Új privát üzeneted érkezett!

Baba,
köszi a privit, válaszoltam! :wink:

ez ugyanolyan karika akkor? vagy karika nélküli zacskók? hát én még nem is hallottam erről (honnan kellett volna? :roll: ), csak most tőletek, vettük a 3-as karikacsomagokat...

angel37
 
 


Baba,
oké, megértettem közben :D , kakászacskó-témáról most már leszállok!

angel37
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Judit! Köszi a hsz-t. Mikor változik meg a helyzet, úgy értem, hogy tudok majd velük közlekedni az utcán? Egyelőre egy hámot vettem, megnézem, hogy működik. Vagy inkább kényszerítsem vissza őket a babakocsiba, sírnak egy pár napig, aztán megunják?
Bocsi, hogy itt értekeztem a közlekedésről!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Értekezzél nyugodtan.
Enyémek folyton egyszerre akarnak kiszállni a babakocsiból, így tuti lesz hám.
Barátnőm ikrei (már elmúltak 2 évesek) elfogadták, hogy egyszerre csak egy száll ki, az is fogja a babakocsit, segít tolni. Nálunk ez nem opció, Dani nem venné tudomásul, hányásig hisztizik, 5 pontos öv ellenére szinte kiugrik a babakocsiból. Szóval vagy mindenki kiszáll, vagy senki.

Kirád meggyógyult teljesen?
vovanda
 
 


Szasztok! Milyen egy vacak idő van ma! Pedig még valahogy ki kéne mozdulnunk sajnos, mert a Rota oltásért ma kell elmennem, ha holnap be akarom adatni (mert lehet hogy meg kell rendelni).

Jaj, most úgy fel vagyok dobva:))) Állandóan videózgatom Dorkát, ahogy egyre erősebben tolja magát előre, nagyon tetszik a dolog. Már halad is (5 perc alatt 10 cm-t):))) Na de e pillanatban, átfordult a hasáról a hátára. Elege volt a hason kúszásból és kinyomta magát és egy pillanat alatt a hátán feküdt. Biztos van egy ilyen nagy ugrás a fejlődésben 3 hónaposan, mert most mindent egyszerre csinál, amit eddig nem. Hihetetlen, egész nap tapsikálok örömömben. A párom már biztosan unta, hogy félóránként rohantam hozzá, Nézd Dorka mit tud már!:))))
Vendég
 


Twist, szerintem ez tök normális, hisz imádod!! :D Én is ilyen vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Tényleg vacak az idő. Még takarítani sem volt kedvem. Kosz van. :oops:
Gyerekem jól elintézett még egy body-t. Láttatok már olyat, hogy a gyerek segge nem szaros, de a háta a nyakáig igen, és mire levettem róla a body-t, addigra már mindkét karja is tiszta kaki volt. Meg kellett fürdetnem. :shock: :lol: :lol: Ja, és fürdés előtt betettem a kiságyba 2 percre meztelenül, rögtön belepisilt. :?
De hogy jó is legyen ma, reggelre kibújt a negyedik fogacska. :D

skrisz72
 
 


:lol: lehet, hogy kézenállva csinálta :wink:
csak seggeiskakás változatban ismerem :wink:

4. fog :)

csajok, itt már minden gyerek csupafog, csak mi nem? Dorkának és Milánnak is hamarabb lesz foga, tán még Fanninak és Kornélnak is :roll: :D

angel37
 
 


Baba!
Persze jó volt látni, csak látod ennyire szigorban vagyok.Lassan befalom az egész csokit :P

Angel!
Haza jövetel?áááááááááá szó sem lehet róla, ma volt a dokim és azt mondta jól megijesztettem, baj lehetett volna....de szerencsére időben vissza tartották Kornélt.De ebbe a szobába jól elleszek, ég és föld a kettő. :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Angel, nem verseny ez. Az én lányom az életben nem fog kúszni-mászni. Viszont remekül tud ülve tévét bámulni. :?

Keny, jobb a kórházban, mert ott tuti nem jut eszedbe felkelni takarítani meg tornázni. :wink:

skrisz72
 
 


Keny,
jóvanna, csak megkérdeztem, hátha :oops: :wink:
persze, biztosabb most ott orvos szem előtt lenni.

