Új privát üzeneted érkezett!

Syl, sajnálom, nem is hallottam még ilyenről. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Nagyon sajnálom! Remélem javulni fog! De ha nem, akkor 2-3 nap után fogadd meg Bikfy tanácsát, és menj el dokihoz. Nem éri meg, hogy szenvedj, és tényleg nehogy tovább terjedjen a gyulladás! Küldök neked gyógypuszikat és ölellek!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, nagyon aranyos vagy, köszönöm szépen! Lehet, hogy elmegyek holnap, de fogalmam sincs, hogy tudnék sokat várni, amikor folyton úgy érzem, wc-re kell mennem. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Voltam ügyeleten, mivel 100%-ig nem tudtam kizárni, hogy babás vagyok, nem kaphattam semmit, de a vizeletet megnézték, az legalább negatív. Szóval egy ideig még szenvedek. :?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Sajnálom. Mármint persze az jó, hogy a vizeletben nincs semmi, csak rossz, hogy nem tudnak mit adni. Tudtak tanácsolni valamit a sok iváson kívül?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyok végre, megjöttem.

KépKépKép
bikfy
 
 


Beze!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nem is adtak semmit? Hűha, ez durva. Ha nem javul, menj holnap is vissza! EZ NEM JÁTÉK!!!!!!!

Kiki!
Most mit mondjak a kérdésedre? Már hülyének fogtok nézni. A rohadás még mindig nem jött meg, csak a barnázás van, az is alig, hasam sem fáj és a hőm még mindig magas. 37 és 37.1 körül van. Viszont terhesnek sem érzem magam. Csak úgy vagyok. Nem tudom, mi ez.
:oops:

KépKépKép
bikfy
 
 


Hali

CSak gyorsan

Api beteg lett ma reggelre igy nem tudom mikor jövök de remélem minél elöbb.Valószinű calici virus kelett székletmintát küldeni postán majd kedden lesz eredmény addig normafloret szed.

Anyu most segít sokat mert a lánnyal is kell lennem de apival is nagyon rossz beteg.folyamatosan jajgat mondtam neki ne aggódjon nem fog belehalni itt vagyok ápolom.

Bikfy pénteken ha jó idő lesz akkor kimegyünk a játszóra ha gondolod és neked is jó

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viuska!

Apidat sajnálom, ha calíci, azzal ne viccelődj, én is voltam egyszer, majdnem belehaltam. Mentővel akartak átvinni Halasra infúzióra, mert már annyira kiszáradtam. Hát nem irigyellek.

Péntekről beszéljünk még holnap, ha lehet, mert azt hiszem 2 csoportot kapok, kolléganőm nem lesz. Annyi gyerekkel meg nem szívesen megyek ki egyedül.

KépKépKép
bikfy
 
 


Lucuzs!

Hogy van ma Bogicsek? :wink:

Rodika!
Te és apud hogy vagytok?

Remélem mindenkivel minden rendben.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Vagyok már, csak tegnap nagy volt a riadalom, megint. :cry:
Bogi hazajött, ő jól is van. De sajnos nekem a reggeli hányást, egy déli követte, majd pedig elindult felfelé a hőm. :cry: Szerencsére 37.6-nál megállt, és elindult lefelé. Persze ekkorra már hívtam a nődokimat, aki mindent elmondott, mit lehet beszedni..., végül nem volt semmire sem szükség.
Ma már nem volt hőemelkedésem se, és hányás sem volt, csak a hányinger maradt, meg nagyon erőtlen vagyok, sokat alszom. Így délelőtt apukám jött Bogizni, hogy pihenhessek, míg apa hazaért.
Szombatra bejelentkeztem a nődokihoz, hogy megerősítsen, minden rendben van odabent.

Bikfy! Én lőnék tesztet a helyedben! Mióta magas a hőd???

Beze! Szörnyű ez a véres vizelet! :evil:

Kiki! Míg mi betegeskedtünk, te meg szépen eljutottál a leszíváshoz!? :shock: :lol: Szuper!!!

Rodi! Örülök, hogy apukád már haza is mehetett!!! :D

Bocs, de többre nem emlékszem, nagyon felületesen olvastam csak vissza. :oops:
Mindenkit puszilok!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, pihenj sokat, a babó pedig biztosan jól van!

Bikfy, nagyon drága vagy, de mit csináljak? Bármit megnézel, szinte az összes antibió tájékoztatójában szerepel, hogy terhesen nem lehet szedni. Tuti nem vagyok babás, de nem 100%, így inkább nem kockáztatok.
Te viszont lőhetnél már egyet, szerintem ez nem mensi. :wink:
Homeo-s bogyó nevét leírnád nekem? Lehet, hogy uaz, amit Nati ajánlott.

Kiki, igen, azt, hogy ne egyek fűszereset.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza.

Beze: Menj dokihoz midenképpen! Hihetetlen hogy nem kaptál semmit. :shock: Nekem is ez volt február végén ha jól emlékszem. Szóval nemrég. Még fel semhúztam a gatyámat pisilés uán, máris úgy éreztem, hogy megint pisilnem kell. Nekem is véres volt. Illetve rózsaszín, de nekem nagyon sok bacit mutattak ki a vizeletből. Én kaptam rá antibiotikumot. Nem értem mitől lehet ez nálad, ha a pisi negatív. Számomra ez olyan fura. És fáj is mikor pisilsz, mertnekem annyira rossz volt az utolsó cseppeknél, hogy a könnyeim is kicsordultak. Szóval azt javaslom menj el másik dokihoz is. Remélem holnapra jobban leszel.

Kiki: Hogy bírod? Gondolom egyre nehezebb. :)

Vius: Jobbulást Apidnak.

Bikfy: Nem sinálsz egy tesztet?

Lányok nekem ma is fájdogált a hasam, meg most is szúrkál a petefészkem felé. Csináltam egy LH jóstesztet, de semmi. Sajna ilyen hülye vagyok, hogy nem bírom ki. Néztem tegnap, meg ma is, de nem erősödik, inkább halványodik, úgyhogy szerintem nincs baba a dologban. :? Viszont arra gondolok, hogy nem e a jobboldali tüsző ami nem nőtt tovább és megált vagy 15 mm-nél, nem e az lett ciszta. Meg lehet hogy az utrótól van ez a hülye érzés. Úgyhogy most elveszítettem a hitemet.

Az Aspirin Protectet nekem is felírták a múltkori inszemnél, de nem mertem beszedni, miután elolvastam a tájékoztatóját. :oops:

Kép
babicsek
 
 


Nem csinálok tesztet, kivárok. Vagy megjön rendesen, vagy nem erősödik és elmúlik a barnázás is.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babikám!
Türelem!

Luci!
Nálatok is kalandos az élet, ha jól látom. Pihenj sokat!

Beze!
Vannak már antibiotikumok, amit babásan is lehet szedni.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfym! De szedsz utrót??? Ha nem, akkor nem sok esély van, hogy elmúlik...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucim!

Nem szedtem, mert mindig azt hittem, hogy megjön.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy! De ha a barna progihiány miatt van, akkor fix, hogy meg fog jönni, bármi is van most...
Már az előbb is kérdeztem, a hőd mióta magas?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csak az utolsó 2 napban mértem. Tegnap és ma. Nekem mensikor 36.4-5-re leesik, aztán meg még lejjebb.

KépKépKép
bikfy
 
 


Syl! Sajnálom, hogy ilyen miatt húzódik megint a kezdés. :(
De meglásd hamar eltelik az idő, addig meg készülhetsz az esküvődre. :wink: :lol:

Babicsek! Ezek bíztató jelek!!! Nekem Bogival és Babóval volt csak olyan érzésem, hogy a méhem külön életet él, mintha egy kavicsot cipelnék. :D Drukkk hegyek!!!! A tesztelésnek meg még semmi értelme!!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Bikfy! Értem, akkor tipp sincs rá mikor volt pé. Hát ez nehéz ügy. :roll:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luci!

Azt hiszem, legkésőbb a 18. napon megvolt a pé.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ma vagyok a 33. napon.

Kinyír ez a barnázgatás, tudom, hogy te is mindig így jártál vele. Olyan dühítő.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Beze,

a felfázással nagyon kell vigyázni, mert amikor én kivártam a pár napot és elmentem a dokihoz addigra már a méhem is begyulladt, senkinek nem kívánom azt a fájdalmat... A kocsival ahányszor gödörbe hajtottam úgy éreztem itt a vég annyira fájt.
Én 9 hetes terhes voltam amikor beteg lettem és Semicillint kellett szednem 10 napig. Ez a felfázásra is jó, mert anyukám 2 héttel előtte a véres vizeletes felfázásra ugyanezt kapta. És hát igazolni tudom, hogy Dávidka jól van a pocakban, többet ártott volna neki ha a betegségem nem lett volna kezelve.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bikfy! Szerintem ne pöcsölj, lőjj el egy tesztet, ha lehet ne éldd bele magad, csak a biztonság kedvéért. :roll:
Igen, én is megküzdöttem ezzel a fránya barnázással, kiakasztó, tudom. :evil:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Csajok,

bocsi, hogy csak Bezének írtam, de ma egész nap iszonyat fejfájás gyötör, alig várom, hogy Dancika elaludjon és én is ledőlhessek egy kicsit mert annyira fáj, hogy úgy érzem megőrülök... :oops:

Holnap remélem már tudok jönni...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Aagaassi!
Igen, szerencsére jól van az apukám, már otthon van.
Én jól vagyok, bár egyfolytában émelygek, és este a legrosszabb!
Te, hogy vagy?

Beze!
Nagyon sajnálom! Mitől lehet? El sem tudom képzelni! Gondolom jól megijedtél! Mikor mész dokihoz? Ez a felfázás eredménye lehet? Ne húzd sokáig, nehogy nagyobb baj legyen!l Na, közben olvasom, hogy elmentél a dokihoz! Nagyon jól tetted, így legalább tudod, hogy negatív, és már az is jó hír!

Nem tudom Nati melyik homeos bogyót írta, de az én kis homeós könyvemben, ami várandósoknak van a mercurius corrosivus-t ajánlják a „ Csípő, esetleg véres vizelet, gyakori vizelési ingerrel. Éjjel romlik az állapot, az inger sűrűn felébreszti a kismamát” Szóval ezt terhesen is lehet!

Timejka!
Sajnálom, hogy nem tudták szétzúzni! Azonban az jó, hogyha már nem fáj. Most mi lesz a következő lépés?

Eclipse?
Ti a XV. kerültben laktok?

Bikfy!
Nem lőnél egy újabb tesztet? Ez elég gyanús!
Ma megkaptam a levelet, köszönöm szépen, nagy segítség volt! Köszönöm hozzá a soraidat is, nagyon jól esett! Küldök egy nagy baráti ölelést! (((((o))))))

Vius!
Sajnálom, hogy beteg lett a párod. Most sok helyen van ilyen betegség, a kórházban is ezért nem lehetett látogatni a kardiológiai osztályt! Remélem, hamar meggyógyul!

Lucuzs!
Jó kis riadalom lehetett! Jól tetted, hogy bejelentkeztél a nődokihoz. De hidd el, minden rendben lesz! Ha tudsz pihenj sokat!

Babicsek!
Hinni kell, még nincs piri, vagy a doki nem mondja, hogy nem vagy terhes! Próbálj hinni! Tudom nehéz, de próbáld meg!

Kiki!
Nem, nem sértődünk meg, tényleg kicsit úgy járunk, bár én most valahogy nem vagyok pisilős!

Syl!
Elméletileg a BMC-ben kérnek, bár mi elfelejtettük, és nem derült ki. Valahogy átsiklottak felette, bár én nem bánom! De szokták kérni! De azért próbálkozzatok. Kaptatok papírt a polgári esküvőről. Szerintem, ha annak fénymásolatát csatoljátok és elmondjátok, hogy az plusz költség lenne, szerintem eltekintenének a közjegyzői papírtól! Szóval próbálkozzatok!

rodina74
 
 


Annyira aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értem, nagyon jól esik. :)

Rodi, amit írtál, azt is ki fogom próbálni, ha a másik nem hat. Hogy érzed magad?

Babi, a vége fáj, de azért kibírható. A jóstesztnek szerintem semmi értelme, emiatt nehogy elcsüggedj, a jelek szerintem nagyon bíztatók!

Bikfy, a kedvünkért, lőj egy tesztet holnap reggel, oks?

Monic, vigyázok, ígérem, neked pedig jó pihenést, remélem, a fejfájást kialszod.

Lucuzs, hogy vagy?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Beze!
Kösz, jól vagyok, csak ez az émelygés már múlhatna, bár panaszkodni nem akarok. Én is homeós bogyót szedek rá, és azzal egy kicsit jobb! Egyébként minden rendben velünk, legalábbis remélem!
Most estére remélem, jobb lett, és nem szenvedsz annyira!

Monic!
Remélem, hogy holnapra már nem fog fájni a fejed! Remélem, kialszod ezt a fránya fejfájást!

rodina74
 
 


Sziasztok!
Úgy látszik megoldódott a problémánk! :) Kérelmeztük az anyakönyvezetőtöl az esküvő hamarabbra hozását és elfogadta.
Úgyhogy ,ha megjön kezdem a clostit.Így ápr.17-én lesz a polgári esküvőnk!Pont időben.... :oops:

Kép

Kép
syl100
 
 


Jó reggelt!

Syl!
Gratula a romantikus eskem-beskemhez. :lol: Szorítok, hogy sikeres kezelés kövesse.

Bezém!
Én homeós pisilős bogyóm neve:
cantharis 9 ch -ez van ráírva. Nekem nagyon bevált, pedig én is bajban voltam. Igaz, véreset nem pisiltem, de tudom milyen az, többször is volt benne részem. Jobbulást!

Aagassi!
Merre jársz? Klassz az új séród. :wink:

Moncsi!
Fejfájást én is utálom, remélem, ma már jobban leszel.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok Lányok!

Babicsek,
13. kerületben lakunk, a Rákos patakhoz közel.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse, Babicsek!

Akkor közel laktok egymáshoz? (még szerencse, hogy ilyen félelmetesen jó logikám van :lol: :lol: :lol: )
Ezek szerint akár Baján, akár a Rákos patak mentén is megtarthatjuk azt a topictalit. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!


Nati drága, boldog születésnapot!


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, köszi, Nati is ezt ajánlotta, csak a 15-öst.
Teszt?

Rodi, köszönöm. :wink:

Jelentem, jobban vagyok! :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Szerintem valami félreértés van. Én nem vagyok Pesti. :lol: :lol: :lol: Rodi kérdezte, hogy Eclipse merre lakik. :lol:

Egyébként most a munkahelyről írok, van 3 lyukas órám, majd 11.25 kor folytatom, így gyorsan bekukkantottam.

13- tól meg estig fejtágítás. :?

Bikfy: Végül is nem teszteltél? Irigyellek a határozottságod miad, én még messze állok az időponttól, de már nem bírom. :)

Na megyek! Szép napot nektek! Itt olyan szépen süt a nap.

Kép
babicsek
 
 


Monic!
Sajnálom a fejfájást, remélem ma már jobban vagy.

Beze!
Most vagy kb. a ciklus közepén, ugye? Én ugy tudom, hogy a beágyazódásig még nyugodtan szedhetsz akár antibiotikumot is, mert semmi kapcsolat nincs a baba és közted, csak a mnyh fontos, hogy magas legyen. De látom, hogy küldtek a lányok még több homeos és más gyógyszer ötletet is, hátha valamelyik segít! Drukkolok nagyon, hogy javulj már!

Bikfy!
Légyszi, tesztelj! Legutóbb megigérted nekünk, hogy utrót fogsz használni, ha pozit tesztelsz... Értem, hogy nem akarod hitegetni magad, de ha esetleg sikerült, add meg magatoknak az esélyt, hogy támogatod a babát!

Syl!
Szuper, hogy előrehoztátok az esküvőt! Ez nagyon jó! És gratulálok! :)

Lucuzs!
Sajnálom a tegnapi riadalmat. Örülök, hogy nem lett magas lázad. Jó, hogy sikerült időpontot szerezned a dokidhoz, hogy megnyugtasson, nincs semmi baj!

Rodi!
Igazából magamon akartam viccelődni, és nem a kismamákon. Köszi, megnyugtattál. :)
Sajnálom az émelygést. Minden émelygős, hányós kismami hős a szememben!!!

Vius!
Gyógyulást apusnak!

Dy!
Rég adtál hírt magatokról, hogy vagytok?

Babicsek!
Már nincs messze a hétfő! Én is mindig célegyenesben szoktam feladni, mikor már alig van pár nap hátra! De neked most nagyon drukkolok!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Beze!
Ez jó hír, maradjon is így, gyógyulj meg végre! Tegnap megnéztem iwiw-en Lexike képeit. Hogy milyen gyönyörű barna szeme van!!! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok!

Nati


Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Nati!
Isten éltessen sokáig! Boldog szülinapot!
(Képzeld, én is Dénes napkor születtem, és kb. fél év van a két Dénes nap között...:))

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Nati,
Isten éltessen sokáig!! :D :D

Lucuzs,
sajnálom a nagy ijedtséget! De csak egy pici hőemelkedésed volt egy kis ideig, és a baba biztos jól van. Van amikor a nagyon nagy stressz is kiváltja a hőemelkedést. És neked nagyon sűrűk voltak az elmúlt hetek. remélem végre ki tudod pihenni magadat egészen!!

Beze,
én is voltam már így, ilyen felfázással!
Rajtam egy valami segített, az a mezei zsurlófű filteres tea!
Az egy csodaszer. Rajtam nem segített a tőzegáfonya, csak ez.
Nem kispályáztam, 2-3 litert főztem le belőle, és folyamatosan, langyosan ittam, ittam, meg mellé mentes ásványvizet, totál átmostam vele magamat, és 2 nap alatt rendbe jött. Olyan is volt, hogy a wcn ültem sírva, és bekértem félliteres üvegben a teát, és ott ittam, pisiltem, ittam, pisiltem... és helyretett! bármelyik herbária boltban lehet kapni, 250Ft és segít!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Natikám!

Nagyon boldog szülinapot!

Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Kiki, Babi!

Ugye nem gondoljátok, hogy kibírtam? Hajnali 5 óta fent vagyok. Full nega a teszt. De egy kedves barátnőmtől kaptam a jó tanácsot, ami már sokaknak segített, filccel kell a tesztre a 2. csíkot rárajzolni. Az előbb túrtam fel a kukát. Babonás vagyok, no. Mit van mit tenni? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Elmegyek dolgozni, este jövök.

KépKépKép
bikfy
 
 


No mit szóltok az új vonimhoz? :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Bikfykém!
Haláli vagy! :lol:
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Olyan jól elviccelődsz ezen, de azért legbelül biztosan fáj, ölelést küldök!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Eclipse!
Ez tényleg nagyon szép vonalzó lett! A számok a kismama jógáig számolnak vissza, ha jól értem? :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki, köszi, nagyon aranyos vagy! :D

Eclispe, köszönöm a tanácsot, lehet, hogy veszek is. Bár utálom a gyógyteákat. :oops:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Bikfy, úgy sajnálom. :cry: :cry: :cry: Nagy-nagy ölelést küldök neked!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Syl!
Látod, minden szépen megoldódik! Gratulálok az esküvőhöz! Van egy ismerősöm, akik 3 évig próbálkoztak babával, ők is valamelyik meddőségi klinikára jártak. 4 inszemük nem sikerült, majd megtartották az esküvőt és 1 hónap múlva az 5. inszemből babás lett! Júliusban fog szülni! Szóval, hajrá!

Eclipse!
Igen, én kérdeztem, mert mi is ne messze lakunk a Rákos-pataktól, csak mi a XV. kerületben! Szóval nem is lakunk egymástól messze!

Beze!
Nagyon örülök, hogy most már jobban vagy, remélem hamar el is múlik ez az egész!

Bikfykém!
Én is kérdezem, teszt? Ja, lejjebb már látom! Ha most még nem jött meg a clamydiát meg tudod csináltatni, nem? Nagyon szorítok, hogy azért mégis baba legyen a dologba, Linácska is csak nagy sokára tesztelt pozit Levivel, emlékszel? Azért én még drukkolok!

Kiki!
Hidd el, téged is hamar el fog érni ez az émelygős hányós dolog. Egyrészt nagyon rossz, másrészt kicsit megnyugtat, hogy minden rendben van.

A mai éjszakám is borzasztó volt. Hajnali 5-ig nem bírtam aludni. Negyed háromkor belekiabáltam a wc csészébe, onnantól kicsit jobb volt. Majd 5-től 8-ig bírtam aludni. Olyan érzés volt, mintha gyomorszájba vertek volna! Még szerencse, hogy hetenként eddig csak egy ilyen nap volt! Bocs, nem panaszként mondom, tudom, hogy cserélnétek velem! Higgyétek el, ezeket ti is „élvezi” fogjátok hamarosan!

Babicsek!
Tudom milyen nehéz. Én is mindig össze szoktam rogyni! Gondoljunk csak most a legutolsó alkalommal, szóval, szerintem Te nagyon ügyesen bírod, büszke vagyok rád! Hidd el, meg fogja hozni ez a türelem az eredményt!

Natikám!
Nagyon boldog születésnapot kívánok!



Eclipse!
Nagyon szép az új vonalzód! Csinálhatnál olyat is, amin a terhesség idejét is tudjuk követni!


rodina74
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: