marciusi egyuttlet eredmenye :!: Az a menzi lehet nem is menzi v olt hanem pont a beagyazodas igy akar lehetett is elotte nega a teszt hisz a babak csak a beagyazodastol termelik a hcg-t!Ha a hcg-teszted pozi nana,hogy van baba ugye nem ertettem semmit felre es hcg-teszteket nyomattal :shock: ertem en az eleje lh volt de amit a boltbol ami is hozott az hcg ugye :roll: Na ugyhogy nyudogj meg es tesztelgess es kuld fotot!!!!!!Drukkolunk....elolvastad a linket? :idea:

Nana,beagyazodas utan 3nappal de a beagyazodasig van 8nap...jol irta a teszted csak te szamolod rosszul :wink: Mondom meg lombikkor is 2-3napig keresi a baba a helyet es utana agyazodik be!!!Es az meg kesz baba...termeszetes utnal meg egyutt lenni sperma felkuszik megvarja a petet ami kilokodik egyesulnek lejonnek egyutt a mehbe es onnantol meg meg int tobb nap...mert meg fejlodnie is kell hisz lombikkor mar 2-3naposan helyezik vissza!!!

Dorka
Koszi huh most dagadt a majam rendesen :oops: :lol: Apacska nem diplomata hanem ingatlanozik vgy nem is tudom mi a jo szo ra...mert ilyenkor az ember eszebe az jut hogy lakasokat ad el.Az a ceg ahol o van nagyban dolgozik irodaepuleteket lakoepuleteket nagy foldeket lakoparkoknak vesznek es eladnak a vilag szinte egesz teruleten.Es azon kivul,hogy van egy busas fizetesuk ami fix ev vegi bounus attol is fugg mennyi es milyen merteku bizniszt hozott ossze abban az evben :wink: Ez a b onus a lenyege az egesz evnek mert egyben megkapjak a fizetesuk sok-sok szorosat...ezert ha melo van melo van... :roll:

Gondolom milyen elmeny lehetett ott egyutt nezni a babatokat :D Mar mentek 4d-re huuhaaa hatha mar latszodni fog valami bar meg kicsit korai :lol:

Beze
Remenykedhetunk? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó reggelt Lányok :)

Hú, Dorka, de jó lehetett látni a picurt!!!!
Már május elején mentek 4D-re?Én várnék a 18. heti genetikai uh-ig, bár megértem a türelmetlenségeteket :wink: :) vagy doki ajánlotta?4d-n már kiderülhet ilyen korán a neme is:wink:
Kééééépet izibe! :lol:

Brid, igazad van, már egy barátnőm is megerősített ebben.
Ma reggel csak lh-t nyomtam jóslás céljából és szép erős.Délután is nyomok egyet.A tegnap délutáni is jó erős volt, úgyhogy rápirítottunk mégegyszer este :lol: Úgy tudom, hogy az lh-k nem halványodnak ilyenkor babásság alatt, nem?
HCG-t majd pénteken nézek újra.
Émelygés, hányinger továbbra is fentáll, sőt éjjel olyan szinten rosszul voltam, hogy éjjel 2-3-ig mászkáltam a lakásban.
Szerencse, hogy Marci már ügyesen alszik éjjel.

Dorka!!!A coca cola csodát tesz rosszullétek ellen!!!!!Igyál!!!

Beze, teszt???????
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, tuti várod a kistesót, de jó!
Nem tesztelek, Lexi előtt olyan sok negát kidobtam, hogy úgy érzem, bőven ráérek még. Tegnap kellett volna megjönnie, 27. napon vagyok.

Bri, nem tudom, szerintem csak késik. Nincs hányingerem, nem émelygek, délelőtt semmit nem tudok enni, de majd leszakad a derekam.

Dorka, igen, kérünk képet.

:wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Most csak egy gyors bekukk...

ENIS

Kép

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Beze
Kép

Nóci
Kép

Fürti
teszt? Csináltál azóta?

Bri
hogy telnek a napjaid?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, nagyon szépen köszönöm, nagyon aranyos vagy! :D Nagyon szép a képeslap! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nóci:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze
tünet, teszt? Megjött már?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Beze :) Boldog szülinapot kívánok sok szeretettel!

Nóci! :) neked boldog névnapot kívánok szeretettel!!!!

Hát Lányok, ennyi volt a reménykedés, a mai tesztem már negatív. :?
Nem tudom mi lehetett ez, de egyébként már sokkal jobban is vagyok :)
Kicsit csalódott vagyok, de az eszemmel azt mondom, hogy jobb így......még mindig eléggé létbizonytalanságban lebegünk :? úgyhogy ilyen szempontból meg....
Vendég
 


Kitty, még nem. Tünetek igazából nincsenek, még mindig azt mondom, hogy késik... :?

Fürti, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Ezt a teszt dolgot nem értem...Akkor mitől volt hányingered? :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Halihó!

Köszönöm a kedves köszöntést! Most még józan állapotban! Itt ülök a barinőmnél csajos estét tartunk 1 üveg bor kiséretében!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Beze! itt is nagyon boldogságos szülinapot kívánok neked!!!

Nos most nem tok írni, mert melegszik a borom a pohárban!!!
Pusszantás!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Beze, Nagyon Boldog Szülinapot!!!!

Nóci, Nagyon Boldog Névnapot!!!!

Puszi Csajok, holnap jövök!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Nóci
örülök, hogy kicsit kimozdultál, jó csajos estét!

Beze
remélem, nem véletlenül késik ;)

Én is tartottam megint csajos estét, csak most egy üveg vodkával :oops: Tiszta alkesz leszek :oops:
Vendég
 


Nem fogjatok elhinni de apacska ul a gepen es nemsokara landol :D en olyan de olyan boldog vgyok :D Szobat csereltem a reggel mert a masik 2agyas volt ez meg 1agyas meg magasabban is vgyok :wink: Ma van apacska szulcsinapcsija es megyek veszek neki ajit talan egy szelet tortat is es meg egy lufit nem tom attol fugg mire lesz idom es meg atgondolom :roll: Rohanok mert nemsoka landol es nekem meg miutan hazajottem habtakba kell vagnom magam :oops: Remelem nem fogok sirni ha meglatom :oops: :oops: Jovok ahogy tudok de a hetvege necces hetfon megy meloba es akkor jovok szerintem pusszantyu csajok jaj de szep az elet :D Kép

Ha meg ido elott visszaerek es tudok irni akkor irok ha nem akkor majd amikor tudok de olvastam am mindent es mindenkit :wink: Valaszolok is majd csak kerek egy kis idot :oops:


Beze utolagos Boldog Szulcsinapot!!!
Kép

Nocikam neked meg Boldog Nevnapot!!!!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Na azt hiszem talan van idom valaszolni nektek meg mielott jon apacska 8)

Furti
Most mar legalabb teis hihetsz abban,hogy LH mint josloteszt nem alkalmas sem neked sem nekem :arrow: ugy latszik mi az a 30% vgyunk akiknek nem jon be :? En ezert sem orultem a pozi lh-imnak mert ott van a mellette sorakozo csont nega hcg-m :? Fel a fejjel es vegyel hcg teszteket ne lh-kat :roll: mar az is szepen kimutatja ha baba van pe utan 8nappal es legalabb nem hazudik :wink:

Beze
Neha akkor babas az ember mikor varna a tuneteket es nincs semmi 8) Mikor kene nem megjonnie?Nem csinalsz ciklusos vonalzit? :idea:

Kitty
Surun,surun....maszkaltunk ide oda Patival shoppingoltunk meg pihi meg seta 8) ma meg jon apacska :D Kert hogy all? 8)

Noci
Radfer egy ki kikapcsolodas!!!Csak aztan nehogy alkesz legyel :lol:


Legyetek jok drukkok mennek!!!!!!!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Csajok!


Fürti, de megjött?Nem próbáltál ma még egy tesztet?
De hogy vagy?
Nem raksz fel Marciról új képet?

A coca colás tanácsot köszönöm szépen, élek is vele, csak az a gáz, hogy én nagyon szeretem a colát :oops: :oops: Rengeteget meg tudok inni belőle, de most azért visszafogom magam.

Brid, nagyon komoly munkája van apácskának, bár ezt eddig is tudtam. Meg biztos szereti is nagyon, meg a sok utazás sem lehet rossz, de azért vannak hátrányai bőven. De neki aztán van karrierje.Ő milyen sulit végzett?Közgazdász?
Vagy valami marketing?
Nagyon örülök, hogy ilyen boldog vagy!!!!!!!!Végre újra együtt!
Legyen nagyon szép és boldogságos hétvégétek!És Boldog Szülinapot neki!

Beze? Még mindig késik?

Nócika, Kitty kell néha egy-egy csajos este!!!!!!!!
Milyen volt?Meséljetek!

Most voltam nődokinál, keddtől újra megyek dolgozni, amit pénzügyis zempontból nem bánok, viszont nagyon nincs kedevm.Nem vagyok az az itthon ülős típus, de bevallom őszintén, most olyan jó itthon, és semmi kedvem újra dolgozni.
Csajok, azt nem zudja valaki, hogy az ellátásokat (Gyed,THGY) ha táppénzen vagy, akkor az eredeti bruttó, vagy a táppénzes bruttó bérből számítják?

Rakok fel akkor képet is, mindjárt!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


12.hét :D Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bri, köszönöm szépen, nagyon aranyos vagy! Párodnak is happy birthday. (Anyukámnak is ma van. :))
20-án kellett volna megjönnie.

Dorka, nagyon szép a pici. :wink: Igen, késik.

Nóci, köszönöm neked is, nagyon aranyos vagy!

Kitty, néha jólesik kirúgni a hámból, hamarosan úgyse teheted meg, mert babás leszel. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bri, nem csinálok vonalzót, egyszer próbáltam, de nem tetszett. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka :) édes a babókád!!!!!!! :wink:

Beze :) mikor tesztelsz?Érzel valamit?
Miért nem nyomsz egyet el?Már tűkön ülök :lol:

Én meg nyomatom az lh-kat, a 16. napon vagyok és majdnemhogy erősödik.Na, ez hogy lehet?
A 12. napon volt a legerősebb, aztán kicsit halványodott, a mai meg nagyon erős.Akkor mikor volt pé??? :shock: Brid?
Bri, nekem a HCG tezstek voltak halvány pozik 2 napja :shock: De félidőben???A tegnapi volt nega csak és a pozik két különbözőféle volt, a 3. meg megint más fajta.
Vendég
 


Fürti, mind2 vetélésem a fogantatást követő 21. napon történt, míg azt nem haladom túl piri, illetve barnázás nélkül, addig biztosan nem tesztelek. :wink: Ugye megérted?
Lh teszteket én viszont egyáltalán nem értem. :shock:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bridget
gondolom apázol, van is mit bepótolni :wink:
Kert: kint még sehogy, vagyis el van vetve sok minden, csak még nem bújtak ki, de a fóliasátorban már szépek :wink: Vettünk paradicsompalántát is, aminek már van virága, úgyhogy nem sokára lesz friss parink :wink:

Dorka
nagyon édi a pici, látom kényelmesen bevackolta magát :lol: Hogy vagy?
Csajos buli: nem volt semmi különös, csak megittunk egy üveg vodkát, csak úgy. Ehhez támadt kedvünk, közbe dumcsiztunk, no meg a fiúk is boroztak :oops:

Beze
a próféta beszéljen belőled :wink: Megjött már, érzel valamit?

Fürti
lh-hoz továbbra sem értek, de nagyon drukkolok, hogy kistesó legyen a dologban!
Vendég
 


Sziasztok Lányok ezen a szép reggelen!!!! :D

Beze :) Mi újság???
Hányadik napon vagy?

Kitty :lol: Úristen, vodka!Az igen!És hogy bírtad?Én azt csak naranccsal tudtam meginni :lol:
Gondolom, jó volt a hangulat :lol: :wink:

Hát Lányok én gondoltam valamire a pozi tesztjeimmel kapcsoplatban, de lehet hülyeség....
A szopi alatt nincs véletlenül egy kevés HCG a szervezetben?
Mert amikor a hányós napom volt, utána nagyon-nagyon kevésszer pisiltem, és iszonyú koncentrált volt, megállt szinte benne a tesztcsík(bocs :oops: )és ugye minél koncentráltabb, annál jobban kimutatja a cuccot benne.és ahogy már hígult, úgy már nem mutatta ki.(tehát harmadnapra)én erre is gondoltam, mert már mást nem tudok elképelni, hogy félidőben pozi a teszt :roll:
Na, jól van most már a témát ejtem végre :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty, nem jött meg.

Fürti, ezt én sajna nem tudom. :( 31. napon vagyok.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Csajok csak egy gyors bekukk :oops: Tegnap megtortent eletem egyik nagy csodaja :arrow: Kép

Kimondhatatlanul boldog vgyok :D
Most marha gyors leszek mert kozben mennem kene :oops: Kutyafuttaban olvastam :oops: Ugy nez ki en vasarnap ismet magyar honba repulok mert inteznem kell a papirokat a hazassaghoz 8) :P Bovebben is jov ok kesobb remelhetoleg meg ma! :oops:

Drukkok mennek!
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Dorka meg neked akartam irni hogy edes a bebibogyod 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó hogy bekukkoltam :lol:
Micsoda fantasztikus dolgot olvasok!!!!!
Brid!nagy ölelést küldök Neked, nagyon örülök a boldogságodnak!!!!Gratulálok!!!!! :D

Gyűrűről képet?

Beze :) na, mizujs??????
Vendég
 


Ja, Bid, látod, életed egyik nagy álma már valóra is vált! :wink:

Beze, azt elfelejtettem kérdezni, hogy Lexi már abszolút nem szopik egyszer sem?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Jaj, micsoda szuper hírek!Brid!!!!!!!!Nagyon gratulálok, húúú de szuper!
Aztán ha lesz időd gyere, és mesélj, kérjük a részleteket! :D :D :D

Beze, mi újság veled?
Jaj, biztos idegesítő lehet, hogy kérdezgetek egyfolytában.Nem is fogok többször.

Kitty, egy üveg vodka...Az nem semmi.Régen a barátnőmmel mi is vodkát ittunk, de már csak én is naranccsal merem bevállalni.

Fürti, utánanéztél az ötletednek?Én annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Nóci, veletek mi újság?

Csajok, én holnaptól újra megyek dolgozni. A pénz miatt jó, de bevallom, annyira nincsen kedvem, olyan jó volt itthon, és a hátam közepére nem kívánom újra azt a sok idegeskedést korán kelést, későn hazaérést stb...Bár tudom, hogy mindenki ezt csinálja, de annyira máshol jár az agyam, és nem tudom, hogyan hangolódok vissza a munkára.

Beze, Fürti, Nóci, ti meddig dolgoztatok?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Bridget
elmondhatatlanul örülök!!! Gratuálok, és kívánom, hogy a másik álmod is teljesüljön most már feleségként! :D
Gyűrűről én is szeretnék képet kérni!

Dorka
teljesen normális, hogy nem tudsz másra figyelni :wink:
egyik ismerősöm csak szülés előtt három héttel hagyta abba a munkát (tanítónő), de ő azért dolgozott olyan sokáig, hogy ne kelljen házimunkát csinálnia, meg hogy ő otthon unatkozik :roll:

Velem semmi nem történt, ma takarítottam, főztem, virágos kertet gazoltam...
Vendég
 


Sziasztok!

Bri, tiszta szívemből gratulálok, együtt örülök veled! :D Gyűrűt én is szívesen megnézném, illetve mesélj, hogy zajlott a lánykérés? :D

Fürti, semmi nincs, de be vagyok t.jva, nem tudom elhinni, hogy lehet pozitív tesztem, Lexinél nem is csináltam, inszem után a doki nem kérte.
Lexi március 4-én hagyta abba a szopit, akkor kapott utoljára este, de elég sokáig már csak napi 1 volt.

Dorka, majdnem az elejétől itthon voltam, hosszú hetekig feküdnöm kellett egy vérömleny miatt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Dorka :) én már ahogy megtudtam a pozitív tesztet és a doki által bebizonyosodott a petezsák, azonnal abbahagytam a munkát, mivel én állatkórházban dolgoztam és az veszélyesnek is számít alapból.

Beze :) megértelek, hogy nem mersz tesztelni, de hogy bírod idegekkel? :shock: :lol:
Vendég
 


Fürti, annyira félek a negatívtól, hogy inkább nem tesztelek, minthogy pofára essek. Struccpolitika. :? :oops: Te mikor teszteltél Marcival, hány napos késés után?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze, én esélytelennek éreztem, csak nagyon furán éreztem magam.Amikor meg kellett volna jönnie, csak barnáztam 2 napig és ennyi.Amikor elmúlt már valamit sejtettem. :wink: Én rosszul is voltam már akkor és azért reménykedtem.Emlékszem, a jácint illata irritált :lol:
Tesztelj már! Úgyis egyszer kiderül :wink:
Egyébként én késő délután tszteltem, és egyből iszonyú erős lett a csíkom :)
Vendég
 


Beze
megértem, hogy félsz tesztelni, de egyszer muszáj lesz :wink:
És legalább minket ne hagyj kétségek között :lol:

Fürti
lh tesztekkel hogy állsz? Hőmérőzöl is?
Vendég
 


Fürti, nekem még mindig nem sürgős. :oops: De amint tesztelek, megírom az eredményt, akármi is az. :wink:
Akkor te úgy kb. 34-35 nap körül tesztelhettél, ha jól értettem.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Koszonom a gratulaciokat :D Bovebb informacio a leanykeresrol kesobb mert most nektek akartam irni :oops: Gyururol lenne foto de csereljuk meg lehet masmilyenre szal addig nem hiszem hogy utizom de ngyon szep,nagyon eltalalta az izlesem :wink:

Dorka
Meloja jo penzugyileg de nem szereti es utazni sem szeret mert ha utazik sem vilagot latni megy csak az uzlet miatt aztan haza :? szal nem olyan fenekig tejfel am :roll: Most a sulival megfogtal :oops: egyetemet vegzett meghozza amcsiba a Georgetown-ba jart de hogy melyik szakra nem emlexem :oops: megkerdem majd :wink:

http://www.georgetown.edu/

Olyan jo az ultrahangos keped 8) Jo munkat mara!!

Beze
Anyudnak is aznap volt? :shock: huhhhaaa :D Nem egyszeru esetek a bikak legalabbis ferfiban :roll:

Furti
Elmeletben 14.nap korul kene pozinak lennie de mivel nem 28napos a ciklusod lehet 16-17.nap is ez attol figg hany napos a ciklus :roll: Hcg-t mindig ugyanolyan teszttel kell csinalnimert ha valtogatod mindegyik mast mutathat...es vannak alpozi tesztek is sajna de ha tudnal mutatni fotot tobbet tudnek mondani.Hcg-t csakis baba termel...hcg nem lehet pozi szoptatas miatt!!!

Kitty
Hat van mit bepotolni de en leginkabb nezni szeretem simizni meg olelkezve aludni... :oops: :P

Jaj de jo lehet friss parit enni :) meg majd mikor no a hagyma hmmm yammi :P 8)




Mindenkinek sok-sok drukk!!!!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok Lányok!

Igen Bri, igazad van, utánanéztem én is közben.

Kitty :) de irigyellek a kertért!!!
Lh tesztet már nem csinálok, megtettük az lh pozi tesztnél, amit lehet :wink: :oops: Hőmérőzni nem tudok, mert ugyanabban az időben Marci miatt nem lehetséges :roll:

Beze :wink: de azért érzel már valamit?Már több mint egy hete késik, nem?
Én most a 20. napon vagyok kb.Május 7.-én kellene megjönnie és épp akkorra vagyok bejelentve rákszürésre is :shock:

Végre apa úgy néz ki talált melót, igaz hogy lehet egy hónapban csak 3x látom.nemzetközi fuvarba megy, a héten már Franciába.
legalább látjuk már az alagút végét.... :wink:
Jó lenne tényleg most bebabásodni, mert aztán esélyünk még kevesebb lesz akkor mostantól :roll: Pé-kor nem is biztos, hogy itthon lesz majd :?
Vendég
 


Sziasztok!

Fürti, épp egy hete. Fáradtság, majd leszakadó derék, feszülő cicik.
Gratula párodnak, örülök, hogy talált munkát, bár valóban nem lesz könnyű nektek.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bri, bika párom nem volt, a férjem bak, hát, ő se egy könnyű eset...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?