Új privát üzeneted érkezett!

Minden nap sétálok is. A dokim kifejezetten aktív kismamának akar látni, így emiatt is inkább tevékeny vagyok, teszek-veszek egész nap.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Hello!

Csak gyors kukkantásra vagyok, mert szaladok az oviba. Ráadásul esik az eső egész nap. Nagyon szar idő van.

Képzeljétek, holnap van 3 lyukasórám, rohanok a Kaáliba hüvelyi Uh-ra. :D Aztán vissza dolgozni. :?

Megbeszélem majd hogy hogy lenne jó folytatni. Remélem az a jobbos tüszőm nem rekedt bent. :oops:

Kiki: Nagyon irigyellek ám! Jó lehet otthon lenni. És hogy vagy?

Beze: Örülök hogy helyrejöttél.
babicsek
 
 


Bikfy: Szupi vagy, jó az új vonalzód! :wink:

Monic: Nagyon édi Danika! Nem félt a tigrisektől?

Majd még estefelé bekukkantok! Írjatok addig jó solat! :idea:
babicsek
 
 

 
 

Babicsek!
Szuper, hogy holnap van lyukas órát... :) Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és kezdhessétek a következő, és egyben végre sikeres inszemet! :)

Én teljesen jól érzem magam. Az inszemeknél én sem maradtam itthon, maximum az inszem napjára, de olyan is volt, hogy munkából elugrottam egy "légyottra", aztán vissza... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!
Nekem tegnap reggelre,sajna megjött!
Ma kellett be mennem a kórházba,hogy még az inszem előtt levegyék a CA-125-re a vért(mivel volt endom meg cisztám is régen,ezt kérték)Ha jólezs az eredménye,csak akkor mehet az inszem,reggel telózok miatta!
Ha jó,akkor holnap kezdem is a clostit 5 napig 2x1-t!És a 11.cn-n kellesz először Uh-ra mennem!Szerintetek nem késői a 11.nap??? :?:
Ja,és holnaptól szedem az Aspirin protectet is!

Nem nagyon tudok reagálni semmire,bocsi!
Mert már megy a készülődés szombatra!! :D

Kép

Kép
syl100
 
 


Kiki, nekem ez a legnagyobb gondom, hogy kitaláljam, mit főzzek. Általában 2naponta szoktam, tegnap főztem citromos-hagymás pulykát rizzsel, most nem azért, de finom lett. :oops: :D Ma csak riszt kellett hozzá csinálnom, tegnap elfogyott. Holnap bolognai pennét csinálok.

Babi, holnap gyere a hírekkel, várunk. :D

Syl, a 11. nap ha normális hosszúságú a ciklusod, nem késő. 26 naposnál mondjuk az lenne... Bár Lexivel pont aznapra voltunk visszarendelve, és mivel reggel megrepedt, meg is ejtettük a sikeres inszemet. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Syl!
Volt már inszemed? Akor hogy volt? Nekem a Closti sosemvolt elég, mindig kaptam utána még szurikat. Viszont akkor kellett egy plusz szuri, ami beindítja a tüszőrepedést. Ha csak simán clostival megy a dolog, akkor nem tudom, mi van.
Majd kérünk fotót az esküvőről! :)

Beze!
Ez nagyon jól hangzik, ez a citromos, hagymás pulyka! :) Lexivel te is csak clostit szedtél?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Merre vagytok?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Igazad volt, az utroval tényleg jót lehet aludni délután... :) Ma is ledőltem, hogy pihenjek a nap közbeni adaggal, addig nem is éreztem, hogy fáradt lennék, aztán aludtam vagy másfél órát... :P

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Nagyon örülök, hogy végre helyrejöttél!

Kiki!
Nem baj, ha feszül a hasad! Küldöm a babaragacsokat!

Bikfy! Babicsek!
A mamaneten is lehet vonalzót csinálni. Nekem onnan van!

Bikfy!
Tetszik a vonalzód. Azokat a kacsacsőröket nem tudod, lehet kivenni?

Lucuzs!
Akkor jól telt a mai napotok!

Monic!
Kösz, hogy megosztottad a tapasztalataidat a szopipárnával és az övlehúzóval kapcsolatban!
Sikerült megszerezni a fotelt? Danika képei nagyon jók! Imádnivaló rajta! Nekem az tetszik a legjobban, ahol a fején vagy egy lábos és látszik, hogy most ezt nagyon élvezte!
Milyen volt a 4D? Ha tudsz rakj fel képeket!

Babicsek!
Holnapi uhuhoz nagyon szurkolok! Hajrá clostylos hónap!

Syl!
Szerintem nem késő, nekem a 10. napon kellett anno mennem a KAáliba! Szóval rendben lesz minden, ne izgulj!

Hát, én ma megvettem a Brendonban az övlehúzót. Kicsit drágáltam, de végül is a biztonság az első! Nehogy ezen múljon! Én rendszeresen vezetek, és nyáron sokat járunk a Velencei-tóra. Szóval nekem hasznos! Majd ha kipróbáltam beszámolok róla!

Szopipárnát én biztosan venni fogok! Nekem már az első pillanattól kezdve tetszik!
Egyébként, ha oldalra fordulok, nekem a hasam alá kell gyűrni egy kis takarót, mert nagyon kényelmetlen. Én úgy látom a hasam hegyes lesz, legalábbis most úgy tűnik!

Én is kétnaponta főzök. A párom abból visz magának ebédre is. Ma Bikfy ötletét loptam el, rántottam cukkinit, gombát, brokkolit és egy kis húst! Igaz én csak cukkinit és brokkolit ettem, de azt rosszullétig! A terhességem óta most volt először étvágyam! Sajnos, úgy is érzem, hogy meg lesz a böjtje!

Kiki!
Az alvás jót tesz! Én sem szoktam magam álmosnak érezni, egyszerűen csak elnyom az álmosság!

rodina74
 
 


Rodi!
Köszi! Kíváncsi vagyok az övlehúzós tapasztalataidra! Ha beválik, akkor mi is fogunk venni, csak derüljön ki, hogy van miért, ki(k)ért!
Hegyes has? Kisfiú? :)
hú, ezek a rántott dolgok agyon jól hangzanak, hétvégén én is lehet csinálok... Főleg, hogy a legutóbbi kewnyérsütésnél a férjemnek nem sikerült jól kivennie a rozskenyeret a sütőből, és elég nagy része darabokra tört, így még rozs-zsemlemorzsám is lesz hozzá! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!

Hogy is kell inni a cickafark teát: Az a pét segíti elő? Ma megittam egy bögrével, csak nemtom, hogy meddig lehet vajon inni. :roll:

Syl100: Nekema legutóbbi ciklusban, azaz márciusban úgy volt, hogy 3. naptól elkezdtema Gonálos szurit és ha jól emlékszem a 10. napon kellett először UH-ra menni. utána ment még tovább a szuri és megint UH volt a 12. napon. Akkor mondták, hogy a 14. napon adjam be a tüszőrepesztőt és a 16. napon volt az inszem.
Ne izgulj, szerintem az jó időben van. :wink:

Nekem volt egy csomó clostys hónapom inszem nélkül, de akkor is írtak fel tüszőrepesztőt.

Úgyhogy hajrá!

Bikfy, Syl meg nekem majdnem egyforma lesz a ciklusunk. Mennyi kismami lesz nemsokára itt egyszerre. Plusz még előttünk ugye kiki aki már kismami és jön Nati meg beze is! :)
babicsek
 
 


Lányok!
Képzeljétek, tegnap elmeséltem a férjemnek, hogy a reggeli fésülködésnél megjegyeztem a babóknak, hogy gondolják meg, hogy göndör hajat akarnak-e (nekem az van), mert sok vele a macera, majd rögtön rá is jöttem, hogy ezen már nem tudnak változtatni, hisz a megtermékenyítés pillanatában eldőlt, hogy, hogy mit örökelnek; szemszín, hajszín, göndörség... Erre visszakérdezett a férjem, hogy beszélgetek a babókkal? Mondtam, hogy persze, és mindketten nevettünk. Aztán elkezdtem még jobban nevetni, és elmeséltem neki, hogy ha tudná, hogy még szappanbuborékot is fújtam nekik... Hát ezen könnyesre röhögtük magunkat! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babi, szerintem megelőzöl, én Natit stoppoltam le párnak. :D Te Kikit fogod követni. :wink:

Kiki, Lexivel fostimon injekciókat szúrt anyukám, én azt bírtam a legjobban.

Rodi, hú, ezek nagyon jól hangzanak. Nyeltem is jó nagyokat! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babi!
Én még sosem használtam cickafarkteát, azaz gyerekkoromban, amikor épp megvolt, és akkor nagyon erős vérzést csinált, tehát az nem volt jó... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ezekből mindenkinek jut egy. Na jó Kiki te választhatsz kettőt!

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1271269618.9228.jpg[/im
g] :D
babicsek
 
 


Kép

Babi, így gondoltad?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babicsek!
Köszi!!! :) Megnéztem, szuper jó kép!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én a bal szélsőt kérem. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Lányok, borzasztó régen megígértem a tonhalkrém receptjét, most leírom.

Hozzávalók:

1 tonhal konzerv, lehetőleg aprított tonhalból
1 közepes fej hagyma, mindegy, milyen
4 főtt tojás
kevés vaj ízlés szerint, hogy krémes legyen
ételízesítő
őrölt bors
2 kanál majonéz
1 kanál mustár

Hagymát finomra vágom, a tojások sárgáját, és a hal olaját összekeverem kevés vajjal, utána hozzárakom a tonhalat, borsozom, delikátozom, belekeverem a majonézt és a mustárt, végül az apró darabokra vágott tojás fehérjét. Friss kenyérrel isteni!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Na ezt jól elküldtem.:oops:

Ezekből mindenkinek jut egy. Na jó Kiki te választhatsz kettőt!

Kép
babicsek
 
 


Beze: Igen :D Köszi.

Közben alszaladtam Marcust kiszedtem a kádból.
babicsek
 
 


Beze: Akkor ha Nati lesz a párod, akkor szerintem a jobb oldalon vagytok egymás mellett hátul. :lol:
babicsek
 
 


Kiki: aranyosak lehettetek. De beszélj csak hozzájuk, így a jó. :D

Bikficke: Hol csavarogsz?

Beze:Hmmm. Biztos fini lehet. És nem tűnik bonyolultnak.

Én most elbúcsúzom tőletek. Holnap rohanás lesz az egész napom. Este vagy valamikor megpróbálok jönni, mert szülői is lesz.

Szép álmokat mindenkinek!
Kép
babicsek
 
 


Beze!
Jaj, ezt a receptet is megcsinálom! Nagyon fini lesz!

Kiki!
Jót nevettem a sztoridon. De én is énekeltem neki, és bejött! Pedig csak szinte a Micimackót tudom!

Babicsek!
Cickafarkot mindig csak pé-ig szabad inni, mert vérbőséget okoz!

rodina74
 
 


Csak villambekukk, sziasztok!

Meg elek, elhavazodtam felnottkepzeses papirmunkaval is...

PPs temaja egy palyavalasztasrol, szakmavalasztasrol szolo rovidke kutatasunk volt. Roppant erdekes :)

Kik! Mennek a mega-hiper-megkapaszkodos drukkok a 2 feher pottyike koze pontosan!!!

Babicsek, akkor szep egeszseges mensi, idoben, es most tessek am Neked is valasztani golyat!!! Cicka PE-ig, utana palastfu (annak szerintem pocsek ize van).

Bikfy! Csak el kene menni Tuu-hoz, mert ez a cukorsokk nem hangzik tul jol, plane, h betartod a dietat, s az mellett igy jon ki, ha nagyritkan nem. Bar, nemtom, nalam h lenne, mert nem merem kiprobalni. A cukros lottyel mar egesz joban vagyok, citromlevet teszek bele, ugy siman lemegy huzora, amikor kell, na jo, kb. aznap vegig meg masnap is faj a fejem, meg szedulok, hanyingerem van, de mar nem ajulok el tole.

Bencenek nagyon boldog szulinapot!
Kép

Tobbieknek is minden jot, ha lesz idom (emberi idoben ideerni), jovok! Jo ejt!
Vendég
 


Sziasztok!

Mára összeszedtem magam, tegnap nem volt erőm jönni. 2 nagy cigány gyerek összeverekedett az órámon, mikor szétszedtem őket, mondtam, ne merjék megütni a hasam. Erre megkérdezte: "Mé, vemhes vagy rohadék?"

Gőzöm nincs, hogyan tudok embert faragni ezekből a gyerekekből. Roppant elkeserítő. Hogy reggel mit mondott egy kis tökalsó a kolléganőmnek, azt már le sem merem írni. Ilyen cifrát még nem hallottatok. Egész este a hatása alatt voltam.

Amúgy minden rendben, este ha tudok jövök, most elmegyek barátnőzni, azután meló.
Jók legyetek, puszi mindenkinek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Nem számol a vonalzóm. Este megműtöm. Rodi segítesz, látom a tiéd is mamanetes?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Babi, oké, én benne vagyok!

Rodi, ha megcsinálod, majd írd meg kérlek, hogy ízlett-e.

Bikfy, ez nagyon durva! :evil: Le a kalappal előtted, hogy ennek ellenére szinte mindig jókedvű vagy, és optimista!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babi!
Ha két gólyát választok, két babát is hoznak? ;) A jobb első nagyon tetszik meg a kb. középen lévő, lehajoló... :) Köszi!!!
Drukk neked mára, hogy a rohanás közepette megszerveződjön a következő inszem is! :) Várunk este!
Ez a jó éjt kép nagyon szép!!

Aagassi!
De jó, hogy jöttél, már hiányoztál!
Köszi a drukkokat, aranyos vagy! :)
Várunk este!

Bikfy!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen megtörténhet, és hogy ilyen csúnyán beszólnak. Én nem is tudom, hogy bírnám. Minden elismerésem a tiéd, tietek Aagassival!
Jó barátnőzést, remélem helyreteszi a lelked kicsit.

Beze!
Ez a recept szerintem is jól hangzik. Ha megyek boltba veszek tonhalat, és én is megcsinálom!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Hát egyszerűen elképesztő! Én nem is tudnék ilyen munkahelyen dolgozni. Minden elismerésem neked!
Persze, hogy segítek vonalzót csinálni!

Beze!
Szerintem holnap megcsinálom. De mindenképpen megírom, hogy hogyan ízlett, de biztos vagyok benne, hogy isteni lesz!

Kiki!
Hogy vagy?

Lányok, jól gondoltam, hogy ezeket a gólyákat választottátok?

Kép

rodina74
 
 


Ha nem jó szóljatok, és a többiek is beleírhatják, hogy kié melyik gólya!

rodina74
 
 


Kép


Beze, Kiki a tieteket már elküldtem hozzátok! A gólyák mondták, hogy tudják merre kell menni!


Kép

rodina74
 
 


Szia Rodi!
Igen, én azt a kettőt választottam. :)
Látom, már 9 hetes terhes vagy! Hogy telik az idő, jaj de jó!
Én jól vagyok. Sokat jársz mostanában az eszemben, mert most én is úgy vagyok vele, mint te voltál legutóbb az inszemnél, hogy majd kiderül mi lesz, de én most kismamaként nézek magamra, lesz ami lesz. A férjem persze nagyon félt a csalódástól, de mondtam neki, hogy ki tudja, mit hoz az élet, leszek-e valaha valóban terhes, hát most ezt a két hetet hagyja/adja meg nekem, hagy érezzem úgy magam. Aztán úgyis két nap alatt összeszedem magam, ha nem sikerül, az meg igazán nem sok két hétért cserébe... ;) De most úgyis sikerülni fog! Nagyon szugerálom a babókat, hogy milyen szép világban élünk, gyönyörű tavasz van, és ezt mind meg akarom nekik mutatni, csak most fészkeljék jól be magukat a hasamba... :lol:
És te hogy vagy? A korai fekvés azóta is segít a nagy rosszullétek ellen?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi!
Köszi a gólyát! Már várom! :lol: :lol: EGy piullanatra megijedtem, hogy hova tűntek, de aztán láttam, hogy úton vannak már... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Persze, hisz a tiétek már úton vannak, oda is kell érniük időben! Szóval várd őket!

Jól teszed, hogy így állsz hozzá. Én is így próbáltam, de nem mindig ment. De te remélem jobban kitartasz majd ezalatt a 10 nap alatt. Ugye jól számolom? Mikor is fogsz tesztelni?
Küldöm ma is a babaragacsokat!

rodina74
 
 


Ja, el sem hiszem, hogy 9 hetes vagyok! Lányok, még most sem fogom fel, hogy terhes vagyok! Egyszerűen hihetetlen a számomra! Még mindig! A 12. hétig még aggódom, utána talán már jobban el merem hinni! Ezért is jó, hogy esténként hányingerem van, mert így érzem, hogy valószínű minden rendben van! Majd hétfőn kiderül!
Holnap megyek védőnőhöz! Nagyon izgulok! És végre lesz TERHES KÖNYVEM!

rodina74
 
 


Rodika, gratula a 9. héthez! Most minden rendben lesz, ne aggódj:)
Kisfiút, vagy kislányt szeretnétek? Milyen neveitek vannak?
A szüleidnek elmondtad már? (Olvastam a blogodat)

Puszilok mindenkit, rohanok mert sír a bébikém
Vendég
 


Rodi!
26-án kell tesztelnem, addig a 10 teljes nap van még, az a 11.nap.
Megértem, hogy a 12. hétig még aggódsz kicsit, de most minden rendben lesz! Én is biztos várni fogom mindig az ultrahangokat, hogy meggyőződjek róla, hogy minden oké. Hétfőn mégy, ugye? A védőnős találkozás is biztos érdekes lesz. Ilyenkor a doki mondja meg, hogy melyik védőnőhöz menj, vagy ez hogy derül ki, hogy hova kell menned?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Ezzel a számolással még mindig nem vagyok teljesen tisztában. Lehet, hogy kicsit nehéz a felfogásom - ebből a szempontból. Tehát ma betöltöttem a 9. hetet, akkor már ha jól értem, holnap a 10. hétben leszek! Ugye? És ilyenkor már a 10 hetes terhességi leírásokat kell olvasnom?
Kösz, mert egyszerűen ezt nehezen fogom fel!

rodina74
 
 


Rodi, de drága vagy, köszönöm szépen. Igen, azt választottam. Egyébként nagyon bele tudom élni magam a helyzetedbe, lassan 15 hónapos a lányom, és még mindig nem fogtam fel, hogy anya vagyok. :oops: Pedig imádom! :D
Védőnőhöz vigyél magaddal vizeletet, ha nem akarsz ott elmenni, ezt minden alkalommal megnézik. Remélem, normálishoz tartozol. Némelyik sajnos finoman szólva sincs a helyzet magaslatán... :?
A gólyámat én is várom. Lexi megfoganása előtt a szomszéd telekre leszállt 2 gólya, ott kerestek ennivalót, férjem vette őket észre, és mondta, hogy biztosan hozzánk jöttek, csak ugye nálunk akkor még gaz se volt. Én ezt jelnek fogtam fel, és be is jött. :wink:

Kiki, oké, akkor majd a te véleményed is várom. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Szia Twist!
Nagyon jól esett, hogy benéztél hozzánk! Igen, a szülőknek elmondtuk, és nagyon örülnek nekünk, neki!
Hát még nem gondolkoztunk neveken, bár már szóba került. Ha kislány a Kitti név szinte befutónak számít, max még kap egy másik keresztnevet is. A fiúnév nehézkesebb, mert nekem nagyon tetszik a Zsombor, de a páromnak egyáltalán nem. Ő azt mondja, hogyha akarom legyen Zsombi, de én olyat szeretnék, ami neki is tetszik! Szóval így a Bence tűnik esélyesnek, de még nem néztük meg az utónév könyvet! Még várunk vele!
Végül is mindegy, hogy kislány vagy kisfiú lesz, csak egészségesen megszülessen! Bár én úgy érzem kisfiú lesz!

Dorottya baba is már elmúlt 3 hónapos! Istenem, hogy szalad az idő! Én is szoktam olvasni a blogodat, bár te már régen nem írtál. Biztos kevés az időd Dorottya mellett! De ha lesz időd, írj, mert azért sokunkat érdekel!

rodina74
 
 


Rodi, igen, holnap már a 10. hétben leszel. Én mindig a betöltött heteket olvasgattam. :wink:

Kiki, védőnőhöz területileg tartozunk, felvilágosítást ott adnak a védőnői szakszolgálatnál, nem emlékszem pontosan a nevükre. :oops: Szóval nem az orvos mondja meg.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Rodi!
A számolás úgy van, ahogy Beze írta, de hogy melyik időszak vonatkozik rád, melyik leírást kell olvasni, azt nem tudom. Nem derül ki a szövegkörnyezetből (pl. betöltött 5. hét után már..., vagy a 6. hétben... ez utóbbi szerintem nincs még betöltve, hanem az a hét, aminek a végére betöltöd a 6-at) Na, ezt jól megmondtam.
Nagymamám szokta mindig mondani a szülinapján, hogy na, betöltötte az n. évet, és már az n+1-ben van. (Bocs, előtört a matematikus... :P)

Beze!
Bocs, most kicsit lemaradtam, hogy a ciklus hanyadik napján vagy? A nehezítő körülményekre emlékszem, csak a napokra nem... :oops:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Twist!
Jó téged itt látni! :) Raknál fel nekünk pár képet a kislányodról?
Én is olvastam korábban a blogod, de miután titkos lett, nem mertem jogosultságot kérni, mert hogy nem is ismerjük egymást... :oops:

Beze!
Köszi! Bár még nem aktuális a védőnő, csak sosem tudtam, hogy ez hogy működik. Mire mennem kell, addigra el kell intéznem, hogy az állandó lakcímem az legyen, ahol tényleg lakom.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok,

tegnap a nagy viharban a villám belecsapott a mellettünk levő villanyoszlopba, rengeteg mindenünk tönkrement (számítógép, fénymásoló, tv, sütő... stb.), egész nap intézkedtünk, nagyon elfáradtam.
A picivel tegnap minden rendben volt, majd holnapra igyekszem összeszedni magam és teszek fel képet.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!
Nagyon sajnálom! Durva lehetett a hangja is! :shock:
Van biztosításotok? Ennyi minden tönkrement. Tényleg van akkor egy csomó intéznivaló. :(

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Örülök, hogy veletek minden rendben!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki,

van biztosítás, szerencsére tételes vagyonbiztosítás is, azt hiszem talán a sütő nincs külön biztosítva de az az alapban benne van. Emiatt nem aggódok, de az asztali gép a férjem munkájához nélkülözhetetlen, volt a szerelő és sajnos javíthatatlan károsodást szenvedett, ezért azonnal rendelni kellett egy újat, ami persze az anyagiakba nem volt betervezve. Tudom, hogy a biztosító kifizeti majd, de most elég nehéz lesz kinyögni.
Igen, nagyon nagy durranás volt, szerencsére Danika csak behúzta a nyakát egy pillanatra és játszott tovább, nem ijedt meg. Mi annál inkább, miután láttuk mennyi minden tönkre ment. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bocs Kiki, a védőnős kérdésedet valahogy átsiklottam! Biztos a gólyák eligazításával voltam elfoglalva! :lol:

Ahogy Beze írta, a tartózkodási helyednek megfelelő területi védőnőhöz kell menned. Pl. Én más kerületbe vagyok bejelentve, mint ahol tartózkodom, és a a tartózkodási helyem be sincs jelentve, mégis ide tartozom.

Kösz Beze, akkor már értem! Sikerült felfognom! :lol:

Kiki!
Látod nekem fel sem tűnt, hogy Twisthez lejárt a meghívónk, én csak mindig a saját blogomnál néztem, hogy bloglistámban Twist már egy hónapja nem írt. Közben írt, csak már nálam nem jelent meg!

Twist!
Én is szeretnék újra meghívót! Légyszi!

Monic!
Nagyon sajnálom! El sem hiszem, hogy ez történt! A biztosító állja a károkat, nem? Talán ez egy kicsit vigasztal! Remélem, hamar rendbe jön minden!
Próbáld meg, nem izgatni magad! Örülök, hogy veletek minden rendben!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: