Új privát üzeneted érkezett!

Na, csajok megjöttem!
Ma olyan szép idő volt, hogy leégett az arcom! Most úgy nézek ki, mint egy rosszul kifestett bohóc! :oops: :lol:

Bikfyke!
Nagyon büszke vagyok a futás miatt rád! Hogy ment? A turmix meg van a hasadban?

Kiki!
Küldesz egy kis pogit? Köszi

rodina74
 
 


Sziasztok!

Milyen pangás van...

Bikfy, én is, de nem is sportolok. :oops:

Rodi, de jó, holnap mentek bébinézőbe. Tudod már, kihez fogsz járni végig?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Itt is szép idő volt tegnap, kimentünk a Füvészkertbe, mert most virágzik a sakura, a japán cseresznyefa. Egyszerűen gyönyörű!!! Nagy gömbökben nyílnak a virágai, csodaszép! Lefeküdtem alá 10 percre, és álmodoztam... :)

Rodi!
Ha még ma is jó a pogi, küldök párat, vagy ha bírsz várni kicsit, akkor este sütök új adagot! :)

Bikfy!
Nagyon rendes vagy, hogy futsz! Hogy sikerült?

Beze!
Lehet Bikfy nam akar képet rakni, mert még egy hátulról készült képről is felismerheti valaki! :lol: Mint aagassi múltkor! :) Bár, ha iwiw-re tesz fel képet... Na, Bikfy?

LUcuzs!
Milyen volt a családi nap? Tudja már a család, hogy jön a kistesó? :)

Syl!
Sok boldogságot nektek! Gondolom, azóta férj-feleslg vagytok!!!! Gratulálok! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk nagyon jól sikerült a Családi-nap! :lol: Rengeteget röhögtünk!!! :lol: Bogi is élvezte nagyon!
Ja, és a sütik-kaják nagy elismerést kaptak, vagyis én és Bogi. :lol: Hát bevallom, az epres-joghurt kockám tényleg isteni lett!!! :lol: :lol: :lol:

Kiki-kismami! Szép lehettél, ahogy ott feküdtél a fa alatt! Még a könnyem is kicsordult, ahogy elképzeltelek! :D Igaz, a napokban nagyon síró-pityogó lettem. :oops: :lol:

A család persze már tudja, a plusszos tesztnél mindenre fényderült, mert mindenki tudta, hogy Tapolcára járunk.

Syl! Gratulálunk Nektek!!! Hozzál majd képet magatokról!!! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Megvagyok. Magam alatt még mindig, de kezd javulni. Apus ezek után szerintem még egy inszemben nem lesz benne. Eddig sem hitt az egész hajcihőben. Ez a ciszta meg mégjobban megerősítette az álláspontját. Szerintem a balos tüszőm nem repedt meg, és az lett ciszta. A bal oldalon csak 1 volt, mikor inszem volt. honnan került volna oda egy másik. Ezt utálom, hogy inszem után másnap meg sem nézik hogy ott van e még a tüsző. Pedig amikor csinálták nem volt még megrepedve.

Na mindegy. Ígérem többé babáról nem fogok beszélni egy ideig. Ezennel a magamra vonatkozó témát lezárom. :)

Hétvégén vendégeink voltak, teljesen kivagyok purcanva.

Látom a kismamiaink jól vannak. :)

Rodi: Gratula a kiskönyvhöz.

Én ma vettem virágokat, azokat ültetgettem el. Most már vannak muskátlijaim a teraszon.
Megyek fürcsizni, aztán pihizni.

Legyetek jók! :wink:
babicsek
 
 


Babicsek!

remélem, hogy most már napról napra jobban leszel! Az a fránya ciszta pedig biztosan el fog tűnni, és a clostys hónap meghozza az eredményt!
Én nagyon szurkolok nektek!

Kiki kismami!
Hát tényleg szép lehetett a virágzó cseresznyefa! Remélem a pocaklakóid is élvezték a látványt! Hogy vagy? Érzel valamit!
Mennek a babaragacsok!

Lucuzs!
örülök, hogy jól sikerült a családi nap és szép időtök is volt. Az epres joghurt kockás receptet felrakhatnád, mert nagyon jól hangzik! Hogy vagy?

Bikfyke!
Mit csináltatok ma?

Mi ma elmentünk az állatkertbe, és nagyon jól éreztük magunkat! 4 és fél órát sétáltunk csak az állatkertbe! Olyan szép idő volt!
Beze!
Skriba doktornőhöz szeretnénk járni, de holnap majd az uhu alkalmával sok mindent meg kell majd beszélnünk, kérdeznünk!

Holnapra majd kérek sok drukkot, hogy minden rendben legyen!

rodina74
 
 


Syl!

Tiszta szívből gratulálok, a továbbiakra pedig minden szépet és jót kívánok.

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
bocsi, csak röviden jövök, az egész család beteg :cry:

holnapra drukk Rodinak, Monicnak és Bezének!!!

Rodi,
minden rendben lesz holnap!!!! csodaszép kisbabát fogtok látni!!!

Beze,
reggel tesztelsz???? drukkolok nagyon!!!!

Monic,
remélem a doki mindent rendben fog találni!!!

mindenkinek puszi, de most megyek, szétrobban a fejem..
Vendég
 


Rodika!
Holnapra millió drukkom megy, nagyon sokat gondolok majd Rátok.

Velem minden okés, ma anyuéknál ebédeltünk. Férjecském pedig méhészkedett.
Mai futás is megvolt, ma már 7!!!! kört futottam, 2-t gyalogoltam, de még ment volna 2 kör futás. Ez már nagyon jó, hamarosan ott leszek a 6 km-nél.
Torkom nagyon fáj, ma már fülem is. Most ettem Algopyrint, ezzel picit jobb.

Babikám!
Hidd el, lesz nekünk is babánk. Sz@rt se sz@runk be.-idézet a Dutyi dili című filmből. Ezen mindig jót röhögök, pedig mennyire igaz. Csakazért sem adjuk fel. Nézd meg Rodit, tán az 5. vagy 6. inszeme sikerült. Mindannyiszor fel akarta adni. És mégis ő győzött. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nati!
Jobbulást, én is cefetül vagyok. Ez valami vírus?

Beze!
Te holnap tesztelsz? Nem úgy volt, hogy ez a hónap reménytelen? :wink:

Lucikám!
Az a recept engem is nagyon érdekelne. Hú, de finom lehetett.

Kiki!
Hogy vagy? Milyen érzés a kismamaság? Ha tudnád, mennyire drukkolok. Nagyon megérdemelnéd a sikert. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Csajok!

De most őszintén! Fotót a fejemről? Mikor katicástól is felismertek? Iwiw-re teszek majd, amint a húgom gépéről le tudom szedni.

Amúgy az jutott eszembe, hogy múltkor mintha kérte volna valaki az igazi nevemet az iwiw miatt. Vagy hülye vagyok? Szívesen megadom nektek, de akkor valamiért elmaradt. :oops:

Aagassi!
Nagyon boldog névnapot kívánok! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi, én már most drukkolok, de úgyis minden rendben van!

Nati, Bikfy, nagyon drágák vagytok, de nem tesztelek holnap. 20-ára várom, tudom, hogy megjön, szóval semmi értelme nem lenne. Majd májusban együtt hozzuk Natival a pozi tesztet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Syl!
Nagyon gratulálunk nektek! Legyetek nagyon boldogok! Nászajándékba pedig nagyon sok gólyát küldök felétek!

Ja, el is felejtettem mondani, hogy az állatkertbe rengeteg gólya volt, és mondtam nekik, hogy sok helyen várják őket, és induljanak hozzátok! Remélem, megfogadják, amit kértem tőlük!

Nati!
Nagyon sajnálom, hogy betegek vagytok! Sok-sok gyógypuszit küldök nektek! Remélem, most már minél hamarabb meggyógyultok!
Köszönöm a drukkokat!

Beze!
Holnap tesztelsz? Hát akkor neked kívánom Kína egész évi termését!

Bikfy!
Hát neked nagyon megy a futás! Nagyon ügyi vagy! Büszke vagyok rád! Remélem, te nem leszel beteg! Neked is küldök gyógypuszit!

Bikfykém!
Igazad van! Nem szabad feladni. Én is mindig ezt éreztem akkor, de felálltam és menni kell tovább! Babicsek! Most legyőződ ezt a cisztát, aztán jön a clostys baba!

rodina74
 
 


Aagassi!
Nagyon boldog névnapot kívánok neked!

rodina74
 
 


Rodi! Holnapra mennek a drukkjaim!!! De úgyis minden rendben lesz!!! :lol: :lol: :lol:

Csajok! A süti recepttel nyaggassatok még, mert most lusta vagyok begépelni, bocs. :oops:

Beze! Én azért ellendrukker leszek, piri-ellendrukker! :wink: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Halihó!

Remélem, a 7végi szép időt a szabadban töltöttétek, amennyire csak lehetett! :) Mi igen, az udvart rendezgettük többek között, az Anyum jön jövő 7végén és segít gatyába rázni a konyhakertet is, gazolunk. palántázunk, h aztán egész idényben innen láthassam el a teljes kompániát friss zöldségfélékkel.

Köszönöm a köszöntéseket, aranyosak vagytok! :oops:

Kikinda! Remélem, jó sok babaragasztót magadba szívtál a cseresznyefa tövében! :wink:

Beze! Egy stráfkocsival küldök holnapra a teszteléshez!!! :wink:

Hehe, én majd élőben lesasolom Bikfy szép új frizuráját és izmos vádliját, utóbbit a sok böcsületes futástól. :lol:

Rodina, holnapra ezerrel drukkolok; ha tudsz, hozzál majd ide is pocakbaba-fotót!

Sly-párnak kb. 100 boldog évet együtt!!! :):)

Most pedig elpályázok fürdeni-olvasni-aludni.
Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Mára mindenkinek csodaszép napot kívánok. Nálunk nagyon gagyi idő van, eső este óta szakad.
Hajam már reggel elázott, úgyhogy most olyan vagyok, mint egy rettenet. Még megpróbáltam rásütni, de ez már nem az igazi. Szóval jól indul a hét.
Rengeteg elintézni valóm van mára: könyvelő, posta, fénymásolás.... 11.40.től meló, este fél 6-ra fodrász, éjszaka tanulás. Nem tudom, mennyit tudok jönni, majd igyekszem beszámolni a fontos dolgokról, na meg kíváncsi vagyok, ki hogy halad ma.

Kismamiknak jó pihenést, a még nem kismamiknak meg jó tapasztást.
Újházasoknak meg sok-sok pásztorórát. :lol:

Mindenkit pusszantok, megyek, megmutatom Aagassinak a csodavádlimat és a csodasérót. :lol:

Jók legyetek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

a hétvégi jóidő miatt szinte egész végig kint voltunk, nem volt időm netezni, de most hoztam a képeket (Danciról is vannak szuper fotók, de a fényképezőt ott felejtettem anyuéknál...)

Szóval, a felső kép Danika 28+3-n, a alsó Dávidka 28+2-n:
(szerintem nem hasonlítanak :oops: )

Kép Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Lucuzs!
Örülök, hogy jól telt a Családi nap, és finomakat készítettetek, ettetek. Hát nálunk is kb. az lesz, hogy örülök, ha én tudom meg hamarabb, hogy sikerült és nem a család... :) Ne szabadkozz, az elérzékenyülés is kismama tünet, bár szerintem egyébként sem szégyelnivaló! :) Rájöttem, hogy jól esik minden nap egy kicsit sétálni egyedül vagy a kutyánkkal, és ábrándozni csendesen... Szombaton ehelyett volt a fa alatt fekvés. :)
Én is, én is kérem a süti receptet!!!!

Babicsek!
Sajnálom. Próbáld meggyőzni a párod, hogy új, olcsóbb és hatásos módszerrel szeretnél még egy kísérletet tenni. A Closti teljesen más stimuláció, hátha azzal sikeresek lesztek!

Rodi!
Szép lehetett az állatkert! Ott is jó lehetett sétálgatni! :) Drukk neked mára! És remélem elégedett leszel a doktornővel is!

Nati!
Sajnálom. Gyógyulást, küldöm a gyógypuszikat!

Bikfy!
Egyre ügyesebb vagy futás terén. A torokfájásra én még mindig a fokhagymát ajánlom, szerintem nagyon jó, csak bírja a gyomrod meg a férjed... :)
A mens-sel mi lesz, sikerül addig valamilyen vérvételi eredményt szerezned? Vagy megpróbálod, amit Aagassi ajánlott, hogy odamégy egy nappal hamarabb vérvételre?

Aagassi!
Utólag is boldog névnapot! (Vicces úgy kívánni boldog névnapot, hogy csak sejtem a keresztneved... :P)
Mi is kertészkedtünk hétvégén, jó idő volt hozzá. Irigylem a konyhakerted, nekem az egész konyhakert elfér a konyha ablakában, és csak petrezselyem van benne... :)

Monic!
Lehet, hogy nem hasonlítanak, de mindkét gyermek nagyon sármos! :) Nagyon jól sikerült kép Dávidkáról!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Vius!
Régen jelentkeztél! Mi van veletek, tudsz küldeni képet Darinkáról?

Bumi!
Te hogy állsz most? Visszakerestem egy táblázatot, ma mégy a Kaaliba?! Drukk, hogy kezdhessetek mihamarabb! Gyere mindenképp a hírekkel!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nekem a közérzetem még mindig elég jó, a sok ivás is kezd megszokottá válni, nem is feszülök, puffadok.
A mellem viszont megint nagyon feszül, alig volt pár nap szünet, de ez legalább már "menetrend szerinti". :lol:
A hasam viszont kicsit laposabb lett, amin persze próbálok nem aggódni, hisz eddig sem a babák miatt nőtt meg, hanem a dugigyógyszer miatt. Pedig szombaton még fel kellett túrni a ruháimat, hogy találjak olyat, ami nem mutatja a pocakom, hogy a rokonok ne kérdezősködjenek, vagy kombináljanak... :) Most már a hasam miatt hasra is fekhetek nyugodtan.
A kedvem kicsit változott. A tiszta kék égen már megjelentek a fátyolfelhők, a szent meggyőződés, hogy sikerült, átcsapott erőteljes reméykedésbe.
A héten már elkezdtem dolgozni is itthonról.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Aagassi, utólag is boldog névnapot!

Monic, nagyon szépek a fiúk! :wink:

Kiki, ez a helyes hozzáállás, én drukkolok nagyon!

Lucuzs, köszönöm, kedves vagy. :D

Bikfy, elküldenéd a neved privibe? Bejelölnélek. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


sziasztok!

Kiki: Nagyon szorítok. Letelt a kritikus 1 hét, nagyon nehéz lesz még ez a következő, de gondolj arra, hogy jövőhéten már kismamivá fognak nyilvánítani. :)

Itt olyan kaki idő van. Reggeltől esik az eső.

Bikfy: Igazad van, nem szabad feladni.:)

A clostytól azért félek, mert azt mondták, hogy az elvékonyítja a méhnyálkahártyát, ez a hátránya.

Monic: Nagyon szupi képetek van a gyerkőcökről.

Sly:Sok boldogságot nektek!

Beze: Szorítok, hátha mégsem jön meg.

Rodi:várjuk a híreket! :)

Egyébként rajtunk is jön ki valami nyavalya. Úgy fáj a torkom, hogy alig bírok nyelni. Még azt is meggondolom kétszer, hogy egyáltalán hangosan megszólaljak e. A fejem is fájt, de az most jobb egy kicsit.

Kép
babicsek
 
 


Beze!
Rád mindig lehet számítani, olyan jó, hogy minden nap itt vagy! :) Én is nagyon drukkolok, hogy most ne a hasfájós mensi jöjjön, hanem egy baba küldjön jeleket feléd holnap! :)

Babi!
Köszi!
Nekem a méhnyálkahártyával sosem volt gondom, pedig az inszemeknél mindig Clostiztak. Persze ez is lehet egyénfüggő, de egy próbát megér! Nagyon drukkolok!
SAjnálom a betegeskedést! :(
Szép a vonalzód! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, de aranyos vagy, puszi nektek!

Babi, egyetértek Kikivel, ez egyén-függő, nekem nem vékonyította el egyszer sem. :wink: Köszönöm a drukkot neked is.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, fodrásznál voltam. Reggel jól eláztam, úgyhogy Aagassikának már csak az ázott kutya frizumat sikerült bemutatnom.

Rodikám!
Nem voltál még ma. Remélem a babáddal minden rendben, alig várom róla a képet. Várlak.

Aagassi!
Örülök, hogy voltál ma nálam, gyere máskor is.

Babikám!
Torokfájást én is sajnálom, nekem a sok tea segített. Tegnap mondjuk ettem egy Algo-t is. Ma már jobb, pedig tegnap még a fülem is fájt.

KépKépKép
bikfy
 
 


Kikim!
Én nagyon bízom benned, higgy magadban! Sikerülnie kellett. Én majd holnap megyek a vérvételes eredményeim felől érdeklődni és ha minden igaz, leveszik a chlamydia-t is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bezém!
Mensikéd hogy áll? Megjött már?
Ja, mindjárt küldök privit.

Moncsi!
Tényleg szépek a fiúk. De nem hasonlítanak. Vallj színt! Józsi a postás? Esetleg? :lol:

Luci!
Nehogy elfelejtsd a sütikéd receptjét! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy drága, még nem, de érzem, hogy készülődik, tudod, ez a mindjárt indul érzés. Nekem ebből mindig jön valami. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy drága, elküldtem a nevem priviben. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Halihó lányok!
Én vagyok a legboldogabb ember a világon!
Minden rendben van a mi kis csodánkkal! Már 2,8 cm hosszú és az ultrahang alatt járt a keze lába!
Hihetetlen érzés!


Kép

Ha látni akartok egy kis videót, ahol jár a keze lába, akkor a blogomban megtaláljátok! Én már ezerszer megnéztem, és jól kisírtam magam!

Bocs lányok, most nagyon önző voltam, de remélem senkinek nem gázoltam a lelkivilágába, csak egyszerűen boldog vagyok!
Nagyon kívánom nektek, hogy még ennek az évnek az első felében átérezzétek, amit most én! Teljes szívemből kívánom!

rodina74
 
 


Rodikám!
Meseszép! Mindjárt megyek mozizni.

Most is állítom, kislány. Olyan csodás, csak lány lehet. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodi!
Gratulálok! Az kellett volna még, hogy nekiállj visszaolvasni, és annál később hoznád nekünk ezt a nagyszerű hírt! Már szét rágtuk a körmeinket! Gyönyörű baba!

Bikfy!
Örülök, hogy jobban vagy! Remélem holnap sikerül egyről a kettőre lépni! Drukkolok neked!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Azért, amíg nem jön meg én titokban drukkolok, hogy baba legyen a dologba!

Tudjátok, hogy nektek is nagyon sokat köszönhetek! Hálás vagyok ezen a topikon mindenkinek, hogy így támogattatok engem! Köszönöm!

Moncsi!
Tényleg nem hasonlítanak a fiúk, de Dávidkának is nagyon szép vonásai vannak! Lesz két csodaszép fiad!

Kiki kismami! Még kb. 5-6 hét és neked is lesznek ilyen képeid és felvételeid, meglátod! Hogy érzed magad? Az, hogy a pocid kicsit laposodott, nem jelent semmit! Reménykedjél továbbra is, és én küldöm a mai babaragacsokat is!

Babicsek!
Sajnos az én mnyh-m sosem volt a tökély! Nekem vékonyította, de miután sok fehérjét, tejterméket ettem, sok vizet ittam, szedtem méhpempőt, az jót tett neki. Én nekem mindig is kis vékonyka volt, ez egyénfüggő. Hidd el neked - hisz látod több az ellenpélda - szép vastag lesz a mnyh-d, és nem fogja semmi elvékonyítani! Hajrá clostys baba!

Bikfykém!
Hogy vagy? Jobban érzed ma már magad?
Azért még biztosan bombázó a frizurád!
Hajrá holnap chlamydia, és remélem meg lesznek a vv eredményei is!

rodina74
 
 


Rodika!

Újra bombázó a frizkóm. Ma voltam megint fodrásznál. :lol:

Kispapa is bent volt veled az uh-n? 8)

KépKépKép
bikfy
 
 


Többiek? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Igen, bent volt! Ő csinálta a videó felvételt! Együtt néztük ámulva a mi kis csodánkat!

Mikor csináljuk meg a vonalzódat?

rodina74
 
 


Egyik este megcsinálhatjuk. Most arra már nincs erőm. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megyek a blogodra. Pár perc és jövök. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


2x megnéztem. Nincs is rá szavam. Én nem csodálom, hogy sírtál.

Döbbenetes, de ő már tényleg kész ember. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ugye?! Olyan édes!
Hát, a tiéteket is alig várom már, hogy láthassam, láthassuk!

rodina74
 
 


Oké! Majd szólj, mikor csináljuk a vonalzót. Ma én is fáradt vagyok, a délutáni alvás kimaradt! Már dőlök jobbra balra, de az NCIS-t nem hagyhatom ki! Te Győzikézel?

rodina74
 
 


Jóhogy! Én mindig jókat röhögök rajta. :lol:

Nem is hiszem el, hogy ilyen buta emberek vannak a világon. Egy csomó jelenet megjátszott.

KépKépKép
bikfy
 
 


Na, én megyek szuszókálni! Jó éjt!

rodina74
 
 


Jó reggelt Csajok!

Kérek drukkokat, most indulok a kórházba. Chlamydia szűrésért és vérvétel eredményért. Rendesen izgulok. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfykém!
Nagyon szurkolok, hogy végre az a francos vérvételi eredmény meg legyen, és a chlamydiát is megcsinálják végre!
Majd gyere a hírekkel!

rodina74
 
 


Rodina! Teljes szívemből gratulálok nektek!!! Csodaszép a babátok!!! És az a videó!!!:D
Én is akarok olyat! csak apa nekem nem tud eljönni az uh-ra csütörtökön. :(
Csak ajánlani tudom, hogy gyűjtsétek a kép- és hangfelvételeket, minél többet! Olyan jó visszanézni őket.
Nekünk Bogiról rengeteg van, kicsikorából, szinte minden napról, hogy mennyivel ügyesebb. Bogi gyakran kéri, hogy rakjak be róla videót (számítógépen), mióta jön a kistesó, azóta kicsi-Bogisat kér. :lol: Tegnapelőtt apával is ideültünk, és csodáltuk, hogy mi is volt, hogy is volt, jaj de szép volt... :lol:

Beze! Piri van?

Monic! Nagyon szépek a gyerekeid! :D Bár hasonlóságot tényleg nehéz lenne felfedezni. :lol:

Bikfy! Drukk mára!!!! :D

Babicsek! Én is azoknak a táborát erősítem, akinek a closty nem vékonyította a mnyh-t. 3x használtam az inszemeknél és 13-15 mm-esek lettek.

Kiki! Mai napi babaragacsok mennek!!! :lol:

Nálunk tegnap is jó idő volt, így délelőtt játszi, délután udvar, közben jöttek anyósék, Bogi megfőzte őket, hogy vigyék ki újra játszira, mi meg apával az elmaradt kertimunkákat próbáltuk behozni.
Ma is hétágra süt a Nap! :lol: És meleg is lesz, szél nélkül, úgyhogy ha bírom fűvetnyírok, ha nem megint játszi. :D

És már várom a csütörtököt, 12. heti genetikai uh. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. Véreredmény nincs, majd talán május végére. Én innentől kezdve leszarom a dolgot, csak a Szegedi Kaáli-nak élek. Hogy jót is mondjak, chlamydia levéve. De az a baj, hogy ennek az eredménye is 10 nap-4 hét közötti intervallumban jöhet. Nekem a 4 hét már sok, akkor megint kifutok az időből. Újabb versenyfutás. Már nem is tudom mivel.

És most elmegyek a barátnőmhöz és elszívok egy cigit. :cry:

Amúgy minden rendben, igyekszem nem "rágörcsölni" a dologra. Csak azt nem tudom, ezek után azt hogy kell csinálni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!

Régen nem voltam itt.

Rodina,
ez egy ritka jól sikerült fotó a gyönyörű kis magzatodról! Nagyon sztárfotó!! Millió gratula!!!! :D :D :D :D

Bikfy,
gratulálok a futásbeli előmeneteledhez!! És sajnálom ezt az elcseszett laborrendszert nálatok, ilyet még a vilég nem látott :evil:
Május 2-án vasárnap BSI-s Samsung futás Budapesten, nem akarsz benevezni? Persze tudom húzós feljönni, de nagy élmény lenne :D

Kiki,
drukkok mennek - mostanában olyan jól alakulnak a dolgok, olyan sok zebra esik, hogy nagyon remélem, hogy Te is a szerencsés szériában leszel!!

Magunkról:
Ma 13. hét :D

Sűrű a programom: a vonim nem mond igazat, mert jövő hétfőn már megyek kismama jógára, nem bírom ki májusig :D

Holnap este 1. hatszemközti megbeszélés a dúlácskámmal és apával.

Szombaton apa versenyez.

Ápr. 30. péntek - 3 D UH, a készült fotókat május 2-án, anyák napján masnis borítékban visszük az édesanyámnak, aki akkor ünnepli a szülinapját is, és a nagymamámnak, aki biztos odalesz a dédunokáért, meg ilyen UH felvételt úgyse látott még! akkor fogják megtudni! :D

Május 6. előadás amire megyünk apával: A szülőpár és a baba jogai a szülészeten - nagyon háknis vagyok a betegjogokra!!!!

Május 7. - jön a védőnő hozzánk.

Május 11. 16 hetesen vissza az sztk-ba.

Május 13. Előadás, ami érdekel minket: Mosható pelenkázás, és egyéb költség-és környzetekímélő megoldások.

Május 14. Előrehozott vizsgám lesz a fősulin...

Május 15. Apának újabb 100km-es verseny.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Rodi, gyönyörű a picikétek. Gratulálok még egyszer!

Bikfy, sajnálom, azért nálunk nem ilyen durva a labor helyzet! De ugye nem adsz fel semmit? Tudod, erős vagy, mi támogatunk, és IGENIS sikerülni fog!!!

Lucuzs, még nem, de folyamatosan érzem, hogy jönne. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: