Új privát üzeneted érkezett!

Keny, csak így tovább! Ha stagnál az most tényleg jó!!

Skrisz, Angel, igen, nagyon apásak tudnak lenni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Ezt nem is tudtam, majd utána nézek mindjárt, szóval feljebb kerül majd a fej a medencében, ahogy telnek a hetek?

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba,
készülj vmi hasonlóra :lol:

Keny,
már nem emlékszem pontosan melyik hetek :? , pedig sokat olvasgattam utána még 2in1.
a hasad ahogy növekszik egyre jobban áthelyeződik a súlypont a has felé.

angel37
 
 

 
 

Sziasztok, újra itt! :)

Gyorsan rólunk, amíg alszik Lencsi, aztán visszaolvasok...

Betöltöttük a 6. hónapot!!! :D
Státus: 6480 gr, 67 cm, és hétfőn+ ma kibújt az alsó 2 középső fogacska!!! :D

Hozzátápi piszok lassan halad!!!!! nagyjából így eszünk:
tízórai (9h): 1 HIPP babakeksz + gyümilé
ebéd: 50 - 70 gr főzelék + 30-40 ml tea
uzsi: 30-40 gr gyümi + babakeksz
vacsi: 80 gr HA pép.
Emellé nappal 6 - 7, éjjel 3 - 4 szopi van, amit nem mérek...

Amúgy az Ovko-s botrány óta erőt vettem magamon és én főzök!!!
Alvás: már csak délelőtt - délután alszunk ( 1 - másfél órákat), és este 8-tól pár keléssel reggel 7-ig.
Ma kivételesen 4.45-kor kelt, és csak 6-tól aludt vissza 7-ig, ilyenkor iszony fáradt vagyok...Na olvasok!

tillidian
 
 


Tilli, végre! Már azt hittem elbujdokoltál előlünk. :wink: Hozzátáplálást nem kell siettetni. Majd szép lassan rákap. De hát tudod te ezt, nem? :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz,
dehogy bujdokoltam, itt vok :lol:
Mostanra olvastam vissza 3 oldalt, és felkelt a Lyány...
de legalább kicsit képben vagyok :roll:

Hanna,
látom, Nálatok is ez a szitu, alig jutsz ide...Tényleg, mikor sétálunk? :D

Hozzátápi:
sajna nekem ez új, mármint a nemevés...Vackornak 3 hónaposan kezdtük, egyből 200 főzi lecsúszott, neki totál mindegy volt, mi a kaja, honnan folyik, csak gyűjjön :mrgreen: (mert mindent cumiból szívogatott...), Lencse meg nyammong, 40 perc egy étkezés, azalatt cigánykereket is hányok, hogy ha eltátja a száját, gyorsan belecsempésszek 1-1 kanállal... :roll:

Kismamiknak pusszancs!!!!
Feltett szándékom most már jövögetni!!! :wink:

tillidian
 
 


Tilli,
előkerültél végre! :)
szerintem nem is halad rosszul ez a hozzátáp! :wink: napi 4x szilárd kaja van.
a 40perces nyammogásért nem irígyellek, de nem is baj, ha nem fal, mi a másik véglet vagyunk, percek alatt benyeli a kaját, ha nem tolom gyorsan a következő kanalat a szájába, már ott az ujja, vagy kirántaná a kezemből a poharat, aztán meg törlöm rókákat. :roll:

angel37
 
 


Keny!
Hajrá!!! Kitartás!!!

Angel!
Én nem szeretek ott maradni (mindig elzsibbadok), így is jön a Baluterror. Rendszeresen átmászkál éejjel, ezzel nem is lenne bajom, (mármint azzal, hogy az éjszaka egy részében velünk alszik) viszont újabban mellettem is fel-fel ébred, dumál, és iszonyatosan rugdos, képtelenség mellette aludni. Szóval jön a kísérgetés vissza a saját ágyba. :cry:

Till!
Ezek a csajok már csak ilyenek, enyém kisasszony is nyammog... Majd belejön. :D
vovanda
 
 


Vanda,
ohh, értem :roll: nem kicsit fárasztó éjszakai program...
én ezt műveltem apukámmal, remélem nem kapom vissza :oops:

angel37
 
 


Till szia, de jó, hogy jöttél!:) Amikor Lencsi visszaalszik, te tudsz vele aludni? (Én az én lányommal nem szoktam tudni.)

Keny, gratula a stagnálás miatt, nem is lehet ennél jobb hír:) Már egy hete bent vagy, jól bírod, ügyi vagy! Van ott tévé, vagy rádió? Mivel töltöd a napjaidat?

Hoppá, megyek felébredt a már bealtatott lánykám....
Vendég
 


Twist!
Jó a szoba full extra :lol: tv, dvd, saját fürdő wc, laptop, internet, mikró, vízforraló, mindent megoldottunk közösen a csajokkal :P , de itt van olyan aki az 5.hetet nyomja uhhhhhh! :P be kell rendezkedni különben megőrülsz....

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel,
rókázgat??? Szegénykém :roll: Akkor Ti is gyakran esztek, hogy pótoljatok, gondolom...

Vanda,
Te lánykád mekkora most súlyra?

Keny,
lemaradtam, hol vagy most???

Twist,
sajna én sem tudok visszaaludni, ha Lencse végre megint alszik :oops: (hajnalban is 4.45-től 6-ig játszogatott, utána aludt még 7.15-ig, de én már nem :oops:

tillidian
 
 


Keny, akkor legalább van minden felszerelés. Van olyan program, hogy este pl. közösen megnéztek valamilyen sorozatot? Reggel szabad kávéznod? Szoktál amúgy? South Park részeid vannak még? Kitartást neked, mindent a babáért, nagyon megéri! Elvileg neked most azt ígérték, hogy 2 hét múlva hazaengednek talán. Csak nem lesz 5 hét belőle.

Till: Keny szegény 1111-es nyitott méhszájjal bekerült a kórházba, és ott van már egy hete. Drukkolunk neki ezerrel! És szerencsére szépen vigyáznak rá, jól van, hurrá!
Szegény, te is nagyon álmos lehetsz, együttérzek! Én is zombi vagyok. Napközben aludtam még a babával együtt az elején, de most már inkább házimunkát végzek, fogadom a postást, ELMŰ-söket, mindenkit ak becsönget, stb. De tegnap is olyan fáradt voltam már, hogy az esti fürdetés utáni szoptatás közben bealudtam csúnyán és csak reggel tértem magamhoz:)
Vendég
 


Tilli,
ja nem, nem pótlunk, inkább túl sokat zabál egyszerre :roll: :wink:
rókázások meg szűnőben valóban, hogy nagyrészt ül, áll! :D

Keny,
eeez full! :shock: :D
pedig sima szoba, nem fizetős, ugye? vagy a "lakók" hozták mindezt?

angel37
 
 


Till, de jó, hogy jöttél.
Most ennyire telt.
Többieknek is puszi és jó éjt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hello Lánykák!
De nehezen értem ide :roll:
Na nem rettentő bokros teendőim akadályoztak benne, csak valahogy kifolynak a kezem közül a napok :oops:

Kat!

Körtét hozattam ma, de elég tré volt, ízetlen, kemény, nem adtam neki belőle. Sárgabarack van fagyasztva? Én még nem láttam.
Oh, én nagyon jókat tudok röhögni magamon.... muszáj is, mert megabéna tudok lenni.

Viszont ma elveim ellenére kapott banánt, persze zabálta két pofára (túróval és joghurttal)
Ma megmértem, Zétény 2x eszik ugye hozzátápit, mindkétszer benyomta a 300 grammot egy szempillantás alatt, délután ha lett volna még, folytatta volna :shock: Néha azt hiszem, mindjárt kifolyik a fülén....

Twist!
Zé szereti az orvososdit, érdekesnek találja a sok babát, oltáskor is csak minimális hüppögés van. Ő még nem volt lázas sosem, pedig kapott már szegény sok oltást. Paraanyu a létező összeset belenyomatta csóri gyerekébe :oops:

Rani!
Remélem ez csak egy szófordulat volt, és nincs nagy baj... :shock:

Skrisz!
Bemennek csak úgy :shock: Nálam csengetnek..na mondjuk a 2.2 m-es kerítés is segít ebben. De a gázt pl. én is diktálom. Vagyis a férjem.
Az én Kölköm is odavan az apjáért, mikor már hallja a kulcsot zörögni a zárban, kimászik az ágy szélére, és ott várja. És annyira boldog mikor meglátja, megzabálom, olyan édesen örül :D

Keny!

Micsoda fullos rabság :lol:
De a stagnálás ellenére, meg ha haza is engednek, feküdnöd kell, nem? Mármint míg túl nem nő Kornél a kritikus koron.

Angel!

Házi kakas :D enyém Zé 6-kor kelt. De utána azért jóvá tette, mert 10-ig aludtunk együtt :roll:
SzadiAnyu trükkösen csinálja már, mikor felkel reggel, és átviszem magamhoz nem veszem le róla a hálózsákot :roll: Így nem áll neki bolyongani az ágyban, hanem simán alszunk tovább szopi után :roll:

Tillikém!
Újra itt, de jó :D
Azért csak benyammogja a Kisasszony a kellő mennyiséget, mert szép igen korrekt paraméterekkel rendelkezik :)
Fogacskákkal volt nyűglődés?
Babakekszben találtál gluténmenteset? Vagy ti már esztek glutént? Én már annyi félét megnéztem de nem találtam sehol sem :?
40 perces kajálás, nem gyenge :shock:
Zé is villámevő :roll: Mi már nem is partedlizunk, az én Gyerekem kaja közben ül vigyázzba és csak tátog míg el nem fogy. Na ja, kajával nem viccelünk :) Köv. gyerekem biztos éhenkórász lesz cserébe :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, azt hallottam a váróteremben, hogy a fiúbabák nem szoktak lázasak lenni (helyi közvéleménykutatás, nem biztos, hogy világméretű igazság:::)))). Nagyon jó lehetett, nem lázas az oltásoktól (kop-kop-kop, gyorsan lekopogom):)
Én is benyomatok minden oltást, ne legyen beteg a pici lány. Paramami vagyok dettó :wink:

Baba, hogy állsz a haskeményedéssel, jobban vagy már? Pihensz sokat?
Vendég
 


Twist, köszönöm, jobb a helyzet.

Lois, jó étvágyú kisfiad van! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szisztok!
Látom korán keltek azanyukák :shock: , akkor én még jól kihasználom ezt a 2-3 hónapot :P

Rani!
Hogy van Milán már nem lázas ugye?!!

Lois!
Kisfiad nem semmi kajákat tol be :P .Ja ha majd esetleg haza is engednek 2 hét múlva, ugyan ezt kell otthon is csinálnom egész nap feküdnöm, bárcsak már ott lennék hmmmmmmm....

Till!
Twist megírta mi a szitu :( itt dekkolok kényszerpihenőn a SOTE I-en nyitott méhszájjal.

Twist, Angel!
A szoba nem fizetős sima sztenderd, mi turbóztuk fel minden extrával, az elviselhetőség érdekében mindenki hozott valamit.

KépKép

Kép
keny
 
 


Halihó!
Idő trutty, kicsi cipőm tele vele... :?

Dani bébi szemüvegét potom 12ezer Ftért sikeresen megrendeltük, tiszta tudóspalánta feje van benne, majd fotózom. :lol: Hogy megszokni hogy fogja, arról gőzöm sincs.

A 6os kelés nálunk menetrend, és ha akkor kel az összes, már jók vagyunk. Ma spec. Balázs ébresztett fél 6kor...

Till!
Olyan 7 és fél kiló, egy hónapja mértük. Eszik ő egész jó mennyiségeket, de lassan hízik. Sokat számít a genetika: én elég pici vagyok (163 cm és 54 kiló), pasim anyukája se egy óriás, kiscsaj ezt örökölte. A Porontyon írta a múltkor valaki: a tündéri balerina kislányok nem az óriásbébikből lesznek... :lol:

Keny!
Ügyesek vagytok a szobával, így legalább ki lehet bírni.

Lois!
Enyém Pasi is zabagép,addig tolja, amíg rakom bele. És ha 10 perccel később eszik valaki, akkor úgy lejmol, mint egy éhező etióp (vagy kutya). :lol:
vovanda
 
 


Vanda, itt Észak-Magyarországon kisütött a nap. De azért bazi hideg van, 6 fok, brrrrr! A bikinis napozás és felfújható medencében való úszkálás halasztódik...

Keny, akkor jó szobába kerültél, ha ilyen jó fej a többi kismama is (felturbózták a szobát). Most legalább kiismered a kórházat, és amikor szülni mentek, már előre fognak neked köszönni a dokik és a nővérkék:-) A kaja jó?
Vendég
 


Sziasztok!

Keny,
vészesen közeleg, és úgy érzem, hogy mindennel le vagyok maradva. :lol: Persze ez így nem igaz, de folyamatosan takarítok, mosok készítem a ruhákat és közben úgy érzem, hogy nem haladok. :lol: Délutánra viszont úgy kifáradok, hogy csak fekszem, mint egy darab fa. Örülök, hogy jobban vagy, és hogy Kornél baba szófogadó. :lol: Kitartás!!! Jó, hogy megoldottátok a szoba kérdést. Így talán jobban elviselhető.

Till,
már 6 hónapos Lencsi lány. Mindig másokon veszem észre hogy halad az idő.

Vanda,
édes lehet Dani.


Nekem a múlt hét óta menstruációs görcsök jelentkeznek, de csak szépen. Mint mikor jelez, hogy majd pár nap múlva megjön. :shock: doki szerint ez jó. iszom a málnalevél teát és szedem a homeós bogyókat. Majd kiderül mennyire válik be.

Tegnap voltunk apával urológusnál. Június elején megműtik a herevisszérsérvét és talán lesz esély arra, hogy a tesó simán összejön. A Kaáliban azt mondták, hogy így sem sok, de reménykedünk. :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili,
ez már tényleg erősen a célegyenes :lol:
már most tesóra gondoltok? :wink:
szurok a bogyókhoz!

Lois,
na akkor bővült a repertoár a gázos banánnal :lol: :wink: próbáljátok ki meggyel is! :wink: vagy bármi eddigivel keverheted!
sajna Makit fogja, ha nem vmi hajtóssal keverem :?

Vanda,
ez 12e jó árnak számít? :oops:
kíváncsi leszek, hogy bírja Dani! kérjük a tudorképet! :wink:

itt szép idő van, biztosan megy felétek!! 8)

Lois, Vanda,
no, hát Makilánykám csaj létére így zabál, mint a fiókáitok :roll: :D
kaja után is bármikor gülü szemmel sasolja, ha más eszik vagy bögréből iszik.


Diána tegnap jól megnevettetett, apja csinálta a fürdővizet, kiccsaj odamászott a háta mögé, felkapaszkodott, és egy elegáns mozdulattal lerántotta a gatyáját (mindkettőt) :lol:
apja mondta, hogy segítsek, de én szenya módon inkább szaladtam a fényképezőért, ezt nem lehetett kihagyni :oops: de erről nem teszek képet a közösre :wink:

angel37
 
 


Angel:-)))))))))))))))) Ez naggyon király kép lehetett!!!!
Van humora kicsi Diókának!:)

Lili, már csak 30 nap, nem sok idő. Kitartást! Persze, hogy fáradt vagy, ha ennyit dolgozol délelőtt, nagy pocakkal már nem lehetsz olyan fürge:)
Vendég
 


Angel!
Biztoas jó a fotó :P

Twist!
Háááááát a kaja....igen, nem valami jó és kevés is, de a férjem minden este hoz nekem vmi finomat nyammmm :lol: , de az étvágyam se olyan jó, nem csinálok semmit alig mozgok.

Lili!
Akkor pihenj többet, mert ha kisfiad megszületik nem lesz már rá időd.

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel!
Már éppen beletörődtünk Pasival, hogy 20e alatt nem ússzuk meg.
Dió: :lol: Enyémek is csináltak már ilyet, de én annyira röhögtem, hogy elmaradt a fotó.
vovanda
 
 


Vanda!
A 12 e nagyon jó ár. Olyan flexibilis szárú igaz?
A barátnőm kislánya csak picivel volt nagyobb Daninál, mikor kellett neki, nagyon ügyesen fegyelmezetten tűrte.
Képeket majd de izibe :D :D :D
Ja, kislányos legyenek igenis kis filigránok, fiúk meg vasgyúrók :) na jó az sem baj ha nem.... :)

Twist!

igen, az első oltásnál még én is aggódtam, meg dugdostam a hátsójába a lázmérőt, de most már elkönyveltem, hogy az enyém nem olyan típus. Pedig volt mikor hármat kapott egyszerre :roll:

Angel, Vanda!

Azt hittem csak az enyém csinálja ezt... mi mikor kajálunk a gyerek is ott ül velünk, vagyis mellettem a hintában, és frankón egész végig az apja száját nézi meredten, épp csak hogy a nyálát nem csorgatja :) Akármennyire jól van lakva.
Előbb bevert egy nagy tál cukkinit, husival, és még tátogott utána. Most mit csináljak? Bazira sok volt, de ha enne még??

Lili!
Ez normális érzés, én is az utolsó pillanatig úgy éreztem nem vagyok kész. De ez valszeg azért volt, mert nem is voltam, még utolsó nap kaptam észbe egy csomó minden miatt, ami úgy utólag cseppet sem halaszthatatlan és nélkülözhetetlen, de akkor senki sem tudott volna meggyőzni az ellenkezőjéről :wink:

Angel!
Úgy döntöttem 9 hótól kaphat :) Az meg már mindjárt itt van :) Meggyel is tuti jó. Ha tejtermékkel adod, akkor kompenzálod, hogy fog, nem?
Gatyalerántás :D :D :D
Na ja, nekünk is vannak kizárólag a magángyűjteménynek lekattintott képecskék :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lili. jó készülődést.

Angel, szegény Apa, jól kinevettük :lol: :lol:

Olyan jó olvasni, amiket írtok a babákról!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tilli drága de jó hogy előkerültél!!! :wink:
Gondolom nem lehet könnyű a hozzátápit elkezdeni.(én még elötte vagyok, így jöhetnek a tanácsok mindenkitől) :D

Lois sajna baj az van.
A férjem családrészéről a hülye sógorom miatt.
Röviden hitelt vetetett fel az anyósommal amit szépen el is költött és nem fizette kb 2 éve.
Most ott tart a dolog hogy ugrik egy 72nm-es lakás ők meg mehetnek ahova akarnak.
Ja és mind ezt most tudzuk meg 3-om hete.
A sógorom próbál minket is megvezetni én meg intézkedek a banknál, hogy legalább világossan lássunk.(mert mindent eltitkol)
Mikor ezt meg tudtam azt hittem annyia tejemnek olyan ideges lettem és voltam az elmúlt hetekben. :evil:

Most jöttünk haza a Dévay előadásról és megnézték Milánt.
A hosszú szülésnek köszönhetően kötöttek az izmai így torna kell neki.
Néhány gyakorlatot mutattak, hogy mit csináljak míg nem tudunk menni mert egy hónapra van csak hely. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lili nagyon drukkolok, hogy kistesó sima úton jöjjön! :wink:

Keny drága nagyon szupi, hogy ilyen jó lett a szoba ha már bent kell lenni.
Gratula a stagnáláshoz is és nagyon remélem így marag legalább a 36. hétig! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, de jó, hogy eljutottál a tornára! Hogy sikerült bejutni, találtál másik helyet? Nagyon érdekelnének a gyakrolatok, mert nekünk is javasoltak tornát, hogy a gyerekdokinál kérdezzem meg, de elfelejtettem.
Sajnálom a családi problémát, kedves vagy, hogy próbálsz segíteni. Tejed még van, ugye? Szedjél be valami szaporítót.
Vendég
 


Twist még a tornára nem jutottam el csak ide a védőnénihez ahol az egyik Dévays tartott egy kis agytágítót.
Ott nézte meg Milánt és egy két mozdulatot mutatott.
Milánnk a hajlítással vannak gondjai ugye ezért kötött az izomzata.
Az egyik gyakorlat, hogy a fejét hátul megfogod és az egyik lábát, és a térdét meg próbálod hozzá érinteni a fejéhez.
Szóval össze csukod a gyereket! :roll:
Persze csak óvatossan.
A másik hogy a feje mellé kihúzom az egyik kezét és az ellentétes lábát is kihúzom.
Magára a tornára csak május 11-én megyünk.
Mondta, hogy nem vészes amúgy Milán ne aggódjak.

Aranyos vagy köszi szedek homeós bogyót a tejcire.
Hát az ember próbál segíteni de tudod olyan nehéz ha nem haggyák. :(
Későn tudtuk meg a bajt és még most is egy csomó mident titkolnak úgy néz ki és anyósom még mindíg az ő kis fijacskáját védi de persze csak azt az egyet. :evil:

Lányok nem akarom elkiabálni de Milán ma olyan jófiu! :D
Reggel mentünk a tornára ott se sírt sőt nézte a többi gyereket aztán csicsikázott.
Aztán kaja és megint csicsika mi vásároltunk addig hazajöttünk és úgy csicsikázott, hogy sikerült a hordozóból betenni a kiságyba.
déltől 5 ig volt szundi! :shock:
Remélem este is minden ok lesz és nem megy át nyűgibe.
Tuti az esőt érezte eddig.

Twist bocsi, hogy csak most de gratula Dorkának a 3. hónapjához!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi a gratulát és persze a többieknek is (még az előző oldalakon:)!
A gyakorlatok jól hangzanak, köszi, hogy leírtad őket. Én csak a lábacskák felnyomását a hasra és oldalra lekörzést ismertem. Mennyiszer kell ismételned naponta a te gyakorlataidat?
Ezek szerint jól kifáradt Milán a tornától, hogy ennyit aludt. Na, minden nap tornáztasd meg jól!:)))
Vendég
 


Lois!
Esetleg adhatsz Zének valami kis nasit, hogy ne csak nézza, ahogy esztek. Meg most már picit belemászhat a tiétekbe is, ha nem nagyon fűszeres (levesek, krumplipüré stb.)

Rani!
Szépen hangzik... Halkan jegyzem meg: a bank jelen esetben lakottan lesz kénytelen árverezni a lakást, úgy meg olyan nagy kereslet nem lesz rá. Szóval húzódhat ez még... Ha meg anyósodék nem kérnek a segítségből, akkor próbáld ne idegelni magad rajta (tudom, hogy szívtelen dög vagyok). Én is ugyanezt csináltam a volt férjem családján: ők konkrétan le se szartak, még a szülinapomon sem köszöntöttek meg soha, én meg idegesítettem magam a dolgaikon (millió hitel, a két exsógorom kész katasztrófa). Aztán rájöttem, hogy értelmetlen. Most már annyi energiát fektetek a kapcsolataimba, amennyit a másik fél... Fel a fejjel!
vovanda
 
 


Rani!
Hah, minden családban vannak ilyen kretének :?
Milán nagyon ügyeske :)

Vanda!

Hát a mi kajáink nem épp Zé-kompatibilisek, ma pl ezt ettem:

Kép


Szóval végül is érthető hogy ez az 4-5 kilócska, mért ragaszkodik így hozzám.... :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.04.17 00:23-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bekukk...

Lányok, annyira aranyosak vagytok, meg sem érdemlem.......

Keny,
szívből a legeslegjobbakat Nektek!!!!! Pihenj minél többet, ha már így alakult... :(

Raniko,
kitartás, ölelés!!!! (Nálunk hasonló történt, ugyancsak kretén sógorék miatt... :oops: )

Vanda,
sebaj, kicsi a bors :wink: (mi épp 30 gr-ot híztunk a héten :oops: )

Lois,
ezt a babakekszet esszük:
http://www.minimano.hu/termekeink/babae ... 50_gr.html
nem tudom, gluténmentes-e, majd megkuksizom, de egyébként is úgy tudom, 6 hónaptól erősen ajánlott bevezetni a glutént...itt egy cikk róla:
http://www.kismama.hu/kisgyerek/liszterzekenyseg/2306/

Angel,
ojjé :lol: :lol: :lol:

Baba, Drága,
sok puszi!!!!!

Mindenkinek szép hétvégét!!!!

tillidian
 
 


Lois, már megint milyen ínycsiklandó finomságokat ettetek!:)) hmmm! Aranyos a tejfokozó "sör" is mellette:)

Vanda, szegény, rossz lehetett annyit idegeskedni régebben. Jó, hogy most már tanultál az esetből és lazább vagy:) Ennyi szép gyermek mellett úgysincs időd már semmire sem, főleg mások hülyeségeire:)

Till, nálatok is ilyen pénzügyi bajok voltak a családban? Uhhh, sajnálom.(
Lencsikének hány foga van már?

Dorka szinte egész éjjel fentvolt most és érdekes, hogy mégsem álmos. Vidáman gőgicsél és kúszik és kurjongat. Én meg úgy meginnék egy tripla kávét!
Vendég
 


Twist, kávé repül!!Kapd el, tejhabbal! Vagy tejszínhabbal kéred?


Lois,guszta kaja. Saját alkotás?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
A krumpli részét pl. eheti. :D Hagyd kicsit próbálkozni, ha nem esel túlzásba, nem lesz baja (szerintem). Pár hónap, és úgyse lesz hajlandó mást enni, csak azt, amit ti. Nálunk üvöltés van, ha mással próbálkozom... :D

Baba!
Nekem nem is tudom, mekkora kávé kéne...
vovanda
 
 


Vanda, dobom!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Kitartás a családi zűrökhöz!

Twist!
Akkor ma nem leszel valami fitt.Gyertek csajok itt alhattok helyettem, nekem más dolgom sincs :lol:

Baba!
Mizu?Hasad?Fanni?

Lois!
Nem kicsit csorog a nyálam a kajádra :P , olyan jó lenne normális helyen rendes szépen tálalt kaját enni nyammmmm!

Velem semmi küli, tök jót aludtam, Kornélkám pörög forog, tegnaap is tök máshol találtuk a szívhangot :roll: , egész délután feszített a kis kópé, hááát ez volt az oka :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba, jöhet a kávé, bármikor! Hm, tejhabbal kérem, az még különlegesebb:)) Jó hígan szeretem, sok tejcsivel:)
Vendég
 


Keny, holnap már 26 hetes leszel, nagyon jól haladsz, hurrá!:) Kornél rugdos, mit csinál? Van napirendje, pl. hogy 23 órától felkel és rugdos?
Vendég
 


Sziasztok!

Csak bekukk...
Jól vagyunk, Péter sokat mocorog, sokszor úgy érzem a köldökömön akarja kidugni a lábacskáját. Apa is élvezi, h érzi ficánkolni.
Mi még nem vásároltunk semmit kispasinak, de holnap babaexpo lesz nálunk, azért körülnézünk.

Mindenkinek szép napsütéses hétvégét!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols!
De jó, hogy minden okés :lol: Jó vásárolgatást!

Twist!
Mostanában reggel 7-kor kel a kis drágám és most már tudom milyen ha csuklik :P , addig lökdös amíg nem eszem valamit.És este 9 körül indul be nagyon.Éjjel ált. csendben van, alszik velem.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, már csak 2 számjegyű a hátralévő napok száma 2in1! Csak így tovább! :P Kornél ügyes fiú, a stagnálás az állapotodban jóóóóóóóó!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!!

Tegnap hatalmas takarításba voltunk( ablak, redőnymosás függöny stb.) anyum is itt volt segíteni, nem is tudom, hogy végeztünk volna nélküle.
Gondolom senkinek nem kell bemutatni melyen nehéz is egy babával (pocakosok készüljetek).
Jól elfáradtam és sajna ez a tejcsin is látszik.

Vanda és többiek köszönöm a bíztatást és hát igen ahogy szokták mondani az emberek a rokonaikat nem válogathatják meg. :(
Nem is tudom, hogy a férjem hogy iskerült ilyen jól. :roll:
Vanda nem a lakást árverezték el hanem a hitelt adta el a bank.
Ja és amiért már abszolút menthetetlen a dolog, hogy anyósom aláírta az adásvételit hogy május 1-el kiköltöznek.
Jelzem mi nem tudtuk ugye miért is.
Na egy a tuti ide nem jön se a sógorom se az anyósom ezt kikötöttem.
Főleg azért mert már rég tudták és nem szóltak egyék meg amit főztek, és ha el tudott a sogorom verni majd 10 misit akkor ezt is oldja meg.(mi meg fizetjük a lakáshitelünket)
Lehet, hogy gonosznak tűnök de miért én érezzem magam ezek után kényelmetlenül a saját lakásomba aki becsülettel fizeti is azt.

Keny drága örülök hogy jól vagytok.
Milán is hasonló modom ficergett és sokat csuklott, amit most is gyakorol. :lol:

Lois miattad már megint össze nyálaztam a klaviatúrát! :lol:

Twist azt hogy hányszor csináljam azt nem mondták.
Én kb 5ször szoktam minden gyakorlatot oldalanként és akár többször egy nap.
Amúgy elég hatásos Milánból ma is kipréseltem torna közbe egy adag rottyot! :lol: (nekem ez nagy öröm így a hasfájásnál)

Kép

Kép
raniko
 
 


Minden pocisnak kitartást!

Rani!
Nem vagy gonosz. Teljesen igazad van. Bocsánat, hogy kimondom: ha anyósod volt ilyen hülye és aláírta, akkor tényleg egye meg...
vovanda
 
 


Itt a kis hadsereg:

[törölt kép]


[törölt kép]

A kék hintaló eladó, ha érdekel valakit...
vovanda
 
 


Vanda, édes kis rosszcsontok! :lol: Mind megölelném!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: