Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnálom, hogy eddig nem tudtam jönni, de (és most jön a magyarázkodás...) ezer felé rohanok egész nap, semmire sincs időm :-( Sokat gyakorolunk a Nagy vagyos versenyre, ma például úszni voltunk. 11-én 9-10 között leszünk a Tv2n!!!
Közben elkészült a tetőtérben a gyerekek fürdőszobája is, megoldódott a csőtörésünk stb..... szóval zajlik az élet nálunk is.

Áron folyamatosan beteg, hol mandulagyulladás, hol csak sima takonykor. Most immunerősítőt kap és meglátjuk...

Betegeknek jobbulást, baleseteseknek gyors felépülést :-)

Képek, mint mindig, szuperek, gyerekek gyönyörűek!!!

Lkata
Szuper Norbi triciklije, nekünk is pont ilyen van :-))

Clau
Tegnap mi is voltunk az Elevan parkban, nagyon szuper volt!!!!

Zsuzsu
Sajnálom a kórházat!

Szöszke
Drukkolok a kistesó miatt!!!!

Most hirtelen ennyire futotta!!!

Ezzel a képpel kívánok mindenkinek nagyon kellemes Húsvéti Ünnepeket, a lányoknak sok locsolót, a kisfiúknak sok-sok piros tojást!!!

puszi

Éva


Kép

(Eleven parkban készült)

Kép

Kép
éva75
 
 


Nem bírtam magammal és hoztam még egy pár képet:

Kép

Kép

Kép

Új fürdőnk:


Kép

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Mtücsök!

Ha még benézel: Boldog névnapot Áronnak!!!!

Mi is ma tartjuk :roll:

Kép

Kép
éva75
 
 

 
 

Sziasztok!!!!

Hát csajok én nem tudtam hogy védett az ibolya is.Ha tudom bizti nem szedjük le. :oops: :oops: :lol: :lol:

Kata:cukik a képek és nagyon jó a triciki is.Jó kis massziv járgánynak nézem.

Szöszke:én is eröt vehetnék magamon mozgás ügyileg de olyan lusta vagyok.Pedig fogyni is szeretnék. :oops: de ez igy elég nehéz lesz ha nem teszek érte. :D
Na hát akkor mindjárt kiderül hogy van e poci lakó.

Én is annyira tudnék egy pici babával lenni de még vissza kell menjek dolgozni mert megszünt a munkaviszonyom. :( De vissza vettek csak elég furcsán állnak dolgokhoz.Na mindegy a lényeg hogy lesz munkám.

Áronoknak sok boldog névnapot!!!

És Kellemes husvéti ünnepeket mindenkinek.(mehetnek a fiúcskák locsolni.)

Nálunk holnap bucsu lesz.Kiváncsi leszek Fanninak hogy tetszik majd. :D



vikcy6
Pákozd
 
 


Mi még mindig betegek vagyunk, főleg én, de Lotti is köhög még, jön fel a slejm, elég rossz hangja van.
Tegnap elmentünk azért az Árkádba, tegnapelőtt sétálni, mert amúgy elég uncsi így itthon, mert megszoktuk, hogy járkálunk játszóra, játszóházba, át a babásokhoz, de így betegen egyiket sem akartam bevállalni.

Most is csak azért jöttek, hogy nagyon
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET kívánjak mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!!

MI is sok szeretettel köszöntjük Áront!!!!

Ildi!
Akkor Te még nem láttál igazán hiperaktív gyereket! :lol: Nekem is sokat mondta a védőnőm Ábelre, de csak legyintettem. Huszonévesen vigyáztam gyerekere és volt köztük egy orvosilag bizonyítottan hiperaktív....hozzá képest örökmozgó Ábelem nyugis gyerek.....
Amikor pocakos voltam olyan gyereket akartam, aki elven, bátor, nem ül a szoknyámon....megkaptam, duplán :lol: Lányok közt is van ilyen , de ez nem baj. persze amikor téped a hajad a rosszalkodásain, akkor maximálisan veled érzek!!!

Tündéri a képeken, nem is látszik, h eleven :-)

folyt. köv.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Macianyú!
Sajálom a kórházasdit, de a lényeg, h Ti is jól vagytok. Nekem ugye két fiam van, szívesen elfogadom menyemnek a lányaid!!! :wink: :lol:

Szöszke!
Remélem már elfelejtette Gergő a balesetet!!

Clau!
Nagy kérdés hány foga van, nem enged a szájába, csak akkor tudok belelesni, amikor valami finomat kínálok Neki és egy nagy "haaaaamm " kíséretében nyitja a száját :lol:

vágtátok már Balázs haját??? Puszi a bibijére!!!

L.Kata!
Nagyon jó a bicaj. Mit szólt Norbika???

Évi!
Jegyeztem a műsort, mindenképp megnézlek titeket!!!!

Nagyon megértelek, nekem is elegem van már a betegségekből. Nálunk csak "natúr nátha" van, de szeptembertől folyamatosan. Pár nap szünet és jön újból. Nagyon elegem van már a folyamatos orrtörlésből, orrszívásból..... Lassan kereskedői mennyiségben fogy nálunk a pzs......

Áron nagyon vagány!!!!!!

Vicky!
Nálunk a kapu tövében van egy csomó ibolya. Én is leszedtem pár szálat és szagoltattam a srácaimmal.....ezért csak nem büntetnek meg..... :shock:

Vidám bucsuzást!!!!!!

Mi: Voltunk doktornéninél. Megdöbbent, h bekerültünk a Klinikára, de nem látja indokoltnak különböző gyógyszerek, eszközök beszerzését.
Ábel még köhécsel, főleg a délutáni alváskor. Ambruxolt kaptunk.
Konstinak is volt egy kis felsőlégúti hurutja, így nem kapott oltást. Ő is köptetőt kap, de már nem folyik az orra.
Elérte a 10kg-t!!! :lol: :lol: :lol: (Ábel egy évesen volt 10,5kg)
Sokat dumál, egyre többet meg is értünk. vagányságban túltesz a bátyján.....gyomorgörccsel megyek vele a játszóra, mert villámgyorsan elmotorozik, felmászik mindenhová és egyre többször sodorja életveszélybe magát. Sok dolguk van az angyaloknak :wink: :D

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

Zsuzsu,
jót nevettünk a csokinyuszis babán, Pálmi egy túrórudit is képes majdem ennyire szétkenni néha :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok!

Éva...nagyon jók a képek, igazán helyes Áron! :D

Áronoknak utólag BOLDOG NÉVNAPOT!

Minden kis és nagy betegnak jobbulást!

Szép és kellemes húsvéti ünnepeket!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Hál' Istennek, elromlott az idő... :evil: itt reggel zuhogott az eső végig.

Tegnap voltak nálunk vendégek, a férjem barátai (orvosok), és az egyikük menyasszonya. Mivel dolgozott kint Berlinben az egyikőjük, kifaggattuk, hogy érdemes-e kimenni, stb. Ott az alap egészségügyi biztosítás 110 Euró havonta, amit mindenképpen érdemes kötni, mert ugyebár hiába lobogtatja a taj-kártyáját az ember, semmit sem ér. Ez az összeg -majdnem hanyatt estem- kb. 29 ezer Ft. És van még néhány kérdés, hogy pl. gyest lehete kapni külföldi tartózkodás alatt, vagy hogyan alakulnak ezek a dolgok...szerintetek ennek hol lehet utánanézni?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke,
ja, ma jó szar idő van :( Hál istennek mi tegnap letudtuk a családozást, így ma csak itthon pihizünk.

Az én logikám szerint miért ne lehetene kapni a GYES-t? Kérd utalással a bankszámládra és kész. Az enyém oda jön. Főleg EU-n belül, nem látom okát miért ne lehetne. Bár amilyen hülye szabályok néha vannak, semmin se csodálkoznék :roll:

A GYES-t az Államkincstárnál kell igényelni, ugye? Gondolom ott lehet akkor erre rákérdezni is...

Kinek mit hozott a nyuszi?
Bevallom az én családomban a húsvét nem szokott olyan nagy ajándékozós lenni, max egy csokinyuszi, ilyesmik. Úgyhogy eléggé meglepődtem, mert anyós hozott Pálminak egy hatalmas plüssnyuszit, labdát, könyvet, takarót, és persze csokinyuszit is. Csak néztem mikor megjelent a hatalmas csomaggal :shock: :lol:

Kata,
megvolt a költözés? Milyen az új hely?

Mi végül nem utaztunk el, mert még betegek voltunk/vagyunk, viszont szombaton és ma is zsákolunk ezerrel, a párom már át is hurcolt egy csomó mindent az ottani garázsba.

Anyukám ugye már beköltözött az alsó szintre, csak a felső szinten van még bent a hölgy, ő e hét vasárnap költözik ki, akkor kapjuk meg a kulcsot, úgyhogy jövő szombaton költözés! :) Tiszta izgatott vagyok :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Éva,
nagyon szép az új fürdő, és szupi, hogy mindig ilyen jó kis helyekre jártok! :) Látszik hogy nagyon élvezik a gyerkőcök! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Mindenki túl van a húsvéti ünneplésen?Locsolkodáson? :wink:
Mi vasárnap kirándultunk, szerencsére akkor még elég jó idő volt.
De sajnos nekünk apa dolgozott még vasárnap.
Anyuékkal , unoatesókkal mentem, grilleztünk... :) Fecó délután 3-kor tudott csatlakozni.
El akartam vinni Norbikát Mirához mert beterveztünk egy Nyuszi simogatást(náluk volt egy kölcsön nyuszi) de sajnos nem fért bele az időbe :( .
Elkerülhetetlen volt hogy Norbi ne egyen csokit, nagyon sok csokit evett. :roll:
Kaptunk 3 féle homokozó készletet már csak homokozó kéne :lol:

Tegnap este levágtam a haját géppel felnyírtam, a tetejét ollóval igazítottam meg, nem lett tökéletes mert forgott össze-vissza.
De aranyosan áll neki, nagyfiús!

Jöttem a képekkel :D
Kép
Kép
Kép
Norbi rövid frizurával
Kép
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


És egy video a Norbiról ahogy a Papával bemennek a műhelybe, imádja a gépeket, úgy örül ha mehet!
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... qfnYheHy0z

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Nálunk is jól telt a Húsvét, voltunk Mamázni-Papázni.
Áron nevében is köszönöm a névnapi köszöntéseket!!

Nekünk is csak apróságokat hozott a Nyuszi, de azoknak is nagyon örültek a gyerekek.

Lkata
Nagyon édes Norbika az új frizurájával, szerintem nagyon jól sikerült, ügyi vagy!
És a video is szuper!

Veronika
De jó, hogy már költöztök! Izgi lehet nagyon!! Hol is vettetek házat?

Szöszke
Szerintem te a kinti Gyesre gondolsz nem?
Nekem élnek barátaim Münchenben és pont a jövő héten születik babájuk, de ők már német állampolgárok, szerintem rátok más vonatkozna...

Kata84
Beköltöztetek már? Hozz képeket az új házról!!!

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Kata,
nálunk is most volt először igazi csokievés, már hogy nem csokis valami, hanem kifejezetten csoki. A nagyitól kapott csokinyuszi.

Nagyon ügyin megfodrászoltad Norbikát! Cuki a videó is :)

Nyuszi simi nálunk is elmaradt a hétfői esős idő miatt :? Na majd jövőre :)

Akkor már tényleg csak a homokozó hiányzik nektek! :lol: :lol: :lol:

Mira hogy van?

Éva,
fel sem merült bennem, hogy kint is lehetne GYES-t kapni :oops:

XV.-ik kerületbe megyünk. Nézem egyébként továbbra is az eladó cuccaidat, majd a lépcsőre gyerekkorlát tuti kell, csak azt nem tudom még, hogy jó lesz-e a te 75-80 centised, majd ha bent leszünk le kell még mérnem...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!

Nekem nagyon hiányzik a táblázat. Én sajna nem tudom idemásolni, de ennyire képes vagyok...

Konstantin 18 hónaposan 10kg 82cm 9 foga van

Ha egy ilyen sort leirna mindenki, azt összemásolnám és mutatnám.....

Nálunk sem volt különösebb ajándékozás húsvétkor. Kaptak csomagot. Bence meglátott az egyik újságba egy lábbal hajtós autót és úgy gondolta, meg kell vennie a srácoknak. Meg is tette, az véletlen, h pont húsvétkor.

Mutatok képet.

Kép

Kép


egyik nap garázdálkodtak a fiúk -nem volt erőm megakadályozni-így inkább megörökítettem....

Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Éva 75, a férjem kiküldetésben dolgozna, hanem magyar cég küldené ki a német anyavállalathoz. Nem tudom, a kinti gyes mennyi, de a családi pótlék 150 Euró (= kb. 40 ezer Ft), ami azoknak jár, akinek kinti munkavállalói engedélye van és a németeknek adózik. Azt hiszem. :roll: Persze utánajárunk mindennek. Én a magyar gyesre gondoltam, hogy attól, hogy külföldön vagyok, jár-e...meg a gyed...?

Lkata, ez igen! Én is élvezném azt a műhelyt, az tuti! :D
Nagyon jó lett Norbi haja. :)

Sz.veronika, nekem is bankszámlára jön a gyed...meg a családi pótlék is.
Én a húsvéti ajándékozásról először Pesten hallottam 18 éves koromban. :shock: Nálunk egyáltalán nem volt szokás. Óvodában ugyan kerestettek velünk csokitojást az udvaron a félig földbe ásott gumiabroncsokban :D:D , de így, hogy "mit hozott a nyuszi", nem volt téma. :) Gergőke is bűnözött, megevett egy csokitojást, meg kapott sütit. De a kis betyárt nem szabad elkapatni, mert sokkal nagyobb lendülettel eszi ezeket, mint a rendes ételt.

Zsuzsu, fúúú, mit nem adtam volna egy ilyen lábbal hajthatós gokartért gyerekkoromban!!! :D Nagyon klassz! Ha nem titok, mennyibe került?

Kép
szöszke
 
 


sziasztok

veronika: igen,2 cica is van.fiam mindig kergeti /meg veri/ oket

clau: nagyon aranyossak a fotók,foleg az elso,ahola kis foteljában ul

l.kata: jó a triciglitek.használjátok is? mi nem nagyon.helyessek vagytok a csládi fotón.

éva: nagyon jó ez a nyelv kidugós fotó. ha nem felejtem el szombaton megnézlek benneteket

zsuzsu: gratula a 10 kg-hoz

na most gyorsan csak ennyi,mennem kell.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!!

Szöszke!!

Jár a Gyed, Gyes akkor is, ha külföldön vagy.

Az autót a tescoban vette Bence, féláron adták 6990 FT.
Ennyit megért szerintünk. Konsti lábbal hajtja , mert nem éri el a pedálokat :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu...nagyon helyesek a fiúk, szupi az auto! :D
Végre megvan a 10 kg? Gratula!Ahhoz képes hogy husi kisbaba volt most tényleg nem nagy a súlya! :shock:
Hát mi tuti nagyobbak leszünk, mert 1 évesen voltunk ilyesmi mérettel mint Konsti!
Jövöhéten megyünk a 18 hós mérésre! :wink: majd megírom.
Az tuti hogy jön a 17. fog, mert ömlik a nyála!

Timi...jaj de jó ez a Vonalzó, és szép az idézet! :D Nagyon szép az esküvői fotó!
Mi lesz az évfordulós program? 8) :lol:
Mi is áprils 17-én barátkoztunk össze, egy közös haver (Rudolf) névnapot tartott egy szórakozó helyen. De az első randira csak május 1-én került sor! :D rápihent Fecó!

Mi jól vagyunk, csak kissé én náthás vagyok, nem tudok ebből kikeveregni, már arra is gondoltam hogy ez allergia? :roll: :(
Norbi jól van, már csak 1 x alszik 5 napja! :D
Beszélni nem akar, csak hümmög, meg halandzsázik! :wink:
Végre eszi a nagyobb darabos ételt, és a sült húst, fasírtot (harapja)....de etetni kell, nem eszik egyedül.

Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
na akkor nem csak az én párom pihent rá az első randira! :lol: :lol: Mi március 12-én ismerkedtünk meg és március 28-én randiztunk először :)

Amúgy mi se tudunk kikecmeregni a náthából, már 2 hete tart mindhármunknál... ez valami nagyon ragaszkodós cucc... nekem is pont az merült fel ma, hogy ez allergia lehet? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika...sajnálom hogy ti is betegek vagytok, nekem is ilyen masszív sárgás válladékkal van tele néha az orrom(már bocsi) :roll:
De inkább csak éjjel és reggel, be is dugul...rémes :?

Vettünk a Deichmann - ban szandit Norbinak, most sok akció van!
2990ft volt, és nagyon aranyos, kényelmes kis szandál. :D 22-est vettem, mert tavasszal, nyáron úgyis vékony zokni kell, és most dupla zoknival volt kicsit nagyobb, remélem jó lesz.

Ja, és amiért tetszett az előző video :wink: :oops: hoztam egyet ami hét elején készült. :lol:
Ő így dumál sokszor órákig.

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/h ... gpErMDsgzS

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
jobbulást nektek is! Cuki a videó! :) Na most már látom más mennyi vízben fürdet, nem félsz, hogy megfázik? Mondjuk ennyibe tényleg nehéz lenne belefulladni :)

Szerintem a cipő jó lesz, szerintem is kisebb kell a nyáriból, egyrészt nem megy bele vastag zokni másrészt a nyitottaknál amúgy is előrébb csúszik a láb.

Mi,
ma is vittünk át az új helyre egy adag cuccot, aztán elmentünk sétálni. Ami játszóteret így elsőre találtunk az rémes, remélem találunk jobbat is. Mondjuk nehéz lesz a mostani játszóterünk után, ez itt nálunk egy hatalmas és jól felszerelt és sok gyerkőc van.

Amin ma voltunk odáig elég sokat kellett gyalogolni, egy lélek nem volt, 1 db csúszda, 1 kis homokozó, 1 hinta és kész. Mindez a templom terének kertjében, a sarkon pedig a kocsmából nagyon jött a daj-daj, még féltem is kicsit... :shock: De mondjuk az új házunktól elég messze van, az jobb környék. Remélem találunk más irányban is valami játszóteret...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Holnap szerepelünk Lorenával a TV2 Nagy Vagy! című sportos vetélkedőben 9:30- 10:25-ig tart. Piros színben játszunk és Ráckeresztúrt képviseljük!

Nézzétek meg!!

Itt az előzetes:

http://nagyvagytv.hu/

Veronika
Sajnálom a játszóteret, remélem találtok jobbat! Nálunk eddig még játszótér sem volt, tavaly építettek egyet, ami az iskola udvarán van és csak 4 után lehet bemenni :-((( De legalább már van! Igaz mi elég ritkán járunk.

Szoptatás:
Szoptat még rajtam kívül valaki??
A férjem meglepett egy 3 éjszakás tihanyi úttal május végére, de csak kettesben :-( Annyira rossz lesz, hogy nem szoptathatom Áront, már most ezen stresszelem magam, pedig tudom itt lenne már az ideje a leszoktatásnak és ez egy remek alkalom lenne rá, de nekem már most bűntudatom van. :-(((( Lehet, hogy hülye vagyok??

Lkata
Jobbulást!

Na, mennem kell, Áron éhes, sonkát és ubit kér :-))) Olyan okos már!



Puszi

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Zsuzsu, köszi a gyes/gyed infót. Nagyon megérte a kiskocsi!

Éva75, a szoptatásról először az anyának kell lemondania. :) Ha te igényled, akkor csináld, ameddig csak lehet. Áron már a 4. gyereketek, simán szoptathatod, ameddig csak kell. :)
Én január 1-óta nem szoptatok, de képzeld, még mindig nem apadt el teljesen. Hetente egyszer megnyomom óvatosan, és még mindig jön belőle...

Lkata
, nagyon édes a videó, Gergő is hasonlóan halandzsázik, meg jó nagyokat kurjongat...esetleg visít. A betegséghez jobbulást kívánok!

Sz.veronika
, gázos a játszótér-ügy. Nálunk van jó, csak vegyes összetételű társaság használja itt a VIII. kerületben. Ma is voltunk, de hideg volt nagyon, Gergőnek délutánra már folyt is az orra, remélem, ennyiben marad. Nektek is jobbulást!

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!!

Zsoltikának boldog névnapot kívánunk!!!

Évi!
Megnéztünk ma titeket, bevallom én csak a legutolsó játékban láttalak Téged. Lorát többször felismertem. Gratulálok, ügyesek voltatok!! Azért csúnya dolog, h ez a műsor is főleg a "sztárokról" szól, noha az igazi teljesítmény a csapattagoké....

Nagyon szorítottunk a Békéssámsoniakért is, mert a férjem odavalósi. :lol: :lol: :lol:

l.Kata!
Csúcs a videó!!!!!!

Valóban Konsti nagyobb súllyal született most meg lassan gyarapszik. (megnéztem Ábel 18 hónaposan 12,6kg és 83c m volt 8) :lol: )

17 fog???????????? huha.........

Jobban vagy már???????????

Mi: Konsti pénteken megkapta a 18 hónapos kötelező oltást +a Neis vac ajánlott szurit. Sírt, de hamar megbékélt.

Megint nem hajlandó enni. Zokog ha evésről van szó. Ma már előszedtünk egy tükröt, h lássa milyen amikor zokog. Nevetett és úgy evett, h közben nézte magát a tükörben.... :shock: :shock: :roll:
Délben már ez a módszer sem jött be, igaz nagyon fáradt volt, mert levegőztek sokat.

Képzeljétek van egy csodaszép tulipánfánk. Tavaly tele volt virággal, de idén három darab virágot hozott csak.... :cry: :cry: :cry: A "hagymás "tulipánjaim viszont szépek :lol:

Szép vasárnapot!!

Sziasztok!!

Zsoltikának boldog névnapot kívánunk!!!

Évi!
Megnéztünk ma titeket, bevallom én csak a legutolsó játékban láttalak Téged. Lorát többször felismertem. Gratulálok, ügyesek voltatok!! Azért csúnya dolog, h ez a műsor is főleg a "sztárokról" szól, noha az igazi teljesítmény a csapattagoké....

Nagyon szorítottunk a Békéssámsoniakért is, mert a férjem odavalósi. :lol: :lol: :lol:

l.Kata!
Csúcs a videó!!!!!!

Valóban Konsti nagyobb súllyal született most meg lassan gyarapszik. (megnéztem Ábel 18 hónaposan 12,6kg és 83c m volt 8) :lol: )

17 fog???????????? huha.........

Jobban vagy már???????????

Mi: Konsti pénteken megkapta a 18 hónapos kötelező oltást +a Neis vac ajánlott szurit. Sírt, de hamar megbékélt.

Megint nem hajlandó enni. Zokog ha evésről van szó. Ma már előszedtünk egy tükröt, h lássa milyen amikor zokog. Nevetett és úgy evett, h közben nézte magát a tükörben.... :shock: :shock: :roll:
Délben már ez a módszer sem jött be, igaz nagyon fáradt volt, mert levegőztek sokat.

Képzeljétek van egy csodaszép tulipánfánk. Tavaly tele volt virággal, de idén három darab virágot hozott csak.... :cry: :cry: :cry: A "hagymás "tulipánjaim viszont szépek :lol:

Szép vasárnapot!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Nem tudunk kimenni ebben a vacak időben...

Ildi,
holnap játszóház?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Vasárnap elmentem szavazni Nyíregyházára, és Gergőke 24 órát volt nélkülem. Nagyon jól elvolt a férjemmel, semmi gond nem volt. Kicsit tartottam tőle, hogy lesz, de tök jól kibírta. Viszont ez az idő az agyamra megy. Bent rohadunk... :(

Tegnap voltunk családi interjún a külföldi munkával kapcsolatban. Nagyon ígéretes a dolog. Részemről biztos, hogy csak nyáron tudok kiutazni, amikor az itthoni kötelezettségeimnek vége.

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Móni
Zsoltinak utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!

Szöszke
És pontosan helyileg hová mennétek?
Nagyon izgi lehet!!!
Képzeld, van egy új kutyám, két napja találtam, közben meglett a gazdija,aki lemondott róla. Imádni való a kiskutya, még csak fél éves. Most gazdit keresek neki:
Szotyi:
Kép

Zsuzsu
Vasárnap lesz a következő forduló, (mármint a forgatás) már nagyon izgulunk. Két hete kétnaponta járunk uszodába, kétnaponta pedig a tornateremben gyakorolunk, úgyhogy már nagyon edzett vagyok :lol:

Veronika
Sajnos ebben a rossz időben mi is itthon nyüglődünk, pedig Áron annyira szeret az udvaron játszani :cry:

Igaz ma is megyünk a tornaterembe gyakorolni a Lorával és olyankor Áront is elhozza oda Anyu. Nagyon tetszik neki a sok labda stb.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Helló!
Mi is bennt nyűglődünk, eső szakad. :(
bár ma reggel kinnt voltunk kicsit, babakocsiztunk(esővédő huzattal, ami már alig megy rá a kocsira úgy kilóg a Norbi lába :shock: )
Voltunk mérésen, mivel a 18 hós oltás nem érkezett meg ezért azt nem kaptunk :roll: amúgy is náthás még Norbi.

Norbika 18 hónaposan 84cm és 12,58 kg, 16 foga van. :D
Fejkörfogat 48cm, mellkas 51cm, meg is jegyezte a védőnő hogy igazi kisfiús alkat, mert már a mellkas mérete nagyobb mint a fej.

Éva....én pont lemaradtam az adásról sajnos, nagyon nagy élmény lehet. :D szuper hogy ilyen sport kevdelők vagytok!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


unokatesókkal ropizunk
Kép
triciklin
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata

Itt meg tudod nézni az adást:

http://tv2.hu/nagyvagy

Április 12. dátumos a mi adásunk.

Nagyon édes Norbika!!!!!! Áron is imádja a ropit.

Szép méretei vannak Norbinak! Áront már ezer éve nem mértük, azt sem tudom pontosan hány foga van :roll: :oops: kb. 15.

Kép

Kép
éva75
 
 


Sziasztok!

Elköltöztünk és most tudtam jelentkezni.Szerencsére minden rendben ment a gyerekek nagyon jól viselték.Minden baba nagyon édes és utólag is nagyon boldog névnapot mindenkinek aki ünnepelt volt.

Szöszke!Remélem össze jön neketek külföld!!!!Én szerintem a gyed csak akkor jár ha továbbra is itt biztosított vagy a gyes meg úgye alanyi jogon jár de miért nem kérdezed meg Sensit? :D

Évi!Én láttalak benneteket :wink:

Kata!Édes Norbika!!!!Tesóprojekt,hogy áll?Mikor drukolhatunk,hogy ne jöjön meg? :wink: :wink:

Zsombor most 10,68kg igazi pasi és nagyon hisztis igaz jön a foga de már az utólsok és remélem lenyugszik és nem lesz hiszti ennyi.most növesztette ki a 17-18-19 es fogakat egyszerre :shock: :shock: Pár kép a házról kívülről még nincs kész de majd idővel amúgy imádjuk panel után egy villa :lol:nappali: Kép Zsófi szoba: Kép Zsebi szoba Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kata...nagyon szupi a ház!! :shock: :D Ízléses, és nagyon jók a színek a gyerekek szobájában, a nappali is tetszik, és a konyhabúror is szép, harmónikus! :D
Húúú, a fogzás kemény dió mikor így egyszerre jön!szegény. :roll:

Kata, köszi a kérdést, már késik 3 napja! Csináltam tesztet is, terhes vagyok úgy néz ki! :D De még korai beleélni magam, még orvoshoz is csak jövőhét végén megyek, addig titok! :wink: :D

Többiek???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata!Akkor csak halkan gratulálok!!!!Ha jól számolok akkor idén már 4 tagú család lesztek?Jaj olyan izgi kicsit irigy vagyok én is úgy szeretnék újra terhes lenni :D Család még nem is tudja?Férjed?

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata, köszi. A férjem tudja, és az anyukám. :D és most már ti.
A család többi tagja még várhat kicsit, még biztos nem lesz. :wink:
A mensim alapján December 21 :D
Nagyon örülök és izgatott vagyok, no és persze félek is, mert Norbival sem volt gyerekjáték a terhesség, most meg pihenni se fogok tudni akármikor :roll: hisz itt ez a kis ördög! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata!Szerintem ne gondolj ilyenekre minden rendben lesz és lesz egy probléma mentes terheséged!!!! :wink: :wink: Hidd el nagyon jó lesz a 2év korkülönbség nálunk is annyi van és nagyon jó.Férjed mit szólt?Dokihoz mikor mész?Írd ám meg ha voltál mi volt!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Kata,
drukkok mennek! :)
Én is rögtön szétkürtöltem, mindenki mondta, hogy ne, meg így-úgy... dehát az ember olyan boldog és izgatott, ilyenkor akajra elmondani, nem?
Ha meg mégsem, akkor sincs semmi, hát mégsem, majd legközelebb! :)

Kata,
szép a ház!!! Szuperek a gyerekszobák is!!! Állatira tetszenek a hercegnős cuccok, de én nem veszek, egyelőre nem akarom, hogy kifejezetten lányos dolgai legyenek, majd ha már ő akarja.

Nálunk amúgy pont az ellenkezője van, maga a ház szerkezetileg és gépészetileg szuper, kívülről szuper, a kert szuper, de belülről... katasztrófa milyen rossz ízléssel burkolták/festették...

Azért most nem festünk-burkolunk újra, mert egyrészt vadi új, másrészt már erre nem maradt pénzünk... De azért majd hosszabb távon el fogjuk tüntetni a rikító sárga-narancssárga falakat (gondolom talán mediterrán stílust akartak, de nem nagyon jött össze :lol: ), meg majd pár év múlva valami szép csempével, padlólappal újrarakjuk a fürdőszobákat.

Viszont vettem a KIKA-ban egy mesés szettet, teljesen beleszerettem! :) Ugyanolyan asztalterítő, konyharuha, edényfogó, székpárna, függöny, kanapépárna, tárolókosárka és még kötény is volt hozzá, bár azt nem hordok a konyhában, de azért megvettem, mert állatira tetszett, hogy így minden egyforma :lol:
Most itt száradnak a teregetőn, már alig várom, hogy vasalhassam és szombaton feltehessem az új nappali-étkezőben! :)

Kata,
Zsombiról hozhatnál képeket...

Szöszke,
majd mesélj hogy haladtok a németországi úttal!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika!Majd te is hozzál képet a lakásról.Jó?Hát ez mi építettük így szerencsére minden olyan lett amilyenre vágytunk és elképzeltük :D .Oh majd Pálmi is megmondja mit szeretne nálunk olyan alap volt,hogy Zsófi szobája hercegnős Zsebié verdás :D Mikor költöztök?

Kép Zsebiről: Kép Kép

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Én mikor babát vártam csak a szük családnak mondtam el dikerktbe de ha valaki rákérdezett nem tagadtam mert én meg azt tartom,hogy az "eltitkolt"baba hozhat szerencsétlenséget.

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Szöszke!
Drukkolok, h sikerüljön a munka!!!!!!

Kata84!
Nagyon szép az új otthon gratulálok!!!

L:Kata!
Csak nagyon csendben, de szorítok!!!!!!



Velünk nincs semmi extra. Ábel ovizik, Én meg itthon próbálom Konstit nevelgetni, mert extrahisztis lett pár nap alatt. Ha valami nem sikerül elsőre, kiabál, sír, anyaaaaaaaa , anyaaaaaaaa...stb.


eddigi adatok:

Zsombor 18 hónaposan 10,68kg 19 foga van

Norbika 18 hónaposan 84cm és 12,58 kg, 16 foga van.

Konstantin 18 hónaposan 10kg 82cm 9 foga van

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Lkata, aztaaaa!!!! :D:D De jóóóóóóóóóó!!!!
Nekem megjött múlt vasárnap, eltartott 10 napig :? pedig rövidebb szokott lenni...nem baj, 1-2 hét múlva megyek dokihoz, hogy megnézze, jöhet-e a hugica/öcsike. Ti viszont nagyon ügyesek voltatok!!! :wink:

Éva75, milyen édes ez a kiskutya, látszik, hogy kis izgága! :D Én sem láttalak titeket, de meg akarom nézni a linken, amit beszúrtál. :)

Kata84, szupi a házatok!
Szerintem Sensi már dolgozik... :shock: És ő Angliában van... :roll:

Sz.veronika, most megy a huza-vona, hogy melyik projektre kerüljön a férjem. Van egy mülheimi (Ruhr-vidék) és van egy stuttgarti...fogalmam sincs, hogy melyik jön be majd...lehet, hogy egyik sem. :roll:

Kép
szöszke
 
 


Visszaolvastam, de most nem reagálok, csak egy gyors bejelentkezés, ma vagyunk a véghajrában a pakolással, anyu elvitte Pálmit én meg dobozolok ezerrel... Holnap jönnek a szállítók és hozzák át a bútorokat.

Ma már Pálmival ott alszunk, kíváncsi leszek, milyen lesz :)

Nem tudom mikor jelentkezem újra, egyelőre a net csak a gyerekszoba ablakból működik, de ott nem igazán jól hozzáférhető, úgyhogy pár napig eltűnök, vagy csak egy rövid bejelentkezést írok.

Használjátok ki, hogy ma meg holnap elméletileg szép idő van!!!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok

l.kata: koszi.ez volt az eskuvoi értesitonkon is, én választottam :wink: . szerintem nem lesz semmi kulonos, max. fozok valami finomat.aranyos a videó

éva: én is szoptatok még és fiam nagyon is igényli, nem is tudnám mit csinálna, ha 3 napig nélkuloznie kellene. én szivessen befogadnám a kutyust, csak messze laktok. :cry:

kata: nagyon szépen berendeztétek a lakást, majd tegyl fel fotókat a ház kulsejérol is.nagyon aranyos a fiad nyakkendoben.

sz.veronika: majd tegyél fel te is képeket a házról

velunk mostanában nem tortént semmi érdekes. a héten csak egyszer tudtunk kimenn, mert minden nap esett az eso. fiam nagyon jól viselte a bezártságot, meg is lepodtem rajta.ma már szép ido van, úgyhogy alvás utánn ki is megyunk.
szombaton a komáékkal elmentunk gyorbe vásárolni és a metróban most akcióba van a pampers pelus, 38ft/db be is vásároltam belole.

méreteket nem tudok, már régen mértem de majd ma bepótolom. foga 12 van

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!!!

Lkata:ez tök szupiiiiiiiiii!!! :D (de csak halkan)

Kata:nagyon szupi a házatok.Nekem is minden álmom egy saját épitésű ház.A konyhátok meseszép. :lol:
A kisfiad meg igazi nö csábász lesz.Tündéri!

Szveronika:akkor most ti is benne vagytok a munkálatokba rendesen. :D

Éva:megnéztelek titeket.Nagyon ügyik voltatok.

Zsuzsu:kitartás a hisztihez.Abból nálunk is van rendesen.

Fanni nem kapta meg az oltását majd csak jövö héten mert valami virust kapott el. :? Kiütéses lett a böre is.Azt hittük az ekcéma még börgyógyásznál is voltunk és ö azt is mondta hogy igen igen ez az ekcéma jött ki neki.De a házi doki meg azt mondta hogy a virustól van. :shock: Így bízzon az ember a dokikban mikor mindegyik mást mond.Minden esetre a gyógyszertől javult neki.



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek! :D

Kata...hűű, de dögös kép ez Zsebiről, nagyon jó hapsi lesz belőle hallod! :D :wink:
Az autós is cuki. Hagyja magát fotózni???Olyan mint aki direkt pózol is! :lol:
Mert Norbit nem nagyon lehet, annyira pörög egy percre nem figyel rám :roll:

Veronika...valami kiegészítővel biztos fel lehet dobni azt ami nem a te ízlésed, nem?:? Lényeg hogy új, nem? biztos szép lesz, kíváncsian várom a képeket! :wink:

Vicky...te most fogyizol, vagy még nem?
Ti is szeretnétek tesót?Lehet már kérdeztem és írtad is csak olyan rövid az agyam :oops: :roll: :lol:
Norbinak is a vírustól voltak ekcéma szerű kiütései, januártól van, még mindíg van kicsi, de semmi köze a táplálkozáshoz, kipróbáltam, volt hogy tejet nem adtam, volt hogy citrus félét, nem változott. :? Fene se tudja, abba bízom hogy a nap majd rendbehozza.

Szöszke...számomra is hihetetlen hogy összejött a 2. hónapban :D Még el se merem hinni.
Lehet hogy jobb is hogy neked még nem jön, mert legalább még gyógyulgat a méhed. Majd a köv. hónap! :wink: :D DRUKK!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Vikcy, Lkata, amióta nem kenem Gergő "ekcémás" bőrét a bőrgyógyász által felírt szerrel, tök szép a bőre. :roll: Nem tudom, mi az oka, hogy javult...amikor elkezdtem kenni, akkor kicsit javult csak, de nem múlt el tőle a bőrszárazság. Viszont abbahagytam és most már teljesen jó.

Sz.veronika, drukkolok a költözéshez! Nagymamád hogy van?

Lkata, hja, meg fogynom is kell. :D

Tegnap a játszótéren egy kislány (kisebbségi) egy gyenge pofont adott Gergőnek, meg homokot szórt a fejére...szerencsére a homokszórásban a kislányt részben sikerült megakadályoznom úgy, hogy a kezét ellöktem. Mire sírva rohant az anyjához, aki akkor keveredett elő valahonnan. És kérdezte, hogy miért sír a gyereke. (Gondolom azt hitte, hogy bántottam. Jelzem, átszaladt az agyamon, hogy megérdemelte volna, hogy kicsit keményebben odacsapjak a kezére, mert Gergő az égvilágon semmit nem tett, amivel kiérdemelte). Elmondtam az anyának -jó hangosan, hogy minden szülő hallja-, hogy miután pofont adott a kislánya a gyerekemnek, megakadályoztam, hogy kavicsos homokot szórjon Gergő fejére. Én olyan pipa lettem. Szerencsére Gergő totál nem fogta fel az egész jelenetet, ilyennel abszolút nem találkozott még. Minden gyerekhez szeretettel közeledik.

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok,

vagyok én is!

LKata, de szupi, gratula a ketteskéhez!!! Dokihoz mikor mész?

Szöszke, ez a játszótéri sztori :evil: Én se vagyok szívbajos amúgy, ha úgy érzem, szólok más gyerekének, mert ált. majdnem minden anyuka a gyerekétől távol a másik anyukával pofázik és a gyerekére rá se néz :roll:

Cukik a fotók!!!!!!!!!!!!!!!

Jaj, akartam még írni, de közben Lotti visszatért, Zoli kicserélte a pelust és azt hittem, tovább tart majd :lol:

Szóval mi is megvagyunk, Lottinak folyik az orra picit péntek óta, de más baja nincs, szerintem jön a többi foga is.

Ráadásul nagynéni lettem, írtam már nektek???? Csenge is megérkezett, sajna nem tudtunk tegnap meglátogatni Lotti orrfolyása miatt, de amúgy jól vannak, minden oké.

18 hós adatok? Nálunk 16 fog van, amivel nem igazán akar rágni manó, 11880 gramm és 83 cm, de asszem ezt írtam nemrég, azt se tudom, mikor voltam utoljára és mit írtam és bocsi, hogy nem reagálok, de már mennem is kell tovább... :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?