Új privát üzeneted érkezett!

Twist!
Habtapit, nagyon szuper, hőszigetel. Ezerfélét lehet kapni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, drágám! Sajnálom a rossz éjszakát. Sajnos a kórházban (ahol épp azt kellene) pihenni nagyon nehéz. Remélem, hazamehetsz. Elhiszem, hogy nagyon aggódsz. Megértem, de hidd el, nem lesz semmi baj!!!!Nagyon szorítunk értetek! Próbálj meg nem agyalni (tudom nem megy, nekem sem szokott menni, bárki bármit mondhatott). Enyim doki is mondta, hogy ha annyira gáz volt a csütörtököm, akkor izgalmas hónapok jönnek, de a babának még bent KELL maradnia!!!

Fannika épp ugrándozik itt nektek!! :D

Mi épp a bordűrtapétát méregetjük és ragasztjuk a babaszobába. Apa tegnap festette és javítgatta a plafont, de a szürke javítócucc estig nem száradt meg az ablak felett, így ma azt festegeti. Már több réteget húzott, de még mindig szürke. Ráadásul, mintha a szürkeséget átvette volna az alatta kezdődő tapéta is, ami vajszínű, jó állapotú és nem akarjuk leszedni. :roll:

Azt hittük, lesz még időnk a szobára, erre tegnap hívtak minket, hogy ma du. hozzák a bababútort. Paff...
Ráadásul a felső bordűrt fent akartuk tartani, de ahogy nézzük, a macissal, ami a fal közepére megy, eléggé ütik egymást. TTL-ben volt a macisnak kis vékony változata, nem vettük meg, most meg megy a szánom-bánom, mert ma nincs nyitva, másutt meg olyat nem láttunk. Így jár, aki spórolni akar :oops:

Húúú, hosszú lettem...

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Baba!
Képeket tessék rakni a szobácskáról majd!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


ÚÚ..az még odébb van, mert a bútorok is lapraszereltek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nálunk is hamarabb meglett a bútor, mint a felújítás (nálunk nem csak a babaszoba volt, hanem nagyobb, mindenhol festés, parkettázás, klímaszerelés stb. 2 hónapig úgy állt lapra-szerelten szegény :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba, de izgi!!! :lol: :lol: Én majd megnézem élőben.

skrisz72
 
 


oksa! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny,
éjszaka :roll: legalább van kivel társalogni :wink:
én megbolondultam volna a születés után a sorstársakkal dumálás, kínunkban vihogás nélkül :oops:
tudom, persze :oops: , ha a kisasszony nem érkezik ilyen villámban, szerintem nekem is már csak kevés időm lett volna szabadlábon. ha visszaforogna az időkerék, kórházba kérném magam huszonnéhány hetesen egy állandó katéterrel.
mikor derül ki, hazaengednek-e?

Baba,
hűha, így váratlanul?
jó szerelést/rendezést! :wink:
majd képet ám! :D
egy kicsit ütik egymást a macik sztem nem tragédia :wink: ne tudd meg nálunk milyen béna tapéta van a kiccsajnál, de már nem volt alkalmunk cserélni, maradt az előző lakóé :oops:

Lois,
az a babylove :) már majdnem megvettem valami egymásba rakható poharakat, de komolyan nem tudtam eldönteni, hogy iszós vagy játék :shock:

óóó, tetszettek egymásnak! 8) készült fotó :wink:

marha vicces ez a nővér, hát így rosszabb, mintha fölkeltett volna :roll:

Twist,
jaja habtapit alá! :wink:
hernyóDorka :lol: ügyes!


itten meg volt majdnem kerek 12óra alvás :lol: - na nem nekem :roll: :wink:

angel37
 
 


Megmutatom, mi a bajom. Mondjátok el őszintén, szerintetek is gáz, vagy cska mi látjuk nagyon gáznak? Kép Kép Kép Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


nem tudom, mennyire kivehető :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel, 1 hete rendeltük meg, gondolván, hogy ráér, majd hozzák. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
szerintem nem gáz.
de ha titeket zavar, mi van, ha nem ma veszitek és rakjátok fel? :roll: a bútor ebben miért akadály, elvan lapra szerelve :wink:


ja, én megint nem tudok belépni a közösbe... változás volt megint? ennyiszer nem üthettem el :?

angel37
 
 


Baba szerintem neg gáz de persze jobbanmutatna a hozzá illővel!
(úgy dönttem én is ujra csinálom a szbácskát de csak nyáron, mert annó nem volt festés :? )

Twist képzeld ma MaiTaial voltunk szavazni!
Ahogy felkötöttem Milán el is aludt benne, bár lehet azért mert elötte óóóórdííítás volt.
Így sétáltunk is kb egy órát szunyált így!
Nagyon jó volt!

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny! Nagyon együttérzek veled, szinte lakója voltam a kórháznak a huszonakárhányadik héttől. A lányok itt akkoriban gobleneztek, én is rávettem magam, gyártottam bent a babaképeket, így gyorsan telt az idő. Éjszaka tessék pihenni, sorstársakat meghallgatni, belőle semmilyen következtetést nem levonni, mivel nincs 2 egyforma eset! Pár nap és otthon nyugisabb lesz a fekvés!

Gyerekpóráz vagy bébihám, mindegy minek hívjuk, a héten izzítom a vásárlást. Kira úgy megy, mint a felnőttek, kezéz kihúzza a kezemből, amikor meglát egy kismotort vagy biciklit. Norbikának pedig jót tenne a járás, mert elég gyengék a "küllői". Egyszerre 2 gyerekkel nem tudok sétálni, félek, hogy kiszaladnak az úttestre. Anyukák előre röhögnek rajtam, akikkel megkonzultáltam, de leszarom én is.

Túl vagyunk egy fosós-hányós valamin, Kira 2 napig 40 fokos lázzal feküdt itthon. Inni nem ivott semmit, beutalót megkaptuk a fertőzőre, de végül dokinő rámparancsolt, hogy 5 percenként 3 kanál teát nyomjak le a torkán fél napon keresztül, akkor megúszhatjuk a kórházat. Így is lett, erőt vettem magamon, sírást abbahagytam. Még most sincs túl jó bőrben, tejet nem kap, éjjel bekészítem neki a teát és ügyesen iszik magától. Nem tudom, mi volt ez, most homokoztunk először játszótéren, ott is nyalnak mindent.

Na ennyi, megyek az etetőműbe húslevest kanalazni!

Fagyasztani 2 dl-s műanyag pohárba is lehet, Loisnak igaza van, ahhoz csak egy kis husit kell párolni. 10-11 hótól ehet 2X főzeléket, ebédre és uzsira.

Angel, ti lassan felnőtt kajcsit is ehettek, vagy vársz még vele? Ja, nincs még fogatok, bocsi!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Baba!
Szerintem nem gáz.
De azt a részét megértem, hogy zavarja a szemed. Én is nehezen barátkozom meg azzal, amit előtte valahogy máshogy álmodok meg :oops:

Angel!
Nekem is így mondták anno' hogy a Dm-es szilikonos, és így rögzült :oops: Aztán meg nem is néztem már. Pedig az üvegre rá van írva, hogy Nuby :oops:
Fotót priviben majd megmutatod? :)
Ma megkapta Zé alternatívának a szelepest is, de azt csak rágja, meg sem próbál inni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Én be tudtam lépni...szerintem ennyiszer ütötted el :lol:

Rani!
MT-s szavazás...húú, de menő :lol:

Szöcske!

Szegény kicsilány :?
Tálka azért jó nekem, mert fel lehet tornyozni magasra, és minifagyasztóba is fér be tétel belőle :)
Ma májat evett a ded, bejövős... ez is :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois igen így könnyebbb volt mint babakocsival ügyeskedni!
Ja és köszi a töppet hátul kötöttem meg én is már mind a kettőt és így tényleg sokkal jobb! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ezt a hsz-t először a nagybabásokhoz írtam be...tiszta agyatlan vagyok... :roll:

Angel!
Megnéztem a szülinapos képeket, az a csákós....frankón csak azt nem mondja a gyerek, hogyjóvankattingasdamasinádatésörüjjééé :D :D :D
Tortára csupa olyasmi került amiből egy egyéves nem ehet?? :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani!
Ugyehogyugye? Először én is elöl kötöttem meg, utána jöttem rá, hogy hátul jobb... na meg szerencsére még körbeér :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kukucs:

Kép

Ilyeneket is csinálok már:

Kép

Na most bosszút állok:

Kép

Ez meg Anya tegnapi vacsija amiből nem adott :?

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Húúú, de ráérek, mi? :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcsi,
Norbika is tud már járni nem? vagy csak nem nagyon akar? :oops:

ja fogunk nincs :wink:
tudom, hogy elvileg ehetnek 2x "főzelékest, csak abban maradtunk a védőnővel, hogy mivel kissúlyú és korrigáltan még csak 9hós, egyik fő kaja legyen még tejpép. majd újra kérdezek lassan.

tegnap dédmamánál kapott egy kis levest, csak úgy tátogatott rá!
kölesgolyót mindig elfelejtem megvenni :?

ja, műa. poharat meg sajna nem lehet tornyozni, helyszűkénk van a fagyóban :roll:

Lois,
na majd újra próbálom, ennyire hülye volnék? :roll: :oops:
oké, majd küldöm privi, sztem pár hét, és feltöltjük :lol:

tortával "anyósomat" átcseszték, pedig ismerőse cukrász csinálta, azt mondta egyévesnek való túrótorta lesz (ja: reszelt mandula, egzotikus gyüm hahaha :x ), elhittük. a túrós részből evett egy kicsit! :wink: a tányért szívesebben rágta, de arról csak régifajta fénykép van.

na megyünk mi is szavazni, apa kenguruzik! 8)

angel37
 
 


Hát köszönöm a tippeket. Közben voltunk : OBI, CORA, Bricostore. SEHOL nem találtunk hozzá illő bordűrt. :cry: Feladtuk. 2 verzió maradt: vagy megbarátkozunk a jelenlegi helyzettel és azt a pénzt másra költjük, vagy holnap a TTL-ben megvesszük a macisnak a kesk.verzióját felülre.
Bementünk az Aldiba is wc papírért és ott meg 72 db-os sensitive popsitörlőt vettem.299 FT-ért.:lol: :lol: Nehogy a kicsinek ne vegyek semmit ma :lol: :lol: :oops: !! A Corában vettünk Persil sens.mosóport akciósan és Bip sensitive öblítőt.
Azért volt értelme a kirándulásunknak! :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel! Tud járni, de olyan még mindig, mint aki részeg. Belódul, aztán zutty, elesik. Lábfeje nem tetszik, amolyan jó nagy lúdtalp és boka bedőlve. Szerintem méregdrága kiscipő lesz belőle és ortopédia. Amúgy imádnivaló kissrác, nem akarok sokat panaszkodni rá, csak tudod: a Norbi-Delon anyai szív szól belőlem. Amolyan tökös srácot szeretnék faragni belőle.

Kölesgolyót imádják, kistálkába rakosgatják, vagy a babakocsi elején van egy tálca, onnan eszik. Ügyesedik a kiskezük, szemük.

Baba, tapétacsík kb. 10 hónapig volt fenn, hogy tudjak benne gyönyörködni, aztán le lett kapirgálva a kismackó.

Lois, megyünk hozzátok enni! Csak kicsit sokan vagyunk! :lol:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


sziasztok!

Húúú mennyit írtatok, de szeretnék már én is csak ilyenekkel foglalkozni :lol: mint Ti anyucik, és nem itt parázni.

Angel!
Rátapintottál a lényegre!Sajnos a szobatársak borzalmasak :twisted: , tök kussba vannak, nem lehet velük dumálni nemhogy röhögni, ettől is kivagyok mert én elég társaság függő vagyok,nem bírom ezt a síri légkört, lehet átkérem magam másik szobába, de az meg olyan ciki.

Baba!
Jó kis bevásárló utak, de jó is az!Fannikának virtuális simi!

Lois!
Kiskölök cuki, és a kajád sem kutya :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Hali!
Előre is bocs, kicsit szét vagyok csúszva, tegnap Pomázon voltunk esküvőn (3 gyerekkel, extrém sportág :lol: ).

Keny!
Kitartás, minden rendben lesz. tesóm a legnagyobbal a 26. hét környékén nyílt ki, percet nem volt kórházban, otthon feküdt (már ha feküdt), kiscsákó 8 nap túlhordás után, indított szüléssel érkezett. :D

Angel!
Ne agyalj azon, hogy mi lett volna, ha... Ügyesek vagytok, Makicsaj meg cuki. :D

Baba!
Szerintem nyugi, várd meg a TTL-t és vedd meg a macisat. :D
vovanda
 
 


Baba,
holnapi TTL-re szavazok :wink:
de látod, a mai kiruccanás se volt hiába :D

Szöcsi,
egyik ortopédorvosunk mondta, hogy sok gyerek így áll fel, iylen bedőlő lábakkal, majd rendeződik járással - persze ahhoz művelni is kell a járást :wink: előre szólt, hogy mi se kapjunk frászt, ha a kiscsaj is így bedől, pedig neki a lábfeje alapból kifelé fordul.
önálló járáskor mindkét ortopédorvos visszakérte kontrollra, szerintem mindenképp mutasd meg ortopnak! Delon-Anya :D

védőnő lebeszélt legutóbb még a kölesolyóról, hogy szájpadlásra tapad, de most már akarok!

Keny,
ez így nagyon jáááj :roll: csak jó lenne a hazamenetel...
kórházban nemigen csípik a variálást, szobacsere ilyesmi :roll:

Vanda,
:wink: nem járatom ezen az agyam egyflytában, scak most épp eszembe jutott és leírtam :wink:
3 gyerekkel esküvőzni, az biztos hardcore :lol: - a vendégseregnek is! :wink: :lol:

Lois,
már csúszdáztok? :shock: :D
hú, én nem merném... talán ha méretre nagyobb lenne :oops:

angel37
 
 


Mindenkinek köszi a szoba hsz-eket!

Keny, ne aggódj, reggel ott fogok nálad kukorékolni, ha el nem zavarnak :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Na mi is kiszavaztuk magunkat... Zé megnézte belülről a szavazófülkét is, kicsit össze is gyűrögette a papírt :oops:

Angel!
Ááá, leginkább csk pózoltunk a tetején, meg lecsúsztattam hogy fogtam közben. Dehogy engedtem el :)
Zétény is kapott a borsópüréjéhez levesből kiszedett répát meg sovány orjahusit. Nem kellett noszogatni a fogyasztásra :)
Ha a torta alja tuti volt, akkor okééé :wink: Huhh, de beleennék...de édességmegvonást tartok :oops:

Szöcsi!
Majd mutass ilyen hámos képet a Dedekről :)
Én most nézegettem a supy cipőket, hogy az überszuper, de még nem ástam bele magam a témába :roll:
Kaját a Drágám művelte, de tud nagy tételben is :wink:

Keny!
Ne legyél szégyenlős, ha gázosak a szobatársak, akkor nagyon keserves a benn-lét. Mikor én voltam, a szomszéd szobában volt egy nemnormális (de nagyon ám), míg lement a büfébe, addig a szobatársa átcuccolt egy másik kórterembe simán. Nővérek segítőkészek volta.
Én valahogy mindig aranyosakat fogtam ki, akikkel fostuk a szót :roll:

Vanda!

Extrém esküvő :) De tényleg hogy lehet ezt kivitelezni?? :shock: Én még egy éttermi ebédelést is hatszor megfontolok :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocsi, most csak Raninak írok: Tök jó, hogy Mei tai-jal voltatok szavazni, elringatta a kissrácot:) Kényelmes volt, nem nehéz a baba? Na, én kb. szerdától próbálhatom ki az enyémet és nagyon várom.
Nem hiányzik a fejtámla? Megtámasztja a fejét?
Vendég
 


Angel!
A vicc: a vendégsereg jelentős része gyermektelen fiatal volt, és valami hihetetlen jól toleráltek minket. Merthogy az ikrek folyamatosan sétálni akartak, így mindig forgalmi ddugót okoztunk valahol. 8)

Lois!
Vittük az ikerkocsit (etetni is lehet benne, meg altatni is). Magát a szertartást (teraszon volt a pomázi kastélyban) a terasz széléről figyeltük, így nem volt gond, hogy ki kellett vinni őket egy idő után. A menyasszony előre megkérdezte, hova tegyen minket vacsoránál, így az asztal végén ültünk, elfért a járgány, meg tudtunk mászkálni, ha kellett. A zenekar pedig a szomszéd teremben volt, így diszkrét hangerővel hallottuk a zenét vacsi alatt, a minik még aludni is tudtak. Balu már ügyes, még segített is pesztrálni, bár a legnagyobb bánata az volt, hogy a menyasszony most nem ért rá kalózosat játszani vele. :D
vovanda
 
 


Lois,
jaaa! :wink: ezért így is csusszant!
na édességmegvonás rám is rámférne :roll:
Makilány apájával csodálta a fülkét, nem jött hír rémtettekről :wink: szerintem túl magasan volt, hogy romboljon...
ment mél! 8)

Vanda,
miért, tökjól nézett volna ki a menyasszony fél lekötött szemmel :lol:

angel37
 
 


Sziasztok!
Hogy milyen országban élünk??!!! Na, tutira tudjátok mire gondolok.

Keny!
Nagyon szurkolok, kicsi babácskának biztosan jó odabenn és még sokáig szándékozik a pociban lakozni!!!

Angel!
Nekem is eszembe jutottatok. :oops: Annyira aggódtunk értetek is.... Ez kicsit rosszul is csenghet, de rmélem nem érti félra senki, de olyan jó, hogy ti is itt vagytok, és amikor valaki esetleg hasonló helyzetbe kerül, akkor igazi, "kézzel fogható" reményt adtok.

Ja, végeztem a nagytakarítással, már csak a függönyöket kell kimosnom. :) Muszáj volt, mert keresztelő lesz 25-én ( addig remélem a szokásos takarítás is megteszi) és ma volt nálunk egy fotós. Littit fénképezte. Majd ha fenn lesznek a képek, megadom a honlapját. Litti referenciababa lett. :lol:

Baba!
Nekem terhességi diabéteszem lett a 32. hétre. De nem diétáztam, csak onnantól kezdve. Hát én kölesgolyót eszegettem, pászkát, magában főtt virslit meg magában háromszög sajtot. De ezekből amennyit bírtam. Nekem 150g-os diétát kellett tartani. Egyébként nem volt gond, csak a reggelivel, így a reggelimet is két észre osztottam onnantól kezdve a 60perces cukraim mindig hét alatt maradtak. Du. 4-kor még édességet is ettem olykor, pl. kinder pingvint, és nagyon jók voltak a cukraim.
Nekem még nagyon jónak tűnnek az eredményeid, nekem már a 24. héten 7.8 volt a glükózterheléses 120perces cukrom. Azért volt a 32. héten kontroll.

Rani!
Nagyon szépek vagytok!

Lois!
Kis Zé tudod?! :lol:

Jó éjszakát! Vagy jó reggelt! :D

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!
Lois, nagggyon jók a képek! Csak nem az elektromos vezetéket rágja KisZé? :-) Az a fincsi kajcsi nekem is lecsúszna, imádom a garnélarákot és az olajbogyót és a barnarizst, ahhhh::)))))

Katerina, ismerős a diabetikus menü:) Még mindig televan a mélyhűtőm sok-sok kockasajttal és füstli virslivel:) A kockasajtot azóta sem kívánom, kicsit sok volt belőle anno.

Keny, mizu? MIkor döntik el, hogy hazamehetsz-e? Kértél szobaváltást? Jól vagytok?

Vanda, ügyesen megoldottátok az esküvőt. Rendes kissrácaid vannak, hogy bárhova el lehet menni velük.

(Dorka úgy kifáradt tegnap a vendégségben, hogy 8,5 órát aludt, én keltettem fel, mert megnéztem, hogy jól van-e, benyitottam a szobájába. Aztán szopizott és megint alszik mint a bunda, király:-))
Vendég
 


Angel, én úgy csúzdáztam velük, hogy beülntek az ölembe és anyával csúsztunk.

Lois, supycipőket néztem, van egy Asso és Killefeet nevű márka, azokban kényelmes és esztétikus cipők vannak. Killefeet nálunk nincs, Asso megfizethető. Most van egy magasszárú kinti cipőnk és egy benti szandink, lassan kinövi, de nem tudom, mit vegyek. Jön a nyár, szandi még hideg, cipő meleg.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Katerina,
aranyos vagy :oops:
Litti referenciababa! :lol: tedd csak a közösre a képeket addigis! :wink:


milyen fosti idő van már megint :x
pedig kénytelen leszek kimozdulni, elfogyott a pelenkatartóba való karika :roll:

angel37
 
 


Keny drágám! Jó volt látni! Remélem, a szobagond megváltozik! AKik ott össze-vissza mászkáltak, azok persze ott voltak a vv.nél is. Eszembe is jutott, amit mondtál (t.....ek), gyorsan át is ültem. :lol:
Remélem, megoldódik a szoba-gond!


Csajok, jelentem: KENYNEK GYÖNYÖRŰ NAGY POCAKJA VAN! Jóval nagyobb, mint nekem! Behozta a kis lurkó a lemaradást! :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, nagyon ari vagy, hogy meglátogattad Kenyt és jó híreket hoztál nekünk róla:) Szóval, nem egy vidám csapatban van... Mikor engedik haza, mit mondtak?

Angel, a pelenkatartó nagyon jó dolog lehet! A párom hazajött egyik nap és mondta, hogy kakis pelenka szag van nálunk. Észre sem veszem már. Csak szemeteszákba gyűjtöm a pellusokat, nincs még pelenkás dobozunk egyelőre. És ez még csak anyatejcsis dolog. Mi lesz majd, ha marhahúst eszik krumplival a baba? :wink:
Vendég
 


Baba,
köszi a híradást!
hűha, Keny-Kornél páros így belehúzott hasilag? :lol:

Twist,
nálunk konstans szarszag van, és én érzem is :oops:
most sima zacskóba teszem egyenként, és azokat egy nagyobba, de ölég penetráns így is :shock:
hát ja, itt már figyelget a hús, csirkemáj, finomfőzelék stb., hát a végtermék nem rózsaszirom, na :roll:
köv. kaja után megyek karikáért, mert még a végén kiűzhetetlen lesz a szag. sose voltunk még így esőben...

angel37
 
 


Twist!
Muszáj nekik jól viselkedni... Amúgy nem nagyon van választásunk (nagymama-szerű élőlényeink nem hadra foghatóak, részint önhibából), vagy visszük őket minden hova, vagy penészedünk otthon. Így persze kultúrlények, hozzászoktak. :D

Baba!
Köszi a híreket!
vovanda
 
 


Angel!
Én már régesrégen után-gyártottat használunk a pelenkatárolóba 20 db 500.-

Na most ennyire futotta, folyt köv. :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Egyors bekukk mert picit pihenem a tegnapi napot!
Délután sajna nem volt annyira jó szerintem érezte ezt a hülye időt és semm i nem volt jó neki.
Itt voltak anyumék kicsit szülinapoztunk és most jó fáradt vagyok.

Lois hol veszitek ezt a karika szemetes izét utángyártotba?

Twist nem volt nehéz MIlán a MaiTaial sőőt igen jó és kényelmes volt.
(bár a drágám már 5kg és kb 60cm-er)
Nem nem hiányzott a fejtámasz mert a drága szinte ki se lógott belőlle.
A feje nem csuklott össze vissza nagyon jó volt.
Amiket multkor betűztem képeket azon a fejénél picit vissza volt hajtva az anyag így lógott ki a buksi de ha az rendessen van akkor kb a feje közepéig ér.


Keny örülök, hogy jól vagytok ahogy írta Baba!
Na arra a pocakra kíváncsi lennék ha nagyobb mint Babáé!!! :lol:
Pihengess sokat és szerintem nyugodtan cserélj szobát ha nem tetszik a társaság, szerintem az sokat számít! :roll: :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel, írtam privit!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Azt el is felejtettem írni az előbb: Dani tényleg szemüveges lesz. Viszont 4es kell neki, nem 5ös, ahogy az előző doki mondta. Most vadászom, hol lehet emberi áron megcsináltatni, ugyanis 6 dioptria alatt nincs rajta TB támogatás... :?
vovanda
 
 


Szijjasztok!

Baba túloz, nem is olyan nagy a hasam, de tény beindult a növekedés és már csíkom is van olyan köldök alatti :lol:, amúgy jól vagyok, néha kicsit szúrkál a szeméremcsontom, de gondolom a baba feje is nyomja, de nem lesz baj!!!!!
Ja a lényeg, nem bírtam tovább és átkértem magam másik szobába, tök simán ment pedig tartottam tőle, de a főnővér baromi aranyos!Azonnal megértett :lol: ,olyan mintha börtönből szabadultam volna, 3 ágyas szoba, de csak 2en vagyunk,és nagyon jó fej a szobatársam, van tv is.Már jobban vagyok sokkal lelkileg is.

Baba köszi a látogatást :lol: ,de ma lecsesztek, hogy ne keljek fel annyiszor, és ne jöjjenek hozzám csak a férjem az is látogatási időben, mert ki kell zárni minden külső ingert, stresszt.Dokim is meglátogatott, Ő is szigorú fekvésre intett :!: :!: :!:
puszilok mindenkit és köszi a kedves szavakat!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok,

bogy hogy csak így írok ide :oops: , de Szöcskének szeretnék tapasztalatot írni.
Nekem most 3 évesek az ikreim és amikor nekem elkezdtek járni pont ez volt a gondom.... az egyik komótosan úgy ahogy jött mellettem a másik meg a mai napig egy veszedelem, kezemet szinte sose akarja megfogni...
Én a mattiban vettem hámot kb 1500ft darabja, de nem vált be, sokkal macerásabb, egy az hogy folyamatosan a hátukat akarták nézni hogy mi a franc van rajtuk, a másik, hogy amikor kb másfél 2 méterre elmegy az egyik és te rohannál utána akkor a másikat magaddal rántod és mi pl hatalasakoat estünk sokszor próbálatm, de az út közepén mindig levettem őket, mert nem működött. de mivel nem egy nagy összeg lehet hogy érdemes kipróbálnod, lehet hogy sikerrel jársz :lol:

Judit
pbj12
 
 


Keny, látod, tudtam, hogy ki fogsz kapni!!!! :cry: :cry: :cry: Én csak fel akartalak kicsit vidítani, bocsi :oops: .
Szóval megértő volt a főnővér!!Sejtettem. :D Puszillak.
És nem túlzás volt, amit írtam, mert azt írtam, hogy nagyobb, mint az enyém, az meg egyértelmű volt, amikor egymás mellett ültünk. :lol: Cuki a pocikád!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois,
na jó, én biztos hülye vagyok, de mi az, hogy utángyártott? :roll:

Keny,
juhéj, hogy sikerült a költözés! :D hazajövésről akkor nincs szó?

Vanda,
4-es azért jobban hangzik, mint az 5!
vadászat kérdésben sajnos nem tudok segíteni... gyanúm, hogy mindenütt drága :?

angel37
 
 


Angel:egyszerűen szinte ugyanaz, csak olcsóbb :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: