Új privát üzeneted érkezett!

Elég sok a +5, viszont ekkora eltérésnél már felírják ilyen piciknek is. Elvileg tőlem örökölhette, csak ugye az ő szemük még fejlődik, ha szemüveggel ellustítjuk, akkor így marad.

Baba!
Ha 3*2vel is keményedsz, vegyél Magnerotot. Magasabb a magnézium tartalma, nem kell beszedned egy nap alatt a fél patikát. Nekem nagyon jó volt az ikrekkel, igaz, a végén már azt is 3/2vel nyomtam.
vovanda
 
 


Angel:-)))))))))))) Igen, az a srác már biztosan bánja a dolgot:))))

Vandus, nekem is kiskoromban örökletesen rossz szemem volt és erősíteni, edzeni kellett. Kaptam elzárós szemüveget és úgy kellett olvasnom. És nagyon megerősödött ám, valóban fejlődik a szem. Ezt aláírom! :wink:
Vendég
 


Vovanda, a Magnerotból szedek tegnap óta 3*2-t.Ma még nem volt talán csak 1 keményedés.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

jajj bocs elírtam C1111, minden nyitva és megrövidülve :cry:

KépKép

Kép
keny
 
 


Baba!
Bocsi, félreolvastam. :oops: Alig látok ki a fejemből, a héten valaki mindig felébresztett éjszaka (tegnapelőtt pl. a pasim netezett :twisted: ).

Keny!
Nyugi, nem lesz baj!!!!!
vovanda
 
 


Keny,
oké, így már érthető. vagyis dehogy oké :roll:
nehéz most, ijesztő, tudom, de jó kezekben vagy most a klinikán, ez fontos.
Kornél babát simizd meg pocakon keresztül, Makilány küldi neki! :oops:


én béna méhszájam még számot sem érdemelt annak idején, talán egy db 0 lett volna indulásként :roll: :wink:

Baba,
hess keménykedés :x várunk a dokis hírekkel majd!

angel37
 
 


ja, közben feltöltöttünk végre egy adag szülinapos képet, tettem 3-at a közösre :D


ééés, ivott a csőrösből 20-30ml-t! :lol:

angel37
 
 


Angel!
Nem értem mi az, hogy nem kapott volna számot???a méhszájad???
Amúgy azt gondolom húzhatom még simán sokan kinyílnak előbb is mint én aztán kihordják időre :wink: .Sógornőm 33-on nyílt ki ott már sokkal nagyobb volt a baba, aki jobban nyomta a burkot, és mégis 39-en szült.Köszi a simit, de hozzá sem érhetek a hasamhoz tilos simogatni :!: De azért Makika nagyon aranyos, majd 1x élőben össze eresztjük öket :P

KépKép

Kép
keny
 
 


ja, mert a méhnyakam teljes egészében hiányzik, egy méhszájnak is nehezen nevezhető heges luk tartotta bent a Makibébit :wink:
a "poén", hogy nem is emiatt érkezett korán :roll:

tényleg, összevarrnak végül?
nálam is felmerült, de végül nem.

jajaj, bocs, igaz, a simogatás méhöszehúzódásokat válthat ki :oops: , de állítólag csak a körkörös! :roll: én se mertem, ennyire rég lett volna már? :shock:
akkor csak tedd rá egy picit a kezed! :wink:

okés, tán még ez idén egymásnak eresztjük őket! :lol:

angel37
 
 


Húúú ezt nem tudtam:( akkor még jó, hogy eddig húztátok.Nem volt szó össze varrásról, gondolom már szóltak volna ha igen és nem vették volna ki a branült sem a vénámból, az altatás miatt. :? De téged sem varrtak össze nem?

KépKép

Kép
keny
 
 


jó bizony :wink: nem végül, mert azokban a hetekben, mikor meg lehetett volna csinálni, zárva volt. fene tudja mennyit segít ám, ma már nagyon ritkán alkalmazzák. anyáink idejében volt "divat" a cerclage. nekem, mikor aktuális lett volna, akkor úgy mondták, hogy mostanában kb évente 1varrás/kórház.
bár a nődoki a köv. terhességre beígérte, aha, csak azt ő fogja kihordani!
anyut varrták össze 5. hónapban, de mikor jönni akartam, simán "kidobtam" a cérnát :wink: (31.hét)

angel37
 
 


ja én is úgy tudom, hogy ez a szokás kicsit már elavult és nagy a fertőzés veszélye ami a beavatkozással jár azért sem eröltetik manapság.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Na így már érthetőbb :roll:
Bocsi, nem akartam ám okvetetlenkedni meg értetlenkedni :oops:
Varrás tudtommal manapság szinte nincs, aszongyák elavult, fertőzésveszély nagy.
Én is pont ezt írtam, kinyíltam nagy babával, aztán utána meg semmise, pedig terhelődött rendesen, mert hülyeanyának még vizsgaidőszaka is volt :oops:
Ütemes-erőteljes simi gáz, rám is rám-pirítottak, mikor 23. héten bekerültem :roll:

