Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szandra!
Mi is végre gyógyultnak nyilváníthatom magunkat, így mi is szívesen bandáznánk már egyet :lol: Csütörtök délelőtt akár nálunk is lehet, de ha úgy egyszerűbb, mi is szívesen megyünk bárhová!

Emőke,
ez igen, jól belehúzott a kicsilány!!!

A Húsvét nálunk eltelt, sajnos Zoli végig dolgozott, szinte nem is találkoztunk... így csak Levivel ketten voltunk vidéki családi programon, ahol Adriék is, és az unokatesóink gyerekei is ott voltak, édes volt a 4 pici gyerkőc ahogy összeeresztettük őket :D Levi mindenkit meglocsolt a Nagypapájával, és bezsebelt egy csomó kindertojást :lol:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Most, hogy így "összehoztam" a bulit jó szórakozást kívánok Nektek :lol: :oops: mert mi ma lemegyünk Balcsira és csak szombat délután jövünk haza. Bocsi, remélem nem haragszotok.

Azt viszont jó volt olvasni, hogy mindenki meggyógyult :D

Bocsi még egyszer, de szerintem ha már így ráér mindenki akkor ne hagyjátok ki a buli lehetőségét.

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra, remélem szép idő lesz! Pénteken mi is abba az irányba vesszük az utat. :-)

Orsi, Adri! Csütörtökön délelőtt (ja, most gondolok bele, hogy az holnap van) átmehetünk Atival? :oops: Örülök, hogy meggyógyultatok!

Emőke, nagyon szépen gyarapodik a leányzó! Csak így tovább :-) :-)

Élménybeszámolónk következik: délelőtt Cinin voltunk Atival. Cipelészhettem körbe-körbe, amikor meg éppen nem, akkor tapadt bele az ölembe :shock: Most azon gondolkoztam el, hogy talán jobban bejönne neki a bukfenc. Biztos az én hibám, de a mondókákban és a dalolásban nem vagyunk túl jók. Azt nálunk Apa intézi :-) DE, legalább eljutottunk. Már előző héten is akartam, de csúnya idő volt, és gyalogosan nem vállaltam.

Megyek vasalni :?
almi
 
 

 
 

Sziasztok!

Drága Zéti!
Nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk Neked!!!!


Kép


Ma először mi is voltunk Levivel Cinin :lol: Mi a 10.30-ason voltunk, Reni gondolom ezért nem találkoztunk...

Reni,
holnap 10 óra után mi elvileg fogadóképesek vagyunk, mert ugye Levi nálunk hétalvó. Ati mikor alszik? Ha jó az időpont, gyertek nyugodtan!!! Többiek???

Na én meg takarítani megyek, amíg alszik Levi :?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Zéti, boldog születésnapot! :)
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Jó bandázást holnapra mindenkinek! Mi a héten csak nagyobb gyerekekkel merünk összefutni, hátha rájuk nem veszélyes Zazi takonykórja...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zétinek mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Drága Zéti!
Nagyon boldog születésnapot kívánunk!
Kép

Mi sajnos nem valószínű, hogy tudunk bandázni. szombaton lesz Ákos keresztelője és sehol sem állok még :?

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Zéti nagylegény, boldog születésnapot! :)

Kép

Anita
putyu
 
 


Zéti!!! Boldog szülinapot!!!!

Orsi, a mi alvási kultúránkról nem érdemes beszélni. Majd kitámasztom a szemeit :-) Ma is csak délben aludt el. Biztos az izgalmak miatt.

Anikó, hol lesz a keresztelőtök? Nem tudsz véletlen olyan helyet, ahol pici alkalmi cipőt lehet venni? Bajban vagyok, mert 21-est nem találok sehol, csak puha talpút. Most látom, hogy rohan az idő, hamarosan szülinap :-) Hihetetlen!
almi
 
 


Drága Zéti!
Ezúton is nagyon boldog szülinapot, és további gyors gyógyulást kívánunk!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Reni,
A Terézvárosi Templomban lesz.
Sajnos nem tudom, mi még puha talpúban "nyomulunk".
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Kicsi Ancsi!
Nagyon boldog szülinapot! :)

Kép

Anita
putyu
 
 


Reni,
kínaiban (Sárkány center) biztosan kapsz olcsó is, de nem biztos, hogy a legjobb...én simán ráadnék egy sötét színű szandit :roll:

Évi,
na mit kapott végül a nagyfiú? :-)

Délután, ha időben hazaérünk...megtámadjuk a Halmy játszót...lehet csatlakozni, szép idő van és már mindenki meggyógyult :-)

Anita
putyu
 
 


Ancsi Drága,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép
Maja, Ákos, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Ancsi, boldog születésnapot!
Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Lányok, nincsen valakinek használaton kívüli járókája az elkövetkezendő 2-3 hónapra? Úgy gondoltam, hogy Zazi már tök jól elvan a földön a játszószivacson, de gyűlöli... :shock:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Édes Zéti, nagyon boldog születésnapot! mit kaptál végül?

Ancsi drága, nagyon boldog születésnapot kívánunk! remélem mihamarabb találkozunk...

puszi, Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Ancsi Nagylány!


Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Anikó, csak nem Gábor Atya kereszteli??

Ancsi, nagyon sok boldog szülinapot!!

Viki, garázdálkodtam iwiw-en... tanított téged Csizmadia tanár úr? :-) Kicsi a világ, és csak ha jól tájékozódtam, akkor él a kérdés :-)
almi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntéseket!

Szülinap betegség miatt "elhalasztva" :? Hétvégén lesz Thomas torta + ajándékok. Tegnap előlegként kapott egy FP tornyot, előtte napszemcsit és Berty buszt... :wink: No és Dóri és Levi is hozott "lepetést" :arrow: /Zéti így mondja/, amit a szabadban vettünk át, nehogy megfertőzzük őket.

Nem merem elkiabálni, de talán mi is a gyógyulás útjára léptünk végre...

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Drága Ancsi!

Nagyon boldog születés napot kívánunk!

Kép

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Drága Ancsi, mi is nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Hű, Adri! Most akartam írni, hogy Ancsi milyen aranyos volt délután a játszón! Megismerte Atit, szerintem :-) Homokoztak együtt!!!??!! Bár ti is találkoztatok tegnap...
Ancsi mesélt nekünk a "Mamupipőkéről és a gonosz mostoháról". Nagyon aranyos volt a kis szülinapos!
almi
 
 


Drága Ancsi,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Kép
Nagyon ég a fejem, hogy délelőtt elfelejtettem!!!!

Zéti,

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Na, most látom, hogy sikerült ugyanazt a képet beraknom, mint Anitának...megy ez nekem :oops: :cry:
Vendég
 


Jól jövedelmező otthoni munka, heti kereset több ezer forint.

Ha érdekel írj privit.

Kép
baba0727
 
 


Drága Ancsi!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Ja a lényeget el is felejtettem...
úgy néz ki mi mostantól még kb 2 hétig karanténban leszünk, ugyanis ma este hívott Mesi, az unokatesóm felesége, Baló baba Anyukája, hogy Baló bárányhimlős lett, és mivel mi a Húsvét vasárnapot együtt töltöttük, és Balón kedden illetve tegnap jöttek ki a pöttyök - ergó vasárnap fertőző volt - így jó esélyünk van rá, hogy Levi is elkapta. Ő is majd csak a pöttyösödét megelőző 2-3 napban fertőzhet, most még elvileg lappangunk, már ha valóban elkaptuk mi is... holnap azért beszélek a dokinénikkel, hogy mondjon valami instrukciót.

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Köszi CSajok :D Ancsi odáig lesz meg vissza a sok hercegnős képtől, ha végre eljutunk addig, hogy megmutizzam neki őket :D

Reni,
mesélte itthon, hogy találkoztatok. Igen, emlékszik Atira, ez biztos, a csajnak félelmetes memóriája van.... ;)

Judit,
ugyanmá'! :D

Évi, Emőke,
nagyon szépek a kiscsajok! Kéne egy picibabás tali is egyszer, nem? ;)

és végül, de nem utolsó sorban:

ZÉTINEK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!

én két napig megint nagyon vacakul voltam, a biztonság kedvéért ma még diétázom, nehogy szombatra megint visszaessek, aznap lesz a buliiii. Egyébként egész jól meg lehet lenni evés nélkül, nem tudom Villő mit eszik... aki egyébként 5200 gramm és egyre szebb, hehe

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Boldog születésnapot kívánunk Zétinek és Ancsinak!
Kép
ágyöngyi
 
 



Pénteki kirándulásunkról hoztam képet. Szerencsére tényleg szép volt az idő. Még jó, hogy nem szombaton mentünk. Ati meglepően jól viselte a 11 órás kiruccanást, összesen 45 percet aludt Veszprémtől Tapolcáig :shock: Legjobban a balatonfüredi kacsavadászat jött be neki :-)
Kép

Kép Ati a szőlőben, sok ilyenkor a munka :-)

Kép

Kép

R.
almi
 
 


Emőke
Kép

Anita
putyu
 
 


Emőke, én is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!
almi
 
 


Emőke,

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


Anita,

Hova lettek a vonalzóid?
Vendég
 


Emőke, NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

Reni, úgy rémlik, igen. középiskola?

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Viki, igen. Ott tanított úgy tudom 2000-ig. Én az egyetemről ismerem, de mindig emlegette a Vetésit...
almi
 
 


Emőke!

Kép


Mi is csatlakoztunk a köldöksérvesek táborához, de szerencsére nem túl vészes, így várjuk, hogy magatál rendeződjön a dolog!

Adrienn
Lilypie - Personal picture  Lilypie Second Birthday tickers
KépKép
jul24
 
 


Emőke!

Mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk!


Kép

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Hoppá, lemaradt a kép jobb oldala... :roll:

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a közöntéseket! :-)
Orsi, Levi ennivaló ezen a képen (is) :-) Hogy vagytok? Megúsztátok a himlőt vagy még korai jósolni?

Adri, remélem magától rendbe jön.

Katus, igen igen kellene rendszeresen baba találkkozó. Még Judit Tamaráját is bevesszük, sőőőt az igazi úgy lenne ha Zazit is hívnánk, elvégre ő nyitotta a sort és nagyon jól mutatna a lányok körében.:-) Már csak elő kellene venni az István a királyból Kopánny dalát, amiben asszonyai dícsérik:-)

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Ákos!

NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!

Kép
Vendég
 



ÁKos, boldog szülinapot! Kép

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ákosnak mi is boldog születésnapot kívánunk!

Emőke

Kép


Kép
birdie
 
 


Emőke!

Utólag bár :oops: , de...

Kép





Ákos Legény!

Kép

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Ákos barátomnak boldog szülinapot kívánunk!

Kép

Anita
putyu
 
 


Ákosnak boldog-boldog szülinapot!!! :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?