Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Nati,

nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked!

Kép

Köszönöm lányok, ma már jobban vagyok, de egész éjjel fájt a fejem... Pedig most front sincs. Ki érti ezt...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Rodi,
a babás vonira még kb. 2 hetet kell várni :wink: mások is kiváncsiak már. egyébként 11+2-n vagyunk! :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lányok!
Egész nap fel alá mászkáltam, mint a mérgezett egér, mert el akartam kapni az új főnökömet. Hát még mindig nem sikerült, de már mindenki hülyének néz azon a szinten, ahol van a szobája... :P Pedig mindenképp beszélni akarok vele, és mégiscsak jobb ma személyesen, mint holnap telefonon... :oops:
Hát, ma sincs időm azon izgulni, hogy mi lesz holnap! :lol:

Viszont képzeljétek, tegnap elolvastam az összes kaalis aláírandó papírt, és egy csomó érdekes dolgot megtudtam, hogy mi hogy működik, meg minek mekkora esélye van ...stb. Mondtam is a férjemnek, hogy scanneljük be, hogy később is bele tudjak olvasni... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

 
 

Ezt a képet még másfél hete fotóztam, de most úgy érzem, hogy így néznek ki a petefészkeim... :P Hát gondoltam, megosztom veletek... :) (cseresznyefa)
Kép

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse, tetszik az új vonid. :wink:

Rodi, azt hiszem, kicsit elkiabáltam, csak egy picivel jobb, de már nem véres, ez is valami. :roll:

Kiki, 2 és 3 liter között. Kedden több, mint 3 megvolt.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bocsi, Kiki, ezt nem te kérdezted. :oops: A kép nagyon szép. :D
Ciklus felét már elhagytam.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Syl, gratula az esküvőhöz! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Sajnálom, hogy még mindig beteg vagy, úgy tűnik, mindig délutánra rosszabb. Lázad ugye nincs? Küldöm a gyógypuszikat!

Képzeljétek, sikerült végre beszélnem a főnökömmel, rendes volt. Már csak azon izgulok kicsit, hogy az egyik kolléganőm ránknyitott, és most biztos azon agyal, hogy felmondtam, vagy terhes vagyok... :oops: Kíváncsi vagyok, milyen pletyka fog várni vissza... Vagyis inkább nem vagyok kíváncsi, egyelőre... :) Aztán meg hátha lesz alapja... :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki!
Jó a kép és a hasonlat! Nagyon jót mosolyogtam rajta!
Ugye holnap mész leszívásra?

rodina74
 
 


Kiki, köszi, szólok, ha használtak. :lol: Nincs lázam, de igazad van, délelőtt jobb, délután rosszabb. Nem értem... :roll:
Örülök, hogy a főnököd ilyen jó fej volt. Mi a munkád, ha szabad érdeklődnöm?
A pletykának lesz alapja, meglátod. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.

Eclipse!
Jó nagyon az új vonalzód. Alig várom a babás vonalzódat. :wink:

Beze!
Örülök, hogy jobban vagy, már izgultam érted.

Kiki!
Úgy szorítok érted. És picit irigyellek is, hogy már itt tartasz. Úgy érzem, sikerülni fog. Muszáj neki. :wink: :wink:

Rodi!
Akármikor hánysz, gondolj rám! Én cserélnék veled. Azt is tudom persze, hogy nem panasz gyanánt írtad. Gondolj mindig arra, milyen jó, most neked. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Picit magam alatt vagyok, nagyon rossz ez az állapot. Tudom, hülye vagyok, de én az utolsó pillanatig reménykedek. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megjöttem. :)

Kiki: Tényleg jó választás volt az a kép. :lol: Holnapra nagyon nagyon drukkolok neked! Aztán mihelyst tudsz gyere hogy mi volt. Akkor most nem mész dolgozni már, egészen a tesztig, és utána sem? :wink:

Rodi: Kösz hogy türelmesnek tartasz, de már nagyon nem bírom. :roll:

Bikfy: Ha még nem jött meg, nincs semmi veszve. Lehet hogy később repedt a tüsző és még nem telt el azóta a 14 nap. Még ne add fel. :!:
Ez jó, amit Rodinak írtál.:lol: "Akármikor hánysz, gondolj rám!"


Velem semmi. Tegnp este olyan hasmenésem volt, meg hányingerem, hogy Marcit is Apa altatta. De elmúlt reggelre. Azt hittem benyeltem én is a hasmenős vírust.

Kép
babicsek
 
 


NATI!

BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

rodi
Kb. 3 hét múlva kell mennem megint a dokihoz, gondoom megint röntgen, hogy hol van ez a szemétláda, aztán majd attól függ, hogy mi lesz, hoy lezs., Bejelöltelek az iwiwen már elég régen és nem jelöltél vissza. Megtennéd. Örülök, hog apukád jól van, vigyázzon magára.

Kiki
Azért nem tudták szétzúzni, de tápos vagyok. Nem ám. Hólyagba van ez a nyavalyás és az ágyékom környékén és majd beszartam, ahogy az a gép elkezdte ütni. A lábam is úgy fájt, mert idegeket is ütött a gép. Nem tudták erősen ütni, mert majd besz...tam. Nincs kedvem visszamenni, mert elég volt.

Viszont, nem tudom mi ütött belém, de most hogy elkezdtem ismét barnázni (apával huncutkudtunk délután és éreztem, hogy valami nem jó, persze, hogy véreztem, azóta meg barnázok), szóval meg fog jönni és most megint elkapott a láz és most saját magam fogom kezelni, illetve Ti, az orvosok, akik teljesen megbízhatóak és csak jó tanácsokat adtok :lol: , és így fog elkészülni a gyermekem.

Egyébként ez progi dolog érdekes, hónapok óta mensi előtt barnázok, a hormonvizsgálatok szerint a progi jó, akkor ha ez tényleg progi hiány miatt van, vag hormonzavartól, miért jó az eredményem. Mindig csak a 20. cn körül van hormonzavarom? Ki érti ezt? :shock:

Most három kismamink van ugye? a 4., a Kiki már félig és Bikfy, Beze, Babicsek, Syl, Timi még hátra van? Ha valakit kihagytam, bocsánat.

timejka
 
 


Szia Timejkám!

Én sem értem ezt a hülye barnázást, néha azt gondolom, 2 fajta progi van. Az egyik a vérvételes, az nekem is jó szokott lenni. A másik progi meg az, ami a barnázást okozza. :lol: :lol: :lol: Na ennyit az én orvoslásomról. Még jó, hogy az anatómia professzorom nem látja. Igaz, így is megbuktatott. :lol:
Gyere bátran, mi kikiezelünk. Látod, szakértelem az van dögivel.

Hogy van Bencusod?

Nagyon hiányzol. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
Ez még eszembe se jutott, hogy 2 progi van. :lol: Több itt a szakértelem, mint némelyik orvosnál. Bence jól van, már kissé el van fáradva az iskolától, pár hete vettem észre, hogy csütörtökre kicsit lelassul. Mindenen sír, kicsi volt, akkor nem sírt ennyit, meg ilyen hülyeségeken. Mandulaműtét júniusba lesz, ha vége a sulinak, májusba megyünk a dokihoz és akkor beszéljük meg. Ja, és tegnap úgy örömködtem mint a fene. Júniusba kiverték a Ben fogát, szeptemberbe kiesett a mellette lévő és még alul is egy. És tegnap néztem, hogy mind a három helyen már kibújt a fog. Úgy puszilgattam, mint amikor a bébinek ki jön az első foga. Na, ezt jól megbonyolítottam asszem.

És akkor most barnázol még, vagy már megjött rendesen? Egyébként tényleg nem értem ezt, progi jó, de még is barnázás van.

timejka
 
 


Elmegyek pihe-puha ágyikómba alucikázni.

Jó éjszakát mindenkinek!

timejka
 
 


sziasztok gyorsan mert nagyon fáradt vagyok

Nati boldog születésnapot!!

Bikfy holnap?

Ma kifestettük a konyhát api javul én dög vagyok megyek vacsizni fürcsi és alvás.Dari már alszik remélem reggelig alszik.

Bikfy visszanézek hogy válaszoltál e de akkor már nem írok

Sziasztok jövök amint tudok

Pusza jó éjt!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Gyere, 2 után kint leszünk. Persze csak ha jó az idő. Dupla csoport, ha nem bírok velük, max. bemegyünk. De addig gyertek!

KépKépKép
bikfy
 
 


Vius!

Ha bármi közbejön addig, akkor hívni foglak. Puszi! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Timejka!
Rémülten léptem be az iwiwre, de nekem nincs függő kapcsolatom. Nem engem jelöltél be, vagy az iwiw nem jó!

rodina74
 
 


Beze!
Most estére rosszabb, te szegény! Remélem, holnap már jobban leszel!

Bikfy!
Pont a páromnak is ezt mondtam, hogy nagyon rossz ez a hányás, de azért örülök, mert így úgy gondolom, hogy minden rendben, és nem izgulok!

Timejka!
Hidd el szép lassan minden megoldódik! Örülök, hogy jönnek ki Bence fogai! Látod, valami jó is ér!

Kiki!
Holnapra mega-giga drukkokat kívánok! Gyere majd a hírekkel!

rodina74
 
 


Bikfy, olyan drága vagy, puszi érte. Most megint jobb, de ezt már félve írom le. :oops:
Igenis reménykedj, amíg nincs piri, addig még bármi lehet. :wink:

Timejka, Nati kimaradt. :wink: A barnázást én se értem, nekem utro mellett is elkezdődött, pedig akkor tuti nem voltam progi-hiányos. :shock:

Babi, hétfőn teszt?

Rodi, én utálok hányni, de amikor mentem, mindig az járt a fejemben, hogy Lexi jól van, más pedig nem számít! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kibújt a 13. fogunk, és új szavunk a pici. Olyan édesen mondja. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Piros végre és nagyon fáj. Megspékelve rettenet hányingerrel. :?

Hát így jár, aki nem tartja a diétáját. Ebben a hónapban lement 2 lángos és húsvétkor sütit is ettem. Nekem ennyi is elég és máris kitolta, megnehezítette a ciklusomat. Mindegy, most megint tanultam valamit.

Kiki!
Szorítok mára nagyon-nagyon. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Merre vagytok? Mindenki pihizik?

KépKépKép
bikfy
 
 


sziasztok,
ne haragudjatok, csak röviden van időm jönni...

Kiki, óriásmega drukk neked mára!!!!!!!!! Sokat gondolok RÁd!!!!!

Bikfy, sajnálom pirit... két lángos és egy kis süti ennyi kárt tesz????

Bezém, jobban vagy????? Gyógyulj meg!!!! gyógypuszi!!!

Lucuzs, remélem már ti is jobban vagytok!!!

Rodi, hajrá 12. hét, akkor elvileg már nem lesz hányinger!!!

Babi, márcsak pár nap!!!

Monic, fejed jobb már???

DY, köszönöm az iwiwet is!!!! puszi nektek!!!

Vius, jó sétálást mára!!!!

Eclipse, Agassi, nem kaptam privit, nem akartok benne lenni a tábliban??

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a köszöntést, tündériek vagytok, hogy ennyire figyeltek!!!!!! még pihenem a tegnap esti pezsit, és holnap vendégek jönnek, úgyhogy fel kell túrbóznom magam!!!

Mindenkinek puszi, talán este vagy vasárnap jövök!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kiki: Nagyon szorítok! :)

Beze: Igen hétfőn teszt. (de nincs értelme) Édi lehet Lexike.

Megint a munkahelyemről írok. :oops:

Szóval nagyon elvagyok kenődve. Tudom hogy nem szabadna jóstesztelgetni, de én feladtam. :?
Ma csináltam reggel teljesen nulla. Szinte olyan halvány a második, hogy lehet hogy csak odaképzelem. Úgyhogy letettem róla hogy babás vagyok. Most próbálom megemészteni és talpra állítani magam. Tiszta ideg vagyok. Reggel még apussal is vitáztam.

Bikfy: Legalább megjött és indulhat az új ciklus. :wink:

Most mennem kell, este jövök. :wink:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Nati, jó vendégeskedést nektek mára. :D
Sajnos nem vagyok jobban, kétségbeejtően nem javulok. :( Ha egy darabig egy kicsit jobb, akkor megint visszaesek, pedig tegnap is 3 litert magamba döntöttem. :(

Babi, ne add fel, én őszintén szólva nem hiszek a jóstesztben. Drukkolok nagyon, de ezt biztosan tudod.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Még nem olvastam vissza, jövök a hírekkel.
Reggel 3/4 10-re mentünk, én nagyon ideges voltam, hogy odaérünk-e, mert valamiért későn indultunk. Egyszerűen azt beszéltük a férjemmel, hogy 9 előtt indulunk, de ő nem tudta, hogy fél és háromnegyed között kellene odaérnünk, én meg nem tudtam, hogy kb. milyen hosszú az út, pedig simán indulhattunk volna hamarabb... Legközelebb ezt jobban megbeszéljük. Végülis 9.50-re voltunk ott, és minden történt, mint a karikacsapás; mentem fel, öltöztem át, és már mehettem is a műtőbe, ott még adtam egy-két "eligazítást", és már altattak is el, majd keltettek fel (közben persze eltelt egy kis idő, csak azt én átaludtam), vérnyomást mértek, és az ott lévő nagyon kedves néni mondta, hogy megtudakolja nekem, mennyi petesejt lett, és visszajött, hogy 18!!! El se hiszem. Aztán beszéltünk pár szót a dokimmal, és holnap délben kell telefonálni a biológusoknak, hogy mennyi termékenyült meg. Kaptam én is utro receptet, holnaptól kezdem használni.
A közérzetem elég jó, szinte nem is fáj jobban a hasam, mint leszívás előtt, csak akkor, mikor pisilek... Az egy kicsit kellemetlen, pedig gyakran kell, mert iszok, mint a gödény! :P Mondjuk mondta a doki, hogy puffadni fogok, meg lehet rosszabb lesz, de én optimistán állok a dolgokhoz!
Jaj, lányok! Annyira remélem, hogy most sikerülni fog!
Köszi mindenkinek a drukkokat, jól esik, hogy gondoltatok rám ma.

Mindjárt visszaolvasok, hogy kivel mi történt.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Marketing területen dolgozok. Köszi, remélem tényleg lesz alapja a pletykáknak...

Bikfy!
Köszi a szép szavakat. Teljesen megértelek, amikor még én is minden hónapban reménykedtem, nagyon rosszul viseltem azt a kudarcot, hogy megjött. Szerintem ez az optimista emberek "átka", hogy mindig reménykednek, és aztán ha nem sikerül, nagyon rossz. Ilyen szembontól pl. egyszerűbb a helyzetem, hogy eszembe se jut havonként reménykedni... Persze ettől függetlenül ezt a helyzetet nem kívánom senkinek!
Sikerült valami intézni vérvétel ügyben? Vagy marad az a verzió, hogy elmégy a Tüüvel mebgeszélt nap előtt egy vérvételre a mensbe?
Annyian, és annyira drukkolunk neked! Fel a fejjel! Sikerülni fog!
Ezen a kétféle progin nagyon nevettem! :)

Babicsek!
Hát egyelőre a jövő hetet beszéltem meg a főnökömel, hogy biztos nem megyek, de most láttam, hogy a dokim 3*2 utrot írt fel, hát azt napközben a munkahelyen elég reménytelen feltenni... :P Szóval a tesztig azt gyanítom, hogy nem megyek. De lehet, hogy jövő héttől már dolgozok itthonról, az majd kialakul, mikor már tudom, hogy vagyok.
SAjnálom a hasmenést, hányingert, remélem azóta jobban vagy! Nagyon szorítok neked, hogy sikerüljön!!!

Timejka!
Nagyon sajnálom ezt a köves dolgot, ez a szétzúzás tényleg keményen hangzik. SAjnálom, hogy nem sikerült, akkor legalább lett volna értelme a szenvedésnek. :(
Ez a hormon tényleg jó kérdés, én nem értek annyira hozza.
Babicsek is már nagyon a kismamiság felé tart, hétfőn fog tesztelni! (Bár néha feladja, de a kismamikkal nálunk mindig ez történik... Feladják, aztán pozit tesztelnek) :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Timejka!
Örülök, hogy nőnek Bence fogai, írtad egyszer, hogy aggódsz rajta, mi lesz, jó, hogy úgy tűnik rendben lesz! Természetes, hogy ennyire örültél neki!

Vius!
Gratula a konyhafestéshez! Az nagy meló lehetett. Örülök, hogy javul a párod is.

Beze!
Gratulálok a foghoz! És az új szóhoz is! :) REmélem most már véglegesen jobbra fordul ez a csúnya megfázás!

Bikfy!
SAjnálom, hogy rendesen megjött, és fájdalmas is. :( Ölellek!

Babicsek!
SAjnálom a nega jóstesztet. Azért én nagyon drukkolok neked továbbra is! Hasad érzed még?

Nati!
Köszi mindent! Jó ünneplést neked!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Kiki: Ez bagyon jó! Ügyes voltál. Most már tényleg megy minden, mint a karikacsapás. Két hét múlva kismami leszel! :D

A hasam már ne, érzem annyira. :? Én feladtam, ez van. Apussal még nem beszéltem hogyan tovább. Mondjuk szerdán kell menni a vérvételre, de semmi kedvem. Tudom hogy nincs értelme.

Majd megkérdezem a dokit, hogy lehet e stimulálni a clostival. Az mégsem olyan drága, mint a Gonal, és nekem anno attól is volt tüszőm. Szóval hátha lehet úgy is és akkor talán megpróbáljuk. Apus nem inszem párti, úgyhogy nemtudom mi lesz a véleménye.

Szerintem az a gáz, hogy a beavatkozáskor még ott volt a tüsző. Nem volt megrepedve.

Beze: Menj már el egy másik dokihoz. Nehogy valami komolyabb problémát okozzon ez a nyavalya odabent. Én biztos elmennék. Köszi hogy bíztatsz aranyos vagy, de én már nem hiszek a csodákban. :?

Kép
babicsek
 
 


bagyon= nagyon :oops: :lol:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok!

Kiki! Egész nap rengeteget jártál az agyamban, úgy látom nem hiába!!! :lol: 18!!!! :shock: :lol: Ez nagyon szép szám!!! Ügyes vagy!!! :lol: :lol: :lol: Drukk holnapig a nagy találkához!!!! :wink: :lol:
Várjuk majd a híreket!!!

Bikfy! Sajnálom, hogy ez a ciklus is mensivel végződött... :cry: :cry: :cry: Megértem a fájdalmadat, kezd már sok lenni a kudarc... mindannyien ismerjük ezt a helyzetet... sajnos. :(

Beze! A zsurló teát én is ismerem, anya nagy "fűves", ő is azt ajánlotta nekem ilyesmi bajokra. Az ülőfürdője is nagyon hatásos!
Szorítok, hogy mihamarább kilábalj ebből a nyavajából.

Timejka! Ez a kő mizéria nagyon szemét egy dolog. :evil: Sajnálom. :cry: Muterom a legkeményebb nő a világon, és mikor zúzása volt neki is folytak már a könnyei, és kérte, hogy ne folytassák már tovább...
Remélem hamarosan megszabadulsz tőlük!

Nati! Utólag is sok boldogságot kívánok!!! :lol:
Jól látom, hogy már 5 kg-nál tartassz!? :shock: :lol: Szuper ügyes vagy!!! :lol: :lol: :lol:

Rodi! Sajnálom a hányást, tényleg nem egy jó dolog, bármilyen szép is az, amiért velünk történik.

Én eddig csak 3x hánytam, de annál többet szenvedek a hányingertől már éjszaka is, plussz iszonyatos gyomorgörcseim vannak, mintha késsel hasogatnák. És most nem panaszkodni akarok, csak helyzetjelentés volt. :wink: :D

Ja, és tegnap délután Boginak megint hőemelkedése lett, meg rengeteget fájlalta a hasát a sok gyógyszertől, amit beletömtek.:evil: :cry: De ma már nem volt hőemelkedés, és a gyógyszereket is elhagytuk, így a hasfájás is csillapodik.

Mindenkinek puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!
Van itt valaki? Én ráérek ma, ha esetleg ... :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kikinda
Annyira örülök, hogy ennyi petesejt lett, nagyon szorítok, biztos sikerülni fog most neked, mondjuk 3-as ikrek. Igen, nagyon aggódtam, hogy kibújik-e a foga, amit kiütöttek, de végre kibújt. Most viszont alul az egyik csontfoga már kicsit ferdén nő, mert nincs hely és mellette a tejfog nem akar még mozogni, remélem nem marad ferde neki. Ha igen akkor fogszabályzó, amire remélem nem kerül sor.

Képzeljétek el, találkoztam egy ismerősömmel és 6 hónapos ikreivel, kérdeztem, hogy hívják őket, rámutatott, hogy ő a Zsombor, Ő a Bence, majd kijavította, hogy nem fordítva. Szakadtam a nevetéstől.

Bikfy
Azért az nagyon szar lehet, hogy ennyi bűnözéstől már ilyen problémák vannak.

Nati
Ne haragudj, hogy kihagytalak a babára várók közül. És utólag boldog születésnapot.

Luczus
Én is bírom a fájdalmat, de ez nagyon szar volt, 2-es fokozaton ütötték, majd felkapcsolták a vége felé 3-ra és majdnem leugrottam az ágyról. Mondjuk én azt hittem, hogy a hát körül ütik, de nekem az ágyékom környékén és nagyon érzékeny hely. Szóval, szar volt, remélem még egyszer nem kerül sor rá, mert kijön végre a kis swarovskim. :)

timejka
 
 


Babicsek!
Köszi! A doki is agyon dícsért, pedig hát nem sokat tehetek róla, max azt, hogy tényleg kb. mindig ugyanakkor adtam be a szurikat. :P
Sajnálom, hogy letettél róla, de az ugye nem baj, ha én még nagyon bízom benne, hogy sikerült nektek is! Az inszemeknél én is Clostival meg 2-4 Fostimon vagy Merional szurival voltam stimulálva, és elég jól értek tüszők.

Lucuzs!
Köszi, hogy gondoltál te is rám! Jól esik! :)
Sajnálom, hogy a betegség még mindig kísért, hőemelkedéssel, gyomorpanasszal. Remélem most már hamar rendbejön a kis hercegnőd!
Aranyos vagy, hogy csak helyzetjelentést adsz a hányingerről meg gyomorgörcsökről. Azért nem lehet nektek egyszerű ezzel a folyamatos rosszulléttel.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Bikfy!
Neked már ennyi kis kilengés is ilyen problémát okoz? Azért nem élhetsz aszkéta életet!
Sajnálom a piri melletti hányingert! Azért én még reménykedtem, de hidd el, egyszer nem is olyan sokára, a kezedbe fogod tartani a közös babátokat! (((((o))))))

Beze!
Nagyon sok gyógypuszit küldök neked! Remélem most már gyorsan javulni fogsz!

Lexi nagyon édi lehet, ahogy a pici szájával formálja a szavakat! Gondolom, lesi, hogy mit szóltok, mikor végre kimond egy szót! Gondolom, ti meg örömködtök! De szép is lehet!

Babicsek!
Halvány második csík!? Miről beszélsz? Feladtad? Ha ott van halványan, az akkor is csík! Szerintem itt baba lesz! Drukkolok!

Kiki!
18! Úristen! de jó! Nagy gratula, remélem, jó sok megtermékenyül, hogy még a tesók is létrejöjjenek belőle! Nagyon szurkolok neked!

Timejka!
Utánanéztél az iwiwen, hogy kit jelöltél meg helyettem?

Lucuzs!
Örülök, hogy minden rendben veletek! Még megvárom a 19-ei uhut, aztán átnézek a másik topikba is, néha így is beleolvasok! Remélem Boginak hamar rendbe jön a gyomra is! Most már nincs több rossz, most már lehet újra a bébire koncentrálni!

rodina74
 
 


Timejka!
Köszi, megelégszem egy babával is, vagy sima ikrekkel. :lol: Azért három gyereket inkább külön születési dátumokkal szeretnék, de hát ha egyszerre jönnek véletlenül, azt is túléljük valahogy! :)
Remélem, rendben lesznek Bence fogai!
Ez az ikres találkozód tényleg elég viccesen hangzik! :)
Ez a swarovski! :) Sajnálom, hogy a hasadban van és nem a kezedben! Drukkolok, hogy végre kiürüljön!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Rodi
Te voltál, csak valamit elbénáztam, most már szerintem oké. Nézd meg, hogy ott vagyok-e az ismerőseid között. Köszi

Kiki
Jobb lenne kívül hordani a swarovskit valóban. Tudod, majd a bébik eldöntik, hog hányan jönnek hozzátok. A lényeg az egészség és előtte az, hogy végre beköltözik, beköltöznek a pocakodba.

timejka
 
 


Köszi Rodi! Én is reménykedem a testvérben is. :)
Te hogy vagy?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok, köszi az aggódást, ma megint elmentem az ügyeletre, mivel már a hasam és a vesém is fáj. Ma megkaptam azt, amit már nyugodtan szerdán is felírhatott volna u.ez a dokinő, és nem kellett volna feleslegesen szenvednem. :evil: Most mér a vizelet se volt negatív. Este veszem be, hát nagyon remélem, hogy hat! :roll:

Kiki, nagy gratula, húha, ebből sok-sok baba lesz? Mikor lesz a beülti? Hányat kapsz vissza?

Rodi, nemsokára te is megtudod, milyen érzés. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Timejka!
Igen, igazad van. A lényeg, hogy legyen(ek), aki(k) beköltözik(beköltöznek). :)
Remélem sikerül Rodival ismerőssé válnotok. Lehet, hogy mi sem vagyunk iwiw-en ismerősök?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Sajnálom, hogy eddig kellett szenvedned, mire gyógyszert kapsz. Most már tényleg meg kell gyógyulnod! Drukkolok nagyon!
Nem tudom, még hányat kapok vissza, majd attól is függ, hogy állunk velük, mennyi marad a végére. Remélem, szépen megtermékenyülnek és aztán nekiállnak osztódni! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Köszi Kiki, hát, ideje lenne... :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Nagyon drukkolok, de ezt úgyis tudod!

Lucuzs, Rodi, ti hányas tesztet használtatok a sikeres inszem után?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Egyszerűen hihetetlen! 4 laptető egymás után!!! Tudom, hogy nem hiszel benne, de azért ez már biztos jelent valamit! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: