Új privát üzeneted érkezett!

Boldog Szülinapot, kicsi Ákos!!! :-)
almi
 
 


Ákos!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Sziasztok!

Drága Ákos!
Hogy repül az idő, már Te is 1 éves vagy! Kívánunk Neked mi is nagyon boldog szülinapot!

Kép

Emőke,
még egyenlőre lappangó időszakban vagyunk, a doki nénink szerint, szerda-csütörtöktől lehet fertőző, mert a hétvégére várhatóak a pöttyök... Szóval várunk, és holnaptól már karanténban vagyunk.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 

 
 

Katus,

De jó az a kép Ancsiról a vonalzódon!!!
Vendég
 


Adri!

Aranyos az új vonalzód, csak alig látszanak Dóri göndör fürtjei, amit "annyira szeret" mutogatni :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Mikor ébredünk már végre olyan napra hogy nem esik az eső :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm, Ákos nevében is a köszöntéseket! :D
Majd rakok fel képeket, ha időm engedi.

Emőke,
Kicsit megkésve, de annál nagyobb szeretettel kívánok boldog szülinapot Neked is. Kibontottátok már a pezsgőt? :D

Anit,
Az esőből már nekem is elegem van :evil: Délelőtt, ugyan még szemerkélt egy kicsit, de kimentünk Ákossal sétálni. Esernyővel, esővédővel....

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Boti nagylegénynek nagyon boldog születésnapot kívánunk! :-)

Igen Anikó, már megittuk a pezsgőt, végre :-) Várjuk a képeket a keresztelőről.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Boti, boldog szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


tök jó ez a hét, minden nap ünnepelhetünk valakit :)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Boti barátunknak,
Boldog szülinapot kívánunk!
Kép
(Anita hova lettek a vonalzóid?)

Ákos, Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ákosnak nagyon boldog 1. születésnapot! tényleg hogy megy az idő... :shock:

Boti nagyfiúnak is kívánunk nagyon boldog születésnapot!

A Balatonon és Budán süt a nap! :)

puszi, Viki és Eszter

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Boti!
Kép

Orsi!
Ez a kép akkor készült, amikor egyszer sikerült, úgy összegumiznom a haját, hogy pár óráig nem vette észre. Egyébként nem engedi se a csattot, és a gumit.

Már itt is süt a nap! :lol: :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Köszöni szépen a köszöntéseket a nagyfiú! (Hihetetlen, hogy már 4 éves....)
Kép

Vonalzót jó pár hónapja akartam másikat csinálni :oops: :oops: .....akartam :)

Anita
putyu
 
 


Boti Nagyfiú!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! Kép
Vendég
 


BOTINAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

SÜT A NAP! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Boti Nagylegény!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Csajok!

Most vagy nem történik senkivel semmi /azon kívül, hogy öregszenek a gyerkőink :P :arrow: mert ugye mi nem :wink: /, vagy csak nem akar senki semmit megosztani a többiekkel,vagy nyitottatok egy másik topikot, vagy.....vagy.....vagy...vagy csak mindenki olyan elfoglalt és lusta mostanság mint én :roll: :oops: :?:


Katus!

Mire mi ébredtünk :oops: már nyoma sem volt :( ...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Évi,
én lusta vagyok :oops: :oops:

Na és senki nem mond semmit a gyerekem napocskatortájára? :lol:

Anita
putyu
 
 


Anita,
szép, de nem küldtél kóstolót :)

Évi,
ugye, a korán kelők öröme :)
Velünk semmi különös. Rohangálunk, mint pók a falon :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Botinak utólagosan nagyon sok boldog szülinapot kívánok!

Évi, mesélj! :-) Boróka már biztos szépen tartja a fejét. Zéti törődik vele? Nem zavarja az alvókáját? Gondolom a fű továbbra sem nő 10ig :-)

Kata, Judit! Ma eljutottunk Atival Üllőre! Köszönöm a segítséget, nagyon kedves a doki néni :-) Ati először sírt, mert ugye rossz élményei vannak, viszont egész hamar feloldódott. Neki-lódult felfedezni a rendelőt és matricát is kapott. Örülnék, ha elmúlna a félelme az ilyen programoktól. Elvileg legközelebb a 18 hós oltást kapja. Meglátjuk jobban viseli-e, mint az előzőt. Szerintem itt nem fogják leteperni.
Kaptunk beutalót neurológiára. Jobb a biztos jó, ezt mondta a Magdi, így elvisszük megnézetni. Remélem fogja magát produkálni az uraság... (Véletlen majdnem Marcinak szólította Atit :-) )

Katus, Ancsi tortáját nem teszed közkinccsé képen? Botié igazán étvágygerjesztő :-)

Orsi, Levi hogy van?
almi
 
 


Sziasztok!

Botinak mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk! És nagyon guszta a torta!!!!

Kép

Reni,
továbbra is várunk még, de lehet hogy már ki sem jön Levin a bárányhimlő :wink: Hétfőn azért megyünk a doki néninkhez, mert egyébként is mentünk volna hozzá egészséges rendelésre, aztán majd mond valamit, de szerintem megúsztuk!

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hamár Évi hiányolta a köszöntéseken kívüli témákat, lenne egy körkérdésem főleg lányos anyukákhoz, de persze ha van infó akkor fiúsokét is várom, és végül is fordítva is adódik a kérdés! :lol: :lol: :lol:

Szerintetek meddig fürödhet egy leányzó az apukájával fürdőgatya nélkül? :lol:
Egyelőre nálunk nagyon élvezik, és ez az ő közös "mókázásuk", ahogy Dóri mondja, és ilyenkor egy kicsit felszabadulok!
Van egy elképzelésem ez illetően, de kiváncsi lennék a ti véleményetekre is!

Anita!
Nagyon szép a torta, biztos nagyon finom volt. Lassan jön Dóri szülinapja is, és neki is kell majd egy torta, csak még nem tudom milyen legyen.

Reni!
Örülök, hogy Magdával jobban kijön Ati. Dóri most kezd megbékélni a doktor néninkkel, aki egy tündér, pedig már lassan egy éve járunk hozzá, igaz szerencsére eddig talán egyszer voltunk betegrendelésen, egyébként csak oltáson voltunk, így túl sok jó emléke nem is lehet. Az oltásnál még természetesen ő is sír, és le fogni is lefogják őt, de tényleg nem mindegy, hogy hogyan. Most már beszélgetett is a doktor nénivel, és ő húzta fel a bodyját, hogy megmutassa a sérvét. A matrica nálunk is sokat nyomott a lattba, így mikor pár nap múlva mentünk újra oltásra, már nem is sírt. Sőt csak a doktor néni vehette le a kabátját, (anyira jól működik a rendszer, hogy mikor odaértünk, már mehettünk is be, (és ez eddig mindig így volt) és a szuri előtt átbeszélték a faliposzteren található mesefigurákat. Így szuri után is gyorsan megnyugodott, és már a hüppögés alatt is újra beszélgetett a doktor nénivel.

Orsi!
Most te jártál úgy, mint a Judit! Ugyanaz a kép! :lol: :lol: :lol:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reni, örülök neki, hogy elégedett voltál Magdával, mi is nagyon kedveljük :) (csak ne kellene ilyen sűrűn jönnie hozzánk :evil: )

Évi, velük - szerencsére - nem nagyon történik mostanában semmi. Lekopogom! Itt volt a héten apósom, ma megy haza. Én kihasználtam ezt a néhány óra szabadságot és ennek örömére takarítok, mint egy félőrült, holnap vendégek jönnek.

Anita, szuper a torta!!! :D Kérjük a receptet!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Adri, én Bogi 4 éves korában lengettem piros zászlót, mert azt gondoltam eddig egészséges, de ismerek olyat aki még 6 évesen is...

Köszönjük a köszöntéseket!
A torta saját készítésű, kérésre epres (elzászi) napocska (lemenőnap, mert piros lett a az általam kiegészített eperzselétől :-))
És azért vagyok ennyire büszke, mert Botond szerint ez a legszebb napocskatorta és isteni finom :-D nem beszélve arról hogy alig egy óra alatt csináltam meg. Még nem kapott ajándékot és ha valaki megkérdezte tőle mit kapott: tele vigyorral közölte, hogy tortát. Gyertyafújásnál pedig csak annyi kívánsága volt, hogy gyújtsuk újra és énekeljünk még:-) így vagy 10X gyújtottuk meg :-)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Anita,
és milyen ízű volt a torta? Meg tudnád adni a receptjét, pláne, hogy ilyen hamar el lehet készíteni... :wink:

Képzeljétek, ma mikor Levit tologattam kint a háromkerekű kisbiciklijén, hozzánk csapódott egy fiatal, gazdátlan kutyus, nagyon kedves, barátságos volt, egyfolytában Levit akarta körbenyalogatni. Na ezt ugye nem hagytam, így felvettem Levit, és így sétáltunk tovább. Kiértünk a Budai N. A. u. -ra a kutya továbbra is ott szaladgált körülöttünk, majd egyszer csak elszáguldott mellettünk egy motoros, és úgy ahogy volt fékezés nélkül, neki ment a kutyának!!! Szerencsétlen kutyus, akkora ütést kapott, hogy szinte azonnal vért kezdett el felköhögni... odajöttek még néhányan, próbálták itatni, meg a betonról odébb rakták a fűbe, de aztán már nekünk jönnünk kellet haza, hogy Levi aludjon, így eljöttünk. Hát nem tudom mi lett szegény kutyussal, de tök gáz, hogy ilyenkor pl mit lehet csinálni???!!! Beszéltem Zsuzsával, mert Ő állatorvos, azt mondta, hogy mivel gazdátlan a kutya, az állatorvos ki tudja ellátja-e, mert ugye ki fizeti ki neki?! Azt mondta hogy még ki lehet esetleg hívni gyömrői gyepmestert, mert Ők elvileg ellátják... csak sajna ezeket az infókat már csak este tudtam meg... jó lenne, ha inkább nem lenne szükség ilyen típusú infókra... elkeserítő :(

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

Ezt Levi látta? Mit mondtál neki? Szegény kutyus...a hülye motoros nem látta? Vagy ennyire nem érdekelte? És neki meg a motornak nem lett baja?
Én gondban vagyok a béka-matricákkal is, mikor Zorka kérdezgeti, hogy mik ezek...
Vendég
 


Judit,

igen látta, de Ő még szerintem nem fogta fel, hogy mi történt, csak azt mutogatta, hogy a kutyus utána ott fekszik... mondtam neki, hogy beteg lett a kutyus, megütötte magát.

Nincs valakinek egy könnyű, gyors torta receptje, amit ma délután még gyorsan meg tudnék csinálni, amíg Levi alszik???? Anita? Napocska torta recept???

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Emőke,

van még esetleg homokotok? Levi kapott egy kagyló homokozót Anyukáméktól, abba kellene :wink:

Közben csináltam - miután Évinél már kóstoltam - egy Túrós zebratortát :D

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi, mi is találkoztunk a kutyival, aztán már nem. Jujj, de sajnálom, szegényke :cry:

Adri, mi inkább nem is beszélünk róla, hogy Ati mikor kivel fürdik, mert anyósék leszóltak miatta. Szerintem addig mehet, míg valakinek nem kellemetlen. Én azt gondolom, hogy amikor nagyon nézelődni kezd, akkor ott a vége. :shock: Ha lenne tesó, akkor ez nem lenne gond :lol: :roll: ....
Hogy vettétek észre a sérvet??? Amikor a Móni járt hozzánk és Ati sokat ordított, akkor a köldökére mondta, hogy pici sérv, de majd elmúlik. Mostanában nincs ilyen, mert nem ordít annyit, mit azokban az órákban. Bár biztos erősödött is a hasizma...

Már éppen kérdezni akartam, hogy szerintetek hány napig normális, hogy nem akar enni a gyerkőc. Ati sokkolt engem csütörtök óta, de végre ma délután evett egy kicsit...
almi
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa,
Emmának nagyon boldog névnapot kívánunk, már ha most tartjátok :wink:

Kép


Képzeljétek, ma voltunk Levivel a doki néninknél, és hát Levi továbbra sem pöttyös, így úgy néz ki, hogy mégsem kaptuk el a bárányhimlőt :lol: de mivel még csak 2 hét telt el, azért a biztonság kedvéért a hét végéig még résen kell lennünk, mert ugye 14-21 nap a lappangás...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Jaj, majdnem elfelejtettem, a változatosság kedvéért megint belobbant a bal mellem, kaptam rá Bactroban krémet, és kéne mellé egy "Pure Lane" nevezetű készítmény is, csak az a gond, hogy már több gyógyszertárban is hülyén néztel ránk, hogy ez mi, míg ma végül mondta Levi doki nénije, hogy próbáljuk meg bababoltokban.... van ilyen a közelünkben valahol? Egyáltalán hallott már valamelyikőtök erről a PURE LANE-ról????? Csak mert a neten sem találom...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Reni!
Az érdeklődő nézelődésen már egy fél éve túl vagyunk, de akkor is inkább csak konstatálta a tényeket. Néha megállapítja, hogy kinek milye van, majd nem is foglalkozik többet vele. Így hasonlóan Anitához, én is úgy négyéves koráig hagynám, de majd meglátjuk.
A sérvet úgy vettem, észre, hogy megváltozott a köldöke. Lett fölötte egy háromszög alakú bemélyedés, éa köldeke pedig sokkal kijebb jött. Persze ez nem egy pillanat alatt történt, de egy idő után már sejtettem, hogy ez lesz belőle, és mikor napjában többször is odakapott a pocakjához, hogy "szorít a pocakom", akkor inkább megmutattam a doktor néninknek. DE abban maradtunk, hogy valószínűleg nem az fáj neki, mert tapintára nem érzékeny, és ebben a korban a köldök tájékra sugárzik ki nekik a legtöbb hasi probléma. :roll: :roll: :roll:

Emmának mi is boldog névnapot kívunk!
Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Hahó CSAJOK hol vagytok???? Mindenki el van tűnve... :roll:

Van valakinek tippje, hogy honnan lehet jó esernyőre csukható babakocsit szerezni? Ha majd nyáron megyünk nyaralni, nem szeretnénk az óriás babakocsit vinni, mert akkor semmi más nem férne már be a kocsiba...

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Orsi,

A youpala-nak van egy tök picire összehajtható, könnyű babakocsija, hátizsák is van hozzá, abban lehet szállítani. Én ilyet vettem egyszer, mikor mentünk nyaralni, aztán el is adtam, mert nekem nagyon alacsony volt, de szerintem normális méretű embernek teljesen jó:)
Quick smart 3 a neve. Babaszobán láttam pár eladót.
Vendég
 


Sziasztok!

Nem, nem Orsi, nem tűntünk el csak... :-) Nekem most van az "első hét az iskolában", hétfő óta egyedül vagyok a gyerekekkel és még most próbálom logisztikázni a dolgokat (délelőtti séta, etetések, alvás - szokásos :-) ) De élvezem, csak piszok fárasztó :-) Ma 4 órát aludtam 2+1+1 felosztásban, de elég jól bírom - most még.
Közben Ábel belázasodott, de már csak hőemelkedése van. Semmi más tünet, küzd vmivel a szervezete, remélem hamar megbírkózik vele.
Luca hétvégén átlépte a 5 kg határt :-) (na jó, ruhában mértem :-) ) Kerekedik és már nézelődik. Eszméletlen, hogy leginkább Ábelre reagál, követi a tekintetével.

Orsi, sajnos a homokot lestoppolták előttetek, így már nem tudunk adni :-(

Megyek is, jön a következő etetés.

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Orsi, én sem ismerem a pure lane-t :(. A babakocsit szeritnem a vaterán vagy a teszveszen nézd meg, ott tök jókat lehet kifogni! A mienket anyósom barátnője szerezte 2.000 Ft-ért valamelyik piacon a turiban, és tök jó...

Lányok, a ti gyerekeitek is mászkálnak éjjel a lakásban??? Marci néhány napja alvajáró lett, kimászik éjjel az ágyából, sétálgat fel-alá, vagy csak áll a szekrénye előtt a fiókoknál, de nincsen teljesen képben ilyenkor. Ha visszateszem az ágyába, akkor 5-10 perc után visszaalszik (kivéve ma éjszaka, most feladtam a visszaaltatást, és inkább átvittem hozzánk :evil:). Hogyan lehetne erről szerintetek leszoktatni???

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Emőke!
Gyors jobbulást Ábelnek! Remélem jól sikerül az első heted, és gyorsan belerázódtok.
Ábelhez is kell még kelned, vagy Luca miatt aludtál ilyen keveset?

Kata!
Nálunk Dóri még a rácsoságyában alszik, de pont a mászkálás miatt húzom én is az időt. Így most abban maradtunk amíg hosszban elfér benne, nem alakítjuk át.
Szerintem, túl sok mindent nem tudsz ellene tenni, de ne legyen igazam!

Többiek???? :cry:

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Orsi, nem tudom milyet szeretnél, én éppen el szeretném adni. Ilyen: http://www.bababirodalom.hu/product.php?id=3517 Nagyon szerettem, azért ezt választottam, mert dönthető a támlája háromnegyedig, így Botond nagyon jókat aludt benne.

Anita
putyu
 
 


Anita,

pont ezt a márkát nézegettem én is valamelyik nap, csak annyi a különbség, hogy mintha annak amit kinéztem, szinte teljesen le lehetne dönteni a háttámláját - pont az alvás miatt lenne fontos szempont nekem is :arrow: írok privit

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Judit,
Nagyon boldog szülinapot! :-)

Kép

Anita
putyu
 
 


Judit!

Boldog szülinapot!!!!

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Judit, nagyon boldog születésnapot kívánunk! :-)

Ááá, Adri ez egy ritka helyzet volt :-) Ábel szerencsére hónapok óta jól alszik, csak ha vmi baja van akkor sír fel. Luca sajnos nagyon hasfájós :-( De a kis Tündér annyira jól viseli, nem sírja végig az éjszakát, csak végig nyögi :-( :-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Sziasztok!

Emmának utólag boldog névnapot kívánok! Kép

Judit,
Boldog szülinapot!
Kép

Na, hogy ment ma? :D

Emőke,
Már vége is a hétnek :D Ábel jobban van?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Pár kép a Keresztelőről:
Kép A keresztszülőkkel Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Pár kép a szülinapról, a keresztelő után:
A dátumot ne nézzétek - nem lett beállítva :oops:
Kép Kép Kép Kép

Ez pedig 13-a, mikor négyesben ünnepeltünk :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 



Judit! Nagyon sok boldog szülinapot!

Anikó, nagyon jó képek :-) A torta elfogyasztása különösen izgalmas lehetett, mindenkinek :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára almi 2011.05.06 13:44-kor.
almi
 
 


Orsi, a vasúti átjárónál 500 Ft 1 zsák homok, a zsák ára benne van...
almi
 
 


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?