Új privát üzeneted érkezett!

üdv!

Krisz,
írtam tegnap este én is ezt a szar ovko-t.
tavaly evett kétszer tökalmát. és basszus épp tegnap még egyet :x több nincs, na ezt a hármat se én vettem :?
beszarnunk szeritnem nem kell, akkor lenne baj, ha hosszabb ideig, folyamatosan ezen éltek volna a babák, akkor halmozódhatna bennük a vegyszer.
attól elmehet a cég a pits@ba :evil:

bocsánat, most ennyi, azért nekem is ezen jár az agyam :roll:
majd jövök még.

angel37
 
 


Twist!
Napi 3-4 elég, ami kicsorog magától, törölgesd. Gyakrabban nem érdemes, kikezdi a nyálkahártyát.

Angel!
Enyémeknek még a pupillájuk is ki van tágítva, holnap szemészet...

Pocakosok: pihenjetek sokat!

Ovko: mi nem ettünk belőle, maradtam a jó öreg kecskemétinél. A bioban eleve nem hiszek. Szerintem ne idegeskedjetek, nem hiszem, hogy bármiből is nagy mennyiség lett volna benne.

Keny!
Mi volt? Bunkók tudnak néha lenni, az tuti, bár érdekes módon amikor meglátják a "légypiszkot" a nevem előtt, és kiderül, hogy NEM orvos vagyok, mindig nagyon udvariasak lesznek... :oops: :?
vovanda
 
 


Skrisz!
Nem igazán tudom az eü. határérték mennyi, pár üvegtől tuti nem lesz semmi baja. Az hogy odaírják hogy rákkeltő bébiétel, az durva csúsztatás. Ha nagykanállal fogyasztod a vegyszert nap mint nap, akkor beteg leszel tőle. De a levegő is rákkeltő, szóval ebbe nem nagyon kell belegondolni, mert rém lehangoló.
Én is hitetlen vásárló vagyok, a biocuccokban nem nagyon hiszek... :roll: Egy őstermelő barátunk szokta mondogatni, hogy az a különbség a biogazda meg a hagyományos művelést folytató termelő között, hogy a biogazda éjjel permetez :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Nem akarlak itt untatni benneteket, de megpróbálom mp3-ba tömöríteni:
Reggel 7:30 a laborba, sorszám, elöttem 33-an :roll: , na mind1 én ráérek várom a sorom.Közben elolvasom az ákom-bákom cetlin kiragasztott "tájékoztatókat", nos az 1iken ez áll:
-"Evés utáni vérvételre soron kívül lehet jelentkezni".
Mivel nekem az első v.vételem éhgyomri, ez rám nem vonatkozik, majd csak a másodiknál, ha eltelt az 1 óra.
Következik a sorszámom 8:15-kor.Nő az ablaknál majd leordítja a hajam, hogy miért nem jelentkeztem soron kívül, hiszen ki van írva!!!Nekik 9-kor be kell fejezni a v.vételeket.
Mire én:
"ez a kiírás az én fogalmaim szerint nem az 1-ső, ill nem az éhgyomri v.vételre vonatkozik.
Nővér:
"Dehogyisnem!!!!"
Én:
"Akkor nincs jól megfogalmazva, már bocs!"
Nővér:
"Az úgy jó ahogy van, és én ne is vitatkozzak!!!Fogjam már be a szám :shock: (ez már kivágta nálam a biztosítékot)
Én:
"szerintem ugyan azt a magyar nyelvet beszéljük, és nem az van oda írva, de ez kb 5-ik osztályos szint lenne, hogy egy ilyen 1szerű mondatot helyesen megfogalmaznak.
Nővér:
"na jó még megcsinálják a vizsgálatot, hogy lássam milyen kegyes"
Én:
"köszönöm"(magamba:"húúúúú b....meg)

Szóval ilyen piti dolgok miatt vannak félreértések, hogy nem tudnak magyarul beszélni az emberrel :roll:

KépKép

Kép
keny
 
 


Lois,
ja, igen, ezt szokták mondani a biotermelelőkre :wink: :roll:
én se vagyok nagy bio fun. emlékszem, annak idején a guargumi volt a bio szójatejben is, klafa :roll: ez az ovko amúgy nem bio, legalább annak nem merte hirdetni magát.

kb 30g alma volt egy üvegben mi tökösünkben, ebből evett fél év alatt hármat. és simán lehet, hogy ebben a szállítmányban nem is sz@ros alma volt.
most meg már úgysem tudok változtatni, hogy megette :roll: , többet ebből nem kap, kész.
ki tudja, mi minden lenne, ha górcső alá vennénk pár zöldséges cuccait... ilyesmiken tényleg jobb nem agyalni, mert nem vennék semmit, infúzión élne :roll: :wink:

Vanda,
nem is tudtam, hogy légypiszkos vagy :)
drukk a szemészethez!
"nagyoknak" már otthon kell tágítani?

Keny,
mi húzott fel? :roll:
keményedés ált. belefér, csak kellemetlen, nem lesz gond.

angel37
 
 


Keny,
fogd be?? :shock: :twisted:
én is így értem a kiírást, ahogy te, nem is lehet máshogy. képzelem, hogy adott esetben lecsesznének, ha úgy menne vki előre, hogy nem passzol a sajtcédulával, sajna a magyar eü-ben erre vagyunk dresszírozva :roll: (tisztelet a kivételnek)
hol volt ez?

angel37
 
 


addig bénáztam a porszívóval, míg leszippantottam Diána egyik kis zokniját a szárítóról... gondolom ennek annyi, én ugyan ki nem szedem a porzsákból :roll:

angel37
 
 


Angel!
Itt a Hermina úton.
zokninak semmi baja, csak gusztustalan kiszedni :shock:

KépKép

Kép
keny
 
 


Eszti legalább 6-8 üveggel evett az Ovko-s szarból. :cry: Most már mindegy! Vajon a Kecskemétiben, Univerben és Hippben mi van? :roll: És a biopiacon mi a biztosíték, hogy tényleg bio?? :roll:

Keny, basszus, de paraszt volt!

skrisz72
 
 


Skrisz!
Semmise...biztosíték az nem van, max. vakhit. Én nem is törekedtem arra, hogy biot kajtassak Zének.
Amúgy elvesztettük az üveges-szüzességünket, szombaton kalandparkba mentünk, volt itthon egy spenót, (nem tudom már honnan, valamelyik barát hozta), amit a férjem betett a táskába végszükségre, és nagyon ott ragadtunk, kinyitottam neki, evett kb. 2 kanállal, na az az öklendezést amit lenyomott :shock:
Így éhen maradt :oops: Este hétre értünk haza, akkor "uzsonnázott".
Ma a zöldbabot avattuk, imádta :)

Keny!

Ezt a parasztot :shock: :shock: :shock: Ez a "fogjambeaszám" dologra tuti eldurrant volna az agyam :roll:

Angel!

Jaaa, azt hittem minden bébiétel bio :oops:
Zokni :D :D :D De mit kotorászol a porszívóval a szárítónál?? A pókhálókat szedegeted talán? :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Keny, sajnálom ezt a cécót reggel! Remélem, hogy nem lesz magas a cukrod, mert az idegesség felfokozhatja a szintet. Ha magas lenne, mondd meg a dokidnak, hogy nagyon felidegeltek.

Durva, hogy a bébiételekben nem lehet bízni. Ha valami tuti egészségeset és minden adaléktól menteset akartam "nassolni", én is vettem olyanokat. Ciki, nem ciki, de felnőtt létemre is imádom pl. a zöldborsópűrét és a gyümölcspűréket, italokat, hmmm:))
Még rájuk gondolni is jó.
De most akkor jobb, ha a babának magam készítem az ételét?
(majd 3 hónap múlva....)
Vendég
 


Keny: látom, neked is mennyire bejön az sztk, mint nekem kb. :lol: :lol: Bunkók! Nyugi!
Nekem akkor keményedik a hasam, ha felhúzom magam, vagy idegeskedek. Amikor vártam azt a bizonyos leletet, napi többször is keményedett, emlékszel?
Végre írt a dokim, jövő héten megyek hozzá

Képzeljétek, az említett 3 süti után bealudtam és most keltem fel ebédelni. (Közben persze 1 wc járat volt és visszafeküdtem). Annyira fáradt voltam. 11 körül feküdtem le és 1/2 5-kor keltünk, hogy nagyon korán ottlegyünk a Mensben. Drága Apa eljött velem.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Az én gyerekem nem lesz nagy zöldségfaló. A gyümölcsös kajákat megeszi, de a zöldeket nem nagyon. :? Na majd megpróbálom én is a cukkinit és a céklát. Hátha azok bejönnek neki.

Baba, egészségedre a szundi! :D

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Esztikének boldog 8. hónapot!!

Keny hihetetlen néha mit meg nem engednek maguknak!

Most olvastam én is ezt a bébiétel mizériát!!!! :evil:
Az jutott az eszembe, hogy az ember ezek után mibe bízzon?
Hihetetlen!!!! :evil:

Baba az a lényeg, hogy ha teheted pihengess!!! :wink:
Nyugi én a csokitortára voltam ráállva pedig sose szerettem! :lol: :roll:

Pocakosok UH képeket kérünk ám olyan rég tettetek fel!!

Képzeljétek új homeós tejserkentőt szedek a neve Ricinus Communis kíváncsi vagyok hogy fog hatni. :roll:
Valaki meg tudja nekem mondani, hogy mikor hozza a postás a családi pótlékot és a TGYÁ-st?

Milán baba ma nagyon jófiu 7-kor evett aztán 11-kor és most alszik megint. :lol:
Oylan édes a szopipárnán kaja közbe már incselkedik anyával telii szájjal vigyorog (még úgy is ha a cici a szájába van) és húzogatja a szemöldökét!
Mindíg elvarázsol! :oops: :D
Na és amit még nagyon tud cicivel a szájba orbitálissat büfögni! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


ÓÓÓ kérdésem lenne.
Tudom Milán még picike hozzá épp ezért kérdezném, hogy az etetőszéket hány hónapos kortól szokták használni és mit kell igazán nézni egy etetőszéken? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel Bebbax kiscipőnk lett.
Igen cuki fehér zöld kis tépőzárral.
Holnap megyünk dokinénihez mert be kell állítani.
Valakinek volt ilyen kiscipője?
Ezt meddig kell használni? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny,
ott én is voltam párszor vérvételen. nem egy kedves hely, bár ilyen "élményem" azért nem volt.
ja, és az is fasza, hogy vmikor csak az Örsön tudot megkapni az eredményt :roll:

Lois,
hm, végülis lehet, de ha az (elvileg) akkor ráírják, hogy bio :?
a szárító mellett mentem el a porszívóval, és arra tartottam csövet :roll: nem pókhálós a szárítónk, annál gyakrabban mosok :lol:

Rani,
szóval ti is bebaxosok lettetek. abból kaptuk most a másodikat. kell, amíg ortopédus úgy ítéli :? de használ, tényleg.
vigyázz, mert hatalmasakt tud rúgni vele hasba :shock:

különböző kortól vannak etetőszékek. mi most vettünk, de még mindig kicsi bele :oops:

Baba,
drukk a véreredményekhez! :)

angel37
 
 


Csajok, ti mivel mossátok és öblítitek a babaruhákat? Várom a hozzászólásaitokat. Vettünk használtan és kaptunk a sógornőmtől is ruhákat és apránként ki akarom majd mosogatni és vasalgatni őket, hogy ne a nagy nyári melegben kelljen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


a mosószer szokott változni, de sensitive (sokszor van kisgyerek is a csomagoláson :) ) (vagy bio :roll: )
öblítőnek a BIP hypoallergén.
(én csak elsőre vasaltam a ruhákat :oops: inkább magasabb hőfokon mostam, bírták)

angel37
 
 


Sziasztok Csajok!

Rossz híreket kaptam :( :( :( , nyitva a méhszájam 1 ujjnyira, a doki látja a magzatburkot :( :( :( , holnaptól kórház.SOTE I Baross u.Vénásan kapok majd méhnyugtatót, antóibiotikumot, magnesiumot.Sanszos, hogy össze varrnak, és csak pisilni kelhetek fel.Basszus rosszul esett, sírok is....jajjjj csak a babámnak ne legyen baja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok Csajok!

Rossz híreket kaptam :( :( :( , nyitva a méhszájam 1 ujjnyira, a doki látja a magzatburkot :( :( :( , holnaptól kórház.SOTE I Baross u.Vénásan kapok majd méhnyugtatót, antóibiotikumot, magnesiumot.Sanszos, hogy össze varrnak, és csak pisilni kelhetek fel.Basszus rosszul esett, sírok is....jajjjj csak a babámnak ne legyen baja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny drága,
jajj :( :(
de legalább észrevették - hű még jó, hogy elmentél dokihoz! a legjobb hely sajna most a kórház... azt úgyis hiába mondom, hogy nyugi, de próbálj :oops:
a burok gondolom ép, víz nem csurog, ez jó jel.
kitartást nektek!!
Kornél maradj bent minél tovább!!

angel37
 
 


Keny drága, nyugi! Nem lesz semmi baj. Szépen kifekszed az időt. Szar lesz, de a lényeg, hogy ne nyílj tovább. Laptopod van? Be tudod vinni a kórházba?

Baba, én Dreft mosószert használok és Silan sensitive öblítőt. De mostam már Silan sensitive mosószerrel is. Én is csak elsőre vasaltam. :oops:

skrisz72
 
 


Keny drága, ne aggódj, jó, hogy észrevették és a kórházban is tuti vigyáznak rád. Nem lesz baja a babádnak, mindenki azért dolgozik majd! Sok kolléganőmnek összevarrták a méhszáját és feküdnie kellett és gyönyörű babája született. A második babánál már nem volt ilyen gondja!:) Fel a fejjel!

Raniko: Hát nekem a MÁK küldött határozatot, hogy minden hónap 3-áig a számlámon kell legyen a családi pótlék. Így aztán 2-án tuti rajta van. A TGYÁS-t is kb. aznap kapom, a munkahelyem intézte. De hogy a postás mikor hozza..... hát, talán később, mint a számlára utalás....
Ja és tök jó, hogy a családi pótlék már első hónapban is teljes hónapra jár.

Krisz, ezeket használom én is. A vasalásra már nekem sincs időm, azonnal kellenek a ruhák és a textil pellusok is.
Vendég
 


Angel én 60 fokra gondoltam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jajj, Keny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Szorítok! Nyugodj meg!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny jajj te szegény nagyon sajnálom a rossz híreket!
Nyugi nem lesz tuti semmi baj, ha fekszek ezt meg ki kell bírni!
Millió puszi nektek!!


Twist köszi én még nem kaptam ebben a hónapban semmt igaz a postás hozná.
(basszus hog miért nem utalva kértem :evil: )

Angel remélem nek kell sokáig hordani, de nagyon kis csini a cipő! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
Ez most másfajta szemcsepp, dioptria eltérést fognak mérni (mindketten szemüvegesek vagyunk).
Igen, "légypiszkos" vagyok, azért pofázok ennyit (szakmai ártalom) :lol: :oops:

Baba!
Sensitive mosószer, meg valami sensitive öblítő, 40 fok. Szaranya vagyok, nem mosom külön a lurkók cuccát.

Etetőszék: aminek dönthető a háttámlája, már egész kis kortól használható, kb. úgy ül benne a baba, mint a hordozóban. Enyémek piciként elnézelődtek belőle, magasan van, több mindent látnak.

Keny!
Szorítunk nagyon! Híreket hoz majd valaki? Tudom, hogy könnyen dimálok, de próbálj megnyugodni, az most a legfontosabb.

Kölkeim ma kutyáztak (igen, az ikrek is). Kifogtunk egy nagyon kedves, borzas kutyust, édesen haverkodtak vele.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Tök ciki de szokás szerint elhavazva és csak gyors olvasásba.

Ovko:

Nagyon felháborító, mi ugyan nem vettünk de mi a biztosíték arra, hogy a hipp és a kecskeméti milyen? Na és a zöldség amit a boltba veszünk? Na most sajnálom igazán, hogy nem kertes házban lakunk ,tuti vetnék mindent és arról tudnám milyen.

Keny:

Próbálj megnyugodni, jó kezekbe leszel nagyon! Laptop ha van vigyél és írj nekünk . Kornél baba még úgysem akar kijönni. Jó b.....ó volt a nő a laborba.

Gréti nagyon cukin kúszik, jobb kézzel húzza magát bal behajlítva , bal lábbal tol és a bal lábán rajta keresztbe a jobb. Voltunk ma tanácsadóba. 8,20kg és 72 cm.

Lenne egy kérdésem: elegem van, hogy folyton beteg vagyok a torkommal. Nem tudnátok javasolni valami jó immunerősítőt? Homeopátia, gyógynövény????

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba,
60 az elég :wink: én mostanában 50-en mosok ruhát, takarót, fejvédőt stb. 40-en.
egyszer láttam a Péterfy koraosztályon, 50 fokon ment a mosógép, pedig ott ugye nem mindig ugyanaz került u. ahhoz a babához. és elég szigorú dolgok voltak a sterilséggel, gondolom ezzel is :wink:

Rani,
nem lehet változtatni, hogy utaljanak?
ja, cuki cipő! Miláné hányas méret? az elsőhöz képest a mostani olyan batár :shock:
rúgásokkal tényleg vigyázz!!
Makilányom ma kinyitotta a tépőzárat :roll:

Keny,
jut eszembe, én is "öszevarrt" gyerek vagyok :wink:
tényleg, hoz valaki híreket majd rólad??

Nikó,
most hirtelen a grapefruitmagcsepp jutott eszembe.
de az eszetlenül keserű :?

Vanda,
:wink:

angel37
 
 


Megjött a vércukrom leletem:

Glucose 0 perc: 4,18 ref.:4,1-6,00
Glucose 60 perc: 5,66 ???

TSH: 0,287 ref.:0,27-4,2

Valaki tudja, mi a normális 60 perces? Az nincs megadva.

HUNCI, ha olvasod, nézd meg, légyszi te is!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára babaimado 2010.04.08 12:48-kor.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Anyut is össze kellett anno varrni, mikor velem volt terhes.
Én is folyton emiatt aggódok egyébként, mert sokat görcsölök és keményedések is vannak. Múltkor pont erről beszélgettünk Kenyvel. Én biztos sms-ezek majd Kenyvel. Ha tudok vmit, megírom.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Etetőszék: dönthető háttámla, ötpontos öv. Pár hósan bele lehet tenni őket.

Ovko: teljesen felháborít, párom szerint a bio-cuccokat hamisítják a leghamarabb. Azért a babakajákkal nem kellene játszadozni.

Keny, minden rendben lesz, sok kismamival feküdtem együtt, akiknek hasonló gondjuk volt, és nem lett semmi baj.

Nálunk éjszakák elromlottak, fogzanak, Kirának 8 foga van kint, lázas lett ma reggelre. Kisnorbi 5-kor kel, de minek? Köhögnek, délután orvos. Sétálni nehezen tudunk, mert ordítanak a babakocsiban, ki akarnak szállni. Fontolóra veszem a gyerekpórázt, leszarom, ki mit mond, mert ha elszaladnak tőlem, nekem annyi.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcsi, van olyan, hogy gyerekpóráz?

Baba, én a többi eredményhez sem értek. Jók?

Tegnap apa hozott Hamé bébiételt. 5 hónapos kortól ajánlják, és van benne eper! Megnéztem, cseh származású. Nem fogom odaadni Esztinek.

skrisz72
 
 


Keny Drága!
Szomorúan olvastam, hogy ilyen car híreket kaptál. Ezt most úgy kell érteni, hogy a külső és a belső méhszáj is nyitva 1 ujjnyira??
A külső nekem is kinyílt, aztán a 34.-ik héten a belső is. Én is úgy képzeltem, hogy mivel már akkor elég nagy babám volt, tovább nyílik, és megállíthatatlan a folyamat. De ez nincs így. Simán tartotta a 3 kilós babát a méhszájam, és a végén úgy kellett kifüstölni a Kölköt :) Szóval ne tesssék a legrosszabbra gondoloni, szuszáááááá!! :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megkaptam T. dr. válaszát a leletre: szigorú diéta :cry: :cry: , mert emelkedett a cukor, még jó, de a diéta szentírás. Frankó. :cry: :cry: Így is éhes vagyok állandóan.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Végül is a bébiételeket igazából utazásra ajánlják, hogy vigyük magunkkal. Amikor otthon vagyunk a bébivel, akkor azt javasolják, hogy magunk készítsük el a bébipapit. A piacon talán jobb házi gyümölcsök és zöldségek vannak, mint a boltban, a piacról is érdemes venni. Mármint szerintem a szimpi, aranyos kendős néniktől és tuti vennék:) Gyönyörű zöldségeket árulnak pl. Veresen. Nálunk kertes ház van, de nem tudtam még veteményest csinálni sajnos, mert a kutyák kikaparnák és lepisilnék az egészet. Szóval hiába a kertes ház.
Vendég
 


Baba sajnálom. Hú, én azt hittem, hogy 7,8-ig jó a cukorterhelés. Ezek szerint az valami más lehetett, amire emlékeztem...
Hát végül is mindent édesítőszerrel kell enni, vagy cukor nélkül és a szénhidrátot kell számolgatni. Ki lehet bírni, napi 6-szor ehettem.
Vendég
 


Baba,
nem értek sajna ehhez igazán, hátha Hunci erre jár!

Szöcsi,
Kírácska szegény, ennyi fog :? Norbika ejnye, tessék aludni tovább! :roll: :wink:
gyerekpóóráááz? :shock: bocs :lol:
láttam már kistermetű kutyáknak kétágút, két nyakörvvel, olyasmi?
mondjuk én is attól tartok, hogy ki akar majd szállni a kocsiból, párom kiskorában simán kiugrott belőle valahogy, a zebra közepén.

Krisz,
ne is add. eper ilyen korán :roll:
van áfonyás alma (hipp) szintén 4hóstól ajánlják, most mertem próbálni egyet a hétvégén, így, hogy már 1 éves múlt, de többet nem adok (legalábbis jódarabig), iszony megfogta az emésztést.

ha már bébikaja, maradok a Hipp, Kecskeméti, Univer hármasnál.
tegnap kapott tökfőzeléket csirkével, abban van kis fűszer már. na hát nem kicsi, mert a kiccsajnak kajakra fokhagymaszaga van tőle :shock: még ma is. alig hittem az orromnak. pedig az előzőeknél nem volt ilyen.

Lois,
ha látszik a burok, akkor gondolom kívül-belül nyitva :oops:
szerencsére sok helyzetből is van még "visszaút" :wink:
azt se gondoltam volna, hogy elfolyt vízzel még ellehet bent a gyerek két napig :shock:

angel37
 
 


Skrisz!
Miért nem próbálod neki elkészíteni neki te?Hátha "anyafőztezöldek" jobban bejönnének :) Amiket most esznek, annyira semmi erőfeszítés elkészíteni. Nekünk be van tárazva egy csomó zöldség (Most épp, borsó, zöldbab, cékla, tök) készen, csak a husit kell hozzá frissen főzni reggelente. Frissen csak a gesztenye, meg a cukkini készül, de az is pillanatok alatt megvan. Tényleg.

Rani!
Nekem is utalva jön, mindig másodikán. Gondolom a postán pár nap a csúszás.
Etetőszék, mi csak a hozzátáplálás óta használjuk, (én gyereket nem tároltam benne, arra ott volt ugye a hinta, meg a játszószőnyeg stb.) nekem Peg Perego van, 5 pontos biztonsági öv (ez nagyon fontos), 4 pozícióban dönthető. Nagyon szuper, Zé is szeret benne ücsörögni. És jó akciósan vettem :wink:

Angel!
Én még nem raktam fel rá a tálcát, mert mikor elkezdtük, akkor eltűnt mögötte, most sem látom értelmét, hogy rajta legyen, majd ha már önállóan próbálkozik.
Jóvanna porszívósmami, azért kíméld a kölök ruhatárát :wink:

Baba!

én pl. a pelenkákat a szülés napján vasaltam, hogy "frisssteril" legyen.
Eleinte nem használtam külön mosószert, de Zének elég nyüves a bőre, azóta, babás Dreft és babás Bip. MOst 30-40 fokon mosom a ruháit, mindent egyben, és mindent vasalok. És abból sem csinálok ügyet, ha belekeverednek a mi cuccaink is.
60 perceset nem szoktak nézni, én nézegettem magamnak itthon, az magas szokott lenni, de nem számít, az a lényeg, hogy 120-ra szépen visszamenjen.

Angliában nagy divat a gyerekpóráz egy ismerősöm szerint. Én még nem láttam olyat. Ikres, városlakó mamiknál biztos vannak olyan helyzetek amikor meg lehet érteni :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Baba!
Nekem 6.2 volt 27-héten a terhelés, teljesen jónak lett ítélve :shock:


Angel!

Ja gondoltam hogy nyitva, csak reméltem hátha hülyén gondolom :(
Szerintem gyerekpóráz olyan hám-féle.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Babám,
:( :( fúha, hát kitartás ezzel a diétázással, de ha kell sajna, akkor kell :?

Twist,
a piaci cuccok eredete sem megbízhatóbb számomra. de valahol kell intézni a vásárlást :wink:
hááát, azt meg majd látod, mennyi kedved, időd lesz, főleg az elején macskaadagokat pampucolni Dorkának :wink:

én adok ezt is, azt is, sokszor keverem: itthon készül csirkehús vagy csirkemáj - üveges valamivel. gyümölcsöt is sokszor én csinálom meg neki, összeteszem zabpehellyel v. gesztenyével. zöldből pl. spenót, cukkini szintén házilag.

angel37
 
 


Lois,
jaja, tálcát én is kivettem :D a szülinapos képeken mondjuk épp visszatettem, hogy rajta legyen a torta, azon majd látszik, ha egyszer feltöltjük :roll: :oops:
de tálca nélkül is lecsúszik még a székben.
mindegy, majd belenyő! :lol:

ez gyerekpóráz kezd érdekelni!
elképzeltem a kiccsajt négykézláb pórázzal! 8)

angel37
 
 


Twist:mindenütt azt írják, hogy 7-ig jó, de T. dr. üzenete, hogy emelkedést mutat, ezért szigorúan betartani az utasításait. Tudjátok, lazábbra vettem, de kristálycukrot nem ettem. Háát...most megint méregethetek, számolgathatok, éhes leszek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, hát ez érdekes..magasabb volt a tiéd az enyémnél...doki kért 60-as reggelizőset..képzelem tej és zsemle mit tett volna :shock:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép napot Mindenkinek!
Kicsit olvasó üzemben vagyok, elkezdtem tavaszi nagytakarítani, és nem nagyon haladok. De már idegesít, hogy mindent belepett a por. :oops:

Pár dologra azért reagálok, ami eszembe jut. Ha valamire nem válaszoltam noszogassatok kicsit! :wink:

Lois!
Altatásra visszatérve tudom én is, hogy nem az anyával elalvós éppen a minta módszer, de én is annyira szeretek odabúni mellé. Úh. nem is tudom melyikőnk igényli jobban a másikat. :oops:
Különben Litti is jól elmolyolgat, mióta tud ülni, felülés csak kapaszkodva megy még mindig, de úgy annyira jól érzi magát, így nem erőszakolom hogy feküdjön.
Ezek a fogascskák kis gyöngyszemek. :)

Húsvéti Milán, Marci nyuszi nagyon édi!

Skrisz!
Litti is bukik minden üvegre. :lol:

Twist!
Dorkának gyógypuszik, ha még kellene!

Ovkó bébikaja!
Nagyon felháborító. Nem tudom azt írtam-e hogy az egyik nőgyógyászom gyereknőgyógyász, mondja hogy rendszeresen vsznek két-három éves kicsiket, hogy nő a cicjük. Azt mondja a víz , a csirke hús és a bébikaja miatt. ( Lehet rákérdezek konkrétan) De könyörgöm akkor mit lehet enni?!!!!
Angel, Skrisz! Páér üveg csak nem okoz bajt. :shock:

Biokaja csak az amit otthon a jó nagyszülők termelnek. De akkor még mindig átjön a szomszédból ez az a széllel, talajvízzel. Szal, legfeljebb biobb kajáról beszélhetünk. :?

Ja és pont tegnap kaptam egy emailt, mennyire káros többek között a szója. Ha valakit érdekel, írja meg az email címér prviviben.


Keny!
De jó a zsemle tej terhelés. Azt hittem ilyen már nincs is, csak a cukros. A nővér nem semmi volt. :evil:

Eddig jutottam, nem tudtam végigolvasni . pusszantás.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Csak még kicsi lejjebb tekertem és most látom.

Keny!
Nagy-nagy ölelés és millió szurok, hogy minden rendben legyen!!! :cry: :cry:

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


KENY HÍREK!!!!!!!

"Szülőszobán vagyok, méhnyugtatót kapok infúzióban, alkoholos, ezért most már jóól vagyok:)+antibiotikumot. A baba kapott tüdőérlelőt. Nem kelhetek fel. A kicsim jól van, majd lerúgja a ctg-t a hasamról!"

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
köszi a hírt!
legjobbakat Kenynek, ha beszélnél vele!

Katerina,
takarítás :roll:
apránként én is végzem...
durva a cicinövés! :( a védőnő is megnézte legutóbb a kiccsajét, akkor lehet, hogy ezért. de szerencsére laposka.

angel37
 
 


Jaj, de rossz ilyeneket olvasni... :(

Keny drága!
Minden pozitív gondolatom a tiéd!!! ++++++++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: