Új privát üzeneted érkezett!

csicsy: tiszta homályos a kép ami közeli... :( :( :(
De holnap hozzom a következőt meg Hétfőn is mindenképp :D :D :D
csip-csip18
 
 


rendben, nagyon várom és nagyon nagy gratula és vigyázz magatokra és minden..........
milyen érzés? gondolom nagyon izgatott vagy ugye?
párod tudja????

ma melózom én is, lehet csak holnap délután tudok jönni

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Henne
rosszullétek megvannak még? Állítólag 12. hét körül elmúlnak :wink:

Durci
Szegedre megyek egy doktornőhöz. A szegedi topikban sokan őt ajánlották, ő is van sztk-ban is.

Csip
halkan gratulálok! És lesz ez még erősebb is! :wink:

Csicsiy
kitartást a melóhoz!

Gabó
örülök, hogy visszajöttél, és annak is , hogy kezdetek egyenesbe jönni :) Munka meg mindegy, milyen, legalább van ;)

Én az elmúlt pár napban nem voltam itthon, most is csak azért van időm, mert párom elment a barátjával vásárolni, utána meg autót szerel.
HOlnap fogy el a gyógyszer, jövő hét közepe-vége felé elvileg megjön...
Vendég
 

 
 

Csip-csip, halkan -de nagyon gratula! Fog ez még erősödni! Hányadik napon is tartasz most?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Tudtam én,hogy fel kell jönnöm ma!
Csip-csip hatalmas,de halk gratula!ez olyan jó!remélem szép sorban mindnyájan babások leszünk! :D
csajok én tegnap este óta tiszta KO vagyok!annyira fáj a torkom,hogy alig bírok beszélni.párom kúrálgat,mert nagyon elnyengültem.de muszály öszeszednem magam,mert hétfőn kezdek a csemege púltba,oda meg nem mehetek betegen (mert áttraktak :D )
na megyek tovább pihenni!további szép hétvégét mindenkinek!
puszi
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hát milyen hírekre jövök!!!
Csip halkan, de gratulálok!!!! :wink: Úgy tűnik kezdünk bebabásodni csajok! Csak a tavasznak kellett eljönnie!!
Nagyon örülök!

Pinkiné
Veled mi a helyzet? TEsztet csináltál?

Henne
Gratula a szívhanghoz, és az icipici babához. Vigyázz nagyon magatokra!!!
Szeretném tőled megkérdezni, illetve Pinkinétől is, hogy még mielőtt a mensi kimaradt volna, előtt kb. egy héttel volt-e beágyazódásos vérzésetek, barnázásotok? Illetve volt-e valami tünet?
Mert hiába írtam följebb, hogy szerdán barnáztam, illetve az azt megelőző két napban is fájt a méhem (szószerint) senki nem reagált, mástól sajna nem tudom megkérdezni, anyumnak ilyen nem volt, és a neten is ellentmondásosak a vélemények.
Azóta is feszülget a hasam, de nem olyan mensis görcs, ez olyan más. Viszont a mellem eddig nem fájt, de ma minhta kétoldalt éreznék valamit.
Sajna ez nem egyszerű, remélem nem a csepp kavart be, és remélem, hogy a szerdai nem egy újabb pé volt. Mondjuk ezt azért kizárnám!
Mikor érdemes a leghamarabb tesztelni? Szerda és csütörtök környékén kellene nem megjönnie, nem tudom mi ez most nálam. Mensi előtt egy héttel soha nem barnáztam, csak előtte egy nappal. A mensim pedig pontos volt mindig.

Ha valaki tapasztalt ilyen, vagy ehhez hasonló tüneteket légyszi ossza meg velem!

Köszönöm



durcipok
 
 


ÍME A TESZTEM LÁTHATÓAN :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép 2 csík :)

Kép Itt is 2 csík :)

Kép Vettem apának egy bodyt, mert ő melozzik, és ha haza jönn akkor ezt kapja tőlem :D

Kép Messziről :D
csip-csip18
 
 


Csip-Csip
Gratulálok! Ez nagyon szép ajándék/meglepetés lesz a Párodnak! Majd gyere és mesélj mit szólt hozzá!
Ezen a teszten már határozottan látszik a második csík!

Milyen érzés? Hát hallod megkönnyeztelek Téged is, úgy mint Hennét!
Olyan jó Nektek Csajok!

Na, majd gyere mesélni!
Pussz



durcipok
 
 


Gabóó
Jó, hogy tudtál jönni, és hogy a fárasztó munka ellenére is maradhattok Pesten, nem kell anyósékhoz költözni.

Üdv újra köztünk!!!! És most már ne menj el! :wink:

Tyuntyi
TE merre vagy csajszi? Rég hallottunk felőled! Remélem nincs gond?!



durcipok
 
 


Sziasztok

Mit látok! Gratula csipcsip! Szépen látszik a két csík:) nagyon vigyázz magadra! Semmi erőltetés!:) mikor tervezel menni orvoshoz?

Durcipók: volt beágyazódásos vérzésem es hő esésem is 3 nappal a pozi tesztem előtt:)

hányinger nálam meg van, de már kezdek hozzászokni:)

remélem elindul a poziteszt lavina:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Na, csip-csip Apa hogy fogadta a hírt? Volt ölbekapás, örömködés gondolom. :lol: :lol:

Henne, a hányinger csak jót jelent, ha kordába tudod tartani, nincs semmi gond. :wink: :wink:

Gabóóó, gyere amilyen sűrűn csak tudsz!

Durcipók, ne haragudj, hogy múltkor nem válaszoltam a feltett kérdésre. :oops: Nekem Petinél nem volt sem beágyazódásos vérzés, sem hő esés (arról azért nem tudok, mert nem mértem a hőmet akkor). :roll:

Én már végképp össze vagyok zavarodva. :roll: Tegnap ugye leesett a hőm. Estére éreztem egy kis szurkálást, éjjel pedig volt egy kis rózsaszínes dolog (pisilés után, törlésnél :oops: ).
Mostanra a rózsaszínezés elmúlt (már szinte teljesen), s a reggeli hőm 37,1. Megint. :roll: S most aztán végképp mindjárt megjön érzésen van. :cry:
A cicijeim még mindig tartják magukat, amik tegnap este megint fájtak. Úgyhogy, most már végképp meg vagyok zavarodva.

Azt hiszem, holnap reggel felhívom a dokimat, ha addig nem jön meg.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt...

Semmit nem aludtam, ez vlmi hihetetlen, hogy Én velem is megtörtént ez, hogy pozitív a tesztem :lol: :lol: :lol:
Apa semm aludt :lol:
Jövök majd bővebben, hogy m volt :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


sziasztok,

csipcsip:ez ilyen.:) mi még a mai napig nem tudjuk felfogni.. majd talán ha betöltjük a kritikus 12.hetet :)
gyere és mesélj, mi volt..
egyébként a korai kelés nálam fenn áll, mióta terhes vagyok :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszönöm, hogy leírtátok nálatok volt-e barnázás. Annyit kérdeznék még, hogy Henne, CSip-csip alhasi feszülés volt-e barnázás után?

Nekem nagyon feszül ma is a hasam, fáj a derekam, és lassan óránként járok pisilni, pedig nem is ittam ma még szinte semmit.

Pinkiné
MI van, ha Nálad is, mint Csip-csipnél későn volt pé, és ez beágyazódás. Emlékszem ő is azt hitte meg fog jönni, pedig csak beágyazódásos vérzése volt. Hátha nálad is ez a helyzet!
Szorítok, hogy ne jöjjön meg!

Csip-csip
Majd gyere és mesélj, párod hogyan fogadta a hírt!



durcipok
 
 


durci:alhasi felszülés? hát nekem inkább ilyen hasszúrkáim voltak, illetve nagyon sokat van megjön érzésem.. de ez normális, ilyenkor. a gyakori pisilés is lehet annak a jele nálad!:) drukkolok.

én mondjuk mai napig nem járok gyakran pisilni, dehát ez mindenkinél más:)

pinkiné: én holnap, vagy holnapután ellőnék egy tesztet.. nekem is 36,9re esett le, akkor volt kicsi barna, és másnapra visszament.:)
de jó lenne

drukkolok mindkettőtöknek:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne, aranyos vagy, de nekem ez most már nem kicsit barna, hanem piros. Apával összegyűrtük a lepedőt, s azóta elindult. :roll: A semmiből megjelentek a ragyák is, úgyhogy én elkönyvelem ezt a hónapot. Csak tudnám, mitől késett 4 napot...... :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


BABYBOOOOOM :lol: :lol: :lol: :lol:
Csip-csip nagyon szép zebrás tesztet hoztál!!! :P :P
Gratulálok!
Vigyázz nagyon magadra és gyere mesélj, hogy állítottad a párod elé a nagy hírt!

Pinkiné?Remélem te leszel a következö aztán sorban mindenki :wink:
Nálam semmi különös melóztam, aztán még reggel amikor elmentem a wc-re hát elment a nyákdugó, vagy mi, szóval termékeny periódusomnál tartok :lol:
Vendég
 


Már nem piros. Már semmilyen. Most már végképp megzavarodtam. :roll: :roll: :roll: :roll: Azt eldöntöttem, hogy ha szerdáig nem jön meg rendesen, csinálok még egy tesztet. Aztán hívom a dokim. Akkor már egy hete fog késni. S addig is reggelente mérem a hőmet.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt!!!!!!!

Köszönöm szépen mindenkinek a halk gratulációt, de majd ha az orvos is megerősítette akkor lehet hangossan gratulálni :D

Kriszti: akkor hajrá, drukkolok!!!

Hkitty: megjött már neked???

Pinkiné: na mi van nálad ma???hőd???

Henne: ma már egészen jól aludtam :D

Csicsy: remélem most már jobban láttod a 2 dik csíkot :wink: A kedvedért hoztam :wink:

Gabooo: Mien a munka???

Durcipók: Barnázás??Huuu hát nekem is volt...csak március 22-én, de utána már semmi nem volt, csak délelött...
De majd felrakom én is a görbémet, mert eléggé érdekes csajok :D

Tyuntyi: El vagy tünve!!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok!

csip: nem nagyon jöttél nekünk beszámolni...:(

pinkiné: hát, ha ez igy marad, én holnap csinálnék egy tesztet, és ha pozi, mennék dokihoz. Tudod, a vérezgetésekkel vigyázni kell. Az lehetett akár az együttléttől is. Nekünk például az most tiltva van..:(

tegnap nagyon rossz napom volt, végig hányingeres. Ma meg persze rókával kezdtem:( sajnos nem tudok hizni mióta terhes lettem fogytam. Ma már csak 50 kg voltam reggel a normál nálam 52-53 között van..
és olyan szomorú idő is van..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na és akkor

Igen Suzy, Én már érezztem, hogy valami nem koser nálam...Itt vagyok egyedül a munka helyemen és figyelgettem magam, de nem írtam meg nektek...Mert tuti, azt írtátok volna, hogy "beképzelem" és ugyan Én is ezt mondtam itt magamban!!!Pénteken a Gyros kegyetlenül szarul esett...Bimbóim ennyire érzékenyek még soha nem voltak...Esténként nagyon megfájdult a derekam, soha nem volt ilyen...és este jött rám a megjönn érzés...
Na és akkor Szombaton mikor felkelltem egy szép pozi tesztet állmodtam meg!!!És meg is csináltam a lilyvel, de baromi halvány volt, és azonnal hívtam a barinőmet aki megerősítette...Aztán vele csináltam délután a Corexet is...
Persze ezt mind csak ő tudta, a párom melozzot!!!Én kitaláltam, hogy veszek neki egy body és arra ráteszem a tesztemet, és beteszem a fiókjában...Mikor haza ér mindig oda pakolászik!!!!
Na alig vártam, hogy haza érkezzen, du, fél 5 volt, már remegtem, anniyra izgulta..Szegény besemm ért a lakásba és már mosolyogtam erre ő mondja, na mi ez a jó kedved???mondom semmi...Akkor mit vettél magadnak????Mondom semmit!!!!Akkor hova költötél egy csomó pénzt???Mondom sehová...
Neked vettem valamit! Nekem???Igen!és hol avn??? A fiókban...
Aj jaj atya mária, mondja...és nevetet..mondom neki nyisd ki és nézzd meg...Erre ő mondja elöbb elmegyek megmosom a kezeimet nehogy befolyásoljon valamit...na mondom ez levágta....aztán kijött a fürdőböl...egy nagyon picit kinyitotta a fiókot, be pillantot és becsukta...de akkor már könyezet a lelkem aztán jobban kinyitott és felkiálltot jesszus mária, hát ez hát ez hát ez?!?!?!?Hát ez hihetetlen...ez nem igaz...akkor ez az jelenti, hogy Én leszek Apu???Te meg Anyu??Mondom neki ugy nézz ki...és elkezdet zokoni.... Aztán mondja nekem, lefényképezzem a gyerekemet és elküdöm a barátomnak
Nagyon édes volt
Aztán kiosztot, hogy mit csinálhatok, mit nem, mit ehetek meg stb...
Nagyon izgul azt mondja...de láttom is rajta!!!!megbeszéltük, hogy szülöknek adddig nem szólunk ameddig nem bizti, hogy minden oké!!!!
De hát Én nem bírtam ki és tegnap anyuval mikor elmentünk szavazzni, sétáltunk és elmondtam...Kisemm tudtam mondani már rá vágta, hogy tudom, mit szertnél mondani: terhes vagy...
Nem is lepődött meg...Fel volt készülve rá, csak reménykedet, hoyg okosabb vagyok, és még várok, mert hogy nem ártana egy uj szekrény meg egy uj kanapét vennünk...csak mondta, hogy biztos??nem lehet, hogy késik mégiscsak???megbeszéltük a tomival, hogy akarjuk???nem vagyunk lekésve semmiről...még izagán várhattunk volna...kellne még egy két bútor meg stb...Mondom anyu így is jó a lakás ahogy van!!!nem kell mindenek ujnak lennie!!Másnak még ilyen semm!!!
na aztán mondta, hogy nem mondja meg apunak!!!De, hogy még ne menjek orvoshoz, mert lehet késik...mondom nem késik hid el...akkor meg jól beszéljük ezt át, mert ez nem szorakozás!!!
na és Én ezt kibaszottul nem szerettem...de persze mindig oda tette, hogy de ez a Ti döntésetek, nem akarlak lebeszélni semmiről...Hát nem úgy tünik kösz!!!!
Aztán elválltunk és kaptam telefonon a hívást...hogy holnap majd hívhjam fel, hogy döntöttünk délelött!!!mert azt elfelejtette mondani, hogy van olyan is, hogy nem abortusz, hanem csak egy szuri!!!Na és akkor Én teljessen kibutam...Szerencse, hogy anyóséknál voltunk , mert tuti zokogok és megmondom neki a telefonban, hogy ez van ha tetszik hanem Én szülni fogok!!!
Szóval szerintem az Én anyukám, annyira nem tudja ezt elfogadni!!!nekem úgy tünik, szerintettek???És az a baj, hogy most ez nekem így kurva szar érzés...hogy még is csak az ellenkezőjét mondja és nem bíztat, nem mondom, azt, hogy nem szertnék gyereket, mert nagyon régóta erre vágyom, csak ezzel ő most, hogy ilyenel jönn, teljessen szarulesik és ez van csak a fejemben...
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
csip-csip18
 
 


Henne: Mikor is mentél orvoshoz???Mikor volt szívhang???

Azt írja a kalkulátor, hogy ma vagyok 7 hetes 4 napos...Szerintem az sok egy kicsit...Nem?????
Mert úgye Húsvétkor negatív volt a tesztem...És a nanaában be lehet írni a ciklus napot és Én oda 50 napot írtam, mert Húsvétkor 45 napnál nega volt a teszt...Szóval nemtudom mi legyen?!?!?
Szerintettek???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip: igen köszi, ezen már nagyon jól lehet látni! Annyira jó neked! én is úgy szeretném már ezt átélni! megkönnyeztem a szitut a pároddal, látod mennyire örült? ez olyan jó!!!! és milyen fura h megálmodtad!!!
Anyukádat nem értem, de miért jut eszébe olyan dolog h szuri vagy bármi! tudja jól h nagyon szeretnél babát, basszus anyukámmal madarat lehetne fogatni ha sikerülne már!
A lényeg h most nem szabad idegeskedni! le kell ülni vele és meg kell mondani h Ti így döntöttetek, nagyon akartátok és nagyon szerettetek volna babát és nagyon örültök neki és szeretnéd ha támogatnának ebben! ezt közöljétek vele és kész! minden szülő azt szeretné hogy a gyermeke boldog legyen és Ti most nagyon boldogok vagytok, ennyi!!!!!
Nyugi, minden rendben lesz és nagyon vigyázz magatokra!!!

Pinkiné: valahogy úgy érzem, nektek is sikerül, talán a szex volt a vérzés okozója! én nagyon drukkolok!

Durcipok: szerintem és remélem nálatok is ez van!!! írj h mizu? mikorra nem várod??? talán szerdát írtál úgy emlékszem! már nincs messze!

Henne: a húgom sem hízott az elején, mert az első 3 hónapban ő is cudarul volt, de azóta jól van és sokkal jobb az étvágya is!

Kriszti: nálam is nemsokára pé lesz, dehát túl sokat tuti nem leszünk együtt! meghát alapba idegesek vagyunk mindketten, hát ez van! de akkor ti húzzatok bele és tuti sikerülni fog! :lol:

Gabóó: veletek mizujs?

Andi: neked a bogyótól a héten meg kell jönnie, remélem helyre áll most már a ciklusod!

na megyek mert melózom!
SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!

Kép
csicsiy
 
 


Igen Csip, ez így tuti h sok! de a dokik is mindig az utolsó mensitől számolják a dolgot! de ha elmondod hogy volt, akkor lehet átszámolja!

de szerintem írjál be kb. 35 napot a ciklushoz és kb az a reális!
talán...

Kép
csicsiy
 
 


csip: amit a párod reágalt, teljesen normális. ÉN is ki lettem oktatva, mit csinálhatok, mit nem.:)

anyud: én is anyukámnak mondtam el először. Ő örült neki, de mondta még ne éljem bele magam, mert még sok minden történhet. ő szerencsére nem említette az abortuszt, nem is értem az anyukádat..

lehet, hogy csak nagyon félt. Az enyém is így van vele, mondta szép-szép a kisbabóm, de várjuk meg a 12.hetet azután tud majd ő igazán örülni. szóval csak félt az anyum.

Lehet, hogy a Te anyudnál is ez van. végülis ha már van lakásotok, együtt éltek a pároddal, nem értem,miért ellenzi még a gyereket.:(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


csip: nálad, biztos, hogy később fogant babó van. nem lehet annyi hetes. én ma vagyok uh szerint 7 hetes és négy napos, a menszi alapján meg ami a vonalzón van..
mikor volt pé-d?
én ugye pozi teszt után 3 nappal mentem dokihoz, de csak azért, mert barnáztam. de akkor még nem láttunk semit. rá egy hétre is csak még a petezsákot láttunk. és rá 1,5 hétre volt szívhang. :)
szóval én legalább egy hetet várnék a helyedben, és akkor már talán látjátok a petezsákot.:) szívhang még nem viztos h lesz

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Csip
akkor most már nem csak halkan gratulálok! :lol: Cuki a body :wink:
Anyukád: érdekesen viselkedik, főleg, hogy az unokájáról van szó :roll:
Még nem jött meg, tegnap fogyott el a gyogyi, úgy hét közepe vége felé esedékes.

Csicsiy
az biztos, hogy most megjön, utána vérvétel, és irány endokrinológus. Én nem szórakozok többet mezei nőgyogyikkal. :evil:

Gabó
jó munkát!

Henne
lassan 12 hetes leszel, addigra a rosszullétek nagyrésze elmúlik :)

Pinkiné
akkor most megjött rendesen, vagy ma hívod a dokit?

Durci
sok pisilés jó jel :wink:

Kriszti
egy táblit kérhetek? Csak a többiek miatt, azt tudom, hogy én vezetek :roll:
Vendég
 


TÀBLÀZAT 2010.04.12

Hát Csip-csip nem értem anyukádat tényleg :(
Föleg ezzel a szuri témával....hát bocsika no comment....AMikor igyis olyan nehezen jön össze egy terhesség...
Na mindegy, tényleg az lenne a legjobb megoldás, hogy a család elött mind a ketten elmondanátok, hogy ez a ti döntésetek!
Biztosan rossz érzés most, de jusson eszedben, hogy nem vagy egyedül a baba egészsége most a fontos, szóval nem idegeskedni!! :roll:
Beírtam a táblázatba a pozitív teszted napját! Majdnem 1 hónap különbséggel mint Henne!!!Hajrá lányok csak így tovább!!!!

Nálam semmi különös, lepedögyürés volt tegnap este, ja és apa jött oda hozzám!!!De most abszolút nem akarok ezen stresszelni, annyit tudok, hogy most 5 napon belül van kb. a peteérésem....aztán majd látjuk. Holnap reggel a vérvétel!!!Alig várom már, hogy elinduljon a vizsgálat!!És hogy minden rendben legyen mind a kettönknél! :roll:

Tyuntyi merre jársz??Már a többiek is hiányolnak :P

Csicsy, hidd el hamarosan átéljük mi is a csodát!!!! :lol: :lol: Csak ki elébb, ki utóbb :P :P
Vendég
 


Csajok ma kaptam időpontot délután 6 ra :D
Mivel csak Hétfőn rendel :D és jövöhéten nincs már neki időpontja 6 ra...gondoltam apival megyek, de ugy nézz ki nem jönn...Mérges is vagyok rá...mondjuk ő elégé finnyás, bizti nem tetszik neki a hüvelyi ultrahang látszata...Sebaj Én megyek!!!
Izgulok nagyon...
Tuti még korai, de nem baj :D
csip-csip18
 
 


Képzeljétek anyu most hívot és kérdezte mi van, kaptam-e időpotot?Mondtam, hogy ma 6 ra..és kérdezte, hogy megy-e a tomi...Mondom nem biztos, hát ha nem biztos ha gondolom ő elkisérne, mert érdekli mi van ....
Na hát :shock:
csip-csip18
 
 


csip: ez jó! lehet anyud hozzáálllása is megváltozik.:) ne menj egyedül, az nem jó. Egyébként még az én párom sem volt bent hüvelyi uh-n, majd legközelebb. egyébként van amelyik nődoki nem is engedi be a pasit hüvelyi uh-ra. nődoki válogatja.
drukkolok Neked 6-kor, de kérlek ne ilyedj meg ha még esetleg csak megvastagodott méhnyálkahártyát látsz. MÁr az is a terhesség jele:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, most csak gyorsban, aztán majd még jövök ha Peti alszik.

Rájöttem, hogy elszámoltam a ciklusomat :lol: :roll: és csak szombaton kellett volna megjönnie. Viszont akkor csak egy kis rózsaszínes valami volt, meg ami tegnap volt lepedőgyűrés után. De azóta semmi. Reggel a hőmet elfelejtettem mérni, de egyfolytában görcsölget a derekam (picit). A méhszájam olyan magasan volt, hogy el sem értem :lol:
Úgyhogy most vagyok 2 napos késésben. Ha holnap sem jön meg, jön az újabb teszt szerdán.

Csip, ez annyira édes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Én is mindig így akartam Apának megmondani. De aztán nem így sikerült :lol: :lol:
Anyukádhoz meg...... No comment. :evil: Ne haragudj, de én nem is értem Őt. Az én anyukámmal madarat lehetett volna fogatni, ha akkor születik az unokája, mikor még él. :cry: S egyébként is, az ember a lányának ne mondjon ilyet!!!!!! :evil: :evil:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Csip
remélem, anyukád tényleg jó szándékból akar menni a dokihoz veled.
Nem akartam írni, de ha már Pinkiné említette: anyukád tényleg örülhet, hogy megérheti ezt, hogy a lánya terhes, unokát szül neki. Az én anyukám nagyon várta, de sajnos nem érhette meg :cry:

Pinkiné
hajrá teszt :wink:
Vendég
 


Henne: pesrze, nem nem leszel elkeseredve :D
csak olyan jó lenne hllani...De viszont nem hiszem, hogy 2 hét eltérés lenne....Most vagyok a menzi alapján 7 hetes 4 napos....Szerintem 5 hetes 4 napos uh-szerint az nem lehet :roll: :?
Deha igen...Akkor meg nincs szívhang igaz???
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Ha nem gond szeretnék én is csatlakozni Hozzátok!

Rólam annyit, hogy kb. fél éve próbálkozunk a babával a férjemmel!

Majd később részletesebben is beszámolok jelenlegi tüneteimről!

Szép napot Nektek!
szeszély
 
 


szia szeszély, üdv köztünk:)

csip:hát, mivel most teszteltél pozit, szerintem 4 és 5 hét között lehetsz. De az orvos majd megmondja.:) nekem 5 hetesen még nem volt szívhang.majd mesélj, mit mondott a doki:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Hello Lányok!

Később bővebben jövök, de a férjem vár a gépre.

Csip-csip:
Hatalmas ,de még halk gratula neked!!!
:lol: Remélem az orvos már tud vmit mondani neked!!!

Szeszély:
Üvd a csapatban!
:wink:

Henne:
Örüök, hogy jól vagy. Vigyázz magadra/magatokra! A hányásra talán jó a gyömbér. Vhol azt olvastam.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Pinkiné:
Megy a drukk ezerrel neked is. Remélem tényleg csak rosszul számoltál!!! :D

Csicsiy:
Ha közeleg a pé, akkor apára fel! Remélem a munkahelyén már rendeződnek a dolgok.

Durcipók:
Mikorra nem várod? Már közel vagy hozzá, igaz?

Kriszti:
Mikor is mész dokihoz? A pároddal a problémák remélem megoldódni látszanak!!! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Henne:
El is felejtettem mondani, hogy a babócikátok már most nagyon cuki! Én már ezt is látom!!!

Szeszély:
Milyen tüneteid vannak? Írtad,hogy majd mesélsz róluk. Ne felejsd el!

Hkitty:
Veled mi újság? Megjött már a gyógyszertől?

Rengeteg munkám volt és van is még, azért nem jöttem. Olvasgatni szoktam, de néha arra sincs időm. Most megyek, este még jövök.

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
tyuntyi
 
 


Szeszély üdv közöttünk :wink:

Holnap lesz vérvétel, már alig várom, persze az eredményre várni kell, de itt csak pár nap.Aztán majd annak függvényében az eredménnyel kell mennem a nödokihoz...szóval most kezdödtek a vizsgálatok. Épp számolgattam, hogy 10. hónapja próbálkozunk már, istenem hogy eltelt az idö... :shock: :shock: A páromat majd akkor vizsgálják meg ha nálam mindet rendben találtak...lehet lesz átjárhatósági is, majd megmondják...minde a vérveteltöl függ.

Amúgy itt vagyok a p.ém küszöbén, ma nagyon fáj a hasim...tegnap meg ugye az a bizonyos peteérés elötti nyákdugó tisztán, érezhetöen és láthatóan távozott belölem :oops: Már bocsánat a kifejezésért.. :roll: AZt olvastam a kisokosmban,meg az interneten, hogy 2-5 a tüszörepedésig. Szóval most kell(ene) mindent apával beleadni.... :lol: Persze neki nem mondom, mert akkor stresszel :P Aztán ha nem, akkor majd köv. hónapban, mert elöbb-utóbb a doki is szembesíteni fogja vele...mint ahogy a múltkor már mondta is, hogy kb.1 hét kitartó szex :D 8) Lehet majd a dokinak hinni fog, habár ezt tavaly október óta mondtam neki.... :roll:

Csip-csip majd gyere, hogy mit mondott, és látott a doki.
Egyébként feldobnád a görbédet mégegyszer, ha nem gond? :P

Pinkiné nálad mizujs?

Csicsy te is ha jól emlékszem a p.é körül vagy..... :roll:

Tyuntyi, jó hogy jöttél!! Hogy haladsz a vezetéssel?

Henne akkor mostmár valóban "kényszerszabi" van nálad? Szóval akkor nem dolgozol most! Biztosan rosz lehet a hányinger, meg hányás... (múlt héten volt benne részem nekem is), persze az egészen más lehet..., de mit nem adnék,ha tudnám,hogy a babóca miatt van :D Egyébként a barátnöm, aki ikreket vár most, az elején 7 kg-ot fogyott,mert nem nagyon bírt enni, meg rosszul volt de cudarul... :P Most viszont májusban már be kell feküdnie a kórházba, igazjúnius elejére van kiírva, de vigyáznia kell magára. Épp írta húsvét elött, hogy a két kis srác jól megdolgoztatja...sokat mozognak mostmár! :D Jaja, annyira várom már augusztusban már én is a karomban tarthatom öket otthon Szegeden!!!! :lol:
Vendég
 


Hkitty a te ciklushosszad sem semmi.....
Ez már tényleg nem normális..ja és felháborító ahogyan a doki veled bánt. Bocsi, hogy csak most reagálok rá, de ma tudtalak benneteket úgy rendesen végigolvasni.
Gondolom nem kérdés, hogy másik dokihoz mész!

Szeszély majd írj, hogy érzed magad! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Köszi, hogy befogadtatok! :wink:

Szerda-csütörtök, amikorra nem várom. Azért írom így, mert mikor pé-m volt 2 napig nyúlós volt a nyákom, 3. nap pedig barnáztam. Ez volt márc. 29-31.-ig. Ezt követő héten szerdán, azaz 7.-én fájt lent a hasam, illetve előtte lévő két nap is fájdogált, de szerdán a legjobban, és akkor barnáztam egy picit. Az el is múlt. Azóta viszont puffadok, tegnapig feszült lent a hasam, és tegnap óta elkezdett fájni a mellem is,és egy hete a derekam is. Ja, és kb. óránként járok wc-re.
Szerintetek fentiek alapján a 3 nap közül mikor lehetett pé-m?

Nem tudom mi van, mert mensi előtt 1 nappal volt eddig puffadás és derékfájásom, és előtte kb. 1 héttel elkezdett fájni a mellem. De nem előtte két nappal!
Ja, és ma csináltam egy tesztet. Lilyt, de nem igazán láttam rajta semmit. Azért írom így, mert lehet, hogy már én beszélem be magamnak, de mintha lett volna ott egy nagyon-nagyon halovány csík.
De most már várok inkább türelmesen, és ha péntekig semmi, tesztelek újra.

Csip-csip
Kár, hogy anyukád így áll hozzá a babához, később nehogy megbánja. Lehet nehéz neki felfogni, megemészteni még (mint szülő), hogy babátok lesz. Majd gyere és mesélj, mi volt ma este!

Henne
Kitartást Neked, hátha elmúlnak 12. héttől ezek a kellemetlen tünetek. Basszus az 50 kg nagyon durva. Próbálj piciket többször enni.

Pinkiné
Most már nagyon remélem, hogy baba van Nálad! Reméljük mihamarabb kiderül.

Chrissyke
Szorítok, hogy sikerüljön elkapni pé-t. A párodnak ne is mondd ezt, hanem próbáld valahogy becserkészni! :wink:

Tyuntyi
Remélem a sok munka ellenére tudsz hozzánk jönni. Tényleg rutin vizsgával hogy állsz?
szeszély
 
 


Szia Szeszély :lol:

Szerintem a 3. napom, akkor barnáztál, ha jól értettem....
A 7. napon fájdogált a hasad, az lehet a beágyazódás, szóval hajrá csajszi! Várj még pár napot és ha nem jön meg (reméljük nem), akkor löjj még egy tesztet el!!!Nagyon drukkolok!

BABYBOOOOM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csip-csip gyere majd mesélni, nagyon kíváncsi vagyok ám! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt,

a ma reggeli tesztem is csont negatív. Úgyhogy befejeztem a reménykedést. Hajnali 5 óta a derekam is majd leszakad, aludni sem tudtam. :roll:
Most már csak várom, hogy megjöjjön.

Bár arra nagyon kiváncsi lennék, ha a 15. napon volt pé uh szerint, akkor miért 20 napos a luteánis fázis? :roll: :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt...

Hát este nem tudtam már jönni, mert elvoltam nagyon keseredve és fájt a hasam is
Nagyon ari volt a doki...Szegény probálta érthetően mondani-mutatni a dolgokat, de nekem nem sikerült persze megjegyeznem, mert annyira izgultam!!!
A lényeg, hogy nem láttunk semmit, nem találtunk semmit
Azt mondta, hogy eszeveszetül korán mentem...Ezt ő maga semm gondolta, hogy ennyire az elején vagyunk a dolgoknak...Annyit mondott, hogy 8mm a méhnyakhártyám, ami nagyon jó jel!
És még azt, hogy puha és magasan van?!?!?Azt hiszem
Meg, hogy 3mm valamitket lát, talán, sejt osztodnak most?!?!?Meg, hogy valószínűleg most keresi ugy igazádniból a beágyazódási helyét!!!szóval nem állapította meg 100% de mondta, hogy ez nagyon annak tünik!!Minden adottságom megfelelő és szép vagyok belülről Ha ennyi jel van a terhességre, nagy a valószínűsége, hogy az van...Mmeg is mutatam neki a tesztet, és azt mondta nincs 3 téves teszt, ugy látszik hamar elkezdődött termelődni a hcg-m...Ja és még azt mondta, hogyy kb.most lehetek 3 hetes, még 4 bizti nem
Legközelebbre 26-ra kaptam időpontot, de akkor még nem bizti, hogy lesz szívhang...Szóval lehet 3 hét múlva megyek csak!!!!
Ezek voltak...
Anyu nagyon örült és aranyossan bíztatot a kocsiban, hohy ez már biztos az lányom ne legyél elkeserdve, és, hogy Decemberre meg lesz, hiddél nekem!!!Anyu nagyon jól viselkedett, végig hallott mindet és az orvos őle is kérdezte, hogy hallotta???Érti???Szóval örültem, hogy jött és márr mondta, hogy jönne akárhogy döntök, hogy 3 vagy 3 hét múlva jobban örülne, ha megint ő jöhetne!!!
Ennyike...Picit hosszú lettem...

Jó szar nap van...Mjd jövöök még...
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Szeszély
üdv itt :wink:
Kép

Csip
ne legyél szomorú, ott van az a baba, csak még nagyon parányi, a doki is megmondta! 3 hét múlva már látszani fog :wink:

Kriszti
másik dokihoz megyek, remélem, egyszer már találok normálisat :roll: Néha kezd elszakadni a cérna...

Pinkiné
sajnálom :cry:

Nekem még mindig nem jött meg, remélem, most már csak csüt-péntek körül fog, mert ha holnap, akkor az nem jó. mert pont akkor kéne menni vérvételre, mikor ballagásra is Pécsre :roll:
Vendég
 


sziasztok

csip: ne légy szomorú, kérlek. Tudod, én sem láttam az elején semmit, csak vastag méhnyálkahártyát. És hiába írnak a netes kalkulátorok hogy ennyi meg annyi hetesek vagyunk, sajnos az uh a döntő. Mivel később teszteltél pozit, ezért valószínűleg később is fogant. ez nálam is így volt. meglátod, 3 hét múlva, már látni fogod:)
egyébként miért csak 3 hét múlva hivott vissza. Az én dokim rá egy hétre, aztán meg rá két hétre. MOndta, hogy szedjél esetleg valamit?
Látod, anyukád is már másként áll hozzá.:)

hkitty: remélem, akkor csak később jön meg.:)

pinkiné, sajnálom a nega tesztet. nem értem én ezt.

chrissyke: akkor ma vérvétel?:)

szeszély, drukkolok, hogy ne jöjjön meg.:)

én ma is úgy keltem, mint más reggeleken. rosszullétekkel. De már kezdek hozzászokni.:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Most jöttem haza a vérvételröl.
A doki vett tölem vért, csak keresnie kellett a vénámat, nem is találta meg kétszer, aztán a csuklómnál nagynehezen, akkor már kicsit csillagokat láttam :P :roll:
Csütörtökön kell felhívnom öket az eredmény miatt és akkor megbeszéljük a továbbiakat :lol:

Csip-csip ne legyél tenyleg elkeseredve! Ott van az a baba, csak tényleg késön fogant! :lol: Majd feldobod a görbédet mégegyszer, mert nem tudom megnyitni :? :shock:

Hkitty, te is mégy vérvételre, ha jól értettem? :roll:
Vendég
 


sziasztok lányok!hát tegnap bementem dolgozni,de annyira szarul voltam,hogy ma nem mentem be,majd csak csütörtökön,remélem addig rendbe jövök.
csip még csak kb 3 hetes vagy?hú az tényleg nagyon korai.örülök,hogy anyukád már máshogy látja a helyzetet!párod reakciója engem is megkönnyeztetett.nagyon aranyos lehetett!ne izgulj,a babó ott van a pocidban,csak még nagyon pici! :wink:

szeszély üdv köztünk!

henne nálad mi a helyzet?hogy érzed magad?

chrissyke nagyon várjuk a vérvétel eredményeket!sajnálom,hogy ennyire összeszurkáltak!

pinkiné sajnálom a nega tesztet. :(

tyuntyi gyere mesélj magadról,mivan veled mostanság!

na én megyek pihenni!
puzi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszi a szives fogadtatás! :wink:

Csip-csip
Föl a fejjel, ne szomorkodj, csak a babára gondolj! Egy teszt csak úgy nem lesz pozitív. Biztos ott van Ő, csak még picike! Ez legyen előtted, és az, ahogy Anyukád végre hozzááll a dolgokhoz!

Gabóó
Hogy vagy? Miért vagy rosszul? Megfáztál? Vigyázz magadra, pihenj sokat!

Chrissyke
Majd gyere a vérvétel eredményével! Ezt a háziorvos szokta levenni? Bocsi, fogalmam sincs!

Pinkiné
Nálad is mi lehet!!? :shock: Ez már több mint érdekes!

Most már én sem tudom mi van nálam! Félek, hogy bekavart a Mastodynon csepp (bár homeopátiás készítmény,és nem az a célja, hogy rendszertelenné tegye a mensit), mert tegnap este pl. éreztem ismét a mellfájást, és az esti adag bevétele ezt elmulasztotta. Reggel és este 10-10 cseppet kell bevennem, de ilyen mellékhatás, mint a múlt heti 1 napos barnázás nem lehetne tőle!

Ha Chrissyke hozzászólása alapján számolom a peteérés napját (31-től), legkésőbb ma, de holnap meg kellene jönnie. Előtte viszont 1-2 nappal mindig elmúlik a cicifájás, tehát most kezdem föladni. A 14. dpo-n kellene nem megjönnie?

Bocsi a sok hülye kérdésemért, de nem tudok kiigazodni magamon. Ja és olyan mindjárt megjön érzésem is van picit.

Később még benézek, aki tud segítsen! (Bár ha megjön tuti visszamegyek a dokihoz, mert ez így nem jó)!!!!

Pusszantás
szeszély
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?