Új privát üzeneted érkezett!

Gombocka: hu ez nagyon csini :wink: én is láttam ezt a márkát, de késön, ma már ilyet vennék :cry: bár nálunk Apa akarta nagyon a römert :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


és tetszik Nellinek??? mi beleprobáltuk Öket a boltban tök vicces volt 1 be ki aztán még1 :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:? :? :? :? :? :?

hát a gyereket még nem próbáltuk bele, de remélem tetszeni fog neki...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

 
 

bizti :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Gombócka: megnéztük a Minimanós boltot és jónak találtunk, valószínűleg oda is elnézünk a hetén. Főleg, hogy megláttam a honlapján a keresett óceános bölcsős hintát (dupla áron, mint amit a gyártó kínál :shock: ). De mindenképpen meg szeretném nézni, hogy milyen, tényleg olyan jó, mint amit írnak róla? :roll:
A kiválasztott gyermekülés nagyon tetszik, főleg a lila színe, igazi csajos ülés. :-)

Szonce, Babusok: köszi a hasznos tanácsokat, akkor hálózsákot használom takaró helyett az első hónapokban - megmaradjon a kuckós érzése. :wink: Pelenkázóstáska: akkor bármiféle, masszí, nagy táska is megteszi. És szemeteskuka lényege, hogy zárható legyen vagy többször ürítsem a normál kukát.

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:28-kor.
szonce82
 
 


Charlott: ilyet szeretnél?
http://www.babyaruhaz.hu/baby-reszlet.p ... 23&kat=213
Szonce: nemá, jobbulást, remélem nem lesz "vészes" :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: jobbulást és sok alvást kívánok, mert ebben az időben mást nem is lehet csinálni! :roll:

Babusok: ti már jobban vagytok? és igen-igen ez az, nagyon tetszik képről!!! :lol: Remélem minnél hamarabb megnézhetem és kipróbálhatom személyesen. :wink:

Én nyomott vagyok ma, próbáltam feldobni magam tornával, olvasással, főzéssel, de inkább alszom.... :roll: :oops:
Ja, és sorstársaim közül kettőnél kinyílott a méhszáj!!! ők már tényleg készülődnek a szüléshez. Lehet érezni, ha a méhszáj elvékonyodik és kinyílik?

KépKép
charlott
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:28-kor.
szonce82
 
 


Szonce: akkor jövő héten szerdán tudhatom meg leghamarább, hogy mi van velem, mert akkor megyek terhesgondozásra. :wink: Bár én azt érzem, hogy Krisz nagyon jól érzi magát odabent, eszeágában sincs kijönni onnan. :-)
Mások a májusi csopból. állandóan dokihoz járnak, aztán kórházban töltenek pár napot különböző panaszok miatt, nekem szerencsére nincsen semmi fájdalmam. :-)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára charlott 2010.04.14 07:05-kor.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
Én már kivagyok ettöl az idötöl, minden reggel fáj a fejem :evil: :evil: :evil:
raktam iwiwre képeket :wink: aszem lassan vehetem a hajfestéket :lol: :lol: :lol:
Szonce: hogy vagytok?
Gombocka: mizujs takonykorral?
Kusi: rtemélem Ti nem vagytok betegek :wink:
Charlott: hogy van elsö topikbabátok? akkor még nincs második?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


[quote="charlott"]S írta:charlottzonce: akkor jövő héten szerdán tudhatom meg leghamarább, hogy mi van velem. :wink: Bár én azt érzem, hogy Krisz nagyon jól érzi magát odabent, eszeágában sincs kijönni onnan. :-)
Mások állandóan dokihoz járnak, azátn kórházban töltenek pár napot különböző panaszok miatt, nekem szerencsére nincsen semmi fájdalmam. :-)

koppkopp maradjon is igy :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: :lol: egyszerre alkottunk! :lol:

Megnézem a fotókat mindjárt!!

Apropó hajfestés, ma megyek fodrászhoz!! Végre rendezett lesz a fejem!!! :lol:

Az első topikos baba és anyukája kitünő egészségnek örvendenek. Babuci még inkubátor alatt, hízásra fogva van. De szépen fejlődik. :-)

KépKép
charlott
 
 


Sziasztok Csajszik!

Végre van netünk! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Megpróbálok visszaolvasni
Addig is mindenkinek puszi :D :D :D :D :D :D :D

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: vééééééééééééééééééééégre :lol: :lol: :lol:
gyere mesélj, mizujs Veletek?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Megint osztályra vettek fel minket a budaiban :?
Minden nap kell menni tornázni
Ma is kellett volna menni,csak a férjem elvitte a kulcsomat,így nem, tudtam menni
Csinálnak a Csengének egy EEG,mert koordinációs zavarra tippelnek nála
Még mindig semmi javulás :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ti hogy vagytok?
Babák?
Pocakosunk?

Utólag is Nellinek és Gombóckának Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: remélem segit a torna és kideritik mi a baj, drukk h minden rendben legyen majd :wink: mikor lesz a vizsgálat?
A semmi javulást a mozgásfejlödésre érted? :?
mit jelent az h felvettek az osztályra? :oops: be kell feküdni vizsgálatra?
mi köszönjük kilábaloban taknyos köhögös korságbol :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Igen a mozgásfejlődésre gondoltam,még mindig nem kúszik,mászik,még meg sem próbál felállni,felülni, ha megültetem instabil nagyon és most a lábai feszesek és a karjaiban az izmok gyengék,lazák
Nem kell befeküdni,de minden nap kell menni 2 tornára

Kép


Kép
lady23
 
 


Lady: nagyon drukkolok, h hamar segitsen a torna :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Köszi :D :D
Remélem,hogy lassan beindul a mozgásban
Minden esetre,ha itt letelik a 3 hét,utána lehet,hogy elviszem a Pető intézetbe is

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:29-kor.
szonce82
 
 


Szonce,az a baj,hogy megmondta a konduktor,hogy nincs értelme elvinni dévényeshez,mert szerinte nem használna neki
Azért nem jelentkezhetek be előbb a Pető intézetbe,mert osztályra vagyunk felvéve a Budaiba,és így nem használhatom addig a Csenge Taj kártyáját

Ti hogy vagytok?

Kép


Kép
lady23
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:29-kor.
szonce82
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:30-kor.
szonce82
 
 


Szonce: remélem végre abbamarad az esö :? meglássuk ki h lesz holnapra :wink:
Lady: kérjél idöpontot minél elöbb, ha tényleg ennyit kell várni, akkor mire kapsz már nem is lesztek korházasok :wink:
sztem ha több helyre viszed az ártani nem árt :wink: és ugye több szem többet lát :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: megvan a multkori vérvétel eredményetek?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:30-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jaj ne hari h kérdeztem :oops: de bizti minden rendben lesz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jaj még mindig fáj a fejem, képtelen vagyok összeszedni magunkat :? :oops: és aludni se tudtam mert Csajok csak 1 orát aludtak :evil:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:30-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:31-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hogy mivel telt a napom? :-) Plüssállatokat mostam, aztán fodrásznál jártam (bár ez nem látszik) és készítettem a kis Görögdinnyémről egy fotót. :lol:

Kép
Kép

KépKép
charlott
 
 


Babusok: én is megtekintettem a kislányokat, milyen kis mozgékonyak és ügyesek székre, polcra fel, dobozba be. Nekem a sapekos képek tetszettek a legjobban! :wink:
Ez az idő engem is a padlóra küld, fáradékonyabb és álmosabb vagyok....

Lady: örülök, hogy újra köztünk, de sajnálom, hogy kislányod állapota még nem kezdett el gyógyulni. Kitartást és sok erőt a tornához és a különböző orvosi vizsgálatokhoz. :wink:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: vicces a száradó plüssállatos :lol: mi is kimostuk használat elött :lol: :lol: (ikeás darabok nagyon jo minöségüek ha még akartok majd :lol: :wink: )
nagyon csini vagy :wink: pont jo pociméret :wink:
Szonce: bébitaxin elüször semmit nem csináltak, mi is huztuk-toltuk Öket :lol: :lol: aztán elraktuk és pár hete miota garázdálkodhatnak elöszobában is és van jo nagy hely parkettás menni is vele, azota mennek maguktol és imádják :lol:
köszönjük képdicsiket :oops: :lol: :wink:
képzeljétek már szunyálnak :lol: igy h alig aludtak elörébb hoztuk kajcsit meg fürcsit és ki is döltek, én is megyek végre :lol:
jo éjt!

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:31-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:32-kor.
szonce82
 
 


Jó reggelt!
Én jo kis torokfájásra ébredtem :evil: :evil:
Szonce: nem hari ha nem megyünk? és tényleg szermerkél is :evil:
hajnal??? :lol: :lol: :lol: az 6kor volt mikor felkeltek Csajok :lol: :lol: :lol:
sehogy sem akarnak tovább aludni...megint sokat keltek, de tuti fogacska :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:32-kor.
szonce82
 
 


Szonce: akkor ma Ti is koránkelök voltatok :wink: én is vágyom már egy kis sétára, már ugy megszoktam, h jo idö van és erre tessék, remélem már csak jo idö lesz végleg :lol:
föztem magamnak teát meg kerestem c vitamint :lol: hátha segit :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok, Szonce: köszi! :wink:
Szonce: Sexinek találod a képet? Hamár felhoztad a témát, készítettem pár fotód kicsit művészit, fehérneműset is. :oops: Meglepődésemre nézhetőek, ízlésesek lettek! :D

Ma megyünk különböző bababoltokba, most jött el a nap, hogy a hinta használatát is kipróbálhatom. Délután meg cirmost visszük állatorvoshoz, egy kis oltás, éves kivizsgálásra. :wink:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:32-kor.
szonce82
 
 


Charlott: jo vásárlást! :wink: jaj már én is ugy kimozdulnék :? hova jártok állatorvoshoz?
Szonce: nekem sincs sok pocis képem :cry: valahogy kimaradt :cry: de Csajokrol van egy tonna :lol:
hu ez nem hangzik jol, remélem jol alakul Apa hazajövetel :wink:
jo a meleg tea, bár azt mondják nem szabad...de olyan jol esik :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:32-kor.
szonce82
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:32-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:33-kor.
szonce82
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


No, megjöttünk...sajnos, nem volt valami kellemes autókázni egész Budapesten keresztül (párom dolgozott közben) a szakadó esőben és ki-be szállni. Duplán elfáradtunk. :roll:
No, de voltunk a Bippában (18.ker), ahol nem tudtunk semmit sem venni, mert talán alig volt választék és olyan kicsi a hely, hogy többször is bevertem a fejem. :roll:
Aztán a kellemesebbik dolog a Mini-Manó volt, szép, tágás hely, bő kínálat, igaz nem a legolcsóbb bolt, de tetszett. De nem volt készleten a bölcsős hintám. :cry: Így nem tudtam kirpóbálni a szerkentyűt. Kezd titokzatos dologgá válni.... 8)

KépKép
charlott
 
 


Charlott: brendonban nézted? (nekünk volt, h ott kinéztünk vmit aztán máshol olcsobban megvettük :lol: de forditva is a kád pl. ott volt olcsobb :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


hmmm, nem is rossz gondolat, bár honlapjukon nem hirdették. nem rég tudtam meg, hogy itt a közelben is van egy üzletük. :lol:

KépKép
charlott
 
 


hol??? melyikre gondolsz?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?