Krisz,
nem verseny, tudom :roll: nem is azért írtam.
csak most már elég öreg, hogy jöjjön egy foga :wink:

ja, meg karamalzos üveget buzerálni :lol:
tévétbámulás se rossz, az itten is megy :roll:
Eszti meg már kúszott, majd fog még. előbb-utóbb kénytelen lesz kitalálni, hogy mozduljon A-ból B-be :wink:

angel37
 
 


Angel!
Akkor kakazacsira már ne is reagáljak?
Én teszveszeltem, ott van egy gyártó, ez nincs úgy karikán, de arra szereled fel, nekem spec. egyszerűbb, mint az Angelcare-t vagdosni, meg csomózgatni. Küld ingyen egy mintát, kipróbáltam, utána rendeltem 200 db- ot, 6 ezerért, ami valszeg az idők végezetéig elég :D
Fogak, azért szerintem nem marad mámi :wink:

Keny!
Ilyen szigor van nálatok :shock: Azt mondjuk értem, hogy ne kelj fel sokat, de a látogatás miért gond... :shock: Hosszú távon az is fontos, hogy ne fordulj be teljesen, nem??
Szobacsere, helyes!!! :)

Szöcske!
Értekezzél csak, engem spec. érdekel, nagyon is :)
Erről a két másik cipellőről még nem hallottam, de most már utánaolvasgatok. Nekünk szandi-féle lesz az első nyár okán :)

Skrisz!
4. fogacskához gratula.
Mióta Zé ennyi mindent eszik, nincs folyós kaka, viszont rengeteg. Rengeteg pelus fogy, mert kakál mint a gép :roll:

Na felébredt, még folytatom :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Beszéltem dokimmal. Megvannak a mai laboreredmények: minden oké!
Viszont megint görcsölök. Már bort is ittam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Skrisz, már hiányoltalak!
Fog:de jóóó. kaki: nem lehet, hogy nem jó a pleusa? Csak laikus kérdés! :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny:egészségedre!

Lois, sztem ugyanazt a gyártót ajánlod, akit én priviben megírtam már Angelnek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Keny, jó, h sikerült a költözés. :D

Baba, gratu a laboreredményekhez! Görcsölés :shock: . Pihizz!!!

Ma én is megyek a dokimhoz, de csak 20 órakor. A legutóbb azt mondta a 20. hét körül látni akar. :roll:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel, azt mondják, hogy a boszik még foggal is születnek. Szerintem ők nyertek a fogversenyben:)) Tudom, nem verseny.)

Most vettem meg a Rota oltást, de mindenhol 18 000 Ft-ot mondanak, nálunk meg 20 000 Ft-ot kértek érte. Rosszul esett a pénztárcámnak.
Vendég
 


Baba, Pampers használunk, de annak nem gumis a dereka. Így ha folyós kaki van és a hátán hempereg a kisasszony, akkor gyakran kifolyik. A Libero jobb lenne, de az meg olyan merev és vastagabb is. Mégiscsak ki kéne próbálni a Huggies-t is. Abból a múltkor rosszat vettem.
Fene vinné a görcsölést. Sajnálom, azért szar lehet, hogy állandóan fáj. Pedig még jönnek ilyen-olyan fájdalmak. Szeméremcsont fájás például... :?

Lois, nálunk folyik, mert minden üveges kaja folyik. Gondolom kevés benne a hús, és sokkal több a gyümölcs. Mert ugye a zöldeket egyenlőre nem szeretjük. De most már istenbizony ráveszem magam, hogy készítsek néhány adag saját gyártmányú pürét.

skrisz72
 
 


Skrisz, nem baj, ha fáj, csak a picikém legyen rendben!
Na, erre gondoltam én is, hogy nem gumis hátul, csak nem akarok okoskodni, hisz én meg hozzátok járok tanácsért. :lol: :lol:

Twist:oltásért sajnálom, h. annyit kellett fizetned! Írtam egy privikét.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, úgy döntöttük:marad a tapétacsík, nem veszünk. Az a pénz jó lesz másra. Tegnap apa összerakott a bútorok közül 1-et és így sztem nem is rossz már...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szerintem sem gáz a bordűr. Színben passzol. Meg ki a fene fogja nézni a plafont? Így legalább spóroltatok picit. Vehetsz rajta pelenkát.

skrisz72
 
 


Baba!
Nyugiiiiiiii, és idd a bort az ellazít!Dokid mit mondott ma?

Cukrom:0 perc:4,9
60 perc:6,5

Vasat emelni kell, mert alacsony a hemoglobinom.

Fogas és fogatlan babáknak is puszi :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, mit mondott a cukrodra a dokid?? Magasabb az enyémnél!!!

Dokimmal beszéltem, minden oké. Tornát hanyagolni kell, amíg nem leszek tünetmentes. A bort is ő ajánlotta pénteken. 1-2 dl v.bort. Nos ma 3 órát tartott, mire 1 dl-t megittam. Nem vagyok nagy piás. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vandus! Kircsi rendben, ma reggel már rendes széklete volt. Rendesen megijedtem! Reggel ivott egy kis tápit, de estére még Sinlacot adok, ahogy mondtad. Ma márki volt éhezve, mert mondta, hogy addá (adjál) és cuppogott. Paradicsomlevest, grízes tésztát betúrta.

Angel! Minél később jön ki, annál később romlik a fog :lol: A fogkefét add a kezébe fürdéskor, hogy ne érje meglepetés, amikor majd sikamikázod neki!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Fogakhoz van egy kis történelmi adalékom: állítólag Erzsébet (a mi Sissynk) egy foggal a szájában született, amit akkoriban a nagy szerencse jelének tartottak. :lol:

Baba!
Konyakhoz hogy viszonyulsz? :wink:

Keny!
Vas nem fogja a hasad? Mert akkor inkább tojd le a hemoglobint (babóca elszívja, ami neki kell), bármit csinálsz, mindenképpen romlik a vérképed, viszont erőlködni/hashajtózni nyitott méhszájjal nem nagyon kéne.

Szöcsi!
Ha már kéri a kaját, nagy baj nem lehet. :D Örülök, hogy jobban van! Hátha Norbika megússza.
vovanda
 
 


Lois,
ja dehogy, írjál persze, meg is tetted! :wink:
ja, sztem Baba is ezt ajánlhatta! :wink:
én se láttam még olyat, akinek alapból nem nőtt foga! :lol:

Baba,
jó, hogy minden okés! kivéve görcsölés :roll: bor azért oldja, nem? :wink:
nekem is elő volt írva, szerencsére én szeretem a vöröset! :D
emberem megérkezett 6 karikával :lol: :roll:

Keny,
jaj ez a hülye vas, ez előbbutóbb minden babavárót utolér :roll:
vhogy tényleg úgy egyél, hogy ne fogjon, nagyon nem jó ilyen állapotban erőlködni :?

Krisz,
egy csomó hippes gyümölccsel (pl. barack, körte) nekem meg épp az volt a bajom, hogy fogta, mert tele volt rizsdarával :roll: én épp úgy vettem észre, a házi hajtósabb...
Liberót ennyire nem? pedig annak tényleg jó magas a dereka.

Twist,
:lol: :wink:

Szöcsi,
ez is egy szempont! :D köszi a fogkefés tippet!
meg még nem kocog, mikor keményet rág! :wink:

Vanda,
nem is tudtam!
ja, régebben meg sámánnak tartották, aki foggal születik, hát Diána nem sámáncsaj, az már biztos! :D

angel37
 
 


Vanda, sztem életemben nem ittam :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Miért nem jó a cukrom nekem azt mondták ez jó? :roll:

Vas, ja az ha megfog az nem jó, de pillanatnyilag az eelenkezője van a sok antibiotikumtól, és a magnesium is hajt, így meg van az egyensúly :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 


Szöcske,

hát nem akarlak elkeseríteni..., de kb 2 éves korukra nolmalizálódik a séta.... én falun lakom a Pest mellett. A bolt séta ( nekem kb 5 perc) srácokkal kb fél óra volt az elején. Visszafelé Botit ( ő az aki nem fogta a kezemet és vagy leállt minden nyavaját megnézni vagy elrohant, vagy elfáradt...) őt a sétánál hazafeél a nyakamba hoztam . Áron( a szófogadóbb) meg fogta a kezemet és sétáltunk. Mindig hátizsákkal mentem mert így szabad a kezem...
A nyakamba hazahozom ment kb 3- 4 hónapig. utána mivel megszokta htalmas hiszti volt leszoktatni ( kb húztam hazáig amíg üvöltött)
Nekünk 1 napi séta ami bolt züldség hentes posta, így szüttyügve kb másfél 2 óra...és hatalmas rakás türelem, viszönt nincs gond a déli altatással:) Nekem a mai napig délben 3-4 órát alszanak :lol:
A megváltást a motor jelentette. Mindenhova motorral mentük megyünk a mai napig. Én menetm Ők motoroztak melettem. Itt szófogadóak 1- 2 elesnek és megszokták a szabályokat. utca végén megállni, csak anya melett vagy anya mögött gurulni. Kaptak kicsi zacsit a motorra abba hozták a boltba vett zsömit...
Amikor mi kiszáltunk a babakocsiból, már nem tudtam őket visszarakni soha többet....., viszont amikor tesco, vagy nagyobb bevásárló helyre mentünk abba ültek kb 2 éves korukig. Ez megszünt kb 1 éve innentől egyik a bevásárlókocsiban ül a másik meg a külsö gyerekülésben
pbj12
 
 


Keny, az enyémre az endokrinológus azt mondta, hogy még jó, de már látszik az emelkedés és ezért szigorú diéta. Egyébk. a nőgyógyim azt mondta a leletre, hogy jó a cukrom. Na, erre varrj gombot. Sztem T. dr. óvatosságból diétáztat. Azt olvastam vhol, hogy a 7 a határ, de biztos 120 percesre. Nem tudom. Azért a diab. csokiból se nyomj be egy nap egy táblával :lol: :lol: . Tegnap én is irtó csokievős voltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt! Csókoltatom az összes frontot és rossz időt! :evil: Nyuszipicsa napunk van. :?

Kismamik, pocaksimit küldök nektek! Ma ne fájjon semmi! :D

Pbj, nálatok hogy áll a babaprojekt? Lemaradtam a kaális topikban. :oops:

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Na végre első végig aludt éjszakám :lol: , már ideje volt!Ez a 6.napom itt a kórházban.Minden okés, babám nyugodt a front ellenére, sokat alszik szerintem.Tegnap du.vicces volt mert olyan furcsa pózt vett fel kisfiam, hogy teljesen eltorzult a hasam, kinyomta a fenekét :P

Baba!
Akkor jó diétát :roll: nem könnyű tudom!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, jól becsüld meg ezeket az éjszakákat!!!! :lol: :lol: Én már úgy vágyom rá, hogy aludjak egyben 8 órát!

skrisz72
 
 


Keny,
na az új szoba, máris milyen jó :lol:
oké egyensúly meg maradjon is így!
Kornél feneke :D

Maiklány annak idején melegfrontkor rendetlenkedett, azt érezte az én hasam is.

Baba,
diéta :roll:
az irtó csokievés konkrétan mit jelentett? :wink:


nálunk tegnap este volt macerás, persze épp akkor, amikor kivételesen 9-től szerettem volna vmit nézni a tv-ben :roll:
a cumit a vége felé már inkább fújta, ütötte, dumált, fülig ért a szája, pedig már majd elájult. de ha letettem az ágyba, hopp, máris seggen. szal a műsor majdnemvégére kidőlt, de legalább ma háromnegyed 9-ig csönd volt :D
ma eddig okés, majd látom a többit...

ez a fosmák idő basszus, és még napokig ezt mondják :x

most a táp fogyott el, nem úszom meg a kimenést :roll:

angel37
 
 


Angel, legszívesebben 1 tábla mogyoróscsoki együltömben, de nem engedtem magamnak csak 1/4-et kb.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel!
Műsorozás :D
Zé mostanában azt csinálja, hogy lefektetem, persze mint egy keljfeljancsi rögtön felül, karattyol, és mikor elfárad előredől ülésből és úgy alszik el :shock: De esküszöm, még félálomban is felül :shock:
Ma meg táp?? Minden napra egy út?? :D
Én azt hittem az a sámán/táltos akinek 6 ujja van :roll: A fog a'szem nagy szerencse, vagy mi.

Keny!

örülök a jó éjszakádnak...előbb-utóbb aki nem tud aludni ilyen helyeken, az is hozzászokik. A szervezeted kimerül.
Nekem keresgetnem kellett a vasak között, míg találtam megfelelőt, utána már csak az viselt meg kissé, mikor le kellett állni az Mg-vel :?

Skrisz!

Érdemes lenne kipróbálni a Huggiest. Mi most Liberozunk ekkora méretben sokkal jobb, mint kicsinek volt.

Twist!

Én 17 ezerért vettem a Rotát/darab. De nekem előtte 30-at mondott a védőnő :shock: , szóval én örvendeztem nagyon :lol:
Ja a porszívó vezetékét szerezte meg, abban a 12 másodpercben amíg nem volt felcsévélve :)
Igen ez királyrák volt, pestos rizzsel, nyammmi volt eléggé :roll:

Baba!
Micsoda önfegyelem :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba,
hős vagy! nehéz ennyinél megállni! :wink:

Lois,
úgy látom, hasonló műsorral szórakoztatnak :roll: :lol:
hihetetlen de ja, leragad szeme, de még küzd magával :?

apa tegnap hozott karikát, szépen megkértem telefonon, mi csak a szomszéd kisboltig mentünk, az már napi program, várják a kisasszonyt :lol:
de ma mennem kell, legalább a gyógyszertárig... más is jó volna, de messzebbre neeem, elég kinéznem az ablakon :(

(tudom, gázos)de ma tarolt a meggyes banán, minden kanálhoz nyögött örömében :D

angel37
 
 


Lois, nálatok hogy megy este az evés, fürdés, altatás?

skrisz72
 
 


Angel, akkor nagyon élvezte.

Lois, jópofa lehet, ahogy felülve elalszik.

Skrisz, sajnálom, hogy car napokat éltek, de lesz ez majd jobb is, hidd el. Bébid cuki, ahogy fel akar állni a járókában.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, már nem csak akar, hanem fel is áll! :shock:

skrisz72
 
 


Éljen Esztike, ügyes!!!!! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Loise, nemár 17 000 Ft???? Szemétség, hogy nálunk 20-ért adták. Na mindegy, most már.

Krisz, gratula utólag a 4. fogacskához:)) És hogy Esztike szépen álldogál, láttam a fotón.
Szervezhetünk közös tévénézős bulit a lányainknak, mit szólsz?:_)))))

Csajok, ma eldobhattuk a terpeszpellust, Dorka csípője gyönyörű, hurrá:))
Vendég
 


Twist, éljen!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist, szuper hír!!!!! Most már közlekedhet kedvére a kiscsajod.

skrisz72
 
 


Olyan jó, hogy ezek a gondok sorra rendeződnek (Dióka, Esztike, Dorottya) :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Baba, Krisz:)) Tényleg jó, hogy minden megoldódott mindhármunknál:)
Most próbáljuk ki a mei tai-t, egyelőre nagyon tetszik Dorkának:) Itt vigyorog a hasamon:) És nagyon kényelmesebb is mint a kenguru. Hát bele is szerettem!
Vendég
 


Sziasztok!
Milyen ügyesek ezek a kis babukák:):):)
Ja ma már nem kaptam antibiotikumot, és a hüvelykúp is ma lesz az ucsó :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Halihó!

Jelen.

Esélyem sincs mindenkinek írni, annyit írtatok.

Keny: örülök, hogy jól vagytok! A pasik ilyen kis rafisok.

Twist: Örülök, hogy minden oké.

Bols: nagy gratula a kispasihoz!

Örülök, hogy mindenki jól van.

KisZé nagyon cuki. :wink:

Till: hogy vagytok??????????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois!
Én nem találtam teszveszen ilyen utángyártott zacskót, milyen néven keressem. Én is kipróbálnám.

Srisz!
Ügyes kis csajszi!. Gratula a 4. fogacskéhoz.

Keny!
Örülök, hogy rendben vagy. Nagyon vigyázz magatokra, de gondolom ezt nem is kel mondanom. :)

Baba!
Efelejtettem írni, hogy az édességvágyamat a CH diéta alatt hűtős kinderekkel csillapítottam leginkább. Az nem vitte fel a cukrom, fincsi és nem olyan magas a CH tartalma egyiknek sem.

Twist!
:) Minden nap fejlődnek valamit ezek a kis tündérek.

Angel!
Majd megadom a weblapot ahol lehet Littit is kuksizni, de még gondolom lesz min. egy hét.

Mi folyamatosan nagyon megszendevjük ezt a fogasodást, de legnagyobb meglepetésemre tegnap felfedeztem, hogy alul fehérlik az egyik fogacska, a másik is látszik. Hát ezé' nem alszunk napok óta. Én mostanában már nem is vizsgálgattam Litti ínyét mert már annyiszor gondoltam erre, amikor rossz napjaink voltak. Már kezdtem nevetségesnek érezni magam, amikor mindenkinek állandóan arra panaszkodtam, hogy fogzik, oszt fog meg sehol.

Tényleg Tilli!
Mi van veletek? Ha nem tudsz netezni, akkor sms-t is szívesen olvasnék tőled. Ölelés! :wink:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: