Új privát üzeneted érkezett!

én is ezt akartam kérdezni :) én a Váci útit tudom legközelebbinek...
szonce82
 
 


Szonce: nekem is az ugrott be, de az már régi :)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:33-kor.
szonce82
 
 

 
 

Szonce: mandulám nem fáj mert nincs már :lol: :lol: de fáj még a torkom, pedig ittam teát, meg szopogattam torokfertötlenitöt is, remélem nem lesz rosszabb :?
Ezek a Csajok mindig eltünnek :? :lol: :cry:
remélem Mindneki jol van :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


szonce,babusok: régi vagy nem régi, de legközelebb van Békáshoz. Én csak az M7-es lévőben voltam eddig....

Megjártuk az állatorvost is, szegény Mir-mur végig nyávogta szívfacsaróan az egész utat és a vizsgálatot. Kapott oltást és gyógyszert is, füleit is kitisztította a doki. :lol: Egy évre letudtuk a cicus védelmét....

KépKép
charlott
 
 


Jó Reggelt!

Tegnap végre megcsinálták az EEGt a Csengének,szegénykém úgy sírt........ :cry: :cry:
Megvizsgálják ma a csípőjét és a vállát,mert tegnap fájlalta :roll:
Bent kifaggatok pár anyukát,akik már régóta hordják a Petőbe a gyereküket,mert úgy hallottam,hogy ott csoportos foglalkozás van :roll:
Megdumáltuk a férjemmel,hogy ha letelik a 3 hét,mindenképpen elvisszük a Petőbe is
Remélem lassan beindul a mászásban.......................................

Csajszik a ti picikéitek "időben" kezdték el a mászást,meg ezeket?

Charlott:Jó nagy pocakod van :D
Kihez jársz terhesgondozásra?

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: nagyon szorítok Nektek, hogy minél hamarabb célba érjen, eredménye legyen ennek a sok vizsgálatnak és tornának - Csenge mászása beinduljon!
:wink:

Köszi, nagy és csíkos is már, tényleg görögdinnye a poci.
Még mindig a régi dokimhoz járok terhesgondozásra, de már csak egyszer kell mennem hozzá. :lol:

KépKép
charlott
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:33-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jó, hogy leírtad a történetedet, mert jó tudni, hogy ilyen problémánál mi lehet csinálni és hogy van megoldás, még ha az első helyen nem ezt mondják. :wink:

Akkor jöjjön az én esetem: szóval a szülésznő akkor anno, azt mondta, hogy egyszer még menjek el a terhesgondozóba ahhoz a dokihoz, akihez eddig is jártam, aztán ő fogja átvenni ezt a szerepet. De lehet, hogy a jövő héten egészen mást fog mondani. Már megszoktam, hogy úgy változik minden, mint az időjárás. :roll:

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza a tornáról :)

Szonce:Nem veszem sértésnek :D :D :D
A Pető intézetbe fogom elvinni,róluk sok jót hallottam :D :D

Tiszta hulla vagyok :roll: :roll:

Kép


Kép
lady23
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:34-kor.
szonce82
 
 


szonce: ott is ugyanezeket csinálják nagyjábol,meg sokt masszírozzák
A budaiban minden gyerekkel külön-külön foglalkoznak
megyek csajszik mert hulla vagyok
Mindenkinek jó hétvégét :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Sziasztok lánykák!

mostanában nagyon elhanyagollak titeket, bocsika... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
jujj, lady is befutott? :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Bizony Gombócka, nem kicsit hanyagolsz el minket!
szonce82
 
 


nappal nem szeretem bekapcsolni a gépet, mert nagyon mászkálgat alatta a nelli. nemrég megnyalogatta a fényképezőgép adatkábelét, mert lógott... :D :D :D :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


de csak online hanyagollak el ám benneteket... :? :? :? :? :? :? :? :?

Gondolok tárok mindig, hogy vajon mi lehet a pöttömökkel és az anyjukkal, no meg a pocaklakóékkal... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Gombocka: ha alszik Nelli, akkor kell bekapcsolni a gépet :lol: :lol:
Gombocka, Szonce: jo volt látni Titeket :wink: remélem végre marad a joidö és többet bandázhatunk :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok, én is remélem! :) 8)

Szép álmokat!
szonce82
 
 


Jó Reggelt!

Tegnap kimentünk apával a Margitszigetre,tök jó volt :D :D :D :D


szonce,megadod annak a Pető intézetis konduktornak a számát?
mert akkor a jövőhéten felhívom :) :)

többiek?
picikék?

Kép


Kép
lady23
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:35-kor.
szonce82
 
 


szonce,köszi :D :D

Köszi,felhívom majd mindenképpen :D :D

Ti hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


reggel irtam de nincs itt :evil: :evil: :evil:
n :evil: a majd holnap potolom :wink: jo éjt :!: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:35-kor.
szonce82
 
 


Jo reggelt!
Képzeljétek ikeában leértékelték a gardrobokat végre vettünk szekrényt a háloszobába, már kicsit bepakoltuk de még mindig van mit, alig férünk el lassan azért alakul :lol:
Tegnap voltunk játszoterezni, hát nagyon izgi volt, egyböl tömték a kavicsot a szájukba :oops: :lol: aztán persze észrevették, h nem ehetö kiprobáltuk a homokozot is, az nagyon bejött, szerencsére guggoltak vagy álltak, azért annyira még nincs meleg...ugye jol gondolom, h nem jo még ülni a homokozoban? azt mikortol lehet?
és nem hiszem el, h megint esik :twisted: :twisted:
Lady: tényleg, Nektek most közel van a Msziget :lol:
Szonce: na nálunk sincs álomkor :lol: Apa hazaért rendben?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


--------------
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:55-kor.
szonce82
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza a tornából
Kezd visszafelé "fejlődni" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Amit idáig tudott,most már az sem megy
A héten végre megtudom az EEG eredményét,és utána hívom is a Petős konduktort
A Margitsziget gyalog 25 percre van,de előttünk megáll 3 busz,ami a sziget bejáró előtt rak le :) :)

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: kitartás, bizti lesz eredmény, sajnos ezek nem mennek hipihopi :cry: remélem kiderül vmi ebböl az EEG-s vizsgálatbol :wink: jo lenne ha bejönne a Petös :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma voltam először CTG vizsgálaton! Nagyon izgultam, vajon mit produkál Krisz ebben az esetben? De szerencsére tökéletes szívhangot mutatott a gép és hatalmasokat rúgott is. Egyik doki meg is jegyezte: szépen ketyegek! :lol:

Méhszájam zárt és jól fent van a trónörökös. Azért egy kis fertőzést megint összeszedtem :oops: , erre kaptam gyógyszert.
Jövő héten a CTG mellett UH is lesz. Alig várom már!!!

Terhesgondozásra nem kell többet mennem, mert a szülésznő az ügyeletes dokikkal vizsgáltat meg és szedi tőlük a pecsétet+aláírást!

Ja, és a cukoreredményem is jó lett. :-)

KépKép
charlott
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:55-kor.
szonce82
 
 


haho,
Charlott: szupi hirek, ügyik vagytok :wink:
Szonce: milyen melléklet?
én carul vagyok, megint fáj a torkom, pedig már azt hittem elmult :cry: na megyek pihizni Csajokkal :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: köszi, és igen aranyos és segítőkész volt a szülésznő. Anyám helyett anyámnak érezhettem: mert mikor a doki a méhszájat nézte, akkor ő a kezemet szorongatta, hogy ne fájjon annyira! :oops: :lol:
Kellemes időtök lesz a hosszabb sétahoz, és gratula az okleveledhez! Miért vártam több évet az átadással?

Babusok:köszi, és jobbulást kívánok! :wink:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: jaj nagyon örülök, h végül jol alakult a szülésznö dolog és megbizhato "nénit" találtál! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:55-kor.
szonce82
 
 


haho,
Szonce: ne én erröl még nem is hallottam :shock: :lol:
tegnap le se mentünk, nem voltam jol, már az orrom is fujom és köhögök is :cry: remélem Csajok nem kapják el :?
szedek mindenfélét, remélem gyorsan elmulik :?
remélem Ti jobb hirekkel szolgálhattok :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Szonce: nem fájt a vizsgálat, csak a szokásos kellemetlen művelet volt. De a nőci ennyire beleélte magát a dologba, hogy úgy érezte, hogy jobb ha fogja a kezemet! :-)
A múltkori talinál beszéltünk a szülésről és ő is elmesélte a lehetőségeket a fájdalomcsillapításról (epiduláris) és gátvédelemről. Azaz általában gátmetszést hajtanak végre a természetes szüléseknél. Őszintén nekem nincsen semmiféle elképzelésem, kikötésem a szülés levezetésével kapcsolatban. De egy még is lenne: könnyű, gyors szülést szeretnék! :lol: Én megbízom a személyzetben és nem fogom hátráltatni a munkájukat különböző kérésekkel.
Férjem meg sodródik, még nem határozta el magát, hogy kint vagy bent. De a szülésznő már rögtön úgy vette - megkérdezés nélkül - hogy bent lesz a párom, és ezek tudatában folytatódott a konzultáció anno. :)

KépKép
charlott
 
 


Babusok: a hétvégén elnéztünk a Váci úti Bredonba! és nagyon tetszett az üzlet: hatalmas kínálat, tágas tér, ízlésesen berendezve. Öröm volt ott téblábólni. Még a bölcsős hintát is ki lehetett próbálni, azaz a működését megnéztük és tetszett mindkettőnknek! :lol: A kijárátnál adtak ingyen újságokat és katalógust. Törzsvásárlói kártyát is a kezünkbe nyomtak anélkül, hogy vásároltunk volna valamit is. :-)

KépKép
charlott
 
 



sziasztok!

most feljöttem kicsit, mert alukál a kiscsaj...
Charlott: látom, már nagtyon készültök a kis pöttöm érkezésére...
én ennyi idősen, mármint ebben a trimeszterben már tűkön ültem,h ogy vajon hogyan fog kinézni a babulika, milyen lesz az arca, kire fog ütni...
babusok: :(( jujj, tegnap le sem tudtatok menni? olyan jó idő volt, mi később mentünk le, olyan 17 óra magasságában. most is voltunk délelőtt mert kellett boltból valami, de úgy fúúúúj a szél
Szonce: odaát is fúj? hát 3 év után az oklevél nem semmi.
használd ki a nagy teret Ádámnak, nagyokat fog rohangálni...
mi először az auchanban voltunk így, rájött, hogy nagy a tér, éslehet rohangálni...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:56-kor.
szonce82
 
 


Gombocka: na látod ilyenkor kell jönni ide :lol: :lol: meg máskor is azért :wink:
jaja nem mentünk, nem vagyok tul jol, köhögök meg fujom nozit :? szedek gyogyit remélem hamar elmulik :?
Szonce: kösziiii, majd megnézem :wink: de jo h Ádám ilyen jol érzi magát babókkal :lol:
nálunk is szunya van még, de sztem lassan kelnek 11.45kor aludtak el :lol:
ma produkálták magukat, felálltak a bébitaxira meg állandoan a gatyájukat akarták levenni :lol: :lol:
nem jo ez a szél :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


na fel is keltek :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


pámpa=lámpa :lol: :lol:
patá=cipö :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: olyan progit is tudsz ami meg csak a zenét tölti le tuberol?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:16-kor.
szonce82
 
 


Szonce: kösziiiiiiiiiiiiii :lol:
hát ha müködik akkor jo :wink: :lol: mármint az ágybabetevés és otthagyás :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:16-kor.
szonce82
 
 


Végre megcsináltattam a fotókönyvét, szerintem szép lett. :)
szonce82
 
 


az 1 évest? de jo :wink: én minden ilyennel el vagyok maradva :oops: és mindig mondom, h majd, de persze mindig majd :oops: :?
addig is igyekszem a gépen a képes mappákat rendben tartani :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 15:17-kor.
szonce82
 
 


szupi :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?