Angel!
Csőrös ivás :arrow: Juhéjj!!! Lassan megpróbáljuk mi is, mert kezd nagyon vigéckedni a szilikonossal, meg poénosnak tartja, ha magára öntögeti :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttünk. Hallottátok a hatalmas sziklát koppanni?
(megjegyzem, ma talán 1* volt keményedés és enyhe kis görcs, tegnap meg ijesztő volt olyan görcsök és nagyon-nagyon sok keményedés).
Dokim megvizsgált (uh nem volt). Kenetet is vizsgálat. Minden oké. Azt mondta, hétfőn menjek egy vizelet vizsgálatra és egy vérvételre.
Méhszáj teljesen zárt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Annyira megnyugodtam. Jó, hogy nem vártunk szerdáig!

Kaptok egy képet is tőlem, mert szorítottatok (most nektek csináltam)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


23+0:
Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jaaa, én is körkörösen sokat simogattam, tegnap főképp :shock:


Keny: hétfőn meglátogassalak?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Csúcsszuper:):):)Nyugi nyugi simi nix :lol:jaja ha erre jársz gyere be, elötte csörgess meg.

Lois!
Neked mi volt a 23.héten leírnád köszííííí.

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Keny:

Csak így tovább, Kornél baba legyél el bent anya pocijába!

Baba:

Szuper , hogy minden okés. Keményedések , görcsik tünci el minden kismamitól!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Igaz tegnap estére igértem, de csak ma volt időm a gépre pakolni... :oops:

Kép
Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Az elsőnél a könyökétől nem látni, a másodiknál szopizza az ujját, miközben a másik kezével hadonászik. :?

Kép

Talán ez lett a legjobb... :roll:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba, örülök, h minden OK! SZUPIIIIIIIIII!

Keny, csak pihengess, jó, h tudsz irogatni!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Baba,
hurrá :lol: ja, ez volt az a puffanás? :wink:
csini vagy! :D

Bols,
sejlik Péter! :D
na nekünk is kb ilyen képek születtek :roll:

Lois,
melyik az a szilikonos pohár? az a halálfejes vagy a DM-es? :wink:
vmelyik nap nézelődtem a DM-ben, de nem láttam :?
öntögetés ejnye, anyának ez nem vicces! :roll: :wink:
Makilány midnig megelpődik, mikor nagyobbat szippant és jön vmi a csőrből, és képes ezzel is leborítani magát :wink: meg szegény nem tudja eléggé megdönteni, ha kevés van benne. szal még inkább játék, mint ivás, de mát látom, hogy nem reménytelen az ivás :lol:

angel37
 
 


Baba!
Én még itt is hallottam :wink:
Nagyon csinos vagy!! :D

Bolsi!
Nagyon pasis, irtó édes!! :D :D :D

Angel!
Szilikonos pohár a DM-es, de van belőle szelepes is, először mikor kerestem csak az volt, azt nem vettem meg, akkor lett az aventes szelepes. Legközelebb már kaptam (Nuby talán, most lusta vagyok megnézni.. :oops: ). A barátnőmék most kezdték el használni (11 hónapos babóval), és náluk is bevált. Az előző oldalon talán, ahol a fogas képet tettem fel, ott azt fogja a kezében. A barátnőméknek lila/rózsaszín van, meg emlékszem még valami zöldesre is. Szóval ilyeneket keresgélj. Ebből a legkönnyebb inni, szerintem nagyon célravezető, ügyesen megtanulnak vele. Kíváncsi leszek, ezután mit fog szólni Zé a szelepeshez.

Keny!
Vesegörcsökkel kerültem be. Elég tipikus kismamis gond ez is ilyentájt, a növekvő pocak okozott pangást a vesében. De ahogy jött, úgy múlt is. Csak annyira erős görcsöket okozhat, hogy beindulhat a szülés, ezért befektetnek vele megfigyelésre, meg fájdalomcsillapításra.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Baba, szuper, hogy zárt a méhszáj:) És szuper csinos vagy, nem híztál semmit, csak szép kerek pocid van, csak így tovább.)

Keny, tök jó, hogy tudsz írni a kórházból és hogy jobban vagytok!:) Azért 4-en egy szobában, elég zajos lehet. A kórházban amúgy sem lehet aludni, még ha egyedül is van az ember, mert még éjjel is bejárnak és csörögnek a folyosón, mintha egy metál zenekar játszana!:)

Bols, nagyon jók a képek, szép a babád.) Nekem sosem volt ilyen jó fotóm a kiscsajról. Mindig eltakarta az arcát, két kézzel védte a fotósok elől:)
Vendég
 


Keny, a klinikára megyek jó korán és labor előtt beugrom hozzád.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, nagyon cuki a kisfiad!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is itt huhogok már, Zéténynek ez volt a második nyufis éjszakája...hűűű, de fitt vagyok :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Otthoniak!

Nnnnyyya ma éjjel jót aludtam végre már amennyire lehet, 8-kor keltem fel.1 marék gyógyszert bevettem reggelire, de ma már csak 1 féle antibiotikum kell.A szoba sajna zajos mert alattunk van a műtő és itt van a szellőzőventillátor :evil: , de férjem tegnap hozott füldugót az az életemet mentettee meg :wink: Tegnap azt monda az osztályos orvos, hogy nem reménytelen a helyzetem, és még az is lehet, hogy kiengednek 1 hét múlva szigorú fekvéssel otthon is :!: :!: :!: Tegnap este megkaptam a 2-ik tüdőérlelőt is.Kornélkám jól van sokat alszik, végre megnyugodott, minden nap kell számolni 1 órán keresztül a magzatmozgást, akkor ficánkol a kis drágám :lol: :lol:

Bols!
Jó fotók, olyan kis édi a pofija:)

Baba!
remélem ma már nyugodtabb vagy :!: Akkor nézz be holnap.

Twist!
Metál koncert :lol: :lol: , azé' nincs, du.már lesznek south park epizódjaim, megnézek mindent, hogy jókat röhögjek :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
És nem vernek fel az életbevágóanfontos reggeli 5 órás lázmérésre?? Ez nem is rendes kórház szerintem... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nem, magunknak kell vezetni egy papíron :wink: .Na azzé' nem luxus hotel, pedig mondam a dokimnak, hogy minimum tengerparti panorámát kérek all inclusive ellátással :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, örülök, hogy bíztattak a dokik, tök jó lenne hazamenni. Még ha feküdni is kell szigorúan. De akkor is otthon!:)
South Park, szuper:-))) Én is most nézem a 14. évadot felirattal :wink:
Örülök, hogy azért metál koncert nincs mégsem:))))
Ja, azt akartam kérdezni, hogy a tüdőérlelőt hogy adják be a babának? Infúzióban kapod, vagy hogyan?

Lois, jól mondod, tényleg ezt szokták csinálni:)) A Péterfyben is azt sem tudtam hol vagyok és odalopózott hozzám egy árnyék és puff, a fülembe dugott egy hőmérőt. Még csalni sem tudtam volna a hőmmel:)
Vendég
 


Kutyásoknak üzenem, hogy a Hill's regisztrációs akciót tart április 30-ig. Aki regisztrál és feltölti a kutyája fotóját (max. 3 db kutyáét), az ajándékcsomagot kap. Hill's eledelt és még más dolgokat. Szerintem nagyon megéri. Ez egy állatorvosok által kifejlesztett eledel és nagyon jó.
http://www.hills.hu/regisztracios-akcio.php
Vendég
 


Twist!
Itt szerencsére nincs ilyen terror.Tüdőérlrlőt a fenekembe kapom injekcióba, a kezemből kivették a branült szerencsére, azért is gondolom, hogy már nem olyan akut a helyzetem.Már nem kapok infúziot.

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny de örülök hogy jobban vagytok!
Nagyon bíztató, hogy egy hét múlva talán haza mehetsz!
Drukkkkkkk!

Lányok (Lois) dobok képet a MaiTai kipróbálásáról!

Kép Kép

Bocsi kicsit homályos!

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny, nem holnap, hétfőn!!:)
Megnéztem a papírom, mit írt rá a dokim, mert tegnap meg sme néztem, annyira odáig voltam :oops: . Hááát, emelt magnézium, fekvés és pihenés és táppénz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani, szuper a mei tai, tök jól használod:)) Kényelmes a picúrnak is? Jól érzi magát benne? Majd meséld el, milyen távolságokra mentetek vele és hol használtad! Engem nagyon-nagyon érdekel!
Az én mei tai-om jövő héten érkezik postán és már alig várom, hogy kipróbálhassam. Ma pl. a kenguruval voltam a boltban vásárolni, szóval szeretem a hason hordott babát:)

Ugye Baba, mondam én: Pihenés, táppénz, emelt Mg. :wink:

Ma három hónapos a kiscsajom, tök jó nagy már:) Most már lehet Panadol szirupot adni neki, lehet Gabi fürdetővel fürdetni stb. Mindent lehet, amire rá van írva, hogy 3 hónapos kortól:))) :idea:
Vendég
 


Keny,
hú, az nagyszerű lenne, ha otthon lehetnél! :lol:
kórházban nekem egy dolgot sose sikerült, aludni :roll:

Twist,
happy 3hót! :D

Rani,
úgy látom Milán jólvan benne! :wink:

Lois,
ja, hogy Nuby? nuby cuccokat láttam, csak DM saját márkájú poharát kerestem :wink:
Makilány szeleppel itta azt a kicsit a csőrősből, kipróbáltam, szelep nélkül ömlik :?
nyufis éjszakák :roll:


voltunk ma Makilányt mutatni a Kaáliban :D :D
cukin viselte a várakozást, mennyi új dolog, ember ugye :wink:
püfölt, dobolt, incselkedett, többek között velünk és sajátmagával a tükörben :D szerencsére jókedvű volt, vigyorgott, rugabugázott egyet a doki asztalán :lol:
voltunk a Mammutban is, étteremben, dédszülőknél - hosszú nap volt, remélem kellő élmény - és nem túlpörgés :roll: - egy hosszú éjszakához :wink:

angel37
 
 


Angel!
Ja az alvás nem könnyű, de mind 1 kibírom a jég hátán is csak Kornél meg ne szülessen sokáig, te tudod a legjobban miről beszélek.Kismaki ma debütált aranyos lehetett :lol:

Twist!
Boldogságos 3,hónapot :P

Rani!
Jó a mai thai :lol: én most egy igazit bedobnékjobban menne az alvás :wink:

Baba!
Ja gondoltam,hogy nem vasárnap, sokat pihenj!

KépKép

Kép
keny
 
 


Twist, gratu a 3. hónaphoz, most született a kiscsaj, hogy megy az idő! :D

Rani, mai hai szuper, édesek vagytok!

Keny, Kornél okos fiú, tudja, h sokáig Anya pocakjában van a legjobb helye! Klassz lenne, ha haza engednének!

Baba, pihenj sokat, én is azt teszem.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Jajjj én balga!
Baba nem is gartuláltam a csini pocakhoz!!!! :wink:

Bols az UH képek szuperek!! :wink:

Köszi a MaiTaios hozzászólásokat!

Twist nem mondom, hogy sokáig volt benne Milán.
Kb 10-15 percet bírt ki.
Nem nemtünk hosszú távra csak a nappaliba táncoltunk! :lol:

Na és itt van még egy két kép, ugye nem lehet elég korán kezdeni!! :lol: Kép megyek Forma1 Kép Kép Apával

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, cuki a kicsikéd, de olyan kis zabálnivalóan félős arcot vág :lol:

Keny, amikor a laparom volt, akkor minket keltettek a lázmérés miatt. Úgy látszik, a kismamákat kímélik. Jól tezsik.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Na a ma éccakám is elég szar volt 3-6-ig aludtam, nem sok.Nem is az a baj, hogy nem tudok aludni inkább az, hogy olyankor nagyon jár az agyam, és piszkosul félek!Szoktam dumálni 1-2 anyukával a folyosón akiknek kicsi a babájuk, van a koraszülött intenzíven 750gr-os baba :cry: ,kb most az enyém is akkora lehet, de Ő még marad benn!!!!!!Lányok csiga lassan megy az idő....

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny drága nagyos sajnálom a car éccakád!
Igen el tudom képzelni, hogy jár az agyad ami nem is csoda!
Ha hülye gondolataid támadnak tessék magadra megeröltetni és inkább olyanokra koncentrálj, hogy milyen lesz majd tologatni a drágát a friss levegőn és milyen lesz a karodba tartani büszke anyukaként!
Tudom bárki bármit mondhat ahogy én is, ezt csak igazán az érzi át aki átéli, de hidd el mivel itt mindenki már át ment a hadak útján nagyon együtt tudunk érezni veled!
Jó kezekbe vagytok a korházba és így nem lehet semmi baj!!!!
Látod az már mekkora jó hír, hogy úgy látják a dokik egy hét múlva lehet, hogy haza is mehettek és varrásról szó sincs!
Tessék ezeket mondogadni magadba, és ha nem is simizhetsz pocakot beszélj neki, hogy tessék bent maradni.
Hatalmas ölelés nektek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Köszi :lol: majd össze szedem magam, röhögünk a csjokkal és akkor jobb lesz:)

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny!
Mi csinálsz te a folyosón?? Ejej!!
Car éjszakát sajnálom :?

Rani!

Nagyon édes képek, Milán milyen nagyfiú lett, a nyuszis képeken nem volt ennyire szembeszökő :roll:
Nagyon szép az MT, én is nézegettem nemrég ezt a típust :roll:
Cuki benne Milán nagyon, szépek vagytok így együtt. Egy tipp: Én nem így elöl kötöm meg, hanem elvezetem hátra, tehát hátul van mindkét csomó. Úgy sokkal kényelmesebb a babának is (szépen kisimítom a hátán a pántokat), meg nekem sem zavaró, ahogy a kölkök hátánál matatok és mindig útban vannak, tudom simizni.
Nekem tegnap is aludt benne egy tök jót a fiam, szerintem tuti szeretni fogjátok. :)

Twist!
Nekem olyan is volt a terhespatológián, hogy arra ébredtem, hogy rám-csempészték a szívhanghallgatót... :shock: Arra ébredtem, hogy valaki matat a hasamon, aztán meg jött a galoppozás a pocakból. Azért valami oldalba vágásnak örültem volna, vagy legalább mutatkozzunk már be egymásnak, ha nekiáll rólam éjjel lehúzni a takarót :roll:

Angel!
Ööö, bocsi, félreérthető voltam...de megmondom őszintén, én azt hittem ez a Dm saját márkás :oops:

http://www.nuby.com/en/nuby/cups-spouts ... one_spouts

Doktorunk mit szólsz a Kisasszonyhoz?? :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, kitartás! Csak nyugi!!! Ne stresszeld magad!

Baba, gyönyörű a pocid!

Leo, éljen, éljen!!! :lol:

Bols, nagyon helyes Péter baba!

Rani, ügyes vagy a mei tai-jal.

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Keny, látom ma vagy 25 hetes kismami, az már nagyon jó haladás.)) Sajnálom a pocsék éjszakát. Otthon majd jobban fogod magad érezni, ott lesz a párod is. A kórházat nem véletlenül sosem szokták kedély-javítóként felírni:) Sosem mondják, hogy haver, utazz el egy hétig egy kórházba, ott aztán feltöltődsz élményekkel, készítesz sok fotót és lazítsz. :wink:
Tényleg, tudtál South Park részeket nézni? A 14 évad első részét láttam tegnap, hát szétröhögtem magam.) Visszafelé haladok, ma kezdem a 13. évadot.
Szóval, jobbulást neked, kisfiad nem akar kijönni, okos, ügyes kisfiú, bízzál benne!:)

Képzeljétek, Dorka nagyon szépen hernyósan mászik!:) Ma reggel is leszedtem róla a terpeszpellust és hasratettem. És tiszta erejéből tolni kezdte magát. A kezei maga alá szorultak és az arcán tolta magát, de a lábaival már mászott, ott sikongattam örömömben:)
Tul.képpen körbe haladt az ágyon, úgy lehet elképzelni, mint amikor a motorosok behúzzák az első kerék fékjét és teljes gázt nyomnak. Így egyhelyben pörögnek körbe-körbe és nagy port kavarnak. :lol:
Vendég
 


Lois, hú, jól megijedhettél! Igen, legalább felébreszthettek volna elötte, jól rádhozták a frászt. Nem tom miért ilyen humorosak a nővérkék néha...

Rani, nagyon klassz lehetett a mei-tai-os tánc:))) Az autószimulátornál pedig igazi pasisnak látszik a kissrác!:)) Hamar meg fog tanulni vezetni!
Vendég
 


Twist!
Húúú, Dorka nagyon agilis leányzó :)
Most már ne hagyjátok az ágyon, mert sitty-sutty lekotor róla :)
Le szoktad már tenni a földre? MI ilyenkor már játszó-szőnyegeztünk, enyém gyerek nagyon szerette :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, a játszószőnyeg megvan, az okés. De nem tudom mit tegyek alá, hogy ne fázzon fel. Nálunk kő van a nappaliban. A gyerekszobában végül is parketta van, alatta szigetelt, de még az is tök hideg szerintem. Valami szivacsszőnyeg kéne alá...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: