Új privát üzeneted érkezett!

Kiki, én nem értek a lombikhoz, de szerintem se add fel, lesz baba, meglátod! Nagyon drukkolok. ++++++++ Jött egy laptető is. :wink:
Csak puffadok, én mindig szoktam, de nem ilyen durván. :?

Monic, ez nagyon jól néz ki. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Babi, miért nem jössz??????? :?:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki!
Nagyon szorítunk! És nézd, a laptetű is jó helyre került, most neked van a legnagyobb szükséged rá!

Babi!
Tényleg jöhetnél már! Izgulunk!

rodina74
 
 

 
 

Sziasztok!

hoztam pár képet:
Kép

Kép

Kép

Kép

Megyek olvasok egy kicsit.... :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Kiki! Mennek a drukkjaim, természetesen! :lol: Bár csak most írok, de egész nap az eszemben vagytok! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kiki
megy a drukk ezerrel! remélem,hogy minden rendben lesz!!!++++++++++++++++++++++++++

Babi
mikor jön már az a cépcéges teszt?????? ++++++++++++++++++++

Lucuzs
Tündéri a kicsi babócátok! :wink:

Linácska
Kistesó projekt indul megint? :shock: :lol:

Monic
mi meg vettük a szopi széket,mert terhesen úgy gondoltam,hogy tök jó lesz abban szoptatni.... De! én még 1x sem szoptattam benne,csak be van téve a Gréta szobájába dísznek. Mivel császáros voltam,eleinte nem tudtam leülni/felállni Grétával a kezemben,később meg ahogy nőtt a Manó,már nem fértünk el benne... :D

Velünk minden ok,Gréta már 3 hete eszik gyümit,és főzeléket,mert el kellett kezdeni a hozzátáplálást. Tejem még mindig van bőven (még mindig fejek :shock: ) de nem igazán tud vele már jóllakni,és nem is úgy hízott ahogy kellene. Tápszert nem fogadja el,a tejpépet meg megenné,csak azt meg állandóan kihányta,úgyhogy maradt a rendes kaja. Szerencsére nagyon ízlik neki minden. Egy kis zabagép! Ennek ellenére mégsem hízik jobban. :? Na,de hát ő akkor ilyen fajta. Hosszú,és sovány,bár sztem nem mondható soványnak,csak max vékonynak.

mennem kell,mert hiányol... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy! Nagyon szép, tündéri a kislányod!
És mi az hogy vékony, olyan cuki redői vannak! Nagyon formás, egészséges baba!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Mi Bogival nemrég jöttünk meg a terhesgondozásról. Kaptam egy rakat beutalót meg vv-s papírt, és 22-én megyek genetikai uh-ra.

Beze! Az én tesztjeim is Esthajnaltól származnak.

Linácska! Grat a mensihez, és drukk a spontán babához!

Monic! Jó vásárlást! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Dy!
Nagyon szép baba Gréta! A fényképeken látszik, hogy nagyon jó kedélyű, vidám, kiegyensúlyozott! Rakhatnál még fel képeket, mert olyan jó nézni őt!

Kiki!
Majd gyere a hírekkel, nagyon várunk!

Lucuzs!
Hú, így rohan az idő, már mész genetikára! Hihetetlen! Én magamon nem érzékelem az idő rohanását, csak másokon!
Én pénteken megyek először védőnőhöz, remélem eligazít kicsit, mert sok mindent nem értek még!

rodina74
 
 


sziasztok!

Megjöttem. Nagyon aranyosak vagytok, hogy így vártatok rám, de sajnos azt kell bejelentenem, hogy teljesen negatívat teszteltem reggel. :( Ez van. Valahogy talpra fogok állni, de elég nehéz.

Szóval az a helyzet hogy én már tegnap este be sem raktam az utrót. Innentől gondolom 2-3 nap múlva meg kéne jönnie ugye? Mondjuk ma ahogy tartottam délben az órát, olyanokat szúrkált a hasam hogy csak lestem. Szerdán azért elmegyek a Kaáliba, vagy felhívom őket, hogy most akkor mi legyen, menjek e mégis a vérvételre. Nemtudom hogy szokás. De csak pénzkidobás. Abban bízok, hogy addigra pont meg is jön. A probléma csak az, hogy doki nem lesz délben, mert hát én 12.15-re tudok menni.

Kiki: Gondoltam rád napközben. Már túl is vagy a dolgon? Ott van a pocakodban a kis apróság. Nagyon szorítok neked, hogy a pocakodban jobban érezzék magukat mint kint. Látod Monicéknak is ott van a kis babácskájuk, úgyhogy adjon neked ez erőt.

dy: nagyon édi Gréta! Máskor is hozzál képet róla. :)

Kép
babicsek
 
 


Babikám!
Nagyon sajnálom, én annyira bíztam benne, hogy most sikerülni fog nektek! Ölellek! :(
Én utrót most használok először, így nem tudom, hogy mennyivel az elhagyás után kell megjönnie. Drukkolok, hogí sikerüljön jól időzíteni a következőt!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babim!
Sajnálom, de ne add fel! Tudod, csak az veszít, aki feladja. Mi nem fogjuk. Nem hagyjuk, hogy feladd. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi!
Nagyon sajnálom!
Azért biztos nem akarod használni tovább az utrót? Ha meg kell jönnie az utró mellett is meg fog!
Amíg nincs mensid azért én még reménykedem egy ipi-picit, rendben?

Kiki!
Mesélj, mi volt!

rodina74
 
 


Babi!
Nagyon sajnálom!
Azért biztos nem akarod használni tovább az utrót? Ha meg kell jönnie az utró mellett is meg fog!
Amíg nincs mensid azért én még reménykedem egy ipi-picit, rendben?

Kiki!
Mesélj, mi volt!

rodina74
 
 


Lányok!
Most értünk haza. Két babócát kaptam vissza. Az egyik tökéletesen nagyon szép, a másik is egész jó állapotban van. Volt még egy ehhez hasonló állapotban, de nem mertük megkockáztatni a 3 babát, végülis még ez az első lombikunk... ;) Remélem, a második már a tesóbabákért lesz! :P
Köszönöm szépen a drukkokat, aranyosak vagytok!
Képzeljétek, bejött a férjem is megnézni a babókat, és a transzferre is bentmaradhatott. Azt mondta, hogy nem volt rossz élmény! :) Mondtam neki, hogy a szülés is ilyen lesz, csak akkor nem betesznek valamit, hanem kiszednek... :lol: :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Nagy-nagy szeretettel gratulálok, meglásd sikerülni fog. Szorítok nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki: Nagyon örülök a jó híreknek. Akkor ezek szerint most jelenleg kismami vagy. :D A férjed előtt meg le a kalappal, hogy ilyen bátor volt, így végül is ő is jelen volt a nagy eseményen. :D És most is altattak? Milyen érzés az?

Rodi, bikfy: Köszi hogy bíztattok, és tudom hogy nem adom fel. Annyira szeretném, hogy nem tudom megtenni hogy feladjam. Még nem. Majd biztosan eljön az az idő is amikor már azt mondom vége.
D az még nem most van. Szóval most magam alatt vagyok, de egy pár nap múlva remélem minden helyre kerül a lelkemben és begyógyulnak a sebek.
babicsek
 
 


bikfy: Milyen volt az előadás?
babicsek
 
 


Babikám!

Te már most rendben vagy. Nyilván most el kell temetned ezt a ciklust, de az erőd óriási. Ügyes vagy és ez el is fog vinni a célig, meglásd. Örülök Neked. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek! Sajnálom a nega tesztet! :cry: Mikor is volt pontosan az inszem?

Kiki! Akkor mégis jól vannak a babóid, és most már jó helyen is vannak! :lol: Babaragacsok mennek!!! :lol:

Beze! Hogy is állsz ezzel a ciklussal? Mikor nem kéne megjönnie?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Előadás szupi volt, Aagassi nagyon ügyesen beszélt. Büszke voltam Rá. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mindjárt visszaolvasok, csak elmentem ebédelni. :)

Babicsek!
Ilyenkor már nem altatnak, szinte olyan,mint az inszem, csak közvetlenül előtte meg utána van uh, kaptam uh képet, és előtte megnézhettük a babócákat! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Megmutatod az uh képet? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babi, nagyon sajnálom... :( :( :( ölellek, és puszillak, valamint nagyon sok erőt küldök neked. Rodival egyetértek, ha meg akar, utro mellett is megjön.

Kiki, de jó, örülök nagyon! Vigyázz magadra, kismami! :wink:

Lucuzs, nagyon drága vagy, 20-ára várom, aztán remélem, utána már tényleg összehozzuk a kistesót! :wink:

Köszönöm a teszt-válaszokat, azért kérdeztem, mert egyrészt valamikor akkor én is rendelek, másrészt Lucuzs tesztje, amit felrakott, 25-ösnek tűnt, szóval nem tesztcsík volt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Gyerekek!
Kövezzetek meg, de én nem hiszek a 10-es tesztekben. Olyan sok hibásat láttam. Szerintem nincs értelme annyival előbb tesztelni. Mindig úgy voltam, nem a teszttől lesz az ember terhes. Ha az a baba ott van és jönni akar és erős, akkor a ciklus utolsó napjaiban már a 20-as 25-ös teszt is kimutatja.

KépKépKép
bikfy
 
 


Keresek valami kajcsit aztán jövök vissza. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Ez a fotel nagyon jól néz ki!!! :)

Dy!
Ez hihetetlen, mennyire édes Gréta! Légyszi, ne fossz meg máskor ilyen hosszú időre minket ezektől a gyönyörű képektől!!! :) És gyümit meg főzeléket eszik? Nagyon édes lehet! Szerintem is kifejezetten csinos!

Lányok!
Köszi a drukkokat! Jól esik, hogy ennyien gondoltatok rám! Annyira jó, hogy vagytok nekem!!!

Lucuzs!
A terhesgonozás a védőnőnél van? Hogy zajlik ez?

Rodi!
Pedig nálad is telik ám az idő...! :)

Babi!
Igen, jelenleg ikres anyuka vagyok! :P
Tényleg ne add fel, bele kell vágni újra és újra, amíg nem sikerül!

Aagassi!
Gratulálok a jó prezihez! Biztos forrásból tudom, hogy jól sikerült! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki kismami!
Nagyon örülök, hogy minden rendben volt! És látod, szép, és jó babócákat kaptál vissza! Ne aggódj, a többi csak a tesóra kell majd!
Nagy ölelés neked! Babaragacsokat küldök neked!

Nekem a 10-es teszt azért volt jó, mert az én ciklusom 33-35 naposak voltak, és nekem az inszem utáni nap, mindig 28. napra esett. Akkor még a 10-es kellett, lehet, hogy a 25-ösön nem is látszott volna! Természetesen a cilkusom végén, ami már az inszem utáni 19-21. nap elég lett volna a 20-as, 25-ös teszt!
Engem egyébként sosem csaptak be a tesztek!

Kiki!
Azért az uhu képet kérjük!

rodina74
 
 


Beze! Igen az egyik tesztem nem tesztcsík volt. De azóta sem tudom, milyen érzékenységű lehetett. :oops: Nem volt rajta a csomagoláson, amúgy a DM-ben vettem még nagyon régen. De én csak a 14. dpo-n nyomtam el az első tesztjeimet.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, köszi a választ, akkor szerintem mégse rendelek, a dm-esek 25-ösek, és én úgyis később fogok tesztelni, mint 14 nap.

Dy, nagyon szép Gréta. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Egy képet hozok én is, a legújabb hobbi, amitől persze a hajam égnek áll...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jaj, de édes Lexi a fiókban ülve! Látom ő nagyon élvezi! Tündéri!

rodina74
 
 


Dy, Beze!

Nagyon cukik a csajok!

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Az a huncut mosoly!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy, Rodi!
Hát, lefotóztam, elküldöm, de nem ígérem, hogy látni fogjátok a babócákat! :)
A bejelölt ovális részen van két fehér pötyi. Na, azok KÖZÖTT vannak a babócák!!! :lol:
Kép

(Elárulom, az eredeti uh képen sem látom őket, nem hogy ezen a lefotózott változaton...) :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Luci!
Bogiról fotó esetleg?

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Gyönyörűséges és egyértelműen, jól látszik.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
Jaj, de édes Lexi ezen a fotón!!! :) Gyönyörű!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki! Jól értem, hogy a fehér pöttyök a babók? Vagy abban a folyadékban lebegnek, amit befecskendeztek?
Nagyon szép kép!!! Jó emlék lesz! Majd mutogatjátok a gyerekeknek! :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Különben tényleg izgi lehet látni egy gyereknek a későbbiekben, hogy miből lett. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Hát akkor legyen! :wink: :lol: Pár kép Bogiról:

apával gombaleves főzés:
Kép

kórházban:
Kép

hordozóval:
Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Húha Lucuzs!
Emlékeztem, hogy szép a kislányod, de ezeken a képeken egyenesen gyönyörű. Én is ilyen angyalkára vágyom. Szépségversenyen elindítanátok, tuti nyerne.

Remélem megint lánykád lesz. A "prototípus" gyönyörű. Biztos a kistesó is ilyen lesz. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ejnye lányok!
Felteszek egy fotót a gyerekeinkről, és azt fírtatjátok, hogy hol vannak a képen? :shock: :lol: :lol: :lol:
Azt mondta a doki, hogy a két fehér pötty között vannak. De hogy akkor mi a két fehér pötty, azt nem tudom. Lehet tett be a méhembe két kis jelölőt, hogy azok közé potyogtatta be a gyerekeket! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Anyukák!
Annyira jó látni, hogy minden babának (és minden kornak) megvan a maga bája!

Lucuzs!
Bogi is igazán szép kislány!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Én meg azt hittem, a kis fehér foltoka gyerekek. :arrow: mondjuk még mindig azt hiszem. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! Hát tudod, én is azt remélem kislány-tesó növekszik a pocakomban. :D Eddig kicsit lelkiismeretfurdalásom is volt miatta, mert Boginál is nagyon lányt akartam, és apa vágyik egy fiúcskára. De a hétvégén neveket kerestünk és végül kiderült, hogy most inkább apa is kislányt akar (annyira kislány nevünk van megint :lol: , a fiú sokkal kétségesebb). De tudom, hogy ha kiderül a neme, már mindegy lesz mi is valójában. :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Rodi!
Szoktad még nézni a sorozatunkat?

KépKépKép
bikfy
 
 


Luci!
És szabad tudni valamit a neveitekről? Van esetleg befutó?

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki!
Jól láthatóak! Olyan kis helyesek! Tudatosult benned, hogy ez az első képed a gyerekedről?
Ez a jelölős duma, nagyon jó volt! Nem mutatta milyen filcet használt?

Luczus!
Bogi még mindig gyönyörű! Igaza van Bikfynek, hogy nagyon jó a prototípus, bár én egy kisfiút is el tudok képzelni angyalkának! :lol:

Bikfy! Reggel kérdeztem, lehet, hogy válaszoltál, csak figyelmetlen vagyok, hogy te szoktál használni Lh tesztet?

rodina74
 
 


A laptetűmet átadom Kikinek!

rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: