Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Húúú, ez a Karamalz sörszerű ital nagyon bejött, kösz, hogy ajánlottátok!!! Egyrészt finom, másrészt nagy bedurr lett tőle a melleimnél.))))

Vanda, gyönyörűek a lurkók!:)) És milyen szépen játszanak, ügyes bébikék!
Vendég
 


Twist!
És elmehetnének a kész átverésbe. Éppen most tépték meg egymást. :?
vovanda
 
 


ÉS ITT MÁR MEGINT ESIK!!!! EZ NEM IGAZ!!!!!!
vovanda
 
 

 
 

Vanda, itt is van pofája esni az esőnek:( Már annyira utálom! Tegnap fél napig nem esett, hát rohantunk ki sétálni, 2 órán át róttuk az utcákat, míg éhes nem lettem:) Na, most a mezőgazdaságban nem panaszkodhatnak:))) Nincs az a kifejezetten aszályos időszak....

Keny, mizu, hogy bírtad a hétvégét?
Vendég
 


Sziasztok!

Twist!
Akkor Dorottya boldog a gigaciciktől :P
Itt semmi küli 7 végén még a fű se nő.Az kedvenc szobatársam most ment programozott császárra, tölem meg 5-kor vért vettek :shock: , azt sem tudtam hol vagyok!íSzóval ennyi, minden napnak örülök.Kisfiam nagyon aktív ma is hajnalban már tombolt, szerintem azért, hogy adjak neki enni :lol: a kis éhenkórász!

Vanda!
Gyerekeid nagyon helyesek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Rani,
minden családban vannak ilyen kretének sajnos. A férjem családjában is. :( Nálunk az örökséget nem akarja sógor kifizetni. Persze kifizette már a felét, de a másik fele még várat magára. Nem is ezzel van a gond, hanem hogy megtehetné, mert van pénze de mindig másra költi. 3 autója van!! :twisted: Mi meg építkezünk, jön a baba, és a válasz az, hogy hagy éljen már egy kicsit. Még szerencse, hogy a ház felét nem írattuk át a nevére. szerintem, próbálj meg ne idegeskedni ezen, és ne neked legyen lelkiismeret furdalásod. Ti becsületesen fizetitek a hitelt. Aki pedig 10 misit elver csak úgy az meg is érdemli.

Vanda,
nagyon édesek!! :lol:

Keny,
nagyon ügyes Kornél!! Tudja ő, hogy jobb helye van még nálad egy darabig. :lol:

Bols,
Vásároltatok valamit? Milyen volt az expo?

Nem nagyon hittem, de a vége felé tényleg napról napra nehezebb. A csípőm fáj a legjobban, főleg, ha megpihen. A pingvin menése hozzám képest olyan mint a manökeneké. A vonalzóm is elcsúszott mert már "csak" 25 nap van. Holnap CTG, szerdán doki. Kíváncsi vagyok, hogy változott e valami, vagy továbbra is zárt méhszájam van.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny, de érdekes, az én lányom mindig evés után rugdosott nagyon, örült a kajcsinak és viháncolt.)) De amikor CTG-re jártam, volt ott egy aranyos lány, aki kisfiút várt és az ő kisfia is evés előtt rugizott, aztán lenyugodott, amikor lecsúszott a köldökzsinóron valami finomság. lehet, hogy a fiúk kajcsi előtt tombolnak?
Gratula a kedvenc szobatársadnak, hogy ma megszületik a kisbabája! Aztán már nem hozzátok megy vissza, igaz? Biztos kap babás szobát, room in-t.

Lili, csúnya dolog, hogy a sógor ilyen igazságtalan. Megérthetné, hogy építkezéssel és babával kell azért a pénz, főleg ha tartozik vele. Mit mutat a CTG? Vannak már fájások?
Vendég
 


Twist,
még nem mutatott múlt héten fájást, pedig már minden nap érzek enyhe mensis görcsöket. Jó lenne ha a héten már lenne előre haladás. :wink: Néha úgy érzem a csípőmnél szétszakadok. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Lili, igen vásároltunk. Vettem egy nyári szellős kismama felsőt (új) és kispasinak megvettük a kiságyát. Tömör fenyő, több fokozatban állítható, később átalakítható heverővé, görgős, de levehetőek a kerekek. Igaz, használtan vettük, de kaptunk hozzá egy kókuszmatracot is :D

Csípőfájás :(

Keny, az én pocaklakóm is reggeli előtt ficereg sokat. Kaja után csak jelez finoman, aztán pihizik. :)

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Vanda nagyon édi a csipetcsapat!! :wink:

Keny örülök, hogy minden ok és jól vagytok.

Lili nagyon köszi és a te sógorod se semmi. :evil:
(nálunk az a baj hogy így a sogorom mindenkit kisemmizett, :evil: )

Köszi lányok a bíztató szavakat családügyben.
Sajna beteg lettem baromira fáj a torkom és úgy néz ki Milán is elkapta.
Most kap homeós tabit remélem segíteni fog.
Újra fáj a farcsontom még jobban mint mikor Milánt vártam alíg tudok ülni és nem tudok rá hatásos fájdalomcsillapítot sajna! :(
Nem tudom mi van ma velem biztos ez a hülye idő de az ágyból se lenne kedvem kiszállni.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Csontjaid most húzódnak a helyükre. Nekem is nagyon fájt anno Baluval, szülés után meg még jobban, amikor a helyére csúszott. Viszont jó hír: második terhességnél már nem fáj.
Gyógyulgassatok! Nekem is kapar a torkom...
vovanda
 
 


Bols!
Úgy tűnik a fiúk már csak ilyenek:)Gratu a kiságyhoz!

Twist!
Ide már nem hozzák vissza a csajokat, hanem mennek a gyerekágyra, hacsak nem korababájuk van, akkor marad itt anyuci amíg a baba nem éri el az érett kort.

Rani!
Jobbulást mindkettőtöknek!!!!

Lili!
Kitartás, cseréljünk méhszájat, neked jó ez az egy ujjnyi, nekem meg jó lenne a Te zártad :P

Na ma mondta az osztályos orvos, hogy a 30.hétig tuti itt maradok utána meglátjuk, az még 4 hét upppppsz.Viccelődött velem azt mondta ez itt a nyitott méhszájas ágy eddig innen csak sikersztorival mentek el a csajok a 39.héten :lol: Az előttem fekvő is 24.héten kezdte itt a pályafutását.Nnnnyaaa majd meglátjuk.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, Bols, Twist: Fannikám kaja után jelentkezik!

((((Keny)))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda,
nagyon aranyosak! :)
épp a hétvégén most láttam vhol ilyen műanyag hintalovat, meg is tetszett!

Keny,
kitartás még legaalább a 4héthez, de miért ne lehetne ez is 39-es, mint ágyelődeid? :wink:
Makilány úgy érkezett, ahol épp te tartasz most... de szerencsére semmi összefüggés :wink:


bocsánat, most ennyi, széééjjel vagyok csusszanva, kicsi lányom gondoskodott róla az éjjel :roll:

Diós üdvözlet mindenkinek!!

angel37
 
 


Vanda köszi a bíztatást!
ÚÚÚÚ és mikor múlik el?
Tegnap kezdte de úúgy fáj hogy nem tudok ülni se, és igen jobban fáj mint mikor terhes volta.(lehet hogy ezt nem mondom a nővéremnek ő most 32 hetes és neki is fáj)

Keny nem semmi, hogy 30. hétig bent kell maradnod de a kicsiért mindent! :wink:
A tied is egy sikersztori lesz egy gyönyörűűűű babóval!

Köszönöm a jóbulás hozzászólásokat nem vagyok valami jól és Milán is kis repetfazék! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel, együttérzésem a kislánykád éjszakai bulija miatt. Nálunk is ez volt, egész hétvégén nem akart aludni a kislánykám.

Szegény Rani, kitartást. Próbálj sokat feküdni, már amennyit lehet. Kérj egy jó masszázst a párodtól :wink:
Vendég
 


Angel!
Ha kéred, a tied, tényleg el akarom adni. Nem sokat használtuk, megmondom őszintén, az ikrek folyton összevesznek rajta, ezért lett a nagy sárga cucc. Azon férnek.

Rani!
Nekem talán vagy 2 hétig fájt...

Keny!
Kitartást neked!!!
vovanda
 
 


Skrisz elveszett??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na, most írhatom újra, mert elszállt az egész. :evil:
Szóval: nem vesztem el, csak bepótoltam az elmaradásaimat. Végigolvastam a blogokat, kommenteltem. Cseteltem Anyuval, mert lent vannak a Balcsin. Rákattantam a Facebook-ra is, sokat játszom. Ja, és van egy lányom, aki egyre több figyelmet követel magának. Ma délelőtt a bazi fáradt vagyok, de nem alszom el műsor ment. Aztán mégis a fáradság győzött, és bealudt a kisasszony. Most a cumival elalvást gyakoroljuk. Egész jól megy.
A melómat utálom nagyon. A távoli hozzáféréssel egy excel tábla elmentése egy örökkévalóságnak tűnik... :evil:
Libero pelenkával is tele a hócipőm. Ma reggel tiszta pisi volt a gyerek. A hasa, lába. Hogy bírt ennyit pisilni az éjjel, hogy nem bírta a pelus. :roll: Apával vetetek Huggies-t, csak várom Lois néni válaszát, hogy milyen méretet vegyek. Van belőle sima 4-es, meg 4 plusszos.

skrisz72
 
 


Na, ma sem értem ide.... de holnap tutira :roll:
Már ha valakinek hiányoztam :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, olvastam, hogy Fannika is evés előtt jelentkezik:)) Nagyon cuki. Akkor csak az én lányom jelentkezett evés után, megköszönő rugizással.)

Krisz, ti is ezek szerint nagy pelenka tesztelésben vagytok? Mi dettó! Most próbáltuk az ALDI-s pelenkát, aminek finom pamutos az anyaga, mint a Pampers-nek, tehát tetszett első ránézésre. CSak sokszor a hátán jön ki a dolog belőle... Tegnap három ruhát is cserélni kellett, jó piszkosak lettek a rucik hátul. Felvettem a babát az ágyról és mentünk a tükör elé, erre látom, hogy hatalmas folt van hátul. Még van egy pár lehetőségünk: DM Lovebaby pellusok, meg lila zacskós TESCO, azt még nem próbáltuk (csak a fehér zacsisat). Huggiest hol lehet kapni?

Lois, mindenkinek hiányoztál, tutkóra! :wink:

Keny, a szobatársadnak kislánya vagy kisfia születt (aki programozott császárra ment)? Te hogy vagy? Mit hozott a párod tegnap finom vacsiként? Tudsz aludni mostanában?

Jaj, Dorka most 8 órát aludt éjjel, csodálatos volt. Minden meg van bocsájtva a hétvégi 48 órás nem-alvásért.
Vendég
 


Twist, akkor melléolvastál, mert evés UTÁN!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, hát persze, hogy hiányoztál!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!
Pocakosoknak pocaksimi. Majd jövök később!

skrisz72
 
 


Skrisz!
A Huggies méretre kb. ugyanakkora, mint a Pampers. Szóval ha Pampersből kicsi volt a 4es, akkor 4+t vegyél.

Lois!
Hiányoztál... :D

Twist!
Huggies a DMben van a legjobb árban.
vovanda
 
 


Köszi Vanda! :)

Keny, sajnálom a szobafogságot, de majd csak kibírod valahogy. Csak a picúr számít most.

Rani, jó szar a helyzet nálatok. Rokonok mindig külön állatfajta... :?

Twist, nekem is hátul kijövős verzió, ami sokszor előfordul. :?

skrisz72
 
 


Kicsi vagyok, lóra állok:

[törölt kép]

Ééén, a rumli közepén:

[törölt kép]

Nem vagyunk jók, ez csak átverés:

[törölt kép]

Tájkép csata után:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda :lol: :lol: :lol: :lol: jujj... :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


üdv csajok, babák!

Vanda,
hű, szerintem akkor lecsapnék rá!! :D
csak hogy jut el ide ez a böhöm ló? :oops:

Rani,
jobbulást nektek családilag! :?

Twist,
jól van, akkor Dorkababa kárpótolt! :lol:
ma mi is visszatértünk a jó kerékvágásba: este9-től ma f9-ig csönd volt! :wink:

Lois,
feltűnt, hogy nem írtál, és már hogyne hiányoztál volna! :roll: :D
gyere!

Baba,
Fanni akkor ma már jelzett? :wink:

Krisz,
Huggies reméljük beválik!
most nálunk is volt kipisi a Liberoból párszor, igaz ez még a 3-as. a következőre apa már a nagyobbat akarja, kíváncsi leszek. nem tudom, nem korai-e, még éppcsak 7kilós...

angel37
 
 


Angel!
Ebben a pillanatban csapták le Porontyon. Bocsika!!! :oops: :oops: :oops:
Teszveszen még láttam ilyen lovat, hátha valamelyik közelbe van.
vovanda
 
 


Na most bele is hatódtam, miután így kizsaroltam hogy mennyire nagyon hiányoztam Nektek :roll:

Vanda!
Ez a kiscsaj tisztára te vagy :D Nagyon cuki gézengúzos képek :lol:
Szeretik ezt a hintalovas izét? Azért ha EnyémGyerek így felállna rá, valszeg lefagynék :roll:

Twist!

Épp tegnap kitaláltam, hogy leállok már a Karamalz-zal, erre a Drágám hozott még 2 pakkot :? Ennyit a szándékaimról :roll:

Ranikám!

Jobbulást :) És még ez a csontfájdalom is :shock:

Keny!
Azért erre lehet számítani nem?? Hogy esetleg bennfognak. ha a 30.-ik héten kiengednek az is nagy szó, itt ahol én szültem ezzel simán benntartanának a 36.-ik hétig. Mikor én tavaly márciusban benn voltam, volt benn egy csaj, aki már szeptember(!!) óta benn feküdt, és csak szenteste egy estére ment haza :shock:

Baba!
Ja, dehogy csülkös kaja természetesen a drágám műve :oops:
Én csak az elpusztításához értek :oops:

Nyálfolyós lányok, ha tudnátok tegnap mit ettem, de nem is teszem fel inkább, még tönkremenne a klaviatúra :wink:

Na idáig bírtam itt ülni, a kis szaros már megint felmászott a lábamon. Ja feláll kapaszkodva írtam már?? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
7,5 kilósan mi már a 4-est használtuk :)
Lecsúsztál a hintapaciról? Én épp most rendeltem meg a kerti hintát, mondjuk sehol sem találtam egy játszón sem bébihintát, hogy belepróbáljam Zét, lehet nem is szeret majd hintázni :oops:
Akkor ez igen drága kanyar volt :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Lefagytam én is... kis büdösök, állandóan rám hozzák a frászt.
A hinta felől megnyugodhatsz: még nem láttam olyan gyereket, aki ne szerette volna.
vovanda
 
 


Mi vettünk egy kis piros műanyag hintát Esztinek. Beletettem, hintáztattam, de csak kornyadozott benne. Inkább az árnyékát figyelte. De az is lehet, hogy szimplán álmos volt. :lol:

Lois, disznóság, hogy ilyen jókat eszel! Irigy-irigy!!! :oops: :oops: És milyen körítéssel! Nem semmi Clarkod van! Az enyimé lecsót csinált tegnap este.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Nem tudom meddig jutok, mert ha Litti felkel megyünk ki. Kicsi ritkábban fogok jönni, így hogy beköszönt a jó idő, inkább kinn leszünk.

Vanda!
Nagyon aranyosak a kis csemeték! :)

Till!
Húúha, Lencsike fél éves. Szerintem jól haladtok a hozzátápival, Litti se eszik többet, oszt mégis tök jó súlyban van és kicsattan az egészségtől. Hogy le is kopogjam. Fogacskákhoz gratula!

Lois!
A nem semmi Zétény mennyit eszik. :lol: Már a múltkor is jót nevettem amikor írtad, mennyit kakil. Dehát így ne csodálkozz! :lol:

Rani!
Hát a családot tényleg nem választhatjuk. Én is voltam hasonló helyzetbe a szüleim miatt ráadásul és marha rossz volt az egészet megemészteni. Emiatt csúszott egy évet a házasságunk, bár ezt ők nem tudják. :( Na de mindegy, nem is akarok rá emlékezni, de az a lényeg, hogy nem szabad rágni magad rajta. Neked a te kis családod legyen a legfontosabb. :)

Angel!
Nagyon vicces fotó lehet. :)

Litti is nagyon aranyosakat produkál, napról napra úgy érzem jobban imádom. Hétvégn Egerben voltunk barátoknál, van egy másfél és egy négy éves kislányuk. Zabálnivalók voltak együtt.

Skrisz!
Képzeld a hétvégn kaptunk egy rugós hintát az előbb említett barátainktól, nincs műanyag könyöklője, de tetszik Littinek is. És tegnap a levessel voltam elfoglalva amikor látom, hogy a járóka szélébe kapaszkodva térdepel és rázza a seggét. :) Asszem ereszthetük mi is lejjebb.

Pocakos mamiknak nyugalmat és pocaksimit küldök!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Vanda,
kár :(
á, teszveszt ilyesmit nem ismerem, nem nagyon tetszik a netes vásárlás :oops:
na majd lesz lovunk! :wink:
mennyiért vesztegetnek egy ilyet amúgy?

Lois,
hintát szerintem is szeretni fogja!
"lógós" hintát is szeretnék, csak szegényem még abba is kicsi, mint az etetőszékbe :?
ja, Diána még nincs 7.5 sem :wink:

nem írtad még az állást, grat hozzá!

Makilány néha nagyon veszélyesen műveli, rám (is) veszélyesen, ahogy csimpaszkodik a gatyaszárba leginkább hátulról, egyszer akkorát fogunk esni, mint az ólajtó :roll:

angel37
 
 


Angel!
Brendonban talán 7 ezer körül van.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois,
ügyes KisZé!!! Gratulálok!! Lassan szaladhatsz utána. :lol:

Vanda,
de édesek!!! :lol: Te sem unatkozol. :wink:

Keny,
Sajnálom, hogy még minimum 4 hétig a kórházban kell maradnod, de jobb az elővigyázatosság. :wink: Küldöm a zárt méhszájat.

Bols,
akkor jól végződött az expo. biztos kifáradtál a végére. Akkor már nektek is gyűlnek a dolgok. :lol:

Rani,
Ha nekem is jobban fáj majd szülés után a csípőm mint most....... :shock: nem irigyellek. Elhiszem, hogy nincs kedved kikelni az ágyból.

Twist,
Akkor jó éjszakátok volt. :lol:

Skrisz,
Tegnap nálunk is lecsót főzött apa. :lol:

Baba,
nem soká már neked is két számjegyű lesz a hátralévő nap. :lol:

Ma voltam CTG-n. Domi nagyon jól érzi magát. Kíváncsi vagyok, hogy holnap mit mond a doki. Két hete voltam, remélem azóta változott valami.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Vanda!
Én is ezt mondtam magamnak, hogy nem lehet annyira antigyerekem, hogy ne szeresse :)

Skrisz!
És hova lógattátok fel?
Ja, kérem választani tudni kell, a főzős férj az új macsóférj :wink:
EnyémClark nem véletlenül lett Loisé :mrgreen:

Kat!
Ez van Sz@rógép :lol:
Rugós hintáért irigy, én is annyira akartam volna neki :? Mire megjön a kerti hinta (2-3 hét) nem tudom érdemes lenne e rá beruháznom.
Gyorsan engedjetek le mindent (járóka, kiságy), mert olyan kis trükkösek, egy pillanat alatt át tudnak vetődni.

Angel!
Sokat spórolnál (időt, pénzt), ha barátkoznál a netes vásárlással, mi a gondod vele? 2500-ért találtam ilyen hintalófélét a teszveszen.
Ehhez is kicsi lenne? Kép

Nekem is ezt csinálja, lóg a gatyámon, mint egy kis majom, betámad pl. mikor mosogatok, nem is merek megmoccanni, vernyogok csak C.-nek, hogy szedje le :oops:

Lili!
Köszi :) Szaladás rám fog férni :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Na látom végre feléledt a banda sokat írtatok :P

Angel!
Csak sejtem az apróbetüs részt, nemtudom elolvasni ezen a kis notebookon :roll: , de az enyém remélem sokáig benn marad :!:

Twist!
Alvás éjszaka elég kényelmetlen akkora luk van a matracomon :evil: ,de amúgy elvagyok, itt mindenki megszül, ma is új szobatárs érkezett.Apa minden nap elhalmoz minket földi jókkal, had hízzon a csöppségem :wink:

puszi mindenkinek!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Luk?????? Át ne pottyanj :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, ilyen hintánk van. Nem kicsi. Elfér benne a gyerek.
Nyitott kocsibeállónk van, a felső gerendára csavartunk be két kampót. Azon lóg.

skrisz72
 
 


Én aludtam egyet ebéd után, azért voltam olyan csendben. Ilyenkor meg olyan kómás vagyok....

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem baj, Babikám, pihengessél csak. Jót tesz. Az jó, ha tudsz napközben is szundizni. Én sosem voltam álmos napközben, mikor pocakos voltam. Most már egyre gyakrabban. :oops:

skrisz72
 
 


Vanda,
köszi!

Lois,
nyilván így van (Twist amiket írt a múltkor, ez sem tette szimpatikusabbá ezt a módot), de egyszerűen idegenkedem tőle. én meg akarom fogni, mielőtt megveszek bármit.
persze innen a topicról más lenne, mint pl Vandák pacija :wink:

így kép alapján nem látom mekkora a hinta! :oops: :wink:
de kicsi az ülős babakocsiba, étetőszékbe, gondolom ebbe is, nagyon szarul ül benne, rossz nézni, ő se érzi jól magát :(
na itt jön ki, hogy kicsi még méretre, hiába tud olyankokat, mint a korrigáltan számolt kortársai :?

jaja, mosogatás dettó! :lol: ha egyedül vagyok meg vagyok kissé lőve!
múltkor meg rámcsukta a konyhaajtót és nem tudtam kijönni, mert ott volt a keze. van egy luk alul az ajtón, azon dumáltam hozzá, de csak visszavigyorgott. ki kellett nyúlnom és arrébbtolni :roll:

Keny,
az apróbetűssel nem ijesztgettelek :roll: :wink: természetesen bent marad!
matracot nem lehetne cserélni? :roll:

angel37
 
 


Keny, luk biztos azért van a matracon, hogy a pocakosok hason is tudjanak aludni:))))))))))))))) :wink:

Lois, a párom nekem is ígért Karamalz-t, mert majdnem megitta az egészet előlem, annyira ízlik neki:)) (nem tudom, hogy ő mit akar vele szaporítani:))))))))))))) Miért akartál leállni vele?

Angel, jaj, az én rossz tapasztalatom miatt ne idegenkedj a netes vásárlástól:) Azóta már velem sem tudta ez senki megcsinálni, hogy nem fizetett és csak lenyúlta a cuccot. Már csak akkor küldöm el a "terméket", ha kifizette. Esetleg úgy jó vásárolni babás holmit, ami talán szimpi lehet neked, hogy környékbeli eladót nézel és személyesen veszed át a holmit. Nem kötelező megvenned, csak megnézed és ha tetszik, akkor viszed. Nem sértődnek meg ezért. Én így vettem babahordozót, babakocsit, gyerekülést stb. Tulajdonképpen ez inkább személyes vásárlás, mintha mondjuk egy piacon árulná a portékáit az illető. Na, így már szimpibb? :wink:
Vendég
 


Én csak akkor tudtam aludni, ha beteg voltam. Mióta Fannikám megfogant, azóta viszont rendszeresen alszom nap közben, kivéve, ha Apa itthon van, mert akkor nem uncsizom annyira és könnyebben túlteszem magam az álmosságon. Amúgy minden nap 1/2 5-5-kor kelünk. 5-kor kávézunk és ahogy lemegy az els korty, Fannus már jelez is, hogy ő is ébren! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szegény Fanni, ilyen korán ébreszted kávéval... :wink: Majd vered a fejed a falba, mikor kisgyerekként is 5-kor fog kelni, te meg még aludnál 8-ig. :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Twist,
nem, alapvetően nem a te tapasztalatod miatt nem :wink:
mindenesetre örülök, hogy már rendeződött! :)

tudom, hogy hasznos lenne megbarátkozni a dologgal, mert sajnos nagyon feszül a gatyaszíj :( :oops: na majd látom, rávisz a szükség :roll: :wink:

Baba,
naja, ne csodálkozz, ha majd Fanni 5-kor kukorékol! :lol:
bár tudom, alig várod, a kaki- és pisizuhataggal együtt! :D

angel37
 
 


Hol vagy Baba? Már megint alszol? :wink:

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: