Új privát üzeneted érkezett!

Csicsy: Nem ma még nem kérek időpontot..Még várok...Figyelem a hőmet :? Majd szerintem Pénteken vagy Hétfőn hívom fel....
csip-csip18
 
 


sziasztok, lányok!

köszi az érdeklődést, megvagyunk. Sajnos tegnap elég rosszul voltam, megvolt az első terhességi rokam is. most már nem csak kerülget. MOst itthon vagyok, kiirt a dokim pihenésre. legalább két hétig. HOlnap megyek nődokihoz.:)már várom

pinkiné:megy a drukk.:) nekem a cicik csak most kezdenek el fájni, de valami nagyon. alig lehet hozzájuk érni.:)
mikor tervezel tesztelni?

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Pinkiné
barátnőmnek is ez volt, nagyon fájtak a mellei, még borogatta is, az okozója tegnapelőtt született meg :lol:

Csicsiy
igen, meg kell várni hogy megjöjjön, utána 16 nap múlva vérvétel, és aztán húzok endokrinológushoz (szegedre v. kecskemétre)

Csip
szerintem is várd meg a hétvégét, utána pedig irány a doki!
Vendég
 

 
 

Pinkiné
nem Norculotot kaptam, hanem Proverat, múltkor is ezt írta :roll: A másik doki meg a N.-t.

Henne
sajnálom a rosszulléteket, de te akartad :lol: én már nagoyn örülnék neki :oops:
Vendég
 


hkitty: én is nagyon örülök ám neki. sőt, ha valamelyik nap nincs, kétségbeesek, és hiányolom..:)
csak nekem nehéz volt munkával összeegyeztetni,mert kb fél óránként rohantam a mosdóba. így most itthon maradok, aztán most jöhet a róka, nem bánom.:) most élje ki magát :oops:

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: Bedobnád megint a görbidet???Megnézzném a hődet :D Köszi :D A múltkorit nem nyitja meg :?
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Nálam a helyzet még mindig változatlan. Délután megyek bankba, van mellette egy dm. Szerintem bemegyek, s veszek egy tesztet. Aztán holnap vagy péntek reggel ellövöm.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Henne
nem mész táppénzre? Vagy akarsz dolgozni terhesség alatt is?

Pinkiné
izgi :D
Vendég
 


csipcsip: itt a görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 98400_.png



kitty:hát, most táppénzen vagyok, de még visszamegyek majd 1-2 hétre dolgozni..aztán szerintem májustól végleges táppénz

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne:köszönöm...

Elvagyok keseredve, mert fáj most a derekam no meg szurkál a hasam is :oops: bizti beállít pirianyó, baszzus......... :evil:
Kezdek kimerülni, és elfáradni ebből az egészből...nekem nincs már ehez tovább erőm... :oops:
csip-csip18
 
 


Csip, de igenis van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert hidd el nekem, ha lesz egy pozi teszted, a minden keserűséget elfeledtet veled. 8) Tapasztalat. :lol: :roll:

Nálam még mindig semmi, reggel óta 6x voltam idáig pisilni. Kezdek beleőrülni. Nem is ittam ennyi folyadékot. :roll: :?

Henne, pihenj amennyit tudsz. 8)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Csip-csip
Azért fel a fejjel, ne add még föl! Bár ha mégis megjön, a helyedben visszamennék a dokihoz,mert nem rendszeres a ciklusod, és így elég nehéz teherbe esni. Nem akarok okoskodni, meg biztos vannak más cseppek, gyógyszerek is amik segítenének ebben, de nekem a Mastodynon, amit a doki fölírt úgy tűnik bevált. Láthatóan érezhetően volt peteérésem, és arra is jó, hogy rendszerezi a ciklust. Ez saját tapasztalat, de hátha tudna a tied is hasonlót fölírni, vagy vérvételre elküldeni, hogy kivizsgáljon.

Henne
Örülök, hogy minden rendben, bár elhiszem, hogy a hányás, émelygés nem kellemes, de egy baba kedvéért ezt is szívesen viseli az ember. Barnázás azóta sem volt ugye? HOlnap mész dokihoz? Akkor majd gyere és mesélj!

Pinkiné
Nálad mi újság? Szorítok ám nagyon! Holnap kellene nem megjönnie ugye? Reméljük nem is fog!!!!!

Chrissyke
Nagyon eltűntél csajszi! Dokihoz jövő héten mész? Azért gyere hozzánk, és mesélj, mi újság Veled/Veletek!!!

Csicsy
Azért irigylem ám a húgod, biztos jó érzés lehet kismaminak lenni.
Tényleg Párod munkahelyén mi újság?

Hkitty
Jól teszed, hogy a vérvizsgálat után másik dokihoz mész! Van már valaki, vagy még puhatolódzol?

Nálunk minden ok, jól telt a hétvége, a húsvét, szüleimmel töltöttük, de sajna a páromnak hétfőn dolgoznia kellett. :cry: Mindegy,már lassan kezdek hozzászokni.

És velem: képzeljétek, a cseppektől nem fáj a mellem egyáltalán, a többi hónappal ellentétben, mikor hozzájuk sem lehet érni. Viszont harmadik napja feszül az alhasam, és fáj is, de nem mondanám mensi szerűnek. Estére még jobban. Ma pedig jobb oldalt szurkálást is éreztem, és hazaérve munkából barnáztam is. És föl vagyok puffadva. Félek, hogy meg fog jönni, mert előtte barnázni szoktam, mondjuk a többi tünet olyan más. És egyébként is jövő hét kedd, vagy szerda a nemvárt napja. Úgyhogy most reménykedem, hogy ez beágyazódás lesz, mert múlt hétfőn volt pé-m, és onnatól számítva ma vagyok a 9. napon, tehát benne van a pakliban. Félek is, és reménykedünk is, hátha most sikerült.

No röviden ennyi, mert párom jönne a géphez, szép estét mindenkinek!



durcipok
 
 


Csak röviden csajok...mert még mindig szarul vagyok.
Sajnos pénteken voltunk anyóséknál és apósomom,meg anyósomon átment az a hányásos-hasmenéses 1-2napig tartó vírus, aztán szombaton éjszaka a páromnak is ment a hasa, én meg tökre örültem, hogy megúsztam... :shock: Aztán tegnap mentem reggel dolgozni, de már olyan furcsa volt a hasam, hasmenés lett belöle, aztán kora délután meg hányás is a melóhelyen :? :? Sajnos nem volt aki leváltson, de minden rosszban van valami jó, méghozzá, hogy alig volt kuncsaft. Szóval estére be is lázsodtam, mára meg szabadnapot kellett kérnem, mert tök gyenge vagayok :? De azért mostmár ma sehányá-se hasmenés nincs, csak a gyomrom fáj...meg a fejem...
Holnap visszaolvasok mindent, de ma már nincs eröm :cry:

Puszi
Vendég
 


Durcipok: Jó, hogy jöttél :D Nagyon kiváncsi vagyok i lesz akkor nálad :D

Pinkiné: Holnap teszt akkor??????Várunk reggel mindenképp....

Kriszti: Valóban elvagy tünve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát Én nyügös lettem :? nem tudom mi lesz a vége...De biztos nem tesztelek...Hőmet mérem reggel azt viszont látás...Meglátjuk, hogy alakul, ha Péntekig nem változzik a hőm(mondjuk nem esik le 3 tizedet)és nem jönn meg...Akkor szerintem felhívom a dokimat...

Fel teszem a görbémet hátha Ti mondtok valamit rá...Mert Én még bízom a 27-e napban :?


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 98400_.png
csip-csip18
 
 


Mert ha nem jönn még meg Péntekig...Akkor ha vissza számolok 14 napot...Akkor lehet akkor volt a p.é....
Ügye???Valaki írta, talán Kriszti, hogy vissza számolva 14 nap az a p.é időpontja...Szóval ha azt nézzük...Akkor nálam a nem várt...Péntek körülre esik...ha jól írom, ha nem javítsatok ki :D
csip-csip18
 
 


Sziasztok lányok!megjött az elveszett! :oops:
képzeljétek nem kellett hazaköltöznünk,mert az utolsó pillanatban kaptam munkát és talán api is el tud helyezkedni a héten.én most a 13.kerben dolgozom a reálban mint árufeltőltő,de jövő héttől csemege pultos leszek :D csak az az egy baj,hogy ku.va sokat kell dolgozni,hétvégén 14 óra és egy hónapban 2 hétvége szabad csak,de bármennyi munkát megér,ha nem kell hazaköltöznünk anyósékhoz :lol:
csip és pinkiné rajtatok a világ szeme,és rajtad durcipók! :wink: hajrá csajok!

