Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!
Charlott: de jo majd gyere mesélj :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Hát ez nem semmi, hogy sehol senki!

Babusok: jöttem mesélni :-)
A védőnő a szokásos dolgokat megcsinálta (szívhang, vérnyomás, adatrögzítés) és megadtam, hogy melyik háziorvost választom. Lényegében ennyi.

Most értünk vissza a kórházból, ahol szülésznővel találkoztunk. Nagyon aranyos, nagy dumás nőcike - mindkettőnknek szimpatikus volt. Remélem mi is neki.
Elmondta, hogy az utolsó hónapban milyen vizsgálatok lesznek és nekem milyen jósfájásaim, amitől nem kell parázni. Mit kell a kórházba hozni feltétlenül, mit nem érdemes megvenni.
A születési dátumaimon ő sem tudott kiigazodni UH-k alapján és inkább behívott a jövő hétere, hogy CTG-n meghallgassa Krisz szívhangját.
Lassan, de biztosan beindulnak a dolgok....

KépKép
charlott
 
 


Charlott: juj de joooooooooooooooo :lol: :lol: :lol: :lol:
hát ma joidö volt, remélem Mindenki lent volt :wink:
Mi is lent voltunk, Gombockával össze is futottunk :lol:
kár h már csak holnap lesz joidö :cry: megnéztem a jelentést szombattol szerdáig tuti esös lesz, nagyon szomoru vagyok :cry:
ééés Csajszik már szunyálnak, volt nagy sirásrivás, jol elfáradtak :lol: remélem köhögés már jobb lesz :? azaz nem lesz :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Charlott: hogy álltok a szobával? lista kipipálva? vagy még kell venni eztazt? a hintát sikerült megvenni?
Szonce???
Kusi???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Babusok: babaszoba 80 %-os, már a ruhákat kimostam, elrendeztem és a szekrényekbe helyeztem. Kiságy összerakva, könyvesszekrény teli mesékkel is megvan. A plüssállatokat még ki kellene mosni és falra szerelt polcokra helyezni.
Jövő héten megyünk el a Bippába, hogy a maradék babás dolgot megvegyük és azt hiszem ezzel vége a készülődésnek. (Fészekrprogramnak finish) :lol:

Most olvastam a babakötvényről. Ti havonat tesztek bele kis megtakarítást, vagy majd későbbiekben gyarapítjárok a betétet?

Bölcsibe mikor fogjátok íratni a csöppségeket?

Hinta!! Írtam a tulajnak és válaszolt is, hogy sajnos elkelt. Úgyhogy én nem aggódom, hogy egy év után már csak porosodni fog a hinta, kapkodnak utána mint a cukorból lenne.

KépKép
charlott
 
 


Jó reggelt!
koppkopp javulunk, még ugyan megy orrsziporszi de köhögés már kvesebb, de azért még van :?
Charlott: de jol álltok akkor :wink:
mi az a Bippa? bababolt? hol van? :oops: :lol:
Babakötvény: majd ha már nem lesz pelusunk talán tudunk rakni hozzá :lol: :lol: most sajnos esélytelen :cry:
Bölcsi: én nem szeretném, majd csak ovi :wink: (mi ugye évvesztesek vagyunk, lesznek még ott eleget :cry: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:37-kor.
szonce82
 
 


Szonce: hu akkor bizti odavolt Mindenki a nagyfiuért :lol:
meglássuk jövö hetet :wink: állitolag esös lesz :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Charlott: ilyen hinta van használt 15ért ismerösnek, ha esetleg érdekelne szolj :wink:
http://www.c-sale.hu/index.php?akt_menu ... =reszletek

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


sziasztok!
Végre hétvége :D :D :D :D :D

Charlott:
http://static.hoxa.hu/pic/naplo_kepek/2 ... 085489.jpg

nekünk ilyen hintánk van, pár hét múlva eladó lesz ha esetleg érdekel... :)
De őszintén megmondom legközelebb egy sima pihenőszéket vennék inkább! Most jól jönne, mert elkezdünk kóstolni és a hordozóba kötöm be mert még nem tud ülni. de 2 hónapra már nem veszek, majd a kistesó azt kap :D

2 napja "eszik" Beni 2-2 kanál őszilevet, eddig még csak megízlelte és kiköpte de haladunk, ma már nem fintorgott annyira :D :D :D :D :D :D :D
Azért kezdtük el mert a tejcimet az utolsó cseppig hasznosítja törpim, és egy egy szopi után 100-200 ml teát iszik még meg :( Dokinéni azt mondta, hogy akkor kezdjük. hétfőn jön a védőnő, addig őszilevet kap de ma vettem tejpépeket :D :D :D :D nagyon izgi :D :D :D :D kapott őszibarackos sárgabarackos és banános jóéjt tejpépet :D azt még nem tudom mikor kóstolhatja meg, de jobban örülnék neki ha előbb tejpépeznénk és csak azután gyümölcsöznék.
Ti hogy csináltátok, mivel kezdtétek?

szép hétvégét! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Jo reggelt!
Kusi sztem vigyázz a tejpépekkel, csak hipoallergént adj föleg h Nálatok van mindenféle allergia, meg van a sinlac, talán az is jo lenne. (Ezek receptre olcsobbak)
Furi én azt hallottam-olvasom mindenhol, h az anyatejes babáknál szigoruan 6 honap után szabad csak a hozzátáplálást, aki csak tápszeres ott lehet elöbb kezdeni, de nem musz.
De azért gondolj bele, h 2 honap mulva már igazi friss hazai gyümik lesznek :wink: legalábbis remélem :lol: :lol: addig meg kostolhatjátok a tejpépet vagy lehet rizspép a neve...mi nem nagyon szerettük egyiket se, 1-2 honapig ették, az elején meg nem is ették kihányták, nem is adtam jodarabig
Mi is pihiszékben kezdtük az evést :lol: :lol: de csak 6 honap után :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Babusok és Kusi: köszönöm szépen tippet, felajánlást, aranyosak vagytok, de én az óceános bölcső hintára szavazok továbbra is. :lol:

Tena betétet megvettem a gyógyszertában és csodálkoztam, hogy csak 30 darabos kiszerelésben lehet kapni. Gyorsan után olvastam általában szülés után nagyon vérzik a kismama, ezért inkább 2 csomaggal szokott fogyni belől. :shock:

Sajnos stirák, csíkok jelentek meg az alhasamon, erre is kérte valamilyen kenőcsöt, erre a kiszolgáló mosolyogva kérdezi, most akarja el kezdeni kenegetni? Már nem sokat ér ezzel. Így nem vettem, kenegetem sima kenőccsel. :roll:

KépKép
charlott
 
 


sziasztok!
babusok: én is meglepődtem, hogy nem tápit írt a doki! De muszáj valami mert sajnos nincs kaki... :( állítólag napi 2 kanál őszibaracklé meg fogja oldani :D
De még csak kóstoltatunk 6 hónapos koráig, majd csak utána kap kajcsit is. Tejpépet azért szeretném mert az szerintem csak pótlás. rosszul gondolom? :? :? :?
nehéz, még tanulom a hozzátápit :D

charlott: én osanba vettem Tenát, ott 10b-os van, nekem annyi elég volt. 60 db nem sok? :o
Démbe van babylove terhességi csíkokra való krém, azt használtam. a pocim megúszta, de az oldalam és a fenekem még mindig csíkos :(
ha találsz csadakrémet szólj :wink: :D :D :D

KépKép
kusi
 
 


Charlott: csikokra azt mondják genetika :lol: :cry: nekem is lett a köldökömnél, most már halványodik, teljesen nem mulik el, evvan :lol: :cry:
tena mi is 2 zacsival vettünk :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kusi: ritkán nekünk is volt kakigond :cry: de azt mondják anyatejes babáknál normális...akár 4-5 nap is belefér, nálunk mondjuk max 3 nap volt :lol: hát lehet segit akkor a baracklé :wink:
tejpépet én sem tom, nekünk tejci mellé tápit kaptak, du-este kellett is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


babusok: Beninek nem ritkán, és nagyon örülnénk ha 4-5 naponta lenne :( :( :(
most ha az őszlétől heti 1x össze fog jönni, nagyon boldogok leszünk :D


tuti nem múlnak el soha a csíkok? :cry:

KépKép
kusi
 
 


Kusi: jaj szegénykém, doki mond erre vmit? mitöl lehet? hát akkor remélem segit a baracklé :wink:
én ugy hallottam pocicsikok maradnak :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:38-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jol van elökerültél :wink: miket vettetek? az utra?
Csajok egyre több mindent dumálnak :lol: :lol: megtanulták h koppkopp meg ha bemegyek a fürdöszobába és becsukom az ajtot reklamálnak, h anyaanyaanya :lol:
meg kellene keresnem a fotosmadzagot olyan jo képeket csináltam...majd rakok iwiwre ha megtalálom, mert mindent elpakoltunk ugye h ne pakoljanak a Csajok :lol:
vettem egy tök kafa cipösszekrényt teszveszen pont jo a konyha és nappali közötti 20 centis helyre ugy örülök 6250ft volt fehér és 10 cipi fér bele és fém, tetszik, Apa ma hozta el, holnap majd felszereli :lol: azért nem ma mert megint elment melozni :cry:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


-----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 13:44-kor.
szonce82
 
 


Gyermekfelügyeletet vállalok olcsón otthonában 1 éves kortól!

Nagy gyakorlattal rendelkező fiatal, mosolygós lány rugalmas időbeosztással vállal:
Gyermekfelügyeletet 1 éves kortól, akár beteg gyerekre is szívesen vigyázok
Korrepetálást vállalok kisiskolásoknak, általános iskolásoknak bármilyen tantárgyból

Elérhetőségeim:
Horváth Zsófia, 30/837-6264, horvath.s.zsofi@gmail.com

Kép
bogen
 
 


[quote="szonce82"]M írta:szonce82ióta szülők vagyunk ,magunkra nem költöttünk ,teljesen lerongyosodtuk.

nagyon ismerös :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Voltatok szavazni? :lol: Kb. ez a nap erről szól/t/. Bárki ismerőssel találkoztunk az utcán sétánk alkalmával ez volt az első kérdés.

Babusok, Szonce: akkor a csíkok örökké velem maradnak már. No, nem baj, eddig sem tettem ki a pocit a ruhámból, mert úszógumis voltam, ezután sem fogom. Egy azért zavar, hogy kedves párom lesütött szemmel, halkan suttogja: szegény, nejecském, hogy néz ki a poci?! :roll:

Tenából a supert vettem meg 1 csomaggal, de ezek szerint szükségem is lesz rá. Legalábbis, bármikor eddig megműtöttek, utána nagyon véreztem.

Azt hiszem nem sokan vannak eleresztve anyagilag a mai világban. Én már amióta táppénzen vagyok jóformán semmi extrát nem vettem magamnak. Páromat szoktam öltöztetni én is inkább. Végül is tényleg ő az aki hozza haza a pénzt, meg munkahelyen nem mindegy hogyan is néz ki. :-)

Egy kicsit dühös vagyok. Tudjátok csüt.-ön taliztam szülésznővel és kérte, hogy ma hívjam fel időpont egyeztetés véget, hogy jövő héten mikor találkozzunk? Hívtam és tök nem tudtam miért keresem!! :evil: Azt hitte szülési fájdalmai vannak.
Végül is próbáltam felidézni a múltkori beszélgetésünket és akkor hosszas gondolkodás után azt kérte, hogy 20-án menjek be hozzá.
Nem vagyok benne biztos, hogy ő tudja, hogy én miért megyek be hozzá.
Ez annyira bosszant, hogy megint nem vesznek komolyan, hülyítik az embert! :evil:

KépKép
charlott
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:24-kor.
szonce82
 
 


Szonce: jaj de édes!!! :wink: na a nevek nekünk nem mennek...azt mondják egymásra néha h baba :lol: :lol:
Charlott: :cry: :cry: :cry: :cry: jaj, remélem azért még jol alakul majd :wink:
és persze jo reggelt! kivagyok ettöl az idötöl már este is fájt a fejem :evil: :evil: :evil: tépnyleg ez lesz 1 hétig???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:25-kor.
szonce82
 
 


Gombócka, Kusi? Merre vagytok? Hogy vagytok?
szonce82
 
 


[quote="szonce82"][ írta:szonce82b]babusokhozta a sapkát, a cipőt, s aztán meg sírt, mert nem megyünk ki.

édesem :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:26-kor.
szonce82
 
 


Szonce: én is gondoltam, h jo lenne bandázni Nálatok, de mi börigázunk ha elindulunk :cry: hátha vmelyik nap nem lesz esö csak rosszidö...
Apa mikor jön?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: Tényleg nehezen viselitek a bezártságot! :( Ari lehetett az Ádi, ahogy készülődik a sétához. Ez a fránya esős idő! :evil:

Egyébként én voltam kint, párom elrabolt egy kis babacuccos vásárlásra. Megnéztünk egy közelit, ami a Visegrádi utcában található bababolt. Jártatok ott?
Nekem nagyon tetszett: sok a választék, olcsóbb árak, mint más helyen. És kaptunk is egy törzsvásárlói kártyát, amivel 5%-os kedvezményt kapunk legközelebb alkalomtól. :lol:
Vettünk: pelenkázó szivacsot, kádszívacsot, cumisüveget, kengurut...persze tudtam volna még vásárolgatni, de hát....
:oops:

KépKép
charlott
 
 


Charlott: aztaaa akkor lassan azaz gyorsan meglesz minden Krisznek :wink:
én még nem voltam ebben a boltban aszem

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok: Mária Baba Klub a neve, ajánlom mindenkinek! :lol:

Lenne pár kérdésem:
Szerettünk volna újabb ágyneműgarnitúrát venni, azért mert amikor az egyiket kimosom, addig a másikat használom. Az eladónő lebeszélt erről, szerinte felesleges. Tényleg?
Nálatok is csak egy garnitúra van?

Másik kérdésem, hogy pelenkának szemeteskukát használtok, ha igen milyet?

Harmadik a pelenkázótáskára mindenképp szükség van? Vagy elég, ha egyéb hátizsákot pakolok tele babás dolgokkal?

KépKép
charlott
 
 


jujj, itt vagyok ám tündérkéim.
sajnos engem is ágynak nyomott ez a ramayt idő. vasárnapot végigfeküdtem a migrén miatt, előtte meg a férjemmel felváltva köhögtünk a héten. lebetegfedtünk nátha ügyileg :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
mondja Ádám a nevét? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: az nagyon tündéri lehet!!!!

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:27-kor.
szonce82
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:27-kor.
szonce82
 
 


a mária baba bolt az tényleg jó. én is váásrtoltam már ott, így kaptam egy 3%-os kedvezményes kártyát.
mi most a minimanóban vettünk gyerekülést, nagyon csajos: virágos :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


bababuli? az milyen?

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:27-kor.
szonce82
 
 


most????? mert hogy mi most gyerekestől náthásak vagyunk, és félek hogy fertőznénk.

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:27-kor.
szonce82
 
 


azt hiszem csak szerdáig lesz ilyen idő, addig szerintem meggyógyulok én is. addig is takarítom a lakást, ha már nem tudunk kimenni...

Kép
KépKép
gombocka79
 
 


Charlott:
kicsinek sztem jobb a hálozsák :wink: mi kb. 1 éves korig használtuk utána nem birták elviselni már h felállnak az ágyban és rajtuk van vmi :lol: azota takaro (van váltás), de persze lejön éjjel én meg betakarom Öket ugyis kelnek :lol: de meleg is van ugye :lol:
mi sima zacsiba rakjuk pelust és minden nap kiviszi Apa, volt az a kuka a légzésfigyuhoz, amig volt zacsi bele elhasználtuk de sztem igy is jo
pelustáska vettem volna ha eljutok a boltig :lol: :lol: vasárnap akartunk menni...hát már nem mentünk csak a korházba :lol: :lol: igy maradt egy régi björnborg oldaltáskám, célnak eddig megfelelt :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


én elfelejteetem, h még nálunk is megy taknyolás :oops: de már mulik :wink: jo lenne esetleg akkor csütin? :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Gombocka: milyen fajtát vettetek ülést? muti vmi linket :!: :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Szonce: fogtol meg idötöl simán lehet nyüszibb :wink: mi is növesztjük és ugy látom felsö vámpirgog is kezd bedurranni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


táska jopofa, mi ugye élöben is láthattuk jol lehet pakolni meg cipzárazni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


vagyis zipzár jaj hogy irják :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


----
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.29 14:27-kor.
szonce82
 
 


http://www.minimano.hu/termekeink/bizto ... lower.html

ő a gyerekülés. direkt olyat akartunk venni ami 36kg-ig jó, és árban és minőségben ez a jó, meg a recaro, de ez tetszett... :D :D :D :D

Kép
KépKép
gombocka79
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?