Új privát üzeneted érkezett!

Szilvi, nagyon jó kérdés, én nem tudom, de nem egy olyan esetet hallottam, ahol a szülésnél derült ki a tévedés.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Tegnap elfelejtettem: nem megyek másik topicba, ez egy fantasztikus csapat!!! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Köszi Beze!!!
Meg is haragudnánk, ha másik topicba mennél!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Laptetőőőőőőőőőőőőő!!!!! Lehet nálad is bejön, mint Krinél!!!

Kri!
Mi van veled???? Lehet gratulálni????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

 
 

Annamari!
Szerintem hánysz te eleget ahhoz a puncishoz :wink:

Panny :?: :?: :?: :?: :?: Mi volt a dokinál?????

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari, most néztem, Szilvi és te közötted csak 5 nap van, de jó! :D

Egy képet hozok, a legújabb hobbi, amitől persze a hajam égnek áll...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Édes Lexi a konyhaszekrényben, ill. fiókban. Csak le ne szakadjon alatta. Igen 5 nap, bár lehet még egyszerre is szülhetünk. Nagyon jön utánam a Szilvi.:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szilvi!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: remélem

Danyu!
Nem jön be az iwiw, majd holnap bejelöllek.
Angie-nél én is ott vagyok, sőt Szilvinél is. PA.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!
Jól kitáncoltam magam, a tanárnó nagyon fel volt pörögve :lol:
Franci!
vedd rá magad egyszer , megéri hidd el, meg a babásodásnál is segíthet, olyan vérbőséget okoz OTT, hogy csak na :lol:

Annamari!
Apának me, szoktam, ahhoz még fejlődnöm kell, de már jó úton haladok. lehet még hastánctáborba is elmegyek az idén :)

Beze!
Azért ez a laptető dolog mégiscsak gyanús nekem :wink:

Moti!
igen most már elkezdtünk járni, a Bükkös patakhoz, meg az Euronic-esre(ezt nem tudom jól leírni :oops: :lol: )Ti jártok most , hogy meg van a pici Sebi? van a közeletekben is? Ha végre kiderülne az idő mehetünk is :D

danyu!
De jó, hogy jól vagytok! :)

Bonikó!
:D

Kép
Kép
maryka
 
 


Szilvi, Sucer: Domonkos...nem tetszik? Nekünk az lett volna a neve, ha fiú....

Moti, már a múltkor akartam kérdezni:neked hogy van erőd/időd ablakot pucolni???? :shock: :shock: Ha összehozzátok marykával a játszóterezést, mi is csatlakozunk.Annak idején ez nekünk sehogyse jött össze, emlékszel, Timi? :wink:

Maryka:hova jársz hastáncra?Szentendrén?:

Én 8 évig táncoltam. A férjemet az első fellépésemen ismertem meg...pontosabban ő volt a "megrendelő".(még mielőtt valami rosszra gondolnátok:a vendéglátó fősulin török vacsora volt a vizsgája, és ahhoz adtuk mi a műsort)Még pénzt is szerzett, pedig úgy volt, hogy nem kapunk...Na ekkor kérdeztem meg a barátnőmet:"-Ki ez a srác?"Ő persze azt mondja, nem a táncnál, hanem a vacsoránál szeretett belém...mert a fények úgy estek rám... :shock: Köszi a bókot! :? És ennek idén 10 éve!!!!!
Bocsánat a nosztalgiázásért!

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Piri még nincs, pocaklakó nincs. Valószínű még nem ált be a ciklusom, hisz a szülés óta csak egyszer jött még meg. Szóval várakozó állásponton vagyunk, de továbbra is próbálkozunk. Még mindig betegek vagyunk Zsombival, bár már jobban.

Beze, Franci, Boni hajrá.++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Benita, Lillanyu nagyon eltüntetek.

Bocsi most csak ennyi voltam, nem vagyok valami jól, meg a kedvem is vacak.


Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


SZiasztok,

Linus,
de jó, hogy jöttél! Mi is idén 10 éve ismerkedtünk meg, ne félj nosztalgiázok is rendesen... na nem azért mert rossz sorom van, hanem azért mert örülök, hogy 10 év után itt és így vagyunk egymásnak, ahogy vagyunk! Domonkos nem rossz, de nekünk a vezetéknévhez nem megy sajnos :(

Maryka,
hastánc: már elhatároztam, hogy szülés, szoptatás után belevágok, évek óta szemezek vele :) . Biztos nagyon jó lehet!

Beze,
édes Lexid a fiókban! :wink: Laptető :)
Nekem anno bejött, neked is ezt kívánom!

Lányok egy tegnapi pocifotó, már ha engedi a bnet :evil:
22. hét

Nem engedi, fölrobbanok
:evil: :evil: :evil:

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sziasztok,

Panny üzenetét hoztam:

"Hematóma elmúlt,de nincs szívhang,nem tudom ezt már hogy lehetne kibírni,egy jó ideig nem fogok fórumozni,ne haragudjatok.:cry:"

Én nem tudtam mit mondani. Le vagyok sújtva. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panni!
Erre én se találok szavakat. Sajnálom, amin keresztül mész. :cry: :cry: :cry: fáj a szívem, értetek.
Próbáljátok meg szerintem kivárni a félévet, s utána minden rendben lesz. Tudom, könnyű mondani.

Linus!
Nagyon édesek a gyerekeid. Belepillantottunk a képeitek és videótok közé. Nekem a tánci tetszett, Rékának a a hiszti. Nézzük a hisztit, Réka megszólal, úgy nyávog, mint egy kismacska. :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon ügyes volt Kristóf, hogy másfél évesen így beszélt.

Danyu!
Sikerült bejelölni téged.

Kri!
Itt a szomszéd csaj, 2008. augusztusban szült, 2009. júliusban jött meg neki először, s augusztusban meg már terhes is maradt. Ne ad fel, amíg nem jön meg, van remény. :lol: :lol: :lol:

Sucer!
Nem azért nem engedi, mert nagy a kép?? Próbáld meg ide felrakni: https://www.google.com/accounts/Service ... ssive=true
Még Kri csinálta, valahol előbbre megtalálod az -email címet, s jelszót. Ha nincs meg, szólj, küldöm privibe.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmarya 2010.04.12 20:23-kor.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sucer: Egyébként szoktak várandósan is hastáncolni.Persze nem akkor kell elkezdeni :wink: Az egyiptomi nők (meg hát a keletiek általában)vajúdás alatt is táncolnak.A kígyózó mozdulatok segítenek a fájdalomcsillapításban, meg a baba helyezkedésében.Én mindkét vajúdásomnál próbáltam a hastáncos tapasztalatom felhasználni, de akkor éppen nem enyhített a fájdalmon sem a csípőkörzés, sem a nyolcas stb.

És egy kép e vicc kedvéért:olyen kockás hsam soha többé nem lesz :cry: Bár, ez nekem hátrány volt a hastáncnál

Kép

Kép

Kép

Kép
linus
 
 


Panny :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon-nagyon-nagyon sajnálom!Erre tényleg nincsenek szavak!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Panni!Jaj, nagyon sajnálom!Sok erőt!

Kép

Kép
linus
 
 


Linus!
Csini voltál! s még lehet ilyen hasad! Domonkos nagyon jó név elgondolkodtattál!:roll:

Maryka!
Hajrá hastánc! Engem valamiért nem vonz! Mondjuk ritmusérzékem is nagy nulla :cry:

Annamari!
Akartam még kérdezni, de jobb itt, mert itt írtad anno, hogy mi van Levente ovijával??? MÁr rég nem írtál róla? dumcsizik már??

Kri!
Kitartás! s türelem, még bármi lehet, s egyébként is az első hónapról van szó! De azért csak gyarkoroljatok!

Na megyek, Panny híre lesújtott, s elgondolkodtatott :oops: most egy percig sem hittem, hogy baj lehet......valaki ismerte őt régebben?? a három srác könnyen jött, ott nem volt gond??

Jó éjszakát!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok,

jaj Panny,
nagyon sajnálom, hogy így alakult, főleg, hogy annyi mindent megtettetek a babáért! Biztos, hogy nincs remény? Kívánok neked/nektek kitartást, sok erőt, gyere ha úgy érzed, visszavárunk!
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Tényleg a fiúk könnyen jöttek?

Linus,
nagyon csinos vagy!!! Most nem gondoltam elkezdeni, vhogy nem esne jól, már próbáltam más táncot, de nem volt igazán jó. Kismama jógázni fogok egyszercsak, ha elmegyek végre beiratkozni...

És egy pocis kép, már régóta ígértem, tegnapi 22. hét:

Kép

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Annamari,
köszönöm, végül sikerült feltennem.

Megyek vízszíntbe lányok. Pannyékra gondolok :( :(

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Reggelt.. ez a fos idő passzol a hirhez amit most olvastam! na és persze a hangulatomhoz.

Drága Panny megrendítő ami veletek történik. küldök egy hatalmas ölelést!remélem visszatérsz majd közénk!

Sucer szép pocak :lol:

Szilvia ne m negativkodunk.jó? 8)

Linus hűha! nem csoda hogy a lámpafényben a férjed belédszerelmesedett :wink:
én is szeretnék nagyon járni hastáncra csak nincs aki addig ZSigivel lenne..

kismamik vigyázzatok magatokra! +++++

Pocakosodni vágyóknak is kitartás!

Kri ++++++++++++++++
Vendég
 


Panny, sok erőt és kitartást kívánok! :(
Vendég
 


jaj Lexikét kifeledtem.. annyira édes :lol:
Vendég
 


Boni,
köszi szépen!! :D

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


sziasztok!
Panny hírére teljesen hidegrázásom van.Szörnyű! Nagyon sok erőt kívánok , és ne adjátok fel!!!

Linus!
Játszóterezésnek örülnék. :D Nagyon szép voltál abban a ruhában. Egyébbként igen, itt Szentendrén-törzsi hastánc.

Sucer! Szép pocid van :)
Én várandósan is szeretném majd folytatni, anno gyurikával nem mertem, de most talán bátrabb leszek :wink:

na egyenlőre ennyi, mert ma főznöm kell: brokkoli krémleves és juhtúrós sztrapacska lesz a menü.
még benézek :wink: :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Lányok!
Visszajöttem dolgozni, és ki sem látszom a munkából. Csak gyorsan jöttem pár percre, mert írt Panni, és csak meg akarlak nyugtatni, hogy a körülményekhez képest egész jól van. Nem adta fel, küzdenek tovább. Erős hitű csajszi, és én hiszek benne, hogy ennek meg is lesz az eredménye. A három sráca sok erőt ad!

Többen kérdeztétek! Panni könnyen teherbe esik, ez a része nem gond. És még fiatal is, úgyhogy a helyében én is folytatnám :wink:

Magamról egy mondat: Én eddig jól vagyok (bár babót nem láttam EGY hosszú hete). Tünetek vannak, de a Pannival történek után nem tudok teljesen nyugodt maradni. Jövő szerdán megyek uh kukucsra legközelebb, remélem, a szívecskéje akkor is fog dobogni.

Puszi, és szép napot mindenkinek (a rossz, nyálkás idő ellenére)!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok!

Panny, kimondhatatlanul sajnálom, nagy-nagy ölelést küldök a távolból, és én is kérlek, ne add fel! Lesz még egészséges babátok!

Boni, köszönöm.

Sucer, húha, szép nagy pocak. :D

Linus, nekem szerintem soha nem volt ilyen hasam, fantasztikusan nézel ki!

Kri, szerintem se add fel, amíg nincs piri, van remény! Aztán ki tudja, lehet, hogy mg egyszer megjön, aztán megint hónapokra elbúcsúzhatsz tőle! :wink:

Angie, köszönöm a híreket. Örülök, hogy jól vagy, nagyon drukkolok ám nektek is. A pici BIZTOSAN egészséges!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Angie!
Köszi a hireket, jó ezt olvasni (mármint,hogy jobban viseli Panny, mint gondoltam)...igen, sokat számít a kor, de ezt csak mi értjük, mert már nem a harminchoz vagyunk közelebb :wink: Az ilyen csapás 20 évesen is nagyon rossz lehet - úgy gondolom...
MInden rendben lesz veletek! Gyere, ha tudsz, szeretlek olvasni :wink:

Sucer!
Szép, formás pocid van....fura, én még mindig kövérnek, s nem "babásnak" látom magam, pedig már egyértelmű... :roll: főleg este...

Boni :?: :?: Nem értelek :?: mikor voltam negatív :?: én :?: :lol: :lol: :lol: (hacsak nem a Panny hír után :roll: )

Fura, mert nem tudom picikémet az általam már régóta kitalált fiúnévvel elképzelni...maga a név tetszik, de (még) nem megy őt ilyen néven szólítani...most keresgélek másikat (tényleg jó a Domonkos), de egyik sem tecccccik :roll: korai még...majd talán ha látom a pofiját....Tegnap a kezembe kerül egy-két kép Kikiről, amikor pici volt....annyira hasonlít egyiken-másikon Marcira (inkább fordítva :roll: Marci Kikire, pedig állítólag egyik sem hasonlít rám)....kivi vagyok Hármaskára...szerintem ő is ilyen lesz :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilvi igen arra gondoltam, mert úgy értettem, hoyg most arra gondoltál veled is történhet valami 8)

Angie nagyon drukkolok neked is hogy minden rendben maradjon :lol: örülök,hogy Panni jól van a körülményekhez képest!
Vendég
 


Nem, nem - arra gondoltam, hogy én itt a pici nemén görcsölök (egyébként még mindig bennem van, hogy a f..ne v..gye el), Pannyval meg ez történt, s hogy tényleg minden viszonylagos......de ari vagy, hogy figyelsz, s aggódsz! :D

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Én ezt fel nem fogom...
Panny, puszi neked...

Boni tegnap kérdeztem tőled, lehet nem olvastad, mert egyidőben írtuk...
danyuci
 
 


Annamari,
hova küldjem a képeket?
mintha egy gmail-es címet írtál volna...
danyuci
 
 


Danyu!

2010kisteso@gmail.com

Szilvi!
Levente csak az egyik óvónővel beszél, de akkor mikor kérdezik. Csak pár gyerekkel beszél, akikkel játszik. Csütörtökön 9-12-ig nyílt nap lesz az oviba, Rékával mindenképp bemegyünk, s meglesem.

Sucer!
Szépen gömbölödik az a pocak. Nagyon helyes formája van.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Moti, Boldinak boldog születésnapot!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


[quote="danyuci"]B írta:danyucioni,
olvastam már többször, hogy tesód lábadozik...mi történt vele???
éemaradtam...bocs :oops:


február elején autóbalesetük volt, szeméremcsont, medencecsont törést szenvedett.. már otthon van, Pécsről jött le műteni egy orvos.. már mankóval közlkeedik..nagyon üygi

autót láttam Húsvétkor..háát örülök,hogy él.. az ő ülése majdnem teljesen rá van fordulva a férje ülésére .unokaöcsémnek sem lett baja, pedig ő ült mögötte.
Vendég
 


MOTI!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT BOLDINAK!!! :)

Köszönöm a híreket Pannyról, örülök, hogy a körülményekhez képest jól van :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Moti!
ISTEN ÉLETESSE A KIS KÉTÉVESEDET, S A PICI EGY HÓNAPOSODAT!
Ma lesz az epertorta?? Jó étvágyat! Kérünk majd képeket!

Boni!
Még olvasni is rossz ami a tesóddal történt! Jó, hogy van örangyaluk :) További gyógyulást Neki!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


sziasztok,

köszönjük szépen a köszöntéseket, még a könnyen is kicsordult reggel, mikor visszaemlékeztem, hogy milyen boldogok voltunk 2 éve, mikor világra jött Boldi. :D
Panni a történtek ellenére nagyon szerencsés, mert van 3 gyerkőce, ők biztos átsegítik a nehezén!meg persze gondolom a férje is.kitartás kívánok hozzá!

Szcer, nagyon csini a hasad!
Linus, a TIedről nem is beszélve, de ezt már mondtam máskor is!le vagyok nyűgözve. :D
Játszóterezést hozzuk össze, csak én még megvárnám, amíg jobb idő lesz, hogy pl. tudjak ott is szoptatni.gondlom, Linus, TE is.vagy már voltatok 3 asban?és mi van TUli veséjével azóta?
mi is a bükkösparti játszótérre járunk, az a legjobb szerintem.legalábbis ilyen korúaknak, mint Boldi.itt is van egy 2 utcányira tőlünk, de csak akkora csúszda van, hogy én alig mernék rajta lecsúszni, nemhogy őt odaengedjem. :D
Boni, így elhúzódik a betegség? :o ebben az időben mondjuk nem csodálom...
Kri, nekem több ismerősöm is úgy esett teherbe, hogy még meg sem jött neki szülés óta!úgyhogy drukk!!! :D
Lexi nagyon huncut azon a képen!az a fiók annyira nem is gáz.Boldi sajnos mindig magasra akar felmászni, szinte már megkönnyebbülés lenne, ha csak egy fiókot szúrna ki-. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari, Nálatok vannak már nevek?

képzeljétek, tegnap elvittem Boldit egy bölcsibe, mert szegény egész múlt héten minden nap azért nyúzott, hogy mikor megyünk már angolra, annyira hiányzik neki a gyerektársaság.még azt is mondta, hogy odaadja a daruját, a kedvenc játékát a barátjának, csak menjünk...ekkor aztán a férjem rámszólt, hogy szegény BOldi, vigyem társaságba, már egy hónapja itthon vagyunk ugye Sebi miatt...úgyhogy végül tegnap belevágtam....reggel, mjikor mondtam neki, hov amegyünk, ugrált örömében, is kiabálta, hoigy gyerekek, gyerekek.....hihetetlen jól érezte magát, nem is akart hazajönni, csakhát nekem ugye szoptatnom kellett Sebit, aki addig az apukájával itthon maradt.úgyhogy úgy néz kii, most egyelőre heti 2 délelőttöt megyünk.egyelőre persze én is ott leszek.abszolút bölcsi ellenző voltam régebben, de hiába, változik az ember, és a gyerekek diktálnak. :D
olyan boldog volt Boldi, este is úgy aludt el, hogy bölcsi-bölcsi. :D

Panndi, Nálatok hány alkalom is volt, mire beszokott Zsófi a csanába?

KépKépKépKép
moti
 
 


BOLDOG BOLDI NAPOT!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Visszaolvasni nem nagyon tudtam, de Boldinak nagyon boldog születésnapot kívánok!

sucer: szép poci :)

linus: nagyon szép vagy a képeken!

moti: hát én első nap otthagytam :roll: Bementem vele, ott voltam kb 45 percet, aztán elköszöntem tőle, mondtam neki, hogy elmegyek, ebéd után jövök érte, mondta, hogy jó, adott két puszit, és átment a szomszéd szobába játszani :lol:
Vendég
 


Moti!
Boldog szülinapot Boldinak!!!!
Kép

Egyenlőre lány nevünk van: Szonja.

Ha szeretne bölcsibe menni, had menjen. Te is könnyebben leszel otthon. Milyen jó, hogy ilyen jól érzi magát a gyerekek között.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


köszi LÁnyok még egyszer!a köszöntést, és a biztatást is.

igazság szerint Boldi már tegnap is ott maradt volna szerintem.kimentem beszélni a vezetővel és közben otthagytam a teremben, szóltam neki, hogy majd jövök, mondta, hogy jó.
lehet, hogy holnap hazaugrok majd szoptatni és utána megyek csak vissza érte. :D meglátjuk, ő hogy szeretné. :D

Panndi, és egyébként jól vagy?hányinger és társai?elkerülnek?

KépKépKépKép
moti
 
 


moti, mikor beiratkozni voltunk, Zsófi nem akart velem hazajönni. Úgy kellett könyörögnöm, meg megígértem, hogy ide fog járni :)

Hát köszi, hányingeresen, néha hányok is, de még bírom :)
Vendég
 


Sziasztok!

Moti! Boldinak nagyon boldog szülinapot!!!!!!!! Igaza van a többieknek! Ha ennyire tetszk neki a bölcsi, akkor menjen! Petra is ilyen h a gyerekek között érzi jól magát.

Panny! Nagyon-nagyon sajnálom!!! :cry: Remélem hamarosan sikerül!!!!!

Sucer! Nagyon helyes a pocid!

Beze! Lexi jujj de cuki!

Linus! Nagyon szép vagy a képeken! Tényleg nem csoda h apa beléd szeretett!!!

Annamari! Akkor lassan, de alakul az ovi?

Angi! Nálad minden ok!!! Csak ne vidd túlzásba a munkát!

Én jártam hastáncolni, aztán megismertem a páromat és elmaradt. De már erősen elgondolkodtam h újra el kéne kezdeni... Hja, csak az a fránya lustaság ne lenne... :oops: :oops: :oops:

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Teri!
Én is így vagyok, mióta itthon vagyok, el vagyok lustulva. :oops: :oops: :oops: Mikor egyedül voltam, meg se kottyant, ha korán keltem, későn feküdtem le. Most meg olyan táposnak érzem magam.
Apával rendeződött minden????

Danyu!
Gabónak mikor van a szülinapja????
Nem csinálsz vonalzókat????

Moti!
Milyen furcsa, hogy most született, most meg már bölcsis, ugye??

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, úgy, ahogy mondod!nemrég még Boldit szoptattam, most meg önállóan közlekedik, játszik, stb.hihetetlen.lassan hajlok arra, hogy nekünk is 4 gyerekünk legyen mégis.annyira gyorsan nőnek. :D

KépKépKépKép
moti
 
 


Panndi, Moti!
De jó, hogy ennyire szeretnek társaságba járni. Kiváncsi vagyok velünk mi lesz. Marci a játszón sem nagyon keresi a babatársaságot, ma konkrétan menekült egy fele annyi idős kiscsajtól :lol: de olyan is van, hogy keresi a babát, akivel játszott 8) Én nagyon tartok tőle, félek, hogy átragad rá :roll:

Szonja - szép név :)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Annamari! Most úgy tűnik h minden ok. Remélem jól érzem... Igen, az a fránya ellustulás. Lehet ezért nem is jön a baba. Kb 10 kilóval vagyok több m megismerkedésünkkor. :oops: :oops: :oops:

Szilvi! Ettől ne félj! Rá fog kapni az ízére. A játszótér az más. A bölcsiben meg hamar összebarátkoznak a gyerekek (kénytelenek ha már egyszer össze vannak zárva).

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti, szerintem nyugodtan hagyd ott, ha ennyire jól érzi magát, ő élvezi, neked meg könnyebb csak Sebivel lenni.
Lexi tegnap kiesett a másik fiókból, szerencsére nem ütötte meg magát nagyon.

Köszönjük a dicsiket. 8)

Pruci, örülök, hogy rendeződtek a dolgaitok, akkor hajrá kistesó! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Moti!
Irigyellek, hogy Boldi ennyire keresi a társaságot :)

szilvia!
Nálunk kb. ugyanat a helyzet , mint nálatok, néha nem keresi a társaságot, és néha el is fut anyaka szoknyája alá... hát nemtudom így mi lesz a bölcsivel, bár , ha nem muszáj nem adnám be. De ezt még meglátjuk, ahogy Moti is mondta, a gyerkőcök diktálnak :wink: :)

Kép
Kép
maryka
 
 


Beze! Hogy esett ki a fiókból? Szegény Lexi. Azért gondolom jól megijedtetek.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?