hkitty én a helyedben nem mennék vissza ehhez a dokihoz,mert ha most így állt hozzád,akkor az eredmények sem fogják megváltoztatni a modorát.felháborító,hogy már mióta próbálkoztok ti is és a mai napig nem nézett meg senki!

ja a menszim nagynehezen márc.23.-án megjött.

csicsi és crissyke puszillak titeket is,de kérlek ne haragudjatok,de nem tudok sűrübben jönni.de amikor tudok jövök!
millió puszimat küldöm!!!!!!!
bocsánat ha valaki kimaradt :oops: puszi
Vendég
 


csipcsip: a luteális fázis általában 14 nap. de nem mindenkinél 12-16 nap között normális. Az alatt nem. Ezért lett volna jó, ha vezeted a hődet, mert akkor tudnánk, kb mikor volt pé. De remélem, pénteken kétcsíkos lesz a teszted.:)

Pinkiné: Neked is megy a drukk! nálam érdekes, a gyakori pisilés még most sem jelentkezik.:)

chrissyke: uh, akkor jól átment rajtatok. ez egy eléggé kellemetlen dolog. remélem, most már jobban vagytok.

kitty:én is keresnék szerintem egy másik orvost :oops:

lányok, én ma rengeteget ettem. Tegnap alig ettem valamit, ma meg nagyon sokat.:)

gabóó:örülök, hogy lett állásod! tényleg kicsit huzos a munkarend

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban, meg dolgozom.

A teszt csont negatív. Ha hétfőig nem jön meg, akkor ismétlés.

Később még jövök.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....

pinikiné:ha nincs piri akkor még jó vagy :wink: ó reggelt...

Én Jó nagy bal lábbal kelltem ma fel :? Ráadásul mehetek gyalog melozzni a szoliba és egy csomó cuccom van :roll: Páromat elhívta a fönök valahová... :evil: :evil: :evil:
Ennyike....Hőm maradt továbbra is 37.2...Semmere nem mozdul egyszerűen :roll: :roll: :roll: No mind 1...lesz ami lesz...
Szép Napot!!!
csip-csip18
 
 


sziasztok,

pinkiné: sajnálom a nega tesztet. de ameddig nincs piri..:) egyébként az első nekem is negativ volt, a nem várt napján. Aztán rá 2 napra lett pozitiv. szóval hajrá:)

csipcsip:már nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz nálad.:)

lányok, tegnap nagyon jó napom volt. mindent tudtam enni.:) ma meg, már megint rosszul vagyok. ugy látszik egyik nap jó, másik rossz.:) ma megyek babakukkra, kiváncsi agyok rá nagyon:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


TÀBLÀZAT 2010.04.08

Jó reggelt Mindenkinek :P
Megpróbálok majd többször jönni, csak még mindig nem vagyok 100%-os. §. napja olyan migrénem is van, plusz a hányinger, de legalább nem hányok már és nincs hasmenésem. Ma megyek a házi órvoshoz is, mert tegnap nem volt hozzá eröm :(
Vendég
 


Gabóó: de jó h jöttél és megoldódik így a költözés!

Durcipók, Csip, Pinkiné: megy a drukk mindhármatoknak, nagyon drukkolok h sikerüljön nektek is!!!!!!!

Kriszti: remélem már jobban vagy, pihenj sokat és persze sokat kell inni!!!

Henne: majd írj mi volt a dokinál, most már biztosan lesz szívhang... :lol:

majd még jövök

Kép
csicsiy
 
 


hát, igen, reménykedem.:)
csicsiy:egyébként szombaton már volt szívhang. :oops: :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Na mi van csajok???Sehol senki???
Mi most vacsiztunk apival :D falafel volt :D bezabáltunk rendessen...

Szép Estét!!!!!!!!!!4
csip-csip18
 
 


Wháááááááááááá csajok épp fürödtem és türcsiztem a mimbómat és totálissan érzékenyek...nekem???...soha nem volt ilyen... :shock: :shock: :shock:
csip-csip18
 
 


sziasztok, megjöttem a dokitól.:)

1,1 cm-es és van szívhang.:)
pihenésre vagyok itélve, nem mehetek dolgozni. azt mondta, nem is bánná, hogy ha már nem mennék vissza dolgozni..

3 hét múlva megyek vissza. Két hét múlvára mondta, de akkor nem lesz, szóval így három lesz.:) de azt mondta a párom, bevisz majd a kórházban 1,5 hét múlva, és rákukkantunk UH-n. Hasin is már látni kell majd.:)

és a fotónk:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Csip-csip az akkor jó jel! :lol:
Itt vagyok nem vagyok elveszve!! :P Csak bekaptam valami vírust, de mostmár mondjuk túl vagyok rajta.
Jó kis fogyókúrám volt csajok :lol: Most kicsit diéta van...
De a legjobb hír, hogy voltam ma a házi orvosnál a párommal. Emiatt a vírus miatt is, meg szerettem volna vérvételt kérni töle. A párom is említette neki, hogy babaprojekten vagyunk :shock: , csak nem klappol.
Erre a doki, amúgy nagyon jó fej az öreg, mondta, hogy kivizsgál mind a kettönket. Mármint velem kezdi, jövö hét kedden reggel megyek egy átfogó vérvételre, ahol a hormonokat is nézi, aztán majd azzal az eredménnyel megyek a nögyógyászhoz. Ha végképp semi probléma nálam, akkor jön a párok :lol:
Hát ennyi, de ennek nagyon örülök....egy vérvétel amúgysem árt...2006-ban voltam utoljára :roll:

További szép estét!!!
Várom a fejleményeket csajok és a zebrás teszteket!! :D
Vendég
 


Henne ez jó jel!
Hallgass a dokira és vigyázzatok magatokra!
Tényleg már 8 hetes terhes vagy? ...hogy telik az idö.. :roll: :shock:
Vendég
 


Mikorra van a szülési idöpontod?
:lol:
Vendég
 


Ja azt még kihagytam, hogy a doki elmagyarázta a nöi ciklust röviden a páromnak :shock: Kérdwezte milyen hosszú a ciklusom,meg a vérzésem, rendszeres-e...stb. Ja, meg annyit mondott, hogy peteérés elött 3, utánna kb 3 napig szex, szóval kb a peteérés környékén jó ha minden nap beleadunk mindent :lol:
Hogy ezek után a párom ezt felfogta-e? :shock: Majd meglátjuk :wink:
Vendég
 


sziasztok,
a képet úgy látom nem rakta be, na mégegyszer:)

Kép

chrissyke: örülök, hogy elindultok a kivizsgálás útján. utána általában hamar jön a baba ;)
hát menszi alapján 8 hetes, de egyébként 7 hetes terhes vagyok.
szül időpontot még nem beszéltünk, mert még most sok mindentől függhet.egyenlőre nov 20. kb.:)

többiek, hol vagytok?:)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


jó reggelt...

Itt vagyok :D
Hát Én megint nagyon szarul aludtam...Már 2 napom... :(
Hát nem tudom mi lehet velem....
csajok a hőm az nem semmi...Immár lassan szerintem ez a 4 napom, hogy 37.2!!!!Semmere nem mozdul :roll: Ja és a legszebb, hogy mindig 6 kor pontossan beteszem és 5 perc után kiveszem...De mindig 37.2!!!Ki érti ezt most???Minden estre szerintem még várok, aztán Hétfőn telozzom az orvosnak szerintem, ha addig nem történik semmi...

Jujjjj de jó Péntek :D :D :D

Szép napot!!!!
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Hőm 37,1. S nem változik semmi. Ha csak az nem, hogy folyton éhes vagyok. :roll: De ez lehet attól is, hogy az elmúlt napokban keveset ettem.

Vacilálok, hogy holnap vagy vasárnap reggel teszteljek-e. :roll:

Henne, édi a kép 8) :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


köszi pinkiné. szerintem ha holnap is marad a hőd, tesztelj ;)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Henne: nagyon jó a kép :D :D :D

Pinkiné: dodsz egy görbét???kiváncsi vagyok :D Vagy az is elég, ha megírod ezen a héten mennyi volt a hőd :D
Köszike :D
csip-csip18
 
 


Na halló csajok....Hol bujkáltok???Tessék jönni....
Senkivel nem történik semmi érdekes???????
csip-csip18
 
 


Felhívtam a kórházat nem rég, hát nem is csodálokozzom, megint nincs időpont már Áprilisra...Ez azért durva nem???
Szóval elmegyek a magánba hozzá...Remélem ott azért van még időpont...Ja és 8000.- egy vizsgálat!!!Én azt hittem 5000-6000.-
No mind 1 ezen már nem múlik, nem keresek ezért másik dokit, mert csipázzom is a csajt :D :D :D
csip-csip18
 
 


csipcsip: igen, az árak már kicsit felmentek. ÉN is 8000-et fizetek a mostani dokimnak..

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Akkor jó:D Majd Hétfőn felhívom :wink:

Mi lesz a progitok hétvégén??????????
csip-csip18
 
 


Sziasztok!
Henne nagyon szép a képed!!!!jó volt erre jönnöm,hogy már raktál fel a pocaklakódról képet!
Pinkiné,Csip nagyon szorítok értetek!
csip tudtál kérni magánba már időpontot?ha nem jött össze most érdemes kivizsgálni,hogy mért tolódott ki ennyire a ciklusod.
chrissyke tök jó,hogy párod szólt a dokinak,és hogy elindul a ti dolgotok is!
csajok úgy örülök,hogy hétvége van,jó egy kicsit végre pihenni,de szerintem most apival leszek hétvégén,mert már egy hete nem voltunk eggyütt :oops: :roll: és hiányzik! :roll:
várom a pozitív teszteket!!!puszi
Vendég
 


de vaksi vagyok :oops: most láttam,hogy azt írtad csip,hogy hétfőn hívod a nődokit!
:oops:
Vendég
 


Gabóóó: : ) :) :)

Kellemes Hétvégét Mindenkinek!!!!!
csip-csip18
 
 


Vagyok én is részben. Ma dolgoztam 4ig, aztán ott maradtam,mert csinálták a körmeimet, nemrég értem haza, itt van sógornöm is, dumcsizunk, ö borozgat (de most épp telefonál), én sajna még nem a gyomrom miatt :(
Párom fociedzésen van...Holnap, meg vasárnap dolgozom.
Biztosan írtam, hogy kirugták az egyik kolléganömet,mert lopott (pedig német :D ),és most sokat dolgozok az ö müszakjából. Vesznek fel majd valakit, de eddig ketten jelentkeztek, azok meg esélytelenek.Szóval most gondolkodom, hogy lehet szívesen átvennék én pár müszakot....az több pénz is, az idömben is belefér :P Na majd látjuk mi lesz.
Nem is meséltem mi történt múlt héten... :shock: AZ egyik törzsvendég, idösebb, jól szituált férfi beleélvezett az egyik gépbe :shock: :shock: :roll: :oops: Ja, aztán úgy hagyta....és kellemes húsvétot kívánva elment haza..
Hogy milyen perverz férfiak vannak, égnek áll a hajam :twisted: :twisted: :evil: De undorító...pfuuuuj :oops:

Henne nagyon édi a kép! Hogy telik az idö basszus, már 7 hetes vagy...azt a mindenit :lol: :P

Csip-csip, Pinkiné megy a drukk nektek!!!!Tessék jönni beszámolni hogy érzitek magatokat!!!

Èn alig várom a kedd reggel 8 órát a vérvételt! AZ eredménytmég annál is jobban :P

Na puszi csajok, itt van sógornöm...folytatjuk a csajos estét :lol:
Mindenkinek további szép estét és hétvégét!!
Vendég
 


Gabóo jó hogy itt vagy te is!! :D
Vendég
 


Jó reggelt!

A ma reggeli hőm 36,9. Már nem értek semmit. :roll: Megmérem holnap reggel is, aztán meglátjuk. Egyébként "tünetekben" nem változott semmi. A dokinál való uh óta ez a 16. nap. Úgy látszik, komoly átverés áldozata leszek. :roll: :roll: :roll: :roll:

Majd később még jövök.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Jó reggelt Mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Ma reggel 6 kor ébredtem fel a szép kis állmomból :lol: :lol: :lol:
Mértem egy hőt ami még mindig:37.2!!!!
Aztán vettem magamon erőt és csináltam egy tesztet!!!!


Az eredmény a következő: POZITÍV!!!

(nagyon halvány, de ott van, rohantam a barinőmhöz-nem hittem a szememnek-és azt mondta nem szellem csík!Ott van a második csík)
csip-csip18
 
 


Kép


Kép
csip-csip18
 
 


Csip: nagyon halk gratula, de nagyon remélem lesz erősebb pozi teszted is! De jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

majd gyere még!

Kép
csicsiy
 
 


Hát csajok nem nagyon láttszik, de majd egy-kt nap múlva hozzok erősebbet :lol: :lol: :lol: :lol:
csip-csip18
 
 


Csip: nem nagyon látható!
nem tudnál közelebbit feltenni?

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?