Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz, Lois!
Édesek a törpék. :D

Nem tudom már, ki írta, hogy a vámpírfogak jönnek: ritkán, de előfordul, hogy nem a szokésos sorrendben jönnek a fogak, semmi gáz vele.

Rani!
Tokásnyuszi tünemény. küldtem neked privit.
vovanda
 
 


Rani, nagyon édi Miló ezzel a nyuszifüllel-)))))))))))))))))))))
Én voltam a vámpírfogas:) Köszi Vanda amit írtál.

Ma iszonyúan megszenvedtünk a kislánnyal, egész nap sírt. Már vörös foltok lettek az arcán mindenhol. Nem tudott aludni egész nap, mindig újra felkelt. A pocakja szörnyen görcsölt, Espumisan-nal elmúlt, de pár újra múlva újrakezdődött minden. Szegény, rémesen volt, mindig nálam akart lenni, másnál sírt. És az esti fürdetés utáni "etetés" mentette meg a szitut, azóta szépen alszik, Hála az Égnek!
Vendég
 


Jó reggelt, sok locsolót, már aki szereti! :wink:
Mi ma 4-kor keltünk. 5.11-kor aludt vissza Eszti, aztán 6-kor már megint kukorékolt. Már nem emlékszem, említettem, hogy már három fogacskánk van?

Lois, cuki kis cicinyűvő fogacskák!

Rani, ez a nyuszifül.... :lol: :lol: :lol:

skrisz72
 
 

 
 

Sziasztok!

BOLDOG NYULAT KICSIKNEK ÉS NAGYOKNAK!
Vendég
 


Sziasztok,

Boldog Nyuszit, Csibét, Barikát Mindenkinek! Lányoknak sok locsolkodót na meg a mamájuknak, a fiúknak sok tojást, egyenlőre... :wink: :D

KépKép
tobi
 
 


Rani,
nyuszkófiú! :lol: :lol:
bebax cipőt kap Milán?
vagy most még csak a kifúrt szivacs? (mi azt végül nem csináltuk)

és határozottan van olyan, hogy még bír zabálni, mikor már azt hiszed képtelenség! :roll: :wink:

Lois,
fogacskák! :D

Krisz,
piás kép! :D
télleg lehetne a Karamalz reklámja! :)
Makicsajnak vagy egy Baileyses üveges fotó hogy azt hengergeti, meg hogy nyúl apa Sopronis doboza után,az is mehetne a Soproninak!

Tobi,
két hó már, gratu! :D :D


Kellemes Nyuszkós Ünnepeket! :D
locsolót minimálisat v. egyet se - legalábbis magamból kiindulva :roll:

angel37
 
 


Krisz, gratula a 3 gyöngy fogacskához:))

Ezt a fránya esőt, nem igaz már:-( Apa elment locsolkodni, mi meg itt unatkozunk. Aztán megyünk vendégségbe és délután hozzánk is jönnek, akkor legalább történik végre valami:)
Vendég
 


Sziasztok!

Angel nem tudom sajna milyen a kiscipő! :roll:
Csütörtökön kapom meg.
Mi szivacsozunk! :lol:
Dobok is egy két képet!

No meg dobok olyan képet is ahol az 56-os rugiba anya beletuszkolta Milánbabát! :roll: :lol:

Kép még nem tudja hogy is kell használni:O)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

Sziasztok!

Marcival eljöttnk egy hétre anyuékhoz. Eddig nagyon jólérezzük magunkat. Tegnap a nagymamámnál nagy családi összejövetel volt, Marci ismét bűvölt mindenkit, mosolygott egész délután. Nem is értem, hogy bírta? Tesóm babája nyolc hetes, itt laknak anyuéknál. Amíg mi a gyerkőcök lábát próbáltuk összemérni Marci a Bíboranna haját tépegette :shock: Szegény kicsi nyávogott, hogy valami baj van, de minket lefoglaltak a lábak...

Visszaolvastam, de már nem emlékszem mindenre, elnézést.

Bols,
örülök a jó eredménynek! A szonográfus azért llehetne együttérzőbb.

Lois,
KisZé szemét mindig megcsodálom.


Skrisz,
nagy hős vagy, hogy dolgozol!! Biztos nem könnyű.

Kép
lona1
 
 


Próbálok feltenni egy Marcis képet.

Nem tudok bejelentkezni a közösbe. Kép

Kép
lona1
 
 


Skrisz, látod, mit tanult tőled a gyerek???!! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Anyucik!
Nagyon cukik a babák :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Skrisz, Lois, Raniko, Lona,
gyönyörűek a babák!!!! :D :D :D

Skrisz, Lois,
gratula a fogacskákhoz!!!

Raniko,
Mei tait 2 hónapos korától próbálgatjuk. Eleinte rögtön ordítás, majd már 10 percet is kibírt, és a múlt héten merészkedtünk ki benne először!!! Fél óra sikerült! :P
Túletetéshez nem értek :roll:
(Minek az a szivacs-bigyó a lábacskákra?????)

Katerina,
Mi is HA - pépet vacsizunk, és örülök, ha 50 gr bevarázsolódik :roll:
Hiába, Lányok :P

Skrisz,
kitartás az éjszakázáshoz!!!!

Lencsém ma 6450 gr :D - lassan, de biztosan megindult végre a gyarapodás :P

tillidian
 
 


Till, gratula a gyarapodáshoz és jó, hogy tudtál jönni!:) Ezek szerint picit jobbak lettek a nappalok most már?

Keny, készülsz a cukorterheléses vizsgálatra? Volt valaha gond a cukroddal? Túlsúlyod nincs, láttam a fotókon, szóval, szerintem nem lesz itt gond.

Nálunk valami nátha van: Dorka nagyon szörcsög és köhög is. Éjjel hasgörcsei voltak (húsvéti zabálásom miatt szegénykének) és így nem aludtunk megint, csak szaggatottan. Szóval, minden összejött. :cry:
Vendég
 


Keny, én is holnap megyek vc.vizsgálatra.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok
a bmc-babásból irok,ha valakit érdekel szép márkás nem bálás ruci olcsón,200-600ft ig,irjon privit,küldök albumot!!érdemes megnézni!!
izelitő:
http://picasaweb.google.hu/113450104542 ... bumVegyes#

bocsi a zavarásért :oops: :oops:

bibar
 
 


Még kérek nyuszikáa!! Olyan édes és szép az összes! :-))

Tilli!
Ááááá, már a te lányod is mindjárt utoléri Rékámat! :lol: :lol: :lol:

Twist!
Ugye. ugye. A dőzsölés! :wink: Egyébként ne tudd meg, milyen mérges voltam anno anyámra, amikor jó kis babgulyást főzött, én meg még szotattam.

Cukros löttyhöz meg kitartást! Brr, rémálmomban se jöjjön elő. :?
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lona nagyon cuki a kép!!!

Tilli szupi gratula a gyarapodáshoz!
Lábacskára szivacs azért kell ha hason alszik a matrac ne nyomja befelé a bokácskát (még mindíg befelé áll) így nincs rajta súly!

Bibar írtam privit! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyuszifülesek!
Nagyon cukik vagytok :D

Rani!
Szotyizás :lol: :lol: :lol:

Skrisz!, Angel!

Milyen alkesz gyerkőcök nevelkednek itt, nekünk is van kompromittáló felvételünk :wink:

Engem nem locsolt meg senki sem...vagyis a Kölköm lehugyozott reggel, ...szóval végül is nem fogok már elhervadni :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szivacsos lábtyű :shock:
Azért édes benne...hiába ezeknek a kölköknek minden jól áll :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli!
megnéztem a lányzót és azta... :shock: :shock: :shock: :lol: :lol:
Annyira nagy lett, nagyon kis okosan figyelős...Vackoros képek is tündériek...látom erős szövetség kovácsolódik :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lona,
Mártonnyuszid nagyon cuki! :D :D

Rani,
szivacs :lol: jó nagy! :wink:
azon a képen kötött rugdalózó van Milánon? :oops:

Tilli,
jó súlyban van már Lencsi! :)
na, azé van csaj, aki bír (túl)enni :roll: :wink:
majd nézem a közöst!

Lois,
:lol: akkor mégis volt locsolód, egy nap ide vagy oda! szerencsére nem a hajadra kaptad! :wink:

ma nálunk is majdnem megint végig lett csurrantva a komód, egy másodpercen múlott, hogy pelenkába ment :roll:

angel37
 
 


Rani, szegény gyerek! Látszik a fején, hogy "anya, ezt most mééér kellett?" :lol: :lol: :lol:

Lona, Marci cukinyuszi! Állati édes a fehér sapiban.

Lois, nálunk is így nézett ki Eszti szivaccsal a bokáján. 8) Nem zavarja őket semmiben.

Tillikém, jó, hogy benéztél! Pusza nektek!

Baba, cukros lötyi vagy zsemle?

skrisz72
 
 


Vanda, nálunk meg volt töltött káposzta és nem ehettem:-(( Kissé felpuffasztana... De nagyon imádom, hmmmm.
Képzeljétek, szegény kislányom náthás, nagyon szörcsög, valami csorog a torkába és lenyeli és köhög is, úgy hogy szopizni is alig tudott, mindig le kellett állni, mert nem kapott levegőt. Első utunk a gyerekdokihoz vezetett ma reggel. Kapott orrcseppet, orrsprayt, cseppeket és két nap múlva visszavár minket. És végre orrszívóztam is, nagyon könnyű használni, fölöslegesen féltem tőle annyira. Dorka sem sírt, amikor használtam, bár nagy ijedt szemekkel néz. De próbálok rá vigyorogni és dícsérni, hogy milyen ügyes kislány, így aztán nem sír. Hát, bizony kihozott egy jó adag cuccost az orrszívó, milyen jó, hogy használni kezdtük! És utána jól tudott végre szopizni a csajszi. Szóval, már ezért megérte.
Vendég
 


Skrisz, akartam kérdezni, hogy neked tornáztatni is kellett Esztit a terpeszpellus idején? Mert nekem nem mondták, hogy kéne. A rokonok mondták tegnap, hogy miért nem tornáztatom. Hát, de ha nekem egyszer nem mondták....
Vendég
 


Twist, minden pelusozáskor tornáztattam. Körzéseket csináltam a lábacskáival. Óvatosan szét kell nyitni a combocskáit, és nagy terpeszben köröket kell leírni. Ha úgy jobban szereti, lehet külön külön is. 10-20 körzést csináltam lábanként.

skrisz72
 
 


Köszi Krisz! Kár, hogy nekem ezt nem mondták. Most 3 hétig nem tornáztattam. De remélem, hogy így is meggyógyult.
Vendég
 


Twist!
Csorog hátra a váladék az orrából. ne ijedj meg, ha esetleg kitaccsol tőle, normális az is (Réka valami brutálisakat tud).
Szívjad az orrát, mást nem nagyon tehetsz. És ne hidd, hogy ezek a békés orrszívások tartósak. Piciként az enyémek is csak röhögtek rjta, most meg ha meglátják a "kínzóeszközt", menekülnek. 8)
vovanda
 
 


Twist!
Dorkának jobbulást!
A cukrommal soha nem volt gond, csak enyhe IR-em van, most már 8 kg-ot híztam remélem ez sem borított fel semmit.
Amúgy zsömle tej terhelés az nem olyan rossz mint a cukros lötty brrrrrr...
Amúgy meg ma befejeztem a munkát hurrrrrrá :P , már nagyon nehezemre esett, hogy nem a saját tempómban csinálhatok dolgokat.És nem is vagyok valami jól, biztos a hidegfront betesz, egész nap keményedik a hasam ha pihenek jó, Magnesium citrii, is megy 3x1.Kornélkám nagyon aktív, sokat kapálózik, néha már fáj :roll:

Baba!
Akkor holnapra jó cukrozást Neked is :shock: Fanni jól viselkedik?

Lili!
Mizu veletek?Te szülsz legközelebb :P

Bols!
Hogy vagytok?

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, azaz mától semmi meló évekig? Tök jó:)))
Én is imádtam annak idején, amikor nem kellett már dolgozni menni, főleg én is a keményedések miatt, nem éreztem jól magam. Nekem ez nyárra esett, kánikula volt, majd felfordultam terhesen, brrrr.

Vanda és milyen gyakran lehet szívni az orrát?
Vendég
 


Igen a kis szivacsos patákon anya és apa is mindíg jót mulat! :roll: :lol:
(cegény gyerek)

Keny tök jó, hogy már semmi meló! :wink:

Twist szegény Dorka!
Hamar gyogyulást kívánok!

Angel igen kötött miért? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny,
hurrá! :lol:

Twist,
jobbulást Dorkának :?
szívd, ahányszor jónak látod. még a kórházban úgy mondták, hogy akkor kell, ha már zavarja az evésben - én ezt nem feltétlen vártam meg.
ja igen, Vandához csatlakozva, az első hetek vigyorgásai után legutóbb már nem volt akkora siker a orrsziporszi :wink:

Rani,
csak mert nem láttam még kötöttet :wink: , ennyi, nem kifogás! :roll:


voltunk ma konduktornál, ügyes volt, bár a legidétlenebb mászást mutogatta, amit tud :roll: szal rendben vagyunk! :D
hüle ma a kiccsaj (is), idő miatt, kondutkor néni is mondta, hogy ma minden gyerek nyaff volt.

angel37
 
 


Angel:pisi: :lol: :lol: :lol:

Skrisz: éhgyomorra vv. cukrot és tsh-t nézünk, amjd reggelizhetek. Amit szoktam, azt mondták (rozsos kenyérből viszek szendvicset) 1 óra múlva újabb vv.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Keny, igen, de megint nagyon fáj a hasam és minden nap görcsölget is. Elvileg jövő héten megyek a dokimhoz, de nem tudom, hánykor, mert elfelejt írni, tel.ban meg nincs nála a naptára. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, tarts még ki! Esetleg azt javasolhatja a doki, hogy feküdj sokat, akkor ellazul a pocakod. Szóval, a magnézium mellé sok pihenést is előírhat. Nekem is ez volt. Még úgy múlt el, hogy a férjem állandóan masszírozta a hátamat és a derekamat. Jól esett, elmúlt tőle a fájdalom.

A cukros lötty szerintem fini. Bár én a marcipánt is imádom, más pedig azt mondja, hogy nagyon édes és fúj. :)

Dorka délután még az orrszívótól nem sírt, de a Sterimar spray-től igen sajnos. Mi lesz, ha az egész szertartást majd végigsírja, hajjaj:-(
De most jól van, könnyebben lélegzik és alszik szépen. Alvás közben remélem, hogy gyógyulgat.
Vendég
 


Sziasztok!

Babák nagyon cuuukiiiiiiiiiiiiiiik!

Keny, most már jön a pihenés! Élvezd ki ezt az időszakot! Zsemle+tej az jó, nekem cukros lötyi lesz. :?
Köszi jól vagyunk, babánk nagyon aktív, már Apa is érezte. :D

Baba, az istenhegyin a 18. heti uh-n kaptatok képet, vagy dvd-t?

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Angel gratula,hogy minden ok!
Milán már tegnap óta nyaff! :roll:

A rucit ha jól emékszem túrtam valahol de kb már 3-om éve! :roll:
Cuki gombos és olyan jól áll a kis büdösnek, igaz olyan dundimalac kinézete van benne!

Lányok ma apa hozott Milánnak csodavilág zongorát és nagyon tecc neki! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Twist:

Dórinak jobbulást én csak akkor orr szívózok ha nagyon zavarja Grétit. Amúgy nem is engedi, ha nincs tele az óra nem is engedi, csak a sprét. Most, hogy beteg volt kapott homeopátiás orr sprét ez megakadályozza a lerakódást. Meg a baby sterimárt használom orrszívás előtt.

Baba:

Cukros lötyi nekem is bejött. Hasfájás ismerős,mivel 48kg-al kezdtem a terhességet így már az elején említették, jobban megfogom érezni ahogy nő a baba, Fáj ahogy nyúlnak az izmok. Néha majd leszakadt a hasam alja, magnézium mellett is. Olyankor sokat feküdtem mert persze be is voltam ijedve. De nem lett semmi szerencsére.

Angel:

grat Diókának, Gréta is zizike volt ma.

Lona, Rani, Lois:

Írtó cukik a babák!!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Baba,
:wink:
ez a rozsos szendvics barátságos! :D szurok!
nekem zsömle+tej volt ,de nem szoktam ilyesmit enni, így annyira nem voltam oda érte. viszont otthon kellett megenni és egy óra múlvára a laborba érni, ez tetszett :wink:

Twist,
a Sterimar pedig tényleg jó dolog, szépen szívhatóva teszi a trutyit.
párszor már én is a kiccsaj szemébe lőttem vele :oops: , húdenemtetszettneki :roll:
marcipánt én is szereteeem :D
a cukros löttyel sincs bajom, citrom bele, és máris kész az elcseszett limonádé :wink:
na amúgy nem vagyok egy nagy édességes.

Bols,
adnak a 18-. hetin is DVD-t, képet is! :wink:

Rani,
nagyon édi ám a kis kötöttben! :lol:


hallottátok ezt az ovko bébikaja balhét? :roll:
hát basszus tavaly óta árválkodott egy tökalma, hosszas magammal tanakodás után azzal adtam neki a csirkemájat és nem a finomfőzelékkel. erre este a hírekben látom, hogy hajjaj :evil:
remélem azért ez az egy alkalom nem okoz bajt, akkorse, ha ez is a szar szériából volt...

angel37
 
 


Én is pont most olvastam az Ovko-ügyet, nagyon durva :shock: :shock: :shock: Elég kiábrándító, hogy akkor most így bio a bio :?
Skrisz!
Ti ezt ettétek korábban nem?

Orszívás...ja először Zé is csak lesett rá...most már kajakra menekül előle. Én khömm..... rá szoktam ülni szinte, ha egyedül kell csinálnom :roll: Spricc már volt a szemébe, ja, nem gáz, legalábbis nem üvöltött jobban, mint mikor az orrába fújtam :roll:
Én szívtam, ha hallottam hogy nagyon trutyis (tán 2*2 napig volt kicsit taknyos). Muszáj volt, mert ő pl. nem olyan típus hogy kifolyik neki. Nem jött ki semmi, aztán az orrszívó meg tök tele lett. Az mind pangott volna csórikámnak az arcüregében :?

Angel!
Ja nem, bénán írtam, ezt a pisilést tegnap reggel csinálta :wink:
Hajamra szerencsére nem, de hasamnál feljebb még nem sikerült neki....a saját fejét szokta kisebb korában lepisilni. Ment már szemébe, szájába, fülébe :P Ilyet sztem csak a pasik tudnak, nem?
Konduktor :arrow: Éljenéljen!!!

Cukros lötty, nemterhesen még elment, terhesen rémálmaim itala volt... :oops:

Keny!

Pihi...............juhéjjjj! :D :D :D Keményedés szar lehet, sajnálom :(

Bolsi!
Pocakbox kafa :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Most olvastam el az indexen az Ovko-val kapcsolatos cikket. A jó kva anyjukat! Mit szórakoznak? Az hogy én milyen szart eszem meg, nem érdekel, úgysem tudom kikerülni, hogy ne tegyenek a kajámba valami mérgezőt. De a csecsemőkre miért nem lehet fokozottan odafigyelni??? :evil: :evil: Alig van immunrendszerük, kialakulóban az emésztésük, és képesek növényvédőszeres alapanyagot használni? És akkor van pofájuk ráírni, hogy bevizsgált, meg biztonságos... Speciel alma-málnát nem ettünk, de a franc tudja, hogy a többiben mi volt. :evil: :evil:

skrisz72
 
 


Az Ovkóról nem hallottam, de nagyon ijesztő!

Angel, ma hajnalban keltettük apát, mert orr porszívóztam Dorkát. De muszáj volt, nagyon hörgött szegény és nem kapott levegőt. Az orrspayt ma hagyta, viszont a szívást nem hagyta, elforgatta a fejét.

Légyszi segítsetek, hogy az orrcseppet mikor kell adni neki? Úgy értettem a dokinál, hogy orrspray, aztán porszívózás. Utána kell az orrcsepp, hogy üres orrba menjen. És akkor azt nem is kell kiszívni, vagy utána is szívjak egyet?
Első alkalommal nem szívtam cseppentés után. Másodszorra szívtam, de semmi sem jött. Nem értem én ezt....
Vendég
 


Skrisz, gratula, hogy ma 8 hónapos a kislánykád, éljen-éljen!:))))
Vendég
 


Twist, köszi a gratut! :lol: Dorkának jobbulást!

skrisz72
 
 


Twist!
Orrcsepp után egy darabig ne szívj, hogy felszívódhasson.

Skrisz!

Kicsit csodálkoztam is rajta, hogy ilyen van, hogy alma-málna piciknek. Málna tök későn vezethető be. De az alma volt a gáz, és az összes almásan bevonták, nem?
Sok ilyen Ovko-s kaját ettetek meg?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bols, igen, képeket is és dvd-t is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


HAzaérkezésem után benyomtam 3!!szelet diabetikus zserbót, amit Húsvétra sütöttem..annyira kívánom az édességeket...jájjjjj :roll:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, pár üveggel. Persze mindegyikben volt alma. :cry: :cry: Most tök beszartam. :oops: Remélem csak nagyon pici mennyiség volt benne a vegyszerből. Írtam a honlapjukra is, soha többé nem veszek a termékeikből. Most jól ki...sztam velük, mi? :evil: Nem is értem, hogy merik venni a bátorságot, hogy pont a bébiételekkel játszanak!

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Na én is túl vagyok a cukiterhelésen, nem volt rossz zsömle tej szeretem.De úgy felhúzott 1 nővér a labor ablaknál, hogy azt hittem....nem is tudom elküldöm a pi...ba, na mind1 ilyenkor szembesülök mindig milyen a stílus az állami eü-ben, én a privát eü-ben dolgozom, de ha így beszélnék a páciensekkel úgy kirúgnának, hogy a lábam nem érné a földet brrrrr..... :evil:

Délután 4-kor megyek a nődokimhoz, mert ez a keményedés eléggé zavar, jó lesz ha megnéz és mond valamit hátha akkor lenyugszom :roll:

Esztike!
8 hónapos :)

Bols!
Akkor ma mentek az Istenhegyire ugye?Majd jelentkezz mo volt?De tuti minden okés!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny, mi történt